Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Модноді зжатого шубу по гаратніі якщо подрещала рукова

  1. Коли можна повернути шубу
  2. Чи можу я повернути неякісну шубу по гарантії, якщо були вкорочені рукава?
  3. Повернути шубу по гарантії
  4. Чи можна повернути шубу в магазин?
  5. Чи можна повернути шубу в магазин, якщо вона перестала подобатися або бракована?
  6. Скільки триває гарантія на шубу?
  7. Як повернути шубу в магазин?
  8. Чи можна повернути шубу по гарантії

  зміст:

  • Чи можна повернути, причини для повернення
  • як повернути
  • претензія
  • Термін повернення грошей
  • Повернення хутряного виробу, купленого в кредит

  Відповідно до закону «Про захист прав споживачів» будь-який товар належної і неналежної якості можна повернути назад продавцеві. Розглянемо особливості повернення шуби і причини для повернення, а також опишемо процедуру повернення хутряного виробу, купленого в кредит. до змісту ↑ Чи можна повернути, причини для повернення Відповідно до норм закону будь-який непродовольчий товар належної якості можна повернути назад в магазин, якщо він не підійшов за кольором, розміром, фасоном і іншим його характеристикам. Хутряні вироби не є винятком, їх повернути також можливо. Термін повернення в магазин дорівнює 14 календарним дням. Його протягом починається з наступного дня від моменту покупки.

  Коли можна повернути шубу

  А в цій статті ми постараємося по порядку і детально розібрати ситуації, з якими регулярно стикаються покупці виробів з хутра. Розглянемо як правильно чинити в тій чи іншій ситуації. Отже, що робити якщо: Ви купили шубу, але прийшовши додому пошкодували про покупку Тут все просто: за законом «Про захист прав споживачів» ст.


  25 ви маєте право протягом 14 днів повернути шубу без пояснення причин або поміняти її на іншу модель. Природно, що повертається товар повинен бути новим, в упаковці, з необхідними ярликами. При відсутності в магазині аналогічних моделей вам зобов'язані повернути гроші (п.1, ст. 21 Закону). Зрозуміло, що якщо ви два тижні носили шубу, будь-яким чином пошкодили її, а потім вирішили оновити, продавець не прийме товар назад і буде абсолютно правий.

  Чи можу я повернути неякісну шубу по гарантії, якщо були вкорочені рукава?

  ЗоЗПП вимогу про повернення шуби задовольняться в десятиденний термін в наступних ситуаціях:

  • при розмірному зменшенні покупної ціни;
  • при відшкодуванні витрат на усунення недоліків;
  • при поверненні грошей, сплачених за виріб;
  • при відшкодуванні збитків, пов'язаних з неналежною якістю товару.

  Важливо: термін на усунення недоліків визначається угодою сторін і не повинен перевищувати 45 днів. Повернути шубу в магазин не можна як неякісний товар, якщо недоліки були попередньо обговорені.

  Повернути шубу по гарантії

  Уберегти шубу від молі в домашніх умовах досить складно, тому краще всього зберігати її в спеціальному чохлі для речей з натуральних тканин, або здавати в хутряній холодильник. Шуба шарудить при носінні Якщо вас турбує, що шуба шарудить, ви можете її обміняти або повернути назад в магазин протягом 14 днів. Однак майте на увазі, що в нормі шуба може трохи шарудіти і це не є браком, не є підставою для для її повернення.

  Під підкладкою видно дірки в шкурках, а між швів стирчить хутро Дірки на шкурках залишаються після того, як її розтягували, закріпивши гвоздиками або скобами. Такі невеликі отвори не є шлюбом. Це частина виробничого процесу. Те ж саме відноситься і до стирчить між швами ворсинками хутра.

  Чи можна повернути шубу в магазин?

  Вона в плечах тягне назад і мені доводиться постояно ен попровлять і ще не правильно поішіта клепка нижче ніж петля, чи можу я обьменять шубу Гість Купила норкову шубу в жовтні 2016р. Як повернути норкову шубу в магазин і отримати гроші? Як повернути неякісну або браковану шубу? З огляду на сезонність товарів і наявність різного роду розпродажів, поговоримо про такий продукт, як хутряний виріб з натуральної сировини. Шановні пані звертаються до нас з питанням про те, як повернути неякісну шубу, і чи можлива допомога в рішенні спору на стороні нашого представника? Природно, вироби з хутра є таким же товаром, як і всі інші, придбані за договором роздрібної купівлі-продажі.Как повернути норкову шубу по гарантії 1 відповідь.

  Москва Переглянуто 1113 раз.
  Між швами вони виявляються в результаті зшивання двох шкур, що не зважає шлюбом, а це значить, шуба не підлягає обміну або возврату.Другіе випадки Якщо ви помітили, що хутро рветься в місцях швів або підкладка порвалася або хутро скочується, а шубі немає і двох років, ви можете скористатися своїми правами і повернути її по гарантії. На закінчення Якщо ви виявили, що у купленої шуби є дефекти - це привід для її повернення в магазин. Але повернути шубу можна лише в тому випадку, якщо у вас будуть на руках відповідні документи: гарантійний талон і чек.
  Виходячи їх вищесказаного, купувати шубу розсудливо в своєму місті, щоб потім не виникло проблем з поверненням.

  Чи можна повернути шубу в магазин, якщо вона перестала подобатися або бракована?

