Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Ворожіння на Різдво. Різдвяні ворожіння на любов, майбутнє, бажання, долю, заміжжя. Онлайн, безкоштовно.

  Ворожіння на Різдво Ворожіння на Різдво  Ніч з 6 на 7 січня - особлива ніч в році: це Різдвяний Святвечір

  Ніч з 6 на 7 січня - особлива ніч в році: це Різдвяний Святвечір. Це не тільки велике православне свято, а й старт для знаменитих святочних ворожінь - періоду, що триває до 19 січня (Водохреща). В даний час сезон передбачень майбутнього починається з новорічних ворожінь , Але наші предки не могли дочекатися Різдва, щоб нарешті вдосталь поколядувати, повеселитися, а заодно і дізнатися, що чекає їх у наступні 12 місяців. Вони були переконані, що саме починаючи з Різдвяної півночі і до Водохреща нечиста сила проявляла особливу активність і що душі небіжчиків приходили з іншого виміру в світ живих, щоб бути присутнім серед тих, кого вони залишили. Все це істотно полегшувало контакт з нематеріальним світом - саме тому ворожіння на Різдво вважалися (і вважаються до цієї пори) одними з найбільш результативних. Предки, звільнені від основних господарських турбот, довгими зимовими вечорами охоче спілкувалися з потойбічними силами і знали багато способів, за допомогою яких це можна було зробити. Якась частина різдвяних ворожінь благополучно дожила до нашого часу, і це не дивно, адже можливість заглянути в майбутнє актуальна для всіх поколінь. Але якщо ви в ніч на Різдво зберетеся поворожити, то пам'ятайте, що предки ставилися до святочні ворожіння не як до простої забави і віддавали собі звіт в тому, до чиєї допомоги вдавалися.

  Ворожіння на Різдво на заміжжя за допомогою нитки


  Компанія дівчат озброюється ножицями, мотком або котушкою ниток, сірниками. Всі вони повинні відрізати однакові шматочки нитки і запалити їх.
  Та дівчина, нитка якої згоріла раніше, ніж у інших, першою серед подружок одягне на палець обручку.
  Якщо нитка погасла, не встигнувши згоріти до половини, або ж взагалі відразу, це означає, що в нинішньому році заміжжя ворожбитів дівчині не світить.

  Ворожіння на матеріальну забезпеченість майбутнього чоловіка за допомогою квасолі


  Для цього гадання необхідно три зерна квасолі, причому одне з них повинно бути неочищеним, друге - очищеним наполовину, і, нарешті, третє - очищеним повністю.
  Їх кладуть в три пакетика і укладають під подушку, на якій сплять всю ніч. Прокинувшись вранці, потрібно засунути руку під подушку і взяти один з пакетиків. Якщо вам дісталося повністю очищене зернятко, це обіцяє багатого нареченого - такий прогноз вважається найбільш сприятливим. Відповідно, неочищена квасолина віщує нареченого з вельми скромними доходами, а очищена наполовину - супутника життя із середнім рівнем матеріальної забезпеченості.

  Ворожіння на людину за допомогою свічки


  Використовуйте чарівну різдвяну ніч для того, щоб краще познайомитися з симпатичним вам людиною. Влаштуйте вечерю при свічках, і це буде той самий випадок, коли приємне поєднується з корисним. Спостерігайте за свічкою, що горить поруч з цією людиною, з його боку.

  • Рівне, спокійне полум'я говорить про взаємність почуттів і схожості напрямки ваших думок.
  • Вигорання свічки з одного боку натякає на те, що чогось ця людина недоговорює або просто бреше.
  • Якщо свічка «плаче», струмочок воску потихеньку тече в свічник, це говорить про те, що життя цього чоловіка (або жінки) не так вже й легка.
  • Темніють на очах свічка, яка видає тріск, що коптять - недобрий знак, який свідчить про поганих думках і намірах цієї людини або наявність на ньому псування.

