Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  «У жінок з силіконовими губами інші марки»

  1. Модний дім
  2. Світова індустрія
  3. Висока мода

  Модельєр Тетяна Парфьонова

  Лідія Верещагіна / для Ведомостей

  Ми зустрічаємося з Тетяною Парфеновой в Санкт-Петербурзі на Невському проспекті, 51, де її модний будинок працює з моменту заснування в 1995 р Тут представлені моделі з колекції pret-a-porter поточного сезону, кілька суконь haute couture, предмети з інтер'єрної лінії. Тут же працює частина майстрів з команди вдома, і під час розмови один з вишивальників виходить до нас і демонструє вироби, над якими зараз працює. Ці речі - без найменшого перебільшення - дивовижної краси і майстерності виконання. «Я сама іноді так подивлюся - які ми, правда, класні», - сміється Парфьонова у відповідь на компліменти.

  Інтерв'ю було призначено на другу половину дня в п'ятницю. Перед початком розмови Парфьонова попередила, що може відволіктися на телефонний дзвінок: її запрошували до участі в одному міському заході Санкт-Петербурга і хотіли обговорити деталі. Як виявилося, дійство мало відбутися в найближчий понеділок, що не залишало Парфеновой часу ні як слід продумати формат участі, ні якісно його реалізувати. Це гіпотетичне пропозицію задало тон нашому діалогу - про рівень російської моди, професіоналізм в цілому, ставлення до творчості і результату своєї праці. «Як так можна працювати? Для чого? Щоб що? »- питала Парфьонова. Звичайно, організаторів заходу можна зрозуміти: власниця модного дому «Тетяна Парфьонова» - великий художник, яких небагато не тільки в Росії, але і у всьому світі. Її ім'я завжди гарантія якості, високого класу, граничного професіоналізму. Парфьонова працює в різних областях дизайну - від одягу і аксесуарів до інтер'єру. В історії її модного будинку числяться проекти з Російським музеєм, безліч персональних виставок і колаборацій. Вона єдиний в світі дизайнер костюма, який отримав від Ермітажу право виробляти аксесуари з репліками творів з колекцій музею.

  - Рівень російської моди ... Ви розумієте, справа в тому, що рівень російської моди ніяким чином не залежить від російських дизайнерів. У всьому світі мода - це бізнес. А оскільки в Росії бізнесом в області моди ще ніхто не займається серйозно, а тільки-тільки починають, то ми зараз стоїмо на першому місці. Усе. І все дружно говоримо один одному: «У нас немає індустрії». Насправді вона є, тому що дуже багато людей одягнені в випущені російськими виробництвами одягу. Не важливо, зроблені вони в Росії, Китаї або ще де-небудь, але тим не менше всі, хто керує процесом, вже місцеві. Все поступово навчаться все робити. Так, цей бізнес трохи складніше, тому він дуже сильно, звичайно ж, пов'язаний з рекламою і піаром. Але в цілому справа нехитра. І коли всі усвідомлюють, що випуск одягу такий же бізнес, як і будь-який інший, - тоді почнеться індустрія.

  Модельєр Тетяна Парфьонова  Лідія Верещагіна / для Ведомостей  Ми зустрічаємося з Тетяною Парфеновой в Санкт-Петербурзі на Невському проспекті, 51, де її модний будинок працює з моменту заснування в 1995 р Тут представлені моделі з колекції pret-a-porter поточного сезону, кілька суконь haute couture, предмети з інтер'єрної лінії

  - Тільки індивідуальний підхід до кожного дизайнера, до кожної марки, до кожного виробництва, тому що комусь не вистачає обладнання, комусь не вистачає приміщень, комусь не вистачає сировини, кому-то ще чогось іншого. Кого-то, наприклад, можна на певний термін позбавити від податків - з умовою, звичайно, щоб потім все було інвестовано в бізнес. Але оскільки я все-таки художник, а не бізнесмен, я говорю вам якісь такі елементарні речі, які відчуваю. Але ж це так не буде. Взагалі нічого з того, про що ми можемо мріяти, не буде, а буде та дійсність, яка є. Це буде ряд, як вони кажуть, заходів, і потім це все спалахне і безслідно зникне. І все. Мені здається, в нашій країні все гроші, будь-які засоби мають здатність перетворюватися в воду, в пісок, у що завгодно і просто розчинятися в повітрі.

