Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Річниці весіль по роках

  Погодьтеся, весілля є одним з важливих подій в житті людини Погодьтеся, весілля є одним з важливих подій в житті людини. Коли він, нарешті, знаходить свою другу половинку, з'єднується з нею міцними узами шлюбу, і відносини набувають офіційного статусу.

  Цей день стає поруч із загальновизнаними святами в календарі. Кожна любляча пара намагається в річницю свого весілля піднести один одному милий сюрприз або влаштувати романтичну вечерю при свічках. Адже так здорово по закінченню багатьох років згадати, як пройшло таку значущу для подружжя торжество. Вибрати презент коханій людині буває не просто. Допоможуть поради автора порталу «Сонячні руки» Оксани Чистякової, якими вона ділиться в статті «Що подарувати чоловікові на річницю весілля?»

  Звичайно, багато хто чув, що прийнято відзначати такі річниці, як срібне весілля, золоту, діамантову. Коли за плечима у подружжя солідну кількість спільно прожитих років. Це по праву варто відзначити. Адже, на жаль, зараз така рідкість, коли люди проносять любов крізь роки і можуть з гордістю сказати: ми прожили разом п'ятдесят років і як і раніше щасливі. Ну, хіба таке весілля не назвеш золотий ?! Теж мрієте про такий ювілеї з коханим чоловіком? Сімейне життя, шлюб - це велика праця, і обидва партнери повинні працювати в ім'я своїх відносин. Але, на жаль, часто буває так, що і чоловік, і дружина виявляють упертість, не поступаються один одному, сваряться, і шлюб розвалюється. Що допоможе вам створити дружну і міцну сім'ю? Про це дуже здорово написано в статті «Три причини сімейного щастя» на сайті «Сонячні руки». Вивчайте і стаєте найщасливішою парою!

  Однак існують і досить-таки незвичайні назви святкувань, відповідних кожної річниці. Є також правило, що дарувати на конкретну річницю.
  Отже, пропоную, так би мовити, «пробігтися» по роках і дізнатися, як називається кордон, який щасливе подружжя прожили з гідністю, вірністю і любов'ю. До слова, щодо подарунків ювілярам все залежить від вашої фантазії, ми лише підштовхнемо вас в потрібному напрямку ... Якщо ж ви хочете зробити не тільки прийнятий подарунок, але і подарунок, який буде корисний в сімейному житті, можете подарувати набір книг Рашида Кірранова по психології чоловіків і Анастасії Гай по щасливим сімейним стосунки http://www.sun-hands.ru/cart#sale Однак існують і досить-таки незвичайні назви святкувань, відповідних кожної річниці

  Отже, почнемо з перших п'яти років подружнього життя.

  Перший рік - ситцеве весілля.

  Другий рік - паперове весілля.

  Третій рік - шкіряна весілля.

  Четвертий рік - лляне весілля.

  П'ятий рік - дерев'яне весілля.

  Що ж це за назви річниць весіль такі, дивні, скажуть багато? Причому тут папір, ситець або шкіра? А вся справа в тому, що в давнину, придумуючи назви цих урочистостей, люди керувалися ось чим: перший рік спільного життя в шлюбі, який він? Важкий, переломний, цукерково-букетний період під час залицянь закінчений, і молодята повинні пройти притирання один до одного. Тому і відносини можуть також легко розірватися, як ситець. Те ж саме стосується і паперу. Нехай вона стабільніше і на дотик міцніше, ніж ситець, так і сімейна пара потроху зміцнилася в своїх позиціях чоловіка і дружини. Налагодити стосунки, зробити їх гармонійніше допоможе стаття головного редактора порталу «Сонячні руки» Анастасії Гай «Щоденник подяки, або Щаслива сім'я і її секрети» .

  Також можна сказати про шкіру і льон Також можна сказати про шкіру і льон. Чим довше подружжя живе разом, тим міцніше стають узи їх шлюбу.

  Підсумок першої, так би мовити, п'ятирічки весілля - дерев'яне весілля. Погодьтеся, дерево важче зіпсувати, розірвати, поламати, ніж ситець, шкіру, папір. Так і людей, які прожили в шлюбі п'ять років, складніше зрушити з місця. Вивчивши звички один одного, підтримуючи один одного, вони стали набагато міцніше і сильніше, ніж в перший рік шлюбу.

