Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Методи повернення натурального кольору волосся

  1. Вирівнюємо колір волосся
  2. Відновлення природного кольору волосся
  3. Як повернути дуже світлий колір волосся
  4. Повертаємо русявий колір волосся
  5. Чи можна відновити колір посивілих пасом?

  Багато пані, що використовують стійкі барвники для волосся, мріють про природному тоні пасом, який прикрашав їх до фарбування.

  Є кілька способів, які допомагають зробити колір фарбованого волосся максимально близькою до рідної.

  Перший спосіб - підбір підходящої фарби. Такий спосіб підходить лише в тому випадку, коли природний тон темніше, ніж пофарбований волосся.  Спосіб номер два - змив кольору професійними засобами з подальшим тонуванням або фарбуванням Спосіб номер два - змив кольору професійними засобами з подальшим тонуванням або фарбуванням. Це те, що підходить для темних або занадто яскравих волосся, колір яких хочеться перетворити в світлий.

  Третій спосіб - освітлення з подальшим фарбуванням або тонуванням. Тут використовуються освітлюючі препарати, що допомагають вивести навіть самі темні тони, перетворюючи їх в світлі.

  Змивка кольору народними методами з подальшим фарбуванням або тонуванням - четвертий спосіб, відповідний для волосся, пігмент яких трохи темніше або яскравіше природного.

  мелірування  - п'ятий спосіб, який придатний для тих, чиї прядки до фарбування були більш світлими мелірування - п'ятий спосіб, який придатний для тих, чиї прядки до фарбування були більш світлими.

  важливо:

  Алена Зерновіцкая, відомий блогер, поділилася АВТОРСКОГО рецептом маски молодості для особи, яким користується більше 5-ти років!
  Читайте повністю

  Тонування волосся - це шостий спосіб, відповідний для пасом, забарвлених в колір, який трохи світліше натурального і лише злегка від нього відрізняється.

  Ну і, останній сьомий спосіб - це стрижка забарвлених кінчиків. Якщо зістригти відразу все, що пофарбовано, не хочеться, а перехід від світлого натурального до яскравого або темного кольору фарби занадто помітний, можна скористатися відтіночним барвником без перекису водню і аміаку.

  Вирівнюємо колір волосся

  Якщо після деяких способів ефект майже досягнуто, але колір виявився нерівномірним, варто озброїтися деякими барвниками. Якщо колір злегка нерівномірним, підійдуть звичайні тонують кошти, які мають в складі перекису водню.

  Ці барвники чудово підійдуть в тих випадках, коли волосся вже отрос і пофарбованими залишилися тільки кінці. Але, не варто забувати про те, що цей барвник залишає прядки після декількох процедур змивання шампунем і водою.

  Якщо вам потрібен більш стійкий ефект, скористайтеся фарбою з невеликим оксидом, призначеної для тонування волосся Якщо вам потрібен більш стійкий ефект, скористайтеся фарбою з невеликим оксидом, призначеної для тонування волосся. Часто, в подібних засобах не міститься аміак.

  Але, якщо вам вже вдалося наполовину, більше або менше відростити свій волосся, барвники потрібно застосовувати тільки на пофарбовані пасма, адже вони псують природний пігмент.

  Якщо у вас є прояснені прядки, а свій колір волосся темніше, ніж вони, шукайте самі стійкі барвники.

  При вирівнюванні кольору можна забувати про деякі правила колористики, щоб не стати володаркою небажаного відтінку. У випадках, коли ви вимивали темний колір, і отриманий результат виявився з рудим тоном, не можна використовувати фарби з попелястим тоном, навіть якщо вони вам до душі. В іншому випадку, будете красуватися з зеленими прядками.

  Якщо вас дуже не влаштовує рудий тон, шукайте фарби натуральних відтінків і, якщо вони професійні, до них можна додати фіолетовий мікстон, або попросити про це майстра. Якщо волосся має червоний відтінок, підійде зелений мікстон.

