Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Ворожіння на воску - Читаємо долю, як відкриту книгу!

  1. Загальні правила для всіх типів ворожіння
  2. вода
  3. Час і місце
  4. Класичний метод гадання
  5. Отже, приготуйте наступні предмети:
  6. Приступаємо до процесу
  7. рекомендація
  8. Етап №1 Настрій
  9. Етап №2 Підготовка і розплавлення воску
  10. Етап №3 Відплив воску
  11. таблиці тлумачень
  12. Декілька людей
  13. Тварини, птахи, комахи, риба
  14. Цифри і букви
  15. Рослини, гриби
  16. предмети
  17. їжа
  18. Знаки, символи
  19. Ворожіння на здоров'я
  20. Таблиця уточнюючих фігур
  21. Ворожіння на любов
  22. Таблиця з розшифровкою уточнюючих любовних символів
  23. Ворожіння на фінанси
  24. Таблиця з трактуванням грошових образів

  Привіт, дорогі читачі. Ознайомившись зі статтею, ви зможете осягнути таємниці старовинних пророкувань. Одним з найпопулярніших і точних методів є ворожіння на воску, про який і піде мова нижче.

  З його допомогою можна не тільки побачити майбутнє, розповісти про його зв'язки з минулими і справжніми подіями, а й отримати відповіді на конкретні питання, що стосуються певних життєвих сфер.

  Способів ворожіння за допомогою воску досить багато. Однак існує класичний варіант, який виступає в якості основи для всіх різновидів гадань за допомогою воску. У статті дана розшифровка воскових фігур, що з'являються під час ворожіння.

  Загальні правила для всіх типів ворожіння

  віск

  Абсолютно для всіх типів ворожіння повинен застосовуватися виключно натуральний віск. Парафін або інші аналоги воску не підійдуть. В цьому випадку передбачення будуть неточними. Адже натуральна сировина має здатність пропускати через себе інформацію, налаштовуючись на енергетичну хвилю людини. А штучні матеріали зазначеними властивостями, на жаль, не володіють.

  Якщо ви будете використовувати свічку з натурального воску, вона не повинна бути раніше використаної. Колір воску, як правило, традиційний. Але для деяких видів ворожіння необхідний певний колір. Обсяг воску може бути будь-яким.

  Допустимо використовувати як великий шматок (товсту свічку), так і зовсім маленький шматочок (тоненьку свічку). Але враховуйте, що частково віск осяде на стінках ємності. Та й при отриманні занадто мініатюрної виливки буде складно розгледіти образи і символи.

  Після закінчення ворожіння воскову корж необхідно утилізувати шляхом спалення або закопування в землю в безлюдному місці. Але тут існує маленька обмовка: якщо тлумачення образів позитивні, воскову корж можна зберегти «на щастя».

  Помістіть її в надійне місце і зберігайте, наприклад, протягом 3-ох років - це максимальний термін актуальності передбачень при ворожінні на воску. Знищити виливок можна і раніше.

  вода

  Що стосується води для ворожіння, ідеальним варіантом стане водохресна вода. Якщо такої не виявиться, можна застосувати освячену, джерельну або дистильовану воду. В крайньому випадку, підійде охолодженої кип'яченої або звичайна холодна вода з-під крана.

  Рекомендуємо купувати свічки в спеціалізованих магазинах.
  Наприклад, в гіпермаркеті Езотерики
  (Натисніть для перегляду)

  Час і місце

  Ідеальний варіант - період від заходу до сходу сонця. У зазначений час можна отримати найбільш точні прогнози. Якщо багато видів ворожінь під час самого процесу передбачають перебування на самоті, то гадати на воску можна, перебуваючи в компанії. Це ніяк не відіб'ється на результаті.

  Класичний метод гадання

  Даний спосіб передбачає виливання воску в воду. Він повідає про минуле, сьогодення, найближчому і далекому майбутньому в загальних рисах, розкриє секрети щодо життєвих аспектів, на які потрібно звернути особливу увагу. Також ви дізнаєтеся, чи є у вашому оточенні підступні особистості, замислюється «чорні справи» проти вас.

