Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Тату хною - як зробити тимчасові малюнки в домашніх умовах; рецепти

  1. значення малюнків
  2. Тату для дівчат - де і що малювати?
  3. Як зробити в домашніх умовах?
  4. Мехенді зі стразами
  5. Рецепти хни для тату
  6. Догляд та протипоказання

  Тату хною сьогодні стає все більш популярним, хоча цей вид малюнків на тілі можна назвати справжньою екзотикою, адже до нас вони дійшли з далекої Індії.

  Історія мистецтва малювання символічних зображень на тілі своїм корінням сягає в давнину. Чому символічних? Відомо, що в різних країнах подібні зображення мали саме різне призначення. Наприклад, перські танцівниці ще тисячу років тому прикрашали хною свої руки для танців, а в Індії цей привілей в ті часи була доступна лише багатим сім'ям. Найдавніші тату знайдені на тілі мумій 5000-річної давності.

  Найбільш часто мехенди (менді) - саме так називається стародавнє мистецтво нанесення малюнків хною - зустрічається в індійській культурі. Причому там воно збереглося практично в незмінному вигляді і до сих пір використовується жінками в ритуальних заходах (див. Фото).

  Фото)

  Саме слово «менді» з хінді як раз і перекладається як «хна». Це порошок рослинного походження, його виготовляють з листя хіни - дерева, що росте тільки в посушливих регіонах, де спека - звична справа (Північна Африка, Південний Китай, Шрі-Ланка, Індія, Непал та ін.). Зібраний урожай висушується і подрібнюється практично до порошкоподібного стану. Виходять «зілля» відомо людині практично на всьому протязі його існування, т. К. Його залишки знайшли в дуже древніх єгипетських похованнях.

  Листя хінного дерева застосовували в медичних цілях як болезаспокійливий, жарознижуючий і антисептичний засіб. Згадки про це були виявлені в стародавніх медичних трактатах. Навіть аромат рослини вважається надзвичайно корисним. В Біблії існує текст про застосування хни для живоплотів. А в Корані зазначено, що запах квіток хни був одним з найулюбленіших у Пророка Мухаммеда. Тому ефірні масла рослини служили древнім модницям духами ще до зародження нашої цивілізації.

  Як ми вже згадували, малюнки натуральною хною на руках і стопах жінок в Індії носять символічний, ритуальний характер. Ними обов'язково прикрашають дівчат перед весіллям. Для цих випадків використовується тільки червона хна, причому, чим яскравіше і темніше колір малюнка виходить, тим довше будуть жити молодята в повному щастя і розумінні. Для отримання більш темного відтінку до складу суміші додають золу.

  Для отримання більш темного відтінку до складу суміші додають золу

  Цікавий факт: до тих пір, поки на руках молодої дружини помітний весільний малюнок хною, вона не повинна займатися домашньою роботою. Але парадокс полягає в тому, що додавання золи для більш темного «щасливого» відтінку значно скорочує стійкість хни на тілі.

  Весілля - не єдиний привід прикрасити себе красивими орнаментами і візерунками. У ритуальних танцях руки мають дуже важливе значення, тому і візерунки носять певний характер в залежності від сенсу рухів.

  Також мехенди використовують для оберега від пристріту і впливу злих духів, для охолодження тіла в жарку погоду, для знезараження шкіри.

  значення малюнків

  Наведемо кілька тлумачень значення малюнків, які ви можете використовувати, якщо зважитеся нанести собі гарне тимчасове тату хною:

  • квіти - радість даного моменту і поточного дня;
  • лотос - життя і щастя;
  • лук зі стрілою - подолання навислих труднощів, а також щасливий шлюб;
  • сонце - символ божественної сили;
  • місяць - неземна краса жіночого начала;
  • зірка - надія;
  • коло - цілісність;
  • квадрат - стабільність;
  • хрест - зв'язок небесного і земного.

  У книгах Веди зображення, зроблені хною, означають пробудження власного внутрішнього світу. Тому зазвичай можна зустріти найрізноманітніші варіанти кіл, павичів і рослинних орнаментів, що зображують сонце.

  Тату для дівчат - де і що малювати?

  Традиційно зображення найчастіше наносять на руки - тому тату хною на руках сьогодні таке популярне серед дівчат, а й змиваються вони набагато швидше. Значно довше протримаються тату на ногах. Причому етнічні малюнки прекрасно можна поєднувати з сучасним стилем одягу.

