Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Захисні обереги і амулети від чаклунства, нечистої сили, відьом, злих духів, привороту, чаклунів і іншого зла, як зробити своїми руками

  1. Навіщо потрібні обереги від чаклунства і нечисті
  2. Різновиди оберегів від чаклунства
  3. магічні камені
  4. мармур
  5. обсидіан
  6. Онікс
  7. сардонікс
  8. шунгіт
  9. Відьмові пляшки
  10. Спеції, які оберігають
  11. м'ята
  12. Мак
  13. Лавровий лист
  14. Цибулю і часник
  15. сила рослин
  16. Фотогалерея: трави-обереги від нечистої сили
  17. Оберіг для захисту від чорних чаклунських сил
  18. Оберіг з глоду
  19. Оберіг від чаклунських чар
  20. Оберіг від нечистої сили в будинку
  21. Від негативної енергії
  22. Відео: псалом 90
  23. Відео: православні молитви від чаклунства
  24. Відео: процес активації оберега

  Навіть в сучасному світі багато хто захоплюється чорною магією і здатні навести порчу, проклясти або спробувати впливати на вас іншими методами темного чаклунства. Часто в недобрих справах чаклунів допомагає нечисть, але злі духи з'являються в будинку і за своїм бажанням. У результаті сім'я страждає від конфліктів, хвороб або безгрошів'я, а проклятий людина захворює, іноді - навіть з летальним результатом. Від негативного чаклунського впливу і витівок нечистої сили захистять обереги. Захисні талісмани можна купити або створити власними руками.

  Навіщо потрібні обереги від чаклунства і нечисті

  Якщо одні люди чаклунство, відьом і нечисту силу пов'язують з темним періодом Середньовіччя, то інші відмінно знають, що навести порчу, приворожити чи використовувати інші магічні дії можна і зараз. В наш час інформація стала доступнішою, і якщо людина хоче спробувати себе в чорній або сірої магії, він знайде всі необхідні знання для цього. Тому обереги від чаклунства актуальні і в сучасності.

  Не менш затребувані і захисні амулети від нечистої сили. Злі духи, полтергейст та інша нечисть все ще можуть дошкуляти людей. Так як ніякими матеріалістичними способами від нападок нечистої сили не позбутися, необхідно вдатися до допомоги чарівних предметів і захисних змов.

  Обереги від чаклунства і нечисті:

  • відлякують злих духів;
  • нейтралізують або віддзеркалював чаклунські дії;
  • очищають людини і простір навколо нього від наведеного негативу.
  Навіть в сучасному світі багато хто захоплюється чорною магією і здатні навести порчу, проклясти або спробувати впливати на вас іншими методами темного чаклунства

  Обереги від чаклунства і нечистої сили оберігають будинок і людини від злих духів і негативних впливів

  Різновиди оберегів від чаклунства

  Обереги від чаклунства і злих духів можуть мати різний вигляд. Чи захистить і звичайний камінчик, знайдений на морському пляжі, і складний амулет з обсидіану з написаними на ньому рунами. Ви можете вибрати той оберіг, який найбільше доведеться вам до душі.

  магічні камені

  Одним з найдавніших оберегів від нечистої сили вважається камінь з наскрізним отвором природного походження. Його називають «курячим богом». Така знахідка у солоного або прісного водойми обіцяє велику удачу.

  Кажуть, якщо подивитися в отвір всередині каменю «курячий бог», можна опинитися в казковій країні ельфів.

  Такий амулет прийнято вішати в передпокої біля вхідних дверей, щоб ніяка нечисть не змогла проникнути в будинок. А ще камінь охороняє сон свого власника, адже коли людина засинає, він стає беззахисним перед чаклунством і злими духами. Щоб використовувати «курячий бог» в цих цілях, через отвір протягують ланцюжок або шнур і надягають на ніч.

  Щоб використовувати «курячий бог» в цих цілях, через отвір протягують ланцюжок або шнур і надягають на ніч

  Камінь «курячий бог» захищає від нечисті

  мармур

  Обереги з мармуру стали популярними не так давно. Коштують вони порівняно недорого, і кожен бажаючий може придбати такий амулет.