  Що стосується подарунків на ці святкові дати, то назви говорять самі за себе. Наприклад, на ситцеве, лляну весілля можна подарувати постільну білизну, рушники, одяг, скатертину, милі фіранки. До паперової річниці можна продумати оригінальне привітання на барвистій листівці, плакаті. Гроші, до речі, в якості подарунка теж підійдуть. Шкіряне весілля - можна подарувати, наприклад, візитницю, портмоне, щоденник з шкіряним багатим палітуркою. Ну, а на дерев'яну весілля найкраще відправитися куди-небудь на природу. Адже дерево асоціюється саме з нею. Погодьтеся, відзначити п'ять років спільного життя де-небудь в горах в дерев'яному будиночку, хіба це не романтично? Або ж посадити разом деревце як символ довгого і міцною спільного життя. Теж дуже запам'ятовує, а головне благородне дію. Це, до речі, дуже важливо, мати спільні захоплення, спільні справи, спільні інтереси. У такій сім'ї завжди живе Щастя. Якщо вам поки не вдається побудувати такі відносини, якщо ви поки що не завжди розумієте один одного, працюйте над відносинами, боріться за свою сім'ю. вивчіть статтю «Як зберегти сім'ю. Або що може швидше за все поліпшити сімейні відносини, а що зруйнувати? » на нашому порталі.

  Наступні сім років весіль носять «залізні» назви. Виходячи з того, що хиткі п'ять років подружжя стійко витримали, довівши всім міцність своїх уз. Акцент на подарунки в ці дати робити не будемо. Оскільки для кожного «металевого» року підійдуть будь-які ювелірні вироби, сувеніри, прикраси, елементи декору, виконані з конкретного виду металу. Ось тільки щодо десятої річниці хочеться додати, що цей рік ще називається роком троянд. Тому в якості подарунка обов'язково повинні бути присутніми ці квіти, причому оригінальне за все буде, Наступні сім років весіль носять «залізні» назви якщо ви подаруєте не просто букет троянд, а якусь креативну квіткову композицію з елементами, звичайно ж, цих квітів.

  Шостий рік - чавунне весілля.

  Сьомий рік - мідна.

  Восьмий рік - бляшана.

  Дев'ятий рік - фаянсова.

  Десятий рік - олов'яна.

  Одинадцятий рік - сталеве весілля.

  Дванадцятий рік - нікелеве весілля.

  Як бачите, ці річниці мають назви відповідно до підвищення міцності металів. Власне, в цьому все і полягає: чим довше подружжя живе разом, тим міцніше їх узи. Однак майте на увазі, що навіть такий метал, як чавун, при зусиллі можна погнути. Та й мідь, жерсть можуть змінити форму, якщо до них жорстко прикластися і як слід вдарити по металу. Це, звичайно, алегорія, через яку хочеться донести наступне: не важливо, скільки років ви прожили разом, відносини треба цінувати і зберігати завжди. У цьому допоможуть поради зі статті «Як зберегти відносини? Ваш щоденник любові і щастя »на сайті« Сонячні руки ». Шукайте її за цим посиланням http://www.sun-hands.ru/1psihologdnevnik2.htm .

  Після святкування дванадцяти років подружнього життя річниці відзначаються не щороку. Ні, звичайно, саме подружжя можуть святкувати цю знаменну дату хоч кожен день, але ось офіційної назви торжества, скажімо, тринадцятого року спільного життя, немає. Наступне святкову подію доводиться тільки на п'ятнадцятий рік. Називається вона скляне весілля. Дивно, скажуть багато, попередні роки носили міцні металеві назви. Так чому така солідна дата подружнього життя - 15 років - асоціюється з крихким матеріалом?

  А справа в тому, що навіть 15 років подружнього життя можуть розбитися вщент, якщо чоловік і дружина втратили то сполучна ланка між ними, яке було при знайомстві. Я говорю про пристрасті, потяг і повазі. Якщо врахувати, що, як правило, молоді обручаются в двадцять з гаком років, то цю річницю святкують вже подружжя, яким стукнуло по 35-40 років. У жінок і чоловіків це переломний вік, коли душа вимагає якихось змін, феєрверку. Ось чому так часто хтось із подружжя знаходить захоплення на стороні, для різноманітності в житті. Тому, щоб зберегти сім'ю, так важливо утримати і не дати згаснути тієї іскрі, яка спалахнула між подружжям під час залицянь. Як утримати коханого від зради? Про це відверто написав Рашид Кірранов в книзі «Як Закохати в себе Чоловіка на все життя? Найпотаємніші чоловічі таємниці і секрети! »

