Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Найдорожчі шуби: з якого хутра, фото і ціни - статті хутряного ательє Світ Шуб

  1. Найдорожчі шуби: з якого хутра, фото і ціни 2017-06-29 Скільки років тому людина почала використовувати...
  2. Хутро норки
  3. Хутро родичів: куниці і соболя
  4. Хутро горностая або ще один з сімейства куницевих
  5. шиншила
  6. Лідер в списку «Найдорожчі шуби» - вікунья
  7. Пошиття шуби на замовлення з:
  8. Найдорожчі шуби: з якого хутра, фото і ціни
  9. Види хутра і який найдорожчий хутро
  10. Хутро норки
  11. Хутро родичів: куниці і соболя
  12. Хутро горностая або ще один з сімейства куницевих
  13. шиншила
  14. Лідер в списку «Найдорожчі шуби» - вікунья
  15. Пошиття шуби на замовлення з:
  16. Найдорожчі шуби: з якого хутра, фото і ціни
  17. Види хутра і який найдорожчий хутро
  18. Хутро норки
  19. Хутро родичів: куниці і соболя
  20. Хутро горностая або ще один з сімейства куницевих
  21. шиншила
  22. Лідер в списку «Найдорожчі шуби» - вікунья
  23. Пошиття шуби на замовлення з:
  24. Найдорожчі шуби: з якого хутра, фото і ціни
  25. Види хутра і який найдорожчий хутро
  26. Хутро норки
  27. Хутро родичів: куниці і соболя
  28. Хутро горностая або ще один з сімейства куницевих
  29. шиншила
  30. Лідер в списку «Найдорожчі шуби» - вікунья
  31. Пошиття шуби на замовлення з:
  32. Найдорожчі шуби: з якого хутра, фото і ціни
  33. Види хутра і який найдорожчий хутро
  34. Хутро норки
  35. Хутро родичів: куниці і соболя
  36. Хутро горностая або ще один з сімейства куницевих
  37. шиншила
  38. Лідер в списку «Найдорожчі шуби» - вікунья
  39. Пошиття шуби на замовлення з:
  40. Найдорожчі шуби: з якого хутра, фото і ціни
  41. Види хутра і який найдорожчий хутро
  42. Хутро норки
  43. Хутро родичів: куниці і соболя
  44. Хутро горностая або ще один з сімейства куницевих
  45. шиншила
  46. Лідер в списку «Найдорожчі шуби» - вікунья
  47. Пошиття шуби на замовлення з:
  48. Найдорожчі шуби: з якого хутра, фото і ціни
  49. Види хутра і який найдорожчий хутро
  50. Хутро норки
  51. Хутро родичів: куниці і соболя
  52. Хутро горностая або ще один з сімейства куницевих
  53. шиншила
  54. Лідер в списку «Найдорожчі шуби» - вікунья
  55. Пошиття шуби на замовлення з:
  56. Найдорожчі шуби: з якого хутра, фото і ціни
  57. Види хутра і який найдорожчий хутро
  58. Хутро норки
  59. Хутро родичів: куниці і соболя
  60. Хутро горностая або ще один з сімейства куницевих
  61. шиншила
  62. Лідер в списку «Найдорожчі шуби» - вікунья
  63. Пошиття шуби на замовлення з:

  Найдорожчі шуби: з якого хутра, фото і ціни

  2017-06-29

  Скільки років тому людина почала використовувати хутро? Можна сказати, що такий термін обчислюється багатьма тисячоліттями. Ще в ті часи людям вдалося зрозуміти і оцінити всі достоїнства хутряних шкурок. Вони зігрівають, приємні на дотик, м'які, красиві ... За ці якості люблять пухнасті речі і зараз.

  Попит на хутра з'явився давно і з плином часу він не тільки не зменшувався, а навпаки, тільки посилювався. Праця мисливців (а від їх майстерності багато в чому залежала якість шкурки, її цілісність і збереження) оцінювався достатньо високо. Хутро можна назвати старовинної «валютою»: на шкурки вимінювали товари, ними торгували, їх високо цінували. Право хизуватися в розкішних хутрах мали лише обрані, то вищий стан, яке могло собі це дозволити.

  Сьогодні «пристрасті по хутрі» не вщухають. Він користується популярністю, з нього шиють різні, як доступні всім, так і найдорожчі шуби. У кожному сезоні дизайнери дивують модниць новими ідеями, шикарними пухнастими моделями. Вартість хутра, і, відповідно, ціна на ті речі, які з нього виготовляють, буває дуже різна і визначається матеріалом, з якого вона зроблена, цінністю самого хутра, і розміром зимового пальто (логічно, що кожушок буде дешевше, ніж шуба до самих п'ят).

  Вартість хутра, і, відповідно, ціна на ті речі, які з нього виготовляють, буває дуже різна і визначається матеріалом, з якого вона зроблена, цінністю самого хутра, і розміром зимового пальто (логічно, що кожушок буде дешевше, ніж шуба до самих п'ят)

  Хутро з незвичайними завитками, як у каракулю, довгий і пухнастий, як у чорнобурки, супер-м'який та ніжний, як у шиншили, цінний песцевий або найпопулярніший і практичний хутро норки ... Можна назвати не один десяток різних хутрових звірів, з шкурок яких шиють шуби. Властивості кожного хутра - унікальні, але найдорожчі шуби виходять з хутра найцінніших хутрових тварин. Щоб купити модне елітне виріб доведеться викласти не одну тисячу доларів. Однак воно того варте! Виглядає в таку річ жінка справді по-королівськи, змінюється все, починаючи від внутрішніх відчуттів до зовнішнього вигляду:

  • очі сяють;
  • постава горда;
  • самооцінка на висоті!

  Якщо ми говоримо про шубах, тим більше про найцінніших, то резонно виникає питання - який найдорожчий хутро? Спробуємо розібратися, відповісти на таке питання.

  Види хутра і який найдорожчий хутро

  Хутро кожної тварини має як свої переваги, так і недоліки. Якийсь менш дорогий, але носиться дуже довго, за іншу шубу можна викласти тисячі, а проносити всього пару-трійку сезонів. Одні речі хороші щоб один раз вийти в світ і вразити своїм дорогим кожухом, інші ідеально підходять для щоденного використання, при цьому виглядають хоч і менш, але все одно багато і служать довгий час.

  Так все ж, який найдорожчий хутро пропонують зараз на ринку? Розберемо найдорожчі варіанти. У цей список потрапляють кілька тварин:

  • куниця;
  • соболь;
  • норка;
  • шиншила;
  • рись;
  • горностай;
  • чорно-бура лисиця;
  • песець.

  Вироби з шкурок цих тварин дешевими назвати аж ніяк не можна. Але, про деякі з них детальніше.

  Хутро норки

  На відміну від люблячих волю і не визнають клітин куниці і соболя, норка - тварина підневільна. Його розводять на спеціальних фермах, ростять, відгодовують, ведуть серйозну селекційну роботу. Саме тому навіть натуральна (нефарбовані) шкурка норки має дуже різноманітну палітру. Крім того, хутро цього звірка добре забарвлюється, а значить, і різноманітність кольору стає ще більш багатим.

  Вартість шуби з норки різниться в залежності від того, де саме була виведена звірятко. Якщо говорити про процентне співвідношення, то на ринку представлено найбільше норки скандинавської селекції (близько 80%). Відповідно, шуба з неї більш доступна для гаманця. Велику суму доведеться викласти за представницю американського континенту.

  З усіх своїх хутряних «співтоваришів» норка може зайняти одне з перших місць по зносостійкості. Термін її служби становить 10-15 сезонів. Погодьтеся, в співвідношенні ціни і якості цей хутровий звір цілком може вибитися в лідери.

  Хутро родичів: куниці і соболя

  Найдорожчі шуби - вироби з хутра куниці і соболя. Про них найчастіше говорять в парі, як про родичів (звірів з одного сімейства), але за ціною вони різні, як і за якістю і властивостями хутра. Соболь - дорожче. Куниця цінується менше, але її зовсім ніяк не можна віднести до бюджетних варіантів.

  Хутро соболя давно називають «м'яким золотом» і таке «прізвисько» цілком виправдано. Дуже теплий, густе хутро використовують для пошиття шуб, навіть не фарбуючи. Шкурки цієї тварини ідеальні в своєму натуральному вигляді, так би мовити, без прикрас. Його люблять кутюр'є, з його допомогою створюють стильні речі дизайнери, працювати з таким матеріалом - справа вдячна і благородне.

