Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Книга "Під куполом" - Кінг Стівен - Читати онлайн - Завантажити fb2, rtf, epub - Купити, Відгуки - Літмір

  Під куполом

  Виберіть формат скачування:

  Історія про маленьке містечко, який наздогнала ВЕЛИКА БІДА. Одного разу його, разом з усіма мешканцями, накрило таємничим невидимим куполом, що не дозволяє ні покинути місто, ні потрапити туди ззовні.

  Що тепер буде в містечку? Що станеться з його жителями? Адже коли над людиною не тяжіє ні закон, ні страх покарання, - занадто тонка грань відділяє його від перетворення в жорстокого звіра. Хто переступить цю межу, а хто - ні?

  Поділитися: Поділитися:  : 0 Мій статус книги: : 0 Мій статус книги:

  *. *. 172.72

  Кілька років тому, коли читала перший раз, книга здалася до відрази страшною. Чи не через сцен загибелі літаків і автомобілів, які розбилися об невидимий купол, не через каліцтв людей і тварин, хоча і це теж, звичайно, смикало нерви. Але головне - ось це відчуття повної ізоляції, абсолютного нерозуміння людей, що відбувається, від випаровується надії на порятунок. І від поведінки тих, хто залишився під куполом.
  Зараз перечитала - і помітила, що в книзі дуже багато дидактики. Може бути, не явною, але злегка замасковані повчання супроводжують майже кожну подію, кожна дія, а вже в кінці - просто неприкриті висновки на тему "що таке добре і що таке погано". Хоча у Кінга майже в кожній книзі, яку читала, є ці мотиви.
  Ну і нехай. Зрештою, це означає, що Кінг пише не тільки для того, щоб жаху нагнати, але щоб читач ще й думав.

  Оцінила книгу на 9

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 67.116

  Це незвичайний Кінг. Психологічний хоррор. Причому весь жах в тому, що це правда. Правда про будь-якому суспільстві, як будуть вести себе люди в ізоляції: скинуть все напускне і залишиться тільки правда. Дуже страшно усвідомлювати що в кожній людині є монстр, щось погане, треба тільки поставити його в певну ситуацію, і, вуаля, людина перетворюється на звіра. Читала не відриваючись, і найголовніше не підвела кінцівка: є над чим замислитися. Кінг зробив неможливе, вперше бачу стільки героїв, і адже кожен прописаний досконально. Все місто було як на долоні, я навіть не думала що зможу бачити таку велику картину в цілому. Але ж Кінг зміг це створити спочатку в голові а потім на папері. Схиляюся перед умінням автора відчувати і розуміти людську натуру, як без звичайних "жахів" присутніх в хоррорах, змусити читача оцепенеть від страху перед сутністю людини.

  Оцінила книгу на 10

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 72.70

  Моя улюблена книга у Кінга! І улюблена вона мною зовсім не через містичної складової, хоча і вона властива. Викликає непідробне захоплення вміння автора вплести в сюжет психологічні аспекти поведінки людей в екстремальних умовах. В даному випадку - умови перебування окремо взятого американського містечка, над яким в один з непримітних днів утворюється НЕ проникний прозорий купол. Кінг як завжди майстерно зриває маски зі своїх героїв, буквально вивертаючи навиворіт світ їх внутрішніх кошмарів, а іноді і випускаючи їх особистих монстрів на свободу.
  Під час прочитання книги у мене склалася думка, що автор в своєму оповіданні проводив аналогію між головним антигероєм, його методами і деякими політиками сучасності. Принаймні багато описані в романі прийоми абсолютно точно застосовувалися на практиці і ми були їх свідками.
  Під кінець книги читач чітко розуміє, що справжнім злом є зовсім не той, хто встановив купол над провінційним містечком, а люди, в ньому проживають.
  Книга об'ємна, але за прочитанням це абсолютно не помічається. Раджу до прочитання, хоча, як кажуть, на смак і колір ......))))))

  Оцінила книгу на 10

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 182.2

  Добре, але надмірно грубо (хоча, можливо, мені попався невдалий переклад).

  Оцінив книгу на 8

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 27.123

  + Чисто кінговская суміш містики і психології;
  + Нестандартний сюжет;
  + Книга досить довга і не відпускає до останньої сторінки.
  -Слабонервним прохання не читати - крові та іншої "бруду" часом ну дуже багато.

  Оцінив книгу на 9

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 47.90

  "Під куполом" для мене залишається найулюбленішим твором у Стівена Кінга!

  Оцінила книгу на 10

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 127.115

  Одна з моїх улюблених книг. Це якийсь - то інший Кінг, але все той же лучший !!!!

  Оцінила книгу на 10

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 80.118

  Чудовий роман, справжній Стівен Кінг! Хоча розв'язка і розчарувала трохи ....

  Оцінила книгу на 9

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 82.57

  ООООО 269 ЛІТМІРОВСКІХ СТРАІЦ, ЦЕ ТРЕБА подужати .... вссе беруся за ЧИТАННЯ)))

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 213.143

  Переклад невдалий. Перекладач мову знає, але не знає "американізмів". "Holy ass" не можна переводити, як "святая дупа". Це ж нісенітниця. "Ціннамоновий рулет" - це не переклад. Можна було просто написати "пиріг з корицею". Подібних деталей в романі-перекладі багато

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 238.81

  Можу сказати, що книга досить непогана, але не більше того (все ж рівень С. Кінга відчувається). На мій погляд дуже вже все затягнуто і перенасичене подробицями без яких можна цілком обійтися. Поведінка героїв, як позитивних так і негативних також передбачувано. Зізнаюся, що інтерес до книги поступово згасав, особливо в кінці, коли з'ясувалося в чому причина появи купола, хоча повторюся, книга на рівні і читається цікаво.

