Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Топ-10 найбезглуздіших порід кішок

  1. Топ-10 найбезглуздіших порід кішок Кішки - істоти надзвичайно кмітливі. Розум тварини може проявлятися...
  2. екзотична короткошерстна
  3. американська короткошерста
  4. Девон-рекс
  5. Курильський бобтейл
  6. Регдолл
  7. Селкирк-рекс
  8. американський Керл
  9. Шотландська капловуха
  10. японський бобтейл
  11. Топ-10 найбезглуздіших порід кішок
  12. перська
  13. екзотична короткошерстна
  14. американська короткошерста
  15. Девон-рекс
  16. Курильський бобтейл
  17. Регдолл
  18. Селкирк-рекс
  19. американський Керл
  20. Шотландська капловуха
  21. японський бобтейл
  22. Топ-10 найбезглуздіших порід кішок
  23. перська
  24. екзотична короткошерстна
  25. американська короткошерста
  26. Девон-рекс
  27. Курильський бобтейл
  28. Регдолл
  29. Селкирк-рекс
  30. американський Керл
  31. Шотландська капловуха
  32. японський бобтейл

  Топ-10 найбезглуздіших порід кішок

  Кішки - істоти надзвичайно кмітливі. Розум тварини може проявлятися по-різному: хтось швидше запам'ятовує команди, хтось здатний вирішувати багатоходові завдання і навіть маніпулювати господарем. Тому рейтинг найдурніших порід кішок є умовним і грунтується на суб'єктивних думках власників домашніх вихованців. Дресируванню піддаються всі мугикаючи, але деякі все-таки легше освоюють трюки, проявляють велику кмітливість в іграх, можуть оперативніше сказати оточуючим про свої потреби.

  При визначенні рейтингу враховувалися такі критерії, які говорять про те, наскільки розвинений інтелект тваринного:

  • швидкість навчання лотку, ретельність стеження за своєю шерсткою;
  • емоційність реагування на зміну обстановки;
  • різне ставлення до людей, явне висловлювання своїх переваг і антипатій;
  • швидкість навчання простим командам;
  • використання складних трюків в процесі гри, а не тільки для полювання;
  • здатний вихованець до хитрощів і передбачення реакцій людини. Наприклад, коли господарів немає, він лізе в заборонені місця, а в присутності людей - сама вихованість;
  • вибірковість у виборі їжі (чим розумніші тварина, тим більше воно перебирає смаки і запахи).

  перська

  Перси - стародавня порода, батьківщиною вважається Іран. Перських кішок люблять в усьому світі за їх незрівнянну красу. У персів шикарна шовковиста шерстка, що досягає довжини 20 см, величезні виразні очі, кирпатий носик, пухкі щічки. Мордочка, в залежності від форми носа, може приймати веселий, сумний, сердитий або зверхнє вираз. Шия товста, коротка, тіло і лапи масивні. Хвіст короткий, товстий, закруглюється на кінці. Перська кішечка дружелюбна, лояльна до дітей, зазвичай вибирає одного господаря і прив'язується до нього. Вона тиха і ненав'язлива.

  Вона тиха і ненав'язлива

  персидська кішка

  Проте ця розкішна красуня не відноситься до числа найбільш кмітливих. Їй властива природна лінь. Пограти вона не проти, але навіть простим прийомам її навчити складно. Мова спілкування з господарем вкрай мізерний. Вона просто ледь чутно подає голос і пильно дивиться в очі людині, так що він сам повинен здогадуватися, що потрібно улюблениці. Від неї потрібно ховати небезпечні предмети, перевіряти пральну машину і сушарку, стежити, щоб вона не стрибнула на гарячу плиту і т.д., оскільки навіть кількаразове потрапляння в неприємну ситуацію не вчить її розсудливості.

  екзотична короткошерстна

  Це наймиліше істота - підсумок схрещування американських короткошерстих і перських кішок в 60-х роках минулого століття. В результаті мутації черепа вийшла сильно пріплюснутая мордочка з масивної щелепою. Очі великі, широко поставлені, носик кирпатий. Тіло середньої величини, лапи короткі, хвіст недовгий. Шерсть коротка, густа і щільна, «плюшева». В цілому екзотична короткошерста, оскільки є найближчою родичкою перської, дуже схожа на неї, в тому числі і характером. Екзоти доброзичливі, віддані, дуже потребують присутності людей. Вони ласкаві й урівноважені.