  Його люблять кутюр'є, з його допомогою створюють стильні речі дизайнери, працювати з таким матеріалом - справа вдячна і благородне

  Хутро горностая або ще один з сімейства куницевих

  Біла шубка з горностая завжди вважалася привілеєм вищого стану. Таким хутром оторачивались королівські мантії (що ж, могли собі дозволити жити на широку ногу). Горностай гарний, дуже приємний на дотик, майже невагомий. Але якщо одним з переваг хутряних виробів все ж є їх теплозберігаючі властивості, то можна сказати, що горностай їх фактично позбавлений.

  Так, він гарний, але зовсім не підходить для холодної пори року. У мороз точно не зігріє. І до того ж сильно програє іншим шкуркам в зносостійкості. Однак якщо говорити саме про дорогих речах, то в цій категорії йому саме місце.

  шиншила

  Одне з лідируючих місць серед тих представників тваринного світу, з яких роблять найдорожчі шуби, віддамо, мабуть, шиншил. За шубку з цього гризуна можна викласти кругленьку суму. Невеликий звірятко має дуже м'яку і майже невагому шерсть, яка вважається дуже теплою: такий її робить велику кількість найтонших і гладких волосків на шкірці. Але! Ця дорога річ підійде для нечастих виходів у світ. Вона дійсно дуже красива, справляє враження і виглядає саме дорого (власне на ту суму з кількома нулями, яка написана на чеку), однак у такого хутра є і свої недоліки.

  Дорого - значить цінно і красиво, але не обов'язково довговічне. І як приклад для такого твердження можна навести саме шубу з шиншили. Так, дорого. Так, м'яко, тепло і затишно. Але зовсім не практично. Справа в тому, що хутро шиншили дуже складно почистити, він дуже неміцний, хоч і надзвичайно красивий.

  Лідер в списку «Найдорожчі шуби» - вікунья

  Всі перераховані хутра дорогі, але є одна тварина, шерстка якого цінується все одно незрівнянно вище. Йдеться про Вікуньї - мешканця високогір'я. Цей звір не має нічого спільного з сімейством куньих і не доводиться родичем ні соболю, ні куниці. Вікунья по спорідненості ближче до верблюдам (власне, до їх сімейства вона і відноситься). «Невагоме золото Анд» - саме так називають її шерсть. Досить суворі умови життя в перуанських Андах стали причиною того, що тварина «обзавелося» м'якої, міцної, легкої, але дуже теплою шерстю.

  Саме така шикарна шерсть мало не стала причиною вимирання тварини. Аж надто багато було бажаючих заробити на такому хутрі. Тепер викунью охороняють, її популяції ніщо не загрожує. З тонкої і м'якою шерсткою роблять приголомшливі речі, в тому числі і зимові пальта, найдорожчі шуби. Вартість виробів з вікунії досягає декількох тисяч доларів.

  Пошиття шуби на замовлення з:

  «Назад до списку

  Найдорожчі шуби: з якого хутра, фото і ціни

  2017-06-29

  Скільки років тому людина почала використовувати хутро? Можна сказати, що такий термін обчислюється багатьма тисячоліттями. Ще в ті часи людям вдалося зрозуміти і оцінити всі достоїнства хутряних шкурок. Вони зігрівають, приємні на дотик, м'які, красиві ... За ці якості люблять пухнасті речі і зараз.

  Попит на хутра з'явився давно і з плином часу він не тільки не зменшувався, а навпаки, тільки посилювався. Праця мисливців (а від їх майстерності багато в чому залежала якість шкурки, її цілісність і збереження) оцінювався достатньо високо. Хутро можна назвати старовинної «валютою»: на шкурки вимінювали товари, ними торгували, їх високо цінували. Право хизуватися в розкішних хутрах мали лише обрані, то вищий стан, яке могло собі це дозволити.

  Сьогодні «пристрасті по хутрі» не вщухають. Він користується популярністю, з нього шиють різні, як доступні всім, так і найдорожчі шуби. У кожному сезоні дизайнери дивують модниць новими ідеями, шикарними пухнастими моделями. Вартість хутра, і, відповідно, ціна на ті речі, які з нього виготовляють, буває дуже різна і визначається матеріалом, з якого вона зроблена, цінністю самого хутра, і розміром зимового пальто (логічно, що кожушок буде дешевше, ніж шуба до самих п'ят).

  Вартість хутра, і, відповідно, ціна на ті речі, які з нього виготовляють, буває дуже різна і визначається матеріалом, з якого вона зроблена, цінністю самого хутра, і розміром зимового пальто (логічно, що кожушок буде дешевше, ніж шуба до самих п'ят)

  Хутро з незвичайними завитками, як у каракулю, довгий і пухнастий, як у чорнобурки, супер-м'який та ніжний, як у шиншили, цінний песцевий або найпопулярніший і практичний хутро норки ... Можна назвати не один десяток різних хутрових звірів, з шкурок яких шиють шуби. Властивості кожного хутра - унікальні, але найдорожчі шуби виходять з хутра найцінніших хутрових тварин. Щоб купити модне елітне виріб доведеться викласти не одну тисячу доларів. Однак воно того варте! Виглядає в таку річ жінка справді по-королівськи, змінюється все, починаючи від внутрішніх відчуттів до зовнішнього вигляду:

  • очі сяють;
  • постава горда;
  • самооцінка на висоті!

  Якщо ми говоримо про шубах, тим більше про найцінніших, то резонно виникає питання - який найдорожчий хутро? Спробуємо розібратися, відповісти на таке питання.

  Види хутра і який найдорожчий хутро

  Хутро кожної тварини має як свої переваги, так і недоліки. Якийсь менш дорогий, але носиться дуже довго, за іншу шубу можна викласти тисячі, а проносити всього пару-трійку сезонів. Одні речі хороші щоб один раз вийти в світ і вразити своїм дорогим кожухом, інші ідеально підходять для щоденного використання, при цьому виглядають хоч і менш, але все одно багато і служать довгий час.

  Так все ж, який найдорожчий хутро пропонують зараз на ринку? Розберемо найдорожчі варіанти. У цей список потрапляють кілька тварин:

  • куниця;
  • соболь;
  • норка;
  • шиншила;
  • рись;
  • горностай;
  • чорно-бура лисиця;
  • песець.

  Вироби з шкурок цих тварин дешевими назвати аж ніяк не можна. Але, про деякі з них детальніше.

  Хутро норки

  На відміну від люблячих волю і не визнають клітин куниці і соболя, норка - тварина підневільна. Його розводять на спеціальних фермах, ростять, відгодовують, ведуть серйозну селекційну роботу. Саме тому навіть натуральна (нефарбовані) шкурка норки має дуже різноманітну палітру. Крім того, хутро цього звірка добре забарвлюється, а значить, і різноманітність кольору стає ще більш багатим.

  Вартість шуби з норки різниться в залежності від того, де саме була виведена звірятко. Якщо говорити про процентне співвідношення, то на ринку представлено найбільше норки скандинавської селекції (близько 80%). Відповідно, шуба з неї більш доступна для гаманця. Велику суму доведеться викласти за представницю американського континенту.

  З усіх своїх хутряних «співтоваришів» норка може зайняти одне з перших місць по зносостійкості. Термін її служби становить 10-15 сезонів. Погодьтеся, в співвідношенні ціни і якості цей хутровий звір цілком може вибитися в лідери.

  Хутро родичів: куниці і соболя

  Найдорожчі шуби - вироби з хутра куниці і соболя. Про них найчастіше говорять в парі, як про родичів (звірів з одного сімейства), але за ціною вони різні, як і за якістю і властивостями хутра. Соболь - дорожче. Куниця цінується менше, але її зовсім ніяк не можна віднести до бюджетних варіантів.

  Хутро соболя давно називають «м'яким золотом» і таке «прізвисько» цілком виправдано. Дуже теплий, густе хутро використовують для пошиття шуб, навіть не фарбуючи. Шкурки цієї тварини ідеальні в своєму натуральному вигляді, так би мовити, без прикрас. Його люблять кутюр'є, з його допомогою створюють стильні речі дизайнери, працювати з таким матеріалом - справа вдячна і благородне.

  Його люблять кутюр'є, з його допомогою створюють стильні речі дизайнери, працювати з таким матеріалом - справа вдячна і благородне

  Хутро горностая або ще один з сімейства куницевих

  Біла шубка з горностая завжди вважалася привілеєм вищого стану. Таким хутром оторачивались королівські мантії (що ж, могли собі дозволити жити на широку ногу). Горностай гарний, дуже приємний на дотик, майже невагомий. Але якщо одним з переваг хутряних виробів все ж є їх теплозберігаючі властивості, то можна сказати, що горностай їх фактично позбавлений.

  Так, він гарний, але зовсім не підходить для холодної пори року. У мороз точно не зігріє. І до того ж сильно програє іншим шкуркам в зносостійкості. Однак якщо говорити саме про дорогих речах, то в цій категорії йому саме місце.

