Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Що подарувати на ситцеве весілля? Ситцеве весілля - які подарунки прийнято дарувати?

  1. Що подарувати на ситцеве весілля?
  2. Подарунки подружжю на 1 річницю урочистості
  3. Інші ідеї подарунків на ситцеве весілля
  4. А Ви відзначаєте ювілеї свої весілля?
  5. Поїздка на річницю весілля
  6. Що подарувати чоловікові на річницю весілля ???
  7. Весілля \ непросто у студентів-що подарувати?
  8. Що дарують на весілля в Єгипті?
  9. Потрібні поради: що подарувати на коралову весілля?
  10. ситцеве весілля
  11. Що подарувати на ситцеве весілля?
  12. До річниці весілля
  13. Скільки грошей подарувати на весілля?
  14. Що подарувати на річницю весілля?
  15. Що подарувати? Гості з Німеччини.
  16. Ситцевий халат :)))
  17. 35 років подружнього життя. Що можна пода
  18. Подарунки на ситцеве весілля
  19. що подарувати на річницю
  20. Що вишити в подарунок до весілля, якщо новий
  21. Річниці весіль.
  22. 8 років сімейного життя ...
  23. Річниця весілля
  24. Що подарувати на ситцеве весілля?
  25. Подарунки подружжю на 1 річницю урочистості
  26. Інші ідеї подарунків на ситцеве весілля
  27. А Ви відзначаєте ювілеї свої весілля?
  28. Поїздка на річницю весілля
  29. Що подарувати чоловікові на річницю весілля ???
  30. Весілля \ непросто у студентів-що подарувати?
  31. Що дарують на весілля в Єгипті?
  32. Потрібні поради: що подарувати на коралову весілля?
  33. ситцеве весілля
  34. Що подарувати на ситцеве весілля?
  35. До річниці весілля
  36. Скільки грошей подарувати на весілля?
  37. Що подарувати на річницю весілля?
  38. Що подарувати? Гості з Німеччини.
  39. Ситцевий халат :)))
  40. 35 років подружнього життя. Що можна пода
  41. Подарунки на ситцеве весілля
  42. що подарувати на річницю
  43. Що вишити в подарунок до весілля, якщо новий
  44. Річниці весіль.
  45. 8 років сімейного життя ...
  46. Річниця весілля
  47. Що подарувати на ситцеве весілля?
  48. Подарунки подружжю на 1 річницю урочистості
  49. Інші ідеї подарунків на ситцеве весілля
  50. А Ви відзначаєте ювілеї свої весілля?
  51. Поїздка на річницю весілля
  52. Що подарувати чоловікові на річницю весілля ???
  53. Весілля \ непросто у студентів-що подарувати?
  54. Що дарують на весілля в Єгипті?
  55. Потрібні поради: що подарувати на коралову весілля?
  56. ситцеве весілля
  57. Що подарувати на ситцеве весілля?
  58. До річниці весілля
  59. Скільки грошей подарувати на весілля?
  60. Що подарувати на річницю весілля?
  61. Що подарувати? Гості з Німеччини.
  62. Ситцевий халат :)))
  63. 35 років подружнього життя. Що можна пода
  64. Подарунки на ситцеве весілля
  65. що подарувати на річницю
  66. Що вишити в подарунок до весілля, якщо новий
  67. Річниці весіль.
  68. 8 років сімейного життя ...
  69. Річниця весілля

  Що подарувати на ситцеве весілля?

  зміст:

  Здається, що ще зовсім недавно всі кричали "Гірко!", А, виявляється, з дня народження сім'ї вже пройшов цілий рік. Рік нових можливостей, нових вражень, нових радощів ... Перший рік подружнього життя. Звичайно, "молодят" треба привітати. Ось тільки як? З одного боку, і свято начебто тільки їх, сімейний, з іншого, - пішли ті "весільно-річниці" традиції, на які можна було б орієнтуватися. Все це не так. По-перше, в день весілля народжується сім'я, а з Днем народження, хоч як крути, прийнято вітати всіх і завжди. По-друге, "згадати", як називається сьогоднішній день і що потрібно дарувати не так вже й складно.

  Називати перший рік спільно прожитого життя ситцевій весіллям почали завдяки традиції дарувати в цей день молодому подружжю "ситець на пелюшки": за старих часів до першої річниці в сім'ї вже напевно чекали первістка. Зараз це, до речі, знову стає актуальним: адже багато пар довгий час живуть в цивільному шлюбі і ставлять "штамп у паспорт" лише з появою нового члена сім'ї в маминому "животику".

