Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Ворожіння на каву, а точніше - на кавовій гущі

  1. Як варити каву для ворожіння
  2. Тлумачення символів у ворожінні на каву
  3. Інші методи ворожіння на каву
  4. Як вибрати час для ворожіння
  5. Як почати гадати і яка саме потрібна чашка для цього?
  6. цифрова символіка
  7. буквена символіка
  8. Інші види ворожіння
  9. Деякі приклади тлумачень:

  Кава люди відкрили для себе дуже давно, і вже з того часу з'явився спосіб подивитися в майбутнє, завдяки цьому напою Кава люди відкрили для себе дуже давно, і вже з того часу з'явився спосіб подивитися в майбутнє, завдяки цьому напою. Таким способом є ворожіння на кавовій гущі. У кожній країні ворожки використовують свій метод вилучення інформації з кави. За таку довгу історію багато методів вже втрачені, хоча і до нашого часу дещо дійшло.

  Традиційне ворожіння на кавовій гущі починається з того, що потрібно заварити каву в пропорції 1-2 ч.л. на 100 мл. води. Варити таку каву слід в турці і виливати в чашку разом з гущею. Потім випити, тільки без додавання будь-яких підсолоджувачів. Під час того, як будете пити, потрібно придумати питання. Коли кава буде випита, а на дні залишиться чорна гуща, чашку необхідно прокрутити три рази за годинниковою стрілкою, тільки так, щоб залишки кави розплескати по стінках. Потім різко перевернути чашку на блюдце і залишити в такому положенні на 2 хвилини. Зняти чашку з блюдця і подивитися на що утворилися малюнки, як білі, так і чорні.

  Існує також древній спосіб ворожіння на кавовій гущі. Цей спосіб більш тривалий і старий. Для цього ворожіння найкраще підготувати сирі зерна і самому їх приготувати. Спочатку потрібно їх обсмажити, остудити і перемолоти. Що стосується сорту, то це не має значення, можна брати будь-хто. Якщо ви берете кави магазинного помелу, то він не підійде. І ще, найкраще молоти не до однорідного стану, а щоб залишалися різнорозмірні частки.

  зміст:

  Як варити каву для ворожіння

  Варити таку каву треба в пропорції 2-3 ст.л. на 200 мл. води, тобто буде дуже міцний. Після варіння залишити кави на деякий час охолонути. Потім злити рідину, а гущу залишити в турці . Той, хто буде гадати, надпиває зі склянки холодну каву (десь 7 ковтків) і загадує питання. Воду, що залишилася зі склянки вилити в турку з гущею і ретельно перемішати. Потім вилити все в велике плоске блюдо, головне, щоб воно було плоске і без малюнків, щоб нічого не відволікало. В такому стані кави залишити на кілька хвилин і потім, похитуючи, злити воду. Далі можна вже розглядати отримані малюнки і гадати. Коли кава ще більше підсохне, малюнок буде чіткіше видно. Малюнок після такого ворожіння повинно бути добре видно, але якщо він розмазаний, то це, значить, що ви, під час загадування питання, думали ще про щось або нечітко сформулювали запитання. Це також вказує на те, що ворожіння необхідно відкласти до наступного разу, ні в якому разі не починати гадати відразу після невдачі. Повторити ворожіння найкраще через 7 або 21 день.

  Тлумачення символів у ворожінні на каву

  Найцікавішим під час ворожіння на кавовій гущі є тлумачення символів, що і дає волю уяві і фантазії.
  Існує безліч тлумачень, але можна виділити найпоширеніші:
  - сидить птах символізує щастя і удачу;
  - летить птах вказує на те, що вам незабаром відкриється справжня суть якоїсь справи або людини;

  • на гущі бачите квадрат або прямокутник - в реальному житті це пророкує невірність того людини, на якого гадаєте. Але, якщо гадаєте на себе, то ви будете мати успіх у протилежної статі;
  • яскраві кола, без крапок і нерівностей вказують на прибуток, тобто гроші;
  • коли кола з крапками і бугорочки, то це є символ появи дітей;
  • коли на блюдце видно коло з чотирма бугорочки, то такий малюнок обіцяє народження малюка, який відіграє важливу роль у вашому житті;
  • бачите житло, а також сонце над ним у формі кола - в недалекому майбутньому придбаєте будинок;
  • але коли видно будинок трохи розвалений, а сонце перетинається лінією, то це знак того, що ваші плани можуть зруйнуватися через несподіванки, можете втратити і будинок, і всі гроші.

