Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  10 божевільних винаходів, які здавалися геніальними нашим предкам

  1. Приготування їжі за допомогою вихлопних газів автомобіля
  2. Прилад, який створював ямочки на щоках
  3. Плуг-рушницю
  4. Конус від поганої погоди
  5. дорожній аудіопрогравач
  6. Двостороння люлька
  7. «Парова людина»
  8. Hands-free перекидач капелюхи
  9. Goofybike
  10. Шолом з пістолетом

  В умах винахідників ХIX-XX століть іноді народжувалися дивовижні ідеї. Створені ними пристрої покликані були поліпшити якість життя людей, але стати затребуваними їм не судилося. Пропонуємо вашій увазі 10 винаходів, які могли здаватися нашим предкам геніальними, але виявилися божевільними, а у сучасного покоління вони викличуть хіба що посмішку.

  Приготування їжі за допомогою вихлопних газів автомобіля

  В умах винахідників ХIX-XX століть іноді народжувалися дивовижні ідеї

  Готувати в такий скороварке небезпечно для здоров'я!

  Деякі люди сьогодні стверджують, що розігрівають обід, поміщаючи його зверху на теплий блок двигуна. Ця ідея здається вам дурною? Стривайте, ви ще не знаєте, до чого додумалися наші предки. Виявляється, ідея використання машини для розігріву або навіть приготування їжі з'явилася майже 100 років тому.

  У далекому 1930 році в журналі «Modern Mechanix» була представлена ​​скороварка, що призначалася для установки на задній бампер автотранспортного засобу. За допомогою шланга вона підключалася безпосередньо до вихлопної труби. Ідея винахідників полягала в використанні «гарячих газів» для розігріву пристрою і знаходиться в ньому їжі. Людина, в голові якого і народилася ідея створення цієї скороварки, стверджував, що однієї години їзди було досить для приготування м'яса і овочів.

  Навряд чи він замислювався про те, що м'ясо та інші продукти бажано навіть близько не підносити до отруйних випаровувань. Сподіваємося, він ніколи не використовував свою скороварку для приготування сімейної вечері.

  Але, як то кажуть, погана ідея не вмирає. У 2015 році на міжнародному конкурсі проектів розробники з Ірану представили унікальний гриль, який встановлюється на вихлопну трубу автомобіля. Це пристрій мав досить великі розміри для одночасного приготування відразу декількох шматків м'яса. Сподіваємося, іранські розробники передбачили наявність потужної фільтраційної системи, яка відгородила б готуються продукти від шкідливих газів.

  Прилад, який створював ямочки на щоках

  А ви б ризикнули скористатися цим пристроєм?

  Дорогі дівчата, уявіть, що ви збираєтеся на вечірку. Ви вибрали класний наряд, доповнили його стильними аксесуарами і дорогими туфлями. Зробили відмінний макіяж і манікюр, скористалися дорогими парфумами. Здавалося б, образ виглядає ідеально. Але підійдіть ближче до дзеркала і придивіться до свого обличчя. Може бути, вам не вистачає двох милих лицьових заглиблень, званих ямочками?

  Ви можете сказати, що ямочки - природні виїмки, присутні у деяких людей на щоках або підборідді. На думку вчених, їх наявність або відсутність визначається генетичною спадковістю. Так що якщо ви народилися без них - то з цим уже нічого не поробиш. Але не поспішайте з висновками. Може бути, ви вже чули про сьогодення знарядді тортур, за бажанням автора названому приладом для створення ямочок на щоках?

  Це пристрій в 1923 році в Нью-Йорку запатентував жителька Рочестера Еванджеліна Гілберт. Воно надягалось на вуха і підборіддя людини, дозволяючи парі ручок загвинчуватися глибоко в його щоки. В ході рекламної кампанії цього дивного винаходу уваги потенційних покупців акцентувалася на тому, що при постійному використанні пристрою людина незабаром ставав володарем «пари прекрасних ямочок». На щастя, цим приладом зацікавилася Американська медична асоціація. Дослідивши пристрій, фахівці з'ясували: крім створення або збільшення ямочок воно ще й провокує розвиток раку.

  Це цікаво: Пані Еванджеліна через 4 роки повторно спробувала зробити справжній прорив в медицині. Тоді вона представила громадськості «лікувальні кульки для краси». За її словами, їх потрібно було просто регулярно катати по зморшках на обличчі, це нібито сприяло їх розгладженню. Про те, наскільки ефективним було це пристрій, спробуйте здогадатися самостійно.

