Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Зачіска ракушка: фото 10 кращих зачісок та інструкції їх виконання

  1. Історія появи зачіски «Ракушка»
  2. Кому підходить зачіска «Ракушка»?
  3. А кому ні?
  4. Що знадобитися для укладання зачіски?
  5. Варіанти зачіски равлики з покроковою інструкцією виконання
  6. класичний
  7. повсякденний
  8. Весільний
  9. Для власниць кучерявою шевелюри
  10. Французький пучок з плетінням
  11. Подвійний французький пучок
  12. Черепашка з петлею
  13. З начосом на чубку
  14. вечірній варіант
  15. спіраллю
  16. Поради та рекомендації фахівця по виконанню укладання

  Вечірня зачіска «Ракушка» вважається класикою перукарського мистецтва. Укладання гарантує бездоганну зовнішність, як для урочистих заходів, так і для ділових зустрічей. Проаналізуємо, як створити зачіску, виявивши ключові аспекти ексклюзивного способу і детально досліджуємо ряд варіантів цієї класичної укладання волосся.

  Корисно з'ясувати цікаві моменти про історію виникнення такого дивного найменування.

  Історія появи зачіски «Ракушка»

  На даний період важко знайти першовідкривача даної зачіски, так як хроніка її виникнення зберігається в глибині століть. Укладені в формі черепашки локони можливо побачити на полотнах європейських живописців 17-18 століть. Про те, як самостійно зробити цю витончену зачіску, світські сороки і гадки не мали, так як їх обслуговували придворні служниці.

  Про те, як самостійно зробити цю витончену зачіску, світські сороки і гадки не мали, так як їх обслуговували придворні служниці

  Зачіска «Ракушка» в старовину

  Назва зачіски свідчить сама за себе, так як за формою вона сильно схожа на красиву морську мушлю. Одночасно з елегантним найменуванням «черепашка», в побуті застосовується і інше - «бананчик».

  Кому підходить зачіска «Ракушка»?

  Ідеальним варіантом для створення даної зачіски будуть волосся довжиною до плечей, гладкою текстури. На прямих пасмах черепашка робиться дуже просто і виглядає ідеально.

  Рекомендуємо до прочитання

  Однак підбирати тип зачіски черепашка слід відповідно до форми обличчя:

  • Овальна форма. Підходять будь-які варіанти укладання.
  • Кругла форма. Краще доповнювати укладання густий чубчиком і локонами з боків.
  • Квадратне обличчя. Робиться асиметрична черепашка збоку. Також добре виглядає і чубчик асиметричної форми.

  А кому ні?

  Ракушка не підходить жінкам, які мають такі типи волосся:

  • Короткої довжини. На короткому волоссі пучок практично не тримається, але можна спробувати, приділивши належну увагу фіксуючим засобів.
  • Кучерявою структури. Волосся, які скручуються в тугі спіральки просто неможливо укласти в гладку черепашку. Але при наявності певної вправності, дівчата з кучерявим волоссям також зможуть красуватися з модною укладанням, залучаючи захоплені погляди оточуючих.
  • Рідкісної густоти і тонкої структури. Жінкам, які мають зовсім рідке волосся, краще черепашку не робити, оскільки просвічує крізь укладку шкіра голови не прикрасить ні одну даму.

  Що знадобитися для укладання зачіски?

  Щоб сформувати черепашку, слід керуватися елементарними порадами. Перш за все, слід придбати основний комплект засобів по догляду за волоссям, в який входить:

  • Кругла масажна щіточка. Необхідно віддавати перевагу величезної квадратної або прямий щітці середньої жорсткості. Такого роду інструмент зможе допомогти ретельно причесати переплутані пасма і надати волоссю потрібну конфігурацію.
  • Гребінець з невеликими зубцями і гострою ручкою. За допомогою дрібного гребінця дуже легко поділити пасма, зробити проділ або начісування.
  • Праску для випрямлення волосся. Цей інструмент не замінимо в разі потреби розрівняти завиваються пасма, щоб надати укладанні потрібну конфігурацію з найбільш суворими рисами.
  • Лак або мус. Фіксуючі засоби по догляду за волоссям можуть допомогти зберегти укладку в цілості протягом цілого дня.
  • Шпильки. Буде потрібно комплект невидимок, шпильок для волосся.

  Споруджувати зачіску, рекомендується на висохлих волоссі, так як мокре волосся можуть вплинути на властивості укладання.

  Варіанти зачіски равлики з покроковою інструкцією виконання

  Перед тим, як зробити зачіску «Ракушка», слід знати, які типи аналогічних зачісок найбільш затребувані. Залежно від структури, тони волосся, від комплекції особистості і характеру події, можливо формувати різновиду зачіски, знаходячи в будь-який з них ексклюзивні аспекти.

  класичний

  Існує ряд альтернатив традиційної черепашки. Однак будь-який вид укладання базується на звичайній процедурі формування французького твісту.

