Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Чи є гормони в косметиці виші

  1. Гормони в косметиці - правда чи міф? Доброго часу доби, дорогі красуні! Ось дозрів пост на тему...
  2. Vichy - це гормональна косметика? Хто-небудь пробував на собі? чи підходить вона для молодої шкіри...
  3. Чи правда косметика vichy гормональна? Хто нею користувався які відгуки у вас про неї?
  4. VICHI: за і проти. Гормональна чи ні.
  5. ВІШІ гормональна косметика?
  6. Частенько пордадаются згадки (в основному тут) про те що косметика Віші гормональна. Це тільки кремів
  7. гормональна косметика

  Гормони в косметиці - правда чи міф?

  Доброго часу доби, дорогі красуні!
  Ось дозрів пост на тему гормонів в косметиці. З одного боку, в даний момент контроль над продукцією фармацевтичної промисловості та косметичними засобами надзвичайно високий і основи косметичного законодавства залишаються незмінними. Одна з них - абсолютна заборона на утримання будь-яких гормонів в косметичних засобах. З іншого, трапляється багато інформації про зміст гормонів в косметиці Vichy, Mary Kay, про інших марка я особисто нічого не чула.
  Дуже цікава ваша думка і знання на цю тему!

  beautiful-october-blog.kosmetista.ru >

  Чи правда те, що кошти Vichy гормональні?

  Поки користуєшся допомагає і все відмінно, перестанеш все повернеться а може і ще гірше стане ...

  Tessi

  ні це не правда
  я користувалася серією Нормадерм і потім спокійно перейшла на клінік і ля рош позі, змін ніяких не було, так що не переживайте
  PS косм-кі ср-ва з гормонами заборонені до продажу, не думаю що в досить відомій фірмі зважилися порушити закон

  Иришка иришка

  Як на мене саме так все і є ...
  Сама користь виші ... не одним засобом, але з однієї серії ...
  Допомагає не сперечаюся, але наприклад не користуюся засобами тиждень все повертається на круги своя ....

  Лілія пояс

  Чула, що, якщо ефект швидкий і пропадає, якщо припинити користуватися, тобто гормони. А, крім цього, вся ця дорогущая косметика складається з того ж пропиленгликоля, як сама банальна, дешева, на ринку.

  Регент-Констракшен

  Складно сказати. Різні дослідження говорять про зворотнє. Нічого страшного в косметиці немає, вона шкіру кардинально не зіпсує. Я не користуюся цією косметикою і не раджу. Краще аналоги Урьяж або Авен.

