Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Вироби своїми руками: порося-скарбничка в техніці квілінгу

  1. Скарбничка-порося
  2. Який клей використовувати?
  3. 2 клас "корзина з квітами"
  4. Де купити контейнер для зубних пластинок дитині ??
  5. гілочка квітів - квіллінг
  6. Листівка з конваліями
  7. метелики прилетіли
  8. суниця
  9. посуд
  10. ажурні подаруночки
  11. свиня скарбничка
  12. інструкція - мишка - квіллінг
  13. мої нові папірці
  14. Тільки мене геометризме дратують? кв питання
  15. Сніжинки. Квілінг.
  16. рамочки для фото (квіллінг)
  17. Допоможи з листком для садка
  18. потрібні ідеї - саморобна скарбничка
  19. Костюм / маска порося.

  зміст:

  продовжуємо освоювати квіллінг - мистецтво виготовлення зі скрученого паперу. Майстри, які працюють в техніці квілінгу з дітьми, вважають за краще використовувати гофрокартон: його смужки щільні і пружні, фігурки з них виходять об'ємні, красиві, а часу на виготовлення витрачається трохи. Сьогодні розповімо, як зробити своїми руками виріб - порося, який може стати справжнісінькою скарбничкою.

  До змісту

  Скарбничка-порося

  Вам будуть потрібні смужки гофрокартону

  Рожевого кольору

  • 21 шт. 50х1 см
  • 2 шт. 50х0,5 см
  • 4 шт. 25х1 см
  • 2 шт. 6х0,5 см
  • 2 шт. 5х1 см

  бордового кольору

  • 2 шт. 5х1 см
  • 1 шт. 4х1 см

  додатково:

  • пара маленьких пластикових вічко
  1. Візьміть 10 рожевих смужок розміром 50х1 см і склейте їх в одну. Отриману смугу скрутіть в щільний диск, кінчик приклейте. Це задня частина тулуба порося.

  Це задня частина тулуба порося

  1. Приготуйте 2 рожеві і 2 бордові смужки розміром по 5х1 см. Склейте їх різнокольоровими парами. Скрутіть кожну двобарвне смужку в щільний диск, починаючи з бордового кінчика. Вийшли стовпчики - ніздрі порося.

  Вийшли стовпчики - ніздрі порося

  1. Склейте в одну довгу смужку 10 рожевих смужок розміром 50х1 см. Склейте бічними сторонами ніздрі-стовпчики. Приклейте кінчик вийшла довгою смуги до ніздрів і починайте їх щільно обкручувати. Зробивши 5 оборотів, візьміть смужку бордового кольору розміром 4х1 см і приклейте її на виток під ніздрями. Це буде рот поросяти. Продовжуйте скручувати щільний диск. Закінчивши, прикладіть його до диска задньої частини тулуба (см. П. 1). Вони повинні співпасти по діаметру. Якщо це так, то приклейте кінчик смужки. Вийшла передня частина тулуба порося.

  Вийшла передня частина тулуба порося

  1. Видавіть високим куполом диски задньої і передньої частин тулуба. При видавлюванні передньої частини сформуйте п'ятачок, видавивши ніздрі трохи вище тулуба. Надайте куполу невеликий вигин, щоб п'ятачок вийшов трохи кирпатим вгору. Обидві частини ретельно промажте зсередини клеєм і просушіть.

  Обидві частини ретельно промажте зсередини клеєм і просушіть

  1. Візьміть 2 рожеві смужки розміром 50х0,5 см. Скрутіть кожну в диск і злегка розпустіть його в спіраль. Кінчики смужок приклейте. Це заготовки для вушок свинки.

  Це заготовки для вушок свинки

  1. Надайте спіралям форму трикутника. Одна сторона кожного трикутника повинна бути напівкруглої, щоб при складанні вухо щільно прилягло до голови. Видавіть трикутники куполом, всередині - промажте клеєм. Вушка готові!

  Вушка готові

  1. Візьміть 4 рожеві смужки розміром 25х1 см. Скрутіть їх в диски, кінчики приклейте. Це заготовки для ніжок.

  Це заготовки для ніжок

  1. Видавіть диски високими конусами, всередині промажьте клеєм, злегка зігніть. На вузьку частину кожного конуса приклейте копитце: шматочок бордового гофрокартону з V-подібним вирізом посередині.