  Отже, приготуйте наступні предмети:

  • невеликий шматочок бджолиного воску для розплавлення. Можна використовувати церковну свічку . Приблизна кількість воску - 15-25 г;
  • холодну чисту воду (Приблизно півлітра);
  • ківш з руків'ям (допустимо замінити туркою або столовою ложкою);
  • ємність для води (можна використовувати глибоку тарілку, миску або невелику каструлю)
  • свічку церковну (розмір кожної).

  Приступаємо до процесу

  Тушкуйте електричне освітлення, запаліть свічку, встановивши її на столі. Поруч розташуйте віск, який згодом будете розплавляти, ківш і ємність з водою.

  рекомендація

  За полум'я свічки в загальних рисах можна судити про найближче майбутнє. Так, якщо полум'я горить рівно, людини очікують радісні події. Якщо свічка тріщить, а її полум'я тремтить, значить, запитував очікують важливі новини, від яких буде залежати його подальший життєвий успіх. Якщо ж полум'я довго не бажає розгоратися, а розпалившись, дає слабке світіння, в прийдешньому людини чекають розчарування і сльози.

  Етап №1 Настрій

  Перед тим, як почати гадати на воску, посидьте 5-10 хвилин в тиші. Постарайтеся привести свої думки в повний порядок. Нехай свічка, віск і вода налаштуються на вашу енергетику, вберуть ваші думки, зрозуміють бажання і прагнення, знайдуть відповіді на сокровенні питання. Під час настрою слід думати про те, про що бажаєте дізнатися.

  Для посилення ефекту використовуйте такий метод, як візуалізація. Іншими словами, вам необхідно змусити свою уяву працювати по максимуму. Як можна виразніше уявляйте:

  • своє майбутнє;
  • людей, про яких хочете щось дізнатися;
  • обставини, що хвилюють вас;
  • майбутні події, про які переживаєте;
  • скрутні ситуації, з яких не можете знайти вихід.

  Етап №2 Підготовка і розплавлення воску

  Візьміть в руки шматочок приготованого воску і, продовжуючи подумки формулювати свої питання, розімніть його руками і скачайте в кульку. Таким чином, віск отримає від вас інформацію і за допомогою безпосереднього контакту з вашими долонями. Якщо для розплавлення застосовується церковна свічка, перед розминкою її ні в якому разі не можна нарізати ножем або ламати. Тільки м'яти!

  Помістіть воскової грудку в ємність, в якій будете його плавити, і піднесіть до запаленій свічці, щоб дно ємності стосувалося самої верхньої точки полум'я. У процесі плавлення подумки прокручуйте питання, відповіді на які хочете отримати. Не намагайтеся прискорити процес плавлення, що не дробити віск, допомагаючи йому швидше перетворитися в тягучу масу.

  Етап №3 Відплив воску

  Коли віск повністю розплавиться, акуратно усунете ківш від полум'я і різким рухом переверніть його над ємністю з водою. Вся воскова маса повинна вилитися в воду, утворивши хитромудру корж, іменовану відливанням. Дочекайтеся, поки віск повністю застигне (приблизно 2-4 хвилини). Під час цього не варто чіпати виливок руками або предметами, деформувати її або намагатися сформувати потрібну вам фігуру.

  Потім дістаньте виливок з води і помістіть на сухий папір або рушник, можна використовувати звичайну серветку. Після закінчення пари хвилин, коли віск висохне, можна вивчати і трактувати отримані фігури і образи. Для цього скористайтеся таблицями, поданими нижче.

  Пам'ятайте, що тлумачення фігур носить суто індивідуальний характер. Тут все залежить від особистості того, хто питається, ситуації, на яку він гадає, конкретних обставин його життя. Зрозуміло, існують загальні значення, які і будуть вказані нижче.