  Ольга

  чи існує гормональна косметика, все дружно відповідають: так! А на питання, чи містить та чи інша марка гормональні інгредієнти, все так же дружно відповідають: ні! Аргументуючи, що гормони в косметиці заборонені до використання і в Європі, і в Америці, і, звичайно, в Росії. На думку лікаря-ендокринолога д. М. Н. Валентина Фадєєва, будь-які біологічно активні речовини, які циркулюють в крові людини, тварини або в соку рослини, можуть з гордістю найменувати гормонами. В організмі людини їх виробляють і м'язи, і кістки, і жирова тканина, що дозволяє цей термін трактувати дуже широко. Однак, словом "гормони" прийнято позначати продукти, що виробляються сім'ю ендокринними залозами - яєчниками, семенникамі, гіпофізом, наднирковими, а також паращитовидной, щитовидної і підшлункової залоз. Неполадки в цих залозах - ендокринні захворювання і будь-який гормональний дисбаланс - впливають на стан шкіри і волосся.
  З усього вищесказаного можна зробити однозначний висновок, що гормони шкірі необхідні і напевно могли б бути ефективними в рішенні шкірних проблем. І все-таки використання гормонів в косметиці давно і цілком категорично заборонено. Першими подібну постанову розробили в США аж в 1949 році, в Європі декларація ЄС була прийнята в 1976-му, а в Росії це питання було врегульовано лише в 1998-му, але в тій же однозначній формі. Чому ж настільки ефективний компонент, який легко справляється з багатьма косметичними проблемами, не дозволяють використовувати в косметичній галузі? Вся справа в побічні ефекти. Ці інтенсивні препарати при безконтрольному застосуванні можуть привести до серйозних ускладнень. Таким як:
  1. Купероз стінки судин, коли вони втрачають еластичність і здатність звужуватися, через що на шкірі з'являється червона сіточка.
  2. Анемія шкіри, коли без? допінгу? вона перестає виконувати власні функції і, як наслідок, стає гладкою, блискучою і прозорою.
  3. Гірсутизм, коли на місці застосування гормонів (мова йде про мазях або кремах) починають виростати волосся.
  4. Загальний дисбаланс гормонів в організмі, який може привести до небажаних наслідків, аж до онкологічних захворювань /
  Нещодавно було вироблено незалежне дослідження (які проводили дослідження не цікавили конкретні марки а лише дотримання закону РФ) марок, які викликають найбільший сумнів у споживачів. ? Підозрювані? були відправлені на незалежну експертизу в Лабораторію державного наукового центру антибіотиків і гормонотерапії.
  Були відібрані 5 кремів інтенсивного дії наступних марок:
  1. Маry Kay, денний крем з лінії? Ідеальне рішення?
  2. Vichy, нічний крем Novadiol
  3.? Плазан? , Нічний крем? Бальзаківський?
  4. Normaliss універсальний крем-комплнекс проти зморшок
  5.? Мірра Люкс? нічний крем для обличчя
  Результат:? Різних гормонів або його похідних, які в тій чи іншій мірі можуть використовуватися в косметиці, хоч греблю гати. Визначити їх украй складно, і часто дати однозначну відповідь неможливо. Потрібні додаткові дослідження на молекулярному рівні, і проводять їх тільки відділення криміналістики.
  Зараз можна сказати тільки первинні результати дослідження. Лабораторія підтвердила чистоту трьох перших продуктів зі списку, а по двох залишилися потрібно провести додатковий аналіз, на що знадобиться додатковий час.

  Vichy - це гормональна косметика? Хто-небудь пробував на собі? чи підходить вона для молодої шкіри і які результати?

  Katёna

  Була на навчанні за VICHY, як сказала презентатор "зараз косметика не містить гормонів", на питання а містила чи, чіткої відповіді не було. Ми зрозуміли так, що гормони були, але рослинного походження (фітогормони). Звикання до неї немає, але якщо користуватися кремом за 1500 руб. , А потім Балетом за 20 руб. , То звичайно різниця відчується! Є люди, які користуються тільки цією маркою. Мені VICHY не подобається, я користуюся ROC, відмінна косметика, чудової якості, що дає чудовий ефект!

  El suerte

  немає там гормонів .. цю тему вже давно розглянули, хто кинув пульку про гормонах і пішла брехня по селу ...
  нормальна косметика, використовую термальну воду, тональний крем і був зволожуючий-чудові речі ... візьміть пробники і спробуйте, підходить особисто вам чи ні ...
  http://otvet.mail.ru/question/22146237/
  http://otvet.mail.ru/question/28183691/

  Анастасія кутишева

  А ви склад почитайте .... З словником, уважно ....
  від прочитаного очі по 5 рублів .... голим хімія ....
  А від ціни очі рублів за 10 ....
  Раджу Мірра. Догляд за молодою шкірою ....
  Ця косметика в десятці лідерів по натуральності ....
  Так, зовсім натуральної косметики немає !! ! Але в Мірра хімії в багато - багато разів менше, і отже набагато корисніше всякої там белеберди типу цієї ....

  Веснянка

  Господи, ну що за єресь!
  Звідки ви взяли, що Віші - це гормональна косметика?
  По-перше, гормональна косметика продається тільки за прилавком і за призначенням лікаря. Буде окрема сертифікація, реєстрація і Тири пири. По-друге, у марки Віші - пристойний вибір засобів для шкіри. Гормональні засоби так з клієнтами не «сюсюкає" - що дали, тим і користуйся.
  Голімая хімія? Дуже цікаво, а як ви інакше запишіть весь мінеральний склад?
  Звикання - окрема тема. Думаю, що у кожної людини вдома є шкіряна курточка або шкіряні чобітки. Ясно-зрозуміло, що це шкіра трупа тварини. Проте річ служить довше, якщо ви за неї доглядаєте. Що вже говорити про "живий" шкірі.
  І останнє, природно, що всім Віші подобатися не може. Кожна людина унікальна - потрібно пробувати і підбирати. І, слава Богу, є маса цікавих пропозицій - починаючи від мас-маркету і закінчуючи відверто-аптечними брендами - Біодерма, Ля Рош позі, Авен, Урьяж, Норева .... А так же не забудемо про люксові лінійки - Філорга, Естедерм, Нюкс, Кодали, Ліерак.
  І, звичайно, вибираючи собі якісний догляд потрібно проконсультуватися у фахівця -косметолог, трихолога, дерматолога або алерголога - в залежності від запиту.

