Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  «У 5 років я сказав, що хочу бути хлопчиком»: монолог екатерінбуржцев, який змінив стать

  Ірина завжди відчувала себе чоловіком

  Кирило невисокого зросту, широкоплечий, з модною бородою, низьким голосом. Звичайний чоловік 28 років, але з однією особливістю - таким він зробив себе сам. До 26 років він був Іриною (імена змінені на прохання героя), а два роки тому переніс операцію зі зміни статі. Зі зрозумілих причин Кирило не дозволив фотографувати себе, але відверто розповів, як це - жити в чужому тілі і зважитися змінити його.

  дитинство

  Я ще в дитинстві дуже сильно отримував за те, що писав в горщик стоячи. Але на той момент я просто не розумів, чому так відбувається. На мене було складно надіти плаття, це супроводжувалося істерикою. У 5 років я сказав, що хочу бути хлопчиком, і попросив, щоб у мене забрали все дівочі іграшки.

  У мене якось не було думок в плані відмінностей від інших, я займався бойовими мистецтвами, ходив в спортивному костюмі, весь час бився, в класі мене боялися. Гуляв з хлопцями, у нас завжди були тільки братерські відносини і взагалі не замислювався про це. ПДН постійно мною займалися, і мені там намагалися говорити: «Ти ж дівчинка, чому ти себе так ведеш?». Будинки почали тикати, що я не відповідаю тому, чого повинен відповідати. Наприклад, чому я ходжу по дому в трусах, якщо вже виріс. А я не розумів, чому я не можу ходити в трусах.

  А я не розумів, чому я не можу ходити в трусах

  Років в 12 я більш-менш піддався, навіть пам'ятаю період, коли руки поголив, тому що вони у мене сильно волохаті були. Але все одно, коли одягав сукні, відчував себе трансвеститом. З батьками стосунки завжди були близькі, споживчі, від чого було боляче, тому що мені не вистачало підтримки саме від них. У нас була війна, я впевнений, що вони з урахуванням невідповідності все прекрасно розуміли і намагалися так боротися зі мною. Можливо, думали, що я щось робив зло, в період 12-16 років я намагався достукатися до них, але нічого не вийшло.

  У 16 років я намагався вчинити суїцид. Мене змусили вибачатися за це, але навіть не викликали швидку - я вважаю, що більше боялися, що з'ясується причина насильства з їхнього боку. І після цього я замовк просто. Батьки вважали, що перемогли, а я відраховував дні, коли зможу піти. І коли виповнилося 18, зібрав речі і пішов. Вони на своїй хвилі, і я розумію зараз, що пробиватися туди, до них, марно. Я буду говорити одне, вони іншого, у нас енергія просто витратиться, але кожен залишиться при своїй думці.

  Ще в підлітковому віці я почав знайомитися через чати, придумав нік, і мене дівчисько прийняла за хлопця, ми спілкувалися, я зрозумів, що для мене це комфортно. Почалася подвійне життя - для батьків я був одним, а в онлайні - самим собою.

  Рішення

  Якось в коледжі до мене підійшла дівчина, з якою ми вчилися в одній групі і спілкувалися, і зізналася, що вона лесбіянка. Я продовжив з нею спілкуватися, спробував тусуватися з їх компанією, вони наді мною весь час чаділи, що, давай, типу, переходь до нас. А я відмежовувався. Для мене насправді з боку це було дико - дівчина з дівчиною. Я листувався, спілкувався, але не більше, найголовніше на той момент було зрозуміти, чому я відрізняюся від них. Я бував в компаніях і традиційних, і тематичних, дивився, вивчав, але не було такого, щоб по п'яні когось поцілував або ще що. До операції зі зміни статі у мене не було відносин ні з ким.

  До операції зі зміни статі у мене не було відносин ні з ким

  У 19 років я, нарешті, визнав проблему. Насправді людям сказати нескладно, найскладніше - всередині визнати. Мені було б легше повірити, що у мене шизофренія, але психіатри сказали, що я здоровий.

  Операцію довго відкладав. Листувався з дівчатами, далі не заходило, і одного разу дівчині, з якою довго спілкувалися, все-таки зізнався, але з однією умовою, що ми будемо разом жити для того, щоб я це довів до кінця. Вона погодилася.

  Перший рік до операції був дуже складний, у мене траплялися напади, істерики через невідповідність того, що я бачу в дзеркалі, і того, що у мене всередині. Стрес від того, що дівчина зі мною поруч живе, треба показати їй почуття, а я не можу це зробити, тому що відносини між дівчатами для мене дикість. Їй в той період не дуже пощастило, звичайно, але вона молодець. Все одно у неї відчуття первісного обману, як я вважаю, було. Все налагодилося після того, як я зробив операцію.

  операція

  Пройшов обстеження у психіатра, психолога і сексолога, і з урахуванням того, що у мене здорове поведінку, так скажемо, вони винесли вердикт, що я можу зробити операцію. І поставили діагноз - транссексуалізм. Я відразу почав приймати гормони, а через 8 місяців зробив операцію.

  У мене була подвійна операція - видаляють груди і виймають репродуктивні органи.

  Робив в іншому місті за рекомендацією. Вартість буває різна, є хлопці, які добре прооперували верхню частину і за 35 000 рублів. Я ж витратив на неї 90 000 рублей. Обидві операції разом з дорогою і проживанням вийшли 150 000-160 000 рублів. Реконструкцію статевих органів у нас роблять неідеально, я її планую доробити за кордоном.

