Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Татуювання для дівчат: на руці, спині, зап'ястя, плечі і їх значення

  1. Татуювання для дівчат: на руці, спині, зап'ястя, плечі і їх значення Татуювання для дівчат служать...
  2. Місце, куди наносити: зап'ясті, шия, спина, поперек, живіт, ноги і щиколотки
  3. Як правильно доглядати?
  4. Протипоказання для нанесення
  5. Татуювання для дівчат: на руці, спині, зап'ястя, плечі і їх значення
  6. Види і стилі татуювань
  7. Місце, куди наносити: зап'ясті, шия, спина, поперек, живіт, ноги і щиколотки
  8. Як правильно доглядати?
  9. Протипоказання для нанесення
  10. Татуювання для дівчат: на руці, спині, зап'ястя, плечі і їх значення
  11. Види і стилі татуювань
  12. Місце, куди наносити: зап'ясті, шия, спина, поперек, живіт, ноги і щиколотки
  13. Як правильно доглядати?
  14. Протипоказання для нанесення

  Татуювання для дівчат: на руці, спині, зап'ястя, плечі і їх значення

  Татуювання для дівчат служать своєму головному призначенню - прикрашати тіло і залучати до нього увагу. Якщо для сильної половини це ще з давніх часів свого роду символ, який повідомляє про причетність власника до певної соціальної спільності або про його досягнення, то для жінок це поки нова, малоосвоєна область культури.

  Татуювання на жіночому тілі вже давно не вважається чимось ганебним, забобони поступово йдуть з суспільної свідомості. Тому дівчата все частіше звертаються до цього способу підкреслити красу свого тіла, привернути до себе увагу сміливим вчинком і оригінальним зображенням. Звичайно, є ті, хто сприймає лише тату як модний аксесуар, проте більшість підходить до питання досить ґрунтовно. Адже не дарма слово «татуювання» означає «знак». Нанести на тіло випадковий символ мало хто зважиться.

  Малюнок на тілі здатний внести зміни в характер, життя і навіть майбутнє власника.

  Жінки примудрилися і в це, вважалося суто чоловічим заняття внести важливий естетичний фактор. Мало того, що тату для дівчат зазвичай несуть в собі досить глибоке значення, так вони ще витончені, ніжні і неагресивні. Існує навіть така думка визнаних майстрів, що спочатку нанесення татуювань призначалося саме для дам, адже малюнки прикрашають тіло і роблять його набагато привабливіше і оригінальніше.

  Види і стилі татуювань

  Дівчата зазвичай вибирають легкі й витончені зображення для татуювань, відмінні від об'ємних і темних чоловічих. Їм властива ніжність, романтичність і ретельна продуманість кожного штриха.

  Найпопулярнішими стилями вважаються:

  • Етніка - до цього типу татуювань відносяться африканські, кельтські мотиви, японські або китайські ієрогліфи і індійські ритуальні зображення, які можуть говорити про пристрасті власниці, або про її приналежності до певної культури.
  • Написи - закріплюють певний факт з життя або життєве кредо. Часто такими татуюваннями служать крилаті фрази на всіляких мовах світу, клятви, девізи, імена коханих.
  • Традиційний - нанесення досить реалістичних зображень у вигляді тварин, комах, квітів, емблем та іншого.
  • Трайбл - цей тип татуювань теж можна віднести до етнічного, т. К. Його мотиви перейшли до нас від полінезійських і новозеландських племен. Виглядає як геометричний візерунок, виконаний чорною тушшю.
  • Орієнтал - східне спадщина, що представляє складні кольорові візерунки, взяті з японської культури. Найчастіше малюються дракони, квіти лотоси, рибки, гейші.

  Всі ці різновиди сьогодні вже вважаються класичними і досить банальними. Але мистецтво ніколи не стоїть на місці, так само, як і мода - вічна супутниця прекрасної статі. Тому за останні роки з'явилися і активно розвиваються нові види красивих татуювань для дівчат. Їх мета дійсно стати справжньою окрасою.

  Білі татуювання. Біла татуювання сьогодні стала одним з найпопулярніших напрямків. Її роблять за допомогою білого пігменту, який малопомітний на шкірі, на відміну від контрастних кольорових зображень. Проте, при ближчому розгляді вони дуже привертають до себе увагу своєю витонченістю і скромністю. Особливо виділиться таке зображення на засмаглій шкірі. Для молодих дівчат, часто проводять час в нічних клубах, білі тату стануть справжньою знахідкою, адже під люмінесцентними лампами вони приємно світяться і вже точно звернуть на себе увагу. Роблять татуювання білого кольору на будь-якій частині тіла, але особливо привабливо вони виглядають у вигляді елегантних витончених написів або візерунків на щиколотках або зап'ястях, або на спині, де великі мереживні малюнки виглядають справжніми витворами мистецтва.

  Чорно-білі татуювання. Ще одним модним напрямком є ​​більш звичні, але не менш вишукані тату чорно-білого забарвлення. Завдяки своїй контрастності і класичної стриманості, подібні зображення на дівчатах дуже доречні. Тим більше, що подібна колірна гамма може бути виконана в будь-якій стилістиці: найтонші індійські візерунки, написи, найпростіші символічні зображення і складні знакові малюнки. Їх відрізняє графічність, чіткість ліній і майстерно накладені тіні. Причому такі татуювання, швидше за все, ніколи не втратять актуальності і будуть в «тренді».

  Мереживні татуювання. Ще одним напрямком в мистецтві тату сьогодні стали істинно жіночі мереживні візерунки. Вони можуть бути як самостійними зображеннями, так і доповнювати вже існуючі малюнки, прикрашаючи тіло жінки, як звичайні мережива прикрашають одяг. Такі малюнки можуть доповнюватися бантами і стрічками, особливо оригінально вони виглядають у вигляді браслетів на руці або пов'язок на стегнах. Колір таких татуювань зазвичай підбирають в контрасті з тоном шкіри, наприклад, для смаглявої ідеально підійдуть білі і пастельні пігменти, а для світлої - темні барвники. Хоча це правило не є категоричним, на світлій шкірі мереживна татуювання білого кольору ледь проглядається, створюючи ілюзію того, що мереживо знаходиться під шкірою.

  3 D -зображення. Сучасний світ прагне до реалістичності в усіх своїх проявах. Не оминуло це прагнення і мистецтво тату, оскільки останнім часом особливої ​​популярності у дівчат завойовують тривимірні малюнки, що створюють ефект об'ємного предмета, розташованого на тілі. Дуже часто об'єктом зображення стають комахи: метелики, бабки та інша екзотика. Також можна зустріти 3D-написи в найрізноманітніших колірних гамах (зазвичай це різнокольорові райдужні переливи або чітка чорно-біла палітра). Для ефектного і якісного виконання потрібно уважний підхід до вибору ескізу і місця розташування майбутньої татуювання, а й не меншою мірою - талант майстра.

  Найчастіше дівчата вибирають малюнки природного напрямки: квіти, тварин, комах. Це цілком природно, адже вони є проявом гармонії і краси природи.