  Чи правда косметика vichy гормональна? Хто нею користувався які відгуки у вас про неї?

  Діма брудни ™

  Про гормони все жалюгідні плітки не більше. І звикання від неї ніякого немає.
  Косметика не найкраща з великої кількості аптечних брендів, але якість на рівні.
  Моя улюблена серія АКВАЛЬОН Термаль! Сироватка про яку писала Malta мені дуже подобається, чудовий засіб, дуже легке, підходить майже всім! Про гормони все жалюгідні плітки не більше Прекрасна серія Олиго 25, для молодої шкіри саме те.
  Серія Нормадерм специфічна в тому плані - що кому то ідеально, а іншому навпаки ніяк (((Мені на жаль не підійшла, сильно сушить шкіру.
  Якщо у Вас жирна шкіра, то можете пробувати сміливо.
  Впечтленія про косметику хороші - пробувати варто.

  Альбіна никитина

  Ні в Віші, ні в Мері Кей гормонів немає. гормональні виписуються за рецептом лікаря, а у вільному продажі в Росії, якщо не помиляюся, гормональна косметика заборонена з 1998 року. та й Росспоживнагляд не виявив ніяких гормонів, І шкіра до цих марок косметики не звикає. користуюся і тієї й іншої. ніяких жахів не помітила. хочеться спробувати-пробуй. я перший час теж начиталася відгуків негативних, і з деяким побоюванням, але вирішила спробувати, мені сподобалися марки.

  Олена

  Це просто маячня про гормональні, відмінна косметика, правда вона специфічна: або підходить вам і результат ви спостерігає швидко і причому відмінний результат, або у вас алергія на неї .., що буває рідко.
  Раджу !!!

  Mary

  відмінна косметика .. з Догляду продуктів-найкраща .. рекомендую всю серію АКВАЛЬОН Термаль-якщо шкіра суха, змішана-Нормадерм .. сонцезахисні засоби-капиталь солей, а олиго 25 відмінно підходить для молодої шкіри .. і просто приголомшлива серія для догляду за ногами ...

  VICHI: за і проти. Гормональна чи ні.

  Мучуся зі своєю шкірою з 13 років (зараз 18): розширені пори, запалення, почервоніння і при всьому при цьому трохи пересушити - лущення. Перший раз спробувала виші, коли ночувала у подружки. Серією Нормадерм - умивалці і тонік. Просто очманіла від результату: всі прищики, які "намічалися" кудись поділися, шкіра була свіжа, рівного кольору! І це після одного застосування! потім знову повернулася до свого набору Гарньє, поки не почалося загострення. Щось сталося, і моя шкіра виглядала просто жахливо. Повний букет всіх вище перерахованих принад. І ось, я вирушила в аптеку ... консультант мені докладно розписала все плюси, порадила що підходить моїй шкірі, але грошей у мене було трохи-тисяча, і я вирішила взяти на пробу зволожуючий крем Нормадерм. БОЖЕ! після двох днів використання шкіра стала як у немовляти! це перший засіб, від якого результат в прямому сенсі "на обличчя". Занадто це дивно. Дуже боюся звикнути до цієї косметики, а якщо вона дійсно шкідлива ... що скажете?

  Anonymous

  я користуюся нормодерм-крем денний! До цього купувала гараньер. Суттєвої різниці не відчула ..... На жаль!

  Ingeborge

  а мені він відразу не допоміг. Та ще й якимись червоними плямами обличчя пішло.

