Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  В ім'я любові: що не можна робити заради чоловіка

  1. ... відмовлятися від мрії!
  2. ... міняти моральні установки!
  3. ... міняти зовнішність!
  4. ... жертвувати подругами!
  5. ... зображати дурочку!
  6. ... дозволяти себе контролювати!
  7. …заводити дітей!
  8. ... забувати про свої пристрасті!
  9. ... заподіювати кому-то біль!
  10. ... знижувати планку!

  «Я до нього піднімуся в небо, я за ним упаду в прірву, я за ним ... Вибач, гордість!» Слова цієї пісні знайомі більшості з нас - і не тільки тому, що кілька місяців поспіль музика лилася з усіх динаміків країни, а й тому, що зміст пісні незмінно знаходить відгук в кожній жінці, якщо вона хоча б раз була закохана. На жаль, об'єкт пристрасті, завдяки якому був написаний безсмертний хіт, що не оцінив написаних заради нього рядків і - що важливіше - принесених йому жертв.

  Як би нам не хотілося на крилах любові і пристрасті співати для нього, летіти до нього і падати слідом за ним, є кілька важливих «не можна», які не варто робити навіть заради вічної любові і 50-річного шлюбу. Отже, заради чоловіка не можна ...

  Отже, заради чоловіка не можна

  ... відмовлятися від мрії!

  Якщо, зустрівши принца на білому мерседесі, сама завзята кар'єристка раптом захоче в'язати пінетки загальним дітям, - це нормально і навіть фізіологічно правильно. Природа придумала багато цікавих механізмів задля збереження роду людського, в тому числі біологічний годинник і викид окситоцину в кров під час ніжних обіймів. Але якщо, народивши дітей і забезпечивши всіх пінетками ручної роботи, та сама кар'єристка не повертається офісні джунглі, виникає питання: хто так вирішив?

  Важливо пам'ятати: кожна жінка має право вибрати сім'ю - і ніхто не має права її оцінювати чи засуджувати. Зрештою, один щасливий свій дитина стоїть багатьох ощасливлених сторонніх клієнтів.

  Ось тільки вибір повинна зробити вона сама - повністю усвідомлюючи, з якими підводними каменями зіткнеться і як буде їх огинати. Чоловік - нехай навіть його заробітки поруч з твоїми виглядають, як вежа Трампа поруч з двоповерховим котеджем , - не має права наполягати. Ще жодного принца не втримала в палаці нудна і нудьгуюча королева, і за прикладами таких антісказок ходити далеко не треба.

  ... міняти моральні установки!

  Правила моралі - все одно що подруги: вони залишаються навіть тоді, коли чоловік іде. До речі, на місце чоловіка приходять докори сумління. Коктейль виходить гіркий, а сумнівне задоволення від його вживання всередину розтягується надовго. «Секс до весілля просто обов'язковий», «подумаєш - разок збрехав, це просто, щоб людину не образити», «немає гріха в тому, щоб обкрадати злодіїв» - з яким би з цих тверджень коханого чоловіка ні розходилися твої власні, важливо твердо заявляти про свою позицію. Докори сумління і усвідомлення свого морального недосконалості способи отруїти будь-які, самі казкові відносини.

  ... міняти зовнішність!

  Жінки люблять змінюватися. Більш того, жінки повинні змінюватися! Багато психологів пояснюють цей факт нашої «місячної», циклової природою: Луна-то кожен день худне і поправляється. Додай до цього поява плям, різні відтінки сріблясто-жовтого і різну висоту над горизонтом - і ти зрозумієш, про що я. Ось тільки зовнішні зміни повинні народжуватися всередині нас, а не ззовні. "Як так? А як же модні журнали? Хіба ми не робимо модне фарбування в стилі «спалаху світла» або бразильську депіляцію під впливом модних журналів? »- заперечиш ти. Звичайно, робимо! Тільки спочатку ми «ковтаємо» журнал, потім «переварюємо» інформацію - а потім рвемося вперед, до заповітних зовнішніх змін. У дрібницях можна поступитися коханому чоловікові: він може навіть стати ідеальним, майже незацікавленим, натхненником змін корисних (наприклад, втрати 5 зайвих кілограмів або придбання світяться, мелірованого пасом в волоссі), але лягати під ніж або перефарбовувати синяво-чорні від природи волосся в блонд заради чоловіка неприпустимо. Чи припустимо це з власної ініціативи - вже зовсім інша історія ...

  Чи припустимо це з власної ініціативи - вже зовсім інша історія

  ... жертвувати подругами!

  Недарма цей гріх Керрі Бредшоу назвала смертельним в першому сезоні знаменитого серіалу. Один раз допустивши таку помилку через «чоловіки мрії», вона більше ніколи її не повторювала. Як би сильно не дратували коханого чоловіка твої подруги, пам'ятай: вони не просто так стали такими. Кожна людина, що з'являється в нашому житті, є відображенням однієї з численних сторін нашого «я». Кожна подруга привносить в наш світ щось цінне: з одного можна весело погуляти по магазинах, з іншого - запалювати в клубі до ранку або сміятися разом до кольок у животі, з третьої можна поділитися чимось наболілим, але дуже особистим. Навіть самий гаряче обожнюваний чоловік не здатний стати відповідною заміною. Більш того, навіть найідеальніший чоловік не захоче нею стати!

  Якщо вже коханому чоловікові так важливо в чомусь відчувати свою перевагу, підіть йому назустріч, знайдіть це «щось».

