Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  925 проба: золото або срібло?

  1. Срібло «під золото»
  2. Хто вибирає золото?
  3. Неперевершені гідності срібла

  Для сплаву з золота ГОСТ встановлює відповідні цифрові позначення - пробу, за якою визначається кількість частин дорогоцінного металу, які містяться в 1000 частинах золотого сплаву.

  У РФ офіційно не існує 925 проба на золото У РФ офіційно не існує 925 проба на золото. У той же час на ювелірних форумах йде обговорення питання про існування такої проби, а саме золото ще називають «білим».

  «Білим золотом» називають наявні насправді сплави золота з паладієм, нікелем або марганцем. Розробили такий модний сьогодні сплав ще в 1920 році, а ось розкішні ювелірні вироби з нього з'явилися відносно недавно.

  Поняття «біле» має на увазі при цьому досить широкий спектр самих різних відтінків: від блідо-жовтого до блідо-коричневого, іноді і блідо-рожевого.

  Коли необхідно в ювелірній промисловості абсолютно білу золоту поверхню, то використовується покриття з радію, набагато дорожче, ніж саме золото. Це покриття додає прикрасам яскравий блиск, значно збільшує зносостійкість і твердість, захищає від пошкоджень або подряпин.

  Біло-сталевий відтінок золоту надає паладій, інтенсивно білий колір забезпечується платиною. У сплавах НЕ таких дорогих можна виявити нікель. Медиками було встановлено, що останній може викликати алергічну реакцію у кожного восьмого людини.
  З 2000 року в ряді європейських країн ювелірам заборонено використовувати нікель при виготовленні біжутерії та ювелірних прикрас.

  Сплави з білого золота мають різні властивості в залежності від вмісту домішок, але 925 проба золота в Росії не зустрічається. За встановленим стандартам в РФ золоті проби можуть носити тільки такі цифрові позначення: від найнижчої 375 до найвищої 958.Также має місце встановлена ​​на прикрасах проба 583, 585 або 750.

  Якщо на виробі все-таки вказана 925 проба: золото або срібло пропонує ювелір?

  У Росії 925 проба характерна для срібла, яке досить довго використовувалося при виготовленні ювелірних виробів з діамантами, оскільки саме біла основа вдало відображає блиск каменів і чудово обігрується при зміні освітлення.

  В даний час, найчастіше, діаманти встановлюють в золоті вироби (пластичні сплави з паладієм). Найбільш поширеною у виробах з дорогоцінними каменями стала 750 проба золота.

  Це трикомпонентний сплав, який має крім золота також срібло і мідь (рідше цинк, нікель або паладій), в залежності від чого золоту прикрасу набуває різні відтінки: від червоного до білого.

  Широко поширений сплав золота 585 проби, так званий червоний золото ціна за грам 585 якого залишається як і раніше доступною більшості. Він також трикомпонентний, з широким спектром відтінків від червоного до абсолютно білого. Від складу золота залежить його температура плавлення, що важливо. Золото 585 проби добре піддається пайку.

  Саме низькопробне - 375 проби - золото зазвичай злегка приглушеного червоного кольору, а при втраті полірування вироби з нього набувають сіруватий відтінок.

  Високопробні золоті вироби (958) представлені сплавами зі срібла і міді з дуже високим вмістом золота. Прикраси мають дуже приємний яскравий жовтий колір, близький до кольору самого злитка золота.

  Срібло «під золото»

  Срібло відомо з найдавніших часів. Пластичний, ковкий благородний метал, зустрічається в природі як самородок, але частіше - у складі різних руд (мідних, залізних, платинових). Це пояснює здатність срібла легко входити в з'єднання з цими металами і активно використовується в ювелірній промисловості.

  Срібло хімічно активніше, ніж золото, тому на відміну від золота в природному вигляді срібло вже практично в родовищах не зустрічається. Срібло володіє унікальними фізичними властивостями.

  Воно має електропровідні та високі теплопровідні якості. У чистому вигляді метал важкий і міцний (твердіше за золото - важче міді). Його щільність і температура плавлення нижче, ніж у золота, але твердість - вище.

  Срібло - це безумовно благородний метал, що відрізняється досить низькою реакційною здатністю: не реагує з соляною і розбавленою сірчаною кислотами, азотом і вуглецем, що не окислюється навіть при високих температурах з киснем, байдужий до лугів.

  Однак, з часом при високій вологості срібні вироби темніють. У промисловості випускається Аффінірованноє (очищене) срібло в злитках вагою 30-35 кг.

  Срібло активно застосовується в медицині, хімії, електротехніки. У ювелірній промисловості з нього карбують монети, нагороди, використовують при покритті виробів з недорогих металів для збільшення зносостійкості.

  Для виготовлення ювелірних прикрас використовується срібло найвищої проби, колір якого дуже гармоніює з напівдорогоцінним камінням.

  Низькопробне срібло йде на сплави, з яких виробляють столове срібло - ознака певного сімейного достатку. Всі ювелірні сплави срібла мають свою пробу (всього їх 8).

  Найнижча - 720 проба (вміст срібла 72%). Вироби з такого срібла мають більше негативних властивостей. ніж позитивних. Вони тугоплавкі, мають жовтуватий колір і м'які. Їх використовують тільки в промисловості.

  У виробах зі срібла 800 проби не менше 80% срібла. Вони мають такий же нешляхетний жовтуватий відтінок, але вже придбали високі властивості лиття. Це найбільш часто використовується срібло у виготовленні столового приладдя.

