Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Есе переможниць творчого конкурсу «Як я почала в'язати»

  Любов до в'язання у мене прокинулася в дитинстві, в класі 5-му. Моя бабуся пряла пряжу і в'язала шкарпетки. На жаль вона не могла вив'язувати якісь візерунки, не могла в'язати кофтинки , Але я годинами могла дивитися на неї як вона пряде пряжу і при цьому щось тихо, тихо підспівуючи собі під ніс. Одного разу, бабуся попросила мене їй допомогти. Було дуже багато замовлень на вовняні шкарпетки. Я в свою чергу, як любляча внучка не могла відмовити їй. По-початку я боялася, що у мене може не вийде, але коли взяла спиці в руки я відразу зрозуміла що це моє. Ну, а ось тут-то, все і почалося ...

  Мабуть, було так написано в долі, що у мене з'явився чоловічок і це була моя класна вчителька. Вона в'язала такі красиві кофтинки для себе, що не можна було відірвати погляд. У 90-х роках такого достатку пряжі не було. І було дуже складно десь пряжу придбати. Якщо навіть вона була, то вона була всього 6-й, 7-й квітів. Я пам'ятаю, ми з мамою, якщо десь завозили пряжу, стояли годинами в чергах. У мене на жаль було дуже мало вільного часу. Школа, відвідування різних гуртків, але я намагалася викроїти час, щоб зустрітися з моєю вчителькою і пов'язати разом з нею.

  Була у мене близька подруга в школі. Ми з нею були як сестри, завжди і всюди разом, довіряли один одному найпотаємніше, допомагали, радили один одному. В один прекрасний день моя подруга зв'язалася з поганою компанією, де була не дуже гарна атмосфера. Пішли від неї на адресу мене, один за одним зради, переступання через мене. Мені було дуже важко і складно з цим впоратися, порадитися ні з ким. Мама працювала в три зміни на заводі, тато теж працював. Т. к. Я була в родині єдиною дитиною, ні брата, ні сестри, доводилося якось виходити самій. Тому я брала спиці в руки і в'язала все підряд, що я взагалі вміла на той момент. І я для себе остаточно зрозуміла, що спиці і клубочки мої брат, сестра і близька подруга.

  З 1993 року я стала купувати журнал з в'язання «Маленька Діана», на свої кишенькові гроші. Після закінчення 11-ого класу я хотіла пов'язати свою освіту з в'язанням, але тато мені заборонив. Сказав, що вищу освіту важливіше. Тому я поступила в КГАК і І, на театральний факультет, що у мене теж не погано виходило. Але про в'язання я не забувала. Я примудрялася в'язати під час репетицій за лаштунками. Однокурсники по-началу сміялися наді мною. Для них було «Дико», як можна упершись в одну точку, сидячи на одному місці, клацати спицями. Ну а потім до цього звикли. В Академії я познайомилася з моїм чоловіком. Коли він питав, що мені дарувати на ті чи інші свята, я просила його дарувати мені пряжу, журнали, чому я була дуже рада і задоволена. Після закінчення КГАК і І я вийшла заміж, отримала вищу освіту, помахала ручкою театру Г. Кашала і пішла з головою в сім'ю. Ось тут мені вже ніхто не міг перешкодити. Я купувала пряжу, журнали, навчилася в'язати не тільки спицями, а й гачком.

  З тих пір, я в'яжу завжди, скрізь і всім. Собі, синові, доньці, рідним. І не уявляю себе без цього захоплення, хобі, як це ще можна назвати ... Я хочу висловити величезну подяку магазину «Золоте Руно» за те, що вони проводять різні конкурси, зустрічі, дні народження, присвячені в'язання . У мене в моєму житті ніхто не цікавився як, коли і навіщо я почала в'язати. Тому спасибі Вам - магазину «Золоте Руно», і низький уклін всім продавцям та директору цього магазину за трепетне ставлення до клієнтів. Було дуже приємно написати, відкритися тим людям, які щиро тебе зрозуміють і яким цікаво було дізнатися «Яку ж роль відіграє в'язання в твоєму житті». Спасибі вам велике.