  Вони ласкаві й урівноважені

  Екзотична короткошерста

  Вважається, що інтелект їх вище, ніж у персів. Екзоти легше навчаються, проте команди і забороняють слова потрібно повторювати неодноразово. Можуть бути труднощі з приучением кошеня до лотка. Якщо їм не приділяти постійну увагу, навіть доросла вихованка може почати справляти нужду, де їй заманеться. Мало піклуються про свою вовни, перекладаючи цей обов'язок на власника.

  американська короткошерста

  Друга назва - курцхаар. Ця кішка вважається національним надбанням США, її часто можна побачити в рекламі. У неї ефектна зовнішність: пропорційне мускулисте тіло середньої величини, мордочка квадратна з повними щічками і дуже красивими, виразними очима, густа, щільна, шовковиста шерсть. Американська короткошерста відрізняється дружелюбністю, поступливістю і досконалої неконфліктність. Любить похвалу, але при цьому ненастирливої. Відмінно ладнає з дітьми, за умови, що вони не будуть їй занадто набридати.

  Відмінно ладнає з дітьми, за умови, що вони не будуть їй занадто набридати

  Американська короткошерста кішка

  Курцхаара не можна назвати таким вже некмітливі, він навчається базовим командам, а ось більш складні сприймає з працею. Мова спілкування зводиться до міміки. Найчастіше він підходить до господаря і беззвучно відкриває рот. Курцхаари - природжені мисливці. Вони починають лазити всюди, де можна, по дому, можуть обдирати меблі, і вселити їм, що це не можна, дуже складно.

  Девон-рекс

  Ця кішка, схожа на інопланетне істота, була виведена в Великобританії в 60-х роках 20 століття. Найяскравіша риса - величезні вуха. Очі опуклі і виразні, вуса завите. Голова велика, шия витончена. Тіло мускулисте, хвіст довгий, шерсть кучерява, коротка, з щільними завитками. Девон-рекс за характером скоріше нагадує собаку, він надзвичайно прив'язаний до господаря і не виносить розлуки. Любить дітей, обожнює грати, активний і рухливий.

  Любить дітей, обожнює грати, активний і рухливий

  Порода Девон-рекс

  Вихованку можна навчити простим командам, складні вона не запам'ятає. Можуть бути труднощі з приучением до лотка. Також девон-рекси обожнюють залазити в найвіддаленіші, іноді небезпечні для них закутки будинку, заплигувати на стіл в пошуках смачненького, навіть заглядати в каструлі. Відучити їх від цього практично неможливо, слово «не можна» на них діє слабо.

  Курильський бобтейл

  Ця порода зацікавила заводчиків відносно недавно, років 30 тому. Походження вона бере з Курильських островів. Головна відмінна риса - короткий, як ніби обрубаний хвіст. У них щільне тіло, велика мордочка з широким прямим носом і очима, за формою нагадують горіх. На вухах пензлика, через них бобтейла часто порівнюють з риссю. Шерсть коротка або напівдовга. Характер доброзичливий, до всіх членів сім'ї кішка стане ставитися добре, але улюбленець буде у неї один. Добре розвинений інстинкт мисливця.

  Добре розвинений інстинкт мисливця

  Порода Курильський бобтейл

  Бобтейл нелегко навчити всяким прийомам, це скоріше тому, що йому цікавіше полювати. Оскільки він визнає тільки одну людину, то інших, які, можливо, хочуть надати йому необхідну допомогу, не сприйме. Важко сказати, чи вважати це особливістю характеру або ознакою дурості. Був випадок, коли кіт захворів, і, щоб зробити йому укол, його тримали вісім чоловік. Господаря поруч не виявилося, а решту рідних він до себе не підпустив. Крім того, бобтейл може накинутися на малоприємного йому людини, тоді як більш розумна тварина просто його проігнорує і піде.

  Регдолл

  Таку кішку ще називають «тряпичной лялькою» за вміння розслаблювати всі м'язи і безвольно повисати на руках господаря. Породу вивели в середині минулого століття в США. Регдолл можуть досягати метра в довжину разом з хвостом і ваги до 10 кг. У них потужне тіло з короткими лапами, клиноподібна голова з великими очима. Шерсть середньої довжини, густа, шовковиста і майже не линяє. Характер виключно спокійний, добрий і ласкавий. Максимально орієнтовані на людину.

  Максимально орієнтовані на людину

  Порода кішок Регдолл

  Навчаються простим прийомам, але на різноманітні комбінації не здатні. Цьому заважає вроджена флегматичність і лінь. На вулиці вони просто не виживуть. Дуже мовчазні, мова спілкування з власником убогий, Регдолл подає голос тільки в крайніх випадках.

