Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Пози для годування немовляти

  1. Пози для годування грудьми
  2. Правила грудного вигодовування
  3. Поза «лежачи на спині»
  4. Поза «колиска»
  5. Поза «з під руки»
  6. Поза «лежачи на боці»
  7. Поза «валетом»
  8. Поза «нависання»
  9. Поза «на стегні»
  10. Поза «на колінах»
  11. Поза «стоячи» (дитина стоїть)
  12. Поза «стоячи» (мама стоїть)
  13. Годування в слінгу
  14. годування близнюків
  15. Як годувати під час вагітності?

  | M & W OK Admin |

  Пози для годування грудьми

  Пози для годування грудьми

  Годування має відбуватися не проблематично, не травмуючи при цьому ні маму, ні дитини. Саме тому, слід заздалегідь підібрати відповідні пози для годування грудьми. В цей час повинні створюватися такі умови, щоб обом учасникам можна було відпочити від суєти і проблем. Тільки в невимушеній обстановці відтік молока буде відбуватися набагато вільніше. А ось в неприродній позі, яка доставляє дискомфорт, можуть з'явитися неприємні явища і проблеми - кровоточать тріщини на сосках і лактостаз.

  Будь-яка відповідальна матуся, яка збирається годувати грудьми, заздалегідь намагається підібрати зручне місце, щоб було комфортно. Краще мати в запасі кілька дійсно працюють варіантів поз, які стануть в нагоді в майбутньому. Крім усього іншого, для попередження застійних процесів, потрібно періодично міняти положення, адже в кожної нової позиції відбувається неповне її спустошення, що в майбутньому може позначитися на жіночому здоров'ї.

  Є кілька корисних рекомендацій, які дозволяють досягти бажаного відтоку з жіночої молочної залози. Сюди можна зарахувати:

  • постійні прикладання тоді, коли малюк хоче їсти;
  • чергування поз;
  • Не стиснуте нічим розташування грудей, коли жінка не підтримує її.

  Важливо при виборі пози враховувати той факт, щоб і матусі і чаду було комфортно. Крім усього іншого, різні пози дають можливість вирішити найрізноманітніші завдання. Є деякі правила, що стосуються грамотного харчування, які дозволяють процесу протікати набагато комфортніше.

  Правила грудного вигодовування

  Незважаючи на те, яка поза була обрана, є кілька моментів:

  • тулуб має розташовуватися в одному напрямку;
  • новонароджених рекомендується дбайливо і ніжно притримувати по діагоналі вздовж всього корпусу, акуратно тримаючи при цьому головку;
  • становище має бути таким, щоб дозволяло максимально рівно тримати спину;
  • під час процесу його потрібно тісніше притискати до себе;
  • обов'язково потрібно стежити за тим, щоб він захоплював нижню частину ареоли;
  • його губки повинні бути трохи розгорнуті, а ротик - широко розкритий;
  • для зручності потрібно потурбуватися про становище спини і підкладати під неї м'які подушки;
  • контактування «тіло до тіла» дозволяє молоку інтенсивніше виділятися, тому потрібно надягати на себе і дитину невагомі і не сковують рухи тканини.

  Завдяки цим правилам процес буде відбуватися набагато приємніше. Але, все ж, важливим є і вибір відповідних поз, які потрібно буде чергувати протягом усього дійства.

  Поза «лежачи на спині»

  Ідеальна для тих діточок, яким дуже складно впоратися з великим потоком рідкої їжі. При цьому у неї є одна перевага: поглинається нехай і мінімальну кількість, але при цьому ризик захлебиванія мінімальний. Ще її можна віднести до найбільш підходящим для новонароджених. Тут не потрібно докладати максимум зусиль для однозначного захоплення частини грудей. Ще в цій позиції здійснюється стимуляція дитячого животика в тих ділянках, в яких вона вкрай необхідна, щоб виключити виникнення неприємних кольок, а також газів. Якщо малюк буде скочуватися зі свого місця, його можна підтримувати долонями для виключення цього ефекту. Перейти в цю позицію можна з положення сидячи, якщо зовсім небагато відкинутися на спинку крісла.

  Поза «колиска»

  Найбільш звична поза сидячи. Для її здійснення потрібно розміститися в кріслі і покласти немовля на передпліччі так, щоб його головка була притулена до грудей. Новонародженим потрібно притримувати попу, а малюкам від чотирьох місяців - хребет. Він повинен лежати так, щоб його животик торкався до материнського живота. Для зручності можна підставити що-небудь під ноги.

