Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як почистити принтер Epson?

  1. Як очистити принтер?
  2. Програмне забезпечення
  3. власноручний очищення
  4. Приступаємо до роботи:
  5. Система безперервної подачі чорнила
  6. Як почистити друковану головку принтера Epson?
  7. А чи потрібно чистити?
  8. Коли потрібно згадувати про чистку від пилу?
  9. Відеоматеріал

  Будь-яка техніка потребує догляду. Вираз: "Ми відповідаємо за тих, кого приручили", можна застосувати і по відношенню до електронних приладів, які стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Будь-який грамотний власник захоче продовжити термін експлуатації пристроїв до максимуму і докладе до цього необхідні зусилля.

  В даній статті піде мова про догляд за принтерами, зокрема, як почистити принтер Epson, HP. Сьогодні ми обговоримо всі нюанси програмної і механічного прибирання. Не секрет, що своєчасна догляд за приладом - це гарантія тривалої роботи. Таке правило працює і при роботі з принтерами. Скупчення пилу можуть порушити роботу механізму апарату і спричинити за собою поломку. Так, швидше за все, вам не відмовлять в ремонті за гарантією, якщо таке станеться, але навіщо наближати момент лагодження?

  до змісту ↑

  Як очистити принтер?

  Можна виділити два основних способи боротьби з "забрудненнями" всередині техніки:

  • Ручна механічна чистка.
  • Чистка за допомогою програмного забезпечення.

  Розберемося і з тим, і з іншим, так як процеси ці спрямовані на відновлення функціональності різних елементів обладнання.

  до змісту ↑

  Програмне забезпечення

  Не будемо забувати, що виробник вже подбав про потрібному програмному забезпеченні, яким дбайливо забезпечив інсталяційний диск з програмами, драйверами і корисною інформацією, що йде в комплекті з самим агрегатом.

  Ці програми здатні допомогти в очищенні вашого пристрою. Для цього потрібно запустити софт під назвою "Центр рішень HP", перейти в меню "Панель інструментів принтера", а вже там - утиліту для очищення картриджів. Якщо подібними процедурами не займалися тривалий час, можна прогнати її кілька разів.

  Важливо! На жаль, утиліта не займається очищенням друкувальних голівок. Залишається тільки залізти всередину і провести всі процедури власноруч.

  Важливо! Давно не користувалися струменевим принтером, в результаті - виявили, що засох картридж? Не переживайте, адже є кілька способів вирішення цієї проблеми. Про них дізнайтеся в нашому окремому огляді, як відновити картридж для струменевого принтера .

  до змісту ↑

  власноручний очищення

  Як почистити принтер HP? Тут нічого складного. Само собою, найкраще надати справу фахівцям, але тільки якщо є сумніви в своїх силах.

  Щоб зайнятися чисткою головкою принтера HP, нам буде потрібно:

  1. Посуд з плоским дном, яку ви не пошкодуєте викинути. Прекрасно з таким завданням впораються одноразові тарілки і контейнери для продуктів харчування.
  2. Ганчірочка або марля з хорошими поглинаючою здатністю.
  3. Спеціальний набір, який призначений для чищення принтера. Такі набори продаються в спеціалізованих магазинах техніки і навіть мають різні призначення.

  Важливо! Рекомендуємо звернутися до виробника з питанням: чим чистити головку принтера, щоб уникнути небажаних наслідків.

  Приступаємо до роботи:

  • Заповнюємо посудину рідиною з набору і відкладаємо в сторону.
  • Озброюємося ганчіркою або марлею, які заздалегідь змочують водою. Протираємо нижню площадку.

  Важливо! Ні в якому разі не торкайтеся вологою ганчіркою самих сопел. Подібні дії можуть призвести до поломкою.

  • Беремо інший шматочок, який потрібно змочити вже в спеціальної рідини. Очищаємо головку по контуру. Якщо буде потрібно, ганчірочку можна змінити на нову.
  • Час процедури може варіюватися від ступеня забруднення.
  • Закінчивши з головкою, знімаємо з неї гумки. Їх можна просто помити в теплій воді, протерти і повернути на своє місце.
  • Тут-то і починається найскладніше. Друкує головку потрібно очистити зсередини. Також доведеться зайнятися і соплами принтера.
  • Для такої процедури потрібно підкласти марлю, розігріти рідину до 55 градусів, набрати її в спеціальний шприц і прокопувати на чернілозаборние штуцери, поки на марлі не залишаться чорнило.
  • Чистий ганчірка говорить про те, що процедури можна закінчувати.

