Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Поради переїзд в інше місто; Послуги Переїзд-Експерт. Недорого, терміново, дешево тільки у нас.

  1. Подумайте заздалегідь про наступне:

  Компанія «Переїзд-ЕКСПЕРТ» -Поради і рекомендації.

  Переїзд Київ недорого з Компанією «Переїзд-ЕКСПЕРТ» .Планірованіе і організація переїзду по Києву і області. У нас чесні тарифи на переїзд-доступні ціни для кожного.

  Актуальні на сьогоднішній день питання і відповіді для переїжджають та як організувати переїзд Київ дешево самим, і захистити себе від непередбачених доплат за послуги перевізника. Знижки від Компанії «Переїзд-ЕКСПЕРТ» на будь-які переїзди, що дозволять заощадити Вам і поділитися враженнями зі своїми друзями і близькими, що сам переїзд по Києву, Україні недорого - це реально.

  Переїхати до Києва-це просто.

  Замовивши в своєму місті послуги автомобіля і вантажників відразу обговоріть з Компанією перевізником, що вантажники в автомобілем не їдуть. При цьому Ви можете супроводити своє майно в Київ поряд з водієм. Попередньо повідомте нам приблизний час прибуття автомобіля до Києва. Ми організуємо:

  • Зустріч автомобіля з Вашим майном при в'їзді в Київ.
  • Проведемо коротким маршрутом до адресою вивантаження.
  • Попередньо забезпечимо місце-стоянку для авто під вивантаження.
  • Прибуття наших фахівців: вантажників, меблевиків до адресою вивантаження.
  • Вивантажимо Ваше майно, розпакуємо, зберемо меблі, розставимо все по місцях, заберемо залишки сміття після переїзду.

  КОРИСНІ ПОРАДИ ДЛЯ переїжджає і як самим організувати переїзд Київ недорого.

  З чого треба починати переїзд:

  - -  Підготовчі роботи найкраще почати заздалегідь, мінімум за два тижні Підготовчі роботи найкраще почати заздалегідь, мінімум за два тижні.

  - Заміряйте всі проходи в квартирі, коридори, дверні прорізи, переконайтеся в працездатності ліфтів, якщо у вас є великогабаритні речі які необхідно спускати по сходах в ручну, зійдіть по поверхах вниз і переконайтеся що все проходить не захаращені мотлохом, який може бути перешкодою при спуску .

  - Попередьте консьєржа про дату і час переїзду, щоб консьєрж міг забезпечити місце для парковки нашого Автомобіля максимально ближче до парадного, що значно заощадить час навантаження.

  - По можливості повість оголошення для сусідів, про зайнятість ліфта в день переїзду, що запобіжить невдоволення оточуючих.

  - Передзвоніть нашому оператору, призначте день і час подачі автомобіля.

  Упаковка.

  Завчасно придбайте все необхідне для упаковки речей і предметів меблів для переїзду. Так званий «пакувальний матеріал».

  1. Наша порада - Скотч беріть високою липкості, з ним простіше працювати і він добре проклеюють коробки.

  1. Стрейч плівка - рулон мінімум 100 метрів. Не купуйте харчову плівку, повірте вона призначена тільки для продуктів харчування. У будівельних супермаркетах продається спеціальна стрейч плівка, вона добре тягнеться, не рветься і відмінно захищає предмети від вологи і пилу.
  2. Бульбашкову плівку. Їй можна захистити крихкі предмети, оргтехніку, монітори, телевізор, дорогі лаковані поверхні, дзеркала, скла тощо.

  За час попередньої упаковки, Ви зрозумієте, чи достатньо Ви придбали пакувального матеріалу. Якщо Ви побачите, що його не вистачає, то Ви встигнете без суєти докупити все необхідне.

  Якщо Ви розумієте, що у Вас на вибір і покупку немає часу, або Ви сумніваєтеся в правильності вибору пакувального матеріалу, Ви можете замовити у нас весь необхідний матеріал, і наш менеджер доставить Вам його за день, два до переїзду. Або в день переїзду.

  Зберегти книги при переїзді

  У Вас багато книг. Розкладіть книги по максимально однаковим Розміром, і скласти їх в однакові стоси. Щоб захистити книги від бруду або вологи, обгорніть їх (можна стрейч плівкою) при цьому їх не треба буде перев'язувати мотузками. Пам'ятайте, книги багато важать, тому не бажано їх пакувати в шафи, тумбочки, в холодильники та інші предмети меблів, і не перевантажуйте ними картонні коробки.

  Хутра, пальто, ковдру, матраци, подушки

  інший текстиль, можна перевезти в великих поліетиленових пакетах або мішках, або великих картонних коробах (гардеробні коробки з плічками).

  Як не побити посуд ду при переїзді

  Посуд треба буде обов'язково розділити, на тендітну і міцну. Скло, кераміку упакуйте в повітряно бульбашкову плівку. При цьому використовуйте середнього розміру коробки, порожнеча в коробках заповняться або папером або кухонними рушниками. Не забудьте на коробці поставити мітку «СКЛО тендітна» і відзначити «ВЕРХ»

  Скляні плафони з світильників, знімаються і упаковуються в м'який матеріал.

