Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Веретено-товари для рукоділля та швейна фурнітура

  Муліне - пряжа, отримана заводським способом або ручної виробленням, вироблена спеціально для вишивання або інших видів рукоділля.

  Світові бренди виробників муліне - DMC, Madeira і Anchor. Крім них ще поширені досить якісні нитки муліне Gamma / Гамма і відомі з радянських часів нитки прядильно-ниткового комбінату ім. Кірова (Санкт-Петербург). Ці бавовняні нитки призначені спеціально для вишивання. Муліне продаються мотками по 8 (DMC, Gamma, Anchor), 10 (Madeira) і 20 метрів (ім. Кірова)

  Муліне - пряжа, отримана заводським способом або ручної виробленням, вироблена спеціально для вишивання або інших видів рукоділля.

  Світові бренди виробників муліне - DMC, Madeira і Anchor. Крім них ще поширені досить якісні нитки муліне Gamma / Гамма і відомі з радянських часів нитки прядильно-ниткового комбінату ім. Кірова (Санкт-Петербург). Ці бавовняні нитки призначені спеціально для вишивання. Муліне продаються мотками по 8 (DMC, Gamma, Anchor), 10 (Madeira) і 20 метрів (ім. Кірова), в деяких магазинах можна придбати нитки на метри. У кожного виробника муліне свій набір квітів, для підбору кольору можна використовувати карту квітів (каталог із зразками ниток кожного кольору). Якщо в схемі вишивання вказані кольори для однієї марки муліне і потрібно для вишивки використовувати нитки іншого виробника, то керуються таблицями перекладу кольорів муліне з однієї марки в іншу або порівнюючи відтінки за допомогою карт кольорів.

  У провідних виробників (DMC, Gamma, Anchor, Madeira) є муліне не тільки однотонне, але і Меланжевої (з плавним переходом від більш світлого тону до більш темного одного і того ж кольору), мультиколор (з плавним переходом з одного кольору в інший) , металік.

  Огляд основних виробників.

  DMC (Франція) - найпопулярніші муліне. Нитки гладкі, блискучі, шовковисте і приємні на дотик. При роботі не махру, не рвуться і не скручуються. Найширша колірна гамма. Чи не линяють і не вигоряють на сонці. Виріб, вишитий ними, можна прати навіть з використанням відбілювача, що не містить хлор. Упаковка традиційна для муліне, але виконана дуже якісно і акуратно, що дозволяє швидко і легко витягти нитку з пасма. Ціна досить висока, хоча, вони того варті.

  MADEIRA (Німеччина). Гамма кольорів трохи поступається DMC, ниточки кілька менш яскраві і матові, але, до речі, багато умільці вважають це перевагою. Однак німецька якість говорить сама за себе: чи не труться, що не рвуться, не махру і зовсім не плутаються. Сама зручна і практична упаковка. Забарвлення стійка, товщина ниточки однакова по всій довжині. Купити вкрай складно, продаються не скрізь, недешеві.

  ANCHOR (Німеччина). Серед визнаних у всьому світі європейських виробників відрізняються більш низькою ціною, хоча за якістю, мабуть, нітрохи їм не поступаються. Однак гамма кольорів поменше ніж у MADEIRA або DMC.

  ГАММА (Росія). Нитки рівні, не линяють, але сильно махра в процесі роботи. Відрізняється відтінок у ниток одного кольору з різних партій. Колірна палітра замала, ниточки тьмяні, але при цьому вельми пристойний вибір досить непоганого "металіка". Великі нарікання викликає упаковка мотка - неакуратно, що дуже ускладнює процес відділення нитки з пасма. На етикетці немає ніяких рекомендацій та інформації для споживача, крім довжини нитки і її складу. Однак ціна на них низька, що робить нитки "Гамма" дуже привабливими для багатьох покупців.