  Селкирк-рекс

  Це молода порода, але вона швидко завойовує популярність. Головне, що приваблює в такій кішечці - це її кучерява і м'яка шерсть. У селкирк-рекс щільне, середніх розмірів тулуб, округла голова з виразними очима, повними щічками і завиваються вусами. Вуса надають мордочці озорное вираз. Характер доброзичливий, прив'язуються до людей, але не набридають без причини. Обожнюють грати.

  Обожнюють грати

  Селкирк-рекс

  Кішка чарівна, але особливо розумних вчинків від неї чекати нічого. У селкирк-рекса до старості зберігається характер маленького пустотливого кошеня, здатного невтомно носитися за бантиком на мотузочці.

  американський Керл

  Характерна особливість породи - загнуті, як би вивернуті назад вушка. Це гармонійно складене тварина зі злегка подовженим тілом, довгим хвостом. Голова округла, підборіддя масивний, очі великі, у формі волоського горіха. Шерсть м'яка, шовкова, буває як короткою, так і довгою. Кёрли дуже віддані, ласкаві й прихилисті, за характером більше нагадують собак. Люблять спілкування, гри, постійно перебувають у гарному настрої.

  Люблять спілкування, гри, постійно перебувають у гарному настрої

  Порода кішок Американський Керл

  Керл освоїть нескладні трюки, він швидко запам'ятовує своє ім'я. Але від нього не доводиться чекати розуміння стану господаря. Коли йому захочеться грати, він не стане розмірковувати, чи відповідний момент підійти до людини, а почне нав'язувати йому своє суспільство.

  Шотландська капловуха

  Це ще одна чарівна кішечка з незвичайними загнутими вушками. Вуха маленькі, на кінцях закруглені. Тіло велике, мускулисте, з товстими лапами і хвостом. Голова кругла, щоки пухкі, очі великі, широко поставлені. Шерстка густа, м'яка, «плюшева». Характер спокійний, доброзичливий, але разом з тим досить незалежний, аристократичний. Шотландські висловухі люблять домочадців, але вважають за краще тримати деяку дистанцію. Вони самостійні і підходять для зайнятих людей.

  Вони самостійні і підходять для зайнятих людей

  Шотландська висловуха кішка

  Улюблениця може виконувати прості команди, але хитромудрі комбінації у неї навряд чи вийдуть. Крім того, з кошенятами можуть бути складності їх привчання до лотка.

  японський бобтейл

  Японці вважають, що ця кішка приносить щастя. Відмінною особливістю породи є хвіст-помпон. Японські бобтейли стрункі, з розвиненою мускулатурою, довгими ногами. Голова трикутної форми, ніс подовжений, очі опуклі, великі. Шерсть коротка. Характер у бобтейлов вибуховий, вони дуже активні, темпераментні, добре розвинений мисливський інстинкт. Віддані всім членам сім'ї, особливо люблять дітей.

  Віддані всім членам сім'ї, особливо люблять дітей

  японський бобтейл

  Навчаються нескладним прийомам, головне, робити це в ігровій формі. Спокійне, розмірене мова вони розуміють погано. За ними доводиться постійно стежити, оскільки через невгамовного вдачі вони можуть потрапляти в небезпечні ситуації. При цьому слово «не можна» для них означає мало, а негативний досвід особливо не затримується в пам'яті.

  Всі кішки - чарівні створіння, кожна порода приваблива і загадкова по-своєму. Якщо вихованка не входить в суб'єктивний список найкмітливіших тварин, не варто засмучуватися. З будь-якого правила бувають винятки, кожна тварина має індивідуальністю. Головне для кішки - любов і турбота господарів, і тоді проявляться всі її кращі якості.

  Топ-10 найбезглуздіших порід кішок

  Кішки - істоти надзвичайно кмітливі. Розум тварини може проявлятися по-різному: хтось швидше запам'ятовує команди, хтось здатний вирішувати багатоходові завдання і навіть маніпулювати господарем. Тому рейтинг найдурніших порід кішок є умовним і грунтується на суб'єктивних думках власників домашніх вихованців. Дресируванню піддаються всі мугикаючи, але деякі все-таки легше освоюють трюки, проявляють велику кмітливість в іграх, можуть оперативніше сказати оточуючим про свої потреби.

