Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Сумісність знаків зодіаку овен і ваги

  1. сумісність знаків зодіаку овен і ваги
  2. Ваги і Овен - сумісність знаків
  3. Риси характеру двох знаків
  4. Уживуться чи під одним дахом Ваги і Овен?
  5. Гороскоп сумісності пари для знаків зодіаку Овен і Терези
  6. Сумісність знаків Овен і Терези
  7. Як вважаєте, що може перешкодити їхньому щастю?
  8. Рада для побудови гармонійних відносин між знаками Овен і Терези
  9. Ваги - Овен:
  10. Сумісність у любові Терезів і Овна
  11. Над чим варто попрацювати в стосунках Терезам з Овном?
  12. Жінка-Терези і чоловік-Овен
  13. Чоловік-Терези і жінка-Овен
  14. Популярні розрахунки на In-contri:

  Гороскоп сумісності: сумісність знаків зодіаку овен і ваги - найповніше опис, тільки доведені теорії, засновані на астрологічних спостереженнях декількох тисячоліть.

  сумісність знаків зодіаку овен і ваги

  Сумісність знаків Зодіаку Овен - Терези

  Незважаючи на противагу характерів, наклон між Овном і Терезами цілком реальна. Сузір'я наділяють обидва знака Зодіаку прагненням до лідерства, але Терезам властива велика поступливість і менше впертість. У присутності Овнів вони відчувають більше впевненості і рішучості. Якщо ті не перейдуть межі розумного в прагненні до домінування, шанси стати відмінним доповненням один одного досить великі.

  Овен і Терези - сумісність в коханні і шлюбі

  сумісність сумісність

  Овен чоловік - Терези жінка Овен чоловік - Терези жінка

  Ці двоє можуть стати ідеальною сім'єю, якщо кожен з них буде готовий дотримати ряд умов. Вже на самому початку відносин оточуючі сприймають їх, як благополучну і дуже гармонійну пару. І у них дійсно є можливість добре розуміти один одного.

  Пара чоловік-Овен - жінка-Терези являє собою приклад єдності протилежностей: перший цілеспрямований, активний, відкритий, а його супутниця делікатна, вишукана і злегка загадкова. Однак це взаємодоповнюючі, а не конфліктують між собою якості. Це пара, в якій сміливий шляхетний лицар-Овен готовий покласти світ до ніг своєї прекрасної ніжної принцеси-Терези. Вони подобаються один одному саме в такій іпостасі, тому не відчувають бажання перекроїти партнера на свій лад.

  Більш того - вони готові змінюватися самі і набувати якостей, недолік яких відчувають в собі. Овен оцінить аналітичні здібності Терезів, талант бачити ситуацію не однобоко, а в цілому, її мудрість і спокій. При всіх своїх достоїнствах така жінка навряд чи буде боротися за роль головної в сім'ї - навпаки, вона не без задоволення віддасть дружину кермо влади, а разом з ними і необхідність приймати відповідальні рішення. Його оптимізм і підтримка дозволять їй витрачати менше часу на сумніви, і більше - на реальні вчинки. Жінка-Терези завжди готова до компромісів, діючи на партнера заспокійливо. Роль ведучого в союзі належить узяти на себе чоловікові-Овна, саме він найбільшою мірою визначає і долю відносин. Якщо він не стане перегинати палицю в прагненні до влади, буде поважати думку партнерки і частіше їм керуватися, чоловік-Овен з жінкою-Терези будуть щасливі разом. Запорукою цього гороскоп сумісності називає чутливість, глибину їх душевних переживань, здатність до співпереживання, схильність до творчих поривів, хоча і різною емоційної насиченості.

  сумісність сумісність

  Ваги чоловік - Овен жінка Ваги чоловік - Овен жінка

  Будучи представниками повітряної і вогненної стихій, чоловік-Терези і жінка-Овен здатні як придушити один одного, так і створити можливості для насиченою, яскравою, комфортною спільного життя. Якщо вони будуть орієнтуватися на останнє, то отримають шанси для особистісного та духовного зростання.