  Шикарно малюнки хною будуть виглядати на спині, особливо на пляжі або на курорті, де ви можете вільно носити відкриті сарафани та купальники Шикарно малюнки хною будуть виглядати на спині, особливо на пляжі або на курорті, де ви можете вільно носити відкриті сарафани та купальники.

  Для любителів неординарних рішень можна нанести символічне зображення на шию, і тоді зібране волосся відкриють вашу маленьку витончену таємницю. Для святкового варіанту мехенди трохи осучаснили додаванням блискіток і страз.

  Розрізняють декілька стилів тату хною, які сьогодні вважаються класичними (для наочності см. Фотогалерею в кінці статті):

  • Арабська - поширений на Близькому Сході, частіше за все не має чітких прописаних схем зображення, ніж сильно нагадує місцеву вишивку і мистецтво живопису, серед яких основними є квіткові мотиви.
  • Марокканський - характерні для Північної Африки графічні зображення геометричних фігур, кілька розбавлені рослинною тематикою. Стилістика малюнка сильно виражена і відрізняється строгою відповідністю формі кистей рук і ступень ніг.
  • Індійський - складні малюнки, які можуть покривати практично всю кінцівку, створюючи ефект одягнених рукавичок або панчіх. Зазвичай візерунок несе в собі певне смислове навантаження і використовується для певного ритуалу. Зображення дуже мудрі, сплетені зі складних ліній, орнаментальних і каплевидних картинок.
  • Азіатський - є змішанням індійського і близькосхідного стилю. Але для нього ще характерні повністю зафарбовані подушечки пальців ніг і рук.

  Сучасні тату хною для європейських дівчат досить нейтральні і найчастіше служать простим декоративною прикрасою, про що свідчать численні фото в інтернеті Сучасні тату хною для європейських дівчат досить нейтральні і найчастіше служать простим декоративною прикрасою, про що свідчать численні фото в інтернеті. Малюнок просто повинен подобатися, а ось, до якого стилю він буде належати, не має великого значення. Тому майстри змішують вищевказані стилі для створення абсолютно унікальних і хитромудрих узорів.

  Прикраса тіла подібним способом набуває все більшої популярності серед молоді. Це обумовлено тим, що мехенди абсолютно безпечно, і при необхідності його легко можна змити і замінити іншим.

  Тату хною - ідеальний варіант для тих, хто бажає нанести справжню татуювання, але поки не може зважитися.

  Дівчата, завдаючи тимчасові тату хною, бажають виглядати модно, сексуально і кілька таємниче. Багато знаменитостей використовують дане прикраса для своїх урочистих виходів. Природно, що знаходиться безліч послідовників, які повторюють зіркові стилі.

  Хна - безпечний барвник, який зачіпає лише поверхневі ороговілі шари шкіри.

  Найчастіше зображення наносяться на долоні і ступні з тієї причини, що тут знаходиться найбільша кількість відмерлих клітин, а саме на такій жорсткій «поверхні» колір фарби стає найбільш інтенсивним Найчастіше зображення наносяться на долоні і ступні з тієї причини, що тут знаходиться найбільша кількість відмерлих клітин, а саме на такій жорсткій «поверхні» колір фарби стає найбільш інтенсивним.

  До речі, натуральний колір хни - коричневий, проте з давніх часів люди додавали різні натуральні барвники, які надавали суміші для мехенди різні відтінки. Зазвичай це були зола, басма, індиго і харкус. В Африці додавали тільки сажу для отримання практично чорної фарби. Можна використовувати хну різних кольорів для того, щоб отримувати об'ємні малюнки. Сьогодні можна знайти для біотату хну білого, чорного, червоного кольорів.

  Як зробити в домашніх умовах?

  Зробити тату хною в домашніх умовах дуже просто. Необхідно лише мати під рукою всі необхідні компоненти, нехитрі пристосування для нанесення і художнє бачення.

  Обмовимося відразу: процедура абсолютно безболісна і повністю гігієнічна, т. Е. Під час неї занести інфекцію нереально. Це вигідно відрізняє мехенди від традиційної татуювання.

  Більш того, будучи натуральним антисептиком, хна здатна навіть благотворно вплинути на шкірні покриви і вилікувати деякі захворювання.

  Такі візерунки, хоч і протримаються недовго, але все ж принесуть багато естетичного задоволення вам і оточуючим. Вибравши певний малюнок, ви зможете підкреслити свою індивідуальність. Причому зробити це можна самостійно. Сьогодні у продажу можна знайти вже готові суміші в спеціальних тюбиках з конусоподібним кінчиком, яким малюнок і наноситься.