  Плуг-рушницю

  На жаль, нині ця зброя було дуже неповоротким

  У другій рік громадянської війни в США 2 жителя Нью-Йорка (Фанчер і Френч) запатентували металевий плуг, в передній частині якого було встановлено рушницю. В описі патенту не був уточнений калібр, але це рушницю могло стріляти дробом або півторакілограмових (!) Кулями.

  Винахідники запевняли, що плуг був досить ефективним в плані точності стрільби і гасінні віддачі. За їх словами, він розроблявся для «фермерів, що живуть в прикордонних селищах під час жорстокої партизанської війни». Але якщо вивчити опис і ілюстрацію в патентній заявці, з'ясується, що ця зброя була вкрай неманевренним, стріляти з нього можна було тільки рівно вперед.

  Це цікаво: Щоб зробити постріл, фермери повинні були б відчепити кінь або вола від плуга, адже в іншому випадку вони б отстрелили бідному тварині п'яту точку. Потім потрібно було зарядити рушницю розраховуючи, що ворог весь цей час продовжить нерухомо стояти прямо перед плугом. Ну а якби нападник рухався - фермеру слід власними зусиллями виривати плуг з борозни і повертати все це мудре винахід в сторону цілі, яка, за цей час, скоріш за все, встигла б добрий десяток разів змінити своє місце розташування.

  Конус від поганої погоди

  Схоже на дзьоб, погодьтеся!

  Як вважаєте, хто зображений на розміщеної вище фотографії? Це дві модниці, що надів конуси від поганої погоди, винайдені в Монреалі в кінці 30-х років минулого століття. Жінки прив'язували ці конуси до голови, щоб таким чином захистити свою макіяж від негоди. Шкода, але маски-конуси так і не стали популярними. Безумовно, необхідно визнати, що не так і просто спілкуватися або стежити за тим, що відбувається навколо, поки на вашій голові надіта така штуковина. З іншого боку, може здатися, що це не такий вже і великий недолік, з огляду на те, що маска дозволяла зберегти помаду, туш і рум'яні недоторканими. Навіть якщо на шикарне торжество потрібно було добиратися на санях під сильним снігопадом.

  Звичайно, цей конус, що нагадує великий дзьоб, не міг захистити ваші волосся і одяг від негоди. Але це могло турбувати модниць 40-х років рівно до того моменту, поки їх дихання не затуманювали маску зсередини настільки, що вони переставали бачити взагалі що-небудь і врізалися в яке-небудь дерево.

  дорожній аудіопрогравач

  Коли CD-диски і навіть касети ще не були винайдені, нещасним автолюбителям доводилося слухати всі пісні, які транслювали місцеві радіостанції. Занепокоївшись цією проблемою, розробники з компанії Chrysler спроектували спеціальний фонограф для установки на приладову панель автомобіля. Вони припускали, що водії, скориставшись цим пристроєм, змогли б включити дорожній аудіопрогравач для прослуховування вінілових платівок. Неважко здогадатися, що в ході втілення цього задуму в життя потрібно було вирішити чимало проблем.

  Перш за все, слід було забезпечити компактність розмірів пристрою. Але через це воно було занадто маленьким для того, щоб програвати стандартні пластинки. На пластинку ж меншого розміру можна було записати всього по одній пісні на кожній стороні. Виходить, що водієві довелося б під час їзди кожні 5 хвилин міняти платівки. В результаті виручила компанія Columbia Records, яка надала розробникам 42 унікальних диска. Вони були маленькими за розміром, але на кожну сторону можна було записати цілу годину музики. Правда, покупцям таких пристроїв довелося б, незалежно від свого бажання, слухати пісні виконавців, записуються в Columbia Records.

  Звукознімач творці автомобільного фонографа встановили на досить складній підвісної конструкції. Незважаючи на це, вибоїни на дорогах робили свою чорну справу - голка незабаром псувалася, а пластинки ламалися. Замінити ж їх можна було тільки після звернення в Columbia Records. Всі ці фактори змусили компанію Chrysler зняти таку систему з виробництва вже через рік.

  У 1960 році інженери представили інший пристрій, розробка якого спонсорувалася компанією RCA. Тепер фонограф вміщував відразу 12 платівок, розрахованих на 45 обертів. Щоб водієві не доводилося постійно їх міняти, звукознімач програвав у випадковому порядку всі пластинки. Це рішення здавалося геніальним, але забезпечити стабільну роботу пристрою при їзді по поганих дорогах розробники так і не змогли. 2 роки по тому керівництву Chrysler довелося відмовитися і від цієї ідеї. Тільки в 1968 році з'явилися невеликі пластинки, на які можна було записувати відразу 8 пісень.

