Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Що вигідніше грошові перекази Лідер або Корона?

  1. Система грошових переказів Лідер і Корона що вигідніше?
  2. географічний охоплення
  3. Як відправити гроші?
  4. Як отримати переказ?
  5. Тарифи в сервісах
  6. Додаткові послуги перекладів Лідер і Корона
  7. Відгуки про роботу систем грошових переказів Лідер і Корона

  Сервіси грошових переказів Лідер і Корона пропонують послуги з відправлення та одержання грошей в Росії, СНД і далекому зарубіжжі. З переваг можна виділити швидкість відправки, зручність, невисоку комісію і зрозумілий сервіс. У цьому порівнянні складно виділити лідируючу компанію, так як умови дуже схожі.

  Система грошових переказів Лідер і Корона що вигідніше?

  Напевно, кожна людина хоча б раз у житті стикався з проблемою переказу грошей в інше місто або країну. Компаній, які надають такі послуги, досить багато, але як вибрати з них найбільш вигідну і економічну? Розглянемо два популярних міжнародних сервісу по відправці грошей .

  Російська міжнародна система грошових переказів Лідер існує на ринку вже 13 років, зарекомендувавши себе як надійного і відповідального партнера. Головний офіс компанії знаходиться в Москві. Згідно з офіційним рейтингом відноситься до п'яти найбільш значущим організаціям Росії та СНД, які надають послуги з відправлення грошей. Лідер веде свою діяльність в 132 країнах світу, має 130 тисяч точок обслуговування і співпрацює з понад 500 банківськими організаціями. У 2015 році компанія отримала статус національно значущою платіжної системи.

  У 2015 році компанія отримала статус національно значущою платіжної системи

  Крім того, Лідер здійснює прийом платежів на адресу провайдерських фірм, що спеціалізуються на роботі з населенням. Наприклад, в точках компанії можна оплатити мікрофінансові кредити, туристичні, комунальні послуги, поповнити електронний гаманець і ін. Поряд з банківськими відділеннями існують точки самообслуговування.

  Інший лідер на російському ринку фінансових переказів - це Золота Корона, відкриття якого відбулося в 2003 році. Головний офіс компанії знаходиться в Новосибірську. Територія охоплення - Росія, країни СНД і деякі держави далекого зарубіжжя. Для відправки грошей не потрібне відкриття рахунку. З 2009 року компанія реалізувала проект по запуску терміналів в салонах стільникового зв'язку Евросеть, Зв'язковий.

  На даний момент діяльність Золотої Корони представлена ​​в 26 країнах, партнерами є понад 650 банків. У Грузії, Казахстані та Киргизстані сервіс займає перше місце серед платіжних компаній, в Україні - друге.

  Лідер і Корона - це відомі і надійні сервіси по відправці грошей. Кожен з них має свої особливості і переваги, тому вибирати між ними слід в залежності від індивідуальних умов і вимог клієнта.

  географічний охоплення

  Платіжний сервіс Кількість країн, де можна користуватися сервісом Кількість партнерських банків Кількість платіжних точок Лідер Понад 130 країн Близько 500 партнерських банків 130 000 платіжних точок в різних країнах Золота Корона 26 країн 650 партнерських банків: 49 000 точок обслуговування

  На основі даної таблиці можна зробити висновок, що сервіс Лідер виграє в даному порівнянні. Він охоплює на 104 країни більше, ніж Золота Корона і має майже в три рази більше точок обслуговування. За кількістю партнерських банків Лідер також обганяє Корону, але незначно - на 150 компаній.

  Як відправити гроші?

  Як відправити гроші

  Сервіс Корона Лідер

  спосіб відправки

  У банках У банках і офісах платіжних агентів У салонах стільникового зв'язку Зв'язковий, Білайн, МТС, Евросеть і ін. За допомогою електронного гаманця Leomoney Онлайн-переклад з банківської карти на сайті компанії На банківську карту на сайті Лідер За допомогою терміналу, якщо є клієнтська картка З карти на карту на сайті Лідер З мобільного телефону, оператори - Білайн, МТС, Мегафон і інші За допомогою терміналу, якщо є клієнтська картка

  Для відправки фінансової суми в офісі компанії Корона або салоні-магазині необхідно мати при собі паспорт, гроші і назвати одержувача, а також його країну і місто місцезнаходження. Для проведення онлайн операції досить мати карту російського банку.