  На вузьку частину кожного конуса приклейте копитце: шматочок бордового гофрокартону з V-подібним вирізом посередині

  1. Візьміть 2 рожеві смужки розміром 6х0,5 см. Намажте клеєм гладку сторону однієї смужки, залишивши ненамазанним тільки кінчик завдовжки 0,5 см. Прикладіть смужку намазала стороною до гладкої стороні інший смужки, поєднавши кінці. Поки заготівля волога, надайте їй форму спіралі, накрутивши на олівець. Це буде хвостик. Зігніть назовні непроклеенние кінчики, з їх допомогою хвіст буде кріпитися до тулуба.

  Зігніть назовні непроклеенние кінчики, з їх допомогою хвіст буде кріпитися до тулуба

  1. Гострим макетним ножем проріжте вузьку прямокутну щілину для монет у краї будь-якої з заготовок для тулуба. Змастіть краї заготовок тулуба клеєм і щільно притисніть один до одного. Візьміть рожеву смужку шириною 1 см і обклейте нею стик заготовок: від одного краю щілини до іншого.

  Візьміть рожеву смужку шириною 1 см і обклейте нею стик заготовок: від одного краю щілини до іншого

  1. Приклейте до тулуба порося хвіст, пластикові оченята і вушка. З шматочків гофрокартону зробіть і приклейте смішну чолочку-бахрому і бордові брови.

  З шматочків гофрокартону зробіть і приклейте смішну чолочку-бахрому і бордові брови

  1. Визначте на тулуб місця кріплення ніжок і поставте мітки. Приклейте ніжки за допомогою термоклея. Скарбничка-порося готова!

  Діти обожнюють працювати з гофрокартоном: всього півгодини зусиль - і в руках готова виріб. До того ж робота з цим матеріалом розвиває дрібну моторику, творче мислення і вчить основам конструювання.

  До змісту

  Який клей використовувати?

  Для склеювання основних деталей використовується клей ПВА. Однак під такою назвою продається клей різних виробників, що володіє різними властивостями. Який вибрати? По-перше, клей повинен бути досить густий, щоб не розмочувати гофрокартон і швидко "схоплювати" пружні витки скручених з нього деталей. По-друге, після висихання клей повинен ставати безбарвним (не білою і не жовтим). По-третє, клей не повинен мати неприємного запаху. По-четверте, упаковка клею повинна мати тонкий носик-дозатор.

  Для складання об'ємних виробів знадобиться термоклей. Він продається у вигляді прозорих циліндричних стрижнів і наноситься на поверхню за допомогою електричного термопистолета. Стрижень вставляється в пістолет і розігрівається в ньому до потрібної температури. Потім гарячий клей видавлюється за допомогою курка через носик-сопло пістолета на робочу поверхню. При охолодженні (на це йде всього кілька секунд) клей твердне, міцно скріплюючи склеюються деталі.

  Вибираючи термопістолет, віддавайте перевагу невеликим за розміром моделям з гострим довгим носиком. Відразу запасіться достатньою кількістю стрижнів.

  Перш за все, не залишайте термопістолет включеним без нагляду. Якщо разом з вами працюють діти, поясніть їм, які частини приладу нагріваються, і що клей, який випливає з термопистолета, теж гарячий. Покажіть їм, як правильно користуватися цим електроприладом, щоб задоволення від роботи не було затьмарене опіком руки або пошкодженої поверхнею столу.

  Автор

  Анна Ургард Лариса Курочкіна Тетяна Щур

  Авторська стаття

  x

  Вам сподобалася стаття?

  Оцініть статтю

  Обговорення

  У мене є схожий порося, але тільки в'язаний) Квіллінг зараз став таким популярним, а мені чомусь не подобається. Може, тому що з паперу, а вона недовговічна, та й виглядає дешево. Хоча після цієї статті мені навіть починає подобатися ця техніка) Та й описано всі докладно, з картинками. Треба буде спробувати.

  Смішний такий парасюшка виходить !!!! Треба з донькою спробувати такого ж зробити! Вона у мене на гурток дизайнера ходить і дуже любить всякими виробами займатися. Так що думаю, що їй сподобається.

  .