  Прядильно-нитковий комбінат ім.Кірова (Росія). Багато десятиліть ці нитки незалежно панували на теренах СРСР, відрізняючись при цьому завидною якістю. Однак сучасні ниточки відрізняються від своїх предків і слава про їхню якість стала, на жаль, лише легендою. Махру, плутаються, у ниток одного артикулу з різних партій часто помітна різниця в інтенсивності забарвлення. Муліне червоного кольору не перенесло "тортури на линьку", хоча взагалі ниточки досить рівненькі і дуже міцні. Останнім часом стали випускатися під номерами, що значно полегшує підбір за кольором. Варто також відзначити акуратну традиційну упаковку, але на етикетці не вказано жодної інформації про правильний догляд. Незаперечною перевагою цього муліне є невисока ціна і доступність по всій Росії.

  Як вибрати нитку для вишивання.

  При виборі ниток для вишивання вимагається володіння певними знаннями і досвідом. Якісні нитки повинні бути рівними, мати яскраву, чисту забарвлення, що не линяти, не вигоряти на сонці. Відмітна особливість ниток для вишивання - чітка відповідність кольору пасмиее номеру. Номер проставляється на упаковці пасма. Він же вказується на схемі для вишивки, в її легенді. Більшість потрапляють в продаж схем розроблені для ниток DMC, рідше - для Madeira і Gamma. Схеми в російськомовних журналах з вишивання розроблені в більшості випадків для номерів кольорів муліне Gamma, DMC, рідше для інших марок. У мережі можна знайти досить легко таблиці переведення номерів ниток однієї фірми в іншу.

  Відтінки номерів кольору можуть змінюватися від партії до партії, лише світові бренди дають гарантії сталості кольору, однак і у них в останні роки була величезна кількість випадків непотрапляння в колір, тому ниток, особливо невідомих марок, краще купити відразу достатню кількість на всю роботу. Нитки, якість яких викликає сумнів, перед роботою піддаються перевірці на лінючесть. Для цього їх необхідно намочити в гарячій воді і з силою протягнути через білу тканину - нестійкий фарбник залишить слід. Подібну перевірку можна зробити і в магазині, з силою простягнувши фрагмент нитки через мокрий носовичок. Погана нитка відразу залишить сліди.

  Крім спеціальних «вишивальних» бавовняних ниток муліне, для вишивання можна використовувати шерсть, шовк і навіть звичайні котушкові нитки. Але це можна робити тільки для простих картин з малою кількістю квітів і високим ступенем варіативності.

  Можна виділити наступні види муліне.

  бавовняна муліне

  Найпоширеніше - це 100% бавовняне муліне. Міцна забарвлення, що не линяє навіть при пранні в дуже гарячій воді, шовковистість, міцність і багата кольорова гамма (за умови використання муліне відомих і добре зарекомендували себе фірм). В упаковці 8 метрів ниток в 6 складань, виняток становлять муліне фірми Мадейра - 10 метрів в 6 складань.

  лляна муліне

  Це нова лінійка ниток з льону. М'які пастельні тони і шовковистості надають їм особливий вид, відмінний від інших сортів ниток. Висока якість визначають довговолокнистий льон і сверхстойкие барвники.

  Вовняна муліне і акрилові нитки

  Об'ємні вовняні і акрилові нитки гарні для гобеленів, подушок, килимків та інших декоративних робіт. Велика колірна гамма.

  металік

  Муліне з додаванням металізованої нитки. У цій групі представлені нитки з різними ефектами: дорогоцінного каміння, дорогоцінного металу, античні, перламутрові. Найбільша колірна гамма у Kreinik, та й за якістю він перевершує інші фірми.

  меланж

  Палітра ниток так званого секційного фарбування включає в себе безліч відтінків - від зовсім світлих до дуже темних: з їх допомогою можна дуже швидко додати колірні нюанси в малюнок. для створення малюнка з красиво змішаними відтінками, плавно переходять з одного в інший, виконуйте кожен хрестик індивідуально.

  світиться муліне

  Дуже цікаве муліне для створення світиться і мерехтливого ефекту.

  флуоресцентне муліне

  Муліне з приголомшливим ефектом світіння в темряві.

  Матеріал з Вікіпедії

  У нашому онлайн-магазині представлено муліне торгової марки Rosace високої якості за низькою ціною, виробництва Угорщини. Дане муліне є бюджетним аналогом ниткам DMC. Щоб дізнатися номер DMC необхідно номер Rosace розділити на 2. Перейти до каталогу муліне.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только