  Але, якщо гадаєте на себе, то ви будете мати успіх у протилежної статі;  яскраві кола, без крапок і нерівностей вказують на прибуток, тобто гроші;  коли кола з крапками і бугорочки, то це є символ появи дітей;  коли на блюдце видно коло з чотирма бугорочки, то такий малюнок обіцяє народження малюка, який відіграє важливу роль у вашому житті;  бачите житло, а також сонце над ним у формі кола - в недалекому майбутньому придбаєте будинок;  але коли видно будинок трохи розвалений, а сонце перетинається лінією, то це знак того, що ваші плани можуть зруйнуватися через несподіванки, можете втратити і будинок, і всі гроші

  Інші методи ворожіння на каву

  Ще є такий метод ворожіння на каву:
  1. На кавове дерево потрібно навішати папірці або картки з бажаннями і закрити очі гадающему. Після цього він повинен підійти до дерева і зірвати картку. З яким захопленням зірве, то і збудеться. Таке ворожіння особливо актуально в День святого Валентина.

  2. Можна і так: загадати бажання і взяти жменю кавових зерен . Потім порахувати, скільки ви взяли і якщо число парне, то відповідь позитивна, а непарне - негативний. Коли з долоні впало кілька зерен, то, значить, що результат ворожіння може змінитися, якщо обставини складуться по-іншому. Але, і в цьому випадку потрібно порахувати залишилися зерна, тому що непарне їх кількість вказує на те, що результат зміниться в кращу сторону, а парне - в гіршу.

  Як вибрати час для ворожіння

  Гадати за допомогою кави потрібно на зорі або після заходу сонця. У світлий час доби можуть гадати тільки люди з дуже сильною енергетикою, так як результат може сильно відрізнятися від реальності. Якщо ж ви ще вірите в те, що робите, то результати ворожіння на каву можуть сильно здивувати.

  Як же починати гадати на кавовій гущі? Для початківців це дуже важливо, тому що від правильного проведення ритуалу залежить точність результату. Не варто думати, що процес ворожіння буде дуже важким, слід тільки запастися терпінням і уважно вивчити всі тонкощі і правила. Кожен може навчитися якщо того побажає.

  Ворожіння на каву дуже давно використовується і може сильно здивувати своїм пророцтвом. Людині властиво бажати дізнатися про своє майбутнє, так що, якщо існує така можливість, практично кожен може нею скористатися. Особливо часто загадують свою долю і все що буде з нею пов'язано. У всі часи люди хотіли дізнатися себе більше, свої можливості, здібності і це не зупиняло їх ні перед чим, навіть якщо знадобитися вдаватися до допомоги потойбічних сил.

  Існують різні люди - деякі дуже навіть скептично ставляться до таких ворожінням, вважаючи їх обманом. А, інші просто ворожать заради розваги. Але, є ті, хто дуже серйозно до цього ставляться, не беручи ніяких важливих рішень, які не звіривши долю на кавовій гущі.
  Ось, наприклад, кожна людина має здібності бачити свою лінію долі на руці. Так, що не потрібно мати якісь вміння або сили, тільки бажання.

  Для того, щоб прочитати свою долю на кавовій гущі, слід заварити міцну каву і випити його дуже повільно, розслабившись і насолоджуючись. Після цього слід подивитися на гущу, що залишилася в чашці, можливо, побачите малюнки, які вкажуть на вашу подальшу долю.

  На перший погляд, може здатися, що ворожіння на кавовій гущі - це дуже просто, але таке вміння порівнюється з точними науками, тільки замість формул і чисел, символи і знаки.
  Тим, хто буде гадати важливо мати сильну уяву і спостережливість. Для початку потрібно потренуватися на кількох простих малюнках, розтлумачити нескладні символи. А вже після цього можна створити для себе схему тлумачення і бачити те, що інші не помічають. Всі досвідчені ворожбити знають, що залишок кави в чашці завжди перетворюється в якийсь символ або малюнок, який може багато про що розповісти.