  Не забувайте, що на забарвлених волоссі колір часто виявляється більш темним, ніж на упаковці. Тому, шукайте відтінки на тон світліше.

  Відновлення природного кольору волосся

  Повністю відновити колір природний тон волосся можливо лише в разі, коли він був пофарбований тонуючими барвниками, які не мають в своєму складі ні аміаку, ні перекису водню. В даному випадку, потрібно лише частіше мити голову дуже теплою водою і озброюватися глибоко очищує шампунем, якщо потрібно якомога швидше видалити відтінок.

  Якщо той барвник глибоко «засів» у волосся, його можна видалити, обробивши волосся господарським милом. За дієвість цього методу доведеться платити здоров'ям волосся, адже мило трохи сушить пасма.

  Якщо ж волосся був пофарбований стійкими барвниками, на жаль, повного відновлення чекати не варто. Залишається тільки шукати відповідний тон фарби і, якщо того вимагає ситуація, видаляти темний або яскравий тон за допомогою знебарвлення або змивки.

  Як повернути дуже світлий колір волосся

  Якщо темний колір вам ніяк не личить, і буде краще повернути світлий, скористайтеся змивом або знебарвлення Якщо темний колір вам ніяк не личить, і буде краще повернути світлий, скористайтеся змивом або знебарвлення. Приготуйтеся до того, що знебарвлюватися або вимиватися доведеться кілька разів, щоб досягти такої ж світлості тони, який володів ваш рідний відтінок. І, якщо ви багато разів фарбувалися в глибокі й темні тони, доведеться застосовувати знебарвлюючі речовини.

  Після того, як ви отримали такий же світлий колір, але його відтінок відрізняється від натурального, можна застосувати тонують склади. Звичайно, підійдуть і стійкі фарби, та потім уже не нешкідливою процедури видалення барвника краще не травмувати волосся зайвий раз.

  Тонувати світлий волосся в домашніх умовах дуже нелегко, тому, краще звертатися до колориста зі стажем.

  Ще один відмінний спосіб - багаторазове мелірування. Слід зробити часте мелірування кілька разів, після чого затонировать прояснені пасма в потрібний колір.

  Повертаємо русявий колір волосся

  У разі, якщо ви осветлялись, русявий колір повернути простіше. Досить лише вибрати фарбу, тон якої відповідає вашому природному тону, і пофарбувати волосся.

  Але, за таким фарбуванням потрібно стежити. Мити голову варто якомога рідше і ні в якому разі не гарячою водою, щоб фарба не «втекла». І, в періоди між фарбування можна користуватися фарбами для тонування.

  Процес повернення русявого кольору ускладниться, якщо ви були пофарбовані в глибокий темний колір. Доведеться спочатку скористатися знебарвленням або змивом. За допомогою цих процедур потрібно освітлити волосся так, щоб він був трохи світлішим натурального. І, тільки після цього потрібно фарбуватися.

  Якщо ви сумніваєтеся між двома тонами, візьміть більш світлий. І, приготуйтеся до того, що фарба буде швидко змиватися, а її колір буде трохи відрізнятися від природного. Тому, коли у вас будуть відростати рідні волосся, не забувайте тонувати кінці.

  Чи можна відновити колір посивілих пасом?

  На жаль, сиві пасма можна тільки зафарбувати, а для відновлення їх кольору засіб поки не придумали На жаль, сиві пасма можна тільки зафарбувати, а для відновлення їх кольору засіб поки не придумали. Але, і фарбувати сиве волосся потрібно не так, як звичайний. Щоб сивина не вибиватися, і колір ліг рівномірно, потрібно підшукувати фарби, призначені для сивіючого волосся.

  Звичайно, можуть підійти і інші барвники, але краще скористатися спеціальними. Тонуючі засоби не годяться, потрібно шукати ті, що мають стійкий і сильним ефектом.

  Чи можна відновити колір посивілих пасом?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только