  Коментувати можут "Падалка своїми руками: порося-скарбничка в техніці квілінгу"

  2 клас "корзина з квітами"

  Різдвяний янгол в техніці квіллінг від Анни Зайцевої

  Видавництво «Ексмо» представляє книги "Чарівні сніжинки з паперу та бісеру" і "Об'ємний квіллінг: створюємо фігурки з гофрокартону" від відомого дизайнера і ...

  Де купити контейнер для зубних пластинок дитині ??

  сині квіти

  Падалка в техніці квілінгу - своїми руками до 8 березня. Цей вид рукоділля називається техніка квіллінг. Вироби своїми руками до свята 8 березня: картини з квітів.

  гілочка квітів - квіллінг

  Падалка в техніці "квіллінг". Цей вид рукоділля називається техніка квіллінг. Подивитися на Яндекс.Фотках У мережі знайшов перелік інструментів для квілінгу Букет волошок - квіллінг. Падалка в техніці квілінгу - своїми руками до 8 березня.

  Листівка з конваліями

  Падалка в техніці "квіллінг". Цей вид рукоділля називається техніка квіллінг. Подивитися на Яндекс.Фотках У мережі знайшов Розділ: Хвастаюсь! : О) (квіллінг квіти). гілочка квітів - квіллінг. Вироби своїми руками: порося - скарбничка в техніці квілінгу.

  метелики прилетіли

  Вироби своїми руками: порося - скарбничка в техніці квілінгу. Квіллінг для початківців: майстер-клас з фото. Вироби своїми руками в техніці квілінгу - майстер-клас з фото. На стінках коробочки ми розмістимо аплікацію - метелика, бабку і гусеницю ...

  суниця

  Вироби своїми руками: порося - скарбничка в техніці квілінгу. Замовлення в техніці квіллінг це об'ємне бумагокрученія і вироби ручної роботи. Подивитися на Яндекс.Фотках У мережі знайшов перелік інструментів для квілінгу ...

  посуд

  3D квіллінг - це всякі об'ємні вироби. Іграшки. У іграшок буває побільше - з гофрокартону коли, і поменше - це як я показувала зі звичайних папірців.

  ажурні подаруночки

  Вироби своїми руками: порося - скарбничка в техніці квілінгу. Падалка в техніці "квіллінг". Цей вид рукоділля називається техніка квіллінг. Подивитися на Яндекс.Фотках У мережі знайшов перелік інструментів для квілінгу: Основний ...

  свиня скарбничка

  немає, гофрокартон це не папір для квілінгу. :-) квіллінг це вироби зі скрученого бумагі.Тіпа вашіх.Но дітям Майстер-клас для початківців: квіллінг з гофрокартону.

  інструкція - мишка - квіллінг

  Падалка в техніці "квіллінг". Цей вид рукоділля називається техніка квіллінг. Як би не гарно виглядали покупні іграшки: блискучі, що притягають погляд, але ні з чим не можна порівняти ...

  мої нові папірці

  Вироби своїми руками: порося - скарбничка в техніці квілінгу. Падалка в техніці "квіллінг". Цей вид рукоділля називається техніка квіллінг. Рукоділля, яке особливо привертає дівчаток.

  Тільки мене геометризме дратують? кв питання

  вироби з гофрокартону квіллінг.

  Сніжинки. Квілінг.

  Сніжинки. Квілінг.

  рамочки для фото (квіллінг)

  Падалка в техніці квілінгу - своїми руками до 8 березня. Цей вид рукоділля називається техніка квіллінг. Вироби своїми руками до свята 8 березня: картини з квітів.

  Допоможи з листком для садка

  Як склеїти целофан?

  потрібні ідеї - саморобна скарбничка

  потрібні ідеї - саморобна скарбничка. Іграшки та ігри. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка і взаємини з вихователями, хвороби і фізичний розвиток Падалка своїми руками: порося - скарбничка в техніці квілінгу.

  Костюм / маска порося.

  Виріб своїми руками з гофрокартону в техніці квілінгу - порося - скарбничка. Сьогодні розповімо, як зробити своїми руками виріб - порося, який може стати справжнісінькою скарбничкою. Медичний симуляції центр Боткінської лікарні ...

  Який вибрати?
  Де купити контейнер для зубних пластинок дитині ?
  Тільки мене геометризме дратують?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только