  З повагою Байбікова Альбіна м.Казань

  Бажання в'язати у мене було завжди, тобто з дитинства. Всупереч бажанням мами, я відмовилася відвідувати танцювальну студію і художню школу, і попросилася в гурток в'язання. Потім почалися мої маленькі перемоги - в'язані серветки, шкарпетки, шарфи. Потім, з поступовим освоєнням інструкцій, я почала в'язати невеликі роботи - нескладні светрики. А серйозне мою творчість почалося після народження дитини, ось тут-то і проявилася моя бурхлива фантазія (шапочки, пенеточкі, кофтинки, штанці, платтячка). І звідки тільки час знаходжу - сама дивуюся. Так ще до того ж, для своєї коханої дівчинки захотілося в'язати іграшки. Перераховую, що мені вдалося зв'язати для дитинки: корівку, чудового слоника, жирафика ... Все в'язані іграшки припали їй до смаку. Зараз я вийшла на роботу, але бажання в'язати мене не залишає. Доводиться викроювати вільну хвилинку для творчості.

  Батурина Олена м.Москва

  Життя дуже цікава штука. Повсякденні справи і турботи настільки поглинають нас, що багато ми починаємо робити по інерції. Біжимо, поспішаємо, спізнюємося. При такій ситуації часом навіть просте запитання може поставити в глухий кут. Ось, наприклад - як ти почала в'язати? Я два дні періодично подумки поверталася до цієї теми. Раптом згадалося багато, нахлинули спогади. І зовсім несподівано для себе я знайшла, що мій шлях до в'язання був досить довгим і поетапним.

  Перший раз мені довелося взяти в руки спиці, коли донька була зовсім маленькою. Квартира була на першому поверсі з холодною підлогою, і вовняні шкарпетки були обов'язковим елементом домашнього одягу. Шкарпетками нас забезпечувала бабуся, але жила вона дуже далеко і тому швидкість отримання чергової посилки явно не співпадала зі швидкістю зміни розмірів дитячої ніжки. Моє перше посібник з в'язання представляло собою шкільний зошит із замальовками, порадами та роз'ясненнями з в'язання шкарпеток, отриманих від дам на роботі. Пряжа була в страшному дефіциті, тому найчастіше, щоб щось зв'язати, треба було щось розпустити. Потім подруга привезла мені навіть журнал з в'язання з Прибалтики, що на ті часи було великою розкішшю, але як тільки відпала необхідність в шкарпетках - спиці дуже надовго були відкладені в ящик.

  Прогулюючись якось по магазину, я виявила відділ з пряжею. Ситуація на той час кардинально змінилася. На мій подив пряжі було багато, різних забарвлень, різної якості і фактури. Саме тоді я вперше відчула той незрозумілий трепет, який відчуваєш, коли береш в руки м'який теплий моточек пряжі. Та й в журналах «Бурда» періодично зустрічалися докладні описи різних красивих в'язаних моделей. Все зійшлося в одній точці - і я знову взялася за спиці . Це були речі для дочки-школярки, шарфи , Рукавиці і мої старовинні друзі - носочки . Братися за складні речі не вистачало сміливості, знань тонкощів і секретів в'язання.

  Магазини наповнилися різноманітними речами, багато було в новинку і знову настала перерва в в'язанні. Правда був він не настільки тривалим, тому що дуже швидко прийшло усвідомлення того, що в магазині складно купити дійсно якісну річ потрібного кольору і фасону. Приблизно в цей же час я відкрила для себе «вірний». Статті в журналі надали мені впевненості в своїх силах, переконали в прекрасній силі мистецтва в'язання. Детальні описи давали можливість сміливо братися за будь-яку модель. Тепер мої вироби «живуть» в Казані, Набережних Челнах, Краснодарському краї і навіть Швеції. Це речі, пов'язані рідним і близьким людям. Пов'язані з любов'ю і частинкою душі. Думаю, що тепер в'язання міцно і назавжди увійшло в моє життя. Попереду маса ідей і бажань експериментувати, освоювати нові технології.

  Егікян Ельміра, м.Казань

  Клубок ниток, спиці і гачок . Це зараз вони стали для мене вірними приятелями. А колись я дивилася на них, як на чарівні предмети, які відкривають свою силу тільки справжнім майстриням. І не дивно! Я часто бачила, як спритно з ними поводяться мама і бабушка.І кожен раз з їх дбайливих і умілих рук виходили справжні шедеври, що гріють своїм теплом і любов'ю, з якою вони були створені.

