Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Вадим Самойлов: «Пісні пишуться завжди для кого-то ...»

  Тільки сьогодні і тільки у нас - одкровення засновника легендарної групи «Агата Крісті» про час, музиці і про себе.

  | | 3415

  Пісні "Агати Крісті" автор цих рядків любить більшу частину свого життя. В якомусь сенсі виріс на них, по ним осягав життя, по ним засвоював, що таке добре і що таке погано. Тому, коли дізнався про майбутній концерт Вадима Самойлова з програмою "Агата Крісті. Всі хіти" - тут же спробував організувати інтерв'ю. І, о диво, Вадим Рудольфович (і без нас розпещений увагою преси і любов'ю публіки) з інтересом відгукнувся на ідею зустрітися і поговорити.

  - В Іванові Ви будете виступати не вперше, - чи вдалося Вам побродити по нашому місту, які він виробляє на Вас враження, і що Ви очікуєте від Іванова і Іванівській публіки на цей раз?

  - На жаль, але по Іванову не гуляв ніколи, але подивимося, може в цей раз вдасться. Взагалі, побродити по гастрольним містах виходить украй рідко. Іваново знаходиться близько до Москви, а значить - швидко приїхав і швидко поїхав. Це в далекі точки країни, де потрібно переїжджати з одного міста в інший, буває, що затримується. Але все-таки, гастролі - це не абстрактне подорож - для організаторів це, перш за все, бізнес, тому витрати все економлять, всі хочуть заробити і погуляти, на жаль, часто не виходить. Чого очікуємо? Очікуємо, що в гості до нас зберуться шанувальники групи "Агата Крісті", такі ж, як і я сам. Я не жартую - я дійсно є прихильником "Агати ..." і вважаю, що у нас з колегами вийшла дуже хороша музика і дуже гідна група, яка до сих пір впливає на слухачів різних поколінь.

  - У зв'язку з цим у мене до Вас питання як до "прихильнику« Агати Крісті »№ 1": яка пісня з репертуару групи Вам найбільш близька зараз, найбільш улюблена і найточніше відображає Ваш внутрішній стан?

  - Звичайно, немає якоїсь однієї пісні, яка ближче всіх інших, тому що саме разом вони дають ціле полотно під назвою "Агата Крісті". Для мене це свого роду спектакль завдовжки в двадцять п'ять з гаком років - і в спектаклі цьому відбувалися різні дії: змінювалися мізансцени, різні альбоми записувалися, різні настрої виникали ... Тому я сприймаю наші пісні такими собі персонажами всередині спектаклю під назвою "Музика Агати Крісті ", і кожен персонаж на своєму місці і кожен мені однаково доріг.

  - Що краще на Ваш погляд - концертна робота, або, все ж, студійна - дозволяє вдосталь поекспериментувати зі звуком?

  - І те, і інше - частини одного цілісного процесу, від твори пісні будинку, записи "демо-версії" під гітару або піаніно до поступового обростання скелета композиції "м'ясом" в умовах студії. Шліфування матеріалу дуже важлива, але, безумовно, фіналом цього процесу є концерт. Тому що, хоч пісні і пишуться по волі серця і натхнення, але пишуться вони завжди для кого-то ... Підсумок і мета написання будь-якої пісні - щоб її почули глядачі. Це найголовніше. Тому останній етап найбільш важливий і найбільш значимий. Але значущий він не сам по собі, а як завершальний акорд, який був би неможливий без попередніх етапів.

  - І який він - найкращий глядач, для якого Ви працюєте?

  - Так я намагаюся не морочитися над цим. Я всеїдний.

  - Але ж кожен музикант - теж слухач і глядач. Що Ви самі слухаєте зараз? Що Вас надихає? Може бути, відкрили для себе якусь цікаву групу останнім часом?

  - Зараз я найчастіше слухаю класику рок-музики - ту, яку, можливо, недослухав в дитинстві. Ті групи, які начебто знаєш, але не напам'ять. Якісь треки "Led Zeppelin", "Pink Floyd", "The Fall", "The Beatles" навіть ... Досить багато зараз слухаю свої ранні записи. Такий вже у мене зараз період - фаза "Агати Крісті" закінчується, хоч я ще й їжджу з гастролями як її музикант ... Майже як каверников в общем-то її співаю. І переживаю ... Тобто я ось зараз дограю спектакль під назвою "Всі хіти Агати Крісті", а тим часом всередині мене визріває щось нове ... Думаю, можна сказати, що я зараз в ембріональному періоді перебуваю.

  Думаю, можна сказати, що я зараз в ембріональному періоді перебуваю

  - Багато Ваших колег в останні роки зайнялися літературою. Взяти, приміром, В'ячеслава Бутусова - відмінні книжки людина пише. Може бути, і у вас виникає бажання спробувати себе в якості письменника?

  - Поки що ні, але, в принципі, можливо, коли-небудь захочеться. Я поки не знаю художній це буде жанр або щось інше ... Може "думки вголос" якісь .. Я думаю, можна з повним правом сказати, що це бажання в мені підспудно зріє. Поки що зріє в вигляді розширених і розлогих тим в інтерв'ю, коли мова заходить на тему не тільки музики, а й чогось ще: життя, суспільства, почуттів. З цього ж і складаються потім якісь подальші речі. Не думаю, що я буду писати колись художню літературу. Хоча, в принципі, науково-фантастичну я б, напевно, міг подужати - тому що це мій улюблений жанр, і на мене в дитинстві вплинули книги братів Стругацьких і, звичайно, Станіслава Лема.

