Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як розвинути ліва півкуля мозку: вправи для дорослих і дітей?

  1. Які функції залишилися непоміченими?
  2. Як зрозуміти, яке з півкуль у вас розвинене краще?
  3. Основні вправи на кожен день
  4. Вправи для розвитку лівої півкулі
  5. 2. «Дзеркальне лист»
  6. 3. «Кільця»
  7. 4. І нарешті, гарне відео

  Вітаю, дорогі друзі!

  Мозок - це серце нашої нервової системи. Це якийсь комп'ютер, здатний обробляти безліч сигналів, що надходять.

  Саме завдяки його точної роботі ми можемо здійснювати дії, які тісно пов'язані з розумовим процесом, правильною оцінкою того, що відбувається і звичайно ж самовідчуттям.

  Мозок розділений на дві півкулі. Їх симбіоз повинен бути злагодженим, скоординованим і синхронним. Тільки так людина зможе тверезо і адекватно здійснювати важливі види життєдіяльності. Як розвинути ліва півкуля мозку?

  ЗМІСТ:

  Мозок - це загадковий орган і до сих вчені намагаються розгадати ребус роботи півкуль. Так в світі домінує теорія про міжпівкульна асиметрії. Що це означає простою мовою?

  Теорія базується на твердженні, що ліве частина сірої речовини відповідальна за логіку , А права - за політ творчості і почуття. Правда в тому, що завдяки численним експериментам, все ж доведена участь двох частин головного мозку одночасно.

  Тобто і ліва, і права сторона відповідає за обидві складові розумового процесу. Варто відзначити, що теорія існує давно і при цьому, є лідируючою.

  Логічне мислення - це зона відповідальності лівої півкулі. Так у особистості з'являються схильності до аналізу і математичним прорахунків.

  Ліва півкуля відповідає за послідовність обробки процесів, нашу мову, письмо і читання . Також воно допомагає запам'ятовувати і що не маловажно, сприймати числа і цифри.

  Вищезазначене півкуля мозку керує правою частиною тіла. Наприклад, якщо особина є правшой, то, відповідно, розвиненість лівої півкулі помітна більше.

  Розвиток логіки, як виду мислення, допомагає більш ефективно знаходити виходи з життєвих ситуацій. Вона розвиває гнучкість розуму і дає можливість обдумувати надходить більш усвідомлено і чіткіше.

  Саме тому люди прагнуть розвинути роботу лівої півкулі до надшвидкості. Мозок - це м'яз, яку неодмінно потрібно розвивати і прокачувати. Тільки таким чином людина зможе взяти те, що належить йому по праву.

  Які функції залишилися непоміченими?

  Ліва півкуля мозку бере владу над наступними областями роботи організму:

  • опорно-рухова функція правої частини тіла і, відповідно, координація;
  • запам'ятовування математичних символів, дат Днів народження і імена людей;
  • зіставлення логічних фактів і доказів, що вдалося проаналізувати ззовні;
  • буквальне сприйняття. У лівій півкулі немає місця почуттям або емоціям;
  • відчуття тимчасового простору і себе;
  • усвідомлення поняття «Я» і здатність розрізняти його серед натовпу індивідуумів;
  • інтровертізм в характері людства - також заслуга лівої частини мозку.

  У лівій півкулі немає місця почуттям або емоціям;  відчуття тимчасового простору і себе;  усвідомлення поняття «Я» і здатність розрізняти його серед натовпу індивідуумів;  інтровертізм в характері людства - також заслуга лівої частини мозку

  Як зрозуміти, яке з півкуль у вас розвинене краще?

  Я пропоную скористатися наступними методиками визначення, які дозволяють дізнатися домінуючу частину мозку як у дитини, так і у дорослого:

  • сплетіть пальці обох рук між собою. Якщо ви спостерігаєте зверху великий палець лівої руки, значить домінує ліва частина мозку і навпаки;
  • почніть плескати в долоні. Зверніть увагу на руку, яка є контролюючою при бавовні. Найчастіше, вона знаходиться зверху і підпорядковується вказівкам протилежної півкулі;
  • при більш розвиненому лівій півкулі і в разі схрещування рук на рівні сонячного сплетіння, то права рука завжди знаходиться зверху.

