Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Скільки коштує гравірування на ножі. Гравірування на ножі

  1. Ціна гравіювання на ножах
  2. Гравірування на ножі на замовлення
  3. Гравірування на рукояті ножа в Москві
  4. Подарунок зі змістом
  5. Механічне нанесення гравіювання
  6. Ручний спосіб травлення малюнка
  7. Ще один спосіб травлення зображення
  8. Ніж з гравіюванням - це відмінний пам'ятний подарунок!
  9. Що гравірувати?
  10. Вибрати можна не тільки напис ...
  11. 5 прикладів шикарною гравіювання
  12. Лазерне гравіювання - що це?
  13. Приклади гравіювання на ножі. фото
  14. Мисливський ніж з гравіюванням
  15. Гравірування на ножах в Москві.
  16. Гравірування на ножі в подарунок (Москва і Московська область).
  17. Художня гравірування ножів.
  18. Де зробити гравіювання на ножі.

  « шанованій людині »,« дорогому одному на пам'ять »,« Пам'ятай про мене завжди »- так може виглядати гравірування на ножі, яку можливо швидко і недорого зробити в нашій студії в Москві. Ми допоможемо перетворити звичайний колючо-ріжучий предмет в ексклюзивний подарунок для завзятого мисливця, метра кулінарії або хорошою домогосподарки. Унікальне обладнання дозволяє за допомогою лазера переносити на будь-яку тверду поверхню зображення високого ступеня деталізації.

  Ціна гравіювання на ножах

  Приклади робіт:

  Гравірування на ножі на замовлення

  Лазерне гравіювання на ножі ніколи не зітреться: найтоншим променем в товщі металу випалюють верхні шари, але цілісність виробу не порушується. Лезо залишається таким же гострим, а ручка - надійної і міцної. В процесі не задіяні хімікати, фарбувальні речовини. Напис стає єдиним цілим з матеріалом і тримається стільки, скільки буде затребуваний предмет.

  5 вагомих причин для звернення до нас:

  1. Можливість термінового виготовлення: ми оформимо подарунковий ножик за 10 хв. без втрати якості.
  2. Відсутність шлюбу: автоматична робота лазера виключає ручна праця і помилки.
  3. Попередній перегляд: перш ніж перенести малюнок на метал, ми готуємо цифровий ескіз і приміряємо його на виріб. При перевірці ми звертаємо увагу на пропорції, форму поверхні, граматику тексту, враховуємо товщину матеріалу і вибираємо відповідну глибину травлення.
  4. Хороша репутація компанії: з 2002 року в нашому портфоліо накопичилося стільки художньо-виконаних написів, що ними можна було б буквально оперезати Землю! Ви завжди можете скористатися нашим каталогом, щоб підібрати підходящу нагоди фразу.
  5. Зручний графік: ви зможете оформити гравіювання на ножі навіть у неділю і після роботи до 20:00.
  6. В арсеналі студії безліч шрифтів і способів нанесення знаків, за допомогою яких майстри створюють елегантні накреслення. Символи виконуються: з ефектом 3D, в'яззю, на будь-якому іноземною мовою , Включаючи ієрогліфи і старослов'янську писемність.

  Гравірування на рукояті ножа в Москві

  Мінімальна вартість послуги на замовлення складає 700 рублів. Ціна залежить від складності та місця розміщення напису. Можливості сучасного обладнання безмежні: ми зможемо нанести зображення не тільки на лезі, а й на рукояті з різних матеріалів.

  Нанесення лазерного напису або малюнка на ножі можливо:

  • на чохлі (для мисливського аксесуара) - при цьому на великій площі можна розташувати малюнок або довгу фразу;
  • на металевої частини - в цьому випадку можна написати побажання з двох сторін;
  • на ручці - при цьому можна виконати напис по колу, методом «японського» листи (зверху вниз), класичним способом та ін.

  Ми виконуємо найскладнішу лазерне гравіювання ножа на замовлення - оперативно, недорого, з гарантією. Вам сподобається не тільки результат гравіювання на металі, але і вся організація нашого робочого процесу.

