Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Поплавці для далекого закидання

  1. Поплавці для далекого закидання
  2. Поплавці для далекого закидання
  3. Поплавці для далекого закидання
  4. Поплавці для далекого закидання
  5. Поплавці для далекого закидання
  6. Поплавці для далекого закидання
  7. Поплавці для далекого закидання
  8. Поплавці для далекого закидання
  9. Поплавці для далекого закідання

  Поплавці для далекого закидання. Англійська, або, як її частіше називають, матчева, вудка відкриває перед рибалкою великі можливості для лову риби в прісноводних водоймах будь-яких типів і навіть на морської берегової риболовлі. З цією снастю рибалка може облавливать порівняно великі глибини на значній відстані від берега.

  Матчева вудка допускає застосування цілого ряду різних оснащень, серед яких далеко не останнє місце займає монтаж зі змінним поплавком, що дозволяє використовувати снасть на водоймах зі спокійною водою або з незначною течією і з глибинами, що перевищують довжину самого вудилища.

  Ось про таке ковзному монтажі ми і поговоримо, грунтуючись на досвіді роботи з матчевими снастями чемпіона Росії по поплавковою лову, краснодарців Петра Міненко. Перш ніж приступити до монтажу оснащень, зберемо все, що нам знадобиться.

  Почнемо з вантажив. Коли застосовують фіксований поплавок, практично всю огрузку зосереджують в самому поплавці і впритул до нього. У змінному монтажі досить значна огрузка (4 г і більше) переміщається ближче до повідця. У цій, окремо від поплавка розташованої огрузке - один з козирів рибалки.

  По-перше, при закиданні оснащення з таким монтажем легше долає опір повітря і бічного вітру. По-друге, важка огрузка дозволить швидко доставити гачок з приманкою в придонну частина водойми, "пробити" дрібну рибу і тоді з великою ймовірністю можна буде очікувати хорошого трофея.

  Для огрузки поплавка, перш за все, необхідно приготувати грузила - '' оливки "вагою від 3,5 г до 8 г, щоб зробити хоча б пару варіантів оснасток різної ваги на той випадок, якщо погодні умови будуть змінюватися протягом дня і доведеться переходити від лову в спокійну погоду до риболовлі на вітрі або навпаки.

  "Оливки '' найкраще застосовувати знімні, з центральним стержнем, кінці якого служать для закріплення грузила на жилці двома відрізками силіконової трубочки (1). Крім оливок, знадобиться набір затискних дробинок для формування грузила-підпаска (2).

  Тепер про волосіні. На шпулю котушки намотують потопаючу волосінь діаметром 0,12 мм. Можна ставити і на пару сотих міліметрів товстіший, але це помітно позначиться на дальності закидання. При ковзному монтажі на основну волосінь припадатиме мінімальне навантаження в порівнянні з іншими частинами снасті.

  Поплавці для далекого закидання

  Потім знадобиться монтажна волосінь, на якій кріпляться всі елементи оснащення (рис. 1, а), і волосінь для виготовлення шок-лідера, що оберігає снасть від обривів при закиданні, коли вона відчуває короткочасну, але дуже сильне навантаження (рис. 1, б) . Волосінь для монтажу оснастки не впливає на роботу снасті, вона повинна володіти тільки одним якістю - міцністю.

  Мал. 1

  Схема повної оснащення матчевої вудки: а - монтажна волосінь з елементами оснащення; б - "шок-лідер"; в - вертлюжки; г - грузіло- "оливка"; д - стопорні вузли

  Поплавці для далекого закидання

  Діаметр може коливатися від 0,14 до 0,18 мм в залежності від застосовуваного грузила - якщо з "оливкою" в 4 г можна використовувати волосінь діаметром 0,14 мм, то з грузилом в 8 г снасть, звичайно, повинна бути могутніше. Крім того, працювати з більш тонкими монтажними волосінями складніше, оскільки вони більше плутаються і не витримують тривалих навантажень від постійних закидів.

