Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Основні правила поєднання кольорів в одязі

  1. Всі фарби веселки при виборі кольору одягу
  2. Ахроматичності? Ні, компліментарно! Поєднання квітів

  У кожного з нас є свій улюблений колір в одязі. Або навіть два-три. Вони нам підходять, нам комфортно в них. І ми навіть не замислюємося, що ці кольори, наприклад, підкреслюють свіжість обличчя, красиво відтіняють очі і волосся і навіть приховують недоліки нашої фігури. Ми просто їх любимо і міняємо в залежності від настрою. Але є і такі кольори одягу, які нам категорично не йдуть, «вбивають». Що ж говорять з цього приводу психологи? З чим асоціюються у нас основні кольори і що означають наші колірні переваги?

  Всі фарби веселки при виборі кольору одягу

  «Кожен Мисливець Бажає Знати, Де Сидить Фазан» - хто не пам'ятає з дитинства цю лічилку, в якій прихована важлива інформація? Адже саме в ній зашифровані назви основних кольорів - фарб веселки.

  Червоний. Виникають асоціації з яскравим полум'ям, небезпекою, серцем і кров'ю, пристрастю і запалом. А тому, якщо вам захотілося вдягти червону блузку або сукню, знайте - причиною тому бажання розтратити накопичену енергію. Ви жадаєте успіху і цілеспрямовано йдете до перемоги.

  Жовтий. Яскраве сонячне кульбаба, курча, медові льодяники і стигла диня. Психологи вважають, що всякий, хто віддає перевагу цьому кольору, хоче звільнитися від труднощів, веселитися і мріяти. Жовтий - чуттєвий, пікантний, наповнений надіями.

  Зелений. Любіть зелений? Значить, ви логічні, наполегливі і емоційні і діяльні! А ще вам подобається керувати, ви пишаєтеся собою і схильні до аналізу.

  Синій. Спокою і свободи бажаєте? Напевно, хотілося б умиротворення і безтурботності? Одягайте блакитний колір, і доля буде до вас прихильна. Відтінки синього кольору віддають перевагу вірні люди.

  Фіолетовий. Бажання чарувати і захоплювати оточуючих керує тими, хто прагне носити пурпурову, фіолетовий одяг. Чари, загадка і творчість йдуть нога в ногу з вами, тому ваші бажання часто виконуються.

  Коричневий - це колір, який вибирають люди, які відчувають якусь небезпеку або дискомфорт, емоційні і дуже трепетно ​​відносяться до своєї сім'ї і друзям.

  Сірий, переважаючий в одязі, говорить про бажання сховатися і відгородитися від навколишнього світу, можливо, навіть зайнятися своїми особистими справами, відсунути на другий план громадськість і зобов'язання перед всім навколо, що відбувається.

  Чорний колір символізує закінчення певного життєвого етапу, бажання зануритися в свій внутрішній світ, піти всупереч долі. Чорний - це невідомість і таємниця, яка дає шлях всього нового. В японській культурі він - символ шляхетності, невипадково в бойових мистецтвах чорний пояс є визнанням першості.

  Білий-його протилежність. Колір справедливості, віри, невинності і початку почав. Це чистий аркуш, з якого пишеться історія. Віддаючи йому перевагу в одязі, ви вступаєте в нове для себе час.

  Ахроматичності? Ні, компліментарно! Поєднання квітів

  Вибираючи свій колір, ми, свідомо чи ні, враховуємо свій тип зовнішності. Типів, як відомо, чотири - Зима, Весна, Літо, Осінь. Стилісти рекомендують використовувати максимум три кольори. Один з них буде переважати в образі, другий - підкреслювати його і відтіняти, а третій - розставляти акценти, в залежності від того, що ми хочемо підкреслити. Однак, бувають дуже до речі і інші поєднання фарб.

  1. Монохроматичне поєднання кольорів
  Використовується тільки один колір, але з усім різноманіттям тонів, від найсвітліших до найтемніших.

  Дуже важливим є так звана співзвучність відтінків. Вони повинні бути в одному колірному ряду. Наприклад, якщо вам дуже подобається синій колір, то поекспериментуйте з ним. Він взаємопов'язаний з фіолетовим, зеленим і блакитним. Відтінки можуть розташовуватися ближче до першого, другого або третього. Змінюйте в різних деталях одягу його яскравість, насиченість, т. Е. Присутність темних і світлих тонів. Це можуть бути неоновий або колір морської хвилі, а також волошковий, небесно-блакитний, блакитний. Назви відтінків фіолетового кольору передані через назви квіток: ліловий, фіалка, лавандовий і бузковий. Бірюзовий, салатовий, аквамарин, смарагдовий і оливковий - відтінки зеленого.