  При визначенні рейтингу враховувалися такі критерії, які говорять про те, наскільки розвинений інтелект тваринного:

  • швидкість навчання лотку, ретельність стеження за своєю шерсткою;
  • емоційність реагування на зміну обстановки;
  • різне ставлення до людей, явне висловлювання своїх переваг і антипатій;
  • швидкість навчання простим командам;
  • використання складних трюків в процесі гри, а не тільки для полювання;
  • здатний вихованець до хитрощів і передбачення реакцій людини. Наприклад, коли господарів немає, він лізе в заборонені місця, а в присутності людей - сама вихованість;
  • вибірковість у виборі їжі (чим розумніші тварина, тим більше воно перебирає смаки і запахи).

  перська

  Перси - стародавня порода, батьківщиною вважається Іран. Перських кішок люблять в усьому світі за їх незрівнянну красу. У персів шикарна шовковиста шерстка, що досягає довжини 20 см, величезні виразні очі, кирпатий носик, пухкі щічки. Мордочка, в залежності від форми носа, може приймати веселий, сумний, сердитий або зверхнє вираз. Шия товста, коротка, тіло і лапи масивні. Хвіст короткий, товстий, закруглюється на кінці. Перська кішечка дружелюбна, лояльна до дітей, зазвичай вибирає одного господаря і прив'язується до нього. Вона тиха і ненав'язлива.

  Вона тиха і ненав'язлива

  персидська кішка

  Проте ця розкішна красуня не відноситься до числа найбільш кмітливих. Їй властива природна лінь. Пограти вона не проти, але навіть простим прийомам її навчити складно. Мова спілкування з господарем вкрай мізерний. Вона просто ледь чутно подає голос і пильно дивиться в очі людині, так що він сам повинен здогадуватися, що потрібно улюблениці. Від неї потрібно ховати небезпечні предмети, перевіряти пральну машину і сушарку, стежити, щоб вона не стрибнула на гарячу плиту і т.д., оскільки навіть кількаразове потрапляння в неприємну ситуацію не вчить її розсудливості.

  екзотична короткошерстна

  Це наймиліше істота - підсумок схрещування американських короткошерстих і перських кішок в 60-х роках минулого століття. В результаті мутації черепа вийшла сильно пріплюснутая мордочка з масивної щелепою. Очі великі, широко поставлені, носик кирпатий. Тіло середньої величини, лапи короткі, хвіст недовгий. Шерсть коротка, густа і щільна, «плюшева». В цілому екзотична короткошерста, оскільки є найближчою родичкою перської, дуже схожа на неї, в тому числі і характером. Екзоти доброзичливі, віддані, дуже потребують присутності людей. Вони ласкаві й урівноважені.

  Вони ласкаві й урівноважені

  Екзотична короткошерста

  Вважається, що інтелект їх вище, ніж у персів. Екзоти легше навчаються, проте команди і забороняють слова потрібно повторювати неодноразово. Можуть бути труднощі з приучением кошеня до лотка. Якщо їм не приділяти постійну увагу, навіть доросла вихованка може почати справляти нужду, де їй заманеться. Мало піклуються про свою вовни, перекладаючи цей обов'язок на власника.

  американська короткошерста

  Друга назва - курцхаар. Ця кішка вважається національним надбанням США, її часто можна побачити в рекламі. У неї ефектна зовнішність: пропорційне мускулисте тіло середньої величини, мордочка квадратна з повними щічками і дуже красивими, виразними очима, густа, щільна, шовковиста шерсть. Американська короткошерста відрізняється дружелюбністю, поступливістю і досконалої неконфліктність. Любить похвалу, але при цьому ненастирливої. Відмінно ладнає з дітьми, за умови, що вони не будуть їй занадто набридати.

  Відмінно ладнає з дітьми, за умови, що вони не будуть їй занадто набридати

  Американська короткошерста кішка

  Курцхаара не можна назвати таким вже некмітливі, він навчається базовим командам, а ось більш складні сприймає з працею. Мова спілкування зводиться до міміки. Найчастіше він підходить до господаря і беззвучно відкриває рот. Курцхаари - природжені мисливці. Вони починають лазити всюди, де можна, по дому, можуть обдирати меблі, і вселити їм, що це не можна, дуже складно.

  Девон-рекс

  Ця кішка, схожа на інопланетне істота, була виведена в Великобританії в 60-х роках 20 століття. Найяскравіша риса - величезні вуха. Очі опуклі і виразні, вуса завите. Голова велика, шия витончена. Тіло мускулисте, хвіст довгий, шерсть кучерява, коротка, з щільними завитками. Девон-рекс за характером скоріше нагадує собаку, він надзвичайно прив'язаний до господаря і не виносить розлуки. Любить дітей, обожнює грати, активний і рухливий.

