Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Ворожіння на воску: тлумачення і значення фігур, як правильно гадати

  1. Історія ворожіння
  2. як гадати
  3. Як правильно лити віск?
  4. значення фігур
  5. Друга десятка фігур
  6. Третя десятка фігур
  7. П'ята десятка фігур
  8. П'ять основних фігур

  .

  Кому з нас не хотілося поворожити? Ще за часів Давньої Русі дівчата використовували ворожіння на воску і старші за віком люди розповідали їм тлумачення воскових фігур. Ця традиція стара, але її популярність нітрохи не впала і в наші дні.

  Ця традиція стара, але її популярність нітрохи не впала і в наші дні

  Ворожіння за допомогою воску використовувалося ще за часів Давньої Русі. Популярно воно і сьогодні

  Однак, далеко не всі знають як гадати на воску, які ритуали варто провести на свічці перед ворожінням і тим більше яка повинна бути розшифровка отриманих візерунків.

  Історія ворожіння

  Але де ж з'явилися перші гадати на таємничих воскових фігурах? Свій початок цей обряд бере ще з Давнього Єгипту і Греції, де першими з'явилися воскові свічки.

  На території, де проживають слов'яни, найчастіше ворожіння на воску проводилося на Різдво, а саме напередодні в ніч перед святом, і робилося це тільки через цікавість. А ось у вавилонських чарівників ворожіння на свічках входило в частину багатьох магічних обрядів.

  як гадати

  Перш ніж приступати до самого обряду, необхідно ретельно підготуватися. Для ритуалу вам знадобляться:

  1. Воскова свічка. Бажано не білого кольору, так як її візерунки важче розглянути.
  2. Кілька сірників і коробок.
  3. Ємність з прохолодною водою.

  Для ворожіння необхідно придбати воскову свічку, тільки не білого кольору

  Також, обов'язковим пунктом є ваше терпіння і наполегливість, так як ворожіння на воску може зайняти багато часу. Так як повинна розгорітися свічка, а віск, після лиття, повинен повністю застигнути і придбати чіткі обриси.

  Коли ви зібрали все необхідне для гадання на воску, варто чітко сформулювати, що цікавить вас. Може навіть записати на папері. Відповідно до питанням, можна підібрати і колір свічки: червона свічка - питання про кохання, жовта свічка - грошовий достаток і щастя, зелену свічку використовувати для з'ясувань стану здоров'я і тому інше.

  Якщо ж ви вирішили робити ворожіння на кілька аспектів вашого життя, тоді варто підібрати кілька свічок різного кольору.

  Як правильно лити віск?

  Перед тим, як починати наливати віск на поверхню води, варто дати свічці досить прогоріти, щоб рідкого воску накопичилося якомога більше. Якщо свічка у вас велика, то повторити лиття воску можна кілька разів, щоб отримати більш конкретне питання.

  Пам'ятайте, що не можна, щоб вода була дуже холодною, тоді віск буде застигати краплями на поверхні води і фігури з воску будуть погано виходити. Набирайте прохолодну воду, щоб все виходило правильно.

  Коли будете розглядати отримані фігурки давайте свободу фантазії і дивіться на них з різних сторін. Придивляйтеся і аналізуйте, на що це найбільше схоже, а після дивіться її тлумачення фігур. Але не варто ворушити вашу тару з водою адже це може порушити весь порядок і вид ваших символів!

  Знайте, що інтерпретацій тлумачень фігур, коли ви проводите ворожіння воском на воді, може бути велика кількість і сприймати трактування візерунків безпосередньо не варто.

  значення фігур

  Перша десятка фігур

  Побачили абажур? Придивіться уважно до своїх оточуючих - хтось із них бреше вам в обличчя

  1. Абажур. Якщо вам здається, що ви бачите верхню частину лампи, тоді варто подумати, хто вас оточує. Хтось із тих, кого ви підпускаєте занадто близько до себе, нахабно брешуть вам в обличчя. Переосмислити фрази і вчинки деяких людей.
  2. Абрикос. Якщо ви бачите солодкий фрукт, то це означає, що ви занадто емоційно реагуєте на деякі моменти вашого життя, тим самим посилюючи обстановку навколо вас.
  3. Автобус. Вважайте, що це ваш автобус в щасливе життя. Ваша душа розкриється, ви станете добрими і щедрими, будете робити світ навколо вас краще. Душевна гармонія. Однак, якщо цей автобус зазнав аварії, перекинувся, то це попередження від життя. Вам варто серйозно зайнятися проблемами, інакше вони почнуть рости як на дріжджах.
  4. Автомобіль. Автомобіль відкриває дорогу в нове життя. Щось явно зміниться, але стане тільки краще. Якщо ж ваш душевний стан бажає залишати кращого, тоді це явний знак того, що варто зайнятися собою і змінити це.
  5. Лелека. Всі ми знаємо, що несе в своєму дзьобі цей птах - дітей. А діти це щасливий шлюб. Будьте готові стати щасливою людиною.
  6. Акула. Здається, хтось на вас затаїв зло. Ця людина досить сильний і впливовий, так що вам варто бути напоготові і бути готовим дати належну відсіч.
  7. Янгол. Ви занадто розслабилися, перестали звертати увагу на важкі моменти у вашому житті. Може, варто припинити і почати все міняти? Візьміть справу в свої руки і змініть все.
  8. Арка. До цього неоднозначного знаку розшифровка може бути різною. Може йтися і про ваш некерованому характер або в чудний закоханості. Головне - забудьте про страх і сміливо крокуйте в те, що вас чекає. Вам сподобається.
  9. Метелик. Легкість - ось, що вас чекає. Те, що турбувало, залишиться позаду, а прекрасна Фортуна впевнено веде вас за руку. Везунчик!
  10. Бант. Будуть якісь неприємні моменти, проблеми. Думайте, що говорите.