  Основні вправи на кожен день

  Звичайно ж, коли діти розвиваються і ростуть, батьки обов'язково повинні відзначати активність і синхронність роботи двох сторін сірої речовини. У навчальних закладах дитина зможе набути навичок послідовності, а так само засвоїти ази образного і логічного розумового процесу. Але чим ви можете допомогти, якщо все ж помітили збої в роботі?

  1. Введіть в звичку дня вирішувати задачі математичного ухилу. Це допоможе тренувати потрібні ділянки головного мозку і зміцнювати набуті навички;
  2. Грайте в шахи, розгадуйте кросворди або ребуси. До речі, для дітей продаються завдання з урахуванням вікового обмеження, а сімейна «посиденьки» в колі ерудитів, може зробить ваш вечір корисним і яскравим.
   У наш час інформаційної інтоксикації, коли звуки, час і події летять з шаленою швидкістю, дуже важливо правильно і ефективно підтримувати роботу свого мозку і фільтрувати інформацію, яка так і норовить залізти до нас в голову.
  3. Складіть програму фізичних навантажень з урахуванням акценту на праву частину організму. Це застосовується в разі, якщо людина лівша.

  Вправи для розвитку лівої півкулі

  1. «Вушко-ніс»

  Вам необхідно взятися лівою рукою за краєчок свого носа. За допомогою правої знайдете протилежне вухо і також візьміться. Далі швидко відпустіть руки і хлопніть в долоні. Головне завдання - поміняти руки місцями так, що б не заплутатися.

  Цю вправу потрібно виконувати, як можна чаші для отримання максимального результату.

  2. «Дзеркальне лист»

  Для цієї опрацювання вам буде потрібно пара олівців або ручок з чистим аркушем паперу. А тепер озбройте канцелярським приладдям для письма відразу обидві руки і почніть вимальовувати дзеркально-симетричні літери.

  Скажу вам відразу, що шедевра вийде Скажу вам відразу, що шедевра вийде  Має пройти час, щоб мозок зрозумів методику і пристосувався Має пройти час, щоб мозок зрозумів методику і пристосувався. Але така «тренування» дуже корисна для сірої речовини цілком, а особливо для лівої півкулі.

  Але така «тренування» дуже корисна для сірої речовини цілком, а особливо для лівої півкулі

  3. «Кільця»

  Розслабте пальці обох рук і струсіть їх. Після почніть перебирати ними так, щоб великий палець руки, вказівний, середній, безіменний і мізинчик набували форму кільця при з'єднанні.

  Така процедура чудово стимулює роботу нервових закінчень в пучках пальців і змушує мозок активно працювати.

  Однозначно, виконання таких задачок корисно. І при цьому, підкріплюючи їх іншими методиками, читанням, аналізом і власної звичкою думати, ви досягнете високих показників .

  4. І нарешті, гарне відео

  Чим більше розвинений персональний «комп'ютер» людини, тим більших висот він зможе досягти. А ні до успіху ми прагнемо, друзі?

  Що ж, на цьому я закінчу свою думку.

  Підписуйтесь на оновлення блогу і рекомендуйте його для прочитання друзям в соціальних мережах. У коментарях розкажіть про те, які вправи практикуєте ви і чи доводилося вам зустрічати амбідекстера - людини, який однаково добре володіє обома руками?

  До зустрічі на блозі, до побачення!

  Які функції залишилися непоміченими?
  Як зрозуміти, яке з півкуль у вас розвинене краще?
  Як розвинути ліва півкуля мозку?
  Що це означає простою мовою?
  Які функції залишилися непоміченими?
  Як зрозуміти, яке з півкуль у вас розвинене краще?
  Але чим ви можете допомогти, якщо все ж помітили збої в роботі?
  А ні до успіху ми прагнемо, друзі?
  У коментарях розкажіть про те, які вправи практикуєте ви і чи доводилося вам зустрічати амбідекстера - людини, який однаково добре володіє обома руками?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только