  злісна вонючка

  а мені виші спочатку не підійшла-результатів ваще ніяких не било.Зато Гарньє-ідеально підходить =))) автор, користуйся наздоровье і радій результатами =)

  Anonymous

  ну звикнете і що! Справа в тому, що гормони це препарати найсильнішого дії. Навіть при лікуванні захворювань (будь-яких, шкірних) гормони використовують в останню чергу! Зокрема і при проблемній шкірі гормональні крему і мазі використовують в останню чергу! Просто після їх використання вже нічого не діє, тільки більш сильні і більш високо дозовані, гормони. Всього лише на всього.

  Anonymous

  в тому то й річ, що все пройшло як за помахом чарівної палички! Це повинно насторожити. Про ваші проблеми знаю не з чуток. Але я намагаюся справлятися більш щадними методами. Сьогодні боротьба з прищами, завтра зі зморшками. Важку артилерію треба залишити на потім, а по можливості і зовсім не вдаватися до її використання! Частенько чую розповіді: як жінка купила крем і помолодшала на 5 років особа розгладилося стало оксамитовим. Через рік крем перестав діяти. І замість своїх 41 вона стала схожа на 50 летнюю.Ето якраз про гормональні крему.

  Anonymous

  да ладно вам, в багато креми для повік входить кортизон, але ми не знаємо про це .... Самий, до слова, поширений гормон для шкіри :))))))

  Anonymous

  14 ирина, подивишся, потім через пів року що буде як Діані-35 кинеш !!! З досвіду !!! Посмієшся якщо захочеш

  Anonymous

  ну дo чeгo tупиe нaші люди! Ну хotь кto-to пoсmotрeл нa сoсtaв ??? Eсtь слoвeчкo taкoe - "інгрeдіeнtи" :-))))). Oй, нe moгу, нeужeлі ви дуmaete ЧTO в ЄС пoсвoляt випускatь кoсmetіку з "гoрmoнamі" eсли нa нeй нe bудet еto нaпісaнo?! І, нaпoслeдoк, кoсmetікa для "прbлemнoй шкіри" вooбщe нікoгдa нe bивaet "гoрmoнaльнoй" - нet taкoй maркі в mірe гдe bи еto дeлaлі! Eсли кto-to і moжet ​​beспoкoіtся пo еtomу пoвoду, to toлькo te кto пoкупaet aнtівoзрaсtную кoсmetіку (всякіe tam плaцeнtaрниe вeщі) ... Ех ви, moлoдoсtь, нaівнoсtь ...

  Anonymous

  автор, надайте список інгредієнтів, подивимося. Або скажіть де склад можна подивитися.

  Anonymous

  да просто вона вам підійшла, і все. Хіба мало що як по чарівництву буває. Он масаж зробив, особа підтяглося супер. І що, масаж, скажете, гормональний? ;-)

  Anonymous

  дівчата! Заповніть анкету, якщо є час! Там тільки 9 питань, англійською, правда. Запитальник про косметику. Допоможіть мені в цьому, це мені для курсової, буду дуже вдячна: http://www.Esurveyspro.Com/survey.Aspx?Id=ac3b5ab7-0347-4468 -9a09-ea1f5b9d4887

  Ingeborge

  у мене не було ніяких проблем після скасування Діані. Як була шкіра, так і залишилася.

  Anonymous

  хто пробував Нормадерм, сушить він шкіру? Туди начебто до складу входить саліцилова кислота.

  Аліна

  Ну не знаю. Я купувала крем виші із серії Нормадерм року три назад - ефекту не побачила взагалі. Ніякого. У мене, звичайно, не особливо багато проблем, але все ж є. Так ось, ніякої різниці з мас-маркету я не побачила взагалі. Купувала в аптеці.

  Anonymous

  так скажіть, шкіру сушить Нормадерм ???. Мені в аптеці тітка наговорила, що буде сушити. Але вона хотіла впарити інше більш дорогий засіб.

  Anonymous

  1, не зовсім зрозуміла, ви маєте на увазі - з прищавим eбaлom, т. .Е особою?

  Людмила

  щодо Діані 35..Когда вживала, від прищів передиху НЕ било.Поставіла спіраль ... Всіх прищів як і не бувало ... Кожна людина індивідуальна, тому вибирайте кожен по собі, слухайте, але висновки робіть самі по собі, а не по іншим

  Соня

  31й, і що вам це дало? Що змінилося?