  Реконструкцію статевих органів у нас роблять неідеально, я її планую доробити за кордоном

  Голос стрімко почав ламатися ще до операції, коли приймав тестостерон, і він ламався близько року.

  - Кажуть, що гормональна терапія впливає на тривалість життя ...

  - Знаєте, після операції, на наступний ранок, я сам сказав приблизно так: «Тепер можна і померти». Для нас в цілому це найважливіша мрія, тому, навіть якщо б це було правдою, особисто мене б це не зупинило. Але щодо тривалості життя - вважаю, що це маячня. Яка різниця, жіночі або чоловічі гормони, зараз і біоженщінам і чоловікам їх колють, у чоловіків гінекомастія - мало не у кожного п'ятого, у жінок складності з вагітністю і так далі. Ніхто ж не вмирає, живуть і все. Просто увагу більше на нас звертають, а ліки-то одні і ті ж.

  Є хлопці, нехай малий відсоток, хто зробив спочатку операцію, а потім хоче повернутися назад. І незрозуміло, що їм ближче. Я був на 100 відсотків упевнений і не шкодую.

  ухвалення

  Відсортовані дуже багато людей. Років 20 дружиш з кимось і вважаєш його найближчим, а виходить навпаки. Або хлопці, з якими я довго дружив, вони самі гомосексуали, я був впевнений, що вони-то мене зрозуміють. Але вони стали жартувати, і я обрубав контакти.

  Говорити про себе в чоловічому роді я почав ще до операції, спілкувався так в онлайні. А раз я з друзями більше листуюся, ми не кожен день бачимося, вони звикли. І потім я просто сказав їм, як мене звуть, і все. Вони бачили зі школи моя поведінка, для них це не стало несподіванкою, а характер у мене не змінився, змінилася просто оболонка, вона зараз на своєму місці.

  Про ім'я іноді у мене таке відчуття, що не я його вибрав, а воно мене. Коли листувався з дівчатами, називав різні імена, спочатку Олександр, потім Віталій. Знаєте, буває таке, що бачиш людину, він тобі каже своє ім'я, а у тебе на язик не лягає, все намагаєшся його назвати іншим ім'ям. Ось і мені здавалося так само. А потім якось в порожнє місце встав останній пазл, і картинка зійшлася. Кирило і залишилося, багато, хто мене знає зараз і хто до і після, кажуть, що іншого імені і не змогли б підібрати так, як воно підходить мені.

  Мамі дівчата ми розповіли про мене, вона добре відреагувала. Ясна річ, цікавість було, але нічого поганого. І у мене в принципі так виходило, що мої батьки намагалися придушити все, а навколишні люди, навпаки, підтримували. Прийшов до лікаря, виникло питання, а я не можу брехати, відповів, що була зміна статі. І лікар каже медсестрі: «Подивися, який у нас унікальна людина сидить». А я так не вважаю, це звичайна ситуація, звичайна проблема, і, слава богу, її можна виправити. Але таку унікальність я б і ворогу не хотів побажати.

  Деяким хлопцям, з якими я почав спілкуватися вже після операції, я зізнався, бо вважав, що у нас довірчі відносини, і якщо не зізнаюся, то обману. Не вірили спочатку, звичайно, але на цьому тема закривалася, все залишалося як є.

  - Негативні були реакції?

  - Негативні реакції були, за великим рахунком від - це грубо звучатиме - бидло-людей. У період, коли я готувався до операції, ходив в чоловічому одязі, ми гуляли з дівчиною по вулицях, і по-різному нас обзивали. Але я не промах в цьому плані, бійки були, проблеми вони отримували, не я.

  - Якась перебудова в плані гендерних ролей була? Що тепер треба двері відкривати дівчатам, місце поступатися?

  - Ні, я завжди це робив. В тому-то й справа, що єдине, що змінилося, - я почав дивитися на себе в дзеркало і заспокоївся.

  Я думаю, неможливо взяти і відучити від чогось. Чому царських дітей в сукні одягали, але вони все одно чоловіками виросли? У нас є різні аномалії, наприклад, коли людина старіє в 12 років, гермафродити ті ж. А в цю аномалію просто не можуть повірити, тому що фізично її не бачать.

  Мені не потрібно визнання інших людей: ну да, ти мужик. Я сам це всередині знаю і сам собі доводжу це по-своєму кожен день. І повага у людей до мене таке ж, як у мене до них, ніхто не намагається дивитися в штани або під спідницю, в очі дивитися потрібно і душу.

  Читайте також:

  Відрізала груди, але залишилася жінкою: відверта історія екатерінбурженкі, у якій опіка забрала дітей

  Колишній спортивний журналіст з Єкатеринбурга остаточно змінив стать .

  Текст: Анна Жилов
  Ілюстрації: Анна РИБАКОВА / E1.RU

  ПДН постійно мною займалися, і мені там намагалися говорити: «Ти ж дівчинка, чому ти себе так ведеш?
  Негативні були реакції?
  Якась перебудова в плані гендерних ролей була?
  Що тепер треба двері відкривати дівчатам, місце поступатися?
  Чому царських дітей в сукні одягали, але вони все одно чоловіками виросли?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только