  Металевий ніж з давніх часів є символом війни і вважається холодною зброєю. Цей інструмент допомагав власнику в сутичці з ворогом і служив йому вірним супутником. Зараз він також виручає свого господаря на полюванні, в поході і на рибалці, а господиню на кухні. Підносячи ніж в подарунок чоловікові, ви підкреслите його силу і мужність. Гравірування на ножах надає подарунку індивідуальність і благородство.

  Подарунок зі змістом

  Багато народів здавна вірили, що ніж потрібно одухотворити, тоді він буде служити власнику віддано і вірно. Для цього на виробі зображувалися дарчі написи, крилаті вислови , Символи, які мають велике значення для господаря. На сьогоднішній день гравірування на ножах отримала популярність і широко застосовується для прикраси зброї зі сталі, надаючи йому вишуканість і неповторність. Дуже затребувані зображені логотипи на виробах, піднесених в подарунок від фірми своїм співробітникам або партнерам.

  Механічне нанесення гравіювання

  Гравюри на сталеві вироби наносяться професійними майстрами за допомогою лазера або вручну. Будь-який символ, монограма, малюнок або цитата можуть зображуватися як на п'яті, так і на клинку ножа. Механічна алмазна гравірування має чіткі контури, акуратно наноситься і не стирається. Шаблони і ескізи замовник може надати або вибрати, слідуючи своїм бажанням і смаком. Механічна гравірування на ножах, фото якої наведені в цій статті, виконана за допомогою комп'ютерних технологій. Такий спосіб дозволяє нанести на сталеве виріб зображення будь-якої складності і хитромудрої форми.

  Ручний спосіб травлення малюнка

  Для тих, кому цікаво дізнатися, як зробити гравіювання на ножі в домашніх умовах нижче наводиться опис ручного способу.

  Перед тим як нанести малюнок на клинок, його слід знежирити спиртом або ацетоном. Малюнок, який ви намалювали або роздрукували на лазерному принтері, потрібно наклеїти зображенням на липку частину скотча. Після того як заготівля віддрукується, папір слід ретельно змити і почекати, коли скотч висохне. Потім на вибране вами місце для майбутньої гравіювання на ножі приклеюємо щільно скотч, уникаючи бульбашок і залипання. Прорізати слід сильно нагрітим шилом. Процедура нагадує Після цього необхідно видалити залишки клею і скотча.

  Для травлення малюнка на ножі потрібно буде зробити спеціальну конструкцію. Нам знадобиться акумулятор для телефону. Потрібно відрізати від проводу штекер, який вставляється в телефон. Потім розділити проводки і зняти ізоляцію. Провід «мінус» слід покласти на клинок ножа, а провід «плюс» загорнути в ватку, змочену в суміші солі і води. Після промокнути ватним тампоном кілька разів поверхню із залишками скотча. Після очищення переходимо до травленню малюнка. Перед цим змінюємо проводки місцями. Плюс прикладаємо до лезу ножа, до мінуса кріпимо промочений в тому ж соляному розчині ватний тампон і маємо в своєму розпорядженні так, щоб він покрив все зображення, і фіксуємо скотчем. включаємо зарядний пристрій і протруюють малюнок близько 25 хвилин. Якщо результат не зовсім задовільний, ватку можна замінити і повторити процедуру, скоротивши час очікування. Таким способом гравірування на ножах може бути зроблена своїми руками.


  Ще один спосіб травлення зображення

  Метод, при якому застосовується ватний тампон, найчастіше використовується для дрібних символів, якщо ж напис розташовується по всій довжині леза, або потрібно більш глибоко витравити малюнок, застосовується конструкція у вигляді ванни. Ємність не повинна бути металевою, це зменшить ризик ураження струмом. Можна використовувати поліетиленову 2-х літрову пляшку від будь-якого напою, відрізавши зверху частину ємності. важливою деталлю є джерело струму. Їм може бути зарядний пристрій для телефону або автомобільного акумулятора.