  Одного разу, помітивши мою цікавість, мама покликала мене до себе і сказала: «Скоро почнеться зима. Давай-ка зв'яжемо для твоєї ляльки шарфик! »Мене охопили одночасно радість і хвилювання, але мама мене заспокоїла. Вона показала, як тримати спиці і навчила основним петель. Якийсь час мені здавалося, що спиці так ніколи і не почнуть мене слухатися, а клубок буде постійно тікати і ховатися під кріслом. Але виявилося, що чим більше ми з ними спілкувалися, тим більш слухняними вони ставали. В'язання захопило мене. Крок за кроком, я почала терпляче освоювати це мистецтво.

  Звичайно, спочатку це були прості речі: гардероб для модниць-ляльок або серветки. Але ця гра сподобалася мені на стільки, що захотілося ускладнити завдання. Згодом я вже могла зв'язати для себе нову кофтинку або топік. Звичайно, в'язання не стало для мене джерелом доходу, але воно стало невід'ємною частиною мого життя: яким би тривожним і метушливим не був мій день, ввечері я беру в руки гачок або спиці і поринаю в улюблену справу. З кожною новою петлею всі турботи і хвилювання йдуть за поріг мого будинку, залишаючи моїй родині лише любов і затишок. А скільки задоволення доставляє бачити, як радіє моя дочка обновці, яку я сама їй зв'яжу - і словами не передати!

  Я вдячна своїй мамі та бабусі за те, що вони познайомили мене зі спицями та гачком. Як виявилося, ці прості предмети можуть стати не тільки чарівними паличками в досвідчених руках, а й самими справжніми і відданими друзями, здатними допомогти кожному відкрити в собі творчий потенціал і бажання створювати гармонію в будинку. Я вірю, що будь-яка жінка, яка взяла в руки кольорову пряжу, перетворюється в Аріадну. Ті речі, які ми зв'язали своїми руками, стають оберегами для наших рідних і близьких і тим маяком, який вкаже їм вихід з будь-якого складного життєвого лабіринту. Клубок ниток, спиці і гачок ... Я рада, що такі надійні помічники тепер є і у мій дочки!

  Артамонова Ірина, г.Екатеринбург

  У нашій великій міжнародній російсько-татарсько-узбецької сім'ї в'язала тільки бабуся Настя. В'язала вона виключно шкарпетки - білі, з кольоровими каемочками на гумках. Пряжа була ніжною, домашнього прядіння. Її (і ще дрібні чорні насіння, так відмінні від місцевих - великих, білих в сіру смужку), бабусі Насті надсилали, як ми всі тоді говорили, «з Росії», якщо бути точніше - з Оренбурзької області. А я народилася і жила в самому серці Середньої Азії - стародавньої Бухарі. Не пам'ятаю, щоб хтось із нашого оточення в'язав. Тільки пам'ятаю, як мама з подругою говорили, що зараз модно ходити в ресторан в сукнях з глибоким вирізом на спині і ажурних, пов'язаних гачком шалях. Це були спокійні сімдесяті роки. Потім ми на сім років покинули персиково-динний край і поїхали в Північний Казахстан. Які там були цікаві люди! Росіяни, українці, білоруси, татари, азербайджанці і навіть латиші, і німці - яке змішання доль і характерів! Жили дружно, як у величезній комунальній квартирі. Ходили один до одного в гості, розважали себе як могли, адже навіть телевізори показували в залежності від погодних умов в суворій безкрайньому степу. Тут вже без рукавиць і пухових шалей - ніяк. Мої батьки дружили з молодою парою. Дружина була молодша за моєї мами років на десять. Я питаю: «Мам, а Люба Цехольская була красивою?» Мама знизує плечима, каже, що Любу глузливо називали «графинею Цехольской». Значить красива. І чому красива 25-тирічна жінка замість посиденьок з дорослими за грою в лото, стала дружити зі мною - нескладною і нетовариський дівчинкою-підлітком?