  - В одному з інтерв'ю я прочитав вашу думку, що здався мені більш ніж цікавою: «Агата Крісті» - не стиль, а почерк. Стиль у нас різний, а почерк один! »У зв'язку з цим напрошується питання: нові пісні Вадима Самойлова будуть написані тим же фірмовим« агатовскім »почерком?

  - Я думаю, що в даному разі спадкоємність, звичайно ж, збережеться. Знаєте, ми ж не маркетологи і ніколи ними не були - ні я, ні Гліб, ні Саша Козлов. Ми завжди рухалися вперед виходячи з власних уподобань. Що нам було симпатично в той чи інший момент, то ми і намагалися притягти в «Агату Крісті». У різний час смаки змінювалися, ось і з'являлося різний, а публіка часто виявлялася не готова і хотіла повторення попереднього стилю в новому альбомі. Але ми були і залишаємося тими, хто ми є. Руки-ноги такі ж. Голос такий же. Менталітет приблизно такий же. Моя любов до indie-звучанням, з одного боку, і симпатія до прогресив-року і всякої олдскульний музиці, з іншого, - нікуди не поділися, і я спостерігаю, що так чи інакше це простежується і в нових піснях ... Робота над новим альбомом вже розпочато, хоча, знаєте, я зараз якось не уявляю форматом альбому. Щось пишеться, щось з'являється. Думаю, що рано чи пізно воно знайде закінчену форму і оформиться в альбом. Фундаментом майбутнього альбому буде і творчість «ВІА РТФ УПІ» (найперша студентська група Вадима Самойлова - 37.ru ), І «Агати Крісті», і проекту «Півострова» (спільний проект Вадима Самойлова та Владислава Суркова) - але тільки фундаментом. Все одно - нове це нове. І, звичайно, мої концерти будуть поєднувати все на світі, але саме висловлюся я в новому контексті, відокремлено і окремо.

  - Чи можуть сподіватися шанувальники, що згадані Вами записи ВІА РТФ УПІ і «півострова» будуть, нарешті, офіційно видані?

  - Думаю, що дуже давні записи ВІА РТФ УПІ середини 80-х років я, звичайно ж, опублікую - швидше за все, викладу у відкритий доступ офіційно ... Щоб, так би мовити, було! Тим більше, що вони все одно Інтернетом гуляють. Чи можна це назвати релізом? Напевно, навряд чи - це просто для шанувальників. Що ж стосується «півострова» - якщо це буде затребувано, якщо я побачу, що люди просять і хочуть, то, звичайно, я думаю, ми можемо це все спорудити. Я вже не знаю - на компакт-диску чи, на вініловій платівці або в айтьюнс ...

  - Чи знайомі Ви з творчістю іванівських музикантів? Може бути, Ваші творчі або життєві шляхи якимось чином перетиналися?

  - Я досить багато чув іванівських груп в ту пору, коли активно займався проектом rocklab.ru . Гарне враження справили такі команди, як «Побічні ефекти», «Темнота і її мешканці» - прикольна назва і музика. Мені подобається, коли люди з фантазією підходять до справи. «План ОМ», «Танець Сонця», «Двадцять дев'ять днів», «-30», «Cool Jam», «Селен», «Нехай прийдуть клоуни» ... У вас дуже багато груп - треба б подумати над проведенням рок-фестивалю , я вважаю….

  - Чи буде зустріч з шанувальниками в Іванові? Може автограф-сесія?

  - Взагалі ми не планували. Виїжджаємо вночі, поки приїдемо - підготовка, потім концерт і вже їхати пора. Тому відразу хочу попередити іванівських фанатів, що навряд чи. Боюся, що час не дозволить. Тому я вам відразу побажаю приємною осені і комфортного завершення року і буду чекати вас на концерті.

  Концерт Вадима Самойлова в Іванові пройде 6 листопада. подробиці читайте в розділі "Афіша".


  Автор: Костянтин Шаронін

  Фото: З архіву Вадима Самойлова

  Помітили помилку? Виділіть мишкою фрагмент тексту з нею і натисніть Ctrl-Enter.


  В Іванові Ви будете виступати не вперше, - чи вдалося Вам побродити по нашому місту, які він виробляє на Вас враження, і що Ви очікуєте від Іванова і Іванівській публіки на цей раз?
  Чого очікуємо?
  У зв'язку з цим у мене до Вас питання як до "прихильнику« Агати Крісті »№ 1": яка пісня з репертуару групи Вам найбільш близька зараз, найбільш улюблена і найточніше відображає Ваш внутрішній стан?
  Що краще на Ваш погляд - концертна робота, або, все ж, студійна - дозволяє вдосталь поекспериментувати зі звуком?
  І який він - найкращий глядач, для якого Ви працюєте?
  Що Ви самі слухаєте зараз?
  Що Вас надихає?
  Може бути, відкрили для себе якусь цікаву групу останнім часом?
  Може бути, і у вас виникає бажання спробувати себе в якості письменника?
  »У зв'язку з цим напрошується питання: нові пісні Вадима Самойлова будуть написані тим же фірмовим« агатовскім »почерком?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только