  Волосінь, що застосовується для виготовлення шок-лідера, повинна бути найміцнішою в оснащенні, адже крім того, що вона буде відчувати всю ударну навантаження при закиданні і тертя від елемента ковзання поплавка, їй доведеться ще працювати в повну силу при виведенні крупної риби "на короткій нозі" .

  Діаметр шок-лідера -0,18-0,2 мм. Якщо дальність лову незначна, то потреба в шок-лідера відпадає, а на шпулю котушки намотується волосінь від 0,14 до 0,2 мм. І остання з необхідних нам видів волосіні - поводочная.

  Це повинна бути м'яка волосінь діаметром 0,1-0,12 мм. До її вибору потрібно ставитися з особливою відповідальністю, так як на неї лягає досить велике навантаження при виведенні крупної риби. Краще застосовувати для повідків спеціальні волосіні з великою розривної навантаженням. Тонкими поводками менше 0,1 мм при матчевій ловлі краще не захоплюватися.

  Наступна частина оснащення - маленькі вертлюжки № 20-24, які ставлять між монтажною волосінню і повідцем і між монтажною волосінню і шок-лідером (3). Вертлюжок маленького розміру менше плутається, практично не впливає на загальну огрузку снасті і запобігає закручування повідця з м'якої волосіні.

  Скользящий елемент поплавка. В ідеалі - це спеціальний карабін з керамічної або тефлоновим вставкою-колечком, яке ковзає по волосіні (4). Цілком припустимо застосовувати і звичайний карабін з вертлюжком, але тільки тоді потрібно перед стопорним вузликом нанизувати на волосінь намистинку - демпфер, інакше вузлик буде проскакувати крізь вушко вертлюжка.

  Оснащення. Ще знадобляться мотовильца для змотування готових оснасток і металеві гачки з гумками для їх фіксації. Тепер приступаємо до монтажу. Щоб поплавок кожен раз після закидання і приводнення оснащення не ковзав майже до самого грузила до стопорною вузла, можна заздалегідь, ще пpи монтажі, задати їй скоєно певний розмір.

  Наприклад, якщо у нас 4 - метрове вудилище, цілком резонно зробити довжину монтажної волосіні 3 м, і тоді все ставки (готові оснащення) будуть стандартними по довжині. Отже, беремо монтажну волосінь діаметром 0,16 мм (це, мабуть, сама універсальна товщина) і прив'язуємо до неї перший вертлюжок.

  Вузлик складається з п'яти витків (рис. 2), його потрібно обов'язково змочити перед затягуванням, інакше волосінь може перегоріти від тертя. Після цього відміряє 3 м волосіні, відрізаємо і, перш ніж прив'язати другий вертлюжок, нанизуємо два відрізки силіконової трубочки, які знадобляться для фіксування грузила - "оливки".

  Поплавці для далекого закидання

  Поплавці для далекого закидання

  Мал. 2

  Вузол для кріплення вертлюжка

  Таким же чином, як і перший вертлюжок, прив'язуємо другий. Настала черга поплавка. Для початку візьмемо, наприклад, поплавці вантажопідйомністю 6 + 8 г (на фірмовому поплавці обов'язково повинна стояти маркування), тобто 6 г - незмінна власна огрузка поплавка, що знаходиться в його корпусі, і 8 г - грузило, яке буде розташоване на волосіні.

  Незважаючи на те, що поплавці однієї огрузки на перший погляд однакові, вони все ж трохи відрізняються, але, якщо випробувати кілька з них одночасно, можна вибрати три - чотири, занурилися в воду практично однаково.

  З рівними по огрузке поплавками ви заощадите час на рибалці в разі, якщо знадобиться їх швидка заміна; до того ж не потрібно буде мітити оснащення і самі поплавці й розбиратися, який з них до якої оснащенні підходить. Будь-яка з оснасток буде взаимозаменяемой, так само як і будь-який з поплавців.