  Загалом, мені пощастило. Якось вона принесла спиці, гачок, клубочок красивою бежевій синтетичної пряжі і стала вчити мене в'язати. Чи не розмінюючись на дрібниці, почали в'язати кофточку! Був складний розрахунок ціліснов'язаній, від горловини, з рукавом-реглан вироби. Були джгути, платочная в'язка, планочка «рисом» з маленькими петельками - все по-справжньому, без знижок на вік і недосвідченість. Мабуть, вона була талановитою вчителькою, а я - старанною ученицею. Навіть її трирічна донька нам не заважала. Скоро ми стали мріяти про довгі, визнаних в гумку, спідницях, ажурних шалях та інших модних речах. Мама була задоволена. Вона пожертвувала мені на нитки свою нову китайську кофту - шикарну, грубої в'язки, яку ми втрьох жваво розпустили по клубочків! Так, найголовніше - а пряжа-то була дефіцитом! І хоча з її великою кофти-жакета вийшла жилетка на мою молодшу сестричку, мама все одно мене хвалила. Особливо її захоплювали джгути (простенькі, з шести петель), як підтвердження моєї обдарованості у всьому, до чого я докладу руки. Батько, бачачи наше прагнення розжитися хоч якимись нитками, з яких можна в'язати, повідав нам історію зі свого армійського служби, як вони, солдатики, Коротя вечора і бажаючи зайнятися хоч якимось творчістю, розпускали звичайні шкарпетки. І робили з них, уявіть собі, круглі пухнасті помпошкі! Навіщо вони чоловікам, нехай і молодим, залишилося для мене загадкою. Але ми все-таки розпустили один різнобарвний синтетичний носок, причому одночасно тяглося кілька ниток різного кольору, тато сидів у центрі, а ми, троє або четверо - навколо нього, і швидко-швидко змотували ниточки в клубки. А потім зробили тугі, пухнасті, ідеально круглі помпончікі з химерними візерунками!

  І ще ми купували журнали з в'язання, які теж з'являлися у продажу не часто. Похмурі, з неясними інструкціями, але для нас вони були шикарними, такими цікавими і красивими! А як я чекала «Робітниця» і «Селянка»! Я збирала сторінки з описами визнаних моделей і вже не могла уявити собі життя без спиць і пряжі. Московська Олімпіади 1980 року відбилася в моїй спробі вив'язати Мишка з п'ятьма олімпійськими кільцями на светрі. Уже в студентські роки, коли я жила в Казані, а батьки повернулися в Узбекистан, мама «дістала» мені книжку «Азбука в'язання» М.В.Максімовой. Простеньке видання 1988 роки (перше було в 1979 р), з чорно-білими фотографіями на сірому папері, але як грунтовний і сумлінний був автор! Спасибі Вам, Маргарита Василівна, і спасибі Ташкентського видавництву «Мехнат» (праця, по узбецьки).

  У ці роки пряжа початку більш-менш попадатися. Шкода, що у мене не збереглося жодної етикетки. Пам'ятаю, що найчастіше купували дуже тонку чистошерстяних пряжу № 32/2, яку потрібно було терпляче змотувати в клубки, а потім збирати в 6-10 складань. Ще була кручена пряжа 10/2, з якої в'язали в одну нитку. А в канікули, коли я приїжджала «з Росії» в Узбекистан, я накупала місцеву пряжу неймовірного складу, але соковитих, в східному стилі, квітів. Яскраво-рожевий пуловер, пов'язаний складним візерунком по опису в журналі «Наука і життя» (цкаво, чи ведеться там цей розділ зараз?), Після довгих умовлянь я віддала своїй найкращій подрузі, правда в обмін на імпортні босоніжки. Але щось, розкішного апельсинового кольору, я ще довго носила на радість собі і оточуючим. Я довго могла б описувати своє життя і історію країни з точки зору мисливця за пряжею і любителя журналів і книг з в'язання, але потрібно закінчувати.