  Для травички використовується кухонна сіль . Для розчину необхідно розмішати в гарячій воді 5 великих ложок солі. Як катодів беруться смужки тонкої сталі, які розташовуються у ванній з двох сторін гравіруемих вироби. Якщо ж зображення з одного боку, то досить розмістити один електрод, який повинен бути більше витравлюють площі. Пластини потрібно міцно прикріпити до провідників струму, інакше катод відключиться, і малюнок неякісно протравами. Провідник-анод слід прикріпити до ножа і помістити виріб в ємність з електролітом між пластинами. Потім включити харчування і почекати 25-30 хвилин. У зв'язку з великим обсягом малюнка силу струму потрібно збільшувати. Час проведення процедури залежить від бажаної глибини зображення. Процедура вимагає уваги і терпіння.

  Процедура вимагає уваги і терпіння

  Гравірування на ножах - це відмінна прикраса будь-якої колекції поціновувачів клинків. Кожен чоловік буде радий мати зброєю, мають свій характер і бойовий дух.

  Кращим подарунком для чоловіка може стати зброю з персональної гравіюванням. Більшість чоловіків люблять зброю так само віддано, як і жінка ювелірні прикраси . Гравірування на зброю - це простий спосіб залишити пам'ятний напис, або орнамент на будь-якому матеріалі, таких як дерево, метал, пластик і т.д.

  Шаблі, ножі, кинджали та кортики з гравіюванням зроблять їх більш привабливим і бажаним подарунком для будь-якого чоловіка. Гравірування на холодну зброю - це унікальний спосіб зробити презент по-справжньому елітним і ексклюзивним, це можливість зробити подароване зброю сувеніром високої якості. Такий подарунок свідчить про особливе ставлення до людини, якій він призначений.


  Ніж з гравіюванням - це відмінний пам'ятний подарунок!

  Гравірування виконується з метою надання особливої ​​значущості, вона допоможе підкреслити своє особливе ставлення до того, для кого призначений подарунок. Можливості гравіювання дозволяють нанести на ножі і інше написи і орнаменти за шаблонами та ескізами замовника.

  Можливо нанести ручну художню або механічну алмазну гравіювання на ваш вибір. Напис, створена шляхом гравіювання, не схильна до стирання і відрізняється чіткістю і акуратністю виконання. Бойовий, або декоративний ніж з гравіюванням буде відмінною прикрасою будь-якого інтер'єру або особливою «родзинкою» в колекції поціновувачів. Менш рельєфна гравірування підійде для ножа, які передбачається експлуатувати. Гравірування зробить будь-яку річ індивідуальної і підкреслить її красу, додасть вишуканості, виріб стане унікальним і неповторним.

  Що гравірувати?

   Емблеми різних родів військ, державних організацій (ФСБ, ФСО, ВДВ і т. Д.).

   Девізи (можуть доповнювати емблему, наприклад «Ніхто, крім нас»).

   Побажання, напуття.

   Визначні дати.

   Крилаті вислови.

   Логотипи компаній (якщо це корпоративний подарунок).

   просто цікаві візерунки , Що прикрашають лезо і рукоять.

  Вибрати можна не тільки напис ...

  Напис або зображення можна нанести на різні місця холодної зброї:

   На лезо. Гравірування на лезі ножа виглядає особливо ефектно. При цьому вона не погіршує якості клинка, не призводить до його корозії, втрати міцності. Якщо обух ножа досить товстий, то візерунок можна буде нанести на нього.

   На рукоять. Можна зробити гравіювання на рукоятці ножа з будь-якого матеріалу. Наш верстат може обробляти пластик, метал, деревину, шкіру (в тому числі акулячу) і т. Д.

  Нанесення картинки на за допомогою лазера дозволяє отримати дуже чітке зображення чорного кольору на клинку. Колір напису на рукоятки буде залежати від матеріалу, з якого вона зроблена, але, як правило, він темніше навколишнього фону. Малюнок не вицвітає, не стирається.


  5 прикладів шикарною гравіювання

  Ніж «Господар лісу».

  Техніка: Гравіювання, карбування, всечки, окислення.

  Матеріали: Дамаск, жовтий метал, білий метал , Горіх, мармур, футляр обтягнутий шкірою.