  Щоб відправити гроші за допомогою системи Лідер потрібно документ, що засвідчує особу (паспорт, закордонний паспорт, тимчасове посвідчення), після чого вказується особу одержувача, його країна, заповнюється заява і вносяться готівкові. Щоб здійснити операцію за допомогою електронного гаманця Leomoney необхідно створити свій профіль в системі, а потім пройти процедуру верифікації в одному з офісів компанії Лідер. Також на сайті компанії можна виконати пересилання грошей на карту адресата, де необхідно вказати номер своєї карти і номер картки одержувача.

  На основі цього можна зробити висновок, що Лідер пропонує зручні і різні способи по переводу валюти, в чому Корона програє йому за двома пунктами. Цікавою особливістю є те, що для відправки фінансів, як в Лідері, так і в Короні, необов'язково вказувати точне місцезнаходження одержувача, досить назвати країну і місто.

  Як отримати переказ?

  Сервіс Де отримати Документ для отримання Умови отримання Комісія

  При отриманні

  Дізнатися статус Лідер Знайти найближчого пункту обслуговування Документ, що засвідчує особу - паспорт або інший Назвати номер переказу, суму та ПІБ відправника Не справляється На сайті компанії за номером Корона Відвідати будь-який пункт обслуговування в місті присутності банку Документ, що засвідчує особу - паспорт або інший Назвати номер відправки Не справляється На сайті компанії за номером

  Дві вітчизняні компанії Лідер і Корона однаково зручні для здійснення фінансових операцій, процес проходить швидко і сучасно. При цьому для отримання в Лідері грошових переказів буде потрібно вказати не тільки номер, але і суму і ПІБ відправника, при отриманні в Короні досить лише платіжного номера.

  Варто відзначити, що в Короні є можливість отримання грошей шляхом зарахування на карту «Кукурудза» , Її можна оформити за п'ять хвилин в будь-якому салоні «Евросети».

  Тарифи в сервісах

  Сервіс Валюта для грошових операцій Максимальна сума Комісія з відправника Швидкість зарахування Лідер Долар, євро, рублі Для ближнього зарубіжжя до 590 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, через систему Leomoney до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, для інших країн різні умови Для Близького Зарубіжжя від 1 до 1,5%, для Далекого Зарубіжжя від 1,5 до 3%, через систему Leomoney - 2% миттєво Корона Долар, євро, рублі 600 000 рублей, 20 000 доларів США, 15 000 євро 1% від суми, з 10.06.2015 акція - комісія за валютні грошові перекази не стягується Менш однієї хвилини

  Відправляти гроші в компанії Лідер по Росії дозволяється тільки в рублевої валюті, у всіх інших випадках можна вибрати рублі, долар або євро. Комісія варіюється в залежності від суми відправки (чим більше сума, тим відсоток зазвичай менше) і в залежності від географічного положення, для Далекого Зарубіжжя комісія вище. Але в середньому комісія складає 1%. Через систему Leomoney можна відправити не більше 15 тисяч рублів і 500 $, тому такий спосіб зручний лише для невеликих перекладів.

  Корона встановлює обмеження для фінансових переказів протягом доби, які здійснюють громадяни Росії за рубіж - сума не повинна бути вище 5 тисяч $ або суми еквівалентної в іншій валюті. Також деякі обмеження накладаються на переклади в інші країни.

  З червня 2015 року в організації Корона діє акція - тариф 0% на всі операції по відправці грошей за умови конвертації грошей за прийнятим курсом на момент переведення. Необхідно вибрати будь-яку зручну валюту для адресата і оплатити послугу грошима, які будуть відрізнятися від відправленої валюти.

  Тарифи на переказ грошей Лідер і Корона не мають істотних відмінностей, максимальна сума і комісійний відсоток приблизно однакові. Умови можуть варіюватися в залежності від обраної країни, на сайті компаній можна отримати більш детальну характеристику по кожній країні.

  Додаткові послуги перекладів Лідер і Корона

  Сервіс Можливість отримання клієнтської картки Послуга смс-інформування Зберігання перекладу після відправки Інші Допомога в рішенні питань Лідер Є можливість отримати багатофункціональну карту Лідер, в якій містяться персональні дані про клієнта і одержувачів переказу - до 10 осіб, зручно використовувати в терміналах На мобільний номер відправника і адресата приходить повідомлення про доставку платежу зберігається до запитання При перекладі платежу можна написати одержувачу текстове повідомлення - до 20 слів Можливість скасування пл атежа, якщо він ще не доставлений одержувачу, комісія при цьому не повертається Цілодобовий номер підтримки клієнтів, на сайті є онлайн-чат Корона Отримання карти прискорює процес переведення в два рази, можна самостійно платити через термінал На мобільний номер відправника і одержувача приходить повідомлення про доставку платежу термін зберігання перекладу в системі - три роки Можливість погашення кредитів, термін зарахування один день Цілодобовий номер підтримки клієнтів, можна замовити дзвінок спеціаліста

  При першому зверненні в компанію грошових переказів Лідер або Корона клієнту пропонується оформити індивідуальну карту. Не варто від неї відмовлятися, так як в подальшому вона значно спрощує процес користування системою. Для отримання карти досить заповнити заяву і пред'явити паспорт. Однак в подальшому при зверненні в банківські відділення компанії необхідно також мати з собою паспорт або інший засвідчує документ. На карті зберігається лише інформація про адресант і одержувача, з її допомогою можна здійснювати операції в терміналах самообслуговування.

  Варто відзначити, що системи не представляють безліч додаткових послуг та переваг, акцент робиться на простоті і швидкості грошових переказів. Наявність карти не дає користувачеві знижок і особливих умов.

  Відгуки про роботу систем грошових переказів Лідер і Корона

  Лідер Корона Більшість користувачів в якості переваг вказують низькі тарифи Простота використання сервісу Оперативність перекладу Економічні тарифи Можливість виведення грошей з мобільного телефону Оперативність перекладу Можливість безадресного відправлення Чи не призначена для юридичних осіб З недоліків користувачі виділяють маленький список банків, з якими співпрацює сервіс (менше реально зазначеної цифри партнерських банків) Маленький охоплення країн і міст Іноді буває затримка платежів Деякі пользовате Чи негативно відгукуються про роботу техпідтримки

  Негативні відгуки можна зустріти про роботу кожної компанії, так як збої й затримки у виплаті не можна повністю виключити. При цьому відгуки про затримки в роботі системи переказів Лідер зустрічаються частіше, якщо порівняти із Золотою Короною. Однак в цілому користувачі відгукуються про кожну з компаній в позитивному ключі.

  На основі представлених таблиць можна підвести підсумок: Лідер виграє у Корони за географічним охопленням і по способам перекладу грошей, якщо порівнювати особливості отримання грошей, тарифи, додаткові послуги та відгуки, то умови в цілому однаково вигідні для клієнта.

  Представництва сервісів Лідер і Корона присутні практично у всіх великих містах, з кожним роком мережі розширюються і охоплюють все більше простору. Варто відзначити, що в деяких містах Росії проблематично знайти банки Лідера. Тому вибір системи переказу залежить багато в чому від місцезнаходження користувача, так як умови у кожної з компаній досить вигідні. А якщо необхідно відправити переказ за кордон, то Лідер охоплює набагато більше країн, але по оперативності і зручності Корона анітрохи не поступається.

  Система грошових переказів Лідер і Корона що вигідніше?
  Як отримати переказ?
  Система грошових переказів Лідер і Корона що вигідніше?
  Компаній, які надають такі послуги, досить багато, але як вибрати з них найбільш вигідну і економічну?
  Як відправити гроші?
  Як отримати переказ?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только