  Любить дітей, обожнює грати, активний і рухливий

  Порода Девон-рекс

  Вихованку можна навчити простим командам, складні вона не запам'ятає. Можуть бути труднощі з приучением до лотка. Також девон-рекси обожнюють залазити в найвіддаленіші, іноді небезпечні для них закутки будинку, заплигувати на стіл в пошуках смачненького, навіть заглядати в каструлі. Відучити їх від цього практично неможливо, слово «не можна» на них діє слабо.

  Курильський бобтейл

  Ця порода зацікавила заводчиків відносно недавно, років 30 тому. Походження вона бере з Курильських островів. Головна відмінна риса - короткий, як ніби обрубаний хвіст. У них щільне тіло, велика мордочка з широким прямим носом і очима, за формою нагадують горіх. На вухах пензлика, через них бобтейла часто порівнюють з риссю. Шерсть коротка або напівдовга. Характер доброзичливий, до всіх членів сім'ї кішка стане ставитися добре, але улюбленець буде у неї один. Добре розвинений інстинкт мисливця.

  Добре розвинений інстинкт мисливця

  Порода Курильський бобтейл

  Бобтейл нелегко навчити всяким прийомам, це скоріше тому, що йому цікавіше полювати. Оскільки він визнає тільки одну людину, то інших, які, можливо, хочуть надати йому необхідну допомогу, не сприйме. Важко сказати, чи вважати це особливістю характеру або ознакою дурості. Був випадок, коли кіт захворів, і, щоб зробити йому укол, його тримали вісім чоловік. Господаря поруч не виявилося, а решту рідних він до себе не підпустив. Крім того, бобтейл може накинутися на малоприємного йому людини, тоді як більш розумна тварина просто його проігнорує і піде.

  Регдолл

  Таку кішку ще називають «тряпичной лялькою» за вміння розслаблювати всі м'язи і безвольно повисати на руках господаря. Породу вивели в середині минулого століття в США. Регдолл можуть досягати метра в довжину разом з хвостом і ваги до 10 кг. У них потужне тіло з короткими лапами, клиноподібна голова з великими очима. Шерсть середньої довжини, густа, шовковиста і майже не линяє. Характер виключно спокійний, добрий і ласкавий. Максимально орієнтовані на людину.

  Максимально орієнтовані на людину

  Порода кішок Регдолл

  Навчаються простим прийомам, але на різноманітні комбінації не здатні. Цьому заважає вроджена флегматичність і лінь. На вулиці вони просто не виживуть. Дуже мовчазні, мова спілкування з власником убогий, Регдолл подає голос тільки в крайніх випадках.

  Селкирк-рекс

  Це молода порода, але вона швидко завойовує популярність. Головне, що приваблює в такій кішечці - це її кучерява і м'яка шерсть. У селкирк-рекс щільне, середніх розмірів тулуб, округла голова з виразними очима, повними щічками і завиваються вусами. Вуса надають мордочці озорное вираз. Характер доброзичливий, прив'язуються до людей, але не набридають без причини. Обожнюють грати.

  Обожнюють грати

  Селкирк-рекс

  Кішка чарівна, але особливо розумних вчинків від неї чекати нічого. У селкирк-рекса до старості зберігається характер маленького пустотливого кошеня, здатного невтомно носитися за бантиком на мотузочці.

  американський Керл

  Характерна особливість породи - загнуті, як би вивернуті назад вушка. Це гармонійно складене тварина зі злегка подовженим тілом, довгим хвостом. Голова округла, підборіддя масивний, очі великі, у формі волоського горіха. Шерсть м'яка, шовкова, буває як короткою, так і довгою. Кёрли дуже віддані, ласкаві й прихилисті, за характером більше нагадують собак. Люблять спілкування, гри, постійно перебувають у гарному настрої.

  Люблять спілкування, гри, постійно перебувають у гарному настрої

  Порода кішок Американський Керл

  Керл освоїть нескладні трюки, він швидко запам'ятовує своє ім'я. Але від нього не доводиться чекати розуміння стану господаря. Коли йому захочеться грати, він не стане розмірковувати, чи відповідний момент підійти до людини, а почне нав'язувати йому своє суспільство.