  До змісту

  Подарунки подружжю на 1 річницю урочистості

  Що стосується подарунка, сам ситець краще якраз не дарувати. Вироби з цієї тканини після перших же прань втрачають свій первинний вигляд і стають зовсім "несвятковими". Тому, заради сьогоднішнього дня, поняття "ситець" можна розширити до поняття "текстилю". Іншими словами, ви можете вибрати в подарунок нові штори, які урізноманітнюють інтер'єр сімейної "фортеці" пари, або плед, під яким можна буде сховатися разом холодними зимовими вечорами і знову відчувати себе найщасливішими людьми на світі. Не менш практичним і, напевно, бажаним подарунком можуть стати нова скатертина або серветки ручної роботи.

  Якщо ви вирішите подарувати подружжю такий досить поширений презент як набір постільної білизни, постарайтеся заздалегідь дізнатися "параметри" їх "спального місця". Погодьтеся, буде дуже прикро, якщо "сонячні" сни на білизні типу "пляж" Ваші друзі не побачать лише тому, що замість "Єврокомплект" ви купили для них звичайну "двушку". При виборі тканини найкраще буде зупиниться на бязі. Ця тканина не вицвіте, як ситець, не «заморозить", як шовк, і коштує не так дорого, як сатин і атлас. Тому ви зможете легко придбати відразу кілька комплектів, які подружжя зможуть змінювати в залежності від настрою.

  На "ситцеве" річницю можна подарувати практично будь-який одяг. При цьому, якщо дата випала на літо, то річ можна навіть купити з актуальної сьогодні тканини. В цьому випадку, головними критеріями при виборі вироби буде щільність тканини і її забарвлення. Зупинитися краще всього на "непрозорих" однотонних речах типово "літніх" моделей: футболка, сорочка з коротким рукавом, шорти, туніка.

  До змісту

  Інші ідеї подарунків на ситцеве весілля

  Крім практичних подарунків можна подарувати і "естетику". Спробуйте придбати в магазині для рукодільниць набір для вишивання, а до нього - тканина, нитки і, можливо, практичні поради до роботи. Витративши трохи більше часу на такий подарунок, ви будете впевнені, що від вас подружжя отримають щось дійсно оригінальне і унікальне. До речі, можна трохи пофантазувати і просто намалювати аквареллю картину прямо на тканини. Так чи інакше, не забудьте потім підписати свій шедевр і вставити його в рамку: нехай "молодята" пишаються новою частиною інтер'єру.

  Якщо знаєте напевно, що хочуть і чоловік, і дружина, придбайте краще саме цей, довгоочікуваний подарунок. Річниці весілля, звичайно, не випадково носять назви, але будь-які прикмети завжди можна "обійти". Для цього придбайте щось, що стане "атрибутом" сьогоднішнього дня, і підготуйте відповідну "символу" і подарунку вітальну промову. Піднести, в принципі, можна все, що завгодно, досить буде використовувати важливий сьогодні ситець в якості, наприклад, своєрідною "обгорткового паперу". А якщо ви вмієте вишивати або у вас є той, кого про це можна попросити, спробуйте додати на "упаковку" вишитий букет квітів або текст невеликого вірша.

  Ситцеве весілля - це своєрідна "межа", яку молоді змогли подолати. Попереду тепер ще більше щасливих днів подружнього життя, яка вже знайшла "стаж", а, значить, і досвід. Подаруйте подружжю свої посмішки - і вам обов'язково посміхнуться у відповідь! Але що б ви не піднесли як подарунок, пам'ятайте, що сьогодні ваша мета не тільки порадувати близьких людей, а й просто порадіти за них.

  Морозова Марія

  Авторська стаття

  x

  Вам сподобалася стаття?

  Оцініть статтю

  Обговорення

  Дякую за статтю! Цікаво і пізнавально :)
  А я подарувала друзям на весілля комплект розумного будинку. там захист від злому. Дешевше охранки раз в 10, обійшлося всього в 11 тисяч, зате користь та ж. Можна додати до вашої статті, мені здається. :) Особливо, якщо в нову квартиру молодята в'їжджають, то точно в нагоді.
  Я взяла в фірмі інвіон, якщо кому потрібно. Хороші хлопці

  Так, це здорово, коли є такі люблячі люди, котрі готові радіти за тебе, за твоє щастя! дуже приємно! На ситцеве весілля можна подарувати багато корисних і потрібних штучок!

  А ще можна на ювілей сім'ї подарувати велику картину (колаж) про сім'ю .. так сказати ювілейний колаж. тут можна приклади подивитися

  спасибі за корисну статью.как раз не знали, що можна подарувати молодим

  21.11.2008 11:48:54, Надія

  .

  Коментувати можут "Що подарувати на ситцеве весілля?"

  А Ви відзначаєте ювілеї свої весілля?