  Майстер про свою роботу: «Кабінетний ніж на підставці, може використовуватися як зручний функціональний предмет, при цьому будучи виробом, що представляє культурну, художню цінність. Ніж складається з трьох частин. Це Дамаску клинок, що переходить в гарду, горіхова вставка і рукоять з білого металу. На клинку з двох сторін зображений ведмідь в різних ракурсах. Сюжет об'єднаний переплітаються гілками дерев переходять з обуха на бічні частини клинка. З лівого боку рукояті ми бачимо олениха, злякалися голодного звіра, а на правій частині уважно прислухається до звуків лісу олень. Ніж прикрашений елементами російського орнаменту ».

  Ніж мисливський "Качине полювання" в піхвах (1997 г.).

  Матеріали: Дамаська сталь, сталь, мельхіор, горіх.

  Піддається ілюзіям більше, ніж інші органи чуття. Якщо подивитися на ніж традиційно, то видно, лише кабінетний ніж на підставці, але спробуйте подивитися з іншого боку і ви побачите череп доісторичної тварини, де нижня щелепа це підставка, а верхня щелепа і сам череп це рукоять ножа. Ви побачите палаючі вогнем очниці тварини. Ніж «Артефакт» (2011) р

  Автор (співавтори): Капелюха Д.П., Коваль: Асєєв Є.Е.

  Техніка: Гравіювання, карбування, гальванічне покриття, різьблення по дереву.

  Матеріали: Дамаск, білий метал, жовтий метал, золочення, відновлена ​​карельська береза, ебен африканський, перли, граніт, футляр обтягнутий шкірою.

  Майстер про свою роботу: «Створюючи цю роботу, мені хотілося зіграти на ілюзіях сприйняття. Іноді наші органи чуття підводять нас, як би обманюють. Зір про, в носову впадину вставлено кільце, передні ікла виконують роль гарди. на правій стороні клинка зображений дракон. Ліва сторона має яскраво виражену структуру дамаської сталі. Теплота дерева лаконічно поєднується з холодним перламутром мармуру ».

  Ніж на підставці "Дольодовиковий період" (2008 г.).

  Автори: С. Епішкін, Р. Окушко.

  Матеріали: Дамаск, білий метал, кістка мамонта, скам'яніле дерево дольодовикового періоду, знайдене під нижнім Новгородом , Блеквуд, Ебен, сипо.

  Техніка: Кування, гравірування, всечки, карбування, оксидування.

  Пара мисливських ножів в піхвах (1995 г.).

  Матеріали: Дамаська сталь, мельхіор, горіх.

  Техніка: Кування, гравірування, карбування, різьблення, оксидування.

  Автори: Д.Капелюха; А.Курбатов.

  Лазерне гравіювання - що це?

  Існує лазерне гравіювання і лазерна маркування. Обидва даних методу дуже затребувані. Причина популярності проста - лазерна маркування на зброї виглядає прекрасно. Їй притаманні благородний чорний колір і відмінна деталізація. Лазерне гравіювання - це метод нанесення зображення на будь-яке виріб (в тому числі ніж) за допомогою сфокусованого лазерного променя. Як правило це зображення має деяку глибину (рельєф), і в цьому полягає основна відмінність лазерного гравірування від лазерного маркування.


  Використання лазера дозволяє наносити на ніж не тільки текст в різних шрифтах на будь-якій мові, але і зображення / логотипи - що дуже затребуване для корпоративних клієнтів.


  Гравіювання можна зробити на більшість ножів. Тому сміливо вибирайте будь-який ніж зі специфічними експлуатаційними характеристиками і певним призначенням. Додавання гравіювання на клинок не займає багато часу, а якщо ви не знаєте, що вибрати, то наш онлайн консультант завжди вам допоможе. І не забувайте, при замовленні ножа в магазині Rognar від 5000 рублів, гравірування в подарунок!


  - Діліться з друзями

  У всі часи самим найкращим подарунком для чоловіка вважався ніж з гравіюванням. Це виглядає добре і індивідуально красиво. Саме такий подарунок викликає захват будь-якого чоловіка. Якщо є бажання виглядати індивідуально, то шабля, ніж або кортик з гравіюванням на них, найкращий подарунок.