  Серед цілком заслужено популярних зображень для дівчат можна зустріти:

  • Квіти - символізують красу і ніжну жіночність. Існує навіть ціла мова флористики, який можна застосувати і до татуювань. Наприклад, лілія - ​​чистота і невинність, троянда - величність, соняшник - чарівність. Також дівчатам дуже подобаються кілька екзотичні орхідеї, витончені гілочки сакури, східні лотоси, які означають досконалість, чистоту і символізують творче начало.
  • Кішки - кожна з нас має свій прототип в тваринному світі, але, безсумнівно, у всіх жінок присутні характерні риси кішки. Тому малюнок з кішками - один з найбільш гармонійних для всього прекрасної статі.
  • Крила - найчастіше таке татуювання наносять в області лопаток на спині. Крила можуть бути абсолютно різних розмірів і стилів. Хтось «малює» ангельські крильця, висловлюючи цим свою невинність, а деяким більш властиві демонічні крила жінки-вамп.
  • Метелики - це красиве комаха мало свій сенс для кожного народу на землі, причому досить глибокий і філософський. Сьогодні ж метелик багатьом видається легким пурхаючим метеликом, радующімся життя і отримують від неї задоволення. У будь-якому випадку цей символ не можна назвати легковажним, але позитивним - однозначно.
  • Дельфін - прояв гармонійного поєднання свободи і розуму.
  • Птахи і пір'ячко - символізують надію на зміни на краще, а також є свого роду оберегом. Наприклад, часто зображується знаменитий «ловець снів», що захищає нас від злих духів.
  • Ящірка - знак, який означає відродження і оновлення. Тому дівчатам, які бажають внести значні зміни в своє життя, рекомендують нанести подібне зображення. Причому чудово виглядати воно буде на будь-якій частині тіла.

  Зображень і їх варіацій може бути безліч, але важливо вибрати справжнього Майстра, який зможе втілити ваші задуми з високою якістю.

  Місце, куди наносити: зап'ясті, шия, спина, поперек, живіт, ноги і щиколотки

  Часто, обравши картинку для татуювання, дівчата починають болісно думати про те місце, куди її нанести. Хоча ситуація може бути і зворотною: з'являється бажання оригінально привернути увагу до будь-якої частини тіла, як правило, до найпривабливішою і виразною.

  Існує ряд особливостей, які необхідно враховувати при виборі розташування вашої майбутньої татуювання: її розмір, значення, а також можливість або необхідність приховувати її від сторонніх поглядів.

  Такі ситуації досить часті, адже службовий етикет зазвичай не вітає наявність татуювань на тілі своїх співробітниць. Зазвичай помітні малюнки зустрічаються у людей, які ведуть більш вільний, творчий спосіб життя.

  Існує кілька точок на жіночому тілі, де татуювання буде виглядати дуже органічно, виділяючи і підкреслюючи витонченість ліній. Не варто боятися здатися банальною, розмістивши прикраса в цих місцях, адже всю свою оригінальність ви зможете висловити в самому зображенні.

  1 1. Запястье. Це найпривабливіше місце на руці, що відрізняється особливою витонченістю і витонченістю. Тут часто наносять написи різного характеру, ієрогліфи, етнічні візерунки, а також символічні ескізи різних тварин. Причому ця точка - привілей для жінок: чоловіки вважають за краще розмальовувати передпліччя. До речі, жіночі татуювання на передпліччях виглядають дещо грубувато, тому не користуються популярністю серед прекрасної статі.

  Ще в Стародавній Індії тільки дівчата прикрашали кисті, долоні і зап'ястя художнім розписом. Згодом змінилися лише стилі, і малюнки стали більш сучасними завдяки застосуванню нових технологій. Але татуювання на жіночому зап'ясті мають особливу магію, перевірену століттями, оскільки вони:

  • надають шарм, загадковість і стильність своєї власниці;
  • є маленькими, але значущими і ємними;
  • відрізняються великою різноманітністю зображень, а також можливістю робити парні картинки, які можуть бути як просто симетричними, так і бути продовженням один одного;
  • легко ховаються довгим рукавом або широким ремінцем від годин або браслетом.

  Звичайно, подібна татуювання не обійдеться і без недоліків, до яких можна віднести, наприклад, хворобливе нанесення або те, що вона завжди на виду і може набриднути. Однак ймовірність останнього невисока при ретельному підході до вибору зображення, а сучасні коштів дозволять впоратися з болем або зменшити її.

  2. Спина. Найбільше поле длятворчества, особливо якщо їм займається справжній творець. Але, навіть якщо ви вибрали для спини невелике зображення, воно зможе виглядати дуже красиво на цій відносно рівній, але спокусливою частини жіночого тіла. Тим більше, що спина і шкіра на ній навіть при мінімумі догляду практично не змінюються з віком, тому зображення збережеться довгі роки.

  Особливо привабливо картини виглядають на доглянутою рельєфній поверхні, причому ви зможете при необхідності легко підібрати одяг, щоб виставити творіння напоказ (відкрите вечірнє плаття або купальник) або при необхідності приховати Особливо привабливо картини виглядають на доглянутою рельєфній поверхні, причому ви зможете при необхідності легко підібрати одяг, щоб виставити творіння напоказ (відкрите вечірнє плаття або купальник) або при необхідності приховати.

  Майстри дуже люблять «малювати» шедеври на спині, адже тільки тут вони можуть добитися ідеальної симетрії і гармонії композиції. Описати всі можливості, які реально втілити на цій частині тіла, практично неможливо. Тому до питання краще підходити комплексно: конкретне місце і малюнок повинні ідеально відповідати один одному, наприклад, крила на лопатках, дерево, що росте з хребта і т. П .. Визначитися з усіма параметрами вам допоможе майстер в салоні.

  Великі татуювання можуть робитися досить довго і навіть не за один сеанс, особливо якщо в малюнку задіяно кілька кольорів, оскільки їх слід наносити в кілька прийомів, щоб добитися яскравості. Процес викликає досить сильні больові відчуття в областях хребта, лопаток і ребер, т. К. Тут надзвичайно близько розташовані кістки. Крім того, за татуюванням на спині досить складно доглядати після нанесення без сторонньої допомоги.

  3. Живіт. Жіночий живіт - це сама сакральна частина тіла. З давніх часів філософи міркують про його природного значимості і призначення. Тому не дивно, що дівчата прагнуть прикрасити свої животики оригінальним малюнком.

  Існує кілька факторів, які слід враховувати, плануючи наносити татуювання на цю область тіла, оскільки саме живіт найчастіше піддається змінам в силу різних обставин. Зміна ваги, коливання в стані здоров'я, післяпологові і вікові зміни стану шкіри здатні перетворити малюнок у незрозуміле розпливчасте пляма.

  На здоровому тренованому животі татуювання виглядають приголомшливо. Тому ваше бажання завдати тату на цю частину тіла має стати сильним стимулом привести себе в порядок, якщо ви ще цього не зробили. Тоді влітку на пляжі ви зможете ловити на собі захоплені чоловічі погляди.

  Малюнки можуть бути найрізноманітнішими, і розміщувати їх можна як по центру живота, так і зі зсувом убік Малюнки можуть бути найрізноманітнішими, і розміщувати їх можна як по центру живота, так і зі зсувом убік. Вельми цікаво виглядають татуювання, навколишні пупок різноманітними орнаментальними символічними колами.

  Часом дівчата вибирають малюнки та візерунки, які нічого не означають, але виглядають справжньою окрасою для підкреслення жіночого начала.

  Можна нанести на живіт маленькі татуювання, які є визнаними символами, що несуть глибокий філософський або релігійний сенс. Це можуть бути ієрогліфи, інь-янь, символічні тварини (змії, кішки, ящірки) або квіти (конюшина, сакура, лотос, троянда та ін.).

  Вся краса зображень проявляється не тільки в їх зовнішньої привабливості, а й у цій силі, яку дарувала природа. А за допомогою значущих татуювань ми можемо її контролювати і направляти в потрібне русло.