  Що подарувати на ситцеве весілля? Річниці весілля, звичайно, не випадково носять назви, але будь-які прикмети завжди можна "обійти". Більшість сімейних пар запевняє ... А Ви відзначаєте ювілеї свої весілля? Мій батько завжди матері дарував в річницю весілля ...

  Поїздка на річницю весілля

  Подарунок чоловікові на 25 ювілей весілля. Я в такі випадки за спільне придбання чогось для душі, поїздки і т.п. Від чоловіка ще можна Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля. Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля.

  Що подарувати чоловікові на річницю весілля ???

  Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля. На річницю чоловік в цьому році мені подарував прикрасу і ніч в готелі, було дуже здорово і романтично.

  Весілля \ непросто у студентів-що подарувати?

  Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля. Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля. Весілля \ непросто у студентів- що подарувати? Дівчата, прошу ваших порад, ідей, думки по подарунку на весілля.

  Що дарують на весілля в Єгипті?

  Від ситцевій до діамантового весілля - відзначаємо щороку і даруємо подарунки! Розділ: Звичаї, традиції (що дарують на весілля в германии). Знаю, що в Німеччині часто молодята вибирають магазин Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля.

  Потрібні поради: що подарувати на коралову весілля?

  Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля. Коралове весілля батьків. Як влаштувати свято? Що дарувати? я не ризикнула дарувати золото, та й не носять вони його. На пряме запитання - що подарувати, сказали як завжди-у нас все є, крім здоров'я.

  ситцеве весілля

  ситцеве весілля. Люди добрі! може у кого-небудь виникнуть ідеї, що подарувати чоловікові на ситцеве весілля? а то у мене, крім, пардоньте, трусів нічого в голову не приходить ...

  Що подарувати на ситцеве весілля?

  На ситцеве весілля можна подарувати багато корисних і потрібних штучок! 22.03.2014 19:18:45, nina777. А ще можна на ювілей сім'ї А ще можна на ювілей сім'ї подарувати велику картину (колаж) про сім'ю .. так сказати ювілейний колаж. тут можна приклади подивитися.

  До річниці весілля

  Ситцеве весілля. Хочу подарувати йому ситцевий хусточку з вишивкою, можливо з маленькою в куточку .... Може Ви мені щось підкажете? Може є у кого схемку кілець або чого-небудь іншого ???

  Скільки грошей подарувати на весілля?

  Річниці весілля - скільки років, скільки зим. Гроші, подаровані на весілля, випаровуються в перші тижні після одруження, а побут так і залишається невлаштованих. На ситцеве (1 рік), лляну (4 роки) і мереживну (13 років) весілля прийнято дарувати текстиль ...

  Що подарувати на річницю весілля?

  Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля. Бюджет 20 -25 тис. Хочеться щось оригінальне, що запам'ятовує! Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля. Єлизавета Боярська та Максим Матвєєв: 7 річниця весілля і 35- річчя актора ...

  Що подарувати? Гості з Німеччини.

  Чому ніхто не дарує? Мрію про дорогий, красивою, червоною матрьошці з класичним особою. Хоча все це з оглядкою на дітей. "Залізне весілля" - 65 -річчя. Що подарувати на ситцеве весілля? Перший рік подружнього життя.

  Ситцевий халат :)))

  Що подарувати на ситцеве весілля? Вчора наділу моторошні квітчасті широкі штани ситцеві і вицвілу широку футболку займаюся прибиранням і при цьому мене ніхто не бачить, надягаю старенький байковий халатик.

  35 років подружнього життя. Що можна пода

  "Ситцеве весілля" - річниця сімейного життя. Що подарувати на ситцеве весілля? Перший рік подружнього життя. "Полотняна або лляне весілля" - 35 -річчя.

  Подарунки на ситцеве весілля

  Що подарувати на ситцеве весілля? Що подарувати на річницю весілля? У нас перша, ситцеве весілля. Можна було б по изголяться на тему вироби з ситцю, наприклад, семейники ситцеві або піжаму, але в моєму варіанті це відпадає.

  що подарувати на річницю

  що подарувати на річницю. Жінка та чоловік. Сімейні відносини. я вже прикупила чоловікові подарунок на чергову річницю весілля - механічна вішалка для краваток - суперская річ, якщо у чоловіка є більше 10 краваток, якщо він носить їх на роботу - такий овал, в ...

  Що вишити в подарунок до весілля, якщо новий

  Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля. Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля. Мама хоче зробити татові подарунок, і вишити що-небудь з символікою весілля.

  Річниці весіль.

  "Ситцеве весілля" - річниця сімейного життя. Передбачається, що в життя молодих людей вже увійшла "ситцеве простота". Подарунки на весілля і річницю - кращі ідеї. Коробеннікова Юлія. Що подарувати на ситцеве весілля?

  8 років сімейного життя ...