  Ворожіння на Різдво на майбутнє і на характер чоловіка за допомогою снігу


  Ворожіння на Різдво на майбутнє і на характер чоловіка за допомогою снігу

  Для цього гадання необхідні сніг і ваша готовність трохи в ньому повалятися. Суть його полягає в тому, щоб ниць лягти на сніг, полежати там кілька секунд, після чого, піднявшись, піти. Головне при цьому - не оглядатися назад. Вранці необхідно повернутися на це місце і уважно вивчити відбиток власного тіла.

  • Якщо поглиблення виявилося досить глибоким, це віщує неодноразове заміжжя.
  • Заметений відбиток обіцяє довгий самотність.
  • Якщо ви побачили наметенний замет в місці, де ще вчора ваше тіло залишило поглиблення, це привід дотримуватися протягом всього року велику обережність, тому що такий результат говорить про загрозу для здоров'я і навіть життя.
  • Якщо обриси сліду залишилися рівними і гладкими, це говорить про майбутнє поступливий, м'який характер чоловіка.
  • Якщо слід виявився як би посіченим, це говорить про те, що вам доведеться несолодко в товаристві свого обранця, адже у нього буде крутий і грубий характер.

  Різдвяне ворожіння на долю за допомогою різних предметів


  Різдвяне ворожіння на долю за допомогою різних предметів

  Для цього гадання береться якась досить велика ємність, наприклад, сумка, коробка, скриня, куди складають різноманітні предмети, кожен з яких служить уособленням майбутньої долі .
  Цукор, наприклад, символізує «солодку», забезпечене життя, сіль - необхідність багато працювати, цибулина віщує сльози, картоплина - непрості часи, просте колечко - наявність у ворожбитів пари, золоту каблучку - матеріальний достаток, чарка - безтурботне, веселе існування і так далі .
  Компанія ворожбитів може брати будь-які предмети, речі на свій розсуд і наділяти їх символічним значенням. Який предмет, витягнутий навмання, дістанеться - такий і буде доля ворожбитів в найближчій перспективі.

  Ворожіння на долю за допомогою тіней


  Незважаючи на трохи загадкова назва, це ворожіння дуже доступне і просте, а тому користується популярністю.
  Для нього потрібен чистий паперовий лист, плоска велика тарілка, сірники, свічка. Взявши чистий аркуш, що ворожить його бгає, кидає на тарілку, де він до кінця згорає. Запалюють свічку, і завдяки їй те, що залишилося від листа, відкидає на стіну тінь. Саме на неї звертають особливу увагу і, підключивши уяву, по контурах намагаються зрозуміти, що ж готує доля .

  Різдвяне ворожіння на любов за допомогою сірників


  Вставте в сірникову коробку (з боків) два сірники і підпаліть їх. Згораючи, сірники приходять в рух, і якщо головки «дивляться» один на одного, значить, дівчина і хлопець, на яких ворожать, будуть парою, у них є спільне майбутнє.
  Також у напрямку і кутом вигину сірників можна судити про ступінь любові задуманої пари.


  Ворожіння на судженого за допомогою карт (бубнового короля)


  Ворожіння на судженого за допомогою карт (бубнового короля)

  Лягаючи спати в Різдвяну ніч, прихопіть з собою бубнового короля. покладіть карту під подушку і перед сном скажіть такі слова: «Нехай присниться, суджений, хай присниться, ряджений».
  До того як полинути в царство Морфея, «наведіть марафет»: вмийтеся, зачешіться. Можете під подушку покласти разом з картою будь-яка з прикрас. Вважають майбутнім нареченим людини, який відвідає вас уві сні цієї магічної вночі.