  Віра

  виші це лікувальна косметика і тому їй треба користуватися курсом, а не постійно! З власного досвіду зрозуміла, що в догляді за шкірою найголовніше очищення, найкраще гель, а потім обов'язково протерти зволожуючим тоніком, 2 рази на тиждень очищувальну маску треба робити. І все! Не потрібні ніякі креми! Є така косметика Проактив, теж лікувальна, флакончики там просто ліліпутські, не дарма ж їх таким обсягом випускають, я отетеріла, коли прочитала тут на форумі, що дівчата їй роками користуються. Я брала тільки маску, тюбик такий малесенький, розміром з мій мізинець, вистачило всього раз на 5 або трохи більше, а шкіру так висушила, що посміхатися не могла, відразу щоки тріскалися ... Вобщем, обережніше з лікувальною косметикою і тільки за показаннями.

  Anonymous

  скажу що навіть якщо і звикнете до цієї серії, то це вже краще ніж з прищавим еб .... Ом ходити ...

  Anonymous

  я користуюся нормодерм-крем денний! До цього купувала гараньер. Суттєвої різниці не відчула ..... На жаль!

  Anonymous

  вам просто підходить ця косметика, це не означає, що вона гормональна, у мене купа прикладів, я в тому числі, кому виші ніяк - ніяких результатів

  Наталка

  ось я теж не розумію !! Ну звикнете і що ????? Будете купувати !!! Краще, ніж шкіру труїти !!!
  А я міняю кошти для вмивання через кожні 2 місяці, щоб шкіра не звикала!

  Anonymous

  а мені Нормадерм спочатку допомагав-допомагав, а потім перестав і все повернулося "на круги своя" ...

  Ingeborge

  а мені він відразу не допоміг. Та ще й якимись червоними плямами обличчя пішло.

  злісна вонючка

  а мені виші спочатку не підійшла-результатів ваще ніяких не било.Зато Гарньє-ідеально підходить =))) автор, користуйся наздоровье і радій результатами =)

  Altair vega

  все правильно кажуть - навіть якщо і звикне шкіра, це в будь-якому випадку краще, ніж світити прищавим обличчям.
  Та й уявіть собі, скільки має коштувати гормональна косметика? Вже точно не 20 у.о. За баночку крему :) я мамі на 8 березня подарувала крем і тонік lierac з фіто-гормонами - так коштувало це задоволення в три рази дорожче :) так що не морочте собі голову, користуйтеся, якщо подобається!

  Емілія

  normaderm мені тиждень допомагав, а потім шкіра звикла і не стало такого карколомного ефекту. Мені подобається ця косметика, я користуюся серією oligo 25 (шкіра дуже суха). Мені 20 років. Не бійтеся, я користувалася normaderm'ом, потім перестала, нічого, з шкірою все в порядку. Просто косметика все-таки аптечна, краще ніж мас-маркет, на мій погляд. Хоча, звичайно, кому що підходить.

  Anonymous

  ну звикнете і що! Справа в тому, що гормони це препарати найсильнішого дії. Навіть при лікуванні захворювань (будь-яких, шкірних) гормони використовують в останню чергу! Зокрема і при проблемній шкірі гормональні крему і мазі використовують в останню чергу! Просто після їх використання вже нічого не діє, тільки більш сильні і більш високо дозовані, гормони. Всього лише на всього.

  Anonymous

  в тому то й річ, что все пройшло як за помахом чарівної палички! Це винне насторожіті. Про Ваші проблеми знаю не з з чуток. Альо я намагались справлятіся більш щадний методами. Сьогодні боротьба з прищ, завтра зі зморшкамі. Важко артілерію треба Залишити на потім, а по возможности и зовсім НЕ вдаватся до ее использование! Частенько чую Розповіді: як жінка купила крем и помолодшала на 5 років особа розгладілося стало Оксамитова. Через рік крем переставши діяті. І замість своїх 41 вона стала схожа на 50 летнюю.Ето якраз про гормональні крему.