  4. Шия. Татуювання на шиї у дівчат зустрічаються дуже часто. Вони мають свої безперечні переваги: ​​легко ховаються розпущеним волоссям, виглядають дуже привабливо і створюють певний наліт загадковості своєї власниці. До того ж вони зазвичай невеликого розміру, тому навіть найскромнішими дівчатам легко вирішиться на подібну сміливість.

  Найзручнішим місцем в усіх відношеннях є задня поверхня шиї Найзручнішим місцем в усіх відношеннях є задня поверхня шиї. Це плоске місце, малоболезненное. Але можна зустріти тату і збоку - в області вуха.

  Для дівчат існує досить стандартний стилістичний набір. Специфіка розташування полягає в тому, що найбільш вигідно виглядають максимально примітивні схематичні зображення (квіти, тварини, комахи, зірки, сердечка), а також ієрогліфи і написи. Але при всій своїй простоті вони можуть стати справжньою родзинкою прекрасної дами, оскільки виглядають витончено, жіночно і дуже сміливо.

  Татуювання на шиї надовго збереже свій зовнішній вигляд, практично не змінюючись з часом.

  5. Ноги і щиколотки. Великий простір для творчості надають ще і прекрасні жіночі ніжки. Дуже цікаво виглядають мереживні татуювання на стегнах, які зображують у вигляді витончених підв'язок. Їх легко приховати, показуючи тільки найближчій людині.

  Але найбільш жіночно виглядають візерункові тату на щиколотках - браслети і тоненькі ланцюжки, написи, рослинні візерунки, квіти, тварини, причому в самій різноманітній кольоровій палітрі Але найбільш жіночно виглядають візерункові тату на щиколотках - браслети і тоненькі ланцюжки, написи, рослинні візерунки, квіти, тварини, причому в самій різноманітній кольоровій палітрі. Параметри і ефектність залежать лише від вашої сміливості, хоча зображення легко сховати під брюками. А ось в неформальній обстановці ви зможете продемонструвати всю красу ніжок, підкреслену вигадливим візерунком. Часто малюнок на щиколотці триває на стопі або, навпаки, переходить на кісточку. Одягніть спідницю, панчішки і туфлі на високих підборах - і з вас не будуть зводити захоплених поглядів.

  Не варто забувати і те, що процес нанесення зображення на щиколотку досить болючий, хоча результат вартий того, щоб потерпіти неприємні відчуття.

  6. Поперек. Татуювання на попереку - це не просто модна прикраса.

  Духовні практики Сходу вважають хребет і його підставу найпотужнішим енергетичним каналом, від якого безпосередньо залежить вся життєдіяльність організму Духовні практики Сходу вважають хребет і його підставу найпотужнішим енергетичним каналом, від якого безпосередньо залежить вся життєдіяльність організму. Поперековий відділ несе відповідальність за досягнення і інтелектуальний розвиток, тому не варто вважати тату тут проявом легковажності. Майте на увазі, що зміна найсильніших енергетичних потоків може сильно вплинути на долю.

  Виходячи з вищесказаного, варто задуматися про зміст і смисловим навантаженням зображення. Традиційно на поперек наносять малюнки-тотеми, наприклад, драконів для тяжіння багатства, влади і мудрих рішень. Зображення здебільшого симетричні для підтримки балансу, але все ж вони несуть в собі жіночний, а часом і еротичний підтекст.

  Як правильно доглядати?

  Коли ви остаточно зважилися на татуювання і визначилися з малюнком і його розташуванням, необхідно зайнятися пошуком майстра, який зможе все зробити на вищому рівні. Не менш важливо дотримуватися правил догляду за тату, які вам обов'язково повинен повідомити майстер.

  Зводяться вони до наступного:

  В результаті ви отримаєте татуювання в цілості й схоронності і вже через пару тижнів зможете похвалитися ефектним знаком.

  Протипоказання для нанесення

  Зважитися нанести татуювання досить складно багатьом дівчатам, які усвідомлюють, що вона залишиться з ними на все життя.

  Якщо сумніви в доцільності тату не припиняються, то краще відмовитися від цієї думки і не робити необачних кроків: користі від них однозначно не буде.

  Можемо порекомендувати нанести тимчасове татуювання хною, щоб відчути всі свої відчуття і вирішити, чи потрібно вам таку прикрасу на все життя.

  Велику роль відіграє вибір сюжету Велику роль відіграє вибір сюжету. На цю тему зараз можна знайти дуже багато інформації і фото татуювань в інтернеті. Наприклад, деякі тварини і комахи в певній стилізації можуть використовуватися в кримінальному середовищі - вам це явно ні до чого. У цьому питанні вам також зможе допомогти кваліфікований майстер: при величезному вашому бажанні мати конкретне зображення він підбере оптимальний стиль для вас.

  Також часто знаходяться охочі зобразити гарний ієрогліф, не до кінця розуміючи його значення, а також те, що цей знак може сильно вплинути на спосіб життя і призначене долею. Це саме можна сказати до рун і древнім магічним символам.

  Також об'єктивними є такі причини для відмови від тату:

  • перешкода кар'єрного росту та досягнення певного статусу в суспільстві;
  • виведення обридлого або став неактуальним малюнка буде дорогим, тривалим і з наслідками у вигляді шрамів;
  • високий ризик занесення інфекції при непрофесійній роботі, особливо якщо дівчина ризикне зробити татуювання в домашніх умовах;
  • втрата естетичного зовнішнього вигляду з плином часу в силу різних обставин.

  Але існують і протипоказання медичного характеру, порушення яких може привести до серйозних проблем зі здоров'ям:

  Уважно і відповідально поставтеся до мистецтва татуювання, і тоді ви зможете отримати чудовий результат, який може зробити істотний вплив на ваше життя і красу.

  Татуювання для дівчат: на руці, спині, зап'ястя, плечі і їх значення

  Татуювання для дівчат служать своєму головному призначенню - прикрашати тіло і залучати до нього увагу. Якщо для сильної половини це ще з давніх часів свого роду символ, який повідомляє про причетність власника до певної соціальної спільності або про його досягнення, то для жінок це поки нова, малоосвоєна область культури.

  Татуювання на жіночому тілі вже давно не вважається чимось ганебним, забобони поступово йдуть з суспільної свідомості. Тому дівчата все частіше звертаються до цього способу підкреслити красу свого тіла, привернути до себе увагу сміливим вчинком і оригінальним зображенням. Звичайно, є ті, хто сприймає лише тату як модний аксесуар, проте більшість підходить до питання досить ґрунтовно. Адже не дарма слово «татуювання» означає «знак». Нанести на тіло випадковий символ мало хто зважиться.

  Малюнок на тілі здатний внести зміни в характер, життя і навіть майбутнє власника.

  Жінки примудрилися і в це, вважалося суто чоловічим заняття внести важливий естетичний фактор. Мало того, що тату для дівчат зазвичай несуть в собі досить глибоке значення, так вони ще витончені, ніжні і неагресивні. Існує навіть така думка визнаних майстрів, що спочатку нанесення татуювань призначалося саме для дам, адже малюнки прикрашають тіло і роблять його набагато привабливіше і оригінальніше.

  Види і стилі татуювань

  Дівчата зазвичай вибирають легкі й витончені зображення для татуювань, відмінні від об'ємних і темних чоловічих. Їм властива ніжність, романтичність і ретельна продуманість кожного штриха.

