Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  16 найдорожчих речовин за ціною за грам

  16 МІСЦЕ

  16 МІСЦЕ. Шафран. Єдине речовина в цьому списку, яке дешевше золота. Вартість: 11 доларів за грам. Шафран є квітучою рослиною, яке можна використовувати як натуральне лікувальний засіб практично від усіх недуг, починаючи від депресій і закінчуючи менструальними циклами. Висушені рильця квіток шафрану посівного (Crocus sativus L.) використовуються як прянощі і харчовий барвник помаранчевого кольору. Можливо, є властивості дозволяють сповільнювати втрату зору у літніх людей. На даний момент дані властивості рослини тільки починають вивчатися.

  15 МІСЦЕ. Золото. Вартість: 56 доларів за грам. Крім традиційного використання в ювелірній промисловості, золото можна використовувати в якості електричного провідника і для запобігання корозії. Золото - дуже важкий метал: щільність чистого золота дорівнює 19 621 кг / м? (Куля з чистого золота діаметром 46 мм має масу 1 кг). Серед металів за щільністю займає шосте місце: після осмію, іридію, ренію, платини і плутонію. Висока щільність золота полегшує його видобуток. Найпростіші технологічні процеси, такі, як, наприклад, промивка на шлюзах, можуть забезпечити досить високий ступінь вилучення золота з промивається породи.

  14 МІСЦЕ. Родій. Вартість: близько 58 доларів за грам. Родій використовується головним чином в каталітичних перетворювачів для зниження вуглецевих викидів автомобіля. Цей метал не грає жодної біологічної ролі. З'єднання родію досить рідко зустрічаються в повсякденному житті і їх вплив на людський організм до кінця не вивчено. Незважаючи на це, вони є високо токсичними і канцерогенними речовинами. Солі родію здатні сильно фарбувати людську шкіру.

  13 МІСЦЕ. Платина. Вартість: близько 60 доларів за грам. Платина і її сплави широко використовуються для виробництва ювелірних виробів. Щорічно світова ювелірна промисловість споживає близько 50 тонн платини. В даний час в Китаї щорічно продається близько 10 млн виробів з платини загальною масою близько 25 тонн. Російський попит на ювелірну платину становить 0,1% від світового рівня. Платина, золото і срібло - основні метали, виконують монетарну функцію. Однак платину стали використовувати для виготовлення монет на кілька тисячоліть пізніше золота і срібла. Перші в світі платинові монети були випущені і перебували в обігу в Російській імперії з 1828 по 1845 рік. Найбільшим існуючим зараз платиновим самородком є ​​«Уральський гігант» вагою 7 кг 860,5 г. Був виявлений в 1904 р на Ісовском копальні. Нині зберігається в Алмазному фонді Московського Кремля.

  12 МІСЦЕ. Метамфетамін. Вартість: 100 доларів за грам. Гідрохлорид метамфетаміну випускався в СРСР аж до 1970-х років у вигляді таблеток по 3 мг під назвою первітин. Метамфетамін є психостимулятором з надзвичайно високим потенціалом аддитивности, в зв'язку з чим набув широкого поширення в якості наркотику. Відомі випадки куріння кристалів гідрохлориду метамфетаміну ( «лід», «айс», «скло»), які в цих цілях іноді спеціально готуються у вигляді великих кристалів (а не дрібного порошку). Це найбільш адитивний спосіб застосування. При правильному індивідуальному дозуванні метамфетамін зменшує відчуття втоми, викликає прилив сил, підвищує розумову і фізичну працездатність, знижує потребу в сні, це дозволяє працювати цілодобово, ніж часто користуються низькооплачувані робітники в Азії) і пригнічує апетит.