  шиншила

  Одне з лідируючих місць серед тих представників тваринного світу, з яких роблять найдорожчі шуби, віддамо, мабуть, шиншил. За шубку з цього гризуна можна викласти кругленьку суму. Невеликий звірятко має дуже м'яку і майже невагому шерсть, яка вважається дуже теплою: такий її робить велику кількість найтонших і гладких волосків на шкірці. Але! Ця дорога річ підійде для нечастих виходів у світ. Вона дійсно дуже красива, справляє враження і виглядає саме дорого (власне на ту суму з кількома нулями, яка написана на чеку), однак у такого хутра є і свої недоліки.

  Дорого - значить цінно і красиво, але не обов'язково довговічне. І як приклад для такого твердження можна навести саме шубу з шиншили. Так, дорого. Так, м'яко, тепло і затишно. Але зовсім не практично. Справа в тому, що хутро шиншили дуже складно почистити, він дуже неміцний, хоч і надзвичайно красивий.

  Лідер в списку «Найдорожчі шуби» - вікунья

  Всі перераховані хутра дорогі, але є одна тварина, шерстка якого цінується все одно незрівнянно вище. Йдеться про Вікуньї - мешканця високогір'я. Цей звір не має нічого спільного з сімейством куньих і не доводиться родичем ні соболю, ні куниці. Вікунья по спорідненості ближче до верблюдам (власне, до їх сімейства вона і відноситься). «Невагоме золото Анд» - саме так називають її шерсть. Досить суворі умови життя в перуанських Андах стали причиною того, що тварина «обзавелося» м'якої, міцної, легкої, але дуже теплою шерстю.

  Саме така шикарна шерсть мало не стала причиною вимирання тварини. Аж надто багато було бажаючих заробити на такому хутрі. Тепер викунью охороняють, її популяції ніщо не загрожує. З тонкої і м'якою шерсткою роблять приголомшливі речі, в тому числі і зимові пальта, найдорожчі шуби. Вартість виробів з вікунії досягає декількох тисяч доларів.

  Пошиття шуби на замовлення з:

  «Назад до списку

  Найдорожчі шуби: з якого хутра, фото і ціни

  2017-06-29

  Скільки років тому людина почала використовувати хутро? Можна сказати, що такий термін обчислюється багатьма тисячоліттями. Ще в ті часи людям вдалося зрозуміти і оцінити всі достоїнства хутряних шкурок. Вони зігрівають, приємні на дотик, м'які, красиві ... За ці якості люблять пухнасті речі і зараз.

  Попит на хутра з'явився давно і з плином часу він не тільки не зменшувався, а навпаки, тільки посилювався. Праця мисливців (а від їх майстерності багато в чому залежала якість шкурки, її цілісність і збереження) оцінювався достатньо високо. Хутро можна назвати старовинної «валютою»: на шкурки вимінювали товари, ними торгували, їх високо цінували. Право хизуватися в розкішних хутрах мали лише обрані, то вищий стан, яке могло собі це дозволити.

  Сьогодні «пристрасті по хутрі» не вщухають. Він користується популярністю, з нього шиють різні, як доступні всім, так і найдорожчі шуби. У кожному сезоні дизайнери дивують модниць новими ідеями, шикарними пухнастими моделями. Вартість хутра, і, відповідно, ціна на ті речі, які з нього виготовляють, буває дуже різна і визначається матеріалом, з якого вона зроблена, цінністю самого хутра, і розміром зимового пальто (логічно, що кожушок буде дешевше, ніж шуба до самих п'ят).

  Вартість хутра, і, відповідно, ціна на ті речі, які з нього виготовляють, буває дуже різна і визначається матеріалом, з якого вона зроблена, цінністю самого хутра, і розміром зимового пальто (логічно, що кожушок буде дешевше, ніж шуба до самих п'ят)

  Хутро з незвичайними завитками, як у каракулю, довгий і пухнастий, як у чорнобурки, супер-м'який та ніжний, як у шиншили, цінний песцевий або найпопулярніший і практичний хутро норки ... Можна назвати не один десяток різних хутрових звірів, з шкурок яких шиють шуби. Властивості кожного хутра - унікальні, але найдорожчі шуби виходять з хутра найцінніших хутрових тварин. Щоб купити модне елітне виріб доведеться викласти не одну тисячу доларів. Однак воно того варте! Виглядає в таку річ жінка справді по-королівськи, змінюється все, починаючи від внутрішніх відчуттів до зовнішнього вигляду:

  • очі сяють;
  • постава горда;
  • самооцінка на висоті!

  Якщо ми говоримо про шубах, тим більше про найцінніших, то резонно виникає питання - який найдорожчий хутро? Спробуємо розібратися, відповісти на таке питання.

  Види хутра і який найдорожчий хутро

  Хутро кожної тварини має як свої переваги, так і недоліки. Якийсь менш дорогий, але носиться дуже довго, за іншу шубу можна викласти тисячі, а проносити всього пару-трійку сезонів. Одні речі хороші щоб один раз вийти в світ і вразити своїм дорогим кожухом, інші ідеально підходять для щоденного використання, при цьому виглядають хоч і менш, але все одно багато і служать довгий час.

  Так все ж, який найдорожчий хутро пропонують зараз на ринку? Розберемо найдорожчі варіанти. У цей список потрапляють кілька тварин:

  • куниця;
  • соболь;
  • норка;
  • шиншила;
  • рись;
  • горностай;
  • чорно-бура лисиця;
  • песець.

  Вироби з шкурок цих тварин дешевими назвати аж ніяк не можна. Але, про деякі з них детальніше.

  Хутро норки

  На відміну від люблячих волю і не визнають клітин куниці і соболя, норка - тварина підневільна. Його розводять на спеціальних фермах, ростять, відгодовують, ведуть серйозну селекційну роботу. Саме тому навіть натуральна (нефарбовані) шкурка норки має дуже різноманітну палітру. Крім того, хутро цього звірка добре забарвлюється, а значить, і різноманітність кольору стає ще більш багатим.

  Вартість шуби з норки різниться в залежності від того, де саме була виведена звірятко. Якщо говорити про процентне співвідношення, то на ринку представлено найбільше норки скандинавської селекції (близько 80%). Відповідно, шуба з неї більш доступна для гаманця. Велику суму доведеться викласти за представницю американського континенту.

  З усіх своїх хутряних «співтоваришів» норка може зайняти одне з перших місць по зносостійкості. Термін її служби становить 10-15 сезонів. Погодьтеся, в співвідношенні ціни і якості цей хутровий звір цілком може вибитися в лідери.

  Хутро родичів: куниці і соболя

  Найдорожчі шуби - вироби з хутра куниці і соболя. Про них найчастіше говорять в парі, як про родичів (звірів з одного сімейства), але за ціною вони різні, як і за якістю і властивостями хутра. Соболь - дорожче. Куниця цінується менше, але її зовсім ніяк не можна віднести до бюджетних варіантів.

  Хутро соболя давно називають «м'яким золотом» і таке «прізвисько» цілком виправдано. Дуже теплий, густе хутро використовують для пошиття шуб, навіть не фарбуючи. Шкурки цієї тварини ідеальні в своєму натуральному вигляді, так би мовити, без прикрас. Його люблять кутюр'є, з його допомогою створюють стильні речі дизайнери, працювати з таким матеріалом - справа вдячна і благородне.

  Його люблять кутюр'є, з його допомогою створюють стильні речі дизайнери, працювати з таким матеріалом - справа вдячна і благородне

  Хутро горностая або ще один з сімейства куницевих

  Біла шубка з горностая завжди вважалася привілеєм вищого стану. Таким хутром оторачивались королівські мантії (що ж, могли собі дозволити жити на широку ногу). Горностай гарний, дуже приємний на дотик, майже невагомий. Але якщо одним з переваг хутряних виробів все ж є їх теплозберігаючі властивості, то можна сказати, що горностай їх фактично позбавлений.

  Так, він гарний, але зовсім не підходить для холодної пори року. У мороз точно не зігріє. І до того ж сильно програє іншим шкуркам в зносостійкості. Однак якщо говорити саме про дорогих речах, то в цій категорії йому саме місце.

  шиншила

  Одне з лідируючих місць серед тих представників тваринного світу, з яких роблять найдорожчі шуби, віддамо, мабуть, шиншил. За шубку з цього гризуна можна викласти кругленьку суму. Невеликий звірятко має дуже м'яку і майже невагому шерсть, яка вважається дуже теплою: такий її робить велику кількість найтонших і гладких волосків на шкірці. Але! Ця дорога річ підійде для нечастих виходів у світ. Вона дійсно дуже красива, справляє враження і виглядає саме дорого (власне на ту суму з кількома нулями, яка написана на чеку), однак у такого хутра є і свої недоліки.

