Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Ворожіння на воску: значення фігур і тлумачення

  1. Чому важливо знати правильне тлумачення отриманих в ході гадання фігур?
  2. Тлумачення значень живих фігур з воску
  3. чоловік
  4. кішка
  5. Їжак
  6. курка
  7. павук
  8. Лев
  9. Тлумачення значень фігур неживої природи, отриманих з воску
  10. вежа
  11. Авто
  12. будинок
  13. хрест
  14. квіти
  15. книги

  Складно собі уявити таку людину, якій би не хотілося дізнатися, що чекає його в майбутньому. Одним з найбільш популярних і простих видів передбачення долі прийнято вважати ворожіння на воску.

  Чому важливо знати правильне тлумачення отриманих в ході гадання фігур?

  Для того щоб правильно тлумачити отримані фігури, необхідно знати, що позначає кожна з них. В іншому випадку результат ворожіння може бути не зовсім вірним, а дівчина в свою чергу вже дасть собі моральну установку на інший результат, який під впливом її думок може все-таки стати реальністю.

  Звичайно, якщо панночка, неправильно витлумачивши значення фігур, вирішила, що з нею станеться щось хороше, хвилюватися нема про що. А ось якщо помилка трактування фігур впала на те, що замість позитивного знака дівчина побачила суцільний негатив, то згодом це погано може позначитися на її життя.

  Налаштовуючись на негатив, в майбутньому його можна несвідомо «притягнути» в своє життя. Щоб уникнути подібного розвитку подій, перед початком гадання на воску необхідно вивчити всі його особливості, включаючи правильне тлумачення фігур.

  Як тільки віск починає литися, необхідно уважно стежити за тим, які фігури з нього утворюються. У процесі одного гадання можна побачити відразу кілька фігурок, які дуже швидко змінюють один одного в ємності, куди ллється віск.

  Важливо встигнути зафіксувати не тільки, які саме це були фігурки, але і в якій послідовності вони йшли один за одним. Це може на сто відсотків визначити, що чекає дівчину в майбутньому і до яких саме подій їй буде необхідно підготуватися.

  Тлумачення значень живих фігур з воску

  собака

  Собака є однією з найбільш часто зустрічаються фігур в процесі ворожіння на воску. Побачити це тварина під час ворожіння означає, що незабаром у людини з'являться близькі друзі або соратники, які зможуть допомогти у вирішенні будь-якого виниклого питання або проблеми. Також вийшла фігура «собака» може говорити і про те, що ворожить людина вже на даний момент оточений вірними йому людьми, які за будь-якої необхідності обов'язково не пройдуть повз його біди.

  чоловік

  Для самотніх дівчат, які не мають кохану людину, побачити фігуру чоловіка - велика удача. Значення цієї фігури полягає в тому, що незабаром у дівчини з'явиться новий друг, який згодом стане для неї коханою людиною, а після чого, можливо, що і чоловіком.

  кішка

  На перший погляд кішка - досить невинне тварина, від якого багато дівчат просто без розуму. Однак же, на ділі виявляється, що це мурчал створення далеко не завжди може бути таким милим і приносити виключно лише приємні емоції.

  Якщо під час ворожіння на воску випала фігура кішки, незабаром слід чекати зради з боку рідних і близьких друзів. Випала фігура кішки - це своєрідний знак для дівчини, що вже давно пора було б переглянути своє коло спілкування і позбутися від людей, що не вселяють жодної довіри.

  Їжак

  Фігура їжака говорить про те, що дівчата необхідно навчитися бути трохи м'якше до оточуючих людей. Надмірна «колючість» може згубно позначитися на відносини панянки з її коханою людиною. Чи не кожен чоловік здатний довгий час терпіти холод з боку своєї другої половини і постійний нервоз. Через якийсь йому набридне такий стан справ, і він знайде собі іншу більш добродушну обраницю.

  Фігурка їжака повинна змусити дівчину замислитися над тим, чи правильно вона веде себе по відношенню до інших людей, не тільки до хлопця. Можливо, що мова йде про батьків.