  Ще при знайомстві вони помітять, що немов прилетіли з різних планет, проте це не знизить їх взаємний інтерес. Але навіть обопільне тяжіння не допоможе їм на початковому етапі відносин швидко знайти баланс між своїми суперечливими характерами. Щоб сумісність чоловіка-Терези з жінкою-Овном підвищилася, їм потрібен час, за яке вони краще пізнають прагнення і звички партнера (партнерки) і зможуть адаптуватися до їх способу життя.

  Овен спробує взяти на себе роль керівника в парі, але Терезам, яких більше влаштовує нейтралітет, це може не сподобатися. Жінці-Овна буде трохи тривожно через нерішучість свого чоловіка, постійно долають його сумнівів, а також з-за його загадковості, оскільки сама вона зовсім інша. Зате його бажання зберегти незалежність знайде у неї повне розуміння. Ваги, які звикли знаходити баланс між "за" і "проти", будуть нервувати через манери супутниці-Овна діяти спонтанно, непродумано.

  Незважаючи на можливі протести Терезів, ведучою буде в цій парі все ж Овен, але їй потрібно утримуватися від брутальності і докорів в недостатній активності партнера. Чоловіка дійсно необхідно періодично "підбадьорювати", але робити це потрібно максимально делікатно. Зі свого боку Терезам-чоловікові необхідно відмовитися від прагнення бачити в Овні свою власність, відмовляти їй в праві на широке коло друзів, а також ділову та громадську активність.

  Разом такі подружжя не занудьгують, їх будуть надихати загальні успіхи, кожен отримає можливість для більш успішної самореалізації - за умови, що вони стануть підтримувати один одного, а всі проблемні питання вирішувати в ході конструктивного обговорення.

  Ваги і Овен - сумісність в сексі

  Керуючими планетами цих знаків є Марс і Венера, які уособлюють чоловічу і жіночу сутність. У сексі Овни з Терезами утворюють єдине ціле і можуть не втратити інтересу одне до одного до самої старості. Їх інтимні стосунки володіють потужною енергетикою і не вимагають особливої ​​душевної близькості. Має місце різниця підходів: Ваги тонші в любовній грі, естетичні, трепетно ​​ніжні, в той час як Овна приваблюють більш відчутні і пристрасні прояви взаємного почуття. Незважаючи на це, в сексі вони можуть відчувати повне єднання і гармонію.

  Гороскоп сумісності Терезів і Овнів в роботі і бізнесі

  Пара Овна з Терезами може піти по одному з двох шляхів: або стати доповненням один одного, або перетворитися в суперників. Побудувати ділові відносини їм складніше, ніж особисті або дружні. Особистісний зростання за рахунок чужого потенціалу в даному випадку недоречний, ніяких знижок на особливості характеру такі колеги або партнери не робитимуть. Овен дратується через нерішучість і пасивність Терезів і їх звички давати неоднозначні відповіді. Терезам складно зрозуміти скажений натиск Овна і його замашки індивідуаліста. Але, якщо вони розділять сфери впливу, на Ваги буде покладено завдання задавати потрібний вектор і гарненько все обмірковувати, а на Овна - реалізовувати плани, то їх ділової тандем в змозі працювати плідно.

  Пара Ваги - Овен: сумісність в дружбі

  Ваги з Овнами притягуються один до одного на енергетичному рівні, стають сильнішими за рахунок взаємного спілкування. Особливо це стосується Терезів, які з подібних відносин активно черпають енергію. У той же час вони здатні маніпулювати друзями, використовувати їх, але при наявності щирих і порядних намірів вносять в дружні стосунки свою вагому лепту. А ось між різностатевими представниками цих знаків Зодіаку дружби в чистому вигляді не існує - хіба що між родичами. У всіх інших випадках чоловіка і жінку згодом майже напевно чекає роман, оскільки їх сексуальний потяг один до одного неодмінно себе проявить. Розбігшись, вони ніколи не залишаються друзями.

  Дивіться сумісність Овнів з іншими знаками Зодіаку:

  Ваги і Овен - сумісність знаків

  Ваги і Овни - повна протилежність один одному. А вони, як відомо, завжди притягуються. Тому, представники двох знаків не можуть один без одного, але, в той же час, постійно знаходяться в мовчазній конфронтації. Прекрасно доповнюючи один одного, Ваги і Овен або швидко притираються, або Баран весь час намагається довести свою беззастережну правоту.