  Двостороння люлька

  https://www.youtube.com/watch?v=c8tRQQ9eHxU

  В середині ХХ століття тютюнові компанії Сполучених Штатів переживали розквіт. Курити стало модно, і мільйони американців вже не могли уявити себе без трубки або цигарки в зубах. Природно, підприємливі винахідники швидко знайшли безліч способів непогано на цьому заробити. Був винайдений мундштук для двох, його урочиста презентація відбулася в кінці 1955 року. Через місяць хітом продажів стала пара трубок, які кріпилися до однієї сигарети. Таким чином, закохані могли обніматися і одночасно насичувати свої легені нікотином.

  Курцям ж, егоїстично вдихати смолу самостійно, тютюнові компанії запропонували мундштуки з вбудованими попільничками. Вони мали достатню довжину для того, щоб водій міг курити під час їзди, висунувши сигарету з вікна автомобіля. А що ви скажете з приводу мундштука, за допомогою якого можна було курити одночасно 20 сигарет? Його, як і деякі інші винаходи, ви можете побачити на відео.

  Це цікаво: Винахідники випустили навіть мундштуки, до яких був прикріплений невеликий парасольку. Ці мудрі пристрої дозволяли людям палити під час дощу.

  Не забули в стрімко збагачується корпораціях і про курців трубок. Для них була винайдена двостороння люлька, її презентували в 1949 році. Який таємний сенс був закладений в цей пристрій? Виробники говорили, що воно дозволяє економити тютюн. Не можна не згадати зображення, рекламувати цей винахід. На ньому два хлопця, стоячи обличчям один до одного, одночасно курили трубку, сидячи на трибунах стадіону. Шкода нижчого хлопця, який знімався для цієї реклами - навряд чи він міг підозрювати, що слина його партнера буде постійно стікати вниз, тобто прямо йому в рот.

  «Парова людина»

  'Парова людина' так і не став заміною коням

  На фотографії вище зображено реальне винахід, датоване 1868 року. Так званий «Паровий Людина з Ньюарка» не став першим роботом, створеним людьми, але він, ймовірно, дав поштовх до народження культури стимпанка. Цей винахід надихнуло творця першого в історії науково-фантастичного роману про роботів, опублікованого через 3 місяці після появи фотографій «Парового людини» в пресі.

  Зібраний двома механіками з Ньюарка робот важив більше 200 кг, а його зріст перевищував 2,5 метра. У його грудної порожнини були встановлені паровий котел, а також двигун потужністю в 3 кінські сили. Циліндр Парового людини одночасно виконував функцію димоходу, а в задній частині тулуба був встановлений датчик рівня палива. Цей робот весь час знаходився у вертикальному положенні, він був прикріплений до жорсткої металевої упряжі. У конструкції було передбачено 4 кріплення для під'єднання до неї чотириколісного екіпажу.

  Якщо вірити журналістам, винахідники розглядали Парового людини як альтернативу коням, який перевозив екіпажі. Пізніше вони також планували зібрати справжню механічну кінь. Але потенційних покупців відлякала висока ціна новинки: на будівництво одного Парового Людину потрібно було витратити 300 доларів, за ці гроші можна було купити відразу кілька коней. Та й вугілля, який потрібно було постійно підкидати в топку, коштував на порядок більше, ніж мішок вівса.

  Винахідники заявляли, що Паровий людина могла розганяти екіпаж до швидкості в 48 км / год - приблизно як стрибає кінь. Але є всі підстави поставити під сумнів достовірність цих даних: довжина кроку робота не перевищувала людську, так що, не зовсім зрозуміло, як він міг набирати таку швидкість.

  Щоб громадськість зацікавилася в новинці, винахідники виставляли Парового Людини на виставках в Нью-Йорку, Бостоні та інших великих містах.

  Це цікаво: На жаль, при випробуваннях прототипу були виявлені значні конструктивні недоліки. Паровому людині було важко перестрибувати булижники, а через вібрацію поршнів, змушували його ноги працювати, нерідко порушувалося рівновагу всієї конструкції. Іноді капелюх забивалася, тоді доводилося її чистити, щоб робот не зупинявся. А одного разу встановлений в корпусі двигун розігрівся настільки, що розробникам довелося його вийняти, щоб весь механізм не загорівся.