  У Стародавній Греції зводили храми з чистого мармуру. Багато з них були присвячені богині краси Афродіті. Стародавні ж римляни вважали, що камінь здатний відганяти злих духів і оберігати від різного виду чаклунства. Саме тому житла багатіїв будувалися з мармуру.

  Вважається, що камінь захищає закоханих від сварок, ревнощів і обману. Цей природний мінерал може стати потужним оберегом для представників екстремальних професій (пожежних, аквалангістів, військових).

  Цей природний мінерал може стати потужним оберегом для представників екстремальних професій (пожежних, аквалангістів, військових)

  Оберіг з мармуру захистить від будь-якого негативу

  обсидіан

  Обсидіан - це склоподібна порода чорного кольору. Іноді має темно-бордовий відтінок. Цей мінерал застосовувався в магічних обрядах і обережний культурі ще з часів цивілізації ацтеків.

  З магматичної гірської породи з давніх часів виготовлялися магічні предмети для ворожіння і пророкування долі: кулі, маятники, дзеркала. Обсидіан має властивість відкривати у людини здатність до проріканню, бачити приховане, проявляти своє чуття, розкриваючи чужі таємниці. До того ж камінь має захисні властивості, він оберігає свого володаря від чаклунського втручання і негативної енергії.

  Обсидіан оберігає від чаклунських впливів і підсилює інтуїцію

  Онікс

  Онікс цікавий своєю структурою - всередині каменю розташовані різнокольорові шари. Відтінок залежить від кількості сторонніх домішок. Цей мінерал можна відшукати в сувенірних лавках по досить доступній ціні. Його використовують для виготовлення найрізноманітніших прикрас і предметів декору.

  У біблійних писаннях зазначено, що стіни храму в Єрусалимі були зроблені з онікса.

  Перші талісмани з оніксу від злих духів і нечистої сили стали робити ще в стародавньому Римі. Зараз камінь використовують як талісман від чаклунства, злих духів. Він допомагає оговтатися після складних хвороб.

  Заручиться підтримкою мінералу далеко не кожен. Тільки людина з чистим серцем і спокійною совістю може стати його власником. Людям, які схильні до заздрості, поганих вчинків, злим помислам, не зможуть використовувати будь-які властивості каменю.

  Онікс допомагає тільки людям з чистим серцем

  сардонікс

  Сардонікс - напівпрозорий мінерал, різновид онікса. Цей камінь приносить своєму власнику:

  • успіх у професійній діяльності;
  • розвиток в творчих починаннях;
  • гармонійні відносини в родині і з близькими людьми;
  • удачу, успішне завершення важливих справ.

  Талісмани з сардоніксу допомагають позбутися від поганих думок, знімають психологічну напругу, підвищують стійкість до стресових ситуацій.

  Амулет з червоного мінералу може стати потужним захистом від темних сутностей. Сардонікс оберігає навіть від самого сильного чаклунства, родових проклять, псування і пристріту. Якщо ви часто подорожуєте і остерігаєтеся негативного впливу незнайомих людей в дорозі, візьміть з собою цей камінь, і тоді ніхто не зможе вам нашкодити.

  Сардонікс захищає навіть від самих сильних прокльонів

  шунгіт

  Шунгіт - один з найдавніших вуглеводневих мінералів на землі. Через властивого каменю темного кольору з відблиском слов'яни вважали його предметом для чорної магії. Але мінерал відмінно послужить і людині з добрими намірами. З нього виходять потужні талісмани, які мають охоронні властивості:

  • відганяють злих духів;
  • захищають від чаклунських чар і наклепів;
  • нейтралізують негативну енергію.

  При створенні Обережно амулета шунгита надають форму кулі, куба або піраміди.

  Якщо ви хочете досягти успіху в фінансових справах, талісман з цього каменю стане чудовим помічником у виконанні вашого бажання. Також мінерал здатний додати впевненості та посилити привабливість в спілкуванні з людиною, яка вам симпатична. В якості оберега шунгіт підійде динамічним і цілеспрямованим людям.

  Шунгіт оберігає від злих духів, псування і проклять

  Відьмові пляшки

  Відьмина пляшка - це потужний артефакт від злих духів і чаклунства. Оберіг є ємність зі скла або кераміки, заповнену чарівними інгредієнтами.