  Приклади гравіювання на ножі. фото

  Гравірування на ножах високої якості

  Наша компанія виконає гравіювання вигідно, якісно і надійно. Наші фахівці допоможуть у виборі візерунка, щоб він був індивідуальним і подобався клієнту. За бажанням клієнта ми можемо підготувати вітальний ніж, на який нанесемо орнамент або декоративний візерунок . Якщо є бажання подарувати щось захоплюватися, звертайтеся до нас в нашу компанію. Наші фахівці виконають замовлення будь-якої складності. При цьому завдавши зображення на будь-який вид металу. Як наноситься гравіювання на лезо ножа Для її виконання використовують лазер, під дією якого метал ножа змінює свою структуру. Але це не впливає на сталь, з якої виготовлений ніж, тому що він не проникає глибоко і зачіпає тільки верхній шар металу. Найголовніше зображення довгі роки не змінюється.

  Мисливський ніж з гравіюванням

  Дуже великим плюсом є те, що наші фахівці нанесуть лазером на мисливський ніж ім'я або фотографію, майбутнього власника мисливського ножа. Це буде виглядати ідеально красиво і на багато краще, якщо це буде зроблено за допомогою бормашини. Ця техніка не дає такого результату, як наші сучасні лазери. А наші фахівці докладуть всі свої зусилля, для того, щоб клієнт був задоволений на всі 100% і залишився нашим постійним замовником.

  Гравірування на металевих і сталевих ножах проводиться з використанням механічної технології нанесення зображень. Вона служить атрибуцією достатку, виділяє власника ножа з "сірої маси". Холодна зброя, що пройшла процедуру гравіювання виглядає презентабельно і може бути подане як подарунок колезі по роботі, родичу і хорошому другу.

  Гравірування на ножі проводиться в Москві за ціною від 500 рублів. Термін її проведення залежить від складності наноситься на лезо або рукоять зображення:

  Механічна гравірування: 30 хвилин;
  : До 3-х днів.

  Гравірування на ножах в Москві.

  Гравірування на лезі і рукоятці ножа, як правило, проводиться шляхом використання механічного методу . Вона може бути виконана у вигляді класичного орнаменту , Логотипу компанії, ініціалів власника, цитати з книги або зображення будь-якого іншого виду.

  Наша компанія пропонує вам послуги з нанесення гравіювань на металеві, сталеві і швейцарські ножі. Ми працюємо як з класичними видами гравіювань, з ініціалами, так і фотографічними.

  Нанесення гравіювання може бути вироблено як на 1-ю, так і на 2-ю сторону ножа, або ж на обидві його сторони. Її розмір залежить від розмірів ножа. Максимальне поле гравіювання становить 10х10 сантиметрів.

  Гравірування на ножі в подарунок (Москва і Московська область).

  Сталевий або металевий ніж з нанесеною заздалегідь гравіюванням Сталевий або металевий ніж з нанесеною заздалегідь гравіюванням  являє собою відмінний  чоловічий подарунок  на  знаменна подія  або без приводу являє собою відмінний чоловічий подарунок на знаменна подія або "без приводу". Він відмінно виглядає в імпровізованій кобурі, спеціально призначеної для його постійного носіння.

  Гравірування на лезі ножа з позитивної сторони характеризує власника холодної зброї. Її наявність знижує ймовірність того, що воно буде викрадено. Продати іменний ніж дуже складно, до того ж якщо на ньому викарбувано унікальне за своїми ознаками зображення.

  Гравірування на рукоятці ножа є відмінним способом демонстрації людині, з яким передбачається подарувати ніж, вдячності, вірності, благовидности духу. вона стане хорошим приводом зміцнити дружбу, партнерські відносини або підштовхне опонента укласти значимий договір.

  Художня гравірування ножів.