  Зараз я - щасливий володар VIP-карти самого чудового в нашому місті магазину «Золоте Руно». Найостанніші розробки виробників пряжі світових брендів - в моєму розпорядженні! Я все можу, немає жодної техніки в'язання, яку б я не освоїла. Найбільше мені подобається після важкого тижня, особливо після відрядження, поринути в атмосферу творчості, краси і затишку. І в той же час - енергії! І хто знає, було б у мене все це без мого улюбленого магазину? Мені тут допомагають, підказують, надихають! Спасибі ще і ще раз, дорогі консультанти! Моя вдячність: бабусі Насті - за теплі білі шкарпетки з кольоровими каемочками на гумках; мамі - за віру в мене; Любі Цехольской - таємничу красуню і моїй першій вчительці; Маргариті Василівні Максимової - сумлінному радянському автору. І звичайно вам - організатори конкурсів і заходів мережі магазинів «Золоте Руно», завдяки яким я перший раз в житті взялася за перо!

  PS Я відкрила в собі нову якість - якщо хтось хвалить моє виріб, кров моїх східних предків диктує: віддай! А головне - тепер хочеться дарувати, бо така пряжа робить річ ексклюзивною, вона дійсно гідна копіткої ручної роботи і створення пам'ятного подарунка.

  Молгачева Ірина, м.Казань

  Перший раз я спробувала в'язати, коли мені Було років 12 напевно - точніше зараз Вже й Не Згадаю. У тій годину почти всі діти на літні канікули віїжджалі в піонерські Таборі - відпочіваті. І ось в одному з таборів одна дівчинка в нашому загоні Вже вміла в'язати. Я проявила Інтерес до цього заняття сортаменту там, в таборі, бачачі, як в'яже ця дівчинка, хоча вдома бабуся теж в'язали шкарпетки - но це Було не цікаво. Я до неї підійшла и попросила навчіті мене, як це робиться, и вона мені показала, як петлі набіраті, спочатку як в'язати лицьова и дала мені маленький клубочок ниток и спіці. У мене Вийшла, и я стала в'язати з цього клубочка Довгі стрічки, коли клубочок кінчався - розпускала стрічку и в'язали знову, потім вона мені показала, як в'яжуть віворітні петлі. Пріїхавші додому, я не забула свои навички, и стала пробувати в'язати візерунки по Книзі - у нас вдома булу книга з в'язання, журналів тоді Ще не Було. Правда спочатку мені були незрозумілі деякі позначення і терміни в книзі, але я все одно не кидала це заняття, а намагалася робити так, як розумію і потім дивитися, що вийшло, але виходило не все. У процесі накопичення досвіду я спочатку в'язала слабо, потім туго - так що розколупав собі палець спицею до дірки (спиці раніше були зовсім не такі як зараз - з гострими кінчиками).

  І все ж підсумком моїх проб стала перша пов'язана мною шапка малюнком «Три з трьох». А зараз я вже не уявляю себе без спиць і моточків пряжі. Люди запитують: «Коли ти встигаєш?» Але як же не встигнути, якщо це заняття приносить задоволення від результатів. Велике спасибі організаторам свята за те, що придумали такий конкурс, який спонукав згадати такі дуже далекі, але теплі і приємні моменти життя.

  Савельєва М.Ю. м.Казань

  Першу в'язану річ, а це був светр, я почала в'язати років в 12. В'язати мене особливо ніхто не вчив. Мама дала мені книжку і я, читаючи, намагалася повторити, дивлячись на картинки. Пам'ятаю, що пряжа була яскраво-жовтого кольору. І я зв'язала його з косами. Скажу відразу я його не носила, мені зовсім не сподобалося те, що він вийшов об'ємний (зараз я розумію, що це через кос та й пряжа була досить об'ємна), але тоді я закинула його подалі і розчарувалася в в'язанні, думаючи що красиві речі самій не зв'язати.

  Так я думала досить довго .... Однак я думаю, що до чого у нас є схильність, до того ми повертаємося так чи інакше. Я почала в'язати знову років в 20. В'язала рідко, невеликі речі: татові шарф, підстилку для кішок та ін. Коли народила дитину стала в'язати для нього. Мені дуже сподобалося в'язати синові. Речі маленькі в'яжуться швидко. Простір для творчості величезний. Адже те, що доречно для дитини дорослому буде перебір. Та й економічно було вигідніше зв'язати. Потім мені захотілося зв'язати речі для чоловіка, для себе. Так я стала в'язати більш складні речі.