  Сумісність знаків Терези і Овен - поняття дуже абстрактне і залежить від багатьох факторів. Люди-Овни звикли до того, що кожен день їхнього життя - це яскравий метушливий свято, де немає місця урівноваженому спокою, нудному розглядання оточуючих і розміреним дій. Ваги ж, навпаки, майже завжди знаходяться в стані рівноваги. Вони ніколи не кинуться з головою у вир подій, і, вибираючи між галасливою компанією і тихим проведенням часу, віддадуть перевагу другому варіанту.

  Риси характеру двох знаків

  Ваги - улюбленці Венери, яка дарує їм величезний заряд оптимізму, особистого чарівності і неперевершеною харизми. І якщо Баран спочатку щось швидко робить, і тільки потім починає замислюватися про те, чи правильно було прийнято рішення, то люди-Терези, навпаки, дуже багато хто думає і сумніваються, перш ніж зважитися на будь-якої більш-менш важливий вчинок в свого життя. Від наслідків неправильного вибору обидва страждають однаково, тільки Овни швидше знаходять в собі сили забути про програші, і рухатися далі.

  Овни ніколи не зізнаються, що десь глибоко в душі, дуже-дуже глибоко, вони заздрять, але, в той же час, і захоплюються тими якостями, яких у них немає, але які вони спостерігають у Терезів. Наприклад, люди, які народилися під астрологічним знаком Терезів, вміють знаходити спільну мову майже з усіма, починаючи від маленьких дітей, і закінчуючи солідними і серйозними начальниками на роботі. Вони ніколи не полізуть в конфліктну ситуацію першими, а якщо конфлікт все-таки стався, Ваги докладуть усіх зусиль, щоб вирішити його мирним способом, не опускаючись до банальних грубостям і з'ясування стосунків. Овни можуть тільки мріяти про такий душевну рівновагу. Адже Марс, який є покровителем Баранов, штовхає їх на вирішення проблем, використовуючи більш агресивні методи. Але в даному аспекті, сумісність знаків Терези і Овен вказує на те, що від такого союзу виграють обидва представники цих астрологічних знаків.

  Запитуючи про щось важливе, Терези рідко відчувають себе на рівних з тим, кому вони задають питання. У цей момент вони стають дуже вразливими і чутливими, будь недобре і різке слово у відповідь може дуже сильно зачепити їх. Овни ж, навпаки, свої питання задають таким тоном, що вони перетворюються на справжні накази, виконати які слід в першу чергу, інакше всім навколо буде дуже погано. Тон у Овнів, коли вони розмовляють про щось важливе, стає командним. Баран завжди повинен отримає те, чого він хоче, і не важливо, якими методами і способами він це отримає. Ваги ж вміють переконувати навіть самого незговірливого співрозмовника. У них тихий, спокійний голос, який заколисує і змушує зовсім по-іншому подивитися на ситуацію.

  Уживуться чи під одним дахом Ваги і Овен?

  Сумісність знаків Терези і Овен - це не міф, а справжнісінька реальність. Спільне життя цих двох знаків - це красива приємна казка, де є місце і шляхетних вчинків, і пристрасним сварок, і довірчим розмов, і обопільним поступок. Вогонь, який уособлюють собою люди-Овни і Повітря, представниками якого є Ваги, можуть гармонійно поєднуватися між собою. Без Повітря Вогонь просто перестане існувати. Баран може не боятися, що Терези будуть постійно придушувати його індивідуальність і переробляти під себе. Врівноважені улюбленці Венери легко знайдуть підхід до норовливим і непокірним Овнам, адже їм не треба постійно доводити свою перевагу.

  Чесність і благородство - це ті необхідні якості, які шукає Овен в своєму партнері. І Ваги можуть порадувати своїх улюблених Баранов цими рисами характеру. Головне, частіше показувати свої справжні почуття.

  Практика показує, що сумісність Ваги і Овен досить-таки висока. Тільки не варто забувати, що будь-які відносини - це, в першу чергу, праця. Терезам необхідно бути більш терплячими по відношенню до зухвалих представникам вогняного знаку. Наприклад, вступаючи в суперечку, Овни хочуть продемонструвати свою правоту, навіть якщо вони не праві. Для Терезів ж, найголовніше - досягти розуміння і відновити мир.