  Найпопулярнішими стилями вважаються:

  • Етніка - до цього типу татуювань відносяться африканські, кельтські мотиви, японські або китайські ієрогліфи і індійські ритуальні зображення, які можуть говорити про пристрасті власниці, або про її приналежності до певної культури.
  • Написи - закріплюють певний факт з життя або життєве кредо. Часто такими татуюваннями служать крилаті фрази на всіляких мовах світу, клятви, девізи, імена коханих.
  • Традиційний - нанесення досить реалістичних зображень у вигляді тварин, комах, квітів, емблем та іншого.
  • Трайбл - цей тип татуювань теж можна віднести до етнічного, т. К. Його мотиви перейшли до нас від полінезійських і новозеландських племен. Виглядає як геометричний візерунок, виконаний чорною тушшю.
  • Орієнтал - східне спадщина, що представляє складні кольорові візерунки, взяті з японської культури. Найчастіше малюються дракони, квіти лотоси, рибки, гейші.

  Всі ці різновиди сьогодні вже вважаються класичними і досить банальними. Але мистецтво ніколи не стоїть на місці, так само, як і мода - вічна супутниця прекрасної статі. Тому за останні роки з'явилися і активно розвиваються нові види красивих татуювань для дівчат. Їх мета дійсно стати справжньою окрасою.

  Білі татуювання. Біла татуювання сьогодні стала одним з найпопулярніших напрямків. Її роблять за допомогою білого пігменту, який малопомітний на шкірі, на відміну від контрастних кольорових зображень. Проте, при ближчому розгляді вони дуже привертають до себе увагу своєю витонченістю і скромністю. Особливо виділиться таке зображення на засмаглій шкірі. Для молодих дівчат, часто проводять час в нічних клубах, білі тату стануть справжньою знахідкою, адже під люмінесцентними лампами вони приємно світяться і вже точно звернуть на себе увагу. Роблять татуювання білого кольору на будь-якій частині тіла, але особливо привабливо вони виглядають у вигляді елегантних витончених написів або візерунків на щиколотках або зап'ястях, або на спині, де великі мереживні малюнки виглядають справжніми витворами мистецтва.

  Чорно-білі татуювання. Ще одним модним напрямком є ​​більш звичні, але не менш вишукані тату чорно-білого забарвлення. Завдяки своїй контрастності і класичної стриманості, подібні зображення на дівчатах дуже доречні. Тим більше, що подібна колірна гамма може бути виконана в будь-якій стилістиці: найтонші індійські візерунки, написи, найпростіші символічні зображення і складні знакові малюнки. Їх відрізняє графічність, чіткість ліній і майстерно накладені тіні. Причому такі татуювання, швидше за все, ніколи не втратять актуальності і будуть в «тренді».

  Мереживні татуювання. Ще одним напрямком в мистецтві тату сьогодні стали істинно жіночі мереживні візерунки. Вони можуть бути як самостійними зображеннями, так і доповнювати вже існуючі малюнки, прикрашаючи тіло жінки, як звичайні мережива прикрашають одяг. Такі малюнки можуть доповнюватися бантами і стрічками, особливо оригінально вони виглядають у вигляді браслетів на руці або пов'язок на стегнах. Колір таких татуювань зазвичай підбирають в контрасті з тоном шкіри, наприклад, для смаглявої ідеально підійдуть білі і пастельні пігменти, а для світлої - темні барвники. Хоча це правило не є категоричним, на світлій шкірі мереживна татуювання білого кольору ледь проглядається, створюючи ілюзію того, що мереживо знаходиться під шкірою.

  3 D -зображення. Сучасний світ прагне до реалістичності в усіх своїх проявах. Не оминуло це прагнення і мистецтво тату, оскільки останнім часом особливої ​​популярності у дівчат завойовують тривимірні малюнки, що створюють ефект об'ємного предмета, розташованого на тілі. Дуже часто об'єктом зображення стають комахи: метелики, бабки та інша екзотика. Також можна зустріти 3D-написи в найрізноманітніших колірних гамах (зазвичай це різнокольорові райдужні переливи або чітка чорно-біла палітра). Для ефектного і якісного виконання потрібно уважний підхід до вибору ескізу і місця розташування майбутньої татуювання, а й не меншою мірою - талант майстра.

  Найчастіше дівчата вибирають малюнки природного напрямки: квіти, тварин, комах. Це цілком природно, адже вони є проявом гармонії і краси природи.

  Серед цілком заслужено популярних зображень для дівчат можна зустріти:

  • Квіти - символізують красу і ніжну жіночність. Існує навіть ціла мова флористики, який можна застосувати і до татуювань. Наприклад, лілія - ​​чистота і невинність, троянда - величність, соняшник - чарівність. Також дівчатам дуже подобаються кілька екзотичні орхідеї, витончені гілочки сакури, східні лотоси, які означають досконалість, чистоту і символізують творче начало.
  • Кішки - кожна з нас має свій прототип в тваринному світі, але, безсумнівно, у всіх жінок присутні характерні риси кішки. Тому малюнок з кішками - один з найбільш гармонійних для всього прекрасної статі.
  • Крила - найчастіше таке татуювання наносять в області лопаток на спині. Крила можуть бути абсолютно різних розмірів і стилів. Хтось «малює» ангельські крильця, висловлюючи цим свою невинність, а деяким більш властиві демонічні крила жінки-вамп.
  • Метелики - це красиве комаха мало свій сенс для кожного народу на землі, причому досить глибокий і філософський. Сьогодні ж метелик багатьом видається легким пурхаючим метеликом, радующімся життя і отримують від неї задоволення. У будь-якому випадку цей символ не можна назвати легковажним, але позитивним - однозначно.
  • Дельфін - прояв гармонійного поєднання свободи і розуму.
  • Птахи і пір'ячко - символізують надію на зміни на краще, а також є свого роду оберегом. Наприклад, часто зображується знаменитий «ловець снів», що захищає нас від злих духів.
  • Ящірка - знак, який означає відродження і оновлення. Тому дівчатам, які бажають внести значні зміни в своє життя, рекомендують нанести подібне зображення. Причому чудово виглядати воно буде на будь-якій частині тіла.

  Зображень і їх варіацій може бути безліч, але важливо вибрати справжнього Майстра, який зможе втілити ваші задуми з високою якістю.

  Місце, куди наносити: зап'ясті, шия, спина, поперек, живіт, ноги і щиколотки

  Часто, обравши картинку для татуювання, дівчата починають болісно думати про те місце, куди її нанести. Хоча ситуація може бути і зворотною: з'являється бажання оригінально привернути увагу до будь-якої частини тіла, як правило, до найпривабливішою і виразною.

  Існує ряд особливостей, які необхідно враховувати при виборі розташування вашої майбутньої татуювання: її розмір, значення, а також можливість або необхідність приховувати її від сторонніх поглядів.

  Такі ситуації досить часті, адже службовий етикет зазвичай не вітає наявність татуювань на тілі своїх співробітниць. Зазвичай помітні малюнки зустрічаються у людей, які ведуть більш вільний, творчий спосіб життя.

  Існує кілька точок на жіночому тілі, де татуювання буде виглядати дуже органічно, виділяючи і підкреслюючи витонченість ліній. Не варто боятися здатися банальною, розмістивши прикраса в цих місцях, адже всю свою оригінальність ви зможете висловити в самому зображенні.

  1 1. Запястье. Це найпривабливіше місце на руці, що відрізняється особливою витонченістю і витонченістю. Тут часто наносять написи різного характеру, ієрогліфи, етнічні візерунки, а також символічні ескізи різних тварин. Причому ця точка - привілей для жінок: чоловіки вважають за краще розмальовувати передпліччя. До речі, жіночі татуювання на передпліччях виглядають дещо грубувато, тому не користуються популярністю серед прекрасної статі.

