Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  12 порад, як працювати віддалено і все встигати

  1. Як же все встигати?
  2. 12 порад, як працювати віддалено і все встигати

  Саме починаючи працювати віддалено, люди починають цінувати свій час. Їм вже не здається милою звичка подруги постійно спізнюватися. Крім того, вони починають уникати черг, які віднімають не тільки такий дорогоцінний час, а й фізичні ресурси і призводять до неминучої втоми і дратівливості. Працюючі віддалено люди, вже не будуть вислуховувати плітки про спільних знайомих, а також регулярні розмови нудьгуючих сусідів про те, що в країні все погано.

  Як же все встигати?

  Найголовнішою небезпекою є звичка жити за тим графіком, якого дотримуються всі люди, що працюють в офісах. Ви не зможете трудиться без перерви вісім годин на день, як більшість оточуючих, як би Вам цього не хотілося. Тому більшість рад і різних мотивацій, які налаштовують саме на такий робочий графік, просто не працює.

  Це відбувається через те, що всі справи, які необхідно зробити за день, у Вас просто починають сплітаються в один клубок, який дуже важко розплутати. Раніше у Вас було чітке розділення. В один час Ви займалися тільки робочими справами, і ніхто Вас не відволікав протягом дня. Крім того, у Вас були чітко позначені годинник для заняття господарством і особистому житті.

  Крім того, у Вас були чітко позначені годинник для заняття господарством і особистому житті

  Починаючи працювати вдома, люди мріють про те, що часу на себе у них буде залишатися більше, адже тепер вони не витрачають багато годин на дорогу, щоб потрапити на своє робоче місце. Насправді, часу стає набагато менше. Причому по абсолютно банальної причини. Ваші домочадці, вважаючи, що Ви все одно працюєте вдома і особливо не перепрацьовувати, починають скидати на Вас всі свої справи і турботи, з якими вони раніше цілком справлялися в обідню перерву або по дорозі додому.

  Часто саме працюють віддалено дівчата думають, що тепер всі їхні свята будуть проходить ідеально, адже у них набагато більше часу, ніж у працюючих дам, щоб усі купити і приготувати. Насправді, перед святами і на віддалену роботу аврал. Крім того, дівчата намагаються перед святами отримати більш високий дохід, тому і працюють набагато більше. Що ж робити?

  12 порад, як працювати віддалено і все встигати

  1. Встановіть зручний особисто для Вас робочий графік. Можливо, Ви найкраще працюєте в другій половині дня і вночі, тоді не варто опиратися своєму біоритму. Розмови вчених про те, що щоб зберегти здоров'я і працездатність, потрібно працювати тільки в денний час сильно перебільшені. Навпаки, опираючись постійно бажанням лягти спати і працюючи вдень через силу, Ви отримаєте набагато більше проблем. Крім того, таке життя буде зовсім безрадісною. Ви будете постійно роздратованою і всім незадоволені. Вибираючи роботу віддалено, Ви нарешті взяли відповідальність за своє життя в свої руки, тому можете вибрати робочий графік, найбільш відповідний Вашої природі.

  2. Найголовнішою проблемою є те, що якщо Ви будете активно працювати в нічні години, а вдень спати, то не зможете зробити безліч справ, якими Вас як і раніше навантажують домочадці. Тому робити їх слід рано вранці, поки Ви ще не хочете спати. Наприклад, можете сходити на базар і щось приготувати, а після подрімати пару годинок. Тільки не варто розповідати про своєму робочому графіку на кожному розі. Адже людей, які сплять вдень, всі вважають ледарями і ледарями. Людям важко зрозуміти, що Ви просто працюєте в інший час.

  3. Намагайтеся в свої робочі будні активно користуватися транспортом і не втрачати час на дорогу. Колись саме переповнений громадський транспорт в години пік сприяв тому, що Ви вирішили спробувати працювати віддалено. Не варто також перетворювати дорогу кудись в додаткову тренування. Щоб значно схуднути, варто ходити досить довго, тому Ви просто витратите свій дорогоцінний час.

  4. Уникайте черг. Згадайте про те, коли саме Ви любили ходити на прийоми до лікарів і по магазинам. Зазвичай для походів до лікаря люди вибирають ранковий час. У підсумку, збирається просто величезна черга. У другій половині дня бажаючих потрапити до лікаря майже не спостерігається. Це пов'язано з тим, що щоб встигнути до лікаря і не витрачати дні своєї відпустки, люди відпрошуються з роботи. Для того ж, щоб не відпрошуватися часто, вони приходять вранці, в надії встигнути якомога більше протягом одного дня. Також величезні черги збираються на ринках або в магазинах перед роботою і після неї, і в обідній час.

  5. Завжди приймайте душ з ранку. Тепер Ваш день - це завжди маленьке пригода, і Ви не знаєте, що Ваш чекає попереду. Тому на збори, якщо потрібно буде кудись терміново йти, Ви не витратите багато часу. Приємною новиною є те, що Вам не потрібно буде витрачати час на макіяж, тому що можливість зустріти працюючих знайомих в денний час мінімальна.