  Перебуваючи в постійній взаємодії, Овни можуть багато чому навчиться у Терезів. Після того, як Баран зрозуміє, що Терези не претендують на головну роль в їх союзі, він почне таємно захоплюватися їх терпінням і душевної стійкістю. Овен теж захоче стати більш толерантним і врівноваженим.

  Гороскоп сумісності пари для знаків зодіаку Овен і Терези

  Гороскоп сумісності пари для знаків зодіаку Овен і Терези

  Сумісність знаків Овен і Терези

  У пари Овен і Терези сумісність малоймовірна. Але, тим не менш, вони можуть постаратися досягти бажаних взаємин. Спільне життя цієї пари буде наповнена сварками і скандалами, притому, що жоден з них не братиме свою провину.

  Кожен з цієї пари має свій мотив сварки: Ваги хочуть перемогти і досягти справедливості, а самозакоханий Овен жадає лише перемоги, щоб довести, що він ніколи не помиляється.

  Як вважаєте, що може перешкодити їхньому щастю?

  Працює пари Овен і Терези детально

  Як складуться стосунки між знаками Овен і Терези?

  Сумісність Овна з Терезами характеризується тим, що пов'язуючи своє життя з Овном, Ваги залишаються вірними і відданими своєму обранцеві, що не можна сказати про мінливому Овні. Овен часто буде шукати кого-небудь на стороні, а Терези будуть розуміти і прощати.

  Потрібно відзначити, що Терези будуть часто відчувати брак уваги з боку Овна, але знайте - Овен ніколи не пов'язує своє життя з тим, до кого байдужий. Як тільки його почуття охолонуть, він сам Вам про це скаже.

  Часто навколишні вважають представника знака Терезів вкрай слабким у відносинах з Овном. На самій-то справі Ваги завжди отримують те, чого хочуть, а це доводить їх завзятість і силу волі.

  Гороскоп сумісності Овен і Терези пропонує добре зважити всі плюси і мінуси цього союзу. Якщо вони зможуть зрозуміти, чи потрібні один одному, то зникнуть всі сумніви і вагання.

  Якщо вони зможуть зрозуміти, чи потрібні один одному, то зникнуть всі сумніви і вагання

  Рада для побудови гармонійних відносин між знаками Овен і Терези

  У союзі Овен і Терези гармонія відносин може бути вірогідною, оскільки представники цих знаків можуть доповнювати недоліки один одного.

  Спокійні Ваги можуть допомогти емоційного Овна стати більш стриманим і урівноваженим, в той час як енергійний Овен наповнює життя Терезів новими фарбами.

  Ваги - Овен:

  зодіаку і відгуки

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • Січня
  • лютого
  • березня
  • квітня
  • травня
  • червень
  • липень
  • серпня
  • вересня
  • жовтня
  • листопада
  • грудня
  • +1927
  • 1928
  • 1929
  • 1930
  • тисячі дев'ятсот тридцять одна
  • тисяча дев'ятсот тридцять два
  • 1933
  • тисяча дев'ятсот тридцять-чотири
  • 1935
  • 1936
  • 1937
  • 1938
  • 1939
  • 1940
  • 1941
  • 1942
  • 1943
  • 1944
  • тисячі дев'ятсот сорок п'ять
  • 1 946
  • 1947
  • 1 948
  • 1949
  • 1950
  • 1951
  • тисячу дев'ятсот п'ятьдесят два
  • +1953
  • +1954
  • 1955
  • тисяча дев'ятсот п'ятьдесят-шість
  • 1957
  • 1958
  • 1959
  • 1960
  • тисячу дев'ятсот шістьдесят-один
  • тисяча дев'ятсот шістьдесят-два
  • 1 963
  • 1964
  • 1965
  • +1966
  • 1 967
  • 1 968
  • 1969
  • 1970
  • тисяча дев'ятсот сімдесят один
  • тисячі дев'ятсот сімдесят дві
  • 1973
  • 1974
  • 1975
  • тисячу дев'ятсот сімдесят-шість
  • 1977
  • 1978
  • тисяча дев'ятсот сімдесят дев'ять
  • 1980
  • 1981
  • +1982
  • 1 983
  • 1984
  • тисяча дев'ятсот вісімдесят п'ять
  • 1986
  • 1987
  • 1988
  • 1989
  • 1990
  • тисячу дев'ятсот дев'яносто один
  • одна тисяча дев'ятсот дев'яносто дві
  • +1993
  • 1994
  • 1995
  • 1996
  • 1 997
  • 1998
  • 1999
  • 2000
  • 2001
  • 2002
  • 2003
  • 2004
  • 2005
  • 2006
  • 2007
  • 2008
  • 2009
  • 2010
  • 2011
  • 2012
  • 2013
  • 2014
  • 2015
  • 2016
  • 2017
  • 2018

  +1927  1928  1929  1930  тисячі дев'ятсот тридцять одна  тисяча дев'ятсот тридцять два  1933  тисяча дев'ятсот тридцять-чотири  1935  1936  1937  1938  1939  1940  1941  1942  1943  1944  тисячі дев'ятсот сорок п'ять  1 946  1947  1 948  1949  1950  1951  тисячу дев'ятсот п'ятьдесят два  +1953  +1954  1955  тисяча дев'ятсот п'ятьдесят-шість  1957  1958  1959  1960  тисячу дев'ятсот шістьдесят-один  тисяча дев'ятсот шістьдесят-два  1 963  1964  1965  +1966  1 967  1 968  1969  1970  тисяча дев'ятсот сімдесят один  тисячі дев'ятсот сімдесят дві  1973  1974  1975  тисячу дев'ятсот сімдесят-шість  1977  1978  тисяча дев'ятсот сімдесят дев'ять  1980  1981  +1982  1 983  1984  тисяча дев'ятсот вісімдесят п'ять  1986  1987  1988  1989  1990  тисячу дев'ятсот дев'яносто один  одна тисяча дев'ятсот дев'яносто дві  +1993  1994  1995  1996  1 997  1998  1999  2000  2001  2002  2003  2004  2005  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • Січня
  • лютого
  • березня
  • квітня
  • травня
  • червень
  • липень
  • серпня
  • вересня
  • жовтня
  • листопада
  • грудня
  • +1927
  • 1928
  • 1929
  • 1930
  • тисячі дев'ятсот тридцять одна
  • тисяча дев'ятсот тридцять два
  • 1933
  • тисяча дев'ятсот тридцять-чотири
  • 1935
  • 1936
  • 1937
  • 1938
  • 1939
  • 1940
  • 1941
  • 1942
  • 1943
  • 1944
  • тисячі дев'ятсот сорок п'ять
  • 1 946
  • 1947
  • 1 948
  • 1949
  • 1950
  • 1951
  • тисячу дев'ятсот п'ятьдесят два
  • +1953
  • +1954
  • 1955
  • тисяча дев'ятсот п'ятьдесят-шість
  • 1957
  • 1958
  • 1959
  • 1960
  • тисячу дев'ятсот шістьдесят-один
  • тисяча дев'ятсот шістьдесят-два
  • 1 963
  • 1964
  • 1965
  • +1966
  • 1 967
  • 1 968
  • 1969
  • 1970
  • тисяча дев'ятсот сімдесят один
  • тисячі дев'ятсот сімдесят дві
  • 1973
  • 1974
  • 1975
  • тисячу дев'ятсот сімдесят-шість
  • 1977
  • 1978
  • тисяча дев'ятсот сімдесят дев'ять
  • 1980
  • 1981
  • +1982
  • 1 983
  • 1984
  • тисяча дев'ятсот вісімдесят п'ять
  • 1986
  • 1987
  • 1988
  • 1989
  • 1990
  • тисячу дев'ятсот дев'яносто один
  • одна тисяча дев'ятсот дев'яносто дві
  • +1993
  • 1994
  • 1995
  • 1996
  • 1 997
  • 1998
  • 1999
  • 2000
  • 2001
  • 2002
  • 2003
  • 2004
  • 2005
  • 2006
  • 2007
  • 2008
  • 2009
  • 2010
  • 2011
  • 2012
  • 2013
  • 2014
  • 2015
  • 2016
  • 2017
  • 2018

  пари знаків Терези і Овен,

  що включає аналіз зодіаку,

  чакр і квадрату Піфагора

  Сумісність у любові Терезів і Овна

  Союз з неймовірним потенціалом, частіше видатковий на дрібні сварки, образи і з'ясування стосунків. Адже мало того, що стихії знаків різні - Повітря і Вогонь - так ще й розташовані знаки на зодіакальному колі рівно один навпроти одного, як полюси магніту. Чому тип цих відносин так і називається «Протилежності притягуються». Даний тип характеризується максимумом напруження пристрастей. Але пристрастей як любовних, так і породжуваних протиріччями між партнерами. І терпимими до цих суперечностей можуть бути тільки зрілі партнери, тоді як молоді, схильні до егоїзму і юнацькому максималізму кохані. потонуть в нескінченних претензії один до одного.

  Для Терезів зустріч з Овном здається на початку виконанням найромантичніших бажань. Якщо Овен чоловік, то він постає Терезам сильним і впевненим у собі лицарем, а якщо Овен жінка, то вона стане гарячою і пристрасною спокусницею, що розбурхує уяву чоловіка-Терезів. Як це буває при вигляді своєї «протилежності», Ваги побачать в Овні то багато, що бажали б мати самі - силу, волю, безстрашність, цілеспрямованість. Овен, в свою чергу, теж побачить в Терезах риси, яких бракує йому, хоча б те, що краще спершу сім разів відміряти, а тільки потім різати.

  Як справжні протилежності, Ваги і Овен здатні або гармонійно доповнити один одного, або перетворити життя один одного в кошмар. Абсолютна любов або абсолютна ненависть - дві крайності, між якими метушаться ці відносини. Але правильний шлях це, безумовно, шлях побудови гармонії зі своїх протилежних, але сприятливо сумісних якостей. Для цього сама доля буде підкидати цій парі такі випробування, які вони зможуть пройти лише працюючи в команді, а не намагаючись домінувати поодинці.

  Зазвичай перші 3 роки відносин показують те, чи зможуть партнери бути разом. Якщо за цей час вони візьмуть один одного такими, якими вони є, і навчаться цінувати переваги свого союзу, то далі їм буде набагато простіше. З усіх сумісних типів відносин тип «Протилежностей» хоч і є найскладнішим для обох в парі, але все ж і нагородою в ньому буде абсолютна гармонія, відданість і нескінченний загальний шлях духовного зростання.

  Багато, побувавши в такому союзі хоча б раз, потім згадують його як один з найяскравіших епізодів в своєму житті. Але, на жаль, в більшості випадків втрачених.

  Над чим варто попрацювати в стосунках Терезам з Овном?

  Основна проблема між Терезами і Овном - це проблема визначення лідера в парі. Формально, звичайно, їм може бути призначений чоловік. Але він буде тією самою головою, повертає яку його вірна дружина-«шия». Тому що навіть гороскоп вказує, що в парі «Протилежностей» немає однозначного лідера, а є паритет. Отже, мета партнерів полягає не в перетягуванні ковдри, а в постійному і щогодини пошуку істини, що знаходиться між їх двома полярними точками зору. І на практиці це зовсім не просто. Особливо для Овна, вкрай важко йде на компроміси. Тоді як Ваги, навпаки, намагаються приймати збалансовані рішення. Через це у відносинах з Овном Терезам буде часто здаватися, що ковдру все частіше на його стороні.

  Для опису прикладу полярності підходів Терезів і Овна можна взяти будь-яке зазвичай справа, яке тільки може їм появитися. Овен в звичній йому манері тут же почне рубати з плеча, не особливо прицілюючись і витрачаючи занадто багато енергії. Ваги ж почнуть зважувати за і проти, нескінченно вагаючись перед прийняттям рішення. Де ж вірний спосіб досягнення мети? А він в полягає в тому, щоб спочатку використовувати індивідуальний досвід Терезів і Овна в аналізі ситуації, а потім вже діяти спільно, спираючись на сильні сторони кожного партнера. Але найчастіше в такі моменти пара просто-напросто починає лаятися і тикати один одного носом у помилки.

  З огляду на особливості знаків, слід позначити їх природні ролі в парі: Ваги - це мозковий центр, ідейний натхненник. і вони ж відповідають за гармонію в парі. Овен - активний початок всім діям, нескінченне джерело вогненної енергії, натхненням якої виступає стихія Повітря.

  Для Терезів важливо знайти розуміння того, що відповідальність за справи пари лежить не тільки на сильному Овні, а й на них теж. Як би їм не хотілося все спихнути на вогняного партнера. Насправді союз з Овном - це відмінний шанс для Терезів отримати в розпорядження його неприборканий потенціал, який вони зможуть приборкати і направити в потрібне русло. Самі Овни часто не вміють користуватися тим, що їм дано, і витрачають себе, перегорить ще на півдорозі до мети.

  Як не впасти при всьому цьому розмаїтті особистісних проблем в дріб'язкові причіпки, сказати складно. Вірно лише одне: якщо партнери дійсно люблять і цінують один одного, то їм по плечу подолати всі протиріччя.

  Жінка-Терези і чоловік-Овен

  У цій парі в повній мірі спрацьовує приказка про жінку-шию, керуючу чоловіком-головою. Рішучий і наполегливий чоловік-Овен з легкістю піддається чарам своєї ніжної, романтичної супутниці. Жінка-Терези заохочує його щирим захопленням, але тонко маніпулює в своїх цілях. Втім, чоловік-Овен готовий заради неї на будь-які подвиги.

  Періоди повного взаєморозуміння в цій парі змінюються грізними бурями, де в ролі стихії виступає чоловік-Овен, а скривдженої стороною, що зберігає ображене мовчання - жінка-Терези. Але вона і тут знає, як вивернути ситуацію в свою користь: змусити відчувати чоловіка-Овна провину за свою нестриманість. І тоді він знову в її руках.

  Залишивши психологічну маніпуляцію, можна сказати, що в цілому ці відносини можуть бути захоплюючими для обох партнерів: буря емоцій, вражень, нескінченні розмови, ідеї, подорожі - пара хоче отримувати максимум від цього життя і отримує його. Роблячи відчуття від прожитого гостріше в компанії один одного.

  Чоловік-Терези і жінка-Овен

  Вогняної жінці-Овна буде імпонувати холодний інтелект, який відрізняє чоловіка-Терезів. Зовні чоловік-Терези може бути м'який, привабливий і навіть милий. Але внутрішня сила і врівноваженість відчуваються в ньому на відстані.

  Частка жіночого маніпулювання присутній і в цій комбінації. Жінка-Овен може забавлятися грою з терпінням чоловіки-Терезів, перевіряючи його на міцність. Але з міцністю і вірністю своїм принципам у нього все в порядку. І за це вона стане поважати його ще більше. Жінка-Овен може бути навіть сильніше чоловіки-Терезів за характером. Однак, йому слід показувати свою силу в його типових інтелектуальних і моральних якостях, щоб врівноважити вогняні пориви коханої.

  Жінка-Овен не найпростіша пара для чоловіка-Терезів. Але якщо він зуміє впоратися з нею, надихати її і не прогинатися під вогненним пресингом, то це буде яскравий і гармонійний для обох союз.

  Популярні розрахунки на In-contri:

  Популярні розрахунки на In-contri:

  за датою народження

  за датою народження

  Оцінка 3.9 учасників: 14

  Автор статті: Ірина Воронцова

  Рада Вас бачити на нашому сайті. Я працюю астрологом вже 14 років і рада поділитися накопиченими знаннями і матеріалами. Даний ресурс був створений з метою об'єднати інформацію з усіх куточків інтернету в одному місці для економії часу наших читачів і структурування інформації. З усіх питань і пропозицій про роботу сайту, пишіть в контактну форму. Протягом 3 робочих днів, вам обов'язково дадуть відповідь.

  Про мене Зворотній зв'язок

  Уживуться чи під одним дахом Ваги і Овен?
  Як вважаєте, що може перешкодити їхньому щастю?
  Над чим варто попрацювати в стосунках Терезам з Овном?
  Де ж вірний спосіб досягнення мети?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только