  Можна, напевно, зробити якісь серйозні зустрічі, на яких вислуховували б виробників і т. Д. Вони, може бути, вже проходять. Ось, припустимо, був [Петербурзький економічний] форум, я там навіть була. Виступили кілька людей (деякі, правда, просто сиділи, втупившись у свої телефони). Потім їх виступи зовсім не обговорювалися. Зате обговорювалося, що через 20 років дизайнер взагалі не потрібен буде. Розумієте, сидять і мріють, від чого б їм позбутися. Давайте позбудемося дизайнера. А про те, що взагалі все, що нас оточує, намальовано художником, дизайнером, - про це мова не йде. Художник взагалі незручна людина. Він начебто є, а краще б його не було.

  Тетяна Парфьонова

  модельєр

  • Народилася в 1956 р в Полтаві. Закінчила Ленінградське художнє училище ім. В. А. Сєрова (зараз носить ім'я Н. К. Реріха) і Московський технологічний інститут

  • 1988

   Очолила «Театр моди», стала лауреатом конкурсу «Інтермода» в Чехословаччині, а в 1989-му - конкурсу молодих дизайнерів у Лондоні

  • 1995

   Заснувала власний модний будинок, представила першу колекцію «Сафрон» у Вільнюсі і отримала приз «Золотий гудзик»

  • 2010

   Заснувала лінію товарів для будинку Tatyana Parfionova Home Design

  • 2014

   Відновлює лінію pret-a-porter (White by Tatyana Parfionova), яку не випускали з 2001 р

  - Гідний рівень можливий тоді, коли йде професійна робота. Коли глядачі на показі - це закупівельники, журналісти, промоутери, люди, які займаються безпосередньо цим бізнесом. І все, більше нікого, тому що це не концерт. Може, ще постійні клієнти. А у нас вся «мода» відноситься до шоу-бізнесу. Як свого часу в концертному залі «Росія» проходив тиждень високої моди, яку робив [продюсер Олександр] Достман, куди продавалися квитки і де були безкоштовні «артисти» з дизайнерів: у всіх було по п'ять виходів моделей, а в кінці - показ Валентина Юдашкіна. І все це транслювалося по телевізору. Я теж в них [Тижнях] брала участь.

  - Так, пішли звідти, робимо свої покази. Я пообіцяла на початку жовтня підтримати тиждень моди в Петербурзі, зробити там показ піжам, одягу для будинку. Але насправді нічого не хочеться підтримувати, ніде не хочеться брати участь. Хочеться від щирого бути трошки подалі, тому що все це зараз приймає такі потворні форми. Припустимо, довгий час ти нікому не був потрібен, тебе ніхто не чіпав і ніхто нічим не допомагав. Ставилися так: а, мода? Це бізнес, так? Значить, жодного сюжету по «Культурі» про моду не може бути. Тільки показати старі підштаники з якої-небудь колекції та старі прекрасні ретуші із зібрання Олександра Васильєва. І все. Розумієте? Мода - це не мистецтво. Тому для телеканалу «Культура» згадка імені дизайнера - це реклама його марки. А зараз держава сказала: «Ой, потрібна власна одяг, значить, треба допомагати». У них свої доводи, і я думаю, що вони не пов'язані з тим, щоб народ одягнути. Тому що ніхто не хоче наш народ ні одягати, ні годувати. Він і сам себе не хоче ні одягати, ні годувати. Його ніхто не любить, і він нікого не любить. Але раз держава сказала, все почнуть екстрено цим займатися, і мені здається, що навіть ті живі паростки, які зараз є, просто затопчуть.

  - Взагалі в цілому. Якщо у кого-то починає щось виходити, то в результаті того, що на нього звернуть увагу і почнуть навколо скакати, все загнеться.