  А можна вчинити набагато простіше: придбати готові трафарети (або зробити їх самостійно) і з їх допомогою нанести візерунок на тіло. Для цього необхідно дотримати деяку процедуру:

  • підготувати шкіру, попередньо зробивши пілінг і знежирити її спиртовим розчином, але перед нанесенням можна змастити шкіру евкаліптовим маслом, яке сповільнить висихання хни, що дозволить їй краще проникнути в пори і розкритися більш насичено;
  • нанести малюнок через трафарет, втираючи суміш у відкриті ділянки шкіри, або самостійно намалювати аплікатором, хна дуже швидко вбирається, тому будь-який помилковий штрих необхідно видаляти відразу;
  • залишити малюнок висихати приблизно 20 хвилин, а потім зішкребти акуратними м'якими рухами засохлу пасту, а потім для закріплення ефекту можна змастити прокрашенную поверхню шкіри сумішшю лимонного соку з цукром (3: 1);
  • не мити фарбує ділянку близько 24 годин, а згодом не терти мочалкою або скрабом.

  Аплікатор виготовити самостійно досить просто. Для цього використовується щільний поліетиленовий пакет. Потрібно вирізати квадрат, згорнути його в конусоподібну воронку і проклеїти по всіх швах скотчем. Перекласти всю фарбувальну масу в цей конус і загерметизувати. Гостру частина воронки проколоти голкою і видавлювати пасту на шкіру. Звичайно, доведеться трохи попрактикуватися на папері, щоб навчитися наносити рівні чіткі лінії.

  Використовувати шприц для нанесення тату хною не рекомендується, особливо в період ознайомлення з техніками: є великий ризик подряпатися.

  Якщо ж вам потрібна більш масштабна розпис з детальним промальовуванням орнаменту, то краще звернутися в спеціалізований салон до професійного майстру, який і підбере вам малюнок Якщо ж вам потрібна більш масштабна розпис з детальним промальовуванням орнаменту, то краще звернутися в спеціалізований салон до професійного майстру, який і підбере вам малюнок.

  Є ще один сучасний спосіб нанесення биотату на шкіру - це спеціальні олівці. Правда, вони тримаються буквально пару днів, після чого буде потрібно корекція малюнка, та й їх склад відрізняється наявністю синтетичних компонентів. Зате асортимент квітів дуже різноманітний: коричневий, помаранчевий, чорний, зелений, синій. Причому, щоб намалювати ними певний малюнок, не буде потрібно спеціальних пристосувань. Олівець можна використовувати як звичайний фломастер. Під час нанесення необхідно періодично змочувати кінчик олівця, т. К. Він досить твердий і барвнику складніше його просочувати. Після завершення роботи, його обов'язково потрібно закрити, щоб не пересох.

  Мехенді зі стразами

  Тимчасові татуювання з блискучими стразами стають все більше популярними.

  Цей спосіб декорування передбачає нанесення по контурних лініях із хни різнокольорових кришталиків Svarowski, що в кінцевому підсумку дасть єдиний малюнок.

  Для нанесення красивого зображення вам знадобляться: готова паста із хни, тоненький пінцет, набір блискучих каменів, гримувальний клей і губка, ескіз майбутньої биотату.

  Процес нанесення схожий на стандартний спосіб малювання мехенди, тільки після висихання і отримання готового малюнка на нього наносять шар страз. Можна використовувати декілька варіантів:

  1. Нанесення готового візерунка (щось на зразок дитячої перекладної картинки). Попередньо потрібно знежирити шкіру для більш міцного зчеплення. Плівку з кришталиками щільно притиснути до шкіри і потримати її трохи, щоб злегка прогрілося клеїть шар. Приклеювати стрази необхідно відразу, як тільки знята захисна серветка, інакше може потрапити пил, і стрази не закріпилася.
  2. Самостійне створення майстер-плівки з власним унікальним малюнком. Далі процес повністю аналогічний описаному вище.
  3. Використання маркера для нанесення контурних зображень, за якими потім накладаються стрази за допомогою пінцета і аплікатора.

  Майстри найчастіше використовують останній спосіб, комбінуючи його з тату хною. Так можна створювати дійсно оригінальні зображення, які цілком зможуть стати справжньою окрасою для урочистого виходу.