  Срібний сплав 875 проби може бути використаний як в промисловості, таки в ювелірній справі, оскільки за своїми механічними і естетичними властивостями він близький сріблу найвищого ґатунку.

  Найблагородніша срібло починається з 925 проби (не менше 92,5% дорогоцінного металу), коли набуває високі антикорозійні властивості, воно відмінно плавиться і здатне приймати різну бажану форму.

  Срібло 916 проби не використовується, а ось срібло 960 проби не відрізняється від власне срібла і затребуване в ювелірній справі для виготовлення найбільш тонких і високохудожніх виробів.

  Основним недоліком срібла відзначають його потускнение згодом. Це пов'язано зі здатністю металу вступати в реакцію з сірчистими сполуками в повітрі. Найдовше зберігають свої естетичні властивості вироби зі срібла, на яких значиться 875 проба і вище.

  Багатовікова практика ювелірної роботи знаходила нові способи збереження первозданності ювелірної прикраси: вироби кип'ятили в соляній або сірчаної кислоти, покривали шаром з чистого срібла або родію, наносили віск або лакували.

  У світі постійно ведеться дискусія про переваги ювелірних прикрас із золота і срібла. Існують мільйони прихильників як одного, так і іншого.
  Історія доводить першість золота в ювелірному майстерності, хімія зазначає срібло по якостям міцності та стійкості, економіка змушує враховувати суттєву різницю у вартості цих металів. Мода диктує свої сезонні переваги і не може віддати першість ні холодного блиску срібла, ні теплого яскравого світла золота.

  Хто вибирає золото?

  925 проба золота на відміну від срібла не існує. Багато століть золото продовжує асоціюватися з багатством і владою. Безумовно, це метал купців, завойовників і імператорів. Ювеліри відзначають його податливість в обробці, блискучий колір і стійкість.

  Воно бездоганно гармонує з усіма дорогоцінними каменями, і прикраси з нього служать людям багато років.
  Так само, як срібло 925 проби, золото має унікальні лікувальні властивості, які застосовуються при захворюваннях суглобів і в гомеопатії. Східні медики приписували золоту позитивну енергетику «Ян» - силу сонця, бадьорості, активних рухів і емоцій.

  Золото подарує відчуття сили людям зі зниженим тиском, що знаходяться в стані депресії. Існує припущення, що молодим і енергійним молодим людям носити золоті прикраси не варто. Але саме золотими кільцями обмінюються молоді при вступі в шлюб.

  Золото дарують не тільки в знак довгої взаємної любові, а й з побажаннями стабільності і достатку, а людям самодостатнім - як визнання їх величі і в знак поваги.
  Проби 975 золото - чудовий подарунок людям з кольором шкіри від золотисто-бежевого до ніжного персикового, з очима ясними або зеленувато-карими. Це метал для людей весняно-осіннього типу зовнішності. Золоті прикраси одно підходять і яскраво вираженим блондинкам, і брюнеткам, і рудим і русявим.

  Неперевершені гідності срібла

  Другий благородний метал після золота, який затребуваний в усі часи ювелірами. Однозначно сказати, що красивіше в виробах - срібло або золото, не можуть навіть професіонали. Існують досить ексклюзивні вироби зі срібла. Не обов'язково мати золото 925 проби.

  Ціна срібного вироби може бути такою ж. І все-таки частіше використовують срібло як додатковий матеріал в сучасних ювелірних прикрасах у вигляді накладок або під оправу для дорогоцінних каменів.

  Для перлів і бурштину срібна основа дуже вигідна по світосприйняття. Занадто великі діаманти в сріблі будуть виглядати не дуже добре, тому що цей метал здатний тьмяніти з часом, а діаманти і дорогоцінні камені екзотичних забарвлень воліють сяяти.

  Відомо, що срібло прекрасно справляється з очищенням води, насичуючи її при цьому і корисними для організму іонами срібла. Для виготовлення специфічних в християнській релігії кілець і оберегів, натільних ладанок з написами найчастіше використовують саме срібло. Воно може активно протистояти хворобам і негативному впливу зовнішніх сил.

  На сході сріблу приписують негативну енергію жіночого начала «Інь» з символікою місяця і родючості. Цей метал ідеально підходить людям з постійним перепорушенням і схильним до дратівливості. Срібло здатне охолоджувати запал і заспокоювати нервову систему експресивної молоді.

  Срібло рекомендують людям зимово-літнього типу зовнішності. Людям з темними або русявим волоссям, а також - при наявності природної сивини в волоссі ідеально підійдуть срібні прикраси в поєднанні з дорогими каменями.

  До того ж срібло відрізняється ненав'язливість. Масивні браслети, ланцюги і кільця зі срібла не виглядають вульгарно (як у випадку з аналогічними золотими прикрасами). Срібні прикраси вважають ідеальними для денного часу доби, їх охоче застосовують при складанні закінченого образу ділової жінки.

  Сучасний дизайн срібних прикрас не поступається за легкістю і красою виробів з золота. Англійські ювеліри в своїх останніх колекціях активно використовують срібло 925 проби, інкрустоване розсипом діамантовою крихти з ціновим діапазоном значно демократичнішим порівняно з золотими брендовими прикрасами.

  Втім, незважаючи на все перераховане вище, золото все ще тримає лідерство в плані інвестиційних переваг. нехай котирування золота онлайн поводяться вельми непередбачувано - але тут згадується вельми банальне: "хто не ризикує - той не п'є шампанського", яке судячи з усього, імпонує дуже і дуже багатьом.

  Хто вибирає золото?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только