  Ворожіння на недоброзичливців за допомогою голок


  Щоб здійснити це різдвяне ворожіння, необхідна 21 абсолютно нова голка, жодна з яких не була використана будь-яким чином.
  Їх кладуть в тарілку або блюдце, в яке потихеньку наливають воду. Ллється вода змушує голки прийняти певне положення і створити «картинку», яка буде уособленням майбутньої життєвої ситуації.
  Голки, які утворили хрести, говорять про вороже або просто недружелюбно налаштованих людей, і за кількістю таких «хрестів» можна судити про ворожість обстановки, в якій доведеться жити і працювати .

  Ворожіння (немає) на питання за допомогою голки


  Це ворожіння допомагає відповісти на питання, відповідь на який може бути дан словами "так чи ні" .
  Голка в цьому ворожінні використовується як маятник. У неї необхідно всунути шовкову нитку червоного кольору. Беруть відрізок приблизно 75 см, складають удвічі і кінці пов'язують вузликом. Ще нам знадобиться монета, що належить гадающему людині. За старих часів обов'язковою умовою вважалася монета зі срібла, але зараз його не дотримуються. Монету кладуть на стіл і направляють в її центр маятник, що вийшов з голки (тримають нитку за вузлик), при цьому ворожить людина повинна сидіти за столом, спершись на нього ліктем.
  Якщо маятник так і не почав рухатися, це означає, що чітку відповідь на це питання в даний момент відсутня. Рух в поперечному напрямку символізує негативну відповідь, в поздовжньому - позитивний. Голка, що рухається по колу, вказує на не зовсім вдалу формулювання питання - в цьому випадку його потрібно втілити в іншу словесну форму.

  Ворожіння на майбутнє за допомогою горіхової шкаралупи


  Для цього гадання необхідні тазик з водою, папір і шкаралупа волоського горіха.
  До краю таза прикріпіть невеликі паперові смужки з написаними на них значущими подіями, наприклад, переїзд, нове місце роботи, подорож, заміжжя, вагітність і т.п. Потім в половинці шкаралупи прикріпіть недогарок свічки, але не простий, а купленої в церкві або іменинний. Свічку запалюють, після чого опускають шкаралупу з нею плавати по тазик.
  До якої папірці вона причалить або ж, залишаючись на місці, нахилиться в її сторону, то подія і станеться протягом року.

  Різдвяний ритуал на зустріч коханої людини


  Даний ритуал можна назвати не стільки ворожінням, скільки способом побороти болісне самотність, зустрітися з людиною, яка зробить щасливим. У Різдвяну опівночі підійдіть до церкви (будь-який, можна знаходиться найближче до будинку) і обійдіть її 12 разів.


  Ворожіння на вибір чоловіка за допомогою цибулин


  Ворожіння на вибір чоловіка за допомогою цибулин

  підсумки такого ворожіння видно не відразу, але це той випадок, коли можна і почекати, адже ціна питання - вибір найкращого нареченого!
  У Різдвяну ніч візьміть кілька цибулин за кількістю кандидатів на вакансію вашого супутника життя, підпишіть їх відповідними іменами. Поставте їх у воду і чекайте, коли вони почнуть проростати. Зверніть увагу на цибулину, паростки у якій з'являться раніше, ніж у всіх інших: людина з ім'ям, яке на ній написано, є найбільш підходящим претендентом.

  До різдвяних гадань також підходить ворожіння на воску , Усе ворожіння на Святки і деякі з ворожінь на Новий рік


  Коментарі:

  елена

  2015-01-14 19:00:14

  гадала в минулому році на палаючої папері. побачила два силуети - чоловічий і жіночий у весільній сукні !!! про ворожіння забула, а коли в серпні несподівано вирішили зробити весілля - згадала про ворожіння ... так круто !!! все збулося !!!)))