  При ворожінні на воску класичним методом можна трактувати образи у відповідність з часом, умовно поділивши виливок на кілька частин. Так, верхня частина коржі позначає близьке майбутнє, права сторона - далеке майбутнє (в межах 3-ох років), образи, розташовані в нижній частині, розкажуть про сьогодення.

  По лівій стороні судять про минулі події, а символи, присутні в самому центрі, повідають про те, що твориться в душі людини, про що він мовчить і що намагається приховати від оточуючих.

  таблиці тлумачень

  Людина

  Лежить Нездужання Сидить Нудьга Варто Ви сповнені рішучості Опустився на коліна Занепад сил Простягає руки вперед Вам потрібна допомога Широко розставив ноги Міцна життєва позиція Молиться (стоячи або сидячи) Ви «на грані», тому потрібно робити рішучі кроки лежить в труні Душевний спокій Дитина 1. один - початок нового проекту 2. Кілька дітей - приємні клопоти Без однієї або декількох кінцівок Ви живете за своїми правилами В головному уборі Магічна захист Оголений (проглядаються статеві органи) Відкритий і добродушність ний чоловік З піднятими вгору руками У вас є захисник Горбатий Ви «відзначені» Вищими Силами нахилу вниз Слабохарактерний людина Без голови Таємний покровитель Танцюючий Вас оточують легковажні люди Особа За вами спостерігають Окремо рука / руки Розчарування, вами намагаються керувати Окремо нога / ноги Відправитеся в подорож

  Декілька людей

  Закохані хлопець і дівчина 1. Цілуються - взаємні почуття

  2. Тримаються за руки - сильна прихильність

  3. Обіймаються - можлива розлука

  4. Відвернулися один від одного - незначна сварка Два чоловіки Агресивні люди, налаштовані проти вас Дві жінки Плітки навколо вашого імені Троє і більше осіб різної статі Не варто розпорошуватися на дрібниці Людина сидить біля ліжка іншої людини Ви захищені Ангелом-Хранителем Бійка між двома і більше людьми Незаслужена покарання

  Тварини, птахи, комахи, риба

  Слон Величезна внутрішня сила, невичерпні енергетичні ресурси Бегемот Давня образа Носоріг Злість, гнів Жираф Далекосяжність Мавпа Удавання, обман, шахрайство Собака Вірний друг, однодумець Кішка Неприємності, самотність, таємний ворог Кошеня Зрадник, що ховається під ликом вірного друга Корова Удача в недалекому майбутньому Бик Могутній ворог Жаба Благі вести Курка Несподівана допомога Півень Новини від другої половинки Миша Змова проти вас Щур Підлість Заєць Сором'язлива людина Птах Звістка, отримання відп та на питання, що цікавить Кінь Багато однодумців, соратників Козел Самовіддана праця. Зупиніться, інакше підірвете здоров'я Змія Зло, підступність, удар нишком Свиня Фінансовий обман Лиса Хитрий, виверткий, ненадійна людина Дракон Агресивна людина Ведмідь Агресивний і незлагідна людина Сова, пугач Невдачі, проблеми, хвороби, борги Голуб Порядна людина Лебідь Несподіване надходження фінансів Гусь Гордий і норовливий людина Журавель Довголіття, активність, витривалість Павук Сюрприз Муха Подарунки Оса, бджола Незаслужена образа Риба 1. Акула - небезпека поряд

  2. Кіт - відданий друг

  3. Звичайна - хороші новини здалеку Дельфін Давня і нерозділене кохання Метелик Плотські задоволення Медуза Знак екстрасенсів Муравей Має бути важка робота Олень Хтось бажає відверто поговорити Буйвол Перешкода, небезпека Єдиноріг Загадкове подія Тигр Дрібні проблеми через надмірної емоційності Лев Влада, висока посада з новими відповідальними повноваженнями Кенгуру Ви надто безтурботні Вовк Недоброзичливець, заздрісник Білка Досягнення успіху буде залежати від ступеня прикладених вами зусиль Орел Удача в новий ом справі, перемога над ворогами Гусениця Досягніть мети не скоро Жук Навколо вас багато пліткарів Їжак Небезпека Ящірка Має бути приємний відпочинок в колі друзів Динозавр Оточуючим стануть відомі подробиці про ваше минуле, які ви намагаєтеся приховати Крокодил Кілька небезпек, що слідують один за одним Зебра Вам важко зійтися з людьми, розвивайте комунікабельність Равлик Чи не будьте відвертий з малознайомими особами