  Наступну відзначають на вісімнадцятий рік шлюбу Наступну відзначають на вісімнадцятий рік шлюбу. Можна сказати, це повноліття подружжя в сімейному житті. А яке гарне назву носить це торжество - бірюзова весілля! Ніжний, красивий, привабливий камінь, який як не можна краще підходить під цю дату. Погодьтеся, не кожна пара живе душа в душу вісімнадцять років з дня весілля. Ясна річ, що і ювелірні прикраси, сувеніри, предмети інтер'єру, подаровані на цю річницю, повинні містити в собі елементи бірюзи.

  20-річчя з дня весілля прийнято відзначати в родинному колі, коли збираються найближчі родичі. Це весілля називається порцелянової. Тендітна, вишукана, але в той же час дорога і багата. Як і відносини, які стали цінними для подружжя. До слова, в таку значущу дату, як 20-річчя подружнього життя, господині будинку напевно захочеться здивувати гостей своїм кулінарним талантом. Салати - головна прикраса святкового столу. Багато оригінальних, смачних і корисних рецептів ви знайдете на порталі «Сонячні руки» тут .

  І ось ми підійшли до одним з головних і значимих дат. Вони і назви мають відповідні - властиві коштовних каменів і металів. Що, власне, передбачувано. Як ще можуть відзначити торжество люди, які прожили пліч-о-пліч 25, 30. 50 років разом ?! Але, по порядку ... І ось ми підійшли до одним з головних і значимих дат

  Двадцять п'ятий рік - срібне весілля.

  Тридцять років - перлове весілля.

  Тридцять п'ять - коралове весілля.

  Тридцять сім з половиною років - алюмінієва весілля.

  Сорок років - рубінове весілля.

  Сорок п'ять років - сапфірове весілля.

  П'ятдесят років - золоте весілля.

  Легка срібна сивина на скронях і чверть століття міцних сімейних уз за плечима, чисті стосунки, як перли, складені, як пазл, різні події в житті подружжя, немов корали, які з'єднані між собою поліпами, і легке спілкування без облуди і фальші - ось як можна охарактеризувати описані річниць весіль.

  До слова, якщо на срібну, коралову і перлову, в принципі, зрозуміло, що можна подарувати - вироби з відповідних матеріалів. Те на рубінову і сапфірове весілля не обов'язково дарувати саме ці дорогоцінні камені. Адже, погодьтеся, не кожному по кишені такий дорогий подарунок. Досить, щоб колір презенту відповідав цим квітам, але і не був дрібничкою. Те ж саме стосується і золотого весілля. Дешевим і марним подарунок точно не повинен бути. Перелік подарунків на золоте весілля необмежений. Можна навіть не прив'язуватися до золота і сувенірів золотого кольору. Нехай цю будуть речі, які дійсно необхідні подружній парі або про які вони давно мріяли. До речі, зараз молоді пари часто вінчаються, а ось наші мами і тата не мали такої можливості по ряду причин. І зараз я знаю чимало пар, які прожили так багато років разом - 25, 30 років - і вони вирішують одружитися. Про таїнство цього обряду читайте на сайті «Сонячні руки» в статтях «Вінчання, основні правила та поради. (Частина 1)" і «Вінчання в церкві. (Частина 2)" .

  Не думайте, що ювілеї з приводу прожитих років закінчилися, і подальші дати не мають назв Не думайте, що ювілеї з приводу прожитих років закінчилися, і подальші дати не мають назв. Після золотого весілля йде смарагдова, яку святкують пари, які прожили п'ятдесят п'ять років з дня весілля. Більш півстоліття прожито разом ... Є чим пишатися і згадувати найкращі моменти, яких було чимало за стільки років. І як смарагд іскриться на сонці, радуючи око своїм заспокійливим зеленим кольором, так і життя подружжя йде розмірено і спокійно.

  А як ви думаєте, як повинна називатися річниця весілля тих людей, які рука об руку пройшли разом цілих 60 років? Не інакше, як діамантове весілля! Дата, яку святкують не часто, так як далеко не всім парам вдається зберегти любов на довгі роки, в чиїсь стосунки втручається випадок - хвороби, смерть ... Тому так зворушливо і зворушливо, коли літні пари точно також сидять за святковим столом, і їм кричать «гірко» - як 60 років тому!