  Anonymous

  якби все було так просто і безпечно, виробник в відкриту б писав про присутність гормонів. Але ж ні старанно про них замовчують. І на останок випадок з особистого життя. Потрапила в лікарню, прописали гормони відразу від 3х захворювань, абсолютно різних !!!!!! Всього один препарат !!!!!! Це про щось говорить? На скільки сильно діє гормонів! Я пройшла підлогу курсу, тобто 3і крапельниці, всього! І проблеми не стало. Від решти половини відмовилася. Долечиваться стала не такими сильними препаратами. Так що робіть висновки :)

  Anonymous

  скажу що навіть якщо і звикнете до цієї серії, то це вже краще ніж з прищавим еб .... Ом ходити ...

  Anonymous

  вам просто підходить ця косметика, це не означає, що вона гормональна, у мене купа прикладів, я в тому числі, кому виші ніяк - ніяких результатів

  Наталка

  ось я теж не розумію !! Ну звикнете і що ????? Будете купувати !!! Краще, ніж шкіру труїти !!!
  А я міняю кошти для вмивання через кожні 2 місяці, щоб шкіра не звикала!

  Anonymous

  а мені Нормадерм спочатку допомагав-допомагав, а потім перестав і все повернулося "на круги своя" ...

  Anonymous

  да ладно вам, в багато креми для повік входить кортизон, але ми не знаємо про це .... Самий, до слова, поширений гормон для шкіри :))))))

  Altair vega

  все правильно кажуть - навіть якщо і звикне шкіра, це в будь-якому випадку краще, ніж світити прищавим обличчям.
  Та й уявіть собі, скільки має коштувати гормональна косметика? Вже точно не 20 у.о. За баночку крему :) я мамі на 8 березня подарувала крем і тонік lierac з фіто-гормонами - так коштувало це задоволення в три рази дорожче :) так що не морочте собі голову, користуйтеся, якщо подобається!

  Ірина

  кращий засіб від пріщей- протизаплідні таблетки "Діані-35", в анотации указано.Балансірует рівень гормонов.Улучшается шкіра, нігті, волоси.Отлічное засіб, результат через 1-2месяца.Сама цим вилікувала особа.

  Anonymous

  але після скасування Діані -35 таке твориться. Зайдіть в рубрику домашній доктор, там є гілка так і називається "Діані-35"

  Емілія

  normaderm мені тиждень допомагав, а потім шкіра звикла і не стало такого карколомного ефекту. Мені подобається ця косметика, я користуюся серією oligo 25 (шкіра дуже суха). Мені 20 років. Не бійтеся, я користувалася normaderm'ом, потім перестала, нічого, з шкірою все в порядку. Просто косметика все-таки аптечна, краще ніж мас-маркет, на мій погляд. Хоча, звичайно, кому що підходить.

  Anonymous

  14 ирина, подивишся, потім через пів року що буде як Діані-35 кинеш !!! З досвіду !!! Посмієшся якщо захочеш

  Anonymous

  да ладно, сама Діані кидала, у всіх все по різному. Але звичайно це гормональне засіб і порівнювати його з виші ... Безглуздо. Я думаю від виші не буде такого висипання. На тлі Діані, відбуваються горманальние зміни, які гальмують, а потім знову прокидаються а від крему, це більше реакція шкіри. Так що думаю, виші не так страшно.

  Anonymous

  ну дo чeгo tупиe нaші люди! Ну хotь кto-to пoсmotрeл нa сoсtaв ??? Eсtь слoвeчкo taкoe - "інгрeдіeнtи" :-))))). Oй, нe moгу, нeужeлі ви дуmaete ЧTO в ЄС пoсвoляt випускatь кoсmetіку з "гoрmoнamі" eсли нa нeй нe bудet еto нaпісaнo?! І, нaпoслeдoк, кoсmetікa для "прbлemнoй шкіри" вooбщe нікoгдa нe bивaet "гoрmoнaльнoй" - нet taкoй maркі в mірe гдe bи еto дeлaлі! Eсли кto-to і moжet ​​beспoкoіtся пo еtomу пoвoду, to toлькo te кto пoкупaet aнtівoзрaсtную кoсmetіку (всякіe tam плaцeнtaрниe вeщі) ... Ех ви, moлoдoсtь, нaівнoсtь ...