  Особливо актуально це для спортсменів - при обриві або заплутуванні заміна оснащення буде секундним справою. Завдання точної огрузки поплавка може бути спрощена, якщо взяти "оливку" вагою не 8, а 7,5 г і доповнити її дрібними затискними дробинками на монтажній волосіні біля нижнього вертлюжка, до якого кріпиться поводок.

  Це - проста операція, оскільки вага "оливки" відомий, вага дробинки теж, залишається тільки затиснути пару-трійку дробинок, і поплавок буде огружен до робочого стану. Чому дробинок має бути дві-три або навіть більше? Справа в тому, що три маленьких дробинки замість однієї великої роблять снасть менш схильною до заплутування, та й у воді такий ланцюжок виглядає природніше.

  Кріпити дробини найкраще спеціальними монтажними щипцями фірми Stonfo, що не деформують грузило, а воно, у свою чергу, не травмує волосінь. Вага щільною ланцюжка дробинок в 0,5 г достатній, щоб чітко побачити клювання "на підйом" і в той же час він не буде перешкоджати ловлі, тобто снасть не втратить чутливість.

  Поплавок при клюванні "на підйом" повинен виходити з води приблизно на 2 см. Ще кілька слів про поплавцях. У тих, про яких мова велася вище, встановлена ​​вбудована в корпус постійна незмінна огрузка.

  Але є й інші моделі, у яких ця власна огрузка регулюється. У кільової частини корпусу поплавка знаходиться різьбовий стрижень з кріпильної гайкою, на якому зібрано кілька шайб різної товщини, а значить, і ваги. З такими, поплавками працювати легше, оскільки їх легко підігнати під загальний ранжир, додаючи або видаляючи регулювальні шайби.

  Поплавці з власної регульованою огрузкой застосовуються як в ковзної, так і у фіксованій оснащеннях (6). Їх недолік полягає тільки в тому, що вони більш складні у виготовленні, а значить, і більш дорогі. Залишилося поставити на оснащення поводок з гачком. Вибір розміру і моделі гачка буде залежати від застосовуваної насадки.

  Поплавці для далекого закидання

  Поплавці для далекого закидання

  Оскільки часто доводиться використовувати довгі повідці, з гачками занадто великого розміру можуть бути порожні клювання - риба буде смикати приманку, замість того щоб сміливо і надійно взяти ласий шматочок на невеликому гачку. Як оснастити матчеву снасть для лову на течії дізнаєтеся з цього - поста.

  Довжина повідця в середньому - 40 см, але по ходу лову повідці, можливо, доведеться міняти на більш короткі або довгі залежно від умов лову і від того, на яку саме рибу націлений рибалка. Для карася, наприклад, зазвичай застосовують поводок довжиною 30 см, а для коропа - до 60 і навіть 80 см. Повідці з гачками краще зберігати в поводочніце (7).

  Тепер ставимо на місце грузило - "оливку", фіксуючи його з двох сторін петлями волосіні і силіконовими трубочками (рис. 3). Цей прийом зручний для рибалки тим, що "оливку" завжди можна швидко звільнити і пересунути по волосіні, наприклад, коли потрібно виміряти глибину, щоб установітьточний спуск.

  Мал. 3

  Установка оливки на волосіні

  У той же час при такій фіксації грузило ні на міліметр не зрушиться з волосіні навіть при різкому закиданні. Відстань від нижнього вертлюжка до "оливки" має бути більше, ніж довжина повідка, приблизно на 10 см.

  Ось тепер оснащення повністю готова. Гачок чіпляють за тонку поперечину мотовильца, намотують всю волосінь з грузилами, потім в верхній вертлюжок вставляють металевий гачок з гумкою, якій і фіксують оснащення. На боковині мотовильца фломастером пишуть всі дані про оснащенні: діаметр волосіні, вага грузил, номер гачка.