  Дорого - значить цінно і красиво, але не обов'язково довговічне. І як приклад для такого твердження можна навести саме шубу з шиншили. Так, дорого. Так, м'яко, тепло і затишно. Але зовсім не практично. Справа в тому, що хутро шиншили дуже складно почистити, він дуже неміцний, хоч і надзвичайно красивий.

  Лідер в списку «Найдорожчі шуби» - вікунья

  Всі перераховані хутра дорогі, але є одна тварина, шерстка якого цінується все одно незрівнянно вище. Йдеться про Вікуньї - мешканця високогір'я. Цей звір не має нічого спільного з сімейством куньих і не доводиться родичем ні соболю, ні куниці. Вікунья по спорідненості ближче до верблюдам (власне, до їх сімейства вона і відноситься). «Невагоме золото Анд» - саме так називають її шерсть. Досить суворі умови життя в перуанських Андах стали причиною того, що тварина «обзавелося» м'якої, міцної, легкої, але дуже теплою шерстю.

  Саме така шикарна шерсть мало не стала причиною вимирання тварини. Аж надто багато було бажаючих заробити на такому хутрі. Тепер викунью охороняють, її популяції ніщо не загрожує. З тонкої і м'якою шерсткою роблять приголомшливі речі, в тому числі і зимові пальта, найдорожчі шуби. Вартість виробів з вікунії досягає декількох тисяч доларів.

  Пошиття шуби на замовлення з:

  «Назад до списку

  Найдорожчі шуби: з якого хутра, фото і ціни

  2017-06-29

  Скільки років тому людина почала використовувати хутро? Можна сказати, що такий термін обчислюється багатьма тисячоліттями. Ще в ті часи людям вдалося зрозуміти і оцінити всі достоїнства хутряних шкурок. Вони зігрівають, приємні на дотик, м'які, красиві ... За ці якості люблять пухнасті речі і зараз.

  Попит на хутра з'явився давно і з плином часу він не тільки не зменшувався, а навпаки, тільки посилювався. Праця мисливців (а від їх майстерності багато в чому залежала якість шкурки, її цілісність і збереження) оцінювався достатньо високо. Хутро можна назвати старовинної «валютою»: на шкурки вимінювали товари, ними торгували, їх високо цінували. Право хизуватися в розкішних хутрах мали лише обрані, то вищий стан, яке могло собі це дозволити.

  Сьогодні «пристрасті по хутрі» не вщухають. Він користується популярністю, з нього шиють різні, як доступні всім, так і найдорожчі шуби. У кожному сезоні дизайнери дивують модниць новими ідеями, шикарними пухнастими моделями. Вартість хутра, і, відповідно, ціна на ті речі, які з нього виготовляють, буває дуже різна і визначається матеріалом, з якого вона зроблена, цінністю самого хутра, і розміром зимового пальто (логічно, що кожушок буде дешевше, ніж шуба до самих п'ят).

  Вартість хутра, і, відповідно, ціна на ті речі, які з нього виготовляють, буває дуже різна і визначається матеріалом, з якого вона зроблена, цінністю самого хутра, і розміром зимового пальто (логічно, що кожушок буде дешевше, ніж шуба до самих п'ят)

  Хутро з незвичайними завитками, як у каракулю, довгий і пухнастий, як у чорнобурки, супер-м'який та ніжний, як у шиншили, цінний песцевий або найпопулярніший і практичний хутро норки ... Можна назвати не один десяток різних хутрових звірів, з шкурок яких шиють шуби. Властивості кожного хутра - унікальні, але найдорожчі шуби виходять з хутра найцінніших хутрових тварин. Щоб купити модне елітне виріб доведеться викласти не одну тисячу доларів. Однак воно того варте! Виглядає в таку річ жінка справді по-королівськи, змінюється все, починаючи від внутрішніх відчуттів до зовнішнього вигляду:

  • очі сяють;
  • постава горда;
  • самооцінка на висоті!

  Якщо ми говоримо про шубах, тим більше про найцінніших, то резонно виникає питання - який найдорожчий хутро? Спробуємо розібратися, відповісти на таке питання.

  Види хутра і який найдорожчий хутро

  Хутро кожної тварини має як свої переваги, так і недоліки. Якийсь менш дорогий, але носиться дуже довго, за іншу шубу можна викласти тисячі, а проносити всього пару-трійку сезонів. Одні речі хороші щоб один раз вийти в світ і вразити своїм дорогим кожухом, інші ідеально підходять для щоденного використання, при цьому виглядають хоч і менш, але все одно багато і служать довгий час.

  Так все ж, який найдорожчий хутро пропонують зараз на ринку? Розберемо найдорожчі варіанти. У цей список потрапляють кілька тварин:

  • куниця;
  • соболь;
  • норка;
  • шиншила;
  • рись;
  • горностай;
  • чорно-бура лисиця;
  • песець.

  Вироби з шкурок цих тварин дешевими назвати аж ніяк не можна. Але, про деякі з них детальніше.

  Хутро норки

  На відміну від люблячих волю і не визнають клітин куниці і соболя, норка - тварина підневільна. Його розводять на спеціальних фермах, ростять, відгодовують, ведуть серйозну селекційну роботу. Саме тому навіть натуральна (нефарбовані) шкурка норки має дуже різноманітну палітру. Крім того, хутро цього звірка добре забарвлюється, а значить, і різноманітність кольору стає ще більш багатим.

  Вартість шуби з норки різниться в залежності від того, де саме була виведена звірятко. Якщо говорити про процентне співвідношення, то на ринку представлено найбільше норки скандинавської селекції (близько 80%). Відповідно, шуба з неї більш доступна для гаманця. Велику суму доведеться викласти за представницю американського континенту.

  З усіх своїх хутряних «співтоваришів» норка може зайняти одне з перших місць по зносостійкості. Термін її служби становить 10-15 сезонів. Погодьтеся, в співвідношенні ціни і якості цей хутровий звір цілком може вибитися в лідери.

  Хутро родичів: куниці і соболя

  Найдорожчі шуби - вироби з хутра куниці і соболя. Про них найчастіше говорять в парі, як про родичів (звірів з одного сімейства), але за ціною вони різні, як і за якістю і властивостями хутра. Соболь - дорожче. Куниця цінується менше, але її зовсім ніяк не можна віднести до бюджетних варіантів.

  Хутро соболя давно називають «м'яким золотом» і таке «прізвисько» цілком виправдано. Дуже теплий, густе хутро використовують для пошиття шуб, навіть не фарбуючи. Шкурки цієї тварини ідеальні в своєму натуральному вигляді, так би мовити, без прикрас. Його люблять кутюр'є, з його допомогою створюють стильні речі дизайнери, працювати з таким матеріалом - справа вдячна і благородне.

  Його люблять кутюр'є, з його допомогою створюють стильні речі дизайнери, працювати з таким матеріалом - справа вдячна і благородне

  Хутро горностая або ще один з сімейства куницевих

  Біла шубка з горностая завжди вважалася привілеєм вищого стану. Таким хутром оторачивались королівські мантії (що ж, могли собі дозволити жити на широку ногу). Горностай гарний, дуже приємний на дотик, майже невагомий. Але якщо одним з переваг хутряних виробів все ж є їх теплозберігаючі властивості, то можна сказати, що горностай їх фактично позбавлений.

  Так, він гарний, але зовсім не підходить для холодної пори року. У мороз точно не зігріє. І до того ж сильно програє іншим шкуркам в зносостійкості. Однак якщо говорити саме про дорогих речах, то в цій категорії йому саме місце.

  шиншила

  Одне з лідируючих місць серед тих представників тваринного світу, з яких роблять найдорожчі шуби, віддамо, мабуть, шиншил. За шубку з цього гризуна можна викласти кругленьку суму. Невеликий звірятко має дуже м'яку і майже невагому шерсть, яка вважається дуже теплою: такий її робить велику кількість найтонших і гладких волосків на шкірці. Але! Ця дорога річ підійде для нечастих виходів у світ. Вона дійсно дуже красива, справляє враження і виглядає саме дорого (власне на ту суму з кількома нулями, яка написана на чеку), однак у такого хутра є і свої недоліки.

  Дорого - значить цінно і красиво, але не обов'язково довговічне. І як приклад для такого твердження можна навести саме шубу з шиншили. Так, дорого. Так, м'яко, тепло і затишно. Але зовсім не практично. Справа в тому, що хутро шиншили дуже складно почистити, він дуже неміцний, хоч і надзвичайно красивий.