  6. Не спілкуйтеся з неприємними людьми, які тягнуть у Вас життєву енергію і сили. На роботі є багато вимушеного спілкування. Ви не можете не розмовляти з тими колегами, які Вас дратують і дратують. Зараз Ви можете собі це дозволити і повністю виключити зі свого життя тих людей, з якими потрібно було спілкуватися, але таке спілкування не викликало ніякого задоволення. Крім того, Ви не зобов'язані викладати фото зі свого життя в соціальні мережі. Особливо, якщо раніше Ви вважали, що покинута сторінка в соціальній мережі могла щось говорити про Вас офісним психологам. Наприклад, про те, що Ви нетовариський чоловік, тому не варто Вас ставить на керівну посаду. Відсутність величезної кількості друзів могло говорити офісним психологам про те, що Ви не вмієте знаходити спільну мову з людьми, тому Вам не можна довірити працювати з постійними клієнтами. Насправді, сторінка в соціальній мережі ні про що не говорить. Але повинен же якось був відділ кадрів виправдовувати свою зарплату. Тому більшість людей, таємно підозрюючи про те, що всі його сторінки в соціальних мережах регулярно проглядаються і аналізуються, витрачали на їх ведення велику кількість часу і сил. Тепер Вам не потрібно ні перед ким звітувати. Також Ви можете взагалі нічого не розповідати про своє особисте життя колишнім співробітникам або однокласникам.

  7. В жодному разі не по вихідним. Все одно Ваші домочадці снують туди-сюди, постійно відволікаючи, тому толку від такої роботи не буде. Крім того, почнуться постійні розмови про те, що сім'ї Ви часу зовсім не приділяєте і навіщо взагалі працювати, адже ви не заробляєте мільйони. Також Вам потрібно навчиться відповідати на розмови про те, що Ваша зарплата не така вже й велика. Якщо Ви тільки почали працювати віддалено, то Ваша зарплата може бути і зовсім невеликий, адже Ви ще новачок і не встигли показати себе з хорошого боку. Крім того, якщо Ви віднімете витрати на дорогу, на харчування в обід, а також постійні витрати на одяг, то Ви побачите, що отримуєте не так уже й мало. Вам же зараз не потрібно купувати пристойний одяг для роботи, щоб було не гірше, ніж у інших. Ні для кого не секрет, що саме обговоренням зовнішнього вигляду колег займаються в робочий час нудьгуючі товариші по службі. Ви нарешті можете собі дозволити купувати той одяг, в якій Вам зручно. Наприклад, в кросівках або у взутті без підборів пересуватися по місту набагато зручніше і швидше. Також Вам не потрібно витрачати гроші на подарунки колегам або скидатися на постійний корпоративний відпочинок, під час якого потрібно бути гранично напруженим, адже поведінка на корпоративах також ретельно оцінюється керівництвом.

  8. Якщо Ви відчули, що втомилися, то без докорів сумління виділіть собі потрібний час на відпочинок. Можливо, це буде і не один день. Звичайно, в віддалену роботу, час - це гроші і завжди хочеться набрати роботи побільше, щоб отримати максимальний дохід. Але потрібно виділяти час на себе і свої інтереси. Можливо, Ви не зможете так часто як раніше зустрічатися з подругами або ходити в кіно. Також навряд чи Ви зможете витрачати кілька годин на день на перегляд серіалів. Але якщо Ви відчули, що хочете відпочити, ні в якому разі не відмовляйте собі. Краще вже потім відпрацюєте. Також не варто ні в якому разі працювати, якщо Ви захворіли. Вам потрібен постільний режим, як і всім іншим людям в разі застуди. Так Ви набагато швидше встанете на ноги і знову будете готові до праці.

  Так Ви набагато швидше встанете на ноги і знову будете готові до праці

  9. Багато чоловіків вважають, що якщо Ви будете працювати вдома, то почнете набагато більше і смачніше готувати. Вони сподіваються, що тепер їжа буде і різноманітніше і тепер не буде однієї і тієї ж їжі цілий тиждень. Крім того, чоловіки часто думають, що тепер вдома буде ідеальний порядок, адже Ви зможете прибирати щодня. Більшість дівчат трапляються на цю наївну чоловічу маніпуляцію і починають дійсно готувати набагато більше, намагаючись здивувати кохану. У підсумку, на роботу у них просто не залишається часу. Вам потрібно пояснити чоловікові, що Ви не домогосподарка, а працює віддалено жінка. Звичайно, Ви можете закинути встіральную машинку брудні речі або продукти в мультиварку. Але Вам потрібно також багато часу, щоб працювати. Набагато важче це буде пояснити в разі, якщо Ви встигли проговоритися про те, що можете поспати вдень пару годин. Жоден чоловік не зрозуміє, що цей відпочинок потрібен Вам, тому що Ви більше працюєте ввечері або вночі. Тоді варто взяти на озброєння шкільні знання арифметики і порахувати, скільки годин Ви взагалі спите. Не забувайте про те, що жінкам потрібно не вісім годин сну, а трохи більше. В ідеалі це 9-10 годин. Інформації про проведені дослідження на цю тему дуже багато в Інтернеті, тому необхідні докази у Вас також будуть

  10. Потрібно як і раніше харчуватися правильно і ходити в спортзал. До речі, в ранкові і денні години людей в них набагато менше і заняття часто коштують дешевше. Якщо Вам зручно, можете їсти біля комп'ютера. Тільки забудьте про постійні перекуси, адже вдома їсти хочеться набагато сильніше. Також не забувайте про те, що варто пити багато води, тому з чистою совістю робіть невеликі перерви, щоб випити склянку води.

  11. Над Вами зараз немає начальника, який би постійно говорив про необхідність виконання планів. Тому самі ставте собі цілі і з задоволенням досягайте їх.

  12. Почніть записувати хронометраж своїх справ. Займайтеся цим хоча б перший час, так Ви зможете розповісти своїм родичам про те, що Ви робите цілий день, якщо нічого раніше не встигаєте.

  Олена, www.zhenskoeschastie.com

  Читайте також

  Як же все встигати?
  Як же все встигати?
  Що ж робити?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только