  Зараз я в'яжу тому, що я люблю якісні речі. Мені подобається втілювати свої ідеї. А в'язання з якісної пряжі викликає особливі приємні відчуття. Хтось займається спортом або шопінгом, щоб зняти стрес, а я в'яжу. Це мій спосіб відпочивати. Спасибі «Золоте Руно», що даєте багатий вибір пряжі і забарвлень. Як пряжі в вашому магазині я можу бути впевнена, для мене це важливо.

  Голубина Ірина, м.Казань

  Доброго дня! Я Марія. Головне захоплення в моєму житті - це в'язання. Їм я захоплена більше половини свого життя. Моя сім'я - сім'я рукодільниць (прабабуся, бабуся, мама, сестра). У семирічному віці я приставала до бабусі з проханням навчити і мене, але отримавши ази, як не старалася, нічого не виходило - нитки стягувалися в малюнку, так, засмучена, закинула я своє рукоділля. Порахувала, мабуть не зможу перейняти родзинку цього творчості. Але в 15 років я вирішила знову спробувати свої сили у творчості, і тут стали виходити кофтинки, сукні, светри, колготки, шапки, шкарпетки, шарфи. Тоді мої «сімейні» умільці вирішили мені не конкурувати і здали свої «позиції». Тепер вони стали моїми клієнтами. А згодом з'явилися нові члени в нашій родині (чоловік, зять, племінниця, племінник і мій улюблений синочок), і ЇХ я не обділила своєю увагою. Так що я раджу не турбуватися з початку і вірити в свої сили.

  Пряжа в 90-ті була в дефіциті, так само як і журнали, але моє бажання було велике. Доводилося в'язати з синтетичної не дуже якісного пряжі, але результат радував мене і мало того приводив в захват інших. Сьогодні, таке розмаїття пряжі призводить до моря ідей і бажанням в'язати, в'язати і в'язати. Згодом я зібрала величезну колекцію журналів. Ідеї ​​беру як з журналів, так придумую сама, з побаченого на картинках. Часом мене просять зв'язати що-небудь простіше, не ускладнювати і не мучитися, але чим складніше завдання, тим швидше і цікавіше стане робота.

  Захоплює: зміна малюнка, нитки, в'язки, що часом неможливо відірватися від роботи. Коли у мене був зовсім маленька дитина я могла не спати ночами поки не завершу задумане. А сьогодні, прийшовши з роботи додому, в'язання мене розслабляє і відволікає від проблем. Багато хто може мене не зрозуміти, але я відпочиваю «перемикаючись» на своє улюблене заняття. Природно, моє рукоділля супроводжується переглядом телепередач, а іноді можу навіть розгадувати судоку. Кожен виріб несе свій образ, в цьому і полягає майстерність. Образ народжується в залежності від пори року, від людини якому призначено виріб. Не завжди виріб виходить економічно, але це часом варто того, адже модель неповторна. Мені дуже подобається, що я можу доставити приємне своїм «твором» і це додає мені швидкість у виконанні.

  Подарунок до певної події - до дня народження, до нового року, прискорює народження нового вироби, що призводить до нових моїм рекордів. Так, до нового року, чоловікові зв'язала светр за два тижні. А дізнавшись про черговому конкурсі навесні, за тиждень зв'язала светр. Вперше у своєму житті я взяла участь в конкурсі «Золоте Руно» «Зустрічаємо новий рік» в 2012 році і до свого захоплення зайняла I місце, а навесні 2013 року мене нагородили призом глядацьких симпатій. Навіть не знаю, що може бути приємніше? Такі події дуже значимі в моєму житті. Мені подобається дивувати своїм мистецтвом. Найвища похвала - схвалення і захоплення мого синочка і гордість за свою рукодільницю маму (так він мене називає).

  Марія, м.Казань

  Ось, наприклад - як ти почала в'язати?
  Я питаю: «Мам, а Люба Цехольская була красивою?
  І чому красива 25-тирічна жінка замість посиденьок з дорослими за грою в лото, стала дружити зі мною - нескладною і нетовариський дівчинкою-підлітком?
  ?каво, чи ведеться там цей розділ зараз?
  І хто знає, було б у мене все це без мого улюбленого магазину?
  Люди запитують: «Коли ти встигаєш?
  Навіть не знаю, що може бути приємніше?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только