  Цифри і букви

  За вилівшімся буквах можна судити про ім'я, по батькові, прізвища, прізвисько людини, який грає або гратиме важливу роль у вашому житті. Що стосується цифр, вони позначають кількість днів, тижнів, місяців або років, що минули з моменту певної події або залишилися до настання майбутніх подій.

  Загальне значення геометричних фігур

  Коло - веселе проведення часу, неробство або дія, що не приводить до результатів.

  Квадрат - стабільність, міцне матеріальне становище, прибуток.

  Трикутник - завзятість, цілеспрямованість, сила, працьовитість, блискучі перспективи.

  Овал - вдасться досягти гармонії в стосунки з другою половинкою.

  Ромб - гарне здоров'я, духовне багатство, творчий потенціал, енергетичний підйом.

  Прямокутник - широта поглядів, гнучкість, лояльність, високий інтелект.

  Рослини, гриби

  Дерево 1. Гілки опущені вниз - печаль, скорбота 2. Гілки прагнуть вгору - щасливе життя в достатку Кущ Не варто братися за кілька справ одночасно Квітка 1. Один - таємне бажання здійсниться

  2. Два - сумна звістка

  3. Три - таємний шанувальник

  4. Багато - знак «улюбленця долі» Гриб Несподівана подія (в залежності від фігур, розташованих поруч, можна зрозуміти, позитивне або негативне подія відбудеться) В'юнка рослина Кохання з розрахунку Пень Консервативні погляди Кленовий лист Яскраві події Жолудь Життєвий досвід

  предмети

  Парасолька Будьте готові до змін Печатки Любовний побачення Взуття Має бути далека поїздка Двері, ворота Відкриті - відмінні перспективи Закриті - перепони Вікно Відкрите - звістка Закрите - марне очікування Стіл Благополучний результат справи Стілець Вам потрібно перепочинок Намиста Отримайте допомогу від людей, від яких не чекали підтримки Пляшка Рекомендується пройти загальне обстеження організму Спис Вам потрібна енергетична безпека Ножиці Везіння в азартних іграх Банку Знайдете соратників, які підтримають всі ваші ідеї Диван погіршення здоров'я Бубен Порочний любовний зв'язок Лампа Ви в безпеці Картина Людина з розвиненою уявою Годинники Поспішайте втілити бажання в реальність Шафа Вам довірять таємницю Ваги Справедливість, спірна ситуація вирішитися мирно і благополучно Гітара Весела гулянка Будинок Зміни, можливо, переїзд на нове місце проживання або зміни в сім'ї забір Вам заважає впертість Граблі Отримайте по заслугах Книга Мудрість Арфа Сімейна ідилія Кошик Перешкоди в любові Чайник Несподіваний візит гостей Ложка Дурний чоловік Вилка Не бійтеся двігатьс вперед Глечик Знак міцного здоров'я Ніж Втрата (втрата майна, ослаблення здоров'я, розрив відносин) Тарілка Є можливість почати життя з чистого аркуша Барабан Знак обдарованості. Якщо слава ще не прийшла до вас, значить, все попереду Капелюх Вас вводять в оману Чемодан Є шанси на здійснення давньої мрії Кисть (для малювання) Чекайте гостей Прапор Вам не довіряють Віник Переоцінка життєвих цінностей Велосипед Ви на правильному шляху. Зумієте домогтися поставлених цілей Гойдалки Розрив відносин, які обтяжують Гвоздь Частіше користуйтеся своїм талантом переконувати людей Автомобіль Зміни на краще Корабель Надії виправдаються Поїзд Стрімкий розвиток подій Літак Мрія збудеться