  Якщо у кого-то починає щось виходити, то в результаті того, що на нього звернуть увагу і почнуть навколо скакати, все загнеться

  - Біда. По-перше, потрібно більше шкіл (те, що раніше називалося ПТУ), які давали б саме професію. Після того як людина закінчить таке училище, йому потрібно продовжувати працювати, щоб навчитися по-справжньому. Він отримав якісь теоретичні знання. Можна 50% відкинути, тому що він молодий чоловік, він гуляв, прогулював, десь не хотів вчитися, т. Е. У нього прямо зовсім зародковий освіту, він володіє якимись невеликими навичками. Далі він повинен надійти на виробництво, і там його повинен навчати майстер.

  - У нашому будинку - так, є. Я із задоволенням взяла б якусь кількість молодих і навчила. Наприклад, наш вишивальник працює в будинку вже років 10 точно. Ми свого часу також набирали молодих на навчання, і ось він - один з них. Зараз у нас теж весь час є вакансії - кравця, вишивальника.

  - Напевно, є. Але ми про них не знаємо, поки вони не пропонувалися нам. Може бути, вони є в області масового виробництва, але в наш будинок вони не приходять.

  Tatyana Parfionova Couture

  Спеціальний проект «Tatyana Parfionova Couture і Діана Вишнева для L'Officiel Russia», 2015 р

  1/15

  Tatyana Parfionova Couture

  Спеціальний проект «Tatyana Parfionova Couture і Діана Вишнева для L'Officiel Russia», 2015 р

  2/15

  Tatyana Parfionova Couture

  Колекція Jabot by Parfionova, 2016 р

  3/15

  Tatyana Parfionova Couture

  Колекція Jabot by Parfionova, 2016 р

  4/15

  Tatyana Parfionova Couture

  Показ колекції «Історії Лебедя», 2016 р

  5/15

  Tatyana Parfionova Couture

  Сукня з колекції «Історії Лебедя», 2016 р

  6/15

  Tatyana Parfionova Couture

  Деталі обробки, колекція «Історії Лебедя», 2016 р

  7/15

  Tatyana Parfionova Couture

  Капсульна колекція «Obscurumper obscurius»

  8/15

  Tatyana Parfionova Couture

  Деталі обробки, капсульна колекція «Obscurumper obscurius»

  9/15

  Tatyana Parfionova Couture

  Модель в сукні з колекції «Любов до апельсинів», 2015 р

  10/15

  Tatyana Parfionova Couture

  Модель в сукні з колекції «Любов до апельсинів», 2015 р

  11/15

  Tatyana Parfionova Couture

  Колекція «Цигун», 2015 р

  12/15

  Tatyana Parfionova Couture

  Фрагмент оздоблення, колекція «Садівниця», 2015 р

  13/15

  Tatyana Parfionova Couture

  Показ колекції «Садівниця», 2015 р

  14/15

  Tatyana Parfionova Couture

  Дитячий одяг Tatyana Parfionova

  15/15

  Найпопулярніші галереї

  Модний дім

  - Є кілька напрямків, які ми ведемо, щоб бути саме модним будинком, не просто ательє. У нас, звичайно, є прийом замовлень і індивідуальна робота з клієнтами - те, що називається ательє. Ми випускаємо хоча б раз на рік (але частіше два рази в рік) колекції haute couture. Це вже готові речі високої моди з достатньою кількістю ручної праці - не можу сказати, що 90%, але, напевно, 70% точно. Тобто це, звичайно, кравецькі мистецтво в найвищому сенсі. У нас є pret-a-porter, тому що ми можемо запускати серійне виробництво. Є аксесуарна лінія - вона випускає невелику кількість взуття різного типу, від вечірніх показів кутюр до домашнього взуття для Home Collection. Для Home Collection енну кількість всяких предметів - одяг для дому, все, що пов'язано з декором приміщень: подушки вишиті, невишітие, покривала стьобані, нестегание, штори всяких різних форм. Там же можна створювати меблі - від ліжок, столів, стільців, диванів до кухонь і т. Д. Але ми це робимо не самі, а разом з підприємствами, у яких є виробництва.

  - У нас по-різному це буває. Бувають індивідуальні замовлення, буває так, що ми показуємо щось на виставці, ставимо в свій інтернет-магазин.

