Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Великий Устюг. Новий рік і Різдво

  1. Екскурсійний організований тур для дітей в Великий Устюг з Волгограда
  2. Зимовий експрес в Великий Устюг на 3 дні з Москви

  Екскурсійні тури на Новорічні канікули в Великий Устюг

  Екскурсійні тури на Новорічні канікули в Великий Устюг. Зимовий експрес на вотчину Діда Мороза

  Період турів: грудень - січень, лютий

  Дитяча група з Волгограда 02 - 08 січень 2019 (можна з дорослими)

  Вартість туру 27850 руб. школяр / 30500 руб дорослий

  Ви не уявляєте Новий рік без снігу, морозца і справжнього Діда Мороза? Тоді беріть теплі шапки і рукавиці і вирушайте в Великий Устюг на Новий рік чи Різдво. Побувати в місті Великий Устюг - це побувати в справжній казці. Але і для дорослих тур в Великий Устюг стануть туром в далеке і радісне дитинство. Дід Мороз підготував для хлопців цікаві конкурси, ігри, розважальні програми.

  Складно собі уявити для дітей більш цікаве свято, ніж Тур в Великий Устюг на Новий рік 2018-2019

  Крім новорічної програми для дітей в «Великий Устюг. Вотчина Діда Мороза »передбачені й інші цікаві зимові розваги: ​​катання на гірках і на паровозику, прогулянка по Зимового саду, також вас чекає зустріч з чарівником. А екскурсія в терем Діда Мороза відкриє вам таємниці кімнати бажань, покаже тронний зал, побуваєте в кімнаті Снігуроньки і кімнаті майстринь. Новорічний тур з дитиною в Великий Устюг перетворить свята в зимову казку, наповнену радістю і чарами!

  Тури в Великий Устюг можуть поєднуватися з екскурсією до Вологди, також відправляється в період Новорічних свят з Москви Зимовий експрес на вотчину Діда Мороза, де хлопці вже в поїзді готуються до свята, наряджають вагон, беруть участь в конкурсах і вікторинах.

  Хто знає, може саме там дід Мороз виконує бажання!

  Хто знає, може саме там дід Мороз виконує бажання

  Екскурсійний організований тур для дітей в Великий Устюг з Волгограда

  «В гості до Діда Мороза»
  02 - 08 січень 2019

  1 день: Відправлення групи з Волгограда поїздом №1 Волгоград-Москва

  2 день: Прибуття до Москви. Трансфер з Павелецького вокзалу на Ярославський (автобус).
  Обід. Відправлення в Великий Устюг.

  3 день (ВЕЛИКИЙ УСТЮГ)
  09.58 * Прибуття поїзда Москва - Воркута №376 на станцію Котлас - Південний. Трансфер Котлас - Великий Устюг.
  12.00 Розміщення в гуртожитку. Обід.

  Екскурсія «Великий Устюг -місто купців і майстрів» (розповідає про найбільш цікаві сторінки історії Великого Устюга, про торгівлю і ремеслах, які принесли місту популярність і славу. Герої лялькової вистави петрушка і купець розіграють веселу і забавну сценку про ярмаркову торгівлю. Діти пограють в старовинні ігри, отримають на пам'ять сувенір від петрушки).

  Захід з використанням музейних предметів «Льон, мій льон» (музейне інтерактивне заняття «Льон, мій льон» в доступній, ігровій формі знайомить з основними етапами обробки льону. Гості розглядають лляні насіння, беруть в руки стеблинки льону, в'яжуть сніп, працюють на льномялке , тріпають льон трепаламі, чешуть щетямі, пробують прясти, сидячи за старовинною устюжской прядкою, тчуть половічок на ткацькому стані, гладять лляне полотно Рубель, як це робилося в старовину) або Інтерактивне захід «Про що співає самовар ...» (історія появи самовар ів на Русі і їх побутування в купецькому місті Великий Устюг, що таке чай «вприглядку», «вприкуску» і навіть «впрілізку», що з себе представляє цукрова голова і скільки вона важить - про це та багато іншого ви дізнаєтеся на нашому занятті. Хлопці і дорослі грають, змагаються, збираючи на швидкість самовар, колють цукор, виконують різні завдання).

  Танцювальна ігрова програма «Обалденная тусовка» (Ді-Джей і ведучий танцювальної програми залучать Вас в незвичайний кругообіг веселощів і радості. Запальний диско нікого не залишить байдужим).

  Вільний час. Прогулянки по вулицях Великого Устюга. Катання з гірок на ватрушках (самостійно).

  Вечеря.

  4 день Сніданок.

  Захід «Заняття в староруської школі» (можливість зануритися в далеке минуле і на мить відчути себе учнями в староруської школі).

  Виставка «Новорічна та різдвяна іграшка» (побувавши на цій виставці Вам не захочеться звідти йти. Адже Ви поринете у дивовижний світ іграшок, подарунків і сувенірів. Вам розкажуть про те, як зустрічають Новий Рік різні народи, про традиції, про історію ялинкових прикрас. і хтось із Вас навіть згадає своє дитинство, побачивши настільки повну і різноманітну колекцію іграшок в музеї).

  Вільний час. Обід.

  Вертепне дійство «Зірки різдвяної сяйво» (в дивовижному пам'ятнику архітектури Вас познайомлять з історією свята Різдва Христового і під звуки ніжної і зворушливою музики Ви зможете зануритися в події Різдвяної ночі. У захоплюючому заході Вас познайомлять з традиціями святкування Різдва, а в кінці, учасники все разом запалять Різдвяну зірку).