  При роботі з кришталиками користуйтеся гарантує ефективну роботу:

  • уникайте нанесення поблизу носа, рота і очей, т. к. стрази можуть відклеїтися і потрапити на слизову, викликавши роздратування і навіть травми;
  • кожен камінь призначений лише для одноразового використання, тому наносити інший склад, що клеїть для повторного нанесення можна;
  • попередня обробка шкіри значно подовжує термін «життя» нанесеного тату;
  • не завдавати стрази маленьким дітям, в разі крайньої необхідності застосовувати їх лише в мінімальній кількості і в тих місцях, де вони не зможуть зашкодити.

  Подібні блискучі малюнки виглядають дійсно дуже привабливо і цілком сучасно.

  Рецепти хни для тату

  Фарбувальну пасту із хни можна приготувати самостійно у себе вдома. Ці рецепти вже давно і успішно випробувані багатьма дівчатами.

  Вам буде потрібно заздалегідь приготувати наступні компоненти:

  • пачка порошку хни;
  • сік 2 лимонів, який потрібно заздалегідь процідити від м'якоті;
  • цукор;
  • аромамасло (так ви зможете провести ще і терапію улюбленим запахом);
  • скляна миска, мірна ложка, щільний пластиковий пакет.

  Готувати масу доведеться протягом доби, тому заздалегідь приготуйтеся до того, що доведеться провести підготовчі роботи:

  Якщо ви заміните лимонний сік звичайною водою, то може вийти дуже блідий малюнок, т. К. Для виділення пігменту необхідна наявність кислого середовища. Можна просто змішати лимонний сік з водою.

  Якщо ви додасте трохи кави, чаю або басми (натуральних барвників), то отримаєте більш коричневі відтінки. Але більше експериментувати не потрібно: будь-які інші компоненти в складі маси можуть викликати алергічні реакції. До речі, на натуральну хну алергія практично не зустрічається.

  Після закінчення 12 годин на суміш потрібно додати:

  • ложку цукру і аромамасла (крім терапевтичного ефекту, воно посприяє одержанню темного відтінку зі стійким ефектом);
  • лимонного соку по 1 чайній ложці до отримання консистенції густої сметани (якщо паста буде занадто густий, то її важко буде видавлювати з тюбика, а якщо рідкої, то малюнок попливе).

  Знову все упакуйте і залиште ще на 12 годин «дозрівати».

  Після всіх виконаних дій пасту можна використовувати за призначенням.

  Ви можете ще скористатися такими рецептами, які дадуть незвичайний колірний ефект:

  Догляд та протипоказання

  Щоб тату хною трималося якомога довше після нанесення, за ним потрібно певний відхід:

  • не мити ділянку милом і мочалкою;
  • перед миттям змащувати рослинною олією;
  • уникати тертя з одягом, інакше малюнок зійде набагато швидше;
  • не голити і не епіліровать розмальовані ділянки (подбайте про красу заздалегідь).

  Якщо ж ви не задоволені результатом або малюнок вам швидко набрид, то процес видалення можна прискорити звичайної мочалкою.

  Не використовуйте ніяких засобів, які нібито розчинять хну: їх склади сумнівні і можуть легко викликати роздратування. А ми ж за здорову красу з натуральними компонентами!

  Шкіра деяких людей може виявитися абсолютно несприйнятливою до дії барвника із хни Шкіра деяких людей може виявитися абсолютно несприйнятливою до дії барвника із хни. Тому для них можна порадити чорну, білу або будь-яку іншу кольорову хну. Однак слід враховувати, що в її складі знаходяться хімічні компоненти, які в результаті можуть викликати роздратування, небезпечне для шкірних покривів.

  Негативних наслідків після нанесення тату хною практично не трапляється, адже фарбується лише поверхню шкіри без її проколювання. Але все ж є протипоказання для нанесення навіть натурального барвника. Це наявність вугрової висипки і дерматологічних захворювань. Єдиним винятком може стати рекомендація лікаря використовувати хну в якості лікарського засобу. А також існує таке рідкісне явище, як особиста непереносимість рослинного барвника. При такій чутливій шкірі від биотату краще відмовитися.

  Так що, милі дами, хочемо сказати, що краса вже давно не потребує жертв. Вам варто спробувати урізноманітнити свій традиційний образ за допомогою тимчасових тату хною. Адже з ними можна бути оригінальною, привабливою і неповторною практично кожен день.

  Як зробити в домашніх умовах?
  Чому символічних?
  Тату для дівчат - де і що малювати?
  Як зробити в домашніх умовах?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только