  Anonymous

  якби все було так просто і безпечно, виробник в відкриту б писав про присутність гормонів. Але ж ні старанно про них замовчують. І на останок випадок з особистого життя. Потрапила в лікарню, прописали гормони відразу від 3х захворювань, абсолютно різних !!!!!! Всього один препарат !!!!!! Це про щось говорить? На скільки сильно діє гормонів! Я пройшла підлогу курсу, тобто 3і крапельниці, всього! І проблеми не стало. Від решти половини відмовилася. Долечиваться стала не такими сильними препаратами. Так що робіть висновки :)

  Ірина

  кращий засіб від пріщей- протизаплідні таблетки "Діані-35", в анотации указано.Балансірует рівень гормонов.Улучшается шкіра, нігті, волоси.Отлічное засіб, результат через 1-2месяца.Сама цим вилікувала особа.

  Anonymous

  але після скасування Діані -35 таке твориться. Зайдіть в рубрику домашній доктор, там є гілка так і називається "Діані-35"

  Anonymous

  да ладно, сама Діані кидала, у всіх все по різному. Але звичайно це гормональне засіб і порівнювати його з виші ... Безглуздо. Я думаю від виші не буде такого висипання. На тлі Діані, відбуваються горманальние зміни, які гальмують, а потім знову прокидаються а від крему, це більше реакція шкіри. Так що думаю, виші не так страшно.

  Anonymous

  автор, надайте список інгредієнтів, подивимося. Або скажіть де склад можна подивитися.

  Anonymous

  да просто вона вам підійшла, і все. Хіба мало що як по чарівництву буває. Он масаж зробив, особа підтяглося супер. І що, масаж, скажете, гормональний? ;-)

  Anonymous

  дівчата! Заповніть анкету, якщо є час! Там тільки 9 питань, англійською, правда. Запитальник про косметику. Допоможіть мені в цьому, це мені для курсової, буду дуже вдячна: http://www.Esurveyspro.Com/survey.Aspx?Id=ac3b5ab7-0347-4468 -9a09-ea1f5b9d4887

  woman.ru >

  ВІШІ гормональна косметика?

  Восходитель ...

  Віші (Vichy) це по істині гормональна косметика. Вона допоможе дуже швидко надати вам тонус. Ви будете почувати себе краще і впевненіше. Але пам'ятайте, що даною маркою косметики можна користуватися тільки з дозволу дерматолога. Це дуже особлива косметика і призначена вона не для всіх. Застосовуючи її, ви можете просто нашкодити своєму організму. Вона створена для особливої ​​шкіри, точніше можна сказати проблематичною шкіри.
  Саме ідеальне рішення з проблематичною шкірою звернеться до лікаря на прийом. У 75% випадком він вам порадить гормональну косметику Віші. Так як спочатку її виробники не були косметологами, а були простими дерматологами, які намагалися вивести формулу лікування і перетворення проблематичною шкіри. Поступово вони її вивели, і як тільки дана косметика з'явилася на прилавках, її швидко почали розкуповувати.
  Але не всі її оцінили. Пройшов приблизно місяць після початку продажів і вже з'явилися погані відгуки про косметику Віші. Суть поганих відгуків була така, що люди зі здоровою шкірою пробували цю косметику і отримували негативний результат.
  Придбати косметику Vichy ви можете не тільки в аптеках, а й в певних салонах краси.
  Пам'ятайте, що якщо у вас здорова шкіра, то краще не використовувати дану марку косметики.

  Частенько пордадаются згадки (в основному тут) про те що косметика Віші гормональна. Це тільки кремів

  стосується або косметики в цілому?
  Мені гель і скраб для вмивання подобаються.
  І термальна вода.
  Вони теж з гормонами?))

  Trickster

  Гормональна косметика заборонена до продажу, а навіть якби і продавалася, коштувала б у кілька разів більше ніж Віші
  Тут часто задають питання про те, гормональна чи косметика Віші і Мері Кей-ні, не гормональна, але ефект звикання і скасування є, тому і йдуть такі чутки.

  Саша

  Мені косметолог казала, що там гормони рослинного походження, в антивікової лінійці. і то тільки тому що з віком шкіра все менше виробляє свої гормони, і Віші намагається замінити їх на рослинні. і оскільки Віші марка аптечна (нехай і від концерну Лореаль), думаю що вони строго стежать за дозою цих фітогормонів. і напевно вже, що в косметику для молодої шкіри їх не пхають) і взагалі не можу зрозуміти що поганого в рослинних гормонах? думаю, що якби це було шкідливо, то ніхто в продаж таку косметику не випустив.