  Ще в Стародавній Індії тільки дівчата прикрашали кисті, долоні і зап'ястя художнім розписом. Згодом змінилися лише стилі, і малюнки стали більш сучасними завдяки застосуванню нових технологій. Але татуювання на жіночому зап'ясті мають особливу магію, перевірену століттями, оскільки вони:

  • надають шарм, загадковість і стильність своєї власниці;
  • є маленькими, але значущими і ємними;
  • відрізняються великою різноманітністю зображень, а також можливістю робити парні картинки, які можуть бути як просто симетричними, так і бути продовженням один одного;
  • легко ховаються довгим рукавом або широким ремінцем від годин або браслетом.

  Звичайно, подібна татуювання не обійдеться і без недоліків, до яких можна віднести, наприклад, хворобливе нанесення або те, що вона завжди на виду і може набриднути. Однак ймовірність останнього невисока при ретельному підході до вибору зображення, а сучасні коштів дозволять впоратися з болем або зменшити її.

  2. Спина. Найбільше поле длятворчества, особливо якщо їм займається справжній творець. Але, навіть якщо ви вибрали для спини невелике зображення, воно зможе виглядати дуже красиво на цій відносно рівній, але спокусливою частини жіночого тіла. Тим більше, що спина і шкіра на ній навіть при мінімумі догляду практично не змінюються з віком, тому зображення збережеться довгі роки.

  Особливо привабливо картини виглядають на доглянутою рельєфній поверхні, причому ви зможете при необхідності легко підібрати одяг, щоб виставити творіння напоказ (відкрите вечірнє плаття або купальник) або при необхідності приховати Особливо привабливо картини виглядають на доглянутою рельєфній поверхні, причому ви зможете при необхідності легко підібрати одяг, щоб виставити творіння напоказ (відкрите вечірнє плаття або купальник) або при необхідності приховати.

  Майстри дуже люблять «малювати» шедеври на спині, адже тільки тут вони можуть добитися ідеальної симетрії і гармонії композиції. Описати всі можливості, які реально втілити на цій частині тіла, практично неможливо. Тому до питання краще підходити комплексно: конкретне місце і малюнок повинні ідеально відповідати один одному, наприклад, крила на лопатках, дерево, що росте з хребта і т. П .. Визначитися з усіма параметрами вам допоможе майстер в салоні.

  Великі татуювання можуть робитися досить довго і навіть не за один сеанс, особливо якщо в малюнку задіяно кілька кольорів, оскільки їх слід наносити в кілька прийомів, щоб добитися яскравості. Процес викликає досить сильні больові відчуття в областях хребта, лопаток і ребер, т. К. Тут надзвичайно близько розташовані кістки. Крім того, за татуюванням на спині досить складно доглядати після нанесення без сторонньої допомоги.

  3. Живіт. Жіночий живіт - це сама сакральна частина тіла. З давніх часів філософи міркують про його природного значимості і призначення. Тому не дивно, що дівчата прагнуть прикрасити свої животики оригінальним малюнком.

  Існує кілька факторів, які слід враховувати, плануючи наносити татуювання на цю область тіла, оскільки саме живіт найчастіше піддається змінам в силу різних обставин. Зміна ваги, коливання в стані здоров'я, післяпологові і вікові зміни стану шкіри здатні перетворити малюнок у незрозуміле розпливчасте пляма.

  На здоровому тренованому животі татуювання виглядають приголомшливо. Тому ваше бажання завдати тату на цю частину тіла має стати сильним стимулом привести себе в порядок, якщо ви ще цього не зробили. Тоді влітку на пляжі ви зможете ловити на собі захоплені чоловічі погляди.

  Малюнки можуть бути найрізноманітнішими, і розміщувати їх можна як по центру живота, так і зі зсувом убік Малюнки можуть бути найрізноманітнішими, і розміщувати їх можна як по центру живота, так і зі зсувом убік. Вельми цікаво виглядають татуювання, навколишні пупок різноманітними орнаментальними символічними колами.

  Часом дівчата вибирають малюнки та візерунки, які нічого не означають, але виглядають справжньою окрасою для підкреслення жіночого начала.

  Можна нанести на живіт маленькі татуювання, які є визнаними символами, що несуть глибокий філософський або релігійний сенс. Це можуть бути ієрогліфи, інь-янь, символічні тварини (змії, кішки, ящірки) або квіти (конюшина, сакура, лотос, троянда та ін.).

  Вся краса зображень проявляється не тільки в їх зовнішньої привабливості, а й у цій силі, яку дарувала природа. А за допомогою значущих татуювань ми можемо її контролювати і направляти в потрібне русло.

  4. Шия. Татуювання на шиї у дівчат зустрічаються дуже часто. Вони мають свої безперечні переваги: ​​легко ховаються розпущеним волоссям, виглядають дуже привабливо і створюють певний наліт загадковості своєї власниці. До того ж вони зазвичай невеликого розміру, тому навіть найскромнішими дівчатам легко вирішиться на подібну сміливість.

  Найзручнішим місцем в усіх відношеннях є задня поверхня шиї Найзручнішим місцем в усіх відношеннях є задня поверхня шиї. Це плоске місце, малоболезненное. Але можна зустріти тату і збоку - в області вуха.

  Для дівчат існує досить стандартний стилістичний набір. Специфіка розташування полягає в тому, що найбільш вигідно виглядають максимально примітивні схематичні зображення (квіти, тварини, комахи, зірки, сердечка), а також ієрогліфи і написи. Але при всій своїй простоті вони можуть стати справжньою родзинкою прекрасної дами, оскільки виглядають витончено, жіночно і дуже сміливо.

  Татуювання на шиї надовго збереже свій зовнішній вигляд, практично не змінюючись з часом.

  5. Ноги і щиколотки. Великий простір для творчості надають ще і прекрасні жіночі ніжки. Дуже цікаво виглядають мереживні татуювання на стегнах, які зображують у вигляді витончених підв'язок. Їх легко приховати, показуючи тільки найближчій людині.

  Але найбільш жіночно виглядають візерункові тату на щиколотках - браслети і тоненькі ланцюжки, написи, рослинні візерунки, квіти, тварини, причому в самій різноманітній кольоровій палітрі Але найбільш жіночно виглядають візерункові тату на щиколотках - браслети і тоненькі ланцюжки, написи, рослинні візерунки, квіти, тварини, причому в самій різноманітній кольоровій палітрі. Параметри і ефектність залежать лише від вашої сміливості, хоча зображення легко сховати під брюками. А ось в неформальній обстановці ви зможете продемонструвати всю красу ніжок, підкреслену вигадливим візерунком. Часто малюнок на щиколотці триває на стопі або, навпаки, переходить на кісточку. Одягніть спідницю, панчішки і туфлі на високих підборах - і з вас не будуть зводити захоплених поглядів.

  Не варто забувати і те, що процес нанесення зображення на щиколотку досить болючий, хоча результат вартий того, щоб потерпіти неприємні відчуття.

  6. Поперек. Татуювання на попереку - це не просто модна прикраса.

  Духовні практики Сходу вважають хребет і його підставу найпотужнішим енергетичним каналом, від якого безпосередньо залежить вся життєдіяльність організму Духовні практики Сходу вважають хребет і його підставу найпотужнішим енергетичним каналом, від якого безпосередньо залежить вся життєдіяльність організму. Поперековий відділ несе відповідальність за досягнення і інтелектуальний розвиток, тому не варто вважати тату тут проявом легковажності. Майте на увазі, що зміна найсильніших енергетичних потоків може сильно вплинути на долю.