  Лідер в списку «Найдорожчі шуби» - вікунья

  Всі перераховані хутра дорогі, але є одна тварина, шерстка якого цінується все одно незрівнянно вище. Йдеться про Вікуньї - мешканця високогір'я. Цей звір не має нічого спільного з сімейством куньих і не доводиться родичем ні соболю, ні куниці. Вікунья по спорідненості ближче до верблюдам (власне, до їх сімейства вона і відноситься). «Невагоме золото Анд» - саме так називають її шерсть. Досить суворі умови життя в перуанських Андах стали причиною того, що тварина «обзавелося» м'якої, міцної, легкої, але дуже теплою шерстю.

  Саме така шикарна шерсть мало не стала причиною вимирання тварини. Аж надто багато було бажаючих заробити на такому хутрі. Тепер викунью охороняють, її популяції ніщо не загрожує. З тонкої і м'якою шерсткою роблять приголомшливі речі, в тому числі і зимові пальта, найдорожчі шуби. Вартість виробів з вікунії досягає декількох тисяч доларів.

  Пошиття шуби на замовлення з:

  «Назад до списку

  Найдорожчі шуби: з якого хутра, фото і ціни

  2017-06-29

  Скільки років тому людина почала використовувати хутро? Можна сказати, що такий термін обчислюється багатьма тисячоліттями. Ще в ті часи людям вдалося зрозуміти і оцінити всі достоїнства хутряних шкурок. Вони зігрівають, приємні на дотик, м'які, красиві ... За ці якості люблять пухнасті речі і зараз.

  Попит на хутра з'явився давно і з плином часу він не тільки не зменшувався, а навпаки, тільки посилювався. Праця мисливців (а від їх майстерності багато в чому залежала якість шкурки, її цілісність і збереження) оцінювався достатньо високо. Хутро можна назвати старовинної «валютою»: на шкурки вимінювали товари, ними торгували, їх високо цінували. Право хизуватися в розкішних хутрах мали лише обрані, то вищий стан, яке могло собі це дозволити.

  Сьогодні «пристрасті по хутрі» не вщухають. Він користується популярністю, з нього шиють різні, як доступні всім, так і найдорожчі шуби. У кожному сезоні дизайнери дивують модниць новими ідеями, шикарними пухнастими моделями. Вартість хутра, і, відповідно, ціна на ті речі, які з нього виготовляють, буває дуже різна і визначається матеріалом, з якого вона зроблена, цінністю самого хутра, і розміром зимового пальто (логічно, що кожушок буде дешевше, ніж шуба до самих п'ят).

  Вартість хутра, і, відповідно, ціна на ті речі, які з нього виготовляють, буває дуже різна і визначається матеріалом, з якого вона зроблена, цінністю самого хутра, і розміром зимового пальто (логічно, що кожушок буде дешевше, ніж шуба до самих п'ят)

  Хутро з незвичайними завитками, як у каракулю, довгий і пухнастий, як у чорнобурки, супер-м'який та ніжний, як у шиншили, цінний песцевий або найпопулярніший і практичний хутро норки ... Можна назвати не один десяток різних хутрових звірів, з шкурок яких шиють шуби. Властивості кожного хутра - унікальні, але найдорожчі шуби виходять з хутра найцінніших хутрових тварин. Щоб купити модне елітне виріб доведеться викласти не одну тисячу доларів. Однак воно того варте! Виглядає в таку річ жінка справді по-королівськи, змінюється все, починаючи від внутрішніх відчуттів до зовнішнього вигляду:

  • очі сяють;
  • постава горда;
  • самооцінка на висоті!

  Якщо ми говоримо про шубах, тим більше про найцінніших, то резонно виникає питання - який найдорожчий хутро? Спробуємо розібратися, відповісти на таке питання.

  Види хутра і який найдорожчий хутро

  Хутро кожної тварини має як свої переваги, так і недоліки. Якийсь менш дорогий, але носиться дуже довго, за іншу шубу можна викласти тисячі, а проносити всього пару-трійку сезонів. Одні речі хороші щоб один раз вийти в світ і вразити своїм дорогим кожухом, інші ідеально підходять для щоденного використання, при цьому виглядають хоч і менш, але все одно багато і служать довгий час.

  Так все ж, який найдорожчий хутро пропонують зараз на ринку? Розберемо найдорожчі варіанти. У цей список потрапляють кілька тварин:

  • куниця;
  • соболь;
  • норка;
  • шиншила;
  • рись;
  • горностай;
  • чорно-бура лисиця;
  • песець.

  Вироби з шкурок цих тварин дешевими назвати аж ніяк не можна. Але, про деякі з них детальніше.

  Хутро норки

  На відміну від люблячих волю і не визнають клітин куниці і соболя, норка - тварина підневільна. Його розводять на спеціальних фермах, ростять, відгодовують, ведуть серйозну селекційну роботу. Саме тому навіть натуральна (нефарбовані) шкурка норки має дуже різноманітну палітру. Крім того, хутро цього звірка добре забарвлюється, а значить, і різноманітність кольору стає ще більш багатим.

  Вартість шуби з норки різниться в залежності від того, де саме була виведена звірятко. Якщо говорити про процентне співвідношення, то на ринку представлено найбільше норки скандинавської селекції (близько 80%). Відповідно, шуба з неї більш доступна для гаманця. Велику суму доведеться викласти за представницю американського континенту.

  З усіх своїх хутряних «співтоваришів» норка може зайняти одне з перших місць по зносостійкості. Термін її служби становить 10-15 сезонів. Погодьтеся, в співвідношенні ціни і якості цей хутровий звір цілком може вибитися в лідери.

  Хутро родичів: куниці і соболя

  Найдорожчі шуби - вироби з хутра куниці і соболя. Про них найчастіше говорять в парі, як про родичів (звірів з одного сімейства), але за ціною вони різні, як і за якістю і властивостями хутра. Соболь - дорожче. Куниця цінується менше, але її зовсім ніяк не можна віднести до бюджетних варіантів.

  Хутро соболя давно називають «м'яким золотом» і таке «прізвисько» цілком виправдано. Дуже теплий, густе хутро використовують для пошиття шуб, навіть не фарбуючи. Шкурки цієї тварини ідеальні в своєму натуральному вигляді, так би мовити, без прикрас. Його люблять кутюр'є, з його допомогою створюють стильні речі дизайнери, працювати з таким матеріалом - справа вдячна і благородне.

  Його люблять кутюр'є, з його допомогою створюють стильні речі дизайнери, працювати з таким матеріалом - справа вдячна і благородне

  Хутро горностая або ще один з сімейства куницевих

  Біла шубка з горностая завжди вважалася привілеєм вищого стану. Таким хутром оторачивались королівські мантії (що ж, могли собі дозволити жити на широку ногу). Горностай гарний, дуже приємний на дотик, майже невагомий. Але якщо одним з переваг хутряних виробів все ж є їх теплозберігаючі властивості, то можна сказати, що горностай їх фактично позбавлений.

  Так, він гарний, але зовсім не підходить для холодної пори року. У мороз точно не зігріє. І до того ж сильно програє іншим шкуркам в зносостійкості. Однак якщо говорити саме про дорогих речах, то в цій категорії йому саме місце.

  шиншила

  Одне з лідируючих місць серед тих представників тваринного світу, з яких роблять найдорожчі шуби, віддамо, мабуть, шиншил. За шубку з цього гризуна можна викласти кругленьку суму. Невеликий звірятко має дуже м'яку і майже невагому шерсть, яка вважається дуже теплою: такий її робить велику кількість найтонших і гладких волосків на шкірці. Але! Ця дорога річ підійде для нечастих виходів у світ. Вона дійсно дуже красива, справляє враження і виглядає саме дорого (власне на ту суму з кількома нулями, яка написана на чеку), однак у такого хутра є і свої недоліки.

  Дорого - значить цінно і красиво, але не обов'язково довговічне. І як приклад для такого твердження можна навести саме шубу з шиншили. Так, дорого. Так, м'яко, тепло і затишно. Але зовсім не практично. Справа в тому, що хутро шиншили дуже складно почистити, він дуже неміцний, хоч і надзвичайно красивий.

  Лідер в списку «Найдорожчі шуби» - вікунья

  Всі перераховані хутра дорогі, але є одна тварина, шерстка якого цінується все одно незрівнянно вище. Йдеться про Вікуньї - мешканця високогір'я. Цей звір не має нічого спільного з сімейством куньих і не доводиться родичем ні соболю, ні куниці. Вікунья по спорідненості ближче до верблюдам (власне, до їх сімейства вона і відноситься). «Невагоме золото Анд» - саме так називають її шерсть. Досить суворі умови життя в перуанських Андах стали причиною того, що тварина «обзавелося» м'якої, міцної, легкої, але дуже теплою шерстю.