  Майстер - клас «Плетіння поясів на Ромашці» (без пояса ходити гріх, - так говорили в старовину. Пояс є одним з найважливіших елементів в традиційному костюмі. За виготовленням пояса ви дізнаєтеся, який одяг носили в старовину, якими візерунками, орнаментами прикрашали і який сакральний сенс в них закладений).

  Прогулянки по вулицях Великого Устюга. Катання з гірок на ватрушках (самостійно). Вечеря.

  5 день (ДІД МОРОЗ) Збори речей. Звільнення місць розміщення по програмі туру.

  Сніданок. Трансфер на вотчину Діда Мороза.

  Відвідування володінь вотчини Діда Мороза. Ми в казці !!!
  Зустріч казковим персонажем біля воріт вотчини (Помічник Діда Мороза зустріне Вас у в'їзних воріт і направить оглядати визначні пам'ятки вотчини).
  Подорож по Тропе казок (починається від самих головних воріт і химерно по лісі стелиться. На Тропе Казок гостей чекають захоплюючі пригоди! Ви зможете побувати в будиночку Лесовичка Шишка, заглянути в Чарівний колодязь, пройти по зачарованому мосту, взяти участь в молодечих забавах, поповнити запаси сил на Стежкою Здоров'я, навчитися грати в улюблену гру Діда Мороза, набратися мудрості у багатовікового дуба, обігрітися біля вогнища 12 місяців, дізнатися, де Дід Мороз добро зберігає).
  Екскурсія в Будинок Діда Мороза (Чарівний будинок Діда Мороза - гостинний і затишний. Кожен хто сюди потрапляє, розуміє, що це саме той будинок, де живе дитинство і казка. В будинку Діда Мороза 12 кімнат, а що це за кімнати, Ви дізнаєтеся, коли приїдете і самі всю красу побачите).
  Зустріч з Дідом Морозом. Відвідування зимового саду (в зимовому саду Ви поринете в світ екзотичних рослин і різноманітних кольорів), 1 атракціон.
  Екскурсія в кузню Діда Мороза «Коване диво» (недалеко від Будинку Діда Мороза коштує кузня зимового Чарівника, кожен день там працюють і зустрічають гостей помічники Діда Мороза-кузні. Тут у кожного гостя є можливість дізнатися про історію ковальського ремесла, познайомиться з облаштуванням кузні і своїми очима простежити за процесом ручного кування.)

  Трансфер в місто. Обід.

  Екскурсія по Пошті Діда Мороза (побувавши на пошті Діда Мороза у Вас з'явиться можливість замовити лист-привітання від Діда Мороза своїм близьким, друзям до будь-якої бажаної дати. Ви побачите надзвичайний чарівний світ, де зберігається безліч листів, надісланих Дідові Морозу з різних куточків світу, різноманітні подарунки та сувеніри здивують Вас своїм незвичайним.)

  Вільний час. Самостійне відвідування магазину сувенірної продукції «Коробейник»

  Трансфер Великий Устюг - Котлас. Вечеря.
  20.08 * Відправлення поїзда Воркута - Москва № 375 зі станції Котлас - Південний.

  Вартість на 1 школяра: 27850 руб.
  Вартість на 1 дорослого: 30500 руб.

  У вартість включено: жд проїзд (плацкарт), трансфер, супровід, проживання, харчування по програмі, екскурсійне і транспортне обслуговування по програмі (зустріч, проводи, поїздка на вотчину і назад), вірча грамота від Діда Мороза підтверджує перебування в місті Великий Устюг, відвідування зимового саду, 1 атракціон, відвідування туалету на вотчині Діда Мороза, можливість користування фотоапаратом і відеокамерою в Будинку Діда Мороза, фотографування в музеях, послуги групповода (НЕ екскурсовода).

  Розміщення в гуртожитку Великий Устюг, вул. Павла Покровського, д. 2
  Розміщення 2-3 місцеве, зручності на блок з 4 кімнат, душ на першому поверсі

  2  Розміщення 2-3 місцеве, зручності на блок з 4 кімнат, душ на першому поверсі

  Зимовий експрес в Великий Устюг на 3 дні з Москви

  1 день. Отпрвленіе Зимового експреса з Москви о 9.30. (Час орієнтовний, точне буде вказано додатково) У шляху не нудьгуємо, пишемо лист Діду Морозу, нокурси, вікторини. Обід і вечеря у вагоні-ресторані.

  2 день. Прибуття поїзда о 7.00. Сніданок. Відвідування Заміською вотчини Діда Мороза. Обід в городе.Екскурсія в Будинок Моди Діда Мороза. В Вільний час можна відвідати міську резиденцію Діда Мороза. Далі нас чекають Російські посиденьки з піснями, іграми, різдвяними ворожіннями. Вручення солодкого подарунка і грамоти. Вечеря в місті. 22.00 Відправлення Зимового експреса.

  3 день. 18.00 Прибуття в Москву.

  Вартість туру на Зимовому експресі

  тип вагонадорослішколярідіти до 10 роківдіти до 5 років без місцякупе

  22980 22200 16940 9570 плацкарт 18100 14420 13580 9570

  У вартість включено:

  • проїзд на Зимовому експресі, постільна білизна, гаряче харчування у вагоні-ресторані
  • аннимация
  • медичне обслуговування
  • екскурсійна програма
  • грамота і подарунок

  Тури в Великий Устюг з Волгограда можете зробити на поїзді Волгоград - Москва, далі за програмою туру, яку ви зможете підібрати в модулі пошуку або Телефонуйте 98-82-83, ми вам допоможемо!

  Програми турів в Великий Устюг і вартість дивіться нижче

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только