  - Російські здебільшого, але є й інші. Зараз випускаємо шпалери, килими - це англійські.

  - Вона буде перевипускає: Діана Вишнева і модний будинок. Ми її плануємо на 2018 г. Це лінія для танців, точніше - для репетицій, тренувань. Чи не для виступів на сцені, а зручна, комфортна, напівспортивна.

  Книги про життя

  Тетяна Парфьонова крім створення колекцій одягу, аксесуарів і товарів для будинку пише картини і книги. Перша її книга «Альбом», де представлені малюнки і текстові імпровізації дизайнера, була опублікована в 2011 р Потім вийшли художня проза «Повітряні потоки і щасливий малюк» ( «це історія мого життя, або моє уявлення про неї, або моє бажання так жити . Щастя. Я присвятила цю історію своєї сім'ї ... »), книга оповідань і малюнків« Рожева »,« Пола Нельсон. Дитинство, дівоцтво і інші віки », альбом-розмальовка« Модна книжка для творчих панянок ».

  - Мені взагалі добре. Мені не треба, наприклад, працювати над цим, мені тільки, власне, картинки малювати. Я там в цьому плані абсолютно вільна людина.

  - Абсолютно інтуїтивно. Всі напрямки розвиваються природно, не тому що «ось я так хочу», а тому що з'являється потреба і є можливість. Ось є тканини, є малюнки, з цього випливає Home - припустимо, шпалери. Або нас знайшла маленька фабрика на Волзі, яка робить дуже красиві килими. Ну як не з'явитися килиму? Випустили.

  - Не знаю, мені здається, що дизайнерові не можна жити в такій термінології. Це менеджеру важливо так міркувати. Я, взагалі, створюючи плаття, не повинна думати про те, скільки таких суконь буде випущено.

  - Чесно кажучи, я не дуже добре знаю. Це знає наш відділ кадрів. Але, напевно, чоловік 40. У нас же є ще ті, хто не числиться в модному будинку, але з ким ми здійснюємо різні проекти. Наприклад, ті ж килими можемо випустити. Або світшоти. Ми ж не будемо шити для себе світшоти. Для нас шиють. Є компанії, які для нас вишивають. Є компанії, які для нас шиють штори і для наших клієнтів. Вони теж наші партнери.

  - Наші клієнти проживають по всьому світу, але тим не менше салон у нас один - тут, в Петербурзі (в модному будинку). І є сайт, на якому представлена ​​взагалі вся продукція, все створені колекції. А більше ніде не продаємося. Іноді ще працюємо з партнерами - наприклад, килими, про які я говорила, продавали у них в шоурумі в Самарі. Але все можна виставляти в інтернеті, це дуже зручна річ, я дуже люблю всякі інстаграми. Нам цього достатньо, ми на більше не випускаємо.

  - Ні, я б із задоволенням запустила масове виробництво, але все-таки з кимось таким розумним. Я сподіваюся, що найближчим часом все відбудеться. Ми ж дуже такий продукт серйозний.

  - Ні, багато було різного, але зараз нічого. А ось для олімпійської збірної - ні, звичайно. Я думаю, що хто-небудь інший зробить. І як завжди, добре.

  Лідія Верещагіна / для Ведомостей

  Модний будинок Тетяни Парфеновой на Невському проспекті в Санкт-Петербурзі

  1/9

  Лідія Верещагіна / для Ведомостей

  У модному будинку представлені колекції haute couture, pret-a-porte і home collection