  їжа

  Торт Примирення Яйце Нові ідеї, грандіозні плани Виноград Достаток, народження двійні або трійні Цукерка Взаємна любов Полуниця Захоплення на стороні, зрада Яблуко Бадьорість, прилив сил, душевний підйом Груша Поява коханця / коханки Капуста Проблеми через ревнощі Кавун Проблеми з сечовидільної системою Диня Одужання

  Знаки, символи

  Кисть руки Розчарування Око Негативний магічний вплив Лінії 1. Горизонтальні - багато можливостей

  2. Пунктирні - труднощі з грошима

  3. Хвилясті - авантюрні пригоди

  4. Вертикальні - ви дієте проти своєї волі

  5. хаотично розміщені - дрібні невдачі Зірочка 1. Одна - щаслива доля 2. Кілька - попереду радісні події Ангел Успіх, вдале завершення справ Решітка Лицемірство з боку друзів Ембріон Оновлення в широкому сенсі (можливо, з'явиться новий друг або партнер, настане вагітність або народиться нова ідея щодо бізнесу) Кинджал Кровна ворожнеча Повітряна кулька 1. Один - романтичну подорож 2. Два і більше - зміна місця проживання, можливо, переїзд в інше місто / країну Гори Набуття влади Сходи Просування впер од Свічка Мрії. Імовірність їх виконання залежить від довколишніх символів Замкова щілина Вам хтось навмисне створює перешкоди Мотузка 1. Згорнута - матеріальна скрута

  2. Розгорнута - погіршення самопочуття

  3. прив'язана до чого-небудь - вас намагають «тримати на повідку» Крапля 1. Одна - подарунок 2. Дві та более - Шалені гроші Арка Подарунок, Отримання Великої грошової суми Крила Зустріч з ідейнім ЛЮДИНОЮ Водоспад Ретельно аналізуйте вжівані кроки Кулак З 'ясування отношений з скандалом и рукоприкладством Гніздо судилося мати много дітей Вухо Ваші секрети стали Надбання громадськості Русалка Мета, несумірна витрачених зусіль Вершник Підтримка вплівової особистості Дзвін Знамення про Майбутній важліву подію Хрест знакових е події (Прапора я) Вінок Грандіозній успіх у протілежної статі Якір Серйозна Перешкода Змій повітряний Підвищення жіттєвої ЕНЕРГІЇ, нові Ідеї, натхнення Весло Ві даєте оточуючім более, чем отрімуєте натомість Гірлянда Весілля (ваша або чужа) Дзеркало Ві в силах виправити сітуацію Волосся 1. Довгі - продовжую зберігаті свою Таємницю в секреті 2. Коротка стрижка - начальство зацікавлене в Вашому просуванні по службі Півмісяць фатальне кохання Вулкан Несподіваній поворот Вогонь Душевна сум'яття Перо Відсутність стабільності, рекомен ДМетІ почекаті з ухва ленням важлівого решение Сонце Щасливі події Озеро Позбавтеся від шкідливих звичок Корона Слава, загальне Визнання Глобус Вісті з закордону Лист конюшини Велика удача, везіння у всьому Горбки, Горбки Самі створюєте Собі проблеми Вежа Злочин, Порушення закону Колодязь (велике поглиблення в літві) Псування Сердечко 1 . Одне - незабаром сильно закохаєтесь 2. Кілька - любовні пригоди Млин доб'ється успіху завдяки працьовитості і величезною самовіддачею Два з'єднаних між собою колечка 1. Для одиноких - з акомство із супутником життя 2. Для вл Блена - новий етап у відносинах стріла Флірт Маска Остерігайтеся лицемірства Карти 1. Черви - Везіння в любові

  2. Хрести - казенні справи, клопоти

  3. Піки - довгоочікуваний успіх

  4. Бубни - несподіваний виграш Комета Зустріч з сильним духом людина, яка захопить вас за собою Знак питання Великі внутрішні сумніви, неможливість прийняття остаточного рішення Знак оклику Зверніть увагу на своє найближче оточення

  Увага! Позначення фігур в зазначених вище таблицях підходять для всіх видів ворожіння на воску. Однак нижче до кожного різновиду прогнозів буде представлена ​​окрема міні-таблиця, де містяться трактування-уточнення згідно з концепцією того чи іншого виду ворожіння.