  11 МІСЦЕ. Ріг носорога. 110 доларів за грам. Ріг цінується у В'єтнамі за його нібито здатність лікувати рак. Його медичне застосування також включає в себе лікування лихоманок та інших хвороб. Якщо відрізати або пошкодити ріг носорога, швидше за все тварина не виживе, проте у молодих особин він може відрости заново. Ніхто не знає, яка його справжня функція, хоча самки, у яких ріг видалений, чомусь зовсім перестають доглядати за потомством. носороги знаходяться під загрозою зникнення, і в першу чергу це пояснюється величезним попитом на їх роги. Ріг африканського носорога так само дуже цінується на Близькому Сході, особливо в Ємені, - як з медичних міркувань, так і для виготовлення рукояток традиційних кинджалів. Починаючи з 1970 року в Ємен було імпортовано 67 050 кг носорожий рогів. При середній масі одного рогу 3 кг це означає, що було вбито 22 350 носорогів.

  10 МІСЦЕ. Героїн. Високоякісний героїн може коштувати до 130 доларів за грам. Цей опиат вводять внутрішньовенно, нюхають і курять, щоб змінити свідомість. Згідно з даними, представленим в доповіді Управління ООН з наркотиків і злочинності (UNODC) - на кінець 2009 року Росія займає перше місце в світі за кількістю споживаного героїну. В середньому в рік в країні споживається близько 80 тонн препарату, що становить 20% від споживаного в світі кількості героїну. Фізико-хімічні властивості: Чисте речовина - білий кристалічний порошок. Неочищений продукт - гіркуватий, сірувато-коричневий порошок у вигляді дрібних кристаликів з неприємним запахом.

  9 МІСЦЕ. Кокаїн. Вартість: 215 доларів за грам. Кокаїн - метиловий складний ефір бензоілекгоніна, алкалоїд тропанового ряду, має місцеву анестезуючу та наркотичну дію. Поряд з іншими алкалоїдами міститься в рослинах роду Ерітроксілум, зокрема: Кока (Erythroxylum coca), Erythroxylum laetevirens, і ін. Кокаїн є другим, після опіатів, «проблемним наркотиком», наркотичною речовиною, зловживання яким представляє собою значну соціально-економічну проблему . В даний час кокаїн найбільш поширений в якості наркотику. Популярність даного наркотичної речовини обумовлена ​​його стимулюючими дією, поліпшенням настрою і підвищенням працездатності. Сам по собі кокаїн не має вираженого смаку і запаху, органолептичні властивості забезпечуються наявними в складі суміші домішками. Світове споживання кокаїну оцінюється експертами приблизно в 750 тонн в рік, причому приблизно третина цього обсягу припадає на США, які є найбільшими споживачами цього наркотику.

  8 МІСЦЕ. ЛСД. У кристалічній формі коштує близько 3000 доларів за грам. Психоактивну речовину, в Росії юридично класифікується як наркотик. Як і більшість подібних ПАР, ЛСД не викликає фізичної залежності. ЛСД чутливий до впливу кисню, ультрафіолетового світла і хлору (якщо мова йде про розчині), але в темряві, при малій вологості і низькій температурі може зберігатися протягом багатьох років. У чистому вигляді ЛСД не має кольору, запаху і злегка гіркуватий на смак. Вживається, як правило, пероральним шляхом, наприклад, за допомогою невеликого шматка паперу ( «марки»), просоченого розчином речовини, або шматочка цукру, або у вигляді желатину. У рідкому вигляді ЛСД може прийматися у вигляді крапель (звідси пішло англійське вираз «drop the acid» - буквально «капнути кислоти») або вводиться внутрішньом або внутрішньовенною ін'єкцією.

  7 МІСЦЕ. Плутоній. Вартість: близько 4000 доларів за грам. Важкий крихкий радіоактивний метал сріблясто-білого кольору. У періодичній таблиці розташовується в сімействі актиноидов. Широко використовується у виробництві ядерної зброї, ядерного палива для атомних реакторів цивільного та дослідницького призначення і як джерело енергії для космічних апаратів. Плутоній дуже часто застосовувався в ядерних бомбах. Історичним фактом є скидання ядерної бомби на Нагасакі в 1945 р США. Бомба, скинута на це місто, містила в собі 6,2 кг плутонію. Потужність вибуху склала 21 кілотонн.