  Вміст пляшки може бути абсолютно різним, залежно від призначення талісмана. Їх наповнюють:

  • чаклунськими відварами;
  • травами;
  • гострими металевими предметами (шпильками або голками).

  Посудина з вмістом закопують або ховають на горищі. Час від часу перевіряють його стан. Якщо скло тріснуло або з'явився скол, оберіг відбив сильний чаклунське вплив.

  Якщо скло тріснуло або з'явився скол, оберіг відбив сильний чаклунське вплив

  Відьмина пляшка оберігає від чаклунства і злих духів

  Спеції, які оберігають

  Спеції, які ми використовуємо для надання особливого смаку нашим кулінарним шедеврам, здатні захистити людину від злих чар і чаклунства. У різних країнах для захисту використовують різні спеції:

  • в Німеччині і Туреччині в якості Обережно кошти від негативної енергії і магічного впливу використовують чебрець;
  • жителі Перу вішають на шию мускатний горіх, такий амулет здатний уберегти від чаклунських впливів;
  • австралійці для захисту застосовують гілочки майорану, їх прикріплюють до вбрання нареченої, щоб уберегти її від наклепів і поганого погляду.

  м'ята

  М'ята - невибаглива рослина, воно не вимагає великого відходу, тому виростити таку траву на своїй ділянці або навіть на підвіконні зможе будь-яка господиня. Характерний освіжаючий запах здатний захистити будинок і його мешканців від негативної енергії і чаклунства.

  Варто зробити букет з гілочками м'яти і поставити в будинку. Пахощі любі буде очищати енергетику простору і дарувати його жителям мир і спокій. Оберіг можна доповнити квітами лаванди, жасмину і ромашки, тоді ніяка нечисть не ризикне ступити на поріг вашого будинку.

  М'ята оберігає від негативу і чаклунських впливів

  Мак

  У магічних цілях мак застосовували ще в Стародавній Ассирії та Греції. За допомогою дрібних чорних зерен залучали багатство, успіх і щастя. Є кілька способів використовувати цю рослину для захисту:

  • насіння насипають в невелику ємність і ставлять недалеко від вхідних дверей, так можна протистояти злий енергії, яка спробує до вас пробратися;
  • покладіть кілька зерняток в рюкзак дитині - це вбереже його в школі і на шляху до навчального закладу;
  • якщо вам має бути зустріч з ким-то неприємним або з людиною, яка здатна негативно на вас впливати, засипте перед виходом з дому мак в носок і надіньте його, це захистить від псування, пристріту і негативу.

  Мак оберігає від негативної енергії і підвищує добробут

  Лавровий лист

  Лавровий лист символізує чистоту, цілеспрямованість, славу. В якості оберега пряність використовують по-різному:

  • перед виходом з дому кладуть в рот;
  • плетуть обережні вінки і вішають на вході;
  • підкладають в ліжечко новонародженого.

  Лавровий лист оберігає від нечисті

  Цибулю і часник

  Багато давні народи використовували часник і цибулю в якості захисту від чорної магії і чаклунства. Вважається, що очищена від лушпиння цибулина здатна поглинати негативну ауру будинку, тому якщо ви почистили цей овоч і залишили на тривалий час, його ні в якому разі не можна використовувати для приготування їжі.

  Щоб прибрати з вашого простору енергетичний бруд, дотримуйтеся інструкції:

  1. Очистіть три невеликі цибулини.
  2. Протягніть червону нитку в голку, проткніть наскрізь цибулю. Обидва кінці зв'яжіть між собою, обмотавши овоч. Зробите так з кожної цибулиною.
  3. Розвісьте обереги в різних кімнатах і залиште на 7 днів.
  4. На восьмий день загорніть цибулю в паперовий згорток. Спаліть його на вулиці або в парку. Якщо такої можливості немає, киньте цибулини в яке-небудь водоймище і швидко підіть не обертаючись.

  Цибулю і часник захищають від темної магії і чаклунства

  сила рослин

  З давніх-давен прийнято садити біля свого будинку кущі горобини. Ця рослина надійно захищає житло і всіх його жителів від недоброї енергії і чаклунства. В якості оберега використовували також свіжі і засушені частини чагарника:

  • розвішували кетяги горобини у колисці новонародженого;
  • робили вінок або пов'язували червоною ниткою і підвішували біля вхідних дверей в будинок;
  • засушені ягоди кладуть нареченому в кишеню весільного костюма, оберігаючи його під час одруження від поганих поглядів і наклепів.