  Ключовими етапами споруди даної зачіски є:

  • Підготовка волосся. Для цього нанесіть мус по всій протяжності пасом, далі обережно розчешіть волосся по всій довжині і просушіть феном. Вирівняйте непокірні волосся щипцями. Створіть проділ. Більш цікаво ця укладка виглядає з боковим поруч.
  • Формування черепашки. Підібравши локони на в хвіст, їх не потрібно нічим закріплювати, але просто закрутити в тугий джгут. Далі створіть петлю з джгута, краєчки пасом краще заховати в черепашку або залишити вільними для подальшої красивою укладання.
  • Фіксація зачіски. Зафіксуйте джгут невидимками або шпильками. Також можливо зробити більш міцний джгут, щоб черепашка придбала більш чіткі обриси. Якщо локони залишити вільно звисаючими, це додасть зачісці об'єм і вона буде виглядати найбільш романтично, і природно. Зафіксувати укладку можна, якщо скропити лаком для волосся.

  Так крок за кроком виконується класична черепашка

  А це фото приклади готових робіт:

  повсякденний

  Для щоденного використання, найкращим буде традиційний варіант, вироблений з укладанням в сторону за допомогою легкого начосу і простий фіксацією шпильками. При цьому зовсім необов'язково закріплювати пасма лаком або мусом. Можна залишити вільним кінчик хвостика.
  Трохи безладний вид зачіски найбільше підійде для повсякденного повсякденності.

  Особливо цікаво подібна укладання виглядає з чубчиком.

  У тому випадку, якщо необхідно здатися в період трудового дня на офіційній зустрічі бізнес партнерів, потрібно лише додати одну краплю гелю або лаку для волосся, щоб грунтовно закріпити обриси, зробивши зачіску ідеально гладкою. З такою зачіскою будь-яка жінка буде виглядати доглянуто і стильно.

  Весільний

  Для того, щоб одруження не затьмарить погано вкладеною зачіскою, все чинники необхідно перевірити, причому краще за кілька діб аж до шлюбного торжества.

  Попередньо перед одруженням найкраще «відрепетирувати» шлюбну зачіску з власним перукарем. Варто обговорити доцільність і число декоративних аксесуарів, шпильок зі стразами, дорогих гребенів або діадем. Крім того, важливим є спосіб фіксації шлюбної фати на голові, оскільки фата фіксується вже після формування зачіски.

  Серед багатьох варіантів даної укладання, можна виділити найбільш популярні різновиди весільних зачісок:

  1. хвилясті черепашки;
  2. подвійну черепашку, коли укладання проводиться бантом;
  3. французьку черепашку;
  4. класичний французький пучок, але з додаванням хвилястих локонів;
  5. черепашка зі стразами або аксесуарами.

  Перед тим, як підібрати локони в джгут, слід зробити об'ємний начісування, далі:

  • закручують локони на одну сторону в хвіст;
  • грунтовно фіксують невидимками, можна відразу використовувати святкові шпильки, оскільки красивими
  • шпильками найкраще прикрашати в процесі укладання, а не після;
  • кінчики хвоста по черзі накручують на валик в вертикальному положенні до середини;
  • фіксують джгутик шпильками.

  закручують локони на одну сторону в хвіст;  грунтовно фіксують невидимками, можна відразу використовувати святкові шпильки, оскільки красивими  шпильками найкраще прикрашати в процесі укладання, а не після;  кінчики хвоста по черзі накручують на валик в вертикальному положенні до середини;  фіксують джгутик шпильками

  Далі можна красиво укласти чубок, додати об'єм, а варіанти з довгими чубчиками слід зафіксувати засобом середньої фіксації.

  Далі можна красиво укласти чубок, додати об'єм, а варіанти з довгими чубчиками слід зафіксувати засобом середньої фіксації

  Для власниць кучерявою шевелюри

  Власниці довгих локонів без зусиль зможуть укласти їх в розкішну черепашку. А ось дівчатам, які мають кучеряву шевелюру, доведеться непросто. Іноді для виконання укладання потрібно багато часу, в зв'язку з непокірними пасмами, яким досить важко надати потрібну конфігурацію.

  Є досить багато методів, щоб внести зміни в стандартний образ. Для формування бездоганно рівною черепашки, рекомендується заздалегідь локони випрямити праскою. При створенні джгута, обов'язково слід застосовувати лак для волосся.

  Кінчики локонів можливо помістити всередину зачіски, тоді укладання стане найбільш об'ємної. Відмітна риса формування зачіски «черепашка» на довгих кучерявого волосся - це можливість додати оригінальне оформлення з локонів.

  Для цього потрібно просто залишити кінчики пасом вільними і, застосовуючи засоби для фіксації, створити унікальні малюнки зверху зачіски. Волосся необхідно зафіксувати невидимками.

  Такого роду зачіски є більш святковим варіантом. Жодна власниця такої разючої укладання не залишить оточуючих байдужими.

  Французький пучок з плетінням

  Непогано виглядає подвійний французький вузол, який моделюється особливим чином за допомогою тростинок. Доступна таке укладання тільки власницям довгого волосся.

  Перед тим, як почати укладання, необхідно:

  1. вирівняти локони праскою;
  2. зробити невеликий хвіст;
  3. намотати його на потилиці за допомогою спеціальних паличок.