  "Ситцеве весілля" - річниця сімейного життя. Передбачається, що в життя молодих людей вже увійшла "ситцеве простота". Що подарувати на ситцеве весілля? Перший рік подружнього життя. Звичайно, "молодят" треба привітати. Ось тільки як?

  Річниця весілля

  Перше весілля - ситцеве. У нас мені чоловік надарував всякі ситцеві витребеньки для кухні, а я йому плюсом до незабутнього вечора огроменние ситцеві Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля. 10 років спільної життя-це якась "весілля?"

  Що подарувати на ситцеве весілля?

  зміст:

  Здається, що ще зовсім недавно всі кричали "Гірко!", А, виявляється, з дня народження сім'ї вже пройшов цілий рік. Рік нових можливостей, нових вражень, нових радощів ... Перший рік подружнього життя. Звичайно, "молодят" треба привітати. Ось тільки як? З одного боку, і свято начебто тільки їх, сімейний, з іншого, - пішли ті "весільно-річниці" традиції, на які можна було б орієнтуватися. Все це не так. По-перше, в день весілля народжується сім'я, а з Днем народження, хоч як крути, прийнято вітати всіх і завжди. По-друге, "згадати", як називається сьогоднішній день і що потрібно дарувати не так вже й складно.

  Називати перший рік спільно прожитого життя ситцевій весіллям почали завдяки традиції дарувати в цей день молодому подружжю "ситець на пелюшки": за старих часів до першої річниці в сім'ї вже напевно чекали первістка. Зараз це, до речі, знову стає актуальним: адже багато пар довгий час живуть в цивільному шлюбі і ставлять "штамп у паспорт" лише з появою нового члена сім'ї в маминому "животику".

  До змісту

  Подарунки подружжю на 1 річницю урочистості

  Що стосується подарунка, сам ситець краще якраз не дарувати. Вироби з цієї тканини після перших же прань втрачають свій первинний вигляд і стають зовсім "несвятковими". Тому, заради сьогоднішнього дня, поняття "ситець" можна розширити до поняття "текстилю". Іншими словами, ви можете вибрати в подарунок нові штори, які урізноманітнюють інтер'єр сімейної "фортеці" пари, або плед, під яким можна буде сховатися разом холодними зимовими вечорами і знову відчувати себе найщасливішими людьми на світі. Не менш практичним і, напевно, бажаним подарунком можуть стати нова скатертина або серветки ручної роботи.

  Якщо ви вирішите подарувати подружжю такий досить поширений презент як набір постільної білизни, постарайтеся заздалегідь дізнатися "параметри" їх "спального місця". Погодьтеся, буде дуже прикро, якщо "сонячні" сни на білизні типу "пляж" Ваші друзі не побачать лише тому, що замість "Єврокомплект" ви купили для них звичайну "двушку". При виборі тканини найкраще буде зупиниться на бязі. Ця тканина не вицвіте, як ситець, не «заморозить", як шовк, і коштує не так дорого, як сатин і атлас. Тому ви зможете легко придбати відразу кілька комплектів, які подружжя зможуть змінювати в залежності від настрою.

  На "ситцеве" річницю можна подарувати практично будь-який одяг. При цьому, якщо дата випала на літо, то річ можна навіть купити з актуальної сьогодні тканини. В цьому випадку, головними критеріями при виборі вироби буде щільність тканини і її забарвлення. Зупинитися краще всього на "непрозорих" однотонних речах типово "літніх" моделей: футболка, сорочка з коротким рукавом, шорти, туніка.

  До змісту

  Інші ідеї подарунків на ситцеве весілля

  Крім практичних подарунків можна подарувати і "естетику". Спробуйте придбати в магазині для рукодільниць набір для вишивання, а до нього - тканина, нитки і, можливо, практичні поради до роботи. Витративши трохи більше часу на такий подарунок, ви будете впевнені, що від вас подружжя отримають щось дійсно оригінальне і унікальне. До речі, можна трохи пофантазувати і просто намалювати аквареллю картину прямо на тканини. Так чи інакше, не забудьте потім підписати свій шедевр і вставити його в рамку: нехай "молодята" пишаються новою частиною інтер'єру.

  Якщо знаєте напевно, що хочуть і чоловік, і дружина, придбайте краще саме цей, довгоочікуваний подарунок. Річниці весілля, звичайно, не випадково носять назви, але будь-які прикмети завжди можна "обійти". Для цього придбайте щось, що стане "атрибутом" сьогоднішнього дня, і підготуйте відповідну "символу" і подарунку вітальну промову. Піднести, в принципі, можна все, що завгодно, досить буде використовувати важливий сьогодні ситець в якості, наприклад, своєрідною "обгорткового паперу". А якщо ви вмієте вишивати або у вас є той, кого про це можна попросити, спробуйте додати на "упаковку" вишитий букет квітів або текст невеликого вірша.