  ... зображати дурочку!

  Безумовно, це дуже ефективний прийом на початку знайомства, хоча «працює» він не з усіма чоловіками. Є й такі принци, які вважають за краще заглядати в рот і просити прибити цвях, щоб повісити поличку. Але в більшості випадків прикинутися дурніші або безпорадні, ніж ти є, достатньо, щоб отримати запрошення на наступне побачення . Проблеми тут дві. По-перше, це складно, особливо якщо у вас IQ Ейнштейна, кругозір Вассермана, ви самі могли б легко підробляти «чоловіком на годину». По-друге, рано чи пізно ЦЕ трапиться: він відчує підступ, потім відчує себе обдуреним, і казкові відносини будуть у великій небезпеці. Переказувати йому в деталях свою кандидатську на першому побаченні все одно небажано, але поступово краще відкривати «справжнє я». Якщо вже коханому чоловікові так важливо в чомусь відчувати свою перевагу, підіть йому назустріч, знайдіть це «щось» (знання прізвищ всіх гравців «Динамо» цілком підійде) і частіше радуйте його его питаннями типу «А скільки цей гравець за контрактом заробляє? »або« А чому він зараз на лавці запасних сидить? ».

  »

  ... дозволяти себе контролювати!

  Можна і навіть потрібно приймати рішення спільно, але рішення, пов'язані з вашим життям, приймати тільки вам - так як вам одній жити з їх наслідками. У відносинах кожен має право на особисту свободу - свободу думок, слів і пересувань. Якщо коханий чоловік вважає інакше, варто задуматися: а чи не тиран чи поруч з вами? І як довго ви зможете жити поруч з людиною, яка не тримає вас за людину?

  …заводити дітей!

  Я люблю дітей - і в принципі, і своїх. Саме тому вважаю - і сімейні психологи вважають так само, - що заводити їх потрібно тільки за власним бажанням. Саме на маму лягає левова навантаження в турботі і вихованні дітей, саме мами більше схильні до тривог про дітей, саме мамам, в кінці кінців, за 9 місяців дітей виношувати! Тому рішення заводити дитину має бути усвідомленим і власним.

  Будь-яке примус в цьому питанні погано відіб'ється в першу чергу на самих дітей, а вони в наших «тарганів» не винні, правда?

  ... забувати про свої пристрасті!

  Можна регулярно ходити з коханим чоловіком на рок-концерти, хокейні матчі або кулінарні майстер-класи, але це не означає, що потрібно перестати в'язати гачком, складати хокку і співати в караоке. Наші хобі роблять нас такими, якими ми є, - чарівними і привабливими. Якщо чоловік полюбив нас на етапі «складала хокку», то це незвичайне хобі потрібно не тільки зберігати, але й культивувати. Якщо ж чоловік стверджує, що хокку - це несерйозно, і наполегливо радить почати писати сонети, задумайтеся, чи любить він вас такий, яка ви є. Або все-таки любить такою, яку він вас придумав?

  Або все-таки любить такою, яку він вас придумав

  ... заподіювати кому-то біль!

  Кого-то ображати шкідливо для карми. Ще шкідливіше - ображати когось на догоду коханому чоловікові. Можливо, він не в захваті від вашої мами або сестри або ревнує до колишнього. Це не привід «палити мости». Колишньому можна все тактовно пояснити, а маму і чоловіка мрії протягом якогось часу тримати подалі один від одного. Вибачення ще ніколи не знищували пам'ять про образи і болю. Якщо ж люди дороги вам, дорожите їх нервовими клітинами.

  Вибачення ще ніколи не знищували пам'ять про образи і болю.

  ... знижувати планку!

  Зрозуміло, що чоловіки з тілом Ченнінг Татум, багатим внутрішнім світом Януша Вишневського, мільйонами Романа Абрамовича і впливом Володимира Путіна не зустрічаються на кожному кроці. Це все одно не означає, що ви повинні бути готові провести своє життя поруч з Васею Пупкіним - сантехніком із середньою освітою і великою любов'ю до «пиву під телевізор» вечорами (при всій повазі до корисної і непростої професії сантехніка!). Омар Хайям, безумовно, прав, що «краще бути однією», хоча і забув згадати, що поки ви одна - поруч вільно місце для кого-то, дуже близького до ваших планів і ідеалам. Шукайте чоловіка, поруч з яким ви захочете стати краще, і не погоджуйтеся на менше. Простіше знайти такого, ніж переробляти того, хто не тільки далекий від ідеалу , Але і не дуже хоче змінюватися.

  Мораль цієї байки така: навіть в більшості релігій вже не актуально принесення жертв. Ми різні - і все-таки ми разом. Це неспроста: чоловіки - навіть не розуміючи того - люблять нас за цю «інакшість». Тому корисніше, практичніше і приємніше залишатися собою.

  Але якщо, народивши дітей і забезпечивши всіх пінетками ручної роботи, та сама кар'єристка не повертається офісні джунглі, виникає питання: хто так вирішив?
  Як так?
  А як же модні журнали?
  Хіба ми не робимо модне фарбування в стилі «спалаху світла» або бразильську депіляцію під впливом модних журналів?
  »або« А чому він зараз на лавці запасних сидить?
  Якщо коханий чоловік вважає інакше, варто задуматися: а чи не тиран чи поруч з вами?
  І як довго ви зможете жити поруч з людиною, яка не тримає вас за людину?
  Або все-таки любить такою, яку він вас придумав?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только