Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Ворожіння на кавовій гущі: заглянемо в чашку і в майбутнє?

  1. 1. Фігури людей
  2. 2. Фігури тварин
  3. 3. Фігури рослин
  4. 4. Фігури предметів
  5. 5. Лінії
  6. 6. Цифри
  7. 7. Букви
  8. Що ще почитати по темі?

  Цей афоризм належить давньогрецькому письменникові Лукиану з Самосати . Є, звичайно, частка істини в цих словах, однак людина - таке цікаве істота, яке весь час прагне зазирнути в майбутнє. Найчастіше просто так, заради цікавості.

  Так чому ж не дізнатися майбутнє за допомогою кави?

  для ворожіння на кавовій гущі потрібно приготувати справжній мелену каву і налити його в білу або світлу чашку. Перед тим як почати його пити, сформулюйте питання або загадайте бажання. Потім випийте кави, залишивши на дні трохи рідини. Візьміть чашку в ліву руку і, зосередившись на вашому питанні або бажанні, збовтайте гущу круговими рухами три рази. Жінкам потрібно робити це проти годинникової стрілки, а чоловікам - за годинниковою. Осад повинен розподілитися по стінках. Тепер накрийте чашку блюдцем, переверніть її догори дном і дайте постояти кілька хвилин.

  Цей афоризм належить давньогрецькому письменникові  Лукиану  з  Самосати

  фото: Depositphotos

  Можна приступати до самого ворожіння. Тепер загляньте всередину. Ось кілька порад щодо тлумачення фігур, які допоможуть дізнатися долю :

  1. Найважливіші символи розташовані біля місця кріплення ручки, менш важливі - на протилежному боці чашки.

  2. Фігури зліва від ручки (в положенні «від себе») мають негативний зміст, справа - позитивний.

  3. Якщо фігура дивиться в бік ручки, значить, вона безпосередньо впливає на ваше життя, якщо в протилежну сторону - побічно, опосередковано.

  4. Символи у верхнього обідка чашки говорять про сьогодення, а ближче до дна - про віддалене майбутнє.

  5. Фігури на дні чашки вказують на події, які відбудуться не раніше ніж через рік.

  6. Кавова гуща в чашці показує майбутнє, а в блюдце - минуле.

  Розглядайте фігури в наступному напрямку: від краю чашки до центру дна, потім по горизонталі зліва направо, потім справа наліво, дно і середина, а потім можете звернутися до блюдця. Інтерпретуйте символи сукупно, т. Е. Не треба розглядати окремі фігури, спробуйте подивитися на картину в цілому. Ви повинні зафіксувати історію вашