Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Йоркширський тер'єр: характеристики, опис породи, утримання і догляд за Йорками

  1. Опис йоркширських тер'єрів - історія породи і важливі для змісту відомості
  2. Фізичні характеристики породи
  3. Характер йоркширського тер'єра
  4. Ставлення до навколишнього світу
  5. Плюси і мінуси йорков (так-так, у них теж є мінуси ☺)
  6. Як правильно вибрати цуценя йорчик
  7. Догляд за Йорками
  8. Як доглядати за цуценям йорка
  9. Як стригти кігті
  10. гігієнічна стрижка
  11. чистка очей
  12. Як чистити зуби
  13. Як підстригти вихованця в домашніх умовах
  14. Як годувати йоркширського тер'єра
  15. Що ще потрібно знати про Йорку
  16. Що таке бебі-фейс?

  Ніколи, ніколи не називайте
  іграшкою йорка при його власника.
  З'їсть! (власник - вас ☺)

  Господарі по-різному реагують на лавину уваги, яка обрушується на їх вихованців. Але дуже складно пройти повз йорка, не запитавши, чи справжній він, чи виросте ще більше, можна взяти його на руки (і забрати додому ☺) ... Дитячий довірливий погляд і бантик на маківці - вони дійсно як іграшкові. Ось тільки ставлення порода собак йоркширський тер'єр вимагає сьогодення, дорослого - любові, догляду, адекватного виховання. Про що й поговоримо.

  Зміст статті:

  1. Опис йоркширських тер'єрів - фізичні показники, характер, недоліки і переваги.
  2. Як правильно вибрати цуценя йорчик.
  3. Як правильно доглядати за йоркширськими тер'єрами з перших днів - привчання до туалету, гігієнічна стрижка, стрижка пазурів, чистка вух, очей і зубів, декоративна стрижка.
  4. Як і чим годувати собаку.
  5. Додаткові відомості: як прорахувати вага дорослої собаки по вазі цуценя, що таке бебі-фейс.

  Якщо нічого не знаєте про породу і тільки придивляєтеся, подивіться 5-хвилинне відео. За 5 хвилин ви дізнаєтеся, за що люблять йорков і що головне в догляді за ними. Якщо потрібні подробиці, читайте далі.

  Опис йоркширських тер'єрів - історія породи і важливі для змісту відомості

  З'явилася порода в Англії, в графстві Йоркшир, 130 років тому. ВУГЛЕКОПІВ потрібна була маленька собака для лову щурів. Для її виведення маленькі шотландські тер'єри Пейслі в'язалися зі скай-тер'єра і староанглийскими манчестерськими тер'єрами.

  +  +  = + + =

  Мініатюрні красені не могли довго залишатися на службі в шахтах - в Англії та Америці їх стали розводити як декоративних собачок. І до сих пір вони залишаються домашніми собаками-компаньйонами.

  Фізичні характеристики породи

  вага
  клас породи «Стандарт» *
  клас «Міні»
  клас «Мікро» / «Суперміні»

  перераховані класи - неофіційні, не використовуються в міжнародній класифікації йорков

  2,3-3,1 кг
  1,6-2,2 кг
  до 1,5 кг Зростання (не обмежується стандартом, наведені середні дані для породи класу «Стандарт») 21-23 см Колір вовни (за стандартом *)
  * забарвлення дорослих йорков може відрізнятися від стандарту. На виставці не перемогти, але якщо це не головне, окрас дружбі не перешкода. У цуценят: чорний, з рудими підпалинами.
  У дорослих особин: голова, кінцівки, груди - рудо-коричневого кольору з золотистим блиском; від потиличного бугра до хвоста шерсть темного блакитнувато-сталевого кольору.
  Остаточна зміна забарвлення відбувається в 2-3 роки і пізніше. Структура вовни (за стандартом *)
  * може відрізнятися, бути жорсткою, пухнастою. Пряма, тонка, шовковиста, блискуча - схожа на людську волосину. Нормальна температура У цуценят до 6 місяців - 39,5 градусів (може бути менше).
  У дорослих собак - 37,5-39,0 градусів. Скільки живуть йорки
  клас «Стандарт»
  клас «Міні»
  клас «Мікро» 12-15 років
  7-9 років
  1-2-3 року (залежить від якості догляду та, буквально, уважності господаря - наступивши на крихітну собаку, можна нанести їй смертельні травми).

  Характер йоркширського тер'єра

  Основні риси:

  • велелюбність
  • Впевненість в собі
  • цікавість
  • сміливість
  • упертість

  Ставлення до навколишнього світу

  До дорослим членам сім'ї Обожнюють, нескінченно віддані, вміють підлаштовуватися під настрій господарів. Йорки і діти Рекомендується заводити цих собак в сім'ї з дітьми старше 7 років, ще краще - старше 12-15 років. Тендітні йорчик часто страждають від підвищеної уваги дітей. До стороннім людям До чужих ставляться насторожено, можуть «бурчати» на них, гавкати. Але якщо людина часто спілкується з господарями, йорки налагоджують контакт. До іншим тваринам Як і з людьми: можуть облаяти, якщо відчувають небезпеку, але з іншими домашніми вихованцями заводять дружбу і ладнають.

  Плюси і мінуси йорков (так-так, у них теж є мінуси ☺)

  Чим подобаються Життєрадісні, розумні, симпатичні, знаходяться в емоційному контакті з господарем.
  Шерсть не випадає, у неї немає підшерстя, тому вона не викликає алергії у людини.
  Собака компактна, можна брати з собою в поїздки, громадські місця, де дозволяють перебувати з тваринами: магазини, виставки, готелі, вечірки і т. Д. Чим не подобаються Вартість - від $ 120 до $ 400 і більше (ціна залежить від якості породи, наявності документів).
  Чи не виносять більше 6-8 годин самотності - скиглять, гавкають, можуть гризти меблі, взуття, все що попадеться (поведінка може відрізнятися в кращу сторону - залежить від характеру, виховання собаки).
  Виявляють цікавість до всього, «що погано лежить»: шкарпетки, шпильки, гребінці і т. Д .: здобуті «скарби» ховають в затишні місця.
  До 6 місяців до цуценят класу «Стандарт» потрібно ставитися дбайливо - у них крихкі кістки і ніжні зв'язки.
  До цуценятам класів «Міні» і «Мікро» через їх розмірів завжди потрібно ставитися з підвищеною увагою.
  Вимогливі до харчування. Слабкі місця - підшлункова і печінка. Нерідке явище - харчова алергія.
  Шерсть вимагає догляду - регулярні розчісування, стрижка.
  Постійний догляд за вухами і зубами (останні - проблемне місце у йорчик). Кому можна заводити йоркширського тер'єра Сім'ям з дітьми старше 7-10-15 років.
  Одиноким, літнім людям, які потребують чуйну одного.
  Людям, розуміючим, що собаці потрібні догляд і турбота. Кому не варто заводити йорка Людям, які проводять на роботі по 10-12 годин на добу.
  Тим, хто не готовий до активності і любвеобільності йорка, до грошових, моральним і тимчасових витратах на догляд за ним.

  Як правильно вибрати цуценя йорчик

  Документи Метрика на придбану собаку. Сертифікати, родоводи батьків. Дані про батьків Погляньте на батьків, хоча б на матір. Попросіть фото бабусь / дідусів цуценят: фізичні особливості, окрас можуть успадковуватися через покоління. Клеймо Знаходиться в вусі або в паху. Номери клейма і з метрики збігаються. Стан приміщення, в якому містяться собаки Чисті підлоги, підстилки, посуд. Це і елементарна санітарна дисципліна, і можна думати, що до собак ставилися відповідно - нормально годували, не брали під стресів, не залишали на протягах і т. П. Спина і кінцівки Прямі.
  Кульгавості, западання на одну лапу, будь-яких дивних рухів бути не повинно. Шерсть і шкіра цуценя Колір: чорний, блискучий, з рудими підпалинами. Відхилення від стандарту можуть бути в старшому віці, але в тому, як виглядає йорчик маленький сумнівів бути не повинно. Допускається біла пляма на грудях (дивіться фото нижче).
  Стан вовни: чиста, в т. Ч. Біля заднього проходу. Залисин немає ніде.
  Структура вовни: добре прилягає до шкіри, приємна на дотик. Чи не схожа на клоччя.
  Шкіра: без лупи, бруду (якщо не знаєте, як визначити її стан, подивіться на живіт), прищів, бліх та інших паразитів Морда Дивіться в кінці статті малюнки зі стандартними будівлями мордочки і з бебі-фейс.
  Вуха: з чистим слуховим проходом, без неприємного запаху. До 2 місяців можуть не стояти. Якщо впевнені в батьках, такі вушка - не привід відмовлятися від покупки щеняти.
  Очі: блискучі, вологі, чорні, з зіницями без вкраплень. Чи не косять. Гнійних виділень немає.
  Ніс. Чорний, прохолодний (може бути теплим, якщо щеня тільки прокинувся), трохи вологий. Гнійних виділень і білих плям немає.
  Зуби: прикус ножиці, 6 верхніх і 6 нижніх зубів. Без недокус і перекусів.
  Десна: рожеві, не бліді. Живіт Без здуття. Статеві органи У хлопчиків обидва яєчка опущені в мошонку. Поведінка Цуценята йорков активні, але без «перекосів» - реакцій у вигляді скиглення, притиснення хвоста, забивання в кут при появі нової людини в приміщенні бути не повинно.
  Собака грайлива, цікава.

  Проведіть тест Кемпбелла. Інформацію про те, як вибрати йорчик з його допомогою, можна знайти в інтернеті. Запам'ятайте: проводиться з 7-тижневими цуценятами, один раз з одним собакою, окремо від її братів і сестер.

  Якщо перший раз купуєте собаку, не зупиняйтеся на одному заводчиків, подивіться, які цуценята йорка у інших продавців. Не купуйте собаку в поодинці. Запросіть на огляд кінолога або ветеринара. Як мінімум, повинен бути хтось, хто не дасть захоплення від виду цуценят вплинути на рішення про покупку.

  Поки думаєте, кого взяти з собою в розплідник, подивіться фото цуценят йоркширського тер'єра.

  Догляд за Йорками

  Складність догляду за йоркширським тер'єром не повинна і не відлякує собачників, закоханих в цю породу. Справитися можна з усім - профілактикою зубних захворювань, стрижками, ретельним підбором харчування, аби була любов.

  Як доглядати за цуценям йорка

  Коли принесете малюка додому, не укладайте його з собою спати, не тримайте постійно на руках, як би він не скиглив. Йому незвично в новій обстановці, але зараз закладається основа ваших відносин. Можна поговорити з ним ласкаво, трохи потримати в руках, включити для нього світло, покласти грілку, дати іграшку. Скоро щеня звикне до дому і заспокоїться.

  Захищайте собаку від надмірної уваги дітей та інших людей в перші кілька діб - нервові перевантаження для нього шкідливі.

  Привчаємо до «горщика». Маленьких собак привчають до домашнього туалету, і це робиться з перших годин перебування цуценяти в будинку:

  • відгородите місце, де вихованець перебуватиме перший час. покладіть тут лежанку , Іграшки, лоток або спеціальну пелюшку . Ізоляція потрібна, щоб будинок не перетворився в туалет для цуценя;
  • кладіть малюка в лоток / на пелюшку після їжі і пиття;
  • коли собака буде сідати, щоб сходити «мимо», піднімайте і відносите в туалет;
  • якщо «аварія» трапиться, не кричіть і не тикайте носом в калюжу. Змочіть папір або край пелюшки в сечі, покладіть в туалет, через 1-2 дня змініть;
  • хваліть, коли у цуценяти «вийде».

  В іншому зміст йоркширського тер'єра 3-8 місяців і старше зводиться до:

  1. Підгодівлі вітамінними добавками. З 4-5 місяців даються препарати, що стимулюють ріст кісток і хрящів. З 8 місяців - поліпшують якість вовни. Під час зміни зубів даються вітамін D і кальцій.
  2. Стрижка кігтів - раз в 1-4 тижні, залежно від росту. Якщо стрижете будинку, використовуйте спеціальний інструмент .
  3. Гігієнічна стрижка вовни на кінчиках лап, в паху, під пахвами, біля очей, вух, заднього проходу - раз в 2 тижні, залежить від темпу росту вовни.
  4. Чистка вух - раз на місяць.
  5. Чистка очей - щодня.
  6. Чищення зубів - щодня. Це потрібно для профілактики зубного каменю і неприємного запаху з пащі.
  7. Миття вовни. У виставковій собаки - раз в 7 днів; «Звичайної» - не рідше 1 разу на 7-10 днів.
  8. Розчісування вовни - раз в 1-2 дня, на розсуд господаря. Перед розчісуванням шерсть злегка змочується водою з пульверизатора.
  9. Декоративна стрижка вовни - у міру її зростання, на розсуд господаря.

  Догляд за дорослим йорком не відрізняється кардинально від догляду за малюком - гігієнічні процедури проводяться з тим же інтервалом. Пройдемося по основних моментах.

  Як стригти кігті

  Інструменти і допоміжні засоби: когтерез, ватяний спонж, антисептик.

  Якщо процедура проводиться регулярно, знімається 1-2 мм кігтя. При запущених кігтики знімайте потроху в кілька прийомів. Подивіться на кіготь на світлі - состригается тільки прозора частина, під нею вже проходить кровоносну судину.

  Порада від ветеринара. Якщо зістригли більше, ніж потрібно, насипте на косметичний спонжик трохи марганцівки або налийте хлоргексидин / аптечний спирт і припечіть місце порізу. Через деякий час промийте лапу під водою - стежте, щоб до цього часу собака не злизала антисептик!

  Страшно? Дивіться відео - розповідає і показує ветеринар.

  Примітка від досвідченого собакаря:

  займаючись стрижкою будинку, можна не надягати намордник з бинта.

  гігієнічна стрижка

  Інструменти і допоміжні засоби: гребінець-гребінець, філіровочние ножиці з круглими / тупими кінчиками і звичайні ножиці, машинка для грумінгу, рідина для чищення вух .

  Тут докладно дивимося (з початку до 1:50) як прибирати шерсть на лапках, чистити і обстригати вушка. Зверніть увагу, з вух висмикуються відмерлі волоски - робити це обов'язково, щоб краще заходив повітря всередину і не накопичувалася бруд.

  Якщо додивитеся відео до кінця, побачите, як мити, сушити і розчісувати йорка.

  Інструменти і допоміжні засоби для миття, сушіння та розчісування: два шампуню для миття, кондиціонер, рушник, фен, гребінець, гребінець з тонкою ручкою для відділення пасм, гребінець-щітка.

  підбирайте гребінці і засоби для купання в каталозі PetChoice.

  Продовжимо стрижку.

  Волоски навколо очей зістригали філіровочнимі ножицями з круглими або тупими кінчиками.

  чистка очей

  Інструменти і допоміжні засоби: ватний спонж і кип'ячена чиста, тепла вода або трав'яний відвар, або засіб для очей.

  Процедура нескладна, проводиться щодня.

  Як чистити зуби

  Інструменти і допоміжні засоби: зубна щітка і паста для собак. Вибрати можна тут .

  Як підстригти вихованця в домашніх умовах

  Йоркширський тер'єр - довгошерста порода, але якщо собака заводиться не для виставок, немає бажання возитися з шерстю, її зістригають. Починаються стрижки приблизно з 4-5-місячного віку.

  Можна стригтися за стандартом, а можна дати волю фантазії.

  Вид стрижки залежить від типу вовни - шовковиста, жорстка, пухнаста. Виставкових собак стрижуть професійні грумери, а для душі, якщо призвичаїтися, можна стригти йорка самостійно.

  Як годувати йоркширського тер'єра

  Для початку розберемося, чим можна годувати цуценя йорка.

  Перший час, поки пройде адаптація, годуєте собаку тим же кормом, що і заводчик - 1-2 тижні. Після можна залишитися на цьому харчуванні або підібрати іншу марку - вибирайте корми за вагою та віком собаки. Заводчики рекомендують харчування класу «Люкс» і вище.

  Часто запитують, чим годувати йоркширського тер'єра в 2 місяці - вони крихітні, і помилку допустити страшно. Якщо не сухий корм, то давайте кисломолочні продукти.

  Цуценят до півроку годують 3-4 рази на добу, після півроку - 2-3 рази. Коли собака виростає, досить 2 годувань на добу.

  Запам'ятайте:

  змішувати сухий і натуральний (домашній) корми не можна! З готовим харчуванням можна поєднувати тільки свіжі фрукти і овочі - якщо заводчик їх давав. Не дозволяйте підгодовувати йорка «забороненими» продуктами.

  Яким кормом годувати йорка, готовим або натуральним, вирішує господар. З натуральних кормів йорку багато чого не можна. Шкодуючи його і підкидаючи ковбаску або солоденьке, можна зірвати собаці підшлункову і угробити печінку. Чули коли-небудь, як господарі скаржаться на блювоту, розлад шлунка, рясну сльозотечу, депресивний стан йорка? Це наслідки неправильного харчування.

  Що не можна їсти йорку Чим краще годувати Скільки раз на тиждень давати дозволені продукти Солодощі, в т. Ч. Випічка та шоколад Свіжі фрукти (несолодкі) і овочі. Наприклад, морква, огірки, яблука, цвітна капуста. Овочі - кожен день. Фрукти - 4-5 разів. Сіль в чистому вигляді і в продуктах Гарбуз. Гарбуз - 5-6 разів. Білий пшеничний хліб Сухофрукти 4-5 разів Перлова, пшенична, вівсяна крупи Підсушений житній хліб 2-3 рази Жирне м'ясо (свинина, баранина) Рис, гречка Кожен день Жирна риба Курятина, індичатина, м'ясо кролика, яловичина 5 разів Жирні сири, вершкове масло філе нежирної риби 2 рази Прянощі, ароматичні добавки Кисломолочні продукти: кефір, сир і сир низької жирності 4-5 разів Копченості, ковбаси Печінка птиці 1-2 рази в тиждень Рослинна олія (додається в овочі) - чайна ложка Кожен день

  Співвідношення м'яса / риби, круп і овочів в раціоні - 50% / 25% / 25%.

  Запам'ятайте, що їдять йорки, годуєте вихованця різноманітно, щоб він не вередував. Не давайте вчорашньої їжі і не перегодовуйте - це йому теж протипоказано.

  Що ще потрібно знати про Йорку

  Яким буде щеня, коли виросте?

  Один з найпопулярніших питань. Побоювання зрозумілі, адже платиш за собаку «Стандарт» або «Міні», а виростає вона більше 3,5 або 2,5 кг.

  Прорахувати наперед вага складно, потрібні відомості про батьків, бабусь і дідусів цуценя. Але для отримання приблизного результату використовуйте формули:

  • якщо цуценяті 2 місяці, помножте його вага на 3;
  • якщо цуценяті 3 місяці, помножте його на 2.

  Що таке бебі-фейс?

  Термін можна бачити в багатьох оголошеннях про продаж собак, його вказують, щоб привернути увагу покупців. Але не всі названі так тварини йому відповідають.

  Бебі-фейс (дитяча мордочка) - це про собачок з нестандартним будовою морди. У них великі, широко відкриті, злегка здивовані очі, широка, коротка морда.

  У них великі, широко відкриті, злегка здивовані очі, широка, коротка морда

  На малюнках 1 і 2 - стандартні мордочки; на малюнку 3 - бебі-фейс; на малюнку 4 - нестандартна морда.

  На малюнках 1 і 2 - стандартні мордочки; на малюнку 3 - бебі-фейс; на малюнку 4 - нестандартна морда

  Йорки, йорчик, йорики - беззахисні і зворушливі як діти. І любимо ми їх як дітей. Вдалого вибору цуценя, успішних виставок, не хворійте, чистите зуби щодня і насолоджуйтеся один одним!

  Страшно?
  Чули коли-небудь, як господарі скаржаться на блювоту, розлад шлунка, рясну сльозотечу, депресивний стан йорка?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только