  Поплавці для далекого закидання

  Якщо знадобиться більш важка огрузка, наприклад, 12 або 16 г, можна використовувати цю ж оснащення, всього лише замінивши "оливку". Перейдемо до збірки снасті в цілому. На шпулю котушки наметовому потопаючу волосінь діаметром 0,12 мм і пропускаємо її кінець через кільця вудилища. До неї прив'язуємо шок-лідер - волосінь діаметром 0,18 мм.

  Волосінь для шок-лідера відміряє так, щоб її довжина становила приблизно дві довжини вудилища плюс п'ять витків на шпулі котушки. Нанизуємо на кінець шок-лідера ковзний елемент поплавка, а щоб карабін не вдаряти під час закидання про верхній вертлюжок оснастки і не розбивав вузол, насаджує ще й невеликий відрізок силіконової трубочки, який послужить буфером.

  Якщо використовується звичайний карабін з вертлюжком як змінного елементу, до відрізка трубочки доведеться додати намистинку (рис. 4). Прив'язуємо верхній вертлюжок оснастки до кінця шок-лідера і розмотує оснащення з мотовильца. Залишилося пов'язати на шок-лідера стопорні вузли і пристебнути поплавок.

  Мал. 4

  Скользящий елемент поплавка; а - спеціальний; б - звичайний вертлюжок із застібкою

  Стопорні вузли обмежать рух поплавка до визначеної нами глибини. Зусилля на них виявляється незначне - зовсім невеликий тиск від змінного елемента поплавка і тертя в момент проходження через кільця вудилища. Важливо, щоб волосінь для вузла була того ж діаметру, що і та волосінь, на якій він в'яжеться.

  Стопорних вузлів - два. Перший - той, який знадобиться при визначенні і фіксації спуску, затягуємо несильно, щоб його можна було пересувати, не травмуючи волосінь шок-лідера, а вузол міг витримати до десятка закидів, необхідних для пошуку оптимальної глибини лову. Як тільки глибина буде визначена, блокуємо перший вузол другим, який затягуємо сильніше.

  Стопорні вузли в'яжуться, як це показано на рис. 5. Ми залишаємо на вузлі кінчики волосіні завдовжки в 1,5-2 см. Коли глибина лову велика, вузлики можуть виявитися на шпулі котушки, і якщо кінчики волосіні занадто короткі, вони будуть перешкоджати відразу волосіні, і навіть плутати її. Для визначення робочої глибини лову в нашому випадку можна обійтися без глибиноміра.

  Мал. 5

  стопорний вузол

  Поплавці для далекого закидання

  Знімаємо "оливку" з оснащення, пересуваємо кембрики до подпаску у поводочного вертлюжка і знову фіксуємо "оливку" на волосіні. Тепер "оливка" буде виконувати роль глибиноміра. Встановлюємо стопорний вузол на приблизну глибину, робимо пробний закид і, як тільки антена поплавка з'явиться над поверхнею води, починаємо шукати дно, поступово підтягуючи на себе оснащення.

  Коли грузило торкнеться дна, антена поплавка підніметься з води більше ніж на свою робочу частину (8,9). Приймемо знайдене місце за точку відліку і спробуємо знайти бровку далі або ближче цієї точки. Це неважко зробити, якщо провести кілька контрольних закидів, одночасно змінюючи положення стопорного вузла на волосіні і відстежуючи поведінку поплавця.

  Поплавці для далекого закидання

  Пересувати стопорний вузлик по волосіні найкраще на довжину поплавка, тоді ви будете точно знати величину зміни спуску. Таким чином можна промацати дно на всьому передбачуваному для лову ділянці. Після того як місце риболовлі остаточно визначено, робимо ще один контрольний закид, снасть підтягуємо до точки лову, і на волосінь, прямо біля котушки, наносимо маркером мітку довжиною 10-15 см.

  Потім на протилежному березі водойми вибираємо орієнтир - дерево, кущ і т. Д. Тепер можна контролювати закид і підгодовування в двох режимах - по дальності і берегового орієнтиру і постійно відправляти насадку приблизно в одну і ту ж точку.