  Виходячи з вищесказаного, варто задуматися про зміст і смисловим навантаженням зображення. Традиційно на поперек наносять малюнки-тотеми, наприклад, драконів для тяжіння багатства, влади і мудрих рішень. Зображення здебільшого симетричні для підтримки балансу, але все ж вони несуть в собі жіночний, а часом і еротичний підтекст.

  Як правильно доглядати?

  Коли ви остаточно зважилися на татуювання і визначилися з малюнком і його розташуванням, необхідно зайнятися пошуком майстра, який зможе все зробити на вищому рівні. Не менш важливо дотримуватися правил догляду за тату, які вам обов'язково повинен повідомити майстер.

  Зводяться вони до наступного:

  В результаті ви отримаєте татуювання в цілості й схоронності і вже через пару тижнів зможете похвалитися ефектним знаком.

  Протипоказання для нанесення

  Зважитися нанести татуювання досить складно багатьом дівчатам, які усвідомлюють, що вона залишиться з ними на все життя.

  Якщо сумніви в доцільності тату не припиняються, то краще відмовитися від цієї думки і не робити необачних кроків: користі від них однозначно не буде.

  Можемо порекомендувати нанести тимчасове татуювання хною, щоб відчути всі свої відчуття і вирішити, чи потрібно вам таку прикрасу на все життя.

  Велику роль відіграє вибір сюжету Велику роль відіграє вибір сюжету. На цю тему зараз можна знайти дуже багато інформації і фото татуювань в інтернеті. Наприклад, деякі тварини і комахи в певній стилізації можуть використовуватися в кримінальному середовищі - вам це явно ні до чого. У цьому питанні вам також зможе допомогти кваліфікований майстер: при величезному вашому бажанні мати конкретне зображення він підбере оптимальний стиль для вас.

  Також часто знаходяться охочі зобразити гарний ієрогліф, не до кінця розуміючи його значення, а також те, що цей знак може сильно вплинути на спосіб життя і призначене долею. Це саме можна сказати до рун і древнім магічним символам.

  Також об'єктивними є такі причини для відмови від тату:

  • перешкода кар'єрного росту та досягнення певного статусу в суспільстві;
  • виведення обридлого або став неактуальним малюнка буде дорогим, тривалим і з наслідками у вигляді шрамів;
  • високий ризик занесення інфекції при непрофесійній роботі, особливо якщо дівчина ризикне зробити татуювання в домашніх умовах;
  • втрата естетичного зовнішнього вигляду з плином часу в силу різних обставин.

  Але існують і протипоказання медичного характеру, порушення яких може привести до серйозних проблем зі здоров'ям:

  Уважно і відповідально поставтеся до мистецтва татуювання, і тоді ви зможете отримати чудовий результат, який може зробити істотний вплив на ваше життя і красу.

  Татуювання для дівчат: на руці, спині, зап'ястя, плечі і їх значення

  Татуювання для дівчат служать своєму головному призначенню - прикрашати тіло і залучати до нього увагу. Якщо для сильної половини це ще з давніх часів свого роду символ, який повідомляє про причетність власника до певної соціальної спільності або про його досягнення, то для жінок це поки нова, малоосвоєна область культури.

  Татуювання на жіночому тілі вже давно не вважається чимось ганебним, забобони поступово йдуть з суспільної свідомості. Тому дівчата все частіше звертаються до цього способу підкреслити красу свого тіла, привернути до себе увагу сміливим вчинком і оригінальним зображенням. Звичайно, є ті, хто сприймає лише тату як модний аксесуар, проте більшість підходить до питання досить ґрунтовно. Адже не дарма слово «татуювання» означає «знак». Нанести на тіло випадковий символ мало хто зважиться.

  Малюнок на тілі здатний внести зміни в характер, життя і навіть майбутнє власника.

  Жінки примудрилися і в це, вважалося суто чоловічим заняття внести важливий естетичний фактор. Мало того, що тату для дівчат зазвичай несуть в собі досить глибоке значення, так вони ще витончені, ніжні і неагресивні. Існує навіть така думка визнаних майстрів, що спочатку нанесення татуювань призначалося саме для дам, адже малюнки прикрашають тіло і роблять його набагато привабливіше і оригінальніше.

  Види і стилі татуювань

  Дівчата зазвичай вибирають легкі й витончені зображення для татуювань, відмінні від об'ємних і темних чоловічих. Їм властива ніжність, романтичність і ретельна продуманість кожного штриха.

  Найпопулярнішими стилями вважаються:

  • Етніка - до цього типу татуювань відносяться африканські, кельтські мотиви, японські або китайські ієрогліфи і індійські ритуальні зображення, які можуть говорити про пристрасті власниці, або про її приналежності до певної культури.
  • Написи - закріплюють певний факт з життя або життєве кредо. Часто такими татуюваннями служать крилаті фрази на всіляких мовах світу, клятви, девізи, імена коханих.
  • Традиційний - нанесення досить реалістичних зображень у вигляді тварин, комах, квітів, емблем та іншого.
  • Трайбл - цей тип татуювань теж можна віднести до етнічного, т. К. Його мотиви перейшли до нас від полінезійських і новозеландських племен. Виглядає як геометричний візерунок, виконаний чорною тушшю.
  • Орієнтал - східне спадщина, що представляє складні кольорові візерунки, взяті з японської культури. Найчастіше малюються дракони, квіти лотоси, рибки, гейші.

  Всі ці різновиди сьогодні вже вважаються класичними і досить банальними. Але мистецтво ніколи не стоїть на місці, так само, як і мода - вічна супутниця прекрасної статі. Тому за останні роки з'явилися і активно розвиваються нові види красивих татуювань для дівчат. Їх мета дійсно стати справжньою окрасою.

  Білі татуювання. Біла татуювання сьогодні стала одним з найпопулярніших напрямків. Її роблять за допомогою білого пігменту, який малопомітний на шкірі, на відміну від контрастних кольорових зображень. Проте, при ближчому розгляді вони дуже привертають до себе увагу своєю витонченістю і скромністю. Особливо виділиться таке зображення на засмаглій шкірі. Для молодих дівчат, часто проводять час в нічних клубах, білі тату стануть справжньою знахідкою, адже під люмінесцентними лампами вони приємно світяться і вже точно звернуть на себе увагу. Роблять татуювання білого кольору на будь-якій частині тіла, але особливо привабливо вони виглядають у вигляді елегантних витончених написів або візерунків на щиколотках або зап'ястях, або на спині, де великі мереживні малюнки виглядають справжніми витворами мистецтва.

  Чорно-білі татуювання. Ще одним модним напрямком є ​​більш звичні, але не менш вишукані тату чорно-білого забарвлення. Завдяки своїй контрастності і класичної стриманості, подібні зображення на дівчатах дуже доречні. Тим більше, що подібна колірна гамма може бути виконана в будь-якій стилістиці: найтонші індійські візерунки, написи, найпростіші символічні зображення і складні знакові малюнки. Їх відрізняє графічність, чіткість ліній і майстерно накладені тіні. Причому такі татуювання, швидше за все, ніколи не втратять актуальності і будуть в «тренді».