  Пізніше робота виставили на продаж, але, на жаль, ніхто не поспішав його купувати. Подальша доля цього дивного механізму невідома.

  Hands-free перекидач капелюхи

  Шкода, що цей пристрій не набуло поширення

  Сучасні гаджети з так званою функцією hands-free сьогодні позиціонуються, як пристрої, які повинні забезпечити безпеку водіїв. Але в кінці XIX прилади з аналогічними функціями сприймалися як техніка для ледарів.

  Згадаймо, наприклад, винахідника Джеймса Бойла, який створив так зване «вітає пристрій» - кумедний гаджет, який слід було носити безпосередньо на голові. Коли чоловік чемно схиляв голову вперед, вітаючи когось, нехитрий прилад піднімав його головний убір, а потім нахиляв його вперед. Після цього капелюх поверталася в потрібне положення. Як було зазначено в патентній заявці, «вітає пристрій» також могло виконувати більш важкі трюки з капелюхом, наприклад, розкручувати її навколо осі або піднімати головний убір вгору і вниз.

  Goofybike

  Призначення цього дивного велосипеда залишається загадкою

  У 1939 році видання Popular Science опублікував знімок винаходи жителя Чикаго Чарльза Штейнлауфа, назване GoofyBike. На фотографії Чарльз сидів за кермом свого апарату на його верхівці, крутячи педалі разом зі своїм сином. Пані Штейнлауф (ім'я не вказано) в цей же час сиділа збоку за швейною машинкою і натискала на свої педалі. Нічого не робила тільки дочка. Можливо, вона потрібна була просто для врівноваження конструкції.

  На жаль, видавці журналу не вказали, яку мету переслідувало винахід Штейнлауфа. Може, цей апарат призначався для штопання речей і їх доставки на будинок? Деякі люди вважають, що Goofybike був створений Штейнлауфом лише для того, щоб потрапити на обкладинку популярного видання. На жаль Чарльза, воно було опубліковано аж на 133 сторінці.

  Шолом з пістолетом

  Шолом-пістолет міг служити каструлею!

  У 1916 році Альберт Претт з Вермонта запатентував унікальний шолом з пістолетом. По суті, людина одягав і застібав металеву каску, всередині якої перебувала зброя. Спусковий гачок пістолета кріпився до балона або камері, що дозволяло спускати курок, дуючи в трубку.

  Претт заявляв, що його винахід дозволяє стріляє людині звільнити свої руки і ноги для рукопашного бою.

  За його словами, віддача пістолета гасилась автоматичної пружиною. Але люди, які відчували незвичайний шолом, мали іншу думку з цього приводу. Вони скаржилися на віддачу і сильний шум при пострілі, здатні викликати навіть запаморочення.

  Це цікаво: Мабуть, Претт сильно хвилювався, що ніхто не почне купувати його винахід, тому в заявці на патент він також вказав, що шолом з пістолетом може виконувати не тільки свою пряму функцію. Він міг служити відмінною каструлею, в якій ствол використовувався, як ручка. Природно, потрібно було не забути витягнути кулі до того, як поставити шолом на вогонь, інакше можна було б запросто прострелити свою руку.

  Ідея Претт нікого особливо не зацікавила. Шкода, адже в той час на подвір'ї бушувала Перша світова війна. Було б цікаво подивитися, як шолом з пістолетом проявив би себе в реальному бою.

  Погодьтеся, важко зрозуміти, на що розраховували винахідники, розробляючи перераховані вище пристрої. Все ж, їх недоліки з лишком перекривали гідності. Можливо, не варто так поспішати представити свої винаходи громадськості? Дивишся, тоді деяким з них і вдалося б серйозно зацікавити людей.

  Ця ідея здається вам дурною?
  Може бути, вам не вистачає двох милих лицьових заглиблень, званих ямочками?
  Може бути, ви вже чули про сьогодення знарядді тортур, за бажанням автора названому приладом для створення ямочок на щоках?
  Як вважаєте, хто зображений на розміщеної вище фотографії?
  Com/watch?
  А що ви скажете з приводу мундштука, за допомогою якого можна було курити одночасно 20 сигарет?
  Який таємний сенс був закладений в цей пристрій?
  Може, цей апарат призначався для штопання речей і їх доставки на будинок?
  Можливо, не варто так поспішати представити свої винаходи громадськості?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только