  Саме така шикарна шерсть мало не стала причиною вимирання тварини. Аж надто багато було бажаючих заробити на такому хутрі. Тепер викунью охороняють, її популяції ніщо не загрожує. З тонкої і м'якою шерсткою роблять приголомшливі речі, в тому числі і зимові пальта, найдорожчі шуби. Вартість виробів з вікунії досягає декількох тисяч доларів.

  Пошиття шуби на замовлення з:

  «Назад до списку

  Найдорожчі шуби: з якого хутра, фото і ціни

  2017-06-29

  Скільки років тому людина почала використовувати хутро? Можна сказати, що такий термін обчислюється багатьма тисячоліттями. Ще в ті часи людям вдалося зрозуміти і оцінити всі достоїнства хутряних шкурок. Вони зігрівають, приємні на дотик, м'які, красиві ... За ці якості люблять пухнасті речі і зараз.

  Попит на хутра з'явився давно і з плином часу він не тільки не зменшувався, а навпаки, тільки посилювався. Праця мисливців (а від їх майстерності багато в чому залежала якість шкурки, її цілісність і збереження) оцінювався достатньо високо. Хутро можна назвати старовинної «валютою»: на шкурки вимінювали товари, ними торгували, їх високо цінували. Право хизуватися в розкішних хутрах мали лише обрані, то вищий стан, яке могло собі це дозволити.

  Сьогодні «пристрасті по хутрі» не вщухають. Він користується популярністю, з нього шиють різні, як доступні всім, так і найдорожчі шуби. У кожному сезоні дизайнери дивують модниць новими ідеями, шикарними пухнастими моделями. Вартість хутра, і, відповідно, ціна на ті речі, які з нього виготовляють, буває дуже різна і визначається матеріалом, з якого вона зроблена, цінністю самого хутра, і розміром зимового пальто (логічно, що кожушок буде дешевше, ніж шуба до самих п'ят).

  Вартість хутра, і, відповідно, ціна на ті речі, які з нього виготовляють, буває дуже різна і визначається матеріалом, з якого вона зроблена, цінністю самого хутра, і розміром зимового пальто (логічно, що кожушок буде дешевше, ніж шуба до самих п'ят)

  Хутро з незвичайними завитками, як у каракулю, довгий і пухнастий, як у чорнобурки, супер-м'який та ніжний, як у шиншили, цінний песцевий або найпопулярніший і практичний хутро норки ... Можна назвати не один десяток різних хутрових звірів, з шкурок яких шиють шуби. Властивості кожного хутра - унікальні, але найдорожчі шуби виходять з хутра найцінніших хутрових тварин. Щоб купити модне елітне виріб доведеться викласти не одну тисячу доларів. Однак воно того варте! Виглядає в таку річ жінка справді по-королівськи, змінюється все, починаючи від внутрішніх відчуттів до зовнішнього вигляду:

  • очі сяють;
  • постава горда;
  • самооцінка на висоті!

  Якщо ми говоримо про шубах, тим більше про найцінніших, то резонно виникає питання - який найдорожчий хутро? Спробуємо розібратися, відповісти на таке питання.

  Види хутра і який найдорожчий хутро

  Хутро кожної тварини має як свої переваги, так і недоліки. Якийсь менш дорогий, але носиться дуже довго, за іншу шубу можна викласти тисячі, а проносити всього пару-трійку сезонів. Одні речі хороші щоб один раз вийти в світ і вразити своїм дорогим кожухом, інші ідеально підходять для щоденного використання, при цьому виглядають хоч і менш, але все одно багато і служать довгий час.

  Так все ж, який найдорожчий хутро пропонують зараз на ринку? Розберемо найдорожчі варіанти. У цей список потрапляють кілька тварин:

  • куниця;
  • соболь;
  • норка;
  • шиншила;
  • рись;
  • горностай;
  • чорно-бура лисиця;
  • песець.

  Вироби з шкурок цих тварин дешевими назвати аж ніяк не можна. Але, про деякі з них детальніше.

  Хутро норки

  На відміну від люблячих волю і не визнають клітин куниці і соболя, норка - тварина підневільна. Його розводять на спеціальних фермах, ростять, відгодовують, ведуть серйозну селекційну роботу. Саме тому навіть натуральна (нефарбовані) шкурка норки має дуже різноманітну палітру. Крім того, хутро цього звірка добре забарвлюється, а значить, і різноманітність кольору стає ще більш багатим.

  Вартість шуби з норки різниться в залежності від того, де саме була виведена звірятко. Якщо говорити про процентне співвідношення, то на ринку представлено найбільше норки скандинавської селекції (близько 80%). Відповідно, шуба з неї більш доступна для гаманця. Велику суму доведеться викласти за представницю американського континенту.

  З усіх своїх хутряних «співтоваришів» норка може зайняти одне з перших місць по зносостійкості. Термін її служби становить 10-15 сезонів. Погодьтеся, в співвідношенні ціни і якості цей хутровий звір цілком може вибитися в лідери.

  Хутро родичів: куниці і соболя

  Найдорожчі шуби - вироби з хутра куниці і соболя. Про них найчастіше говорять в парі, як про родичів (звірів з одного сімейства), але за ціною вони різні, як і за якістю і властивостями хутра. Соболь - дорожче. Куниця цінується менше, але її зовсім ніяк не можна віднести до бюджетних варіантів.

  Хутро соболя давно називають «м'яким золотом» і таке «прізвисько» цілком виправдано. Дуже теплий, густе хутро використовують для пошиття шуб, навіть не фарбуючи. Шкурки цієї тварини ідеальні в своєму натуральному вигляді, так би мовити, без прикрас. Його люблять кутюр'є, з його допомогою створюють стильні речі дизайнери, працювати з таким матеріалом - справа вдячна і благородне.

  Його люблять кутюр'є, з його допомогою створюють стильні речі дизайнери, працювати з таким матеріалом - справа вдячна і благородне

  Хутро горностая або ще один з сімейства куницевих

  Біла шубка з горностая завжди вважалася привілеєм вищого стану. Таким хутром оторачивались королівські мантії (що ж, могли собі дозволити жити на широку ногу). Горностай гарний, дуже приємний на дотик, майже невагомий. Але якщо одним з переваг хутряних виробів все ж є їх теплозберігаючі властивості, то можна сказати, що горностай їх фактично позбавлений.

  Так, він гарний, але зовсім не підходить для холодної пори року. У мороз точно не зігріє. І до того ж сильно програє іншим шкуркам в зносостійкості. Однак якщо говорити саме про дорогих речах, то в цій категорії йому саме місце.

  шиншила

  Одне з лідируючих місць серед тих представників тваринного світу, з яких роблять найдорожчі шуби, віддамо, мабуть, шиншил. За шубку з цього гризуна можна викласти кругленьку суму. Невеликий звірятко має дуже м'яку і майже невагому шерсть, яка вважається дуже теплою: такий її робить велику кількість найтонших і гладких волосків на шкірці. Але! Ця дорога річ підійде для нечастих виходів у світ. Вона дійсно дуже красива, справляє враження і виглядає саме дорого (власне на ту суму з кількома нулями, яка написана на чеку), однак у такого хутра є і свої недоліки.

  Дорого - значить цінно і красиво, але не обов'язково довговічне. І як приклад для такого твердження можна навести саме шубу з шиншили. Так, дорого. Так, м'яко, тепло і затишно. Але зовсім не практично. Справа в тому, що хутро шиншили дуже складно почистити, він дуже неміцний, хоч і надзвичайно красивий.

  Лідер в списку «Найдорожчі шуби» - вікунья

  Всі перераховані хутра дорогі, але є одна тварина, шерстка якого цінується все одно незрівнянно вище. Йдеться про Вікуньї - мешканця високогір'я. Цей звір не має нічого спільного з сімейством куньих і не доводиться родичем ні соболю, ні куниці. Вікунья по спорідненості ближче до верблюдам (власне, до їх сімейства вона і відноситься). «Невагоме золото Анд» - саме так називають її шерсть. Досить суворі умови життя в перуанських Андах стали причиною того, що тварина «обзавелося» м'якої, міцної, легкої, але дуже теплою шерстю.

  Саме така шикарна шерсть мало не стала причиною вимирання тварини. Аж надто багато було бажаючих заробити на такому хутрі. Тепер викунью охороняють, її популяції ніщо не загрожує. З тонкої і м'якою шерсткою роблять приголомшливі речі, в тому числі і зимові пальта, найдорожчі шуби. Вартість виробів з вікунії досягає декількох тисяч доларів.