  Олена

  2015-01-13 23:37:11

  З коридором з дзеркал треба бути дуже обережними. Це портали. Ні в якому разі не допускайте виходу персонажів з коридорів назовні !!! Іноді події розвиваються стрімко. Будьте напоготові! Якщо страх не йде прочитайте Псалом 90

  Поліна

  2015-01-10 2:56:27

  Гадали з подругою зараз з коридором. Довго налаштовувалися, але зважилися. І через 5 хвилин дзеркало почало темніти, а свічки (особливо церковна) - тріщати і іскритися. Пішов темний дим, стало недобре. Виникла монашка з білими очима, з відкритим ротом, і обгорілим обличчям .. подруга різко загасила свічки і накрила дзеркало білою сорочкою. Страшно дуже, пройшло дві години, а думки тільки про це

  Аня

  2015-01-08 1:48:36

  Я сьогодні гадала на дзеркалі, побачила хлопця в копешоне але толком не расмотрела злякалася, і сховалася, страшно було жах)))

  вик

  2015-01-07 16:45:02

  найчастіше що бажаєш побачити те і показивается.Так не будьте наївні і вірити тільки в весілля

  Саулі

  2015-01-07 11:46:50

  Я сьогодні вночі гадала на тінь з газет. Вийшла картина: на височині стоїть конкретна людина дереться, потім злетів і приземлився на іншій стороні возвишенності.на височини двоє працювали і серед них були діти. Що б це значило?

  Анастасія

  2015-01-07 10:52:50

  Я гадала помивши голову і розчісуючи говорила: звужений, ряджений прийди до мене розчеши мене і гребінець під подушку. Вночі мені приснився сон, що молода людина розчісує моє довге волосся, обличчя погано, але запам'ятала, він і виявився моїм чоловіком))))

  Маріуполь

  2015-01-07 3:58:31

  Логічно подумайте: що таке дзеркалі? Що ві знаєте про нього? Їх завішують в будинку при Похороні покійного, краще не жартувати з потойбічним світом, дзеркало є канал з ними, бабушка1930г.р гадала назеркале в момент ворожіння перепугалась.Увідев в дзеркалі кошлате (єто біл чорт ) їй ще пощастило тому, що інші говорили, побачивши його, він по щоці вдарив і залишився на обличчі отпечатокВообще-єто не може біть ворожінням, какойто дибил написав, чтоєто гадання не розуміючи скільки бід прічінет або (розумів !?

  крапелька

  2015-01-07 3:13:50

  захоплює, будоражет уяву.

  Оксана

  2015-01-07 00:56:08

  Я теж гадала в Різдво 2001 року, палила папір-в тіні побачили великий стіл з великою кількістю народу. У грудні вийшла заміж. А з зеркаламі- побачила особа не знайомого мені хлопця. Він і став моїм чоловіком. Прожили 12,5 років-розійшлися. Сьогодні теж хочу поворожити!

  Катерина

  2015-01-07 00:26:02

  На рисі гадайте. Перевірений метод вже.

  снігуронька

  2015-01-07 00:21:52

  Дауж обійти найближчу церкву 12 разів. У мене церква в лісі знаходитися (((((((

  Рая

  2015-01-06 23:19:48

  Дівчата, якщо ВИ не вірите в гадання, це не означає, що наслідків немає, будьте обережні, паралельний світ є, і не треба думати, що якщо ВИ не вірите і не приймаєте це все як воно повинно бути, не існує, ризикнете, і самі переконаєтеся, що все це реально. І на рахунок ворожіння на дзеркалах, подумайте, а потім гадайте

  Ольга

  2015-01-06 22:32:56

  я теж 2 роки тому гадала на газеті, мені показало людини в труні і через пів року померла мама, так що мені здається що в цьому є якась правда

  Анонім

  2015-01-06 21:17:52

  А так-то цікаві ворожіння треба буде спробувати

  Наська)

  2015-01-06 20:15:54

  Сьогодні хочу спробувати поворожити на хлопчика який мені подобатися) Тільки не знаю що з ворожінь вибрати))


  Сторінки: [1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] [Наступна] | [Остання]

  Що б це значило?
  Що ві знаєте про нього?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только