Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Лазерне гравірування сувенірів. Сувеірная гравірування

  1. Вартість гравіювання на сувенірах
  2. Можливості гравіювання на сувенірах
  3. Сувеніри зі скла. гравірування
  4. Лазерне гравірування сувенірної продукції
  5. Замовити гравіювання сувенірів

  Гравірування сувенірів - практичний і ефективний спосіб підвищити популярність вашого бренду. Сувенірна гравірування може бути виконана у формі логотипу, пам'ятного напису, контактів, святкової картинки. З її допомогою ви залучаєте увагу до вашої компанії, виходьте на більш високий рівень самопрезентації, підвищуєте репутацію.

  Ми рекомендуємо саме такий спосіб брендування, тому що лазерне гравіювання сувенірів довговічна і приваблива. Гравірування не страшні перепади температур, вологість, прямі сонячні промені, механічні дії. Через довгі роки вона залишається такою ж акуратною і точною, вклавшись один раз - ви отримуєте корисний подарунок з гравіюванням, яка прослужить вірою і правдою.

  Саме тому сувеніри з гравіруванням замовляють як великі компанії зі світовим ім'ям, так і молоді фірми, тільки роблять перші кроки в бізнесі. Гравірування однаково ефективна при проведенні промо акцій, брендування, створення корпоративних подарунків, сувенірної продукції та призів в конкурсах. Для кожного ми створюємо той самий сувенір, який він шукав. Звертайтеся, ми раді працювати для вас!

  Гравірування на сувенірах. Москва

  гравірування сувенірів

  Лазерне гравірування сувенірів

  Гравірування на сувенірах. Москва

  Бізнес сувеніри для гравіювання

  Сувеніри та статуетки з нанесенням гравіювання

  сувенірна гравірування

  Гравірування сувенірної продукції

  Сувенірна медаль з гравіюванням

  Лазерне гравірування сувенірної продукції

  Сувенірна гравірування. Москва

  Гравірування на сувенірах

  Майстерня гравіювання на сувенірах

  Лазерне гравірування сувенірів

  Гравірування на сувенірах. Москва

  Ми робимо сувеніри з гравіруванням від 1 екземпляра. Можливе замовлення оптових тиражів і виконання їх в короткі терміни. Ми наносимо гравіювання на ваші вироби, але можемо закупити або виготовити бізнес сувеніри для гравіювання. Наприклад, раді запропонувати вам шкіряні брелоки. Можна закупити сувеніри для гравіювання оптом. Не завжди можна закупити будь сувеніри, гравірування на металі вимагає спеціального покриття, тому потрібно вибирати спеціальні вироби під гравіювання. Можна використовувати тендітні сувеніри зі скла.

  Як ескізу для гравіювання приймаються будь-які логотипи, емблеми, написи, імена, картинки, фотографії. Ми віддаємо перевагу векторному формату зображень, але приймемо і растрові файли.

  Серед сувенірної продукції, які ми пропонуємо, велике місце відводиться машинної вишивки. З її допомогою ми створюємо вишиті брелоки з логотипом , Магніти, значки, візитки, листівки будь-яких форм. Ще один варіант - тиснення, з його допомогою робимо шкіряні брелоки і бирки.

  Вартість гравіювання на сувенірах

  Ціна лазерного гравіювання сувенірів розраховується індивідуально і залежить від розміру картинки, складності роботи і обсягів тиражу. Час роботи дизайнера-гравера коштує 1000 р., Мінімальна вартість замовлення - 1000 р. Великі тиражі розраховуються індивідуально. Для розрахунку точної вартості гравіювання надсилайте ескіз із зазначенням розміру і кількості примірників на пошту [email protected] . Окремо вкажіть, якщо ми повинні закупити для вас сувеніри під гравіювання. У робочий час ми відповімо в протягом 15 хвилин.

  Пробний екземпляр гравіювання робиться безкоштовно. Терміни виготовлення гравіювання - від 1 години, залежить від завантаженості нашого виробництва. Ми робимо гравіювання зі швидкістю 1,5 м / с! Якщо сувенри з гравіюванням потрібні терміново, то за доплату можна зробити їх в вашій присутності.

  Можливості гравіювання на сувенірах

  Матеріал. Гравірування сувенірної продукції можлива на різних матеріалах: скло, дерево, шкіра, пластик, гума, кістка, картон, папір, кераміка, вінілова плівка, метали з покриттям, органічні матеріали. Якщо вам потрібно гравірування на сувенірах з металу, пам'ятайте, що метал повинен мати спеціальне покриття, інакше гравірування лазером на ньому неможлива. Скляний сувенір з гравіюванням можливий тільки при нанесенні на пряму поверхню.

  Розміри. Максимальний розмір - 965 * 610 мм. Мінімальний розмір залежить від опрацювання дрібних деталей. Ми не рекомендуємо робити лінії товщиною менше 0,1 мм і шрифт менше 2 мм у висоту. Максимальна роздільна здатність зображення - 1500 dpi (точок на дюйм).