  Шотландська капловуха

  Це ще одна чарівна кішечка з незвичайними загнутими вушками. Вуха маленькі, на кінцях закруглені. Тіло велике, мускулисте, з товстими лапами і хвостом. Голова кругла, щоки пухкі, очі великі, широко поставлені. Шерстка густа, м'яка, «плюшева». Характер спокійний, доброзичливий, але разом з тим досить незалежний, аристократичний. Шотландські висловухі люблять домочадців, але вважають за краще тримати деяку дистанцію. Вони самостійні і підходять для зайнятих людей.

  Вони самостійні і підходять для зайнятих людей

  Шотландська висловуха кішка

  Улюблениця може виконувати прості команди, але хитромудрі комбінації у неї навряд чи вийдуть. Крім того, з кошенятами можуть бути складності їх привчання до лотка.

  японський бобтейл

  Японці вважають, що ця кішка приносить щастя. Відмінною особливістю породи є хвіст-помпон. Японські бобтейли стрункі, з розвиненою мускулатурою, довгими ногами. Голова трикутної форми, ніс подовжений, очі опуклі, великі. Шерсть коротка. Характер у бобтейлов вибуховий, вони дуже активні, темпераментні, добре розвинений мисливський інстинкт. Віддані всім членам сім'ї, особливо люблять дітей.

  Віддані всім членам сім'ї, особливо люблять дітей

  японський бобтейл

  Навчаються нескладним прийомам, головне, робити це в ігровій формі. Спокійне, розмірене мова вони розуміють погано. За ними доводиться постійно стежити, оскільки через невгамовного вдачі вони можуть потрапляти в небезпечні ситуації. При цьому слово «не можна» для них означає мало, а негативний досвід особливо не затримується в пам'яті.

  Всі кішки - чарівні створіння, кожна порода приваблива і загадкова по-своєму. Якщо вихованка не входить в суб'єктивний список найкмітливіших тварин, не варто засмучуватися. З будь-якого правила бувають винятки, кожна тварина має індивідуальністю. Головне для кішки - любов і турбота господарів, і тоді проявляться всі її кращі якості.

  Топ-10 найбезглуздіших порід кішок

  Кішки - істоти надзвичайно кмітливі. Розум тварини може проявлятися по-різному: хтось швидше запам'ятовує команди, хтось здатний вирішувати багатоходові завдання і навіть маніпулювати господарем. Тому рейтинг найдурніших порід кішок є умовним і грунтується на суб'єктивних думках власників домашніх вихованців. Дресируванню піддаються всі мугикаючи, але деякі все-таки легше освоюють трюки, проявляють велику кмітливість в іграх, можуть оперативніше сказати оточуючим про свої потреби.

  При визначенні рейтингу враховувалися такі критерії, які говорять про те, наскільки розвинений інтелект тваринного:

  • швидкість навчання лотку, ретельність стеження за своєю шерсткою;
  • емоційність реагування на зміну обстановки;
  • різне ставлення до людей, явне висловлювання своїх переваг і антипатій;
  • швидкість навчання простим командам;
  • використання складних трюків в процесі гри, а не тільки для полювання;
  • здатний вихованець до хитрощів і передбачення реакцій людини. Наприклад, коли господарів немає, він лізе в заборонені місця, а в присутності людей - сама вихованість;
  • вибірковість у виборі їжі (чим розумніші тварина, тим більше воно перебирає смаки і запахи).

  перська

  Перси - стародавня порода, батьківщиною вважається Іран. Перських кішок люблять в усьому світі за їх незрівнянну красу. У персів шикарна шовковиста шерстка, що досягає довжини 20 см, величезні виразні очі, кирпатий носик, пухкі щічки. Мордочка, в залежності від форми носа, може приймати веселий, сумний, сердитий або зверхнє вираз. Шия товста, коротка, тіло і лапи масивні. Хвіст короткий, товстий, закруглюється на кінці. Перська кішечка дружелюбна, лояльна до дітей, зазвичай вибирає одного господаря і прив'язується до нього. Вона тиха і ненав'язлива.

  Вона тиха і ненав'язлива

  персидська кішка

  Проте ця розкішна красуня не відноситься до числа найбільш кмітливих. Їй властива природна лінь. Пограти вона не проти, але навіть простим прийомам її навчити складно. Мова спілкування з господарем вкрай мізерний. Вона просто ледь чутно подає голос і пильно дивиться в очі людині, так що він сам повинен здогадуватися, що потрібно улюблениці. Від неї потрібно ховати небезпечні предмети, перевіряти пральну машину і сушарку, стежити, щоб вона не стрибнула на гарячу плиту і т.д., оскільки навіть кількаразове потрапляння в неприємну ситуацію не вчить її розсудливості.