  Горобина вважається сильним оберегом від злих духів

  Терновий кущ біля вашого будинку теж стане надійним оберегом від непроханих гостей, наклепів і впливу недобрих магічних заклинань.

  Добрими захисними властивостями володіє лісовий горіх. Виріжте на шматочку кори цього чагарника своє ім'я і загорніть в червоний клапоть. Носіть цей талісман в кишені, нехай він буде постійно при вас. Такий амулет стане надійним захисником від негативного впливу ззовні.

  Щоб поліпшити своє фінансове становище, можна покласти в гаманець гілочку з трьома лісовими горішками, і тоді ваш добробут буде під надійним захистом. Її також можна принести додому для огорожі всієї родини від негативної енергії.

  Потрійний лісовий горіх захистить від негативу

  Трави від нечистої сили і чаклунства:

  • полин - слов'яни використовували її як оберіг, вважається, що злі духи не можуть винести різкий запах цієї рослини;
  • чортополох - дівчата вплітали в зачіску листя, ця рослина було прийнято садити на кладовищах, щоб захистити душі покійних від темних сил;
  • звіробій - його гілочками прикрашали свій наряд, клали їх під шапку.

  Фотогалерея: трави-обереги від нечистої сили

  Як зробити оберіг своїми руками

  Звичайно, оберіг від чаклунства і темних сил можна купити в магазині. Але вважається, що найбільшою силою володіють чарівні предмети, виготовлені своїми руками. Щоб створити захисний талісман, не потрібні особливі інгредієнти на зразок жаб'ячої шкіри або пера сокола. Його можна зробити з найпростіших матеріалів у себе вдома.

  Оберіг для захисту від чорних чаклунських сил

  Процес створення захисного оберега в своєму дворі:

  1. Зберіть достатню для багаття кількість опалих гілок берези (не ламається і не намагайтеся різати живе дерево). Складіть їх на розчищеному землі. Підпаліть.
  2. Киньте в багаття трохи полину і звіробою, розбризкайте червоне вино і скажіть: «Світлі боги, прийдіть на мій поклик!» Коли зітліють останні гілочки, остиглий попіл зберіть в невелику посудину.
  3. Зробіть березовий кілок, очистіть його від зайвої кори. Ниткою примотати до нього втечу полину. Виріжте на деревині три хрестика.
  4. Закопайте посудину в землю. Засипте піском, а після - знову землею. Зверху поставте кілочок. Тричі перехрестилася.

  Протягом трьох років оберіг буде захищати вас від злих духів і чаклунства. Після закінчення цього терміну ритуал необхідно повторити. Старий кілочок, не виймайте, просто поставте поруч з ним новий. Якщо при виконанні повторного обряду ви раптом натрапите на старий обережний талісман, захисний засіб слід змінити.

  Якщо при виконанні повторного обряду ви раптом натрапите на старий обережний талісман, захисний засіб слід змінити

  Зола з березових гілок захистить будинок від чаклунства

  Оберіг з глоду

  Для створення оберега вам знадобляться 18 ягід глоду і мішечок з натуральної тканини.

  Виготовлення захисного талісмана:

  1. Промийте ягоди в проточній воді.
  2. Коли глід просохне, складіть його в мішечок.
  3. Оберіг покладіть на підвіконня того вікна, яке знаходиться найближче до вхідних дверей.

  Такий амулет буде захищати будинок від негативної енергії рівно 12 місяців. Після закінчення терміну слід замінити вміст мішечка.

  Після закінчення терміну слід замінити вміст мішечка

  Оберіг з глоду захистить будинок від негативних впливів

  Оберіг від чаклунських чар

  Оберіг з полину від чаклунства:

  1. До сходу сонця у неділю зірвіть три втечі полину і перев'яжіть їх червоною ниткою. В цей час прочитайте будь-який захисний змову на ваш вибір.
  2. Поверх червоних ниток намотайте білі, при цьому промовляючи магічні слова.
  3. Точно так же зробіть із золотистою ниткою.

