Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Класичні обручки на весілля хто купує і які є гравіювання.

  1. Прикмети, пов'язані з кільцями
  2. хто купує
  3. Як вибрати?
  4. Декілька порад
  5. фрази

  Обмінюватися кільцями під час шлюбної церемонії - це справжня традиція, без якої не проходить жодне весілля. Далекий дев'ятий століття ввів цю традицію, яка актуальна і в наші дні. На кільця подружжя покладається багато зобов'язань, з ними пов'язано чимало повір'їв. Вибирати класичні обручки слід вкрай уважно, адже вони на все життя залишаться вашими оберегами, символами великих і чистих почуттів.

  Вибирати класичні обручки слід вкрай уважно, адже вони на все життя залишаться вашими оберегами, символами великих і чистих почуттів

  Хочете дізнатися, як можна вибрати кільця на весілля, чи можна використовувати гравіювання і які фрази повинні для них використовувати? Тоді читайте!

  Зміст статті

  Прикмети, пов'язані з кільцями

  Наречені, та й багато женихи, знають прикмети та повір'я, існуючі про обручальних коліщатах. Давайте ж згадаємо їх:

  • Свої колечка носити краще самим, їх не можна нікому давати ні тримати, ні приміряти. Причому це категорично забороняється робити як до, так і після весілля. Кажуть, віддаючи кільце в чужі руки, можна віддати і долю свою. Якщо ж відмовити ніяк не можете, не віддавайте колечко з рук в руки - покладіть на стіл, а звідти вже нехай беруть.
  • Під час обміну обручками слід бути ну дуже уважним, щоб не впустити символ свого кохання. Кажуть, ті, хто упускає колечка, незабаром розлучаються. Але ж впустити кільце так просто, особливо, коли переживаєш і нервуєш. Ніхто від цього не застрахований. Є відмінний спосіб «скасувати прикмету» на розлуку: в впало колечко потрібно протягнути ниточку, саме вона вбере в себе весь негатив. Заготовити нитка краще заздалегідь, нехай вона про всяк випадок зберігатися у свідка або свідка. А після церемонії використану нитку спаліть.
  • Якщо ви знайшли чиєсь обручку, чекайте власне весілля! Правда, ті, хто зберігає такі знахідки - чинять неправильно. Та й носити такі кільця не слід. У первозданному вигляді знайдене кільце краще не залишати - переплавьте його, зробіть, наприклад, красивий кулончик і насолоджуйтеся новеньким прикрасою.

  У первозданному вигляді знайдене кільце краще не залишати - переплавьте його, зробіть, наприклад, красивий кулончик і насолоджуйтеся новеньким прикрасою

  • Народна мудрість говорить, що у чоловіка і дружини кільця повинні бути однаковими (ну, тільки розмір - різний).
  • Купує колечка наречений. Але купити - мало, слід вимовити спеціальні фрази перед тим, як внести кільця в будинок. Так, на порозі квартири або будинку, тричі скажіть фрази: «Для довгого і щасливого життя. Амінь ».
  • Кажуть, з гладкими кільцями у молодят і життя буде такою ж - гладкою, без заусенечек.
  • Кільця масивні символізують достаток і багатство.
  • Брати обручки батьків і носити їх також слід з обережністю. Так, якщо батьки прожили довге і щасливе подружнє життя, можете скористатися їх кільцями, тому як за повір'ям ви повторите долю колишніх господарів. А ось коли життя батьків не склалося, якщо вони жили погано або розлучилися, краще відмовитися від затії обручається їх кільцями. Особливо цінними є колечка, подаровані золотими ювілярами, людьми, які більше півстоліття прожили в щасливому (а це неодмінно умова) союзі. А ось обручки вдівців щастя новоспеченої сім'ї навряд чи принесуть, тому їх краще не приймати в дар.
  • Якщо чоловік або дружина втратили обручки, відразу ж, без зволікань, буквально протягом декількох днів, потрібно купити або зробити на замовлення аналогічне втраченому колечко.

  хто купує

  Ми вже згадували про те, що купує колечко на весілля, рівно, як і для заручин, наречений. Перше колечко хлопець вручає дівчині, як пропозиція руки і серця . Це колечко може бути золотим, срібним, платиновим. Воно може бути інкрустована дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням. Надаватися таке колечко, як правило, на безіменний пальчик, носити його можна до самого весілля. У знаменний день його варто переодягти на будь-який палець правої руки.