  екзотична короткошерстна

  Це наймиліше істота - підсумок схрещування американських короткошерстих і перських кішок в 60-х роках минулого століття. В результаті мутації черепа вийшла сильно пріплюснутая мордочка з масивної щелепою. Очі великі, широко поставлені, носик кирпатий. Тіло середньої величини, лапи короткі, хвіст недовгий. Шерсть коротка, густа і щільна, «плюшева». В цілому екзотична короткошерста, оскільки є найближчою родичкою перської, дуже схожа на неї, в тому числі і характером. Екзоти доброзичливі, віддані, дуже потребують присутності людей. Вони ласкаві й урівноважені.

  Вони ласкаві й урівноважені

  Екзотична короткошерста

  Вважається, що інтелект їх вище, ніж у персів. Екзоти легше навчаються, проте команди і забороняють слова потрібно повторювати неодноразово. Можуть бути труднощі з приучением кошеня до лотка. Якщо їм не приділяти постійну увагу, навіть доросла вихованка може почати справляти нужду, де їй заманеться. Мало піклуються про свою вовни, перекладаючи цей обов'язок на власника.

  американська короткошерста

  Друга назва - курцхаар. Ця кішка вважається національним надбанням США, її часто можна побачити в рекламі. У неї ефектна зовнішність: пропорційне мускулисте тіло середньої величини, мордочка квадратна з повними щічками і дуже красивими, виразними очима, густа, щільна, шовковиста шерсть. Американська короткошерста відрізняється дружелюбністю, поступливістю і досконалої неконфліктність. Любить похвалу, але при цьому ненастирливої. Відмінно ладнає з дітьми, за умови, що вони не будуть їй занадто набридати.

  Відмінно ладнає з дітьми, за умови, що вони не будуть їй занадто набридати

  Американська короткошерста кішка

  Курцхаара не можна назвати таким вже некмітливі, він навчається базовим командам, а ось більш складні сприймає з працею. Мова спілкування зводиться до міміки. Найчастіше він підходить до господаря і беззвучно відкриває рот. Курцхаари - природжені мисливці. Вони починають лазити всюди, де можна, по дому, можуть обдирати меблі, і вселити їм, що це не можна, дуже складно.

  Девон-рекс

  Ця кішка, схожа на інопланетне істота, була виведена в Великобританії в 60-х роках 20 століття. Найяскравіша риса - величезні вуха. Очі опуклі і виразні, вуса завите. Голова велика, шия витончена. Тіло мускулисте, хвіст довгий, шерсть кучерява, коротка, з щільними завитками. Девон-рекс за характером скоріше нагадує собаку, він надзвичайно прив'язаний до господаря і не виносить розлуки. Любить дітей, обожнює грати, активний і рухливий.

  Любить дітей, обожнює грати, активний і рухливий

  Порода Девон-рекс

  Вихованку можна навчити простим командам, складні вона не запам'ятає. Можуть бути труднощі з приучением до лотка. Також девон-рекси обожнюють залазити в найвіддаленіші, іноді небезпечні для них закутки будинку, заплигувати на стіл в пошуках смачненького, навіть заглядати в каструлі. Відучити їх від цього практично неможливо, слово «не можна» на них діє слабо.

  Курильський бобтейл

  Ця порода зацікавила заводчиків відносно недавно, років 30 тому. Походження вона бере з Курильських островів. Головна відмінна риса - короткий, як ніби обрубаний хвіст. У них щільне тіло, велика мордочка з широким прямим носом і очима, за формою нагадують горіх. На вухах пензлика, через них бобтейла часто порівнюють з риссю. Шерсть коротка або напівдовга. Характер доброзичливий, до всіх членів сім'ї кішка стане ставитися добре, але улюбленець буде у неї один. Добре розвинений інстинкт мисливця.

  Добре розвинений інстинкт мисливця

  Порода Курильський бобтейл

  Бобтейл нелегко навчити всяким прийомам, це скоріше тому, що йому цікавіше полювати. Оскільки він визнає тільки одну людину, то інших, які, можливо, хочуть надати йому необхідну допомогу, не сприйме. Важко сказати, чи вважати це особливістю характеру або ознакою дурості. Був випадок, коли кіт захворів, і, щоб зробити йому укол, його тримали вісім чоловік. Господаря поруч не виявилося, а решту рідних він до себе не підпустив. Крім того, бобтейл може накинутися на малоприємного йому людини, тоді як більш розумна тварина просто його проігнорує і піде.