  Кольори. Ми робимо монохромну гравіювання. Можлива гравірування на основі растрового зображення, аж до фотографії. Наша лазерна трубка підтримує режим гравіювання фотографій з глибиною кольору 256 відтінків сірого. Можливо чорніння.

  Спеціальні пропозиції. Корисний подарунок з гравіюванням - шкіряний брелок з індивідуальним нанесенням. Такий виріб можна додатково обладнати електронним ключем-проксимити.

  Інші послуги. Ми робимо вишиті брелоки, магніти, значки різних форм. Шиємо прапори, прапори, вимпела. Ізготоваліваем як вишиті, так і шкіряні нашивки. Виробляємо будь-які сувеніри з вишивкою, наприклад, кепки з логотипом або рушники з вітальними написами.

  Інші наші послуги

  Лазерне гравірування логотипу IrFix на шкіряних нашивки на шапку.

  Машинна вишивка для LEVI'S за ескізами Max Goshko-Dankov

  Машинна вишивка герба РФ на прапорі

  Машинна вишивка дитячої метрики на подушці

  Вишитий брелок "Зеніт"

  Шкіряні брелоки з логотипом Kondor

  Сувеніри зі скла з лазерним гравіюванням

  Сувеніри зі скла. гравірування

  Сувеніри зі скла з лазерним гравіюванням - тонкий і стильний подарунок. Скло виглядає елегантно, вишукано, а гравірування на ньому дозволяє надати виробу індивідуальність, або зробити його частиною корпоратвіного стилю. Саме тому скляні сувеніри з гравіруванням користуються такою популярністю.

  Звичайно, в першу очерель затребувана разлічния посуд. Келихи, кухлі, склянки - все це стає практичним подарунком. Такі скляні сувеніри з лазерним гравіюванням дарують учасникам промо акцій, як цінний приз за участь в конкурсі.

  Крім практичних подарунків, є і чисто естетичні. Різні фігурки зі скла прикрасять інтер'єр, цікава ідея - гравірування фотографії або картини на склі. Сувеніри та статуетки з нанесенням гравіювання - цінний подарунок, який можна купити для важливого ділового партнера, начальника, елітного гостя. Якщо ви вирішили дарувати сувеніри зі скла, гравірування - оптимальний спосіб для того, щоб зробити їх індивідуальними або фірмовими.

  Лазерне гравірування сувенірної продукції

  Крім скла, є багато інших ідей. Лазерне гравірування сувенірної продукції дозволяє брендировать ручки, щоденники, чохли для телефонів, запальнички і багато іншого.

  У спортивних змаганнях представляє інтерес сувенірна медаль з гравіюванням. Її ж використовують в навчальних закладах в якості заохочення для успішних учнів. Таку медаль можна подарувати за участь в конференції, громадському заході, благодійному концерті.

  Сувенірні кубки з гравіюванням - ще один спосіб зробити практичний подарунок, який створює незвичайну атмосферу. У сфері посуду не варто обходити увагою і столові прибори. Наприклад. сувенірні ложки з гравіюванням виявляться краще будь-якого магнітика, адже їх можна застосовувати в господарстві. Хороший подарунок дітям з гравіюванням - пластикова іграшка, годинник, чеха для телефону.

  Гравірування сувенірів. Москва

  Фото гравіювання логотипу на металі

  Сувенір з лазерним гравіюванням емблеми Ягуар

  Сувенір з кістки з лазерним гравіюванням емблеми Ягуар

  Гравірування на сувенірах в Москві

  Автомобільні сувеніри з кістки з лазерним гравіюванням

  Скляні сувеніри з лазерним гравіюванням

  Кістяний сувенір з лазерним гравіюванням емблеми Ягуар

  Замовити гравіювання сувенірів

  Замовлення гравіювання можна оформити поштою [email protected] або по телефону +7 (495 722-95-05. Також можна заповнити нашу внутрісайтовую форму замовлення гравіювання . Зразки лазерного гравірування можна побачити в нашому офісі.

  Ми відповімо вам найближчим часом, розрахувавши вартість вашого замовлення. Менеджери допоможуть вам визначитися з набором наших послуг, а дизайнери дадуть поради з приводу зображення, якщо вам це необхідно.

  Способи оплати: готівка, безготівка, переклад на банківський рахунок, електронні гроші (WebMoney, Qiwi-гаманець, Яндекс.Деньги.

  Способи доставки: наш кур'єр, самовивіз, поштові сервіси. Робиться гравірування на сувенірах в Москві, однак ми співпрацюємо з усіма містами Росії та з зарубіжжям.


  Залиште коментар або задайте питання!


  Рекомендуємо статті  Промвишівка: вишиваємо всім на радість!

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только