  Гість Привіт купила норкову шубу в вересні цього року зі шматочків, поперечна. При першій шкарпетці села в машину і вийшовши побачила що передостання застібка вирвала шматок хутра і на заклепці залишилася друга частина застібки, яка була з іншого боку шуби і залишився бовтається шматок хутра (розміром з пів сірникової коробки), видно що відірвалося по шву за яким була пришита шкурка. Чи можу поїхати до продавця і сказати що неякісна шуба і взагалі це не гарантійний випадок? Спасибі Гість Привіт! Купила шубу з кролика два місяці тому, а хутро вже почав псуватися, з'явилися потертості.
  Скажіть, будь ласка, що робити в такому випадку? Гість Купила шубу на ринку, тут же Її підшила, там освітлення не дуже, тому шубка виглядала добре. Приїхала додому, розгледіла, хутро всюди лізе і взагалі виявилося що хутро штучний, хоча за ціною як натуральний.

  Скільки триває гарантія на шубу?

  Однак йому доведеться непросто - необхідно буде довести, що зазначені дефекти з'явилися не під час шкарпетки вироби, а ще до її початку. Так, облізлий на манжетах хутро може бути причиною як інтенсивної експлуатації виробу, так і - неякісної обробки хутра, на заготівельному підприємстві. Виявлення на модній шубі серйозного дефекту не повинно вселяти вам оптимізм з приводу того, що ви зможете легко обміняти її. Законодавство чітко розмежовує гарантійні випадки і дефекти, легко усуваються, які не є шлюбом і не виключають подальшу експлуатацію. Найбільш поширені ситуації, що псують настрій покупцям, на яких варто зупинитися докладніше: Линька хутра Провівши рукою по недавно купленої шубі ви з жахом виявили, що хутро починає сипатися? Проблема дуже серйозна, але перш, ніж впадати в паніку, варто розібратися в її причинах.

  Як повернути шубу в магазин?

  Позаду довгі походи по шубних магазинах, примірки. Ви ретельно підійшли до вибору шуби, прочитали багато порад на тему того, як вибрати шубу по фігурі, як уберегтися від підробки, яке хутро і фасон вибрати. І ось - ви стали володаркою довгоочікуваної обновки, але придивившись до неї ближче, зрозуміли, що це не зовсім те, що ви хотіли. Вас просто відвернули і вмовили на покупку, але це не та шуба, про яку ви мріяли! Бувають і такі випадки, що вже вдома ви можете виявити на шубі якісь дефекти.
  Наприклад, неякісна обробка швів; на руках залишається фарба, якою пофарбований хутро; сильно випадає ворс або шуба недобре пахне. Буває і таке, що придивившись, ви виявляєте, що вам замість норки підсунули бобра.

  Чи можна повернути шубу по гарантії

  А в цій статті ми постараємося по порядку і детально розібрати ситуації, з якими регулярно стикаються покупці виробів з хутра. Розглянемо як правильно чинити в тій чи іншій ситуації. Отже, що робити якщо: Ви купили шубу, але прийшовши додому пошкодували про покупку Тут все просто: за законом «Про захист прав споживачів» ст.


  25 ви маєте право протягом 14 днів повернути шубу без пояснення причин або поміняти її на іншу модель.

  Природно, що повертається товар повинен бути новим, в упаковці, з необхідними ярликами. При відсутності в магазині аналогічних моделей вам зобов'язані повернути гроші (п.1, ст. 21 Закону). Зрозуміло, що якщо ви два тижні носили шубу, будь-яким чином пошкодили її, а потім вирішили оновити, продавець не прийме товар назад і буде абсолютно правий.

  Про те, що шубка почне жовтіти вже до наступного сезону, продавці вам не скажуть, адже, ясна річ, це бізнес і нічого особистого! Тому будьте на чеку: в майбутньому біла шуба обернеться для вас великими клопотами. Від шуби фарбуються руки і одяг Якщо ви виявили, що фарба від шуби залишається на шкірі і на одязі, її потрібно повернути назад або обміняти на нову, бо цей процес зупинити неможливо. У магазині вас будуть намагатися переконати в тому, що з часом фарба закріпитися, але ви не вірте продавцям, як показує практика, цього не відбувається.
  Як правило, такі шуби шиються і фарбуються часто кустарним способом, оскільки дозволити собі дороге обладнання для якісного фарбування хутра можуть тільки великі фабрики. Лізе хутро, чи можна повернути таку шубу? У деяких випадках можна виявити, що хутро шуби лізе саме в місцях по швах.

  Чи можна повернути шубу в магазин, якщо вона перестала подобатися або бракована?
  Скільки триває гарантія на шубу?
  Як повернути шубу в магазин?
  Чи можу я повернути неякісну шубу по гарантії, якщо були вкорочені рукава?
  Чи можна повернути шубу в магазин?
  Як повернути норкову шубу в магазин і отримати гроші?
  Як повернути неякісну або браковану шубу?
  Шановні пані звертаються до нас з питанням про те, як повернути неякісну шубу, і чи можлива допомога в рішенні спору на стороні нашого представника?
  Чи можна повернути шубу в магазин, якщо вона перестала подобатися або бракована?
  Чи можу поїхати до продавця і сказати що неякісна шуба і взагалі це не гарантійний випадок?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только