  Оригінальну вечірню укладку слід закріпити шпильками також можна закріпити невидимками, далі потрібно обережно витягти тростинки.


  Подвійний французький пучок

  Подвійний французький пучок є вечірнім варіантам зачіски.
  Число фігурних пасом залежить від густоти і податливості волосся. Можливо розширити образ барвистим окрасою, квіткою, діадемою або гребінцем. Ефектне декорування, яке доповнює укладку, привнесе нотку неординарності і шарму.

  Черепашка з петлею

  Досить стильно й елегантно виглядає черепашка з петлею на волоссі середньої довжини. Формування даного «шедевра» не потребуватиме велике кількості часу і старань, так як самостійно кінці волосся нескладно заправити всередину джгута.

  Слід враховувати, що для фіксації укладання потрібно трохи більше шпильок і невидимок. Це зможе допомогти ґрунтовно зафіксувати джгут і закріпити будь-які пасма.

  Дуже часто формуванню черепашки на волоссі середньої довжини перешкоджають вибилися неслухняні пасма. Ліквідувати це досить просто за допомогою гребінця з невеликими зубцями. Для зручності краще бризнути на завиток лаком, закріплюючи кінчики шпильками.

  З начосом на чубку

  Досить популярним варіантом серед жінок є зачіска «Ракушка з чубчиком». При цьому є варіанти з прямою чубчиком і з пишною. Короткий чубчик слід укласти рівно, а довгою можна додати об'єм.

  Укладання виконується послідовно.

  • Спочатку при скручуванні джгута слід відокремити чубок, зберігши її для подальшої укладання.
  • Для відтворення стилю 60-х, необхідно кілька подчесать чубок і створити м'який загин.
  • Отриману петлю слід зволожити лаком і щільно закріпити на голові, утримуючи хвилеподібну конфігурацію.

  Цікавим варіантом є рівний французький твіст в композиції з великими пасмами чубчика. В цьому випадку необхідно відокремлювати чубок красивим обручем або хусточкою.

  вечірній варіант

  При формуванні вечірнього варіанту знаменитої зачіски, часто використовують великі і маленькі валики. Подовжений валик - необхідний компонент урочистій зачіски, якщо дуже бажана точна модель черепашки і своєрідний обсяг.

  Завдяки цьому звичайному пристосуванню можливо додати натуральний обсяг без застосування додаткових засобів фіксації, краще скористайтеся мусом. Вечірній варіант можна прикрасити простими або вишуканими аксесуарами.

  Вечірній варіант можна прикрасити простими або вишуканими аксесуарами

  спіраллю

  Для того, щоб внести зміни в класичну укладку і отримати розкішний спіральний варіант, слід:

  • залишити ряд пасом спереду або намотати самі кінчики волосся;
  • укласти буклями зверху черепашки і закріпити невидимками;
  • для збільшення обсягу, зробіть начісування пасом в області тімені;
  • легкими рухами дрібної гребінця заправте їх всередину черепашки;
  • зафіксуйте зачіску лаком середньої фіксації.

  залишити ряд пасом спереду або намотати самі кінчики волосся;  укласти буклями зверху черепашки і закріпити невидимками;  для збільшення обсягу, зробіть начісування пасом в області тімені;  легкими рухами дрібної гребінця заправте їх всередину черепашки;  зафіксуйте зачіску лаком середньої фіксації

  Поради та рекомендації фахівця по виконанню укладання

  Укладання «Ракушка» поєднує в собі красу французького шарму і безліч варіацій виконання. За допомогою такої укладки можна створити оригінальний і елегантний образ. Стилісти говорять, що цей незвичайний метод укладання волосся додасть мрійливість юним леді і вишуканість солідним дамам.

  Стилісти рекомендують зачіску черепашка для:

  • високих і струнких жінок. Оголена шия робить акцент на прекрасній поставі.
  • вечірніх варіантів одягу. Укладання підкреслює витонченість і розкіш дамського вбрання, який повинен бути максимальної довжини і обов'язково з відкритими плечима або спиною.
  • урочистих заходів та ділових зустрічей. Зачіска створює стильний образ презентабельності і шарму.

  Універсальність черепашки-равлики вважається запорукою її популярності між дівчат різного віку та соціального стану.
  На романтичному побаченні і офіційний зустрічі, на весіллі або запальною тусовці, подібну зачіску використовуватися в однаковій мірі доцільно.

  Звичайно пляжний відпочинок, туристична подорож або пікнічок в сільській глушині не є найкращими подіями для формування такої елегантної зачіски. Але у всіх інших випадках вона буде абсолютно доречна.

  Розкішна укладання локонів в формі черепашки підкреслює вишуканість і прекрасний смак жінки. Створюючи неповторні зачіски, жінка відчуває себе ефектною і незвичайною в будь-яких ситуаціях.

  оцінити:

  Submit Rating

  Середній рейтинг / 5. Оцінок:

  А кому ні?
  Що знадобитися для укладання зачіски?
  Кому підходить зачіска «Ракушка»?
  А кому ні?
  Що знадобитися для укладання зачіски?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только