  Мереживні татуювання. Ще одним напрямком в мистецтві тату сьогодні стали істинно жіночі мереживні візерунки. Вони можуть бути як самостійними зображеннями, так і доповнювати вже існуючі малюнки, прикрашаючи тіло жінки, як звичайні мережива прикрашають одяг. Такі малюнки можуть доповнюватися бантами і стрічками, особливо оригінально вони виглядають у вигляді браслетів на руці або пов'язок на стегнах. Колір таких татуювань зазвичай підбирають в контрасті з тоном шкіри, наприклад, для смаглявої ідеально підійдуть білі і пастельні пігменти, а для світлої - темні барвники. Хоча це правило не є категоричним, на світлій шкірі мереживна татуювання білого кольору ледь проглядається, створюючи ілюзію того, що мереживо знаходиться під шкірою.

  3 D -зображення. Сучасний світ прагне до реалістичності в усіх своїх проявах. Не оминуло це прагнення і мистецтво тату, оскільки останнім часом особливої ​​популярності у дівчат завойовують тривимірні малюнки, що створюють ефект об'ємного предмета, розташованого на тілі. Дуже часто об'єктом зображення стають комахи: метелики, бабки та інша екзотика. Також можна зустріти 3D-написи в найрізноманітніших колірних гамах (зазвичай це різнокольорові райдужні переливи або чітка чорно-біла палітра). Для ефектного і якісного виконання потрібно уважний підхід до вибору ескізу і місця розташування майбутньої татуювання, а й не меншою мірою - талант майстра.

  Найчастіше дівчата вибирають малюнки природного напрямки: квіти, тварин, комах. Це цілком природно, адже вони є проявом гармонії і краси природи.

  Серед цілком заслужено популярних зображень для дівчат можна зустріти:

  • Квіти - символізують красу і ніжну жіночність. Існує навіть ціла мова флористики, який можна застосувати і до татуювань. Наприклад, лілія - ​​чистота і невинність, троянда - величність, соняшник - чарівність. Також дівчатам дуже подобаються кілька екзотичні орхідеї, витончені гілочки сакури, східні лотоси, які означають досконалість, чистоту і символізують творче начало.
  • Кішки - кожна з нас має свій прототип в тваринному світі, але, безсумнівно, у всіх жінок присутні характерні риси кішки. Тому малюнок з кішками - один з найбільш гармонійних для всього прекрасної статі.
  • Крила - найчастіше таке татуювання наносять в області лопаток на спині. Крила можуть бути абсолютно різних розмірів і стилів. Хтось «малює» ангельські крильця, висловлюючи цим свою невинність, а деяким більш властиві демонічні крила жінки-вамп.
  • Метелики - це красиве комаха мало свій сенс для кожного народу на землі, причому досить глибокий і філософський. Сьогодні ж метелик багатьом видається легким пурхаючим метеликом, радующімся життя і отримують від неї задоволення. У будь-якому випадку цей символ не можна назвати легковажним, але позитивним - однозначно.
  • Дельфін - прояв гармонійного поєднання свободи і розуму.
  • Птахи і пір'ячко - символізують надію на зміни на краще, а також є свого роду оберегом. Наприклад, часто зображується знаменитий «ловець снів», що захищає нас від злих духів.
  • Ящірка - знак, який означає відродження і оновлення. Тому дівчатам, які бажають внести значні зміни в своє життя, рекомендують нанести подібне зображення. Причому чудово виглядати воно буде на будь-якій частині тіла.

  Зображень і їх варіацій може бути безліч, але важливо вибрати справжнього Майстра, який зможе втілити ваші задуми з високою якістю.

  Місце, куди наносити: зап'ясті, шия, спина, поперек, живіт, ноги і щиколотки

  Часто, обравши картинку для татуювання, дівчата починають болісно думати про те місце, куди її нанести. Хоча ситуація може бути і зворотною: з'являється бажання оригінально привернути увагу до будь-якої частини тіла, як правило, до найпривабливішою і виразною.

  Існує ряд особливостей, які необхідно враховувати при виборі розташування вашої майбутньої татуювання: її розмір, значення, а також можливість або необхідність приховувати її від сторонніх поглядів.

  Такі ситуації досить часті, адже службовий етикет зазвичай не вітає наявність татуювань на тілі своїх співробітниць. Зазвичай помітні малюнки зустрічаються у людей, які ведуть більш вільний, творчий спосіб життя.

  Існує кілька точок на жіночому тілі, де татуювання буде виглядати дуже органічно, виділяючи і підкреслюючи витонченість ліній. Не варто боятися здатися банальною, розмістивши прикраса в цих місцях, адже всю свою оригінальність ви зможете висловити в самому зображенні.

  1 1. Запястье. Це найпривабливіше місце на руці, що відрізняється особливою витонченістю і витонченістю. Тут часто наносять написи різного характеру, ієрогліфи, етнічні візерунки, а також символічні ескізи різних тварин. Причому ця точка - привілей для жінок: чоловіки вважають за краще розмальовувати передпліччя. До речі, жіночі татуювання на передпліччях виглядають дещо грубувато, тому не користуються популярністю серед прекрасної статі.

  Ще в Стародавній Індії тільки дівчата прикрашали кисті, долоні і зап'ястя художнім розписом. Згодом змінилися лише стилі, і малюнки стали більш сучасними завдяки застосуванню нових технологій. Але татуювання на жіночому зап'ясті мають особливу магію, перевірену століттями, оскільки вони:

  • надають шарм, загадковість і стильність своєї власниці;
  • є маленькими, але значущими і ємними;
  • відрізняються великою різноманітністю зображень, а також можливістю робити парні картинки, які можуть бути як просто симетричними, так і бути продовженням один одного;
  • легко ховаються довгим рукавом або широким ремінцем від годин або браслетом.

  Звичайно, подібна татуювання не обійдеться і без недоліків, до яких можна віднести, наприклад, хворобливе нанесення або те, що вона завжди на виду і може набриднути. Однак ймовірність останнього невисока при ретельному підході до вибору зображення, а сучасні коштів дозволять впоратися з болем або зменшити її.

  2. Спина. Найбільше поле длятворчества, особливо якщо їм займається справжній творець. Але, навіть якщо ви вибрали для спини невелике зображення, воно зможе виглядати дуже красиво на цій відносно рівній, але спокусливою частини жіночого тіла. Тим більше, що спина і шкіра на ній навіть при мінімумі догляду практично не змінюються з віком, тому зображення збережеться довгі роки.

  Особливо привабливо картини виглядають на доглянутою рельєфній поверхні, причому ви зможете при необхідності легко підібрати одяг, щоб виставити творіння напоказ (відкрите вечірнє плаття або купальник) або при необхідності приховати Особливо привабливо картини виглядають на доглянутою рельєфній поверхні, причому ви зможете при необхідності легко підібрати одяг, щоб виставити творіння напоказ (відкрите вечірнє плаття або купальник) або при необхідності приховати.

  Майстри дуже люблять «малювати» шедеври на спині, адже тільки тут вони можуть добитися ідеальної симетрії і гармонії композиції. Описати всі можливості, які реально втілити на цій частині тіла, практично неможливо. Тому до питання краще підходити комплексно: конкретне місце і малюнок повинні ідеально відповідати один одному, наприклад, крила на лопатках, дерево, що росте з хребта і т. П .. Визначитися з усіма параметрами вам допоможе майстер в салоні.

  Великі татуювання можуть робитися досить довго і навіть не за один сеанс, особливо якщо в малюнку задіяно кілька кольорів, оскільки їх слід наносити в кілька прийомів, щоб добитися яскравості. Процес викликає досить сильні больові відчуття в областях хребта, лопаток і ребер, т. К. Тут надзвичайно близько розташовані кістки. Крім того, за татуюванням на спині досить складно доглядати після нанесення без сторонньої допомоги.