  Ситцеве весілля - це своєрідна "межа", яку молоді змогли подолати. Попереду тепер ще більше щасливих днів подружнього життя, яка вже знайшла "стаж", а, значить, і досвід. Подаруйте подружжю свої посмішки - і вам обов'язково посміхнуться у відповідь! Але що б ви не піднесли як подарунок, пам'ятайте, що сьогодні ваша мета не тільки порадувати близьких людей, а й просто порадіти за них.

  Морозова Марія

  Авторська стаття

  x

  Вам сподобалася стаття?

  Оцініть статтю

  Обговорення

  Дякую за статтю! Цікаво і пізнавально :)
  А я подарувала друзям на весілля комплект розумного будинку. там захист від злому. Дешевше охранки раз в 10, обійшлося всього в 11 тисяч, зате користь та ж. Можна додати до вашої статті, мені здається. :) Особливо, якщо в нову квартиру молодята в'їжджають, то точно в нагоді.
  Я взяла в фірмі інвіон, якщо кому потрібно. Хороші хлопці

  Так, це здорово, коли є такі люблячі люди, котрі готові радіти за тебе, за твоє щастя! дуже приємно! На ситцеве весілля можна подарувати багато корисних і потрібних штучок!

  А ще можна на ювілей сім'ї подарувати велику картину (колаж) про сім'ю .. так сказати ювілейний колаж. тут можна приклади подивитися

  спасибі за корисну статью.как раз не знали, що можна подарувати молодим

  21.11.2008 11:48:54, Надія

  .

  Коментувати можут "Що подарувати на ситцеве весілля?"

  А Ви відзначаєте ювілеї свої весілля?

  Що подарувати на ситцеве весілля? Річниці весілля, звичайно, не випадково носять назви, але будь-які прикмети завжди можна "обійти". Більшість сімейних пар запевняє ... А Ви відзначаєте ювілеї свої весілля? Мій батько завжди матері дарував в річницю весілля ...

  Поїздка на річницю весілля

  Подарунок чоловікові на 25 ювілей весілля. Я в такі випадки за спільне придбання чогось для душі, поїздки і т.п. Від чоловіка ще можна Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля. Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля.

  Що подарувати чоловікові на річницю весілля ???

  Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля. На річницю чоловік в цьому році мені подарував прикрасу і ніч в готелі, було дуже здорово і романтично.

  Весілля \ непросто у студентів-що подарувати?

  Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля. Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля. Весілля \ непросто у студентів- що подарувати? Дівчата, прошу ваших порад, ідей, думки по подарунку на весілля.

  Що дарують на весілля в Єгипті?

  Від ситцевій до діамантового весілля - відзначаємо щороку і даруємо подарунки! Розділ: Звичаї, традиції (що дарують на весілля в германии). Знаю, що в Німеччині часто молодята вибирають магазин Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля.

  Потрібні поради: що подарувати на коралову весілля?

  Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля. Коралове весілля батьків. Як влаштувати свято? Що дарувати? я не ризикнула дарувати золото, та й не носять вони його. На пряме запитання - що подарувати, сказали як завжди-у нас все є, крім здоров'я.

  ситцеве весілля

  ситцеве весілля. Люди добрі! може у кого-небудь виникнуть ідеї, що подарувати чоловікові на ситцеве весілля? а то у мене, крім, пардоньте, трусів нічого в голову не приходить ...

  Що подарувати на ситцеве весілля?

  На ситцеве весілля можна подарувати багато корисних і потрібних штучок! 22.03.2014 19:18:45, nina777. А ще можна на ювілей сім'ї А ще можна на ювілей сім'ї подарувати велику картину (колаж) про сім'ю .. так сказати ювілейний колаж. тут можна приклади подивитися.

  До річниці весілля

  Ситцеве весілля. Хочу подарувати йому ситцевий хусточку з вишивкою, можливо з маленькою в куточку .... Може Ви мені щось підкажете? Може є у кого схемку кілець або чого-небудь іншого ???

  Скільки грошей подарувати на весілля?

  Річниці весілля - скільки років, скільки зим. Гроші, подаровані на весілля, випаровуються в перші тижні після одруження, а побут так і залишається невлаштованих. На ситцеве (1 рік), лляну (4 роки) і мереживну (13 років) весілля прийнято дарувати текстиль ...

  Що подарувати на річницю весілля?

  Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля. Бюджет 20 -25 тис. Хочеться щось оригінальне, що запам'ятовує! Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля. Єлизавета Боярська та Максим Матвєєв: 7 річниця весілля і 35- річчя актора ...

  Що подарувати? Гості з Німеччини.