  Блокуємо перший стопорний вузол другим і виробляємо ще одну страхувальну операцію: на всякий випадок фіксуємо гачок на рукоятці вудилища, а навпаки стопорного вузла на бланку робимо мітку білим канцелярським штрихом, щоб в разі заплутування або обриву оснастки не довелося знову скрупульозно виміряти глибину.

  Тепер ми завжди можемо повернутися до первісної глибині після будь-яких маніпуляцій зі спуском, а від цього не втечеш, оскільки в ході лову доводиться вести постійний пошук самого "робочого" варіанту ременів: міняти довжину повідка, класти на дно подпасок або вивішувати його, залишаючи на донному грунті частина повідця, і т. д.

  Повертаємо "оливку" на місце, фіксуючи її петлями з волосіні і силіконовими трубочками. Тепер в зоні лову на дні знаходиться приблизно половина повідця, що буде дещо стабілізувати оснащення на слабкому вітровому або річковому перебігу, а злегка волочиться по дну насадка, можливо, викличе підвищений інтерес у риби.

  Вся огрузка висить в товщі води, не лякаючи рибу. Ще раз повторимо, що відстань від вертлюжка до "оливки" має бути як мінімум на 10 см більше довжини повідця. Міняємо поводок, міняємо і відстань до "оливки", інакше чекає боротьба з захлестом. Іноді хороші результати дає ловля "на контакт".

  Для такого способу спуск на оснащенні встановлюється якомога більш точно, щоб у самого дна знаходився тільки гачок. Знімаємо грузило - "оливку" на гачок ставимо більш важкий глибиномір. Наприклад, при вазі огрузки 8 г беремо 10-грамовий глибиномір. Робимо м'який плавний закид і підмотуємо волосінь, поки мітка на ній не виявиться біля шпулі.

  Дивимося, як веде себе поплавок. Якщо він наполовину показується з води, значить, приблизно на таку ж довжину на дно ляже поводок, якщо ми знімемо глибиномір. Пересуваємо стопорні вузлики і добиваємося такого положення поплавця, коли він буде виглядати з води тільки на робочу частину антени.

  Після того як ми знімемо глибиномір і повернемо на місце "оливку", на дні виявиться гачок і всього лише два-три сантиметри повідця. Тепер клювання стане набагато помітніше. Такий метод застосовують при засилля дрібної риби, коли її не відлякує навіть велика насадка, а з повідцем, що лежить на дні, рибалка реагує на клювання запізненням.

  Про підборі і приготуванні прикормки розмова особлива, тут ми зупинимося тільки на техніці підгодовування. Першим залповим підгодовуванням в точку лову відправляється майже 90% приготовленої прикормки. Інша частина використовується як сполучний компонент для тварин добавок у вигляді опариша, лялечок, мотиля, рубаних черв'яків і витрачається поступово, невеликими порціями.

  Виробляти підгодовування найточніше дозволяє катапульта, або просто рогатка, тому грудки ліплять невеликі, під чашку катапульти (10). Рогатки можна умовно розділити на категорії для роботи на трьох дистанціях - короткою, середньої і дальньої, так що підбираємо інструмент для конкретної ситуації.

  Поплавці для далекого закидання

  Поплавці для далекого закидання

  За рогатці і грудку

  Щоб, наприклад, закинути грудки на 30-40 м, потрібно катапульта середнього рангу. Виробляємо закид снасті, підтягуємо поплавок на точку лову, керуючись міткою на волосіні, і поміщаємо вудилище на підставки. Поплавок повинен бути в створі обраного на протилежному березі орієнтира.

  Тепер нам нужно постаратся покласти підгодовування в тій же створ немного Ближче поплавця до нашого берега. При слабкій течії підгодовування ляже на дно практично в точці лову й утворює килим з невеликою "доріжкою" вниз за течією. А оскільки цей килим буде "розстелений" і на деяку відстань у напрямку до нашого берега, ми зможемо трохи пограти насадкою, злегка підтягуючи її на себе, тобто на підгодовування.