  Оцінив книгу на 8

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 240.99

  Дуже сподобався сюжет, задумка, ще й тим, що це не зовсім жахи, містика з'являється лише в кінці. Кінг геніальний письменник. Читати обов'язково.

  Оцінила книгу на 10

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 215.154

  Серіал нічого спільного з книгою не має. Читайте.

  Оцінила книгу на 9

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 235.148

  Неймовірна книга. Зараз мені на думку спадають лише нерозумно захоплені слова: класно, здорово, офігенно, круто або ... ось це да !!! Неймовірна книга
  Книга тримає в напрузі від початку і до самого кінця, немає жодної сторінки тягомотини з описом природи, яку хотілося б швиденько перевернути, саме тому усвідомлення обсягу книги не напружує під час читання.
  Взагалі я постійно матюкалася І у кожного нехорошого героя з'явилося своє нецензурне прізвисько
  Я боялася читати, це ж Стівен Кінг! Так, книга все-таки жахлива, але більше лякає реалістичність того, що відбувається в цьому маленькому містечку між городянами, ніж цей купол незрозумілого походження.
  Сподіваюся, серіал мене не розчарує.

  Оцінила книгу на 10

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 108.152

  Психологічний ужастик. Обожнюю цю книгу. Показаний маленьке американське містечко, в якому люди настільки схильні до впливу стереотипів та як стадо баранів, які бажають вірити всьому в гонитві за соціальною стабільністю. Всі жахи книги - це демони, які живуть всередині нас. Всі ми не безгрішні) Але у деяких зовсім зносить дах. Одне з люимая творів автора.

  Оцінила книгу на 10

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 129.61

  Роман Під куполом своєрідний і здався мені злегка незвичайним. Перший раз зустрічаюся, щоб в книзі було описано кілька днів, при цьому книга з розміром з цеглину. І здавалося, що подій на всю книгу буде мало. Але немає! Сталося дуже багато, мріями навіть занадто! Читаєш, а думках: так всього три дні пройшло, як це могло статися ?? Для цього тижня потрібні! .
  Головних героїв там предостатньо, і кожен по-своєму унікальний. Характери розкриті на всі 100%, по крайней мере, мені було легко очікувати і повірити в те, що вони натворили. А накоїти вони встигли багато.
  Роман сповнений подій, іноді, здається, що мчить. На 700 сторінці мимоволі стало думати: Ну, коли все це скінчитися? Ну, що знову у них сталося? . Останні 200 сторінок героїчно добивала книгу, кидати було навіть образливо, коли прочитана майже вся книга. Це, звичайно, псує враження від книги. І якщо вона на початку подобалася, під кінець, при вигляді книги, сумуєш.

  Оцінила книгу на 8

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 20.128

  Поки читала, разів зо два кидала. Дратував тупизм людей. І знахабнілі новоявлені копи. Але все одно цікаво.

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 235.147

  Моя найулюбленіша кніга.Я ніколи не переживала таких чувств..Смерть кожного позитивного героя була печальна.На тиждень, ту незабутню тиждень, коли я читала "Під куполом", я відволіклася від реального світу і жила цією в фантастичною історіі.Виходя на вулицю , я дивувалася вітрі, чесно, ще я дивувалася, чому зірки нормального цвета.Можете порахувати мене за божевільну, але, серйозно, це було справжнісіньке і живе пріключеніе.Я зуміла закохатися в Дейла, цього чудово Барбі, якого я просто обожнювала: D
  І мені було так сумно, два, зауважу, рази, коли його могли убіть..Я раділа за них з Джулією в самому кінці ^^
  Обожнюючи Кінга і цей роман, браво письменнику, він змінив моє життя)

  Оцінила книгу на 10

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 96.13

  Люблю творчість Кінга, хоча і не всі його речі. Ця книга дуже сподобалася! Пробував серіал дивитися, не вийшло.

  Оцінив книгу на 10

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  *. *. 208.97

  Ну дуже все довго, довго і повільно розвивається.
  Сподобається тільки затятим шанувальникам автора, бо читається нудно і нудно. Сюжет віддалено нагадує "Життєво необхідні речі", там теж все дії герметично замкнені в маленькому містечку, але "Під куполом" відрізняється відсутністю традиційного для Кінга психологізму і ремінісценцій в минуле персонажів.
  Є стійке враження, що в більш пізніх роботах старина Стівен відмовлятися від містики і жахів в сторону трилера (а може взагалі, це спочатку був сценарний проект для серіалу, і тільки потім розширений до повноцінного роману).

  Оцінив книгу на 8

  Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

  { "B": "258346", "o": 30}

  Що тепер буде в містечку?
  Що станеться з його жителями?
  Хто переступить цю межу, а хто - ні?
  Читаєш, а думках: так всього три дні пройшло, як це могло статися ?
  На 700 сторінці мимоволі стало думати: Ну, коли все це скінчитися?
  Ну, що знову у них сталося?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только