  Чому ніхто не дарує? Мрію про дорогий, красивою, червоною матрьошці з класичним особою. Хоча все це з оглядкою на дітей. "Залізне весілля" - 65 -річчя. Що подарувати на ситцеве весілля? Перший рік подружнього життя.

  Ситцевий халат :)))

  Що подарувати на ситцеве весілля? Вчора наділу моторошні квітчасті широкі штани ситцеві і вицвілу широку футболку займаюся прибиранням і при цьому мене ніхто не бачить, надягаю старенький байковий халатик.

  35 років подружнього життя. Що можна пода

  "Ситцеве весілля" - річниця сімейного життя. Що подарувати на ситцеве весілля? Перший рік подружнього життя. "Полотняна або лляне весілля" - 35 -річчя.

  Подарунки на ситцеве весілля

  Що подарувати на ситцеве весілля? Що подарувати на річницю весілля? У нас перша, ситцеве весілля. Можна було б по изголяться на тему вироби з ситцю, наприклад, семейники ситцеві або піжаму, але в моєму варіанті це відпадає.

  що подарувати на річницю

  що подарувати на річницю. Дружина та чоловік. Сімейні відносини. я вже прикупила чоловікові подарунок на чергову річницю весілля - механічна вішалка для краваток - суперская річ, якщо у чоловіка є більше 10 краваток, якщо він носить їх на роботу - такий овал, в ...

  Що вишити в подарунок до весілля, якщо новий

  Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля. Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля. Мама хоче зробити татові подарунок, і вишити що-небудь з символікою весілля.

  Річниці весіль.

  "Ситцеве весілля" - річниця сімейного життя. Передбачається, що в життя молодих людей вже увійшла "ситцеве простота". Подарунки на весілля і річницю - кращі ідеї. Коробеннікова Юлія. Що подарувати на ситцеве весілля?

  8 років сімейного життя ...

  "Ситцеве весілля" - річниця сімейного життя. Передбачається, що в життя молодих людей вже увійшла "ситцеве простота". Що подарувати на ситцеве весілля? Перший рік подружнього життя. Звичайно, "молодят" треба привітати. Ось тільки як?

  Річниця весілля

  Перше весілля - ситцеве. У нас мені чоловік надарував всякі ситцеві витребеньки для кухні, а я йому плюсом до незабутнього вечора огроменние ситцеві Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля. 10 років спільної життя-це якась "весілля?"

  Що подарувати на ситцеве весілля?

  зміст:

  Здається, що ще зовсім недавно всі кричали "Гірко!", А, виявляється, з дня народження сім'ї вже пройшов цілий рік. Рік нових можливостей, нових вражень, нових радощів ... Перший рік подружнього життя. Звичайно, "молодят" треба привітати. Ось тільки як? З одного боку, і свято начебто тільки їх, сімейний, з іншого, - пішли ті "весільно-річниці" традиції, на які можна було б орієнтуватися. Все це не так. По-перше, в день весілля народжується сім'я, а з Днем народження, хоч як крути, прийнято вітати всіх і завжди. По-друге, "згадати", як називається сьогоднішній день і що потрібно дарувати не так вже й складно.

  Називати перший рік спільно прожитого життя ситцевій весіллям почали завдяки традиції дарувати в цей день молодому подружжю "ситець на пелюшки": за старих часів до першої річниці в сім'ї вже напевно чекали первістка. Зараз це, до речі, знову стає актуальним: адже багато пар довгий час живуть в цивільному шлюбі і ставлять "штамп у паспорт" лише з появою нового члена сім'ї в маминому "животику".

  До змісту

  Подарунки подружжю на 1 річницю урочистості

  Що стосується подарунка, сам ситець краще якраз не дарувати. Вироби з цієї тканини після перших же прань втрачають свій первинний вигляд і стають зовсім "несвятковими". Тому, заради сьогоднішнього дня, поняття "ситець" можна розширити до поняття "текстилю". Іншими словами, ви можете вибрати в подарунок нові штори, які урізноманітнюють інтер'єр сімейної "фортеці" пари, або плед, під яким можна буде сховатися разом холодними зимовими вечорами і знову відчувати себе найщасливішими людьми на світі. Не менш практичним і, напевно, бажаним подарунком можуть стати нова скатертина або серветки ручної роботи.

  Якщо ви вирішите подарувати подружжю такий досить поширений презент як набір постільної білизни, постарайтеся заздалегідь дізнатися "параметри" їх "спального місця". Погодьтеся, буде дуже прикро, якщо "сонячні" сни на білизні типу "пляж" Ваші друзі не побачать лише тому, що замість "Єврокомплект" ви купили для них звичайну "двушку". При виборі тканини найкраще буде зупиниться на бязі. Ця тканина не вицвіте, як ситець, не «заморозить", як шовк, і коштує не так дорого, як сатин і атлас. Тому ви зможете легко придбати відразу кілька комплектів, які подружжя зможуть змінювати в залежності від настрою.