  Для весілля колечка нареченого і нареченої вибираються однаковими. Така традиція, яку не порушували століттями. Однак останнім часом у нас стають дуже популярними традиції, що прийшли із Заходу. Згідно з ними, наречена купує кільце на весілля нареченому, а він - їй. Такі прикраси, природно, можуть відрізнятися.

  Напередодні весілля у молодят виникає безліч питань, в тому числі і про кільцях: хто купує, коли, як, з якого металу, чи можна їх носити до весілля?

  Класичні обручки виготовляються з жовтого золота. Сьогодні, правда, ця традиція дещо порушується, кільця для весілля можуть бути виконані з платини, з вкрапленнями інших металів і так далі.

  Як вибрати?

  В першу чергу, слід визначитися, з якого металу ви хочете купити кільце для весілля. Крім того, подумайте: чи хочете ви на своїх символах любові зробити якісь написи - гравіювання. Про них поговоримо трохи пізніше.

  Дуже уважно поставтеся до вибору каменів, якщо ви вже вирішили, що ваші колечка будуть інкрустовані ними. Не зайвою буде консультація з фахівцем, який підкаже, що краще вибрати. Наприклад, бірюза може з часом постаріти, змінити свій зовнішній вигляд, сапфір - стане більш темним, топаз - посвітлішає. А так як носити кільце доведеться все життя, вкрай небажано, щоб воно видозмінилася.

  І ще. Купуйте обидва колечка одночасно, в одному місці - це відмінне ознаку до міцних сімейних стосунків, наповненим любов'ю і повагою.

  Декілька порад

  • Колечко повинно ідеально підходити за розміром, адже втратити його (в разі, якщо обручка велика) - погана прикмета;
  • Коштовне каміння повинні підходити своїм господарям, вибирати їх краще у відповідності зі знаком зодіаку, з урахуванням особистих переваг, в цьому випадку камені стануть справжніми оберегами людини;
  • А ще енергетика колечка повинна підходити вам на 100%, адже вам належить постійно носити обручку, значить - зливатися з її енергетикою. Як це перевірити? Дуже легко! Візьміть обручку в праву руку, на розкриту долоню. Лівою долонею накрийте камінь і постарайтеся відчути його тепло. Якщо відчули - камінь «ваш», якщо ж від нього віє холодком - зверніть увагу на щось інше.

  Про гравіювання на кільцях

  Досить часто майбутнє подружжя задаються питанням: чи можна на обручку робити гравіювання? В принципі, в цьому немає нічого поганого або надприродного. Правда, багато хто говорить, що гравіювання можна робити тільки в тому випадку, якщо ви дійсно любите один одного, в іншому випадку написи не матимуть ніякого сенсу, не стануть запорукою справжніх почуттів.

  На всіх чи кільцях можна зробити гравіювання? Далеко немає. Тому, якщо ви хочете зберегти на обручка значущі для вас фрази, заздалегідь подбайте про те, щоб метал підходив для цих цілей. Справа в тому, що золото - досить крихке, його легко деформувати. Тому, чим більше в виробі процентного співвідношення золота, тим менше ймовірність зробити на ньому якісні гравіювання. Самі ідеальні варіанти для цього - обручки 750 або 585 проби (в них золота міститься до 60%), або платинові вироби.

  фрази

  Отже, з металом визначилися. А які ж фрази зазвичай гравірують на коліщатах? Тут все залежить від вашої фантазії і тих почуттів, які ви бажаєте вкласти в слова. Сьогодні досить популярно стало використовувати фрази, вигравірувані на латині, вони романтично-локанічни. Також популярні фрази по-французьки. Однак набагато цінніше для другої половинки буде обручка, на якій викарбувано, наприклад, дата весілля, або знайомства. Такі фрази найбільш дорогі серцю, дійсно значущі і знаменні!

  Хочете дізнатися, як можна вибрати кільця на весілля, чи можна використовувати гравіювання і які фрази повинні для них використовувати?
  Напередодні весілля у молодят виникає безліч питань, в тому числі і про кільцях: хто купує, коли, як, з якого металу, чи можна їх носити до весілля?
  Як вибрати?
  Як це перевірити?
  На всіх чи кільцях можна зробити гравіювання?
  А які ж фрази зазвичай гравірують на коліщатах?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только