  Відмітна особливість нанесення класичних гравіювань на холодну зброю в порівнянні з унікальними зображеннями укладена в їх "художньому початку". Людей здавна приваблюють незвичайні речі, здатні радувати їх з кожним днем. Чоловіки не виняток з цього правила. Зброя - їх справжня стихія, і якщо воно виглядає дорого і багато значить виправдовує своє звання і може називатися справжньою зброєю, а не іграшкою.

  При цьому не слід забувати, що художня гравірування ножа не має на увазі собою виконання роботи в стислі терміни . Процес її нанесення копіткий і зобов'язує майстра з увагою підходить до кожного штриха і деталі.

  Обробка малюнка на лезі проходить не механічним способом , А спеціальними інструмента, які використовуються в цій сфері ось уже кілька тисяч років. У цьому й полягає складність художнього гравірування холодної зброї - ножів, кинджалів, мечів і ятаганів.

  Де зробити гравіювання на ножі.

  Гравірування наноситься в залежності від випадку, призначення ножа і переваг людини. Нині холодна зброя представлено у великій різноманітності, що дає можливість вибрати, на яку частину ножа провести її нанесення:

  Гравірування на мисливському ножі: з огляду на специфічний напрямок діяльності мисливців і те, що ніж використовуються ними за призначенням,
  Гравірування на мисливському ножі: з огляду на специфічний напрямок діяльності мисливців і те, що ніж використовуються ними за призначенням,  гравірування в більшості своїй наноситься на його рукоять гравірування в більшості своїй наноситься на його рукоять.
  Гравірування на туристичному ножі: величезну роль у виборі місця її нанесення грають естетичні характеристики. Якщо туристичні поїздки пов'язані з екстремальними пригодами і подорожами, то гравірування може бути нанесена як на лезо, так і на рукоять ножа, в іншому випадку її можна нанести тільки на рукоять.
  гравірування на подарунковому ножі : Подарунок - важливий атрибут будь-якої події, тому треба враховувати переваги і смаки самої людини, з яким передбачається піднести ніж в якості презенту.

  Гравірування може бути нанесена на ніж в залежності від його призначення, і якщо передбачається використання холодного оточення за призначенням, то вибір треба робити відштовхуючись від сфери його застосування. Оборона - це одне, полювання - зовсім інший напрямок.

  Гравірування на лезі ножа в Москві.

  Якісно нанесемо гравіювання на лезо ножа будь-якої складності, виконаємо доручену нам роботу грамотно і у встановлені терміни.

  Ціна нанесення гравіювання на лезо ножа, будь-якого іншого холодного в нашій компанії починається від 500 рублів (крім ручного).

  Де зробити гравіювання на ножі в Москві.

  Ручний спосіб нанесення гравіювання на ніж - це кропіткий процес, що вимагає від майстра повної зосередженості. Він повинен проводиться тільки людиною з досвідом, і з цієї причини довгий за часом.

  Механічне нанесення гравіювання на ніж - менш складний, більш швидкий процес. У той же час наноситься на холодну зброю зображення також є унікальним.

  Експерти нашої компанії здійснюють роботи як за механічним, так і ручному нанесення гравіювань на ножі в Москві і Московській області. Ми працюємо з проектами будь-якої складності: будь то простенький малюнок або Експерти нашої компанії здійснюють роботи як за механічним, так і ручному нанесення гравіювань на ножі в Москві і Московській області повномасштабне унікальне зображення.

  Щодня ми наносимо на ножі геральдичні знаки, ініціали та різні малюнки. Це відбувається завдяки тому, що наша команда в процесі своєї роботи слід однієї простої істини: грамотний підхід - висока якість - задоволений клієнт.

  Скільки коштує гравірування на ножі.

  Вартість гравіювання залежить від її складності та розміру. Механічна гравірування вийде за ціною дешевше, ніж ручна. Це пов'язано з тим, що в першому випадку використовується спеціальний граверний верстат, призначеним для нанесення зображень, у другому ж випадку виконання роботи проходить майстром, і часу воно займає більше.

  Мінімальна вартість роботи, метою якої є нанесення гравіювання на холодну зброю: 500 рублів.

  Що гравірувати?
  Що гравірувати?
  Лазерне гравіювання - що це?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только