  А якщо душа лежить до помаранчевого кольору, то перед вами така палітра фарб: медовий, рудий, морквяний, апельсиновий, янтарний (включає групу відтінків від жовтого до коричневого), коричневий, який виходить завдяки злиттю сірого і оранжевого. А у червоного - червоний, рожевий, кармін, бордо, багряний, багряний і кардинал.

  2. Ахроматичне поєднання кольорів
  Використовуємо чорний, сірий і білий. І розставляємо яскраві кольорові акценти за допомогою аксесуарів - брошки, браслетів, шарфика. Найприємніше тут те, що ці кольори гармонують абсолютно з будь-яким кольором. Для класичного варіанту вистачить білого та чорного. Що ви віддасте перевагу в даному випадку - темний верх і світлий низ або навпаки - ваша справа. Виходите з особливостей фігури (нагадаємо: біле повнить, чорне стрункішою).

  3. компліментарне поєднання кольорів
  Таке поєднання особливо подобається творчим людям, адже воно дозволяє поєднувати контрастні кольори.

  Творчі люди, як показує практика і опитування, вважають за краще в одязі три основні пари квітів: помаранчевий і синій, фіолетовий і жовтий, червоний і зелений. Об'єднуючи такі контрастні кольори, ви надаєте образу динаміку, залучаєте увагу до себе. Однак, багато, вважають, що сполука червоного і зеленого в одязі виглядає занадто смаку. Але в даному випадку важливо правильно підбирати відтінки. Наприклад, червоний і смарагдовий. Якщо сміливість або тип зовнішності не дозволяє носити контрастні кольори - ультрамарин з апельсиновим, наприклад, - спробуйте поєднувати небесно-блакитний, бузковий зі світло-коричневим.

  4. Гармонійне поєднання кольорів
  Таке поєднання кольорів завжди строго витримано і радує око. Кольори доречно доповнюють один одного, створюють баланс і гармонію в образі.

  Ще трошки психології:
  Поєднання фіолетового і сірого кольорів у вашому одязі говорить про те, що у вас розвинене почуття прекрасного, а ідеали краси високі.
  У приміряв на себе одночасно жовтий і фіолетовий колір дуже розвинена фантазія, це природжений мандрівник.
  Фіолетовий з коричневим говорять про вашу прихильність до насолод в їжі, розкоші, жадобі покупки одягу і в цілому нових придбань. А в поєднанні з чорним фіолетовий говорить про потребу до наслідування.
  Червоний і фіолетовий - чарівність естетики і еротики, всього, що може схвилювати. Синій і фіолетовий розповідають про прагнення до ніжності і чуттєвості.
  Зелений і фіолетовий - прагнення заручитися підтримкою оточуючих, завоювати їхню прихильність, проте, і небажання брати на себе відповідальність.
  А синій і жовтий вибирає той, хто хоче бути зрозумілим і сам розуміти, кому не вистачає трохи любові.
  Синій з чорним - спокій, а синій з сірим - деяка відстороненість. Контраст синього і червоного говорить про гармонію і емоційності. Коричневий і синій - для потребують турботи і комфорті.
  Самовпевнені і обачні персонажі, які віддають перевагу поєднання сірого і зеленого. Синій із зеленим - це говорить про логічність, зайвої акуратності і контролі.
  Власник вбрання, де панують зелений і червоний колір, підвищує свій авторитет, втім, зелений з жовтим - визнання навколишніх і самого себе. Фатальний поєднання червоного і чорного говорить про надмірні бажання, а червоного з сірим - про імпульсивність.
  Зелений і чорний - патологічне впертість, а жовтий і чорний - свавілля.
  Червоний і жовтий - жага знань і досліджень, червоний і коричневий - самозадоволення.
  Сірий і жовтий - невпевненість. А жовтий і коричневий - свобода без кінця і краю, безмежна.
  Зелений і коричневий - необхідність у спокої, разом з чорним останній означає відмову від усього, крім фізичного задоволення.
  Сірий і чорний - замкнутість в собі і закритість від навколишнього світу. А сірий і коричневий, навпаки, - необхідність уваги з боку.

  джерело: www.fashionews.ru

  Повернутися до початку розділу Мода
  Повернутися до початку розділу Краса і Здоров'я
  Що ж говорять з цього приводу психологи?
  З чим асоціюються у нас основні кольори і що означають наші колірні переваги?
  Любіть зелений?
  Спокою і свободи бажаєте?
  Напевно, хотілося б умиротворення і безтурботності?
  Ахроматичності?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только