  Ворожіння на здоров'я

  З метою з'ясування питань, що стосуються стану здоров'я, результату лікування або прогнозів на складне хірургічне втручання, ідеально підходять свічки білого кольору. Але можна використовувати сині або блакитні свічки. В крайньому випадку, виберіть свічки жовтого або оранжевого кольорів, які уособлюють життєву силу і високий енергетичний потенціал.

  Дні тижня, в які найкраще ворожити на здоров'я - середа і неділя. Місячні дні, сприятливі для пророкувань - 1-ий, 9-ий, 11-ий, 22-ий, 29-ий. Щоб зробити точний прогноз, приготуйте:

  • свічки і віск зазначеного кольору;
  • воду освячену (2 склянки);
  • ємність для плавлення воску;
  • ємність глибоку для води;
  • носовичок білого кольору (новий);
  • свій фотознімок (кольоровий, щоб можна було чітко бачити очі).

  Запаліть свічку, встановіть її в центр столу, поруч розташуйте всі необхідні речі. Вмивайтеся водою, витріть обличчя хусткою, потім окропіте цієї ж водою своє фото і також промокніть хусткою. Сконцентруйтеся на своєму внутрішньому світі, постарайтеся відчути кожну клітинку свого організму. Подумки звертайтеся до Вищих Сил з цікавлять питанням.

  Тепер візьміть віск, приготований для плавлення, ретельно розімніть його в руках, опустіть в ємність і піднесіть до полум'я свічки. Коли віск розтопиться, перехрестилася і вилийте його в ємність, наповнену водою. Остудіть і висушіть виливок, приступайте до трактування символів.

  1.Растапліваем віск

  Растапліваем віск

  2.Переліваем віск в воду

  Переліваем віск в воду

  3.Трактуем віск

  Таблиця уточнюючих фігур

  Хрест Чудесний порятунок, благополучний результат Лінія зламана, але довга Довга життя, повна хвороб Рівна лінія Міцне здоров'я Число «0» Допоможе Ангел-Хранитель Число «2» Невтішні новини Буква «В» Сумна звістка, занепад сил Буква «Н» Незначні тривоги Буква «Ю» Затяжна хвороба Особа людини Погіршення здоров'я, але незабаром все налагодиться Багато кіл Захворювання серця Жаба Позбавлення від недуги Роза Смертельна загроза Бик Міцне здоров'я Ворон Зниження імунітету Шарф Хвороби дихальної системи

  Ворожіння на любов

  За допомогою даного виду ворожіння можна дізнатися про думки, ставлення і планах коханої людини. Також ворожіння допоможе одиноким людям відповісти на питання, коли відбудеться зустріч із супутником життя, яка буде його зовнішність, характер, звички.

  Для такого типу ворожіння ідеально підійдуть свічки червоного кольору і всіх його відтінків (рожевий, кораловий, теракотовий, бордовий, морквяний). Якщо ви для плавлення використовуєте НЕ кусковий віск, а воскову свічку, вона також повинна мати вказаний колір, здавна символізує любов, пристрасть, емоції, почуття.

  Існують дні тижня, в які найкраще займатися ворожінням на любов. Це понеділок і п'ятниця. Крім того, бажано будувати припущення і в певні місячні дні - 8-ий, 12-ий, 16-ий, 17-ий, 19-ий, 24-ий, 25-ий, 28-ий, 30-ий.