  гормональна косметика

  на "відповідях" часто можна побачити відповіді користувачів "ЕТА КОСМЕТИКА ГОРМОНАЛЬНА!" от скажіть пож-та-як ви визначаєте містить той чи інший крем в своєму складі гормони? може що то на баночці пишуть ???

  Noname

  Мені вже набридло доводити нашим дамам (особливо вони прив'язалися до Віші), що гормони в вільному продажу заборонені, до того ж, якби такий крем містив гормони, він коштував би в рази дорожче. У мене є припущення, звідки беруться такі чутки: одна якась дама купила крем (моторошно дорогий на її думку), природно, після того, як припинила ним користуватися і перейшла на "сто рецептів краси" - шкіра зіпсувалася. І починається: вона гормональна, до неї звикання ...

  чудова

  Гормональної вважається та косметична продукція, в складі якої є гормони тваринного, рослинного або синтетичного походження. Але далеко не всі гормони здатні надавати тільки позитивний вплив на шкіру.
  Косметика, до складу якої входять гормони тваринного походження, дійсно здатна за короткий час поліпшити стан шкіри, однак, як виявилося, ефект від її застосування рідко буває тривалим. Крім того, тварини гормони або гормони синтетичного походження, що містяться в необразливому на вигляд кремі, уловлюються рецепторами клітин людини і включаються в обмінні процеси, що веде до порушення гормонального балансу всього організму.

  пупсик пупсик

  Можу тільки сказати, що Віші вважається гормональної косметикою і у мене на неї дійсно алергія, причому алергію я відчула ще до того, як її визнали гормональної. Запах жахливий, волосся від їх шампунів на кінцях моторошні, на їх дезадеранти теж алергія.

  Yulia kirillova

  На "відповідях" і не таке можна почути)))) мене не далі як сьогодні вранці одна панянка переконувала в тому, що вся декорат. косметика-шкідлива, псує шкіру і забиває пори))) Давайте і ми ... заб'ємо)))) на неосвічені коментарі людей, які черпають інформацію з "найнадійнішого" джерела обс "одна баба сказала")))))

  Stina

  Можу сказати лише одне-давно помітила, що на проекті є дуже багато воістину "талановитих" людей, які замість того щоб писати наукову фантастику зливають свій дорогоцінний час на проекти. Ось всі ці пости з позначкою "дами у чо дізналася, сьогодні прочитала в ІІІ, вчора по телевізору була передача" ну і іншу маячню вже просто ріже очі. Як же складно зрозуміти. що гормонів в косметиці НЕ БУВАЄ! Але ж ні, багатьом треба кричати про це на кожному розі аби про .. ть косметику, якою вони не користуються, або їм не підійшла.

  бджола майя

  У гормонів є безліч протипоказань і побічних ефектів. Напевно не зовсім випадково на гормональних мазі з аптеки стоїть позначка про наявність гормонів. Ці дамочки, на слух / на око визначають наявність гормонів, покористувавшись такою косметикою, давно б валялися на лікарняних ліжках. Зате менше дурниці було б на проекті.

  Irina

  Насправді маються на увазі фітогормони. У деяких продуктах Віші це фітогормони сої (в тому числі і в тональному кремі Флексіліфт), в лінійці від Фаберлік для віку 45+ це фітогормони з червоної конюшини. Ще сильні фітогормони в женьшені, аралії маньчжурської, золотом корені, гінго і в безлічі інших рослин. Але це і не секрет для більш-менш грамотних людей. У складі на етикетках екстракти і витяжки подібних рослин пишуть як годиться.

  Читайте також

  Гормони в косметиці - правда чи міф?
  Vichy - це гормональна косметика?
  Хто-небудь пробував на собі?
  Чи правда косметика vichy гормональна?
  Хто нею користувався які відгуки у вас про неї?
  ВІШІ гормональна косметика?
  Чому ж настільки ефективний компонент, який легко справляється з багатьма косметичними проблемами, не дозволяють використовувати в косметичній галузі?
  2. Анемія шкіри, коли без?
  Допінгу?
  Підозрювані?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только