  Риболовля з англійської вудкою не буде ефективною, якщо не освоїти техніку точного закидання снасті по орієнтиру. На перший погляд, це питання може здатися не таким вже важливим, але варто трохи постояти за спиною майстра матчевої ловлі, а потім спробувати закинути самому, і відразу стане ясно, що освоєння закидання - не таке вже й проста справа.

  Поплавці краще зберігати в жорсткому, пластиковому футлярі з м'якими власниками з поролону

  Звичайно, краще один раз побачити, ніж кілька разів почути, але ми все ж спробуємо розповісти про техніку закидання, щоб дати уявлення про неї хоча б у першому наближенні. При закиданні з зафіксованим на волосіні поплавком проводиться потужний і різкий кидок, і вся ривковая навантаження лягає в основному на поплавок.

  Зі змінним поплавком закид виконується, можна сказати, "класичним" способом. Вудилище плавно відводиться назад і, як тільки грузило виявляється у верхній точці, проводиться так само плавний закид. При цьому грузило летить попереду поплавця.

  Перед падінням оснастки в воду потрібно злегка пригальмувати схід волосіні з шпулі, щоб оснащення випросталася і рівно лягла на поверхню без петель, заплутування і, звичайно, без додаткового шуму. Точно направити оснащення за місцем допоможе стабілізатор на поплавці. У різних за конструкцією поплавцях він буває або наглухо закріпленим, або знімним.

  Поплавці для далекого закідання

  Крім свого прямого призначення, стабілізатор допомагає розрізнити клювання на підйом, коли ловити доводиться в сонячний день при ряби на поверхні води. Якщо дозволяють умови, снасть можна закидати "з води".

  Це означає, що перед занедбаністю потрібно спочатку опустити оснащення в воду, переконатися, що ніде немає перехлестов, підвести поплавок до "тюльпана" (самому верхньому кільцю вудилища) і одним безперервним рухом назад і вперед зробити плавний закид. При такій техніці закидання спінінга навантажується рівномірніше.

  Щоб притопити жилку від вудилища до поплавця, відразу після закидання вершинку потрібно опустити в воду і потім зробити ривок з води, одночасно підмотуючи волосінь. Таким чином снасть швидко приводять в робочий стан. Як тільки мітка на волосіні виявиться на краю шпулі, натяг волосіні потрібно трохи послабити, щоб поплавок швидше піднявся до поверхні водойми.

  На цьому, мабуть, і завершується підготовка до лову англійської вудкою зі змінним поплавком. Залишилося сказати кілька слів про транспортування зібраної снасті під час переходів або переїздів з одного рибальського місця на інше. В асортименті фірми Stonfo є кілька нескладних пристосувань для швидкої збірки снасті в транспортне положення.

  В асортименті фірми Stonfo є кілька нескладних пристосувань для швидкої збірки снасті в транспортне положення

  Мал. 6

  Замок для кріплення мотовильца з оснащенням до бланку вудилища

  Найпростіший замок для прикріплення мотовильца з оснащенням до бланку вудилища складається з пластикових скоб і гумового колечка (рис. 6). На новому місці снасті за секунди приводяться в робоче положення. Ще одне пристосування дозволяє не тільки підготувати снасть до транспортування, а й навіть використовувати одну котушку для декількох вудилищ (рис. 7).

  7)

  Мал. 7

  Замок для кріплення шпулі на бланку вудилища

  Рибалці набагато простіше скласти снасті в чохол, помістивши шпулю в пластиковий тримач окремо від котушки. На малюнках обидва цих пристосування зображені з болонської вудкою, але те ж саме можна застосувати і для англійської, тільки вона складається коліно до коліна і гумовим колечком фіксуються відразу все три його частини (рис. 8). Тепер ви повністю озброєні і справа за рибою.

  Тепер ви повністю озброєні і справа за рибою

  Автор Володимир Струєв

  Чому дробинок має бути дві-три або навіть більше?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только