  Ще одна особливість ворожіння на любовні відносини полягає в тому, що проводити сеанс необхідно виключно в хорошому настрої. Якщо настрій поганий, братися за передбачення небажано. Порядок і правила процесу ворожіння в точності збігаються з класичним варіантом ворожіння на воску (дивіться вище).

  1.Растопіть червоний віск

  Растопіть червоний віск

  2.Переліть червоний віск в воду

  Переліть червоний віск в воду

  Трактування червоного воску

  Таблиця з розшифровкою уточнюючих любовних символів

  Двері відкрита Зустріч з любов'ю всього життя попереду двері закрита Перешкоди в любові замок Перспективний партер Ключ / ключі зумієте налагодити відносини з тим, з ким розлучилися Лінії прямі Спокійні і стабільні відносини Лінії переривчасті Розлука Лінії хвилясті Небезпека, що виходить від суперниці Лінії, пересічені рисками Мають бути любовні борошна Число «1» Скоро в вас хтось закохається Число «4» Порожні надії Число «8» вас чекає довгий і щасливий союз з коханою людиною Буква «О» Велика ймовірність приворотного впливу проти в з Буква «У» Сварки Буква «Л» Взаємне кохання Дівчина Нове знайомство з претендентом на руку і серце Чоловік Розставання з коханим Губи Любов, заснована на плотському потяг, а не на глибокі почуття

  Ворожіння на фінанси

  В даному випадку ідеальними днями тижня для ворожіння на воску стануть вівторок і субота. Місячні добу для найбільш точного передбачення - 5-ті, сьомий, 14-ті, 20-ті. Колір воску і свічок повинен бути виключно зеленим (салатним, малахітовим, трав'янистих, смарагдовим). Ворожіння допоможе отримати відповіді на будь-які фінансові питання. Вам знадобляться наступні предмети:

  • віск і свічка позначеного кольору;
  • будь-яка грошова купюра, яку не шкода зім'яти;
  • ємність (для плавлення воску);
  • ємність для води.

  Запаліть свічку, розкладіть поруч всі атрибути. Протягом 5-ти хвилин посидьте з закритими очима, морально налаштовуючись на ворожіння. Потім візьміть віск (свічку) для плавлення і починайте розминати його в руках. Далі загорніть воскової грудочку в банкноту і покладіть на стіл. Запаліть його свічкою, подумки запитуючи про те, що бажаєте дізнатися.

  Потім розгорніть грудку воску, помістіть його в ківш і розтопіть над полум'ям від свічки. Вилийте розтоплену воскову рідина в ємність з водою. Зачекайте, поки виливок застигне, просушіть її і приступайте до розшифровки символів.

  1.Расплавляем зелений віск

  Расплавляем зелений віск

  2.Переліваем зелений віск в воду

  Переліваем зелений віск в воду

  3.Трактуем зелений віск

  Увага! Після ворожіння грошову купюру можете використовувати за призначенням.

  Таблиця з трактуванням грошових образів

  Верблюд Поява нових джерел доходу Муха Фінансовий успіх Косі лінії Труднощі з грошима Число «3» Велика удача в фінансовому плані Буква «Е» Будете багато працювати, але мало заробляти Буква «М» Доля дає шанс, все буде залежати від вашої підприємливості Рука Впливовий покровитель ведмідь Щедрий спонсор Голуб Партнер по бізнесу виручить у важку хвилину Кот Погіршення фінансового становища Муравей Суєта, матеріальні збитки Дерево Процвітання Павук Можлива псування майна внаслідок стихійного лиха Слон Багатство і очесті Ключ Крадіжка майна

  Чи вдалося вам винести для себе щось важливе і почерпнути нові знання, прочитавши статтю? Якщо так, підписуйтесь на оновлення сайту і рекомендуйте статтю своїм друзям в соціальних мережах.

  Ворожіння на воску дозволяє долучитися до великого таїнства, відкрити двері в загадковий світ, в якому є вся інформація про хитросплетіння долі кожного земного створіння! До побачення, дорогі читачі, до нових зустрічей.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только