  На "ситцеве" річницю можна подарувати практично будь-який одяг. При цьому, якщо дата випала на літо, то річ можна навіть купити з актуальної сьогодні тканини. В цьому випадку, головними критеріями при виборі вироби буде щільність тканини і її забарвлення. Зупинитися краще всього на "непрозорих" однотонних речах типово "літніх" моделей: футболка, сорочка з коротким рукавом, шорти, туніка.

  До змісту

  Інші ідеї подарунків на ситцеве весілля

  Крім практичних подарунків можна подарувати і "естетику". Спробуйте придбати в магазині для рукодільниць набір для вишивання, а до нього - тканина, нитки і, можливо, практичні поради до роботи. Витративши трохи більше часу на такий подарунок, ви будете впевнені, що від вас подружжя отримають щось дійсно оригінальне і унікальне. До речі, можна трохи пофантазувати і просто намалювати аквареллю картину прямо на тканини. Так чи інакше, не забудьте потім підписати свій шедевр і вставити його в рамку: нехай "молодята" пишаються новою частиною інтер'єру.

  Якщо знаєте напевно, що хочуть і чоловік, і дружина, придбайте краще саме цей, довгоочікуваний подарунок. Річниці весілля, звичайно, не випадково носять назви, але будь-які прикмети завжди можна "обійти". Для цього придбайте щось, що стане "атрибутом" сьогоднішнього дня, і підготуйте відповідну "символу" і подарунку вітальну промову. Піднести, в принципі, можна все, що завгодно, досить буде використовувати важливий сьогодні ситець в якості, наприклад, своєрідною "обгорткового паперу". А якщо ви вмієте вишивати або у вас є той, кого про це можна попросити, спробуйте додати на "упаковку" вишитий букет квітів або текст невеликого вірша.

  Ситцеве весілля - це своєрідна "межа", яку молоді змогли подолати. Попереду тепер ще більше щасливих днів подружнього життя, яка вже знайшла "стаж", а, значить, і досвід. Подаруйте подружжю свої посмішки - і вам обов'язково посміхнуться у відповідь! Але що б ви не піднесли як подарунок, пам'ятайте, що сьогодні ваша мета не тільки порадувати близьких людей, а й просто порадіти за них.

  Морозова Марія

  Авторська стаття

  x

  Вам сподобалася стаття?

  Оцініть статтю

  Обговорення

  Дякую за статтю! Цікаво і пізнавально :)
  А я подарувала друзям на весілля комплект розумного будинку. там захист від злому. Дешевше охранки раз в 10, обійшлося всього в 11 тисяч, зате користь та ж. Можна додати до вашої статті, мені здається. :) Особливо, якщо в нову квартиру молодята в'їжджають, то точно в нагоді.
  Я взяла в фірмі інвіон, якщо кому потрібно. Хороші хлопці

  Так, це здорово, коли є такі люблячі люди, котрі готові радіти за тебе, за твоє щастя! дуже приємно! На ситцеве весілля можна подарувати багато корисних і потрібних штучок!

  А ще можна на ювілей сім'ї подарувати велику картину (колаж) про сім'ю .. так сказати ювілейний колаж. тут можна приклади подивитися

  спасибі за корисну статью.как раз не знали, що можна подарувати молодим

  21.11.2008 11:48:54, Надія

  .

  Коментувати можут "Що подарувати на ситцеве весілля?"

  А Ви відзначаєте ювілеї свої весілля?

  Що подарувати на ситцеве весілля? Річниці весілля, звичайно, не випадково носять назви, але будь-які прикмети завжди можна "обійти". Більшість сімейних пар запевняє ... А Ви відзначаєте ювілеї свої весілля? Мій батько завжди матері дарував в річницю весілля ...

  Поїздка на річницю весілля

  Подарунок чоловікові на 25 ювілей весілля. Я в такі випадки за спільне придбання чогось для душі, поїздки і т.п. Від чоловіка ще можна Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля. Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля.

  Що подарувати чоловікові на річницю весілля ???

  Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля. На річницю чоловік в цьому році мені подарував прикрасу і ніч в готелі, було дуже здорово і романтично.

  Весілля \ непросто у студентів-що подарувати?

  Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля. Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля. Весілля \ непросто у студентів- що подарувати? Дівчата, прошу ваших порад, ідей, думки по подарунку на весілля.

  Що дарують на весілля в Єгипті?

  Від ситцевій до діамантового весілля - відзначаємо щороку і даруємо подарунки! Розділ: Звичаї, традиції (що дарують на весілля в германии). Знаю, що в Німеччині часто молодята вибирають магазин Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля.