  Пошиття шуби на замовлення з:

  «Назад до списку

  Найдорожчі шуби: з якого хутра, фото і ціни

  2017-06-29

  Скільки років тому людина почала використовувати хутро? Можна сказати, що такий термін обчислюється багатьма тисячоліттями. Ще в ті часи людям вдалося зрозуміти і оцінити всі достоїнства хутряних шкурок. Вони зігрівають, приємні на дотик, м'які, красиві ... За ці якості люблять пухнасті речі і зараз.

  Попит на хутра з'явився давно і з плином часу він не тільки не зменшувався, а навпаки, тільки посилювався. Праця мисливців (а від їх майстерності багато в чому залежала якість шкурки, її цілісність і збереження) оцінювався достатньо високо. Хутро можна назвати старовинної «валютою»: на шкурки вимінювали товари, ними торгували, їх високо цінували. Право хизуватися в розкішних хутрах мали лише обрані, то вищий стан, яке могло собі це дозволити.

  Сьогодні «пристрасті по хутрі» не вщухають. Він користується популярністю, з нього шиють різні, як доступні всім, так і найдорожчі шуби. У кожному сезоні дизайнери дивують модниць новими ідеями, шикарними пухнастими моделями. Вартість хутра, і, відповідно, ціна на ті речі, які з нього виготовляють, буває дуже різна і визначається матеріалом, з якого вона зроблена, цінністю самого хутра, і розміром зимового пальто (логічно, що кожушок буде дешевше, ніж шуба до самих п'ят).

  Вартість хутра, і, відповідно, ціна на ті речі, які з нього виготовляють, буває дуже різна і визначається матеріалом, з якого вона зроблена, цінністю самого хутра, і розміром зимового пальто (логічно, що кожушок буде дешевше, ніж шуба до самих п'ят)

  Хутро з незвичайними завитками, як у каракулю, довгий і пухнастий, як у чорнобурки, супер-м'який та ніжний, як у шиншили, цінний песцевий або найпопулярніший і практичний хутро норки ... Можна назвати не один десяток різних хутрових звірів, з шкурок яких шиють шуби. Властивості кожного хутра - унікальні, але найдорожчі шуби виходять з хутра найцінніших хутрових тварин. Щоб купити модне елітне виріб доведеться викласти не одну тисячу доларів. Однак воно того варте! Виглядає в таку річ жінка справді по-королівськи, змінюється все, починаючи від внутрішніх відчуттів до зовнішнього вигляду:

  • очі сяють;
  • постава горда;
  • самооцінка на висоті!

  Якщо ми говоримо про шубах, тим більше про найцінніших, то резонно виникає питання - який найдорожчий хутро? Спробуємо розібратися, відповісти на таке питання.

  Види хутра і який найдорожчий хутро

  Хутро кожної тварини має як свої переваги, так і недоліки. Якийсь менш дорогий, але носиться дуже довго, за іншу шубу можна викласти тисячі, а проносити всього пару-трійку сезонів. Одні речі хороші щоб один раз вийти в світ і вразити своїм дорогим кожухом, інші ідеально підходять для щоденного використання, при цьому виглядають хоч і менш, але все одно багато і служать довгий час.

  Так все ж, який найдорожчий хутро пропонують зараз на ринку? Розберемо найдорожчі варіанти. У цей список потрапляють кілька тварин:

  • куниця;
  • соболь;
  • норка;
  • шиншила;
  • рись;
  • горностай;
  • чорно-бура лисиця;
  • песець.

  Вироби з шкурок цих тварин дешевими назвати аж ніяк не можна. Але, про деякі з них детальніше.

  Хутро норки

  На відміну від люблячих волю і не визнають клітин куниці і соболя, норка - тварина підневільна. Його розводять на спеціальних фермах, ростять, відгодовують, ведуть серйозну селекційну роботу. Саме тому навіть натуральна (нефарбовані) шкурка норки має дуже різноманітну палітру. Крім того, хутро цього звірка добре забарвлюється, а значить, і різноманітність кольору стає ще більш багатим.

  Вартість шуби з норки різниться в залежності від того, де саме була виведена звірятко. Якщо говорити про процентне співвідношення, то на ринку представлено найбільше норки скандинавської селекції (близько 80%). Відповідно, шуба з неї більш доступна для гаманця. Велику суму доведеться викласти за представницю американського континенту.

  З усіх своїх хутряних «співтоваришів» норка може зайняти одне з перших місць по зносостійкості. Термін її служби становить 10-15 сезонів. Погодьтеся, в співвідношенні ціни і якості цей хутровий звір цілком може вибитися в лідери.

  Хутро родичів: куниці і соболя

  Найдорожчі шуби - вироби з хутра куниці і соболя. Про них найчастіше говорять в парі, як про родичів (звірів з одного сімейства), але за ціною вони різні, як і за якістю і властивостями хутра. Соболь - дорожче. Куниця цінується менше, але її зовсім ніяк не можна віднести до бюджетних варіантів.

  Хутро соболя давно називають «м'яким золотом» і таке «прізвисько» цілком виправдано. Дуже теплий, густе хутро використовують для пошиття шуб, навіть не фарбуючи. Шкурки цієї тварини ідеальні в своєму натуральному вигляді, так би мовити, без прикрас. Його люблять кутюр'є, з його допомогою створюють стильні речі дизайнери, працювати з таким матеріалом - справа вдячна і благородне.

  Його люблять кутюр'є, з його допомогою створюють стильні речі дизайнери, працювати з таким матеріалом - справа вдячна і благородне

  Хутро горностая або ще один з сімейства куницевих

  Біла шубка з горностая завжди вважалася привілеєм вищого стану. Таким хутром оторачивались королівські мантії (що ж, могли собі дозволити жити на широку ногу). Горностай гарний, дуже приємний на дотик, майже невагомий. Але якщо одним з переваг хутряних виробів все ж є їх теплозберігаючі властивості, то можна сказати, що горностай їх фактично позбавлений.

  Так, він гарний, але зовсім не підходить для холодної пори року. У мороз точно не зігріє. І до того ж сильно програє іншим шкуркам в зносостійкості. Однак якщо говорити саме про дорогих речах, то в цій категорії йому саме місце.

  шиншила

  Одне з лідируючих місць серед тих представників тваринного світу, з яких роблять найдорожчі шуби, віддамо, мабуть, шиншил. За шубку з цього гризуна можна викласти кругленьку суму. Невеликий звірятко має дуже м'яку і майже невагому шерсть, яка вважається дуже теплою: такий її робить велику кількість найтонших і гладких волосків на шкірці. Але! Ця дорога річ підійде для нечастих виходів у світ. Вона дійсно дуже красива, справляє враження і виглядає саме дорого (власне на ту суму з кількома нулями, яка написана на чеку), однак у такого хутра є і свої недоліки.

  Дорого - значить цінно і красиво, але не обов'язково довговічне. І як приклад для такого твердження можна навести саме шубу з шиншили. Так, дорого. Так, м'яко, тепло і затишно. Але зовсім не практично. Справа в тому, що хутро шиншили дуже складно почистити, він дуже неміцний, хоч і надзвичайно красивий.

  Лідер в списку «Найдорожчі шуби» - вікунья

  Всі перераховані хутра дорогі, але є одна тварина, шерстка якого цінується все одно незрівнянно вище. Йдеться про Вікуньї - мешканця високогір'я. Цей звір не має нічого спільного з сімейством куньих і не доводиться родичем ні соболю, ні куниці. Вікунья по спорідненості ближче до верблюдам (власне, до їх сімейства вона і відноситься). «Невагоме золото Анд» - саме так називають її шерсть. Досить суворі умови життя в перуанських Андах стали причиною того, що тварина «обзавелося» м'якої, міцної, легкої, але дуже теплою шерстю.

  Саме така шикарна шерсть мало не стала причиною вимирання тварини. Аж надто багато було бажаючих заробити на такому хутрі. Тепер викунью охороняють, її популяції ніщо не загрожує. З тонкої і м'якою шерсткою роблять приголомшливі речі, в тому числі і зимові пальта, найдорожчі шуби. Вартість виробів з вікунії досягає декількох тисяч доларів.

  Пошиття шуби на замовлення з:

  «Назад до списку

  Найдорожчі шуби: з якого хутра, фото і ціни

  2017-06-29

  Скільки років тому людина почала використовувати хутро? Можна сказати, що такий термін обчислюється багатьма тисячоліттями. Ще в ті часи людям вдалося зрозуміти і оцінити всі достоїнства хутряних шкурок. Вони зігрівають, приємні на дотик, м'які, красиві ... За ці якості люблять пухнасті речі і зараз.