  Регдолл

  Таку кішку ще називають «тряпичной лялькою» за вміння розслаблювати всі м'язи і безвольно повисати на руках господаря. Породу вивели в середині минулого століття в США. Регдолл можуть досягати метра в довжину разом з хвостом і ваги до 10 кг. У них потужне тіло з короткими лапами, клиноподібна голова з великими очима. Шерсть середньої довжини, густа, шовковиста і майже не линяє. Характер виключно спокійний, добрий і ласкавий. Максимально орієнтовані на людину.

  Максимально орієнтовані на людину

  Порода кішок Регдолл

  Навчаються простим прийомам, але на різноманітні комбінації не здатні. Цьому заважає вроджена флегматичність і лінь. На вулиці вони просто не виживуть. Дуже мовчазні, мова спілкування з власником убогий, Регдолл подає голос тільки в крайніх випадках.

  Селкирк-рекс

  Це молода порода, але вона швидко завойовує популярність. Головне, що приваблює в такій кішечці - це її кучерява і м'яка шерсть. У селкирк-рекс щільне, середніх розмірів тулуб, округла голова з виразними очима, повними щічками і завиваються вусами. Вуса надають мордочці озорное вираз. Характер доброзичливий, прив'язуються до людей, але не набридають без причини. Обожнюють грати.

  Обожнюють грати

  Селкирк-рекс

  Кішка чарівна, але особливо розумних вчинків від неї чекати нічого. У селкирк-рекса до старості зберігається характер маленького пустотливого кошеня, здатного невтомно носитися за бантиком на мотузочці.

  американський Керл

  Характерна особливість породи - загнуті, як би вивернуті назад вушка. Це гармонійно складене тварина зі злегка подовженим тілом, довгим хвостом. Голова округла, підборіддя масивний, очі великі, у формі волоського горіха. Шерсть м'яка, шовкова, буває як короткою, так і довгою. Кёрли дуже віддані, ласкаві й прихилисті, за характером більше нагадують собак. Люблять спілкування, гри, постійно перебувають у гарному настрої.

  Люблять спілкування, гри, постійно перебувають у гарному настрої

  Порода кішок Американський Керл

  Керл освоїть нескладні трюки, він швидко запам'ятовує своє ім'я. Але від нього не доводиться чекати розуміння стану господаря. Коли йому захочеться грати, він не стане розмірковувати, чи відповідний момент підійти до людини, а почне нав'язувати йому своє суспільство.

  Шотландська капловуха

  Це ще одна чарівна кішечка з незвичайними загнутими вушками. Вуха маленькі, на кінцях закруглені. Тіло велике, мускулисте, з товстими лапами і хвостом. Голова кругла, щоки пухкі, очі великі, широко поставлені. Шерстка густа, м'яка, «плюшева». Характер спокійний, доброзичливий, але разом з тим досить незалежний, аристократичний. Шотландські висловухі люблять домочадців, але вважають за краще тримати деяку дистанцію. Вони самостійні і підходять для зайнятих людей.

  Вони самостійні і підходять для зайнятих людей

  Шотландська висловуха кішка

  Улюблениця може виконувати прості команди, але хитромудрі комбінації у неї навряд чи вийдуть. Крім того, з кошенятами можуть бути складності їх привчання до лотка.

  японський бобтейл

  Японці вважають, що ця кішка приносить щастя. Відмінною особливістю породи є хвіст-помпон. Японські бобтейли стрункі, з розвиненою мускулатурою, довгими ногами. Голова трикутної форми, ніс подовжений, очі опуклі, великі. Шерсть коротка. Характер у бобтейлов вибуховий, вони дуже активні, темпераментні, добре розвинений мисливський інстинкт. Віддані всім членам сім'ї, особливо люблять дітей.

  Віддані всім членам сім'ї, особливо люблять дітей

  японський бобтейл

  Навчаються нескладним прийомам, головне, робити це в ігровій формі. Спокійне, розмірене мова вони розуміють погано. За ними доводиться постійно стежити, оскільки через невгамовного вдачі вони можуть потрапляти в небезпечні ситуації. При цьому слово «не можна» для них означає мало, а негативний досвід особливо не затримується в пам'яті.

  Всі кішки - чарівні створіння, кожна порода приваблива і загадкова по-своєму. Якщо вихованка не входить в суб'єктивний список найкмітливіших тварин, не варто засмучуватися. З будь-якого правила бувають винятки, кожна тварина має індивідуальністю. Головне для кішки - любов і турбота господарів, і тоді проявляться всі її кращі якості.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только