  Друга десятка фігур

  1. Вежа. Скоро вас чекає щось незвичайне і абсолютно нове. Це можуть бути як успіхи по роботі, так і можливі внутрішні метаморфози.
  2. Келих. Перед вами відчинилися двері, які надали нові можливості. Скористайтеся ними без зайвого страху.
  3. Букет. Якщо у вас якісь справи з різних сфер життя, тоді варто їх комбінувати з розумом. Це одночасно і спростить вам життя вам не буде набридати.
  4. Ваза. Ви - посудина для чужих таємниць, але ви не можете бути впевненими в інших. Якщо ви довірили кому-небудь таємницю, то ця людина може проговоритися. Варто запобігти цьому.
  5. Віяло. Ймовірний службовий роман.
  6. Весло. Адже саме веслом регулюють напрям човна. Вам необхідно міцно за нього і керувати так, як вам завгодно.
  7. Гвоздь. Навколо вас ходить людина, якій ви даремно занадто довіряєте. Скажемо навіть більше - він активно використовує вашу прихильність, якою на ділі він не варто.
  8. Гора. Підйом на гору ніколи не буває простим. Ви також зустрінете проблеми, вирішивши які вас чекає винагорода.
  9. Гриб. Вас чекає зміна, але таке раптове, що ви можете навіть злякатися. Але не варто, так як все на краще.
  10. Двері. Доля дає вам шанс - не пропустіть його по дурості.

  Розглянули двері? Доля вам дає шанс змінити своє життя - не пропустіть його!

  Третя десятка фігур

  1. Дерево. Ви досить сильні духом і наполегливі щоб вирішити всі ваші проблеми.
  2. Будинок. Родинне вогнище і навколишнє його удача в усіх починаннях.
  3. Жук. Будьте обережними з новими знайомствами, судячи з усього у деяких з них погані плани на вас.
  4. Забір. Схоже, у вас з'явилися перешкоди в досягненні поставлених цілей. Все легко вирішується, якщо змінити свій підхід.
  5. Зародок. Зачаття нових справ і новий етап ваших справ. Ваші ідеї правильні, йдіть до них.
  6. Зірка. Ви зірвали зірку з неба: щастя, взаємна симпатія, радість, здійснення мрій, - все це чекає вас за рогом.
  7. Змія. Зустріти змію в звичайному житті не дуже приємне явище, а от така воскова фігура говорить про небезпеку. Будьте пильні.
  8. Голка. Ви занадто довірливі до людей навколо вас, захищайте спину - в неї ціляться ножами.
  9. Камінь. Ваша пасія надто непрактична, витрачає енергію і гроші в порожню.
  10. Блискавка. Не йдіть в розгул, тому що такі веселощі закінчиться сльозами.

  Четверта десятка фігур

  1. Краплі. Якщо колись ви вкладали багато сил в якусь справу, але належної віддачі не отримали, то цей символ говорить про те, що скоро вам повернеться сповна.
  2. Цегла. Починаються відносини будуть міцними і надійними, але на їх побудову піде чимало сил.
  3. Комета. Старі вороги незабаром нагадають про себе, підготувавшись до великої війни.
  4. Кішка. В даному випадку кішка це символ лицемірства, брехні, гнучкості в спілкуванні. Можливі зради з боку тих людей, від яких ви абсолютно цього не очікували.
  5. Коло. Скоро ваші справи завершаться успішно. Можна починати будувати нові плани.
  6. Лампа. Загляньте всередину себе: що допомагає вам рухатися вперед? Надихаючись цією ідеєю, продовжуйте твердо йти до своїх цілей.
  7. Лев. Ця тварина говорить про вашому внутрішньому потенціалі. Ви можете досягти будь-якої мети.
  8. Особа. Ви хороша людина, який в будь-який момент може прийти на допомогу своїм людям. Фігура добору, взаєморозуміння, довіри.
  9. Ложка. Чекайте гостей, може навіть далеких родичів. Також цей символ дуже чітко характеризує ворожбитів як господарського та гостинного господаря будинку.
  10. Мітла. Не бійтеся змінити світ навколо вас, наберіться рішучості. Все зміниться на краще.