  Ще з давніх часів таке ворожіння вважалося ключем до розгадки людської долі, її внутрішнього світу, душевного стану і до майбутнього життя. Уміння прочитати на гущі долю людини, його внутрішній світ може тільки той, хто має деяку практику. Необхідно бачити утворилася картинку цілою і всеосяжної. Якщо у вас не дуже вийшло з першого разу, ви не повинні залишати ворожіння, потрібно розвивати свої здібності і вміння.

  Найголовніше в такому ворожінні - це символи, які вимальовуються в руках людини, який ворожить за допомогою сили енергетичного поля.
  Найголовніше в такому ворожінні - це символи, які вимальовуються в руках людини, який ворожить за допомогою сили енергетичного поля

  Як почати гадати і яка саме потрібна чашка для цього?

  Форма чашки в такому ворожінні має дуже велике значення. Вона повинна бути округлої форми, з гладкою поверхню і бажано білого кольору, щоб ніщо не відволікало від ворожіння, а також, щоб чітко було видно всі лінії символів. Ні в якому разі не можна використовувати чашку з ребристою зовнішньою поверхнею, якщо ця ребристість відображається всередині чашки. Ніякі нерівності не повинні відволікати, тому що вони можуть спотворювати зображення і сильно заважати передбачення.

  Як вже говорилося кави для ворожіння повинно бути свіжозавареним, без зайвих добавок - цукру або молока. Використовуються тільки каву і вода. Якщо ви не можете пити каву без цукру, то дозволяється в чашку насипати невелику кількість цукру, тільки при цьому, дуже ретельно його перемішати, щоб після того, як ви вип'єте його, на дні залишилася тільки кавова гуща. Після того, як залишиться кавова гуща, її потрібно розмішати непарну кількість разів, тримаючи чашку в лівій руці.

  Потім потрібно перевернути від себе чашку н блюдце, залишивши в такому положенні на 3-4 хвилини. Це необхідно, щоб весь кави закінчився по стінках в блюдце і утворився малюнок, який і вкаже на вашу долю. Коли все буде готово і вся гуща буде на блюдце, можна приступати до ворожіння.

  Слід підняти чашку і повільно піднести до себе. Потім уважно розглянути символ під усіма кутами. Іноді буває дуже важко побачити малюнок, цей процес може зайняти навіть хвилин 10, поки щось чітко вималюється.

  Якщо ж відразу видно точний і чіткий малюнок, то, значить, що для ворожбитів бажання буде дуже важливим. Якщо ж картинка нечітка і тільки нагадує якийсь символ - гадающему потрібно включити свою інтуїцію і уяву, щоб дізнатися, про що говориться в ворожінні.

  Ще з давніх часів говорили, що силу в такому ворожінні має саме рука, якою тримає людина чашку. Саме ця енергетика притягує до себе, так що символи, які розташовані ближче до пальців, особливо точно вкажуть на долю людини, його родину, будинок і особисте життя.

  У ворожінні на кавовій гущі дуже важливо правильно бачити малюнок - його потрібно дивитися від ручки чашки за годинниковою стрілкою. Кажуть, що все символи, які розташовані і спрямовані до ручки чашки, вказують на прибуток, достаток, приїзд або новина. Якщо ж малюнок спрямований у протилежний бік, то це означає, що все відбудеться з точністю навпаки - збитки, втрати, від'їзд.

  цифрова символіка

  Ще ворожки кажуть, що якщо символ знаходиться в праву сторону від вушка чашки, то це говорить про його минуле, але коли по праву сторону - про майбутнє. Ворожіння на кавовій гущі ще називають точною наукою, тому що тут важливо точно бачити і знати конкретний образ і в цілісності складати всю долю.

  Іноді, гадаючи на кавовій гущі, можна побачити якісь цифри або числа. Їх можна трактувати по власній інтуїтивної системі, або вдаватися до асоціацій. Але, існують деякі стандарти, до яких можна вдаватися в цей момент:

  • 0 символізує щасливу долю, бо вас супроводжує щаслива зірка, яка була дана при народженні;
  • 1 вказує, що хтось із вашого оточення вас любить, тільки потрібно уважніше придивитися;
  • 2 віщує якусь хворобу;
  • 3 - до прибутку або до відмінної торговій угоді;
  • 4 - до удачі, яка чекає в недалекому майбутньому;
  • 5 - символ пліток і брудний, порожніх розмов;
  • 6 - вас чекає швидке весілля;
  • 7 - ця цифра символізує велику удачу, мир в сім'ї і любов;
  • 8 - віщує сварку з близькою людиною;
  • 9 - вас очікує зустріч з новими, цікавими людьми, з якими буде приємно провести час;
  • 10 - на превеликий везінню.