  курка

  Курка - домашня тварина, що символізує спокійне сімейне життя. Якщо ж дівчина, що ворожить на свою долю на воску, поки що ще не стала чиєюсь дружиною, то в цьому випадку фігура курки буде тлумачитися як наступ розмірене та спокійне життя в загальному.

  павук

  Як правило, багато дівчат бояться павуків і, побачивши його в будинку, намагаються якомога швидше від нього позбавитися. І в ворожінні павук представлений тією фігурою, зустрічі з якою представниці прекрасної жіночої статі варто було б уникнути. Фігура означає хитрість, яку необхідно остерігатися.

  Якщо дівчині під час ворожіння на воску випала саме така фігура, в майбутньому її чекає нелегка доля - доведеться обмежити своє спілкування з кимось із друзів або близьких, так як хитрість буде йти саме від них.

  Лев

  Фігура лева символізує впевненість в завтрашньому дні, якої не вистачає багатьом дівчатам для повноцінного щастя. Також фігура лева означає, що ворожбитів в майбутньому очікує сила і надійність.

  Тлумачення значень фігур неживої природи, отриманих з воску

  Під час ворожіння на воску в використовуваної в процесі посудині можна побачити не тільки фігури живої природи, а й неживі фігури. Що позначають найчастіше зустрічаються фігури, можна буде дізнатися трохи нижче:

  вежа

  Якщо дівчина під час ворожіння побачила фігуру вежі, значить, швидше за пора йти в весільний салон за сукнею. Адже зовсім скоро її чекає заміжжя. Для тих представниць прекрасної жіночої статі, які вже встигли знайти свою долю і одружитися, фігура вежі означає, що сімейні справи йтимуть тільки вгору. Люблячого подружжя чекає благополучна і щасливе сімейне життя.

  Авто

  Тлумачення фігури машини досить банально. Дівчину найближчим часом очікує поїздка. А ось що саме за поїздка це буде: відпочинок чи робочий візит в інше місто, панночці належить вже дізнатися без допомоги ворожіння.

  будинок

  У багатьох людей будинок асоціюється зі стабільністю. Але якщо мова йде про ворожіння на воску, то в цьому випадку фігура будинку може мати вельми непересічне значення. Згідно з народними повір'ями, побачена фігура будинку означає можливий переїзд і зміну місця проживання не тільки в межах міста, але і в межах країни.

  Крім того, фігурка будинку - це зміни на краще. Особливо добре побачити при ворожінні таку фігурку дівчатам, які мають проблеми в особистому житті. Для них будинок стане хорошим знаком. Самотня панянка, побачивши таку фігуру в процесі ворожіння, зовсім скоро знайде свою долю.

  хрест

  Побачивши в процесі ворожіння фігуру хреста, варто дотримуватися запобіжних заходів. Найближчим часом дівчину чекатиме якась неприємність, при цьому її джерело передбачити досить складно. Розмір неприємності також дізнатися заздалегідь не вдасться. Це буде для дівчини неприємним сюрпризом.

  квіти

  Квіти в ворожінні символізують здійснення бажань. Якщо в процесі ворожіння дівчина побачила образ троянди або будь-якого іншого квітки, значить, що зовсім скоро її найзаповітніше бажання, нарешті, втілиться в реальному житті. Можливо, навіть, що реальними стануть відразу кілька бажань.

  книги

  Книги в ворожінні символізують новий етап в житті людини. Дівчину чекають нові місця, ідеї і нові люди, завдяки яким зовсім скоро вона зможе відкрити для себе цілий новий світ.

  Не варто зациклюватися на ворожінні, діючи відповідно до тих знаків, які випали дівчині в спробах дізнатися, що чекає її в майбутньому. Від долі все одно не втечеш. Те, що визначено кожній людині вище, рано чи пізно станеться з ним, хоче він того чи ні.

  Чому важливо знати правильне тлумачення отриманих в ході гадання фігур?
  Чому важливо знати правильне тлумачення отриманих в ході гадання фігур?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только