Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Галина Куликова - Побачення за завданням

  Галина Куликова

  Побачення за завданням

  © Куликова Г., 2016

  © Оформлення. ТОВ «Видавництво« Е », 2016

  * * *

  Тітонька, пропустіть! - Зграйка дівчат ледь не знесла Мар'яну з тротуару. Нахабні дитячі ноги прогуркотіли по калюжі, і Марьяніни штани взяли на себе потужний удар крижаної води. Вона встигла лише ойкнути, а дівчата вже понеслися, регочучи зі своїх капюшонів, як маленькі відьми.

  «Тепер замерзну і застуджуся ... Ех, та яка різниця!» - приречено подумала Мар'яна і одним різким рухом закрила парасольку. Вітер наполегливо намагався зробити з нього блюдце, вивернувши навиворіт. Без парасольки йти і злитися на весь світ стало набагато зручніше - вода потрапляла за комір і застеляла очі. Зараз було б дуже до речі поплакати або навіть поридати в голос - в таку погоду навряд чи хто зверне увагу на ридаючу дівчину.

  Плакати Мар'яні не хотілося, лише дві скупі сльози виповзли з її очей, та й ті негайно були змиті неласкавий дощем. Вона, як давній дівчата, теж почала навмисно наступати в калюжі, отримуючи похмуре задоволення від піднятих бризок. Назустріч їй по шосе щільною стіною рухалися машини, сито бурчачи і насичуючи студений повітря запахом бензину.

  Біля великого книжкового магазину дівчина мимоволі сповільнила крок. «Може бути, зайти і купити якесь керівництво з серії« Як стати щасливим за десять днів »? - несподівано подумала вона не без іронії. - Якщо не допоможе, то хоча б розважить. Щастя мені зараз не завадило б ».

  Через пару хвилин, обтрушуючись і пофиркуючи, вона вже входила в великий сухий зал, наповнений теплим запахом паперу. Неподалік, зчепивши руки в замок, з особою ката, приготувався виконати свою роботу, стояв охоронець. Він подивився на Мар'яну пильно, немов прикидав, чи не відсікти їй голову відразу, не відкладаючи справи в довгий ящик. Проігнорувавши його, дівчина попрямувала до розділу популярної психології. Зупинилася перед стелажем і подумки присвиснув. Авторів, які претендували на те, щоб зробити її щасливою, виявилося так багато, що вона миттєво засумнівалася в їх авторитетності. Витративши чимало часу, вона все-таки вибрала пару книг, прихопивши заодно з полиці томик під назвою «Стежина до щасливого шлюбу». Цікаво, чому саме стежка, в обхід шосе або навіть автострада? Можна подумати, до шлюбу потрібно пробиратися, як гірської кози, по краю обриву. Або гірському козлу ... Гаразд, «Стежку» теж потрібно взяти. З заміжжям у Мар'яни, як і з усім іншим, вийшов облом.

  У цей момент в її кишені тренькнул мобільний. Вона дістала його і прочитала повідомлення: «Де ти зараз?» І миттєво уявила собі Діму Полетику, який енергійно натискав на клавіші. Ні погода, ні настрій, ні час доби не впливали на його дивну вроджену бадьорість - він мав здатність функціонувати з ранку до глибокої ночі. Якби він був радіоприймачем, то працював би завжди на повну гучність. Мар'яна написала, де вона, і в кінці додала смайлик - просте і зрозуміле вираз прийняття.

  Потім сховала телефон в кишеню, притиснула вибрані книги до грудей, зробила два широких кроки у напрямку до каси ... І буквально ніс до носа зіткнулася з найкращою подругою Оленою Капитоновой. Тобто з колишньої найкращою подругою. Деякий час обидві стояли, немов уражені громом, і витріщалися один на одного. Рано чи пізно ця фатальна зустріч, звичайно, повинна була відбутися. Однак Мар'яна сподівалася, що все ж не так скоро. Найкраще в глибокій старості, коли стаєш сентиментальним і готовий всіх і за все прощати.

  Серце закалатало в грудях як шалений. Мар'яна подумала, що якби була собакою, шерсть у неї на загривку зараз встала б дибки. Мовчати було нерозумно. Тому, оглянувши колишню кращу подругу з ніг до голови, Мар'яна вороже заявила:

  - Я думала, ти гориш в пеклі.

  Колишня подруга, до речі, виглядала на диво квітучою. Невисока і струнка, в каштанових кучерях, з безглуздим рум'янцем на всю щоку. «Просто картинка, - промайнуло в голові Мар'яни. - А я виглядаю як мокра щур. Та ще в брудних штанях і старих черевиках! І манікюр не зробила ... Ну що за закон підлості ?! Чому саме сьогодні, зараз? »

  - З чого б мені горіти в пеклі? - удавано здивувалася квітуча Капітонова, насупивши брови. - Смертних гріхів за мною не водиться.

  Коли вони навчалися в школі і сиділи за однією партою, Капітонова завжди ось так от хмурила брови під час диктантів, контрольних і перевірочних робіт. «Виходить, я у неї все одно що перевірочна робота, - промайнуло в Марьяніной голові. - Ну і чудово, нехай понервувати ».

  На самій-то справі Мар'яна розраховувала, що Капітонова взагалі боягузливо втече, ледве углядівши її на горизонті. Однак та не збиралася нікуди бігти, навпаки, виструнчилася і випнула груди. Тобто вирішила прийняти бій. У неї навіть ніс загострився від напруги. Довгий нахабний ніс. А вона ще, пам'ятається, підбадьорювала цю гадину, говорила, що ніс - це дурниця і ніяк не впливає на особисте життя. І що коли зустрічається справжня любов, довжина носа не має ніякого значення.