  Важливо! В процесі проведення робіт по чистці принтера, самостійної заправці картриджа і т.д. є висока ймовірність забруднення рук фарбою, яку не так просто відмити. Читайте корисні поради в нашому пості «Чим відмити фарбу від принтера з рук?» .

  Ось і вся чистка принтера HP. Нічого складного в цьому немає.

  Важливо! З метою профілактики рекомендується регулярно протирати корпус злегка вологою ганчірочкою.

  до змісту ↑

  Система безперервної подачі чорнила

  Чищенням такого механізму потрібно займатися обов'язково. Подібні заходи застерігають вас від пересихання сопел принтера. Щоб очистити це пристосування, необхідно мати рідину для очищення. Промийте це рідиною все баки, трубки і картриджі, звільніть бак від чорнила і промийте водою отвори. "Зганяючи" сервісну рідина так само, як і чорнило під час заправки.

  Ці інструкції демонструють всю простоту процедур з прибирання при належній базі знань, але закріпимо матеріал на інших прикладах.

  Ці інструкції демонструють всю простоту процедур з прибирання при належній базі знань, але закріпимо матеріал на інших прикладах

  до змісту ↑

  Як почистити друковану головку принтера Epson?

  Чистка принтера Epson за допомогою програмного забезпечення не сильно відрізняється від вищеописаних інструкцій, і має таку послідовність:

  1. Заходимо в "Пристрої та принтери" за допомогою меню "Пуск".
  2. У розділі "Принтери" необхідно вибрати "Підключений принтер".
  3. У наступному вікні відкрийте розділ "Налаштування друку". Робиться це натисканням правої кнопки миші.
  4. Зайдіть в меню "Сервіс" і відшукайте там функцію "Прочистки друкуючої головки". Підтвердіть свої дії натисканням клавіші "Ок".
  5. Можливо, пристрій "запропонує" провести тест, який зможе виявити неполадки. Не варто відмовлятися від нього.

  Важливо! Частка принтерів моделі Canon відбувається подібним чином і вагомих відмінностей не має.

  до змісту ↑

  А чи потрібно чистити?

  Існує ряд причин, за якими слід займатися електроприладами частіше:

  • Якщо довго не приділяти уваги техніці, чорнило можуть зсохнутися.
  • Друкуюча головка - це дуже вразливий для пилу елемент, оскільки він весь час "вологий".
  • Робочі місця всередині принтера забиваються відходами від чорнила.

  Важливо! Хочете виділятися в натовпі? Любіть ексклюзивні речі? Скористайтеся нашими порадами, і ви зможете в домашніх умовах проводити друк принтів на футболках .

  до змісту ↑

  Коли потрібно згадувати про чистку від пилу?

  Слід негайно зайнятися справою, якщо ви виявили хоча б один з подібних дефектів:

  • Плями і плями від чорнила.
  • Деякі області друкують з працею.
  • Нечіткі лінії.
  • Горизонтальні смужки на роздрукованому зображенні.

  Важливо! Повторюємо, що при виявленні одного з дефектів слід зайнятися чисткою принтера або звернутися в найближчий сервісний центр.

  до змісту ↑

  Відеоматеріал

  Дотримуючись всіх поради та рекомендації, а також дотримуючись докладним інструкціям, ви позбавите себе від потреби в придбанні нового принтера. Своєчасна чистка картриджів принтера та інших компонентів зможе продовжити життя пристрою.

  Як очистити принтер?
  А чи потрібно чистити?
  Коли потрібно згадувати про чистку від пилу?
  Так, швидше за все, вам не відмовлять в ремонті за гарантією, якщо таке станеться, але навіщо наближати момент лагодження?
  Давно не користувалися струменевим принтером, в результаті - виявили, що засох картридж?
  Хочете виділятися в натовпі?
  Любіть ексклюзивні речі?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только