  2/9

  Лідія Верещагіна / для Ведомостей

  Інтер'єр модного будинку

  3/9

  Лідія Верещагіна / для Ведомостей

  Інтер'єр модного будинку

  4/9

  Лідія Верещагіна / для Ведомостей

  Інтер'єр модного будинку

  5/9

  Лідія Верещагіна / для Ведомостей

  Інтер'єр модного будинку

  6/9

  Лідія Верещагіна / для Ведомостей

  Інтер'єр модного будинку

  7/9

  Лідія Верещагіна / для Ведомостей

  Інтер'єр модного будинку

  8/9

  Лідія Верещагіна / для Ведомостей

  Інтер'єр модного будинку

  9/9

  Найпопулярніші галереї

  Світова індустрія

  - Слухайте, вони не тільки беруть і переробляють, вони ще просто закуповують все готове - ідеї, кольори, крій - і пришивають свої бирки. І такі теж є компанії. Знаєте, мені іноді здається, що це вмирає для того, щоб нове потім все-таки народилося. Але не знаю ... У мене таке відчуття, що тільки нові технології зможуть якось вплинути. Занадто довго людство привчали носити діряве ганчір'я, ці штани з драними колінами, що висять нитками і всім іншим. Спочатку просто як епатаж, як жарт, потім вже як звичайні речі, з якою-небудь запаморочливо дорогим взуттям. Все так. Скрізь толерантність, в моді теж. Мода ж все відображає, вона як дзеркало.

  - Це все там, да. Навіть назви - майки-алкоголічки, наприклад. Не знаю, відноситься це до моди чи ні. Але якось все вплітається, підповзає, проростає. Я ніколи не аналізувала такі явища, тому що мені про це нецікаво і навіть неприємно думати. Я знаю, що дуже багато речей пародійні. Не знаю, може, показати хлопців з новобудов умовних Омська, Єкатеринбурга або Новосибірська ... Може бути, це такий погляд свіжий, як у фільмі «Олена», не знаю. Я, напевно, втрачений людина для таких напрямків. Я вважаю, що все прекрасне і різний чудово, аби не було фашизму. А в цих речах я відчуваю фашизм. Мені це не приємно. Мені це болісно. Я там відразу бачу біту, залізний прут і все інше.

  - Так, ось ця сезонність вже більше шкодить. Чи не сезонність в сенсі зимової або літнього одягу. Але, скажімо, ви купили светр, і що ж - ви на наступний рік його носити не будете? Будете. Тобто саме життя скасовує сезонність. Але бізнес його нав'язує. Ось тут, мені здається, повинна бути правильна грань між вживанням одягу і її випуском. Може бути, люди не повинні таку силу-силенну грошей витрачати на речі. Може бути, вони повинні витрачати гроші все-таки більш розумно. Може бути, не треба купувати такі бистропортящихся речі.

  - Якості. А якщо говорити про тонусі, то хороші речі дуже довго актуальні. Дизайнерський одяг, напевно, практично не виходить з моди.

  Haute couture - 70% ручної праці

  Одна з головних характеристик одягу haute couture - ручне виробництво: за діючими правилами Синдикату високої моди в Парижі у виробі такого класу допускається не більше 30% машинних строчок. Раніше цей показник становив 90%, і знизили його не тільки щоб зробити правила більш гнучкими: сучасні технології дозволяють частково замінювати ручна праця машинним, не втрачаючи в якості. Наприклад, машинну вишивку високої якості часто вже не відрізнити від ручної. Спочатку необхідний малюнок промальовується, потім переноситься в програму, а потім вишивка контролюється вручну і при необхідності кожен стібок може наноситися окремо. Потім, якщо вишита тканина призначена для haute couture, готовий виріб також шиють ручним способом. Вишивка хенд-мейд - більш трудомісткий і складний процес. Наприклад, щоб вишити малюнок на тонкій шовковій тканині (шифоні або газі), його спочатку потрібно ретельно проколоти: вся тканину проколюється шпильками, за якими наноситься шуканий малюнок. У модному будинку «Тетяна Парфьонова» працюють з обома видами вишивки - і з ручною, і з машинної.

  Висока мода

  - По різному. Сукня может коштуваті півмільйона, может - мільйон, может - півтора миллиона. Скільки завгодно. Дивлячись з чого воно Зроблено, скільки годин роботи Було вітрачено. Для такої сукні, наприклад, може знадобитися 6 м тканини, створеної вручну. І ці 6 м, може бути, робляться місяць. Зараз у нас є плаття, скільки з ним вже працюють? Близько року точно. Довго. Шиють і шиють, шиють і шиють. Добре ж, нехай довго.

