Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Контактні лінзи - як правильно вибрати (для зору і кольорові декоративні)?

  1. Переваги і недоліки лінз для очей Контактні лінзи для очей в останні роки стають все більш популярними,...
  2. Які кольорові контактні лінзи краще вибрати?
  3. Дискомфорт від носіння лінз - причини і способи його усунення
  4. Робота над помилками

  Переваги і недоліки лінз для очей

  Контактні лінзи для очей в останні роки стають все більш популярними, що в першу чергу пов'язано із загальним рівнем погіршення зору. Комп'ютери, погана екологія, неправильне харчування і неправильний спосіб життя призводять до того, що кількість «очкариків» збільшується. Однак це образливе прізвисько сьогодні набуває все більше номінальне значення, тому як функцію корекції зору сьогодні успішно виконують контактні лінзи.

  Однак це образливе прізвисько сьогодні набуває все більше номінальне значення, тому як функцію корекції зору сьогодні успішно виконують контактні лінзи

  Вперше ідея подібного пристосування з'явилася ще на початку 16 століття у геніального Леонардо да Вінчі - знайдений його власноручний малюнок пристрою, який вставляється прямо в око. Ідею повноцінно розробили і значно вдосконалили в середині 20 століття, з появою нових синтетичних полімерів. Між іншим, один з них до цих пір застосовується для виробництва м'яких контактних лінз.

  Досі точаться суперечки про необхідність заміни класичних, хоч і зроблених за сучасними технологіями, окулярів на лінзи для корекції зору. Але ті хто вже скористалися цим пристроєм можуть перерахувати цілий список його переваг:

  • повноцінна високоякісна корекція зору, без спотворень;
  • великий огляд видимості - для того, щоб побачити предмети збоку або вгорі необхідно лише скосити очі, а не повертати натомість голову;
  • різка зміна температур не робить абсолютно ніякого впливу на видимість;
  • лінзи не випадають навіть на самих запаморочливих атракціонах;
  • доступність будь-яких видів спорту та розваг, переглядів фільмів 3D без присутності дискомфорту.

  Отже, переваг більш ніж достатньо, лінзи повертають людину до повноцінного способу життя, позбавляючи від цілого ряду проблем із зором Отже, переваг більш ніж достатньо, лінзи повертають людину до повноцінного способу життя, позбавляючи від цілого ряду проблем із зором. До них можна віднести короткозорість, далекозорість, астигматизм будь-яких ступенів, велику різницю гостроти зоряний обох очей, відсутність кришталика через різноманітні причини та інше. З їх допомогою можна легко змінити забарвлення зіниці на бажану, для чого достатньо придбати кілька наборів лінз.

  Звичайно, ж можуть існувати і протипоказання, адже застосування лінз вторгається в досить делікатні і високочутливі зони. Однак, такі мінуси виникають найчастіше через неправильно підібраних пристроїв або через особисту непереносимості і високої чутливості рогівки. Але за статистикою подібний недолік зустрічається рідко, тому все ж варто спробувати насолодитися свободою і всіма фарбами навколишнього світу.

  Як правильно вибрати лінзи для зору?

  Для правильного вибору лінз для очей в першу чергу необхідно визначитися з підходящими вам параметрами носіння. Сьогодні виробники можуть запропонувати досить багато варіантів. Як розібратися в такому достатку? Для початку слід ознайомитися з різновидами матеріалів, з яких вони виготовляються:

  • Жорсткі - призначені для корекції високого ступеня астигматизму, призначаються лише лікарем. Досить дискомфортні і менш зручні, тому при відсутності рекомендації фахівця краще не зупиняти на них свій вибір.
  • М'які - роблять з гідрогелевих матеріалів, що робить їх використання досить короткочасним (до 12 годин) через низького ступеня пропускаемости кисню. Але перевагою цього матеріалу є гіпоалергенність і високий вміст вологи для більшого комфорту.
  • Силікон-гідрогелеві - відносяться до м'яких лінз, але мають велику кількість переваг, що дозволяє віднести їх до окремого різновиду. Їх можна носити тривалий час тому зміст силікону дозволяє уникати гіпоксію рогівки (кисневе голодування). Але таких виробів слід уникати людям з непереносимістю силікону. Також такі вироби вимагають досить дорогих засобів для догляду через утворення ліпідних відкладень на поверхні.

  Тільки грамотний офтальмолог допоможе вам вибрати контактні лінзи Тільки грамотний офтальмолог допоможе вам вибрати контактні лінзи. Самодіяльність в цій справі не вітається, навіть якщо ви підбираєте одноденні кольорові моделі для будь-якого заходу.

  Для вибору контактних лінз проводиться комплексне обстеження з перевіркою гостроти зору, індивідуальної будови ока. Крім того, важливе значення має радіус кривизни лінз, який обов'язково необхідно вибирати відповідно до кривизною самої рогівки.