  3. Живіт. Жіночий живіт - це сама сакральна частина тіла. З давніх часів філософи міркують про його природного значимості і призначення. Тому не дивно, що дівчата прагнуть прикрасити свої животики оригінальним малюнком.

  Існує кілька факторів, які слід враховувати, плануючи наносити татуювання на цю область тіла, оскільки саме живіт найчастіше піддається змінам в силу різних обставин. Зміна ваги, коливання в стані здоров'я, післяпологові і вікові зміни стану шкіри здатні перетворити малюнок у незрозуміле розпливчасте пляма.

  На здоровому тренованому животі татуювання виглядають приголомшливо. Тому ваше бажання завдати тату на цю частину тіла має стати сильним стимулом привести себе в порядок, якщо ви ще цього не зробили. Тоді влітку на пляжі ви зможете ловити на собі захоплені чоловічі погляди.

  Малюнки можуть бути найрізноманітнішими, і розміщувати їх можна як по центру живота, так і зі зсувом убік Малюнки можуть бути найрізноманітнішими, і розміщувати їх можна як по центру живота, так і зі зсувом убік. Вельми цікаво виглядають татуювання, навколишні пупок різноманітними орнаментальними символічними колами.

  Часом дівчата вибирають малюнки та візерунки, які нічого не означають, але виглядають справжньою окрасою для підкреслення жіночого начала.

  Можна нанести на живіт маленькі татуювання, які є визнаними символами, що несуть глибокий філософський або релігійний сенс. Це можуть бути ієрогліфи, інь-янь, символічні тварини (змії, кішки, ящірки) або квіти (конюшина, сакура, лотос, троянда та ін.).

  Вся краса зображень проявляється не тільки в їх зовнішньої привабливості, а й у цій силі, яку дарувала природа. А за допомогою значущих татуювань ми можемо її контролювати і направляти в потрібне русло.

  4. Шия. Татуювання на шиї у дівчат зустрічаються дуже часто. Вони мають свої безперечні переваги: ​​легко ховаються розпущеним волоссям, виглядають дуже привабливо і створюють певний наліт загадковості своєї власниці. До того ж вони зазвичай невеликого розміру, тому навіть найскромнішими дівчатам легко вирішиться на подібну сміливість.

  Найзручнішим місцем в усіх відношеннях є задня поверхня шиї Найзручнішим місцем в усіх відношеннях є задня поверхня шиї. Це плоске місце, малоболезненное. Але можна зустріти тату і збоку - в області вуха.

  Для дівчат існує досить стандартний стилістичний набір. Специфіка розташування полягає в тому, що найбільш вигідно виглядають максимально примітивні схематичні зображення (квіти, тварини, комахи, зірки, сердечка), а також ієрогліфи і написи. Але при всій своїй простоті вони можуть стати справжньою родзинкою прекрасної дами, оскільки виглядають витончено, жіночно і дуже сміливо.

  Татуювання на шиї надовго збереже свій зовнішній вигляд, практично не змінюючись з часом.

  5. Ноги і щиколотки. Великий простір для творчості надають ще і прекрасні жіночі ніжки. Дуже цікаво виглядають мереживні татуювання на стегнах, які зображують у вигляді витончених підв'язок. Їх легко приховати, показуючи тільки найближчій людині.

  Але найбільш жіночно виглядають візерункові тату на щиколотках - браслети і тоненькі ланцюжки, написи, рослинні візерунки, квіти, тварини, причому в самій різноманітній кольоровій палітрі Але найбільш жіночно виглядають візерункові тату на щиколотках - браслети і тоненькі ланцюжки, написи, рослинні візерунки, квіти, тварини, причому в самій різноманітній кольоровій палітрі. Параметри і ефектність залежать лише від вашої сміливості, хоча зображення легко сховати під брюками. А ось в неформальній обстановці ви зможете продемонструвати всю красу ніжок, підкреслену вигадливим візерунком. Часто малюнок на щиколотці триває на стопі або, навпаки, переходить на кісточку. Одягніть спідницю, панчішки і туфлі на високих підборах - і з вас не будуть зводити захоплених поглядів.

  Не варто забувати і те, що процес нанесення зображення на щиколотку досить болючий, хоча результат вартий того, щоб потерпіти неприємні відчуття.

  6. Поперек. Татуювання на попереку - це не просто модна прикраса.

  Духовні практики Сходу вважають хребет і його підставу найпотужнішим енергетичним каналом, від якого безпосередньо залежить вся життєдіяльність організму Духовні практики Сходу вважають хребет і його підставу найпотужнішим енергетичним каналом, від якого безпосередньо залежить вся життєдіяльність організму. Поперековий відділ несе відповідальність за досягнення і інтелектуальний розвиток, тому не варто вважати тату тут проявом легковажності. Майте на увазі, що зміна найсильніших енергетичних потоків може сильно вплинути на долю.

  Виходячи з вищесказаного, варто задуматися про зміст і смисловим навантаженням зображення. Традиційно на поперек наносять малюнки-тотеми, наприклад, драконів для тяжіння багатства, влади і мудрих рішень. Зображення здебільшого симетричні для підтримки балансу, але все ж вони несуть в собі жіночний, а часом і еротичний підтекст.

  Як правильно доглядати?

  Коли ви остаточно зважилися на татуювання і визначилися з малюнком і його розташуванням, необхідно зайнятися пошуком майстра, який зможе все зробити на вищому рівні. Не менш важливо дотримуватися правил догляду за тату, які вам обов'язково повинен повідомити майстер.

  Зводяться вони до наступного:

  В результаті ви отримаєте татуювання в цілості й схоронності і вже через пару тижнів зможете похвалитися ефектним знаком.

  Протипоказання для нанесення

  Зважитися нанести татуювання досить складно багатьом дівчатам, які усвідомлюють, що вона залишиться з ними на все життя.

  Якщо сумніви в доцільності тату не припиняються, то краще відмовитися від цієї думки і не робити необачних кроків: користі від них однозначно не буде.

  Можемо порекомендувати нанести тимчасове татуювання хною, щоб відчути всі свої відчуття і вирішити, чи потрібно вам таку прикрасу на все життя.

  Велику роль відіграє вибір сюжету Велику роль відіграє вибір сюжету. На цю тему зараз можна знайти дуже багато інформації і фото татуювань в інтернеті. Наприклад, деякі тварини і комахи в певній стилізації можуть використовуватися в кримінальному середовищі - вам це явно ні до чого. У цьому питанні вам також зможе допомогти кваліфікований майстер: при величезному вашому бажанні мати конкретне зображення він підбере оптимальний стиль для вас.

  Також часто знаходяться охочі зобразити гарний ієрогліф, не до кінця розуміючи його значення, а також те, що цей знак може сильно вплинути на спосіб життя і призначене долею. Це саме можна сказати до рун і древнім магічним символам.

  Також об'єктивними є такі причини для відмови від тату:

  • перешкода кар'єрного росту та досягнення певного статусу в суспільстві;
  • виведення обридлого або став неактуальним малюнка буде дорогим, тривалим і з наслідками у вигляді шрамів;
  • високий ризик занесення інфекції при непрофесійній роботі, особливо якщо дівчина ризикне зробити татуювання в домашніх умовах;
  • втрата естетичного зовнішнього вигляду з плином часу в силу різних обставин.

  Але існують і протипоказання медичного характеру, порушення яких може привести до серйозних проблем зі здоров'ям:

  Уважно і відповідально поставтеся до мистецтва татуювання, і тоді ви зможете отримати чудовий результат, який може зробити істотний вплив на ваше життя і красу.

  Як правильно доглядати?
  Як правильно доглядати?
  Як правильно доглядати?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только