  Такий оберіг буде надійним захистом від негативних чаклунських впливів і негативної енергії. Його можна зберігати в кишені повсякденного одягу або покласти під лляної мішечок і носити на шиї як кулон.

  Його можна зберігати в кишені повсякденного одягу або покласти під лляної мішечок і носити на шиї як кулон

  Оберіг з сушеної полином захистить від чаклунства і негативної енергії

  Оберіг від нечистої сили в будинку

  Такий талісман вбереже вас і ваших близьких від магічних замовлянь і різної нечисті. Також амулет здатний очистити ваше простір, якщо ви або інші домочадці на собі принесли в свій будинок негатив. Для оберега візьміть:

  • шерсть домашньої тварини;
  • тканину з природного волокна;
  • засушені пагони полину.

  Шерсть домашнього улюбленця може стати одним з чарівних інгредієнтів для створення захисного талісмана

  Обряд слід починати після заходу сонця, на четвертий день після повного місяця. Візьміть приготовлену шерсть і скажіть магічні слова:

  Як шерсть (кота, собаки, щури) падає додолу, так і вся нечисть розсипається в порох у порога мого. Амінь.

  Загорніть шерсть в клапоть і помістіть над вхідними дверима з внутрішньої сторони будинку. Талісман буде надійно оберігати вас від чаклунських втручань протягом 15 років. Після оберіг слід спалити.

  Від негативної енергії

  Для виготовлення талісмана вам знадобиться:

  • трохи ВХІД ВІЛЬНИЙ!
  • біла лляна тканина;
  • одна свічка;
  • кишенькове дзеркальце.

  Такий оберіг не тільки захистить вас від магічного впливу, але і поверне вашим недругам то, чого вони вам нажелалі.

  У сьомий день після повного місяця, ввечері, коли сонце вже зайшло, запаліть свічку і покладіть поруч дзеркальце, ємність з освяченою водою і білу тканину. Ставши на коліна, складіть долоні і прочитайте псалом 90 на своїй рідній мові. В цей час постарайтеся перейнятися словами, відчути весь сенс вами сказаного.

  Відео: псалом 90

  Візьміть дзеркало відбиває стороною вниз. Піднесіть його до свічки, потримайте деякий час, поки скляна гладінь не покриється чорної сажею. Загорніть його в світлу тканину і скажіть магічні слова:

  Як кіптява від погляду дзеркального закрила світи всі існуючі, так і мій будинок для відьми і для чаклуна, очей недобрих та для слів негідних закритий. І нехай будуть їх злі помисли проти них спрямовані. Хай буде так, як я сказав. Амінь.

  У цього оберега немає певного терміну придатності. Його потрібно зберігати подалі від сторонніх очей. Щоб підсилити захисний ефект, можна запалити втечу полину і просочити тканину димом.

  Відео: православні молитви від чаклунства

  Як актівуваті оберіг и правильно використовуват

  Якщо в описі процесу виготовлення оберега немає процедури його активації або ви купили чарівний предмет, його можна зарядити, закликавши чотири стихії.

  Необхідно підготувати:

  • свічку будь-якого кольору;
  • стакан води, краще талою або дощовою;
  • сіль;
  • аромапалички або пагони полину.

  Свічка символізує стихію Вогню, стакан води допоможе закликати сили Води, сіль - Землі, дим від запаленою аромапалички або сухого рослини - Повітря.

  По черзі взаємодійте з предметами, що символізують певну стихію:

  1. Пронесіть оберіг над полум'ям свічки.
  2. Окропити предмет водою.
  3. Посипте на нього сіллю.
  4. Запаліть димом.

  При цьому закликайте кожну стихію, просячи про допомогу в активації захисного талісмана. Після процедури обов'язково подякуйте кожну природну силу.

  Відео: процес активації оберега

  Обереги від чаклунства і нечисті можна купити в спеціалізованому магазині або у майстри. Досить просто виготовити річ для захисту самостійно. Важливо в процесі створення зберігати позитивний настрій, не хотіти нікому зла, навіть вашим недругам. Тоді чарівний предмет зможе проявити свої магічні здібності в повну силу.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только