  Її можна модифікувати і спробувати годувати дитину стоячи, пересуваючись в процесі по кімнаті. Повільне похитування може його сильно заспокоїти, і він просто засне.

  Повільне похитування може його сильно заспокоїти, і він просто засне

  Поза «з під руки»

  Більше підходить для немовлят і характеризується тим, що тіло в процесі знаходиться на подушці, а ніжки - за спиною матері. Жінка в положенні сидячи підтримує голівку немовляти. Ця поза має цілий ряд позитивних моментів:

  • можна направляти і контролювати захоплення;
  • хороша поза для жінок з великим розміром грудей;
  • застійні процеси виникають саме в цій області, тому дана поза дозволяє їм запобігти;
  • якщо мама перенесла операцію кесаревого розтину, то це дозволяє уникнути натискання тулубом чада на болючі ділянки;
  • актуальна поза для двійнят і близнюків.

  можна направляти і контролювати захоплення;  хороша поза для жінок з великим розміром грудей;  застійні процеси виникають саме в цій області, тому дана поза дозволяє їм запобігти;  якщо мама перенесла операцію кесаревого розтину, то це дозволяє уникнути натискання тулубом чада на болючі ділянки;  актуальна поза для двійнят і близнюків

  Поза «лежачи на боці»

  Хороша поза для того, щоб мама могла відпочивати. Вона має два положення:

  1. З нижньої грудей. Потрібно прилягти на бік, а дитину слід покласти на її руку так, щоб він повністю був повернений до неї личком. Щоб він залишався в такому затишному положенні, потрібно підперти його ззаду ковдрою.
  2. З верхньої молочної залози. Мати і дитина лежать поруч на боці так, щоб їхні обличчя дивилися один на одного. Поза не допускає застою материнського молока.

  Поза не допускає застою материнського молока

  Поза «валетом»

  Вона повністю ідентична з попередньою тільки з одним єдиною відмінністю - тут він розташовується в протилежному положенні, лежачи верх ногами. Ця позиція допомагає подбати про здоров'я жінки - впоратися з лактостазом.

  Поза «нависання»

  Вона не дає змогу зручніше, оскільки доводиться перебувати в незручному положенні досить тривалий часовий відрізок. Вона полягає в тому, що жінка, перебуваючи на четвереньках, нависає над малюком, який знаходиться на м'якій подушці на боці. Вона поліпшить утруднене стан при лактостазе.

  Поза «на стегні»

  Вона актуальна тільки для тих діточок, які вже вміють сидіти. Тобто, підходить для тих, кому вже більше півроку.

  Поза «на колінах»

  Його потрібно посадити до себе на коліна і почати годувати. Вона дозволить полегшити загальний фізичний стан дитини, якщо, наприклад, у нього проблеми з диханням.

  Поза «стоячи» (дитина стоїть)

  Підійде для активних малюків, які вже можуть самостійно стояти і ходити. Ця позиція дозволяє заспокоїти дитину.

  Поза «стоячи» (мама стоїть)

  Вона дозволяє заспокоїти ридаюче чадо, щоб воно нарешті перестало плакати і заснуло солодким сном.

  Годування в слінгу

  Багато хто віддає перевагу носити з собою малюка в сучасному пристосуванні - слінгу, оскільки ця річ також допомагає в процесі. До того ж, оскільки жінці важлива краса, тепер вона зможе більше часу приділяти собі.

  годування близнюків

  Для економії особистого часу можна призвичаїтися годувати двох діточок одночасно, для чого придумано дві пози:

  • становище «з-під руки», яке можна застосувати відразу для двох дітей;
  • «Колиска».

  Як годувати під час вагітності?

  Для жінок, які чекають ще одне щастя - майбутньої дитини, найбільш підходящою буде поза «через плече». Дитину потрібно покласти так, щоб його животик був на маминому плечі.

  Кожні мама і малюк мають свої особисті переваги, тому позицію слід вибирати відповідно до своїх уподобань. Основоположними критеріями, якими потрібно керуватися у виборі, є комфорт і розслаблення, які допоможуть проводити процес невимушено і обережно - тільки тоді вас чекає успіх.

  Як годувати під час вагітності?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только