  Попит на хутра з'явився давно і з плином часу він не тільки не зменшувався, а навпаки, тільки посилювався. Праця мисливців (а від їх майстерності багато в чому залежала якість шкурки, її цілісність і збереження) оцінювався достатньо високо. Хутро можна назвати старовинної «валютою»: на шкурки вимінювали товари, ними торгували, їх високо цінували. Право хизуватися в розкішних хутрах мали лише обрані, то вищий стан, яке могло собі це дозволити.

  Сьогодні «пристрасті по хутрі» не вщухають. Він користується популярністю, з нього шиють різні, як доступні всім, так і найдорожчі шуби. У кожному сезоні дизайнери дивують модниць новими ідеями, шикарними пухнастими моделями. Вартість хутра, і, відповідно, ціна на ті речі, які з нього виготовляють, буває дуже різна і визначається матеріалом, з якого вона зроблена, цінністю самого хутра, і розміром зимового пальто (логічно, що кожушок буде дешевше, ніж шуба до самих п'ят).

  Вартість хутра, і, відповідно, ціна на ті речі, які з нього виготовляють, буває дуже різна і визначається матеріалом, з якого вона зроблена, цінністю самого хутра, і розміром зимового пальто (логічно, що кожушок буде дешевше, ніж шуба до самих п'ят)

  Хутро з незвичайними завитками, як у каракулю, довгий і пухнастий, як у чорнобурки, супер-м'який та ніжний, як у шиншили, цінний песцевий або найпопулярніший і практичний хутро норки ... Можна назвати не один десяток різних хутрових звірів, з шкурок яких шиють шуби. Властивості кожного хутра - унікальні, але найдорожчі шуби виходять з хутра найцінніших хутрових тварин. Щоб купити модне елітне виріб доведеться викласти не одну тисячу доларів. Однак воно того варте! Виглядає в таку річ жінка справді по-королівськи, змінюється все, починаючи від внутрішніх відчуттів до зовнішнього вигляду:

  • очі сяють;
  • постава горда;
  • самооцінка на висоті!

  Якщо ми говоримо про шубах, тим більше про найцінніших, то резонно виникає питання - який найдорожчий хутро? Спробуємо розібратися, відповісти на таке питання.

  Види хутра і який найдорожчий хутро

  Хутро кожної тварини має як свої переваги, так і недоліки. Якийсь менш дорогий, але носиться дуже довго, за іншу шубу можна викласти тисячі, а проносити всього пару-трійку сезонів. Одні речі хороші щоб один раз вийти в світ і вразити своїм дорогим кожухом, інші ідеально підходять для щоденного використання, при цьому виглядають хоч і менш, але все одно багато і служать довгий час.

  Так все ж, який найдорожчий хутро пропонують зараз на ринку? Розберемо найдорожчі варіанти. У цей список потрапляють кілька тварин:

  • куниця;
  • соболь;
  • норка;
  • шиншила;
  • рись;
  • горностай;
  • чорно-бура лисиця;
  • песець.

  Вироби з шкурок цих тварин дешевими назвати аж ніяк не можна. Але, про деякі з них детальніше.

  Хутро норки

  На відміну від люблячих волю і не визнають клітин куниці і соболя, норка - тварина підневільна. Його розводять на спеціальних фермах, ростять, відгодовують, ведуть серйозну селекційну роботу. Саме тому навіть натуральна (нефарбовані) шкурка норки має дуже різноманітну палітру. Крім того, хутро цього звірка добре забарвлюється, а значить, і різноманітність кольору стає ще більш багатим.

  Вартість шуби з норки різниться в залежності від того, де саме була виведена звірятко. Якщо говорити про процентне співвідношення, то на ринку представлено найбільше норки скандинавської селекції (близько 80%). Відповідно, шуба з неї більш доступна для гаманця. Велику суму доведеться викласти за представницю американського континенту.

  З усіх своїх хутряних «співтоваришів» норка може зайняти одне з перших місць по зносостійкості. Термін її служби становить 10-15 сезонів. Погодьтеся, в співвідношенні ціни і якості цей хутровий звір цілком може вибитися в лідери.

  Хутро родичів: куниці і соболя

  Найдорожчі шуби - вироби з хутра куниці і соболя. Про них найчастіше говорять в парі, як про родичів (звірів з одного сімейства), але за ціною вони різні, як і за якістю і властивостями хутра. Соболь - дорожче. Куниця цінується менше, але її зовсім ніяк не можна віднести до бюджетних варіантів.

  Хутро соболя давно називають «м'яким золотом» і таке «прізвисько» цілком виправдано. Дуже теплий, густе хутро використовують для пошиття шуб, навіть не фарбуючи. Шкурки цієї тварини ідеальні в своєму натуральному вигляді, так би мовити, без прикрас. Його люблять кутюр'є, з його допомогою створюють стильні речі дизайнери, працювати з таким матеріалом - справа вдячна і благородне.

  Його люблять кутюр'є, з його допомогою створюють стильні речі дизайнери, працювати з таким матеріалом - справа вдячна і благородне

  Хутро горностая або ще один з сімейства куницевих

  Біла шубка з горностая завжди вважалася привілеєм вищого стану. Таким хутром оторачивались королівські мантії (що ж, могли собі дозволити жити на широку ногу). Горностай гарний, дуже приємний на дотик, майже невагомий. Але якщо одним з переваг хутряних виробів все ж є їх теплозберігаючі властивості, то можна сказати, що горностай їх фактично позбавлений.

  Так, він гарний, але зовсім не підходить для холодної пори року. У мороз точно не зігріє. І до того ж сильно програє іншим шкуркам в зносостійкості. Однак якщо говорити саме про дорогих речах, то в цій категорії йому саме місце.

  шиншила

  Одне з лідируючих місць серед тих представників тваринного світу, з яких роблять найдорожчі шуби, віддамо, мабуть, шиншил. За шубку з цього гризуна можна викласти кругленьку суму. Невеликий звірятко має дуже м'яку і майже невагому шерсть, яка вважається дуже теплою: такий її робить велику кількість найтонших і гладких волосків на шкірці. Але! Ця дорога річ підійде для нечастих виходів у світ. Вона дійсно дуже красива, справляє враження і виглядає саме дорого (власне на ту суму з кількома нулями, яка написана на чеку), однак у такого хутра є і свої недоліки.

  Дорого - значить цінно і красиво, але не обов'язково довговічне. І як приклад для такого твердження можна навести саме шубу з шиншили. Так, дорого. Так, м'яко, тепло і затишно. Але зовсім не практично. Справа в тому, що хутро шиншили дуже складно почистити, він дуже неміцний, хоч і надзвичайно красивий.

  Лідер в списку «Найдорожчі шуби» - вікунья

  Всі перераховані хутра дорогі, але є одна тварина, шерстка якого цінується все одно незрівнянно вище. Йдеться про Вікуньї - мешканця високогір'я. Цей звір не має нічого спільного з сімейством куньих і не доводиться родичем ні соболю, ні куниці. Вікунья по спорідненості ближче до верблюдам (власне, до їх сімейства вона і відноситься). «Невагоме золото Анд» - саме так називають її шерсть. Досить суворі умови життя в перуанських Андах стали причиною того, що тварина «обзавелося» м'якої, міцної, легкої, але дуже теплою шерстю.

  Саме така шикарна шерсть мало не стала причиною вимирання тварини. Аж надто багато було бажаючих заробити на такому хутрі. Тепер викунью охороняють, її популяції ніщо не загрожує. З тонкої і м'якою шерсткою роблять приголомшливі речі, в тому числі і зимові пальта, найдорожчі шуби. Вартість виробів з вікунії досягає декількох тисяч доларів.

  Пошиття шуби на замовлення з:

  «Назад до списку

  Якщо ми говоримо про шубах, тим більше про найцінніших, то резонно виникає питання - який найдорожчий хутро?
  Так все ж, який найдорожчий хутро пропонують зараз на ринку?
  Якщо ми говоримо про шубах, тим більше про найцінніших, то резонно виникає питання - який найдорожчий хутро?
  Так все ж, який найдорожчий хутро пропонують зараз на ринку?
  Якщо ми говоримо про шубах, тим більше про найцінніших, то резонно виникає питання - який найдорожчий хутро?
  Так все ж, який найдорожчий хутро пропонують зараз на ринку?
  Якщо ми говоримо про шубах, тим більше про найцінніших, то резонно виникає питання - який найдорожчий хутро?
  Так все ж, який найдорожчий хутро пропонують зараз на ринку?
  Якщо ми говоримо про шубах, тим більше про найцінніших, то резонно виникає питання - який найдорожчий хутро?
  Так все ж, який найдорожчий хутро пропонують зараз на ринку?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только