  У пакування продуктів харчування і пляшечок з рідиною

  Переконайтеся, що банки, пляшки щільно закриті. Спиртні напої упакуйте в окремий ящик. Цукор, чай, кава можете також упакувати в окрему коробку і підписати її. Це допоможе Вам швидше її знайти в новій квартирі, щоб сісти і попити чайок після переїзду.

  Заморожені продукти, обгорніть в фальгу і обмотайте харчовою плівкою. Це продовжить час розморожування і захистить від патьоків.

  Крупи, як книги мають велику вагу. Якщо Ви запасливі, і маєте запаси круп, упакуйте їх у кілька коробок.

  Догляд за рослинами при переїзді Догляд за рослинами при переїзді

  Деякі рослини дуже чутливі до низьких температур. Деякі рослини рекомендується обмотувати плівкою, для інших може бути досить картонної коробки.

  Для перевезення невеликих квітів, рослин дуже зручно використовувати спеціальний контейнер з перегородками.

  Маркування коробок при переїзді.

  В процесі упаковки, не забувайте підписувати кожну коробку, що в ній перебувати: «КРУПИ», »ДИСКИ», «БІЛИЗНА», «фужер» і т.д. Відзначайте де «ВЕРХ» і де «НИЗ». Окремим кольором, бажано червоним, промаркируйте то, що вимагає особливо дбайливого догляду.

  Упаковка до омпьютера для переїзду.

  Якщо у Вас не збереглася коробка від системного блоку і монітора, не переживайте. Обгорніть монітор пухирчастої плівкою, можете додати під плівку гофрований картон, системний блок можете просто обмотати стрейч плівкою.

  Документи, гроші, коштовності, ключі

  Найголовніше і дорогое- ВСЕ ПІД СВОЇМ КОНТРОЛЕМ.ДОКУМЕНТИ, ГРОШІ, КОШТОВНОСТІ КЛЮЧІ, складіть все окремо, щоб все це завжди залишалися в ваших руках.

  Подумайте заздалегідь про наступне:

  Позбавте себе, від непотрібної суєти, в перший же день, зберіть кілька коробок з самим, найнеобхіднішим, складіть все що Вам знадобитися в першу чергу після переїзду: зубну пасту, щітки, рушник, засоби особистої гігієни, туалетний папір, халати, білизна постільна , тапочки, гуртки, потрібну кількість тарілок, ложок, виделок, чай, цукор і т.д.

  ДЕТКІ ДЕТКІ

  Подбайте про дітей - в день переїзду, для них все, що відбувається буде здаватися як гра. Але їх втручання в процес, з проханням «Нате дядько», «Мама, Папа я допомагаю» буде Вас тільки виводити з себе. Бажано малюків відправити в гості до родичів або друзів.

  Підготуйте старе і нове приміщення для переїзду Підготуйте старе і нове приміщення для переїзду.

  Забезпечте для співробітників нашої компанії простір і вільний доступ до габаритних предметів, меблів. Не змушуйте коробками, сумками, кульками великогабаритні предмети. В першу чергу саме з них і починається навантаження в автомобіль. Тим більше якщо предмети треба розібрати.

  Якщо можливо, зніміть двері з петель, через які доведеться виносити меблі.

  Підготуйте до переїзду не тільки стару квартиру, але також і нову квартиру. Якщо Ви переживаєте, що при винесенні або заметі меблів подряпаються підлоги, дверні прорізи, захистіть їх за допомогою картону, і спеціальними захисними картонними куточками.

  Замалюйте план кімнат, зробіть виміри, куди повинна ставитися меблі, і відзначте на плані бажану розстановку меблів, щоб наші вантажники могли відразу розставити все по місцях так, як Вам потрібно, і їх не довелося знову пересувати.

  Останні штрихи після переїзду на нове місце Останні штрихи після переїзду на нове місце.

  Коли Ви вже переїдете в нову квартиру, не треба затягувати з розпакуванням речей. Можете повісити відразу на вікна штори, тюль, жалюзі - кімнати і кухня відразу стане затишніше і комфортніше. Всі коробки з посудом і продуктами відразу віднесіть на кухню, з одягом в спальню або іншу кімнату.

  Якщо у Вас після переїзду залишився непотрібний картон, інше сміття, попросіть наших хлопців вивести утворився сміття.

  Після виконання роботи, почастуєте наших хлопців кавою, чаєм. І прийміть вітання від наших співробітників з новосіллям.

  Коли Ви все розкладіть і розставити по своїх місцях, присядьте на диван і будете милуватися новим приміщенням, обов'язково подумайте про організації свята! Накрийте стіл, запросіть своїх друзів, коханих родичів і якщо Ви вже встигли познайомитися, нових сусідів.

  Якщо Ви підете нашим радам то вантажоперевезення Київ і в область обійдуться дешево. При наших недорогих тарифах на вантажоперевезення по Києву і знижки на послуги вантажників допоможуть Вам організувати вантажоперевезення Київ-дешево.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только