  - Ну, і як тобі живеться з моїм нареченим? - поцікавилася Мар'яна, розуміючи, що ніяких слів не вистачить, щоб описати ту бурю почуттів, яка піднялася в її душі при вигляді колишньої подруги.

  Ніздрі у неї дрібно тремтіли, а праве око сіпається, як тоді, коли вона дала смачно ляпас зраднику Северцеву.

  - Дякую, непогано, - відповіла Капітонова зневажливим тоном. - Тим більше що твій наречений вже став моїм чоловіком. - Вона переможно потрясла перед носом Мар'яни правою рукою, демонструючи тонке, але все одно кидається в очі обручку.

  З якого боку не глянь, це було жорстоко. Мар'яна так голосно рипнули зубами, що очкарик, який стояв неподалік, здивовано подивився на неї.

  - Спритно ти привласнила чужу власність. - Їй хотілося вчепитися в нахабне золоте кільце, зірвати його з пальця і ​​закинути подалі. А може бути, вчепитися в саму Капітонова і теж жбурнути її - так, щоб пролетіла через весь магазин.

  - Алік ніяка не власність. Адже він не дім і не автомобіль. У нього було право вибору, і він вибрав мене. - Капітонова переважила сумочку з лівого плеча на праве, потім повторила маневр, переваживши її з правого плеча на ліве. Судячи з усього, вона і справді сильно нервувала, не дивлячись на те що у Аліка Северцева було якесь там право вибору.

  - Якби я тоді не запізнилася на це чортове захід, - презирливо початку Мар'яна.

  - На півтори години, - підтакнула Капітонова.

  - Ви б не заспівали, як Чіп і Дейл.

  - Ми не заспівали. Ми закохалися! Ми зрозуміли, що створені одне для одного. І що це доля, якщо ти розумієш, про що я. Поки ми тебе чекали, встигли переговорити про все на світі ...

  Капітонова схвильовано облизала губи. Ймовірно, чітко згадала все, що відбувалося в той знаменний день.

  - Закохалися вони! - розлютилася Мар'яна. - Северцев був моєю другою половинкою. А ти стала, покрутила дупою, поплескала віями, прикинулася такою собі пухнастою овечкою і віддер його від мене. З м'ясом! Я ж тобі про Аліка все розповіла. Що він любить, чим захоплюється, що схвалює. І ти цим нахабно скористалася, щоб його заманити і звабити.

  Вони вперше з'ясовували стосунки і якби зустрілися не в тихому книжковому магазині, а в іншому місці, напевно вже кричали б один на одного. Зараз же просто сичали, як дві змії, які вирішили помірятися силами.

  - Так було б тобі відомо, в любові головне - хімія, а не збіг смаків, - парирувала Капітонова. - Так що навіть якщо я його і захопила, то тільки тому, що він сам цього захотів.

  - Ну звичайно! - презирливо кинула Мар'яна, по венах якої тепер тек чиста отрута. - Алік Северцев простодушний, як щеня сенбернара. Ти заморочила йому голову. Вся така сю-сю-сю! Я-то знаю, як ти вмієш втиратися в довіру. Всі вчителі в школі вважали тебе дівчинкою-кульбабою, але, як з'ясувалося, ти майстерно маскувалася. До речі, мені просто цікаво, де ви з Аліком живете? В одній квартирі з твоїми батьками і братами? Ночами тихо сопете за ширмою?

  - Ми знімаємо квартиру, - з незалежним виглядом заявила Капітонова. - Якщо люди по-справжньому люблять один одного, вони можуть впоратися з будь-якою проблемою.

  - Ну треба ж! Виходить, сила пристрасті перемагає розум, честь, совість і навіть житлову невлаштованість. - Мар'яна так широко посміхнулася, що у неї ледь не затріщали щоки.

  - У нас з Аліком не просто пристрасть, а справжня любов, - з викликом сказала Капітонова і виставила вперед одну ногу, немов збиралася забронзоветь, висловивши таку оригінальну думку.

  - Тільки пам'ятай, люба, - уїдливо зауважила Мар'яна, - любов, звичайно, окрилює, але при цьому не страхує від авіакатастроф.

  Вона не знала, як закінчити ці тортури: дати Капитоновой книжками по голові або просто гордо віддалитися. З ненавистю подивилася в знайоме до останньої конопушки особа, несподівано відчувши, що в ній прокидається темна древня кровожерливість. І під цим її людоїдським поглядом обличчя Капитоновой раптом почало м'яти, губи поїхали вниз, а з підлих очей з густо нафарбованими віями викотилися одна за одною великі сльози.

  Кінець ознайомчого уривка

  СПОДОБАЛАСЯ КНИГА?

  Галина Куликова  Побачення за завданням  © Куликова Г
  Ця книга коштує менше ніж чашка кави!
  ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

  «Може бути, зайти і купити якесь керівництво з серії« Як стати щасливим за десять днів »?
  Цікаво, чому саме стежка, в обхід шосе або навіть автострада?
  Вона дістала його і прочитала повідомлення: «Де ти зараз?
  Ну що за закон підлості ?
  Чому саме сьогодні, зараз?
  Ну, і як тобі живеться з моїм нареченим?
  До речі, мені просто цікаво, де ви з Аліком живете?
  В одній квартирі з твоїми батьками і братами?
  Ночами тихо сопете за ширмою?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только