  Як залізо міцно, так і відносини подружжя досягли такого піку, що їх можна сміливо назвати залізними - непохитними. Шістдесят п'ять років з дня шлюбу так і називаються - залізне весілля. Не має значення, що ви подаруєте на таку дату. Головне у сімейної пари вже є - це їх любов, доведена і перевірена роками.

  І нехай ця дата не є круглою, але і 67 з половиною років вважаються кам'яної весіллям І нехай ця дата не є круглою, але і 67 з половиною років вважаються кам'яної весіллям. Адже ніхто не сперечатиметься, що кам'яні будівлі здатні вистояти роками, переживши час, війни, катаклізми. Те ж саме стосується і відносин, їм вже нічого не страшно. Вони непохитні, як найміцніше кам'яна статуя.

  Цікава назва у ювілею, який відзначають подружжя, проживши 70 років в сімейному житті. Благодатне весілля! Тож не дивно, що її назвали саме так. Благодать, дар, любов, послана небесами. Хтось посперечається? Даремно! Подружжя, яке прожило разом стільки років, явне тому доказ. Хочете відзначити зі своїм чоловіком такий серйозний ювілей? Вчіться довіряти один одному, допомагати, поважайте один одного. На жаль, основам шлюбу не вчать в школі і інституті. Тільки особистий досвід, а він не завжди буває позитивним. Але у кожної з нас є шанс зробити свій шлюб міцним, а чоловіка завжди закоханим у себе. Не вірите? прочитайте статтю «Як створити щасливі стосунки і прожити душа в душу багато років?» на нашому сайті.

  Другу діамантове весілля, або, як її ще називають - коронну, святкую в день 75-річчя шлюбу. Що тут скажеш ... Чимало красивих і зворушливих слів ювілярам підготують їх діти, онуки і правнуки, які зберуться великою родиною, щоб привітати подружжя з цієї значущої для них датою.

  На 80-річчя подружнього життя «молодятам» прийнято дарувати дубові чотки або милі штучки, зроблені з цього міцного дерева. Адже дуб здавна вважають довгожителем. Ось і річниця цієї весілля називається дубової. І нехай цю дату відзначають дуже рідко, але якщо це все-таки відбувається, то такий парою можна тільки захоплюватися.

  Однак істинними «королями шлюбу» є подружжя, які прожили разом 100 років. Тільки уявіть - ціле століття чоловік і дружина дарували один одному свою любов. Сто років подружнього життя, така рідкість. Ювілей називають Червоної весіллям. Зазвичай таке торжество не залишається непоміченим, і подружжя вітають мало не всім містом!

  А взагалі, скільки б років ви не прожили разом, як би не називався ваше весілля: сталева, срібна, паперова, золота, пам'ятайте, що ніякої метал і міцне назву ювілею не врятує від розриву, якщо подружжя не навчилися слухати і чути один одного. Йти на поступки і постійно працювати над відносинами. Тільки тоді чоловік і дружина зможуть зберегти те світле, ніжне, щире почуття, яке народилося у них на початку відносин. Тому берегти і зберігати любов треба протягом усього життя і не забувати, що вона швидкоплинна. Цінуйте кожну мить, кожен день, прожитий разом ...

  Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт sun-hands.ru обов'язкове!

  З повагою, Міла Александрова.

  Ну, хіба таке весілля не назвеш золотий ?
  Теж мрієте про такий ювілеї з коханим чоловіком?
  Що допоможе вам створити дружну і міцну сім'ю?
  Що ж це за назви річниць весіль такі, дивні, скажуть багато?
  Причому тут папір, ситець або шкіра?
  А вся справа в тому, що в давнину, придумуючи назви цих урочистостей, люди керувалися ось чим: перший рік спільного життя в шлюбі, який він?
  Погодьтеся, відзначити п'ять років спільного життя де-небудь в горах в дерев'яному будиночку, хіба це не романтично?
  Або що може швидше за все поліпшити сімейні відносини, а що зруйнувати?
  Так чому така солідна дата подружнього життя - 15 років - асоціюється з крихким матеріалом?
  Як утримати коханого від зради?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только