  Потрібні поради: що подарувати на коралову весілля?

  Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля. Коралове весілля батьків. Як влаштувати свято? Що дарувати? я не ризикнула дарувати золото, та й не носять вони його. На пряме запитання - що подарувати, сказали як завжди-у нас все є, крім здоров'я.

  ситцеве весілля

  ситцеве весілля. Люди добрі! може у кого-небудь виникнуть ідеї, що подарувати чоловікові на ситцеве весілля? а то у мене, крім, пардоньте, трусів нічого в голову не приходить ...

  Що подарувати на ситцеве весілля?

  На ситцеве весілля можна подарувати багато корисних і потрібних штучок! 22.03.2014 19:18:45, nina777. А ще можна на ювілей сім'ї А ще можна на ювілей сім'ї подарувати велику картину (колаж) про сім'ю .. так сказати ювілейний колаж. тут можна приклади подивитися.

  До річниці весілля

  Ситцеве весілля. Хочу подарувати йому ситцевий хусточку з вишивкою, можливо з маленькою в куточку .... Може Ви мені щось підкажете? Може є у кого схемку кілець або чого-небудь іншого ???

  Скільки грошей подарувати на весілля?

  Річниці весілля - скільки років, скільки зим. Гроші, подаровані на весілля, випаровуються в перші тижні після одруження, а побут так і залишається невлаштованих. На ситцеве (1 рік), лляну (4 роки) і мереживну (13 років) весілля прийнято дарувати текстиль ...

  Що подарувати на річницю весілля?

  Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля. Бюджет 20 -25 тис. Хочеться щось оригінальне, що запам'ятовує! Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля. Єлизавета Боярська та Максим Матвєєв: 7 річниця весілля і 35- річчя актора ...

  Що подарувати? Гості з Німеччини.

  Чому ніхто не дарує? Мрію про дорогий, красивою, червоною матрьошці з класичним особою. Хоча все це з оглядкою на дітей. "Залізне весілля" - 65 -річчя. Що подарувати на ситцеве весілля? Перший рік подружнього життя.

  Ситцевий халат :)))

  Що подарувати на ситцеве весілля? Вчора наділу моторошні квітчасті широкі штани ситцеві і вицвілу широку футболку займаюся прибиранням і при цьому мене ніхто не бачить, надягаю старенький байковий халатик.

  35 років подружнього життя. Що можна пода

  "Ситцеве весілля" - річниця сімейного життя. Що подарувати на ситцеве весілля? Перший рік подружнього життя. "Полотняна або лляне весілля" - 35 -річчя.

  Подарунки на ситцеве весілля

  Що подарувати на ситцеве весілля? Що подарувати на річницю весілля? У нас перша, ситцеве весілля. Можна було б по изголяться на тему вироби з ситцю, наприклад, семейники ситцеві або піжаму, але в моєму варіанті це відпадає.

  що подарувати на річницю

  що подарувати на річницю. Дружина та чоловік. Сімейні відносини. я вже прикупила чоловікові подарунок на чергову річницю весілля - механічна вішалка для краваток - суперская річ, якщо у чоловіка є більше 10 краваток, якщо він носить їх на роботу - такий овал, в ...

  Що вишити в подарунок до весілля, якщо новий

  Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля. Подарунок на ситцеве, паперову, дерев'яну весілля. Мама хоче зробити татові подарунок, і вишити що-небудь з символікою весілля.

  Річниці весіль.

  "Ситцеве весілля" - річниця сімейного життя. Передбачається, що в життя молодих людей вже увійшла "ситцеве простота". Подарунки на весілля і річницю - кращі ідеї. Коробеннікова Юлія. Що подарувати на ситцеве весілля?

  8 років сімейного життя ...

  "Ситцеве весілля" - річниця сімейного життя. Передбачається, що в життя молодих людей вже увійшла "ситцеве простота". Що подарувати на ситцеве весілля? Перший рік подружнього життя. Звичайно, "молодят" треба привітати. Ось тільки як?

  Річниця весілля

  Перше весілля - ситцеве. У нас мені чоловік надарував всякі ситцеві витребеньки для кухні, а я йому плюсом до незабутнього вечора огроменние ситцеві Подарунки на весілля, річницю весілля - що подарувати на весілля. 10 років спільної життя-це якась "весілля?"

  Що подарувати на ситцеве весілля?
  Весілля \ непросто у студентів-що подарувати?
  Що дарують на весілля в Єгипті?
  Потрібні поради: що подарувати на коралову весілля?
  Що подарувати на річницю весілля?
  Що подарувати?
  Весілля \ непросто у студентів-що подарувати?
  Що дарують на весілля в Єгипті?
  Потрібні поради: що подарувати на коралову весілля?
  Що подарувати на річницю весілля?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только