  Якщо вам вдалося побачити мітлу, значить час змін! Головне наберіться рішучості!

  П'ята десятка фігур

  1. Міст. Як би не йшли ваші справи, найкращим рішенням буде піти назустріч проблемам і поговорити про їх вирішенні, а не працювати самому. Вам же простіше буде.
  2. Вогонь. Яскравий символ, який найчастіше застосовується для особливо палких відносин, палкої людський натури. Головне в цій ситуації бути дуже пильним, щоб цей вогонь не спалив все, що вам дорого.
  3. Півень. Як в природі півень оповідає про світанку, так і фігура з воску говорить про початок нових хороших подій.
  4. Поїзд. Якщо у вашій справі вам здається, що абсолютно всі зусилля були витрачені даремно, то знайте що ви у мети. Ще пару наполегливих ударів і ви досягнете бажаного.
  5. Пружина. Не слід приймати різких рішень, варто об'єктивно оцінювати ситуації, щоб не наробити дурниць.
  6. Птах. Якісь будуть новини, чекайте вісника.
  7. Бульбашки. Всім подобаються бульбашки. Вони асоціюються з дитинством, щирою радістю від життя. У вашому житті буде все добре, цей символ підтверджує це.
  8. Дитина. Ви відкриєте якийсь бізнес-проект, який порадує вас результатами.
  9. Роза. Амур ретельно стежить за вами і чекає відповідного моменту, щоб вистрілити в вас.
  10. Рот. Зверніть увагу на громадську думку - воно не завжди помилково.

  Шоста десятка фігур

  1. Рука. Якщо кисть дружелюбно протягнута, то це знак дружби. Якщо ж постать з воску символізує кулак, то варто звернути увагу на те, які відносини у вас складаються, особливо на конфліктні ситуації.
  2. Риба. У вас є якийсь мудрий покровитель. Слухайте те, що він говорить, і приймайте відповідні рішення.
  3. Чобіт. Щось у вашому житті зміниться, але сказати, які саме не вийде. Дійте по ситуації.
  4. Свічка. Хтось люб'язно підсвічує вам таємниці світу.
  5. Скорпіон. Це символ жорстокості. Сприймайте його як попередження про можливе потрапляння в небажані мережі.
  6. Слон. Слон демонструє відмінне здоров'я і невелике попередження любителям активного роду діяльності. Чи не перепрацював.
  7. Стіл. Займіться паперовими справами. Не важливо, елементом чого є ці паперові справи: сімейні рахунки або важливі робочі документи. Ніхто крім вас цього не зробить.
  8. Равлик. Життя говорить вам про те, що ви занадто нерішучі. Припиніть зволікати, і тоді все вам повернеться стократно.
  9. Вухо. Дивні несподівані події чекають вас буквально за поворотом. Будьте пильні і обережні.
  10. Хліб. Цей символ зображує достаток у домі і говорить про те, що ви зразковий сім'янин.

  Хліб - символ, що позначає достаток в сім'ї

  П'ять основних фігур

  1. Квітка. Квіти це завжди добре. У вашому житті додасться більше щасливих моментів і все заграє новими яскравими фарбами.
  2. Черепаха. Змиріться з тим, що вас чекає. Вам нічого не змінити.
  3. Член. Якщо ви вагітні, то це знак того, що у вас буде хлопчик. У спільних справах вас чекає незнайомець, який допоможе владнати проблеми.
  4. Куля. Куля говорить про те, що ви відмінно тримайте положення в своїх справах. Продовжуйте впевнено рухатися до своєї мети, ви будете приємно здивовані.
  5. Яблуко. Чим більше символ схожий на справжнє живе яблуко, тим краще йдуть ваші справи. У загальних рисах, яблуко - символ достатку і благополуччя. Якщо ж яблуко якесь криве, то це заборонений плід. Не піддавайтеся на дурні спокуси.

  У кожного практика який займається виливанням майбутнього і ворожіння на воску існує своя теорія як правильно гадати, і як розшифровувати значення фігур.

  Важливо після ворожіння уважно розглядати малюнок застиглого воску. Адже іноді фігура має не чіткі форми, і тоді її можна трактувати по-різному. Успіху і наполегливості в ваших починаннях.

  Кому з нас не хотілося поворожити?
  Як правильно лити віск?
  Може, варто припинити і почати все міняти?
  Розглянули двері?
  Загляньте всередину себе: що допомагає вам рухатися вперед?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только