  6 МІСЦЕ. Паини. 9 тисяч доларів за грам або 1800 доларів за карат. Цей камінь настільки рідкісний, що про нього мало хто чув. Втім, в світі дорогоцінного каміння рідкість і краса не є рівнозначними поняттями. Паини є мінерал оранжевого або червонувато-коричневого відтінку (коричневий відтінок пояснюється вмістом заліза). Камінь був виявлений в Бірмі в середині 1950-х рр. і з тих пір вважається самим рідкісним дорогоцінним каменем в світі, адже існувало всього два кристала паініта. Не так давно було відкрито родовище натуральних паінітов, і тепер в світі існує кілька сотень кристалів.

  5 МІСЦЕ. Таффеіт. Вартість варіюється від 2,5 до 20 тисяч доларів за грам або від 500 до 4 тисяч доларів за карат. Дорогоцінний камінь бузкового кольору, як вважають, в мільйон разів більш рідкісний ніж алмази. Внаслідок надзвичайної рідкості використовується тільки в якості дорогоцінного каменю.

  4 МІСЦЕ. Тритій. Вартість: 30 тисяч доларів за грам. Виробництво одного кілограма тритію обходиться в 30 млн доларів. Використовується в джерелах світла, як тритієва підсвічування.

  3 МІСЦЕ. Діаманти. Вартість: 55 тисяч доларів за грам. Безбарвний камінь може коштувати понад 11 тисяч доларів за карат, а кольорові діаманти коштують набагато дорожче. Діамант (від фр. Brillant - блискучий) - алмаз, якому за допомогою обробки додана спеціальна форма, максимально виявляє його природний блиск. Діаманти оцінюють за системою «4 C»: cut (огранювання), clarity (чистота), color (колір) і carat (вага в каратах), що дозволяє визначити, наскільки камінь близький до досконалості. Найпоширенішими на сьогоднішній момент є круглі діаманти з 17 і 57 гранями. Для маленьких алмазів масою не більше 0,03 карат поряд з огранюванням 57 фацетів застосовують огранювання на 17 фацетів. Застосовувати огранювання в 57 граней почали ще в XVII столітті, але лише на початку XX століття за допомогою теоретичних розрахунків, які враховують всі фізико-оптичні особливості алмазу, були виведені ідеальні пропорції ограновування, що дозволяють досягти максимального блиску і граничну гру світла всередині каменю. Таку огранювання стали називати справжньою або ідеальної, в ній на верхню частину діаманта доводиться 33, а на нижню 24 грані.

  2 МІСЦЕ. Каліфорній 252. Вартість: 27 мільйонів доларів за грам. Для елемента, який настільки доріг у виробництві, ізотопи каліфорнія не володіють ніяким практичним застосуванням. На Заході він був створений лише один раз з моменту свого відкриття в 1950 році.

  1 МІСЦЕ. Антиречовину. Вартість: 62,5 трильйона доларів за грам. Антиречовину відомо як найдорожча субстанція на Землі, за оцінками НАСА 2006 року, виробництво міліграма позитронів коштувало приблизно 25 мільйонів доларів США. За оцінкою 1999 року, один грам антиводню коштував би 62,5 трильйона доларів. За оцінкою CERN 2001 року, виробництво мільярдної частки грама антиречовини (обсяг, використаний CERN в зіткненнях частинок і античастинок протягом десяти років) коштувало кілька сотень мільйонів швейцарських франків. Антиматерію в майбутньому теоретично можна використовувати в якості палива для космічних кораблів до інших планет. Проблема в тому, що для його виробництва потрібні неймовірно дорогі технології, і щоб створити всього 1 грам, всьому світу довелося б працювати цілий рік (загальносвітовий ВВП становить 65 трлн. Доларів).

  Золото - дуже важкий метал: щільність чистого золота дорівнює 19 621 кг / м?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только