  - У нас так не може бути. У нас може бути, скажімо, коли дівчина приходить і каже, що вона виходить заміж і у неї є мрія - наприклад, вона з дитинства мріяла бути ось такий-то героїнею. Таке буває, тому що всі вірять в казки, багато виросли на казках Діснея. Або є якісь особисті символи щастя, і клієнтка хоче, щоб плаття було з ними пов'язано. Є історії бабусиних або маминих суконь, і вони теж хочуть плаття, яке можна зберігати і передавати у спадок. Але найчастіше кутюр зараз замовляють до весілля.

  - Це що коливається з року в рік цифра, але багато їх не буває. Плаття унікальні, і люди, які їх замовляють, теж такі унікальні.

  Плаття унікальні, і люди, які їх замовляють, теж такі унікальні

  - Так і є, через якийсь час вже не знайти жодної речі з показу, наприклад, річної давності; нічого не залишається. І навряд чи буде - у нас дуже маленький випуск. Наші речі - рідкісні речі, і я свідомо тримаю цю планку рідкісних речей. Навіть так: якщо щось добре продається, то треба річ швидко зняти з виробництва, тому що, знаєте, вузьке коло революціонерів - якщо випустити більше, є ймовірність, що вони будуть перетинатися, тому що у нас єдиний культурний простір, якийсь один шар людей. Тому більше трьох, максимум п'яти яскравих речей випускати не можна, неможливо просто. Навіть якщо це не кутюр. Ось скільки може бути таких білих суконь, як на вітрині? Ось воно одне. Звичайно, там трошки іншого кольору може бути або ще щось, але на потік таку річ ніяк чи не поставити.

  - Нічого з ним не станеться. Просто буде йти плаття. Якщо все співпаде, відбудеться така стикування внутрішнього змісту людини і сукні, вийде образ. Людина значно виграє від цього. Може бути, зустріне когось, кого повинен зустріти. Відбудеться натуральна хімічна реакція під назвою любов. Але, взагалі, у нас немає таких «невідповідних» клієнток, тому що клієнт шукає свою марку, свою філософію. Наприклад, у жінок з силіконовими губами інші марки. Мені здається, вони навіть бояться до нас зайти. Ми їх лякаємо.

  - Ось дивіться, що відбувається. Наприклад, з'являється такий персонаж, як Рената Литвинова. Все спочатку говорять: ось, Рената Литвинова, богиня, завжди ідеально одягнена жінка. Через якийсь час іноді так не здається. Так, у нас немає, що називається, ікони стилю, тому що дуже багато азіатського в крові. Нам би, по ідеї, взагалі уніформа не завадила. Щоб розбрід і хитання трохи спочатку заспокоїти, а вже потім, коли буде стрижень, додавати ікону стилю. Я раніше була проти, наприклад, шкільної форми, а зараз я за шкільну форму. Тому що все-таки з дитинства треба якось привчати до строгості, правильним колірним сполученням і т. Д. Тому що просто вже неможливо дивитися, коли йде маленька дівчинка - на голові тіара, рожева спідниця, вся в стразах. З неї так принцесу ростять.

  - Мені соромно говорити таку фразу, але мені стало все одно. Ось з якогось моменту мені стало все одно. Мені завжди здавалося, що мода вимагає філософського погляду на світ, а останнім часом здається, що немає. Я вам зараз жахливу річ скажу. Мені здається, щоб займатися модою в Росії, потрібно [якраз] бути дурнем. Ну як можна запропонувати в п'ятницю в середині дня взяти участь в заході, який буде в понеділок? Для чого? Щоб просто [сказати, що] у них брала участь Тетяна Парфьонова?

  Санкт-Петербург

  Виправлена ​​версія. Уточнено опис фінальних показів на Тижні високої моди Олександра Достмана і слова про відсутність тканин російського виробництва, відповідних за якістю модному будинку «Тетяна Парфьонова»

  «Як так можна працювати?
  Для чого?
  Щоб що?
  Ставилися так: а, мода?
  Це бізнес, так?
  Розумієте?
  Ну як не з'явитися килиму?
  Але, скажімо, ви купили светр, і що ж - ви на наступний рік його носити не будете?
  Зараз у нас є плаття, скільки з ним вже працюють?
  Ось скільки може бути таких білих суконь, як на вітрині?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только