  Для того щоб підібрати лінзи для очей, потрібно також розглянути фактор безпеки. Через неправильно підібраних параметрів можуть виникати дискомфортні відчуття і накопичуватися мікроби, що призведе до запальних процесів і різних ускладнень. Оптимальним варіантом будуть одноденні вироби, однак найчастіше на перший план виходить фінансове питання.

  В цьому відношенні лінзи поділяються на продукцію планового і тривалого носіння В цьому відношенні лінзи поділяються на продукцію планового і тривалого носіння. Для їх дезінфекції застосовується спеціальний розчин. Однак вони мають свій резерв, тому через певний проміжок часу буде потрібно заміна.

  Підбір проводиться у фахівця дослідним шляхом для перевірки посадки на оці, рухливості очного яблука і відчуттів пацієнта. Також обов'язково проводиться інструктаж по використанню, одягання і зняття лінз.

  Багато хто побоюється хворобливих відчуттів при первинному підборі або може існувати психологічний страх «покафобія», що хтось доторкнеться до очей. Однак такі страхи досить швидко розсіюються, особливо коли пацієнт усвідомлює всі переваги свого нового становища.

  Які кольорові контактні лінзи краще вибрати?

  Лінзи для очей можуть служити не тільки для корекції вад зору, але можуть нести в собі декоративну функцію. Здавалося б, природа вже з моменту народження визначає колір наших очей і нам доводиться все життя задовольнятися отриманим. Однак, змінити забарвлення на більш привабливу, можливо з використанням кольорових контактних лінз.

  Однак, змінити забарвлення на більш привабливу, можливо з використанням кольорових контактних лінз

  Як вибрати кольорові лінзи? Це питання вимагає ретельного підходу до свого рішення. Можливо, вам потрібно урізноманітнити свій зовнішній вигляд незвичайною деталлю для тематичної вечірки, або хочеться змінити або підкреслити свій природний відтінок поряд з виправленням недоліків зору.

  Існує кілька різновидів аксесуарів для зміни кольору очей:

  • Засоби відтінків - прозорі вироби, які здатні злегка змінити колір очей, підкресливши їх красу. Підходять тільки для світлих відтінків очей.
  • Косметичні - дозволяють виробляти кардинальні зміни в процесі перефарбування очей, завдяки непрозору структуру. Навіть «очі чорні» стануть небесно-блакитними або магічними смарагдово-зеленими.
  • Декоративні - вироби для епатажу. З їх допомогою можна надати незвичайну форму зіниці або нанести замість нього який-небудь тематичний малюнок.

  Хоча зухвалий зовнішній вигляд можна створити і без спеціальних декоративних лінз Хоча зухвалий зовнішній вигляд можна створити і без спеціальних декоративних лінз. Все створіння природи зазвичай дуже органічні і ваш природний колір дається не даремно. Кардинальні зміни можуть привести до втрати гармонійності і деякою неприродності образу. Тому варто прислухатися до порад, які підкажуть, як змінити колір очей, не зіпсувавши привабливість:

  • звертайте увагу на свій цветотип (зима, літо) і підбирайте відповідно холодні або теплі відтінки;
  • дуже важливо відповідність зі звичним макіяжем;
  • любителі натуральних кольорів можуть додати родзинку за допомогою тонованих виробів з різноманітними обідками по краю лінзи або по райдужці ока.

  Враховуйте, що косметичні і декоративні непрозорі лінзи досить помітно обмежують світлопередача, тому можуть спотворювати сприйняту інформацію. Крім того, вони носять виключно функцію створення привабливого вигляду без корекції зору, тому що випускаються без діоптрій, але вони і не вимагають спеціального догляду.

  Носіння фарбувальних лінз можна назвати скоріше даниною моді, ніж необхідністю Носіння фарбувальних лінз можна назвати скоріше даниною моді, ніж необхідністю. Барвник в лінзі не принесе шкоди, тому що робиться з гопоаллергенних матеріалів. Але в будь-якому випадку, ці вироби є товаром медичного призначення, тому подбати про власну безпеку варто.

  При носінні кольорових лінз, як, втім, і звичайних, обов'язково дотримуйтеся термінів їх дії, щоб уникнути виникнення різного роду розладів.

  Купуйте їх тільки в спеціалізованих точках, де вам зможуть провести професійну консультацію кваліфікований штатний медик. Даний продукт, придбаний в інтернеті або в звичайному неспеціалізованому магазині може завдати істотної шкоди вашому здоров'ю.