  буквена символіка

  Що стосується букв, то не має сенсу тлумачити весь алфавіт, тому що асоціативне їх значення буде набагато точніше, ніж що-небудь. Але, можна розібратися в декількох стандартних значеннях:

  • А - ви подолаєте всіх ворогів;
  • Б - ви будете мати владу і вплив над кимось;
  • В - ця буква вказує на невезіння;
  • Д - до збитків і втрат;
  • Е - слід прислухатися до своєї совісті;
  • Н - дуже тривожний знак, від якого нічого доброго не слід очікувати;
  • П - знак вказує на брехню і приховування правди;
  • С - до нового знайомства або приємною зустрічі;
  • Х - очікування швидкого весілля;
  • Ю - якась тривога, страх;
  • Я - великі зміни в кращу сторону.

  Вперше ворожіння на каву з'явилося в Латинській Америці ще в XIV столітті. За допомогою такого ворожіння аборигени намагалися передбачити результати майбутнього полювання. У нашій країні такий напій з'явився набагато пізніше і був досить рідкісним і дорогим. З того часу і з'явилася традиція, що гадати повинен хтось інший, хто в цьому розбирається. Але, в наш час ситуація трохи змінилася і вже кожен може спробувати передбачити свою долю за допомогою кавової гущі. Але, слід нагадати, що кава перед ворожінням найкраще вживати без цукру, щоб не відволікатися на смак, а думати тільки про бажання і надалі ворожінні.

  Інші види ворожіння

  Є ще багато видів ворожіння, ось ще один варіант:
  Це ворожіння трохи складне і займає більше часу. Спочатку потрібно заварити каву і злити всю кавову гущу в чашку. Потім накрити чашку блюдцем і перевернути, найкраще зробити це кілька разів, щоб гуща краще прилипла до чашки. Після цього, не перевертаючи, зняти чашку з блюдця, а в блюдце налити води. Занурити кілька разів чашку з гущею в блюдце з водою. Під час цього занурення необхідно вимовляти такі слова «вірність, дружба і згода» або «що загадане, то збудеться». Ці слова потрібно повторювати дуже тихо, щоб ніхто не почув, а чашку при цьому не крутити і не упускати.

  Тільки після цього ритуалу слід підняти чашку і розглядати отримані символи на стінах. Розглядаючи малюнок, необхідно включати фантазію та інтуїцію. Головне не придумувати собі значень, а ловити швидкоплинні асоціації, щоб ваші результати збігалися із загальноприйнятими.

  Деякі приклади тлумачень:

  1. Силует людини вказує на швидке побачення.
  2. Голий силует пророкує швидку зустріч для коханців. Такий малюнок також символізує незнайденого річ, якщо вас перед цим обікрали.
  3. Силует будинку, церкви, вежі вказує на виконання заповітних бажань.
  4. Млин - передвістя неприємностей, брехні і фальші.
  5. Ворота - до швидкого приїзду людини, який давно виїхав і якого ви дуже чекаєте.
  6. Квіти пророкують побачення, любовну зустріч, також такий символ означає любов і романтичні відносини.
  7. Дерева означають сварки між закоханими людьми.
  8. Ліс - сварки між рідними.
  9. Собака - символ відданості і вірності.
  10. Кішка ж, навпаки, - зрада, підступність.
  11. Вовк або ж ведмідь - до невдач, як в любові, так і в кар'єрі.
  12. Кінь же означає, що у вашому оточенні є вороги, про яких ви й не знаєте. Також такий символ говорить, що у вашому житті скоро будуть великі втрати і збитки.
  13. Гори побачити в чашці з кавовою гущею вказують на смуток і печаль.

  Схожі записи:

  Як же починати гадати на кавовій гущі?
  Як почати гадати і яка саме потрібна чашка для цього?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только