Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як зробити оригінальні валентинки. багато ідей

  1. Як зробити валентинку.
  Як зробити валентинку своїми руками.

  Традиційно, підготовчий штурм до святкування дня Святого Валентина у багатьох з нас починається приблизно днів за п'ять до святкової дати. У цей період стільки всього необхідно зробити, подбати про подарунок, прикрасі місця, де передбачається провести романтичний вечір, а також покупки або виготовлення серцевої валентинки. Різні варіації гірлянд з сердечок ми показали в цьому огляді , Можете взяти на озброєння, ну а сьогодні хочемо розповісти, і наочно показати, як зробити оригінальні валентинки.

  Валентинка найчастіше представляє собою червоне або рожеве листівку у вигляді сердечка, всередині якої таїться романтичне привітання зі святом або палке визнання в любові.

  зміст сторінки

  Як зробити валентинку.

  ► Валентинка з картону і вовняних ниток.

  Традиційними валентинками вже нікого не здивуєш, то справа нестандартний пухнастий екземпляр. Для виготовлення якого, необхідно з щільного картону вирізати серце, потім видалити внутрішню частину, так щоб бічні частини були приблизно 1-2 см в ширину. Потім беремо вовняні нитки, кращі фігурні і обов'язково червоного кольору, і починаємо методично обмотувати картонну заготовку. В результаті виходить дуже гарне серце, прикріпіть до нього шпилькою-цвяшком листочок з освідченням у коханні, ваша друга половинка буде вражена виконаною роботою.

  Як зробити валентинку своїми руками з паперу.

  Спосіб № 1. Валентинка конверт.

  Вирізуєте з паперу велике серце, можете відразу ж на ньому написати любовне послання. Далі підгинаються бічні частини всередину (див. Фото нижче), перевертаєте гострою частиною вгору, підгинаються низ, потім підгинаються верхню закриває частину, і прикрашаєте язичок стразами.

  Спосіб № 2. Об'ємне серце.

  Вирізаємо з щільного картону два ідентичних серця, потім по довжині бічних кіл готуємо дві смужки шириною 8 мм. Які відразу ж приклеюємо до бічних частинах однієї з валентинок, потім зверху клеїмо залишилася валентинку з попередньо написаним від руки поздоровленням.

  Спосіб № 3. Об'ємна валентинка коробочка.

  Перемальовували представлений нижче шаблон на щільну рожеву папір, вирізаємо і згинаємо по зазначеним лініях, в потрібних місцях проклеюємо клеєм ПВА. Зверху виріб можна прикрасити бантиком або стразами.

  Спосіб № 4. Красива валентинка з об'ємних трояндочок.

  Вирізаємо з картону заготовку кільце у вигляді серця. Потім приступаємо до створення трояндочок, для цього на червоній двосторонньої кольоровому папері малюємо спіраль, яку потім вирізаємо ножицями і накручуємо з ЗОВНІШНЬОГО кінця на шпажку, формуючи тим самим бутон трояндочки, як тільки ви зніміть намотування зі шпажки бутон прийме потрібну форму. За такою схемою створюємо необхідну кількість бутончиків, і приклеюємо їх щільно один до одного на картонну заготовку у вигляді сердечка. У центр кожного бутончика можна приклеїти намистинки або стрази.

  Спосіб № 5. Плетені валентинка.

  Згідно шаблоном представленому нижче, вирізаємо дві смужки з відмітками по центру, згинаємо кожну з них по центру і створюємо прорізи ножицями. Після чого приступаємо до переплетення, просто чергуємо контрастні смужки. В результаті виходить плетене сердечко.

  Спосіб № 6. Гарна листівка.

  Беремо гарну папір для скрапбукінгу, складаємо навпіл, вийшла основа, далі з помаранчевої папери вирізаємо прямокутник і приклеюємо до центру заготовки, вирізаємо квіточки, пташку і сердечко, і також приклеюємо всі деталі до поверхні листівки (шаблони представлені нижче, можете перемалювати). З атласної стрічки пов'язуємо бантик і так само закріплюємо на поверхні листівки, всередині пишемо любовне послання.

  Спосіб № 7. Красиве об'ємне серце орігамі.

  Детально спосіб створення такого красивого сердечка представлений на фото нижче.

  Спосіб № 8. Панорамное сердечко.

  Напевно у багатьох в дитинстві були книжки панорамки, таке сердечко якраз з тієї опери. Зморимо на всі етапи по його створенню нижче, там же знайдете первинний шаблон для перемальовування. Якщо коротко, перемальовували шаблон на папір, вирізаємо гострим ножем виключно по зазначеним лініях, згинаємо трохи вище верхньої частини, тим самим піднімаючи конструкцію. Закриваємо листівку.