  Дискомфорт від носіння лінз - причини і способи його усунення

  Носіння контактних лінз може викликати дискомфорт і поява запалень. Часто це пов'язано з неправильним підбором або гігієнічним доглядом. У будь-якому випадку, ігнорувати його не можна і обов'язково потрібно реагувати при виникненні таких ознак:

  • Почервоніння, припухлості очей, підвищене сльозовиділення, хворобливі відчуття - найчастіше викликаються комп'ютерним зоровим синдромом, в результаті чого, запалені очі можуть негативно сприймати наявність сторонніх предметів - зніміть лінзи і обов'язково проконсультуйтеся з офтальмологом.
  • Відчуття печіння - може бути викликано мікрозабруднення, які потрапляють на лінзи від рук - ретельно мийте руки перед тим, як торкатися до контактних виробам, і витирайте їх Безворсовий рушником. Також можна користуватися одноденними лінзами, які просто викидаються після використання.
  • «Піщинка в очах» - результат неправильного розміру і радіуса кривизни, а також нальоту ліпідного або протеїнового шару, тому категорично забороняється обмінюватися декоративними виробами з друзями і пробувати підібрати інший дезінфікуючий розчин, адже він може бути несумісний з вашими очима.
  • Синдром сухих очей - вживання алкоголю, великої кількості кофеїну і куріння приводять до зайвого висновку рідини з організму, в тому числі з слизової оболонки очей - змініть раціон харчування, пийте багато води і користуйтеся спеціальними біологічно активними добавками. Ця ж проблема може виникати при прийнятті деяких медикаментозних препаратів (антигістамінні засоби і засоби по контролю за артеріальним тиском) - попросіть лікаря призначити очні краплі, відповідно до обраного типу лінз.
  • Дискомфорт і почуття втоми в кінці робочого дня - швидше за все пов'язані з використанням «дихав» коригувальних лінз, поміняти які можна лише за призначенням лікаря-офтальмолога. Також проблема може виникати при роботі в середовищі підвищеної запиленості або забрудненості. Позбутися від попадання порошинок під лінзи допоможуть спеціальні мастильні краплі
  • Алергічні реакції - з'являються, як результат реагування вашого організму на матеріали виробів або на кошти, якими ці вироби обробляються. Проблема вирішується зміною самих лінз або розчину для їх дезінфекції, а також комплексним усуненням наслідків від алергії.

  У будь-якому випадку консультуйтеся з лікарем, який допоможе вам підібрати саме той тип лінз, який в результаті носіння не викличе проблем і ускладнень із зором.

  Робота над помилками

  Існує ряд помилок, які можна зробити з появою у вас контактних лінз. «Запаморочення» від виявлених фарб світу, відчуття свободи не повинні привести до появи проблем, тому зверніть увагу на такі нюанси носіння лінз і протипоказання до носіння:

  • повна відмова від окулярів - лінзи можна носити лише определительное кількість часу, тому періодична зміна їх на окуляри буде корисна для повноцінної дезинфекції і відпочинку очей від стороннього предмета;
  • використання коригувальних зір пристроїв при наявності таких захворювань, як кератит, кон'юнктивіт, дистрофія сітківки, а також їх використання людьми з психічними захворюваннями та людьми працюючими на забруднених підприємствах, часто перебувають в зонах різких перепадів температурних режимів;
  • носіння контактних лінз при простудних захворюваннях - необхідно тимчасово відмовитися від даних аксесуарів через надмірне забруднення, ось коли вам знадобляться занедбані було окуляри;
  • тривале носіння - кожен вид лінз має суворі обмеження і рекомендації щодо термінів носіння, «перебір» практично завжди призводить до проблем різної складності від зайвої вироблення сліз до порушення структури рогівки і навіть можливий розвиток судинних змін від кисневого голодування;
  • використання декоративної косметики - носіння лінз не передбачає повну відмову від косметичних засобів, проте враховуйте, що вони можуть стати головним джерелом потрапляння мікробів;
  • заміна розчинів на звичайну водопровідну воду - такий обмін абсолютно нерівноцінний, вода не очистить лінзи, але може ще додатково внести свої мікроби.

  Дуже рідкісні випадки, але вони відбуваються, коли до відмови від застосування пристроїв змушує особливу будову подушечки пальця. За відсутності належної гнучкості через широких суглобів процес одягання може стати справжніми тортурами.

  Регулярно відвідуйте лікаря, навіть без виникнення «видимих» причин, він простежить за можливими змінами та зможе вчасно замінити стали некоректними для ваших очей контактні лінзи. Тоді ви зможете насолоджуватися вільним життям, а ваші очі будуть виглядати дуже привабливо.

  Які кольорові контактні лінзи краще вибрати?
  Як правильно вибрати лінзи для зору?
  Як розібратися в такому достатку?
  Які кольорові контактні лінзи краще вибрати?
  Як вибрати кольорові лінзи?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только