  Спосіб № 9. Валентинка з квітами гвоздиками з паперу.

  Складаємо червоний папір вдвічі, вирізаємо сердечко, але не прорізаємо до кінця з одного боку, щоб вийшов ефект відкривається листівки. З рожевого паперу вирізаємо смужки довжиною 10 см, шириною приблизно 8 мм, нарізаємо кожну з них зверху на бахрому, потім наметовому на шпажку, формуючи тим самим бутон квітки. Готові квіточки приклеюємо до поверхні валентинки, також виріб можна прикрасити візерунками в стилі квіллінг або доповнити стразами.

  Спосіб № 10. Валентинка кораблик.

  Складаємо з паперу кораблик (етапи створення кораблика представлені на фото нижче), в центр приклеюємо матчу з шпажки, а замість вітрила і прапора сердечка з любовним посланням.

  ► Як зробити оригінальні валентинки з скріпок.

  Звичайний лист паперу з любовним посланням можна прикрасити валентинками сердечками, створеними з червоних канцелярських скріпок. Для цього беремо скріпку, і підгинаємо довгий її край догори, фото нижче. Виходить на перший погляд кракозябрами, але надівши її на аркуш паперу, ви побачите миле сердечко.

  ► Як зробити валентинку своїми руками з полужемчужін і картону.

  Вирізаємо з картону 2 однакових сердечка, одне з них залишаємо цілим, друге вирізаємо у вигляді серця-кільця, так щоб середина була порожньою. Наклеюємо його поверх цілого серця, а всередині приклеюємо намистини полужемчужіни. Зі зворотного частини клеїмо стрічку, яку також можна приклеїти між валентинками, протягуємо на стрічку ключик, і даруємо зі словами «це тобі ключ від мого серця».

  ► Валентинка на прищіпки.

  Беремо дерев'яну прищіпку, маркером на ній пишемо «тобі повідомлення». На торцевій частині, там де створюється затиск малюємо фарбами конверт. Далі беремо крихітну папір прямокутної форми, пишемо на ній «Я люблю тебе», і приклеюємо її до зворотної сторони прищіпки. При натиску на верхні частини прищіпки, вона буде демонструвати любовне послання.

  ► Валентинка з живих квітів.

  Вирізаємо з картону серце, і приклеюємо до нього бутончики троянд на коротеньких обрізаних ніжках. В результаті виходить дуже гарна жива валентинка.

  ► Фетрова валентинка.

  З червоного фетру вирізаємо два однакових за розміром сердечка, а також з білого фетру одне серце меншого розміру, Обметочніе стежкою пришиваємо біле сердечко до центру червоного, потім зшиваємо два червоних.

  ► Валентинки з каменів.

  На вулиці можна пошукати камінці в формі сердечок, які потім пофарбувати червоною емульсійної фарбою.

  ► Валентинка з дроту і ниток.

  З дроту необхідно сформувати сердечко, яке потім рясно обмотати червоними нитками. В результаті виходить дуже красиво виріб, особливо з огляду на всю легкість її виготовлення.

  ► Валентинка в пляшці.

  Вирізуєте з паперу велике серце, пишіть на ньому визнання в любові і святкове привітання, потім звертаєте серце в трубочку, вставляєте послання в горлечко пляшки, пов'язували стрічки і підносите сюрприз другій половинці.

  ► Крижана валентинка.

  Недовговічний сюрприз, тому потрібно дарувати відразу ж після виймання з холодильника. Зробити таке серце простіше простого, в пластикову форму у вигляді серця укладаєте гілочки калини або бутончік троянди, заливаєте водою і ставите в холодильник до повного застигання. Потім виймаєте з холодильника і опускаєте форму на короткий проміжок часу в таз з гарячою водою, лід трохи подплавит і серце можна буде легко витягти. Різні варіації виробів з льоду для прикраси зимового садової ділянки можна подивитися тут .

  Як зробити оригінальні валентинки.

  Шановні читачі тепер ви знаєте, як зробити валентинку, ми впевнені, з представлених в цьому огляді ідей вам вдасться вибрати відповідну, і ваша друга половинка буде щиро здивована зробленому сюрпризу. Деякими валентинками з вище представленого списку цілком можна буде прикрасити будинок до 14 лютого, зокрема святковий стіл з романтичними стравами, ну вже як застосувати такі сердечка ви придумаєте самі, головне те, що ви тепер знаєте, як зробити оригінальні валентинки, які до того ж абсолютно не складно змайструвати.

  Сайт «Декороль» пропонує вам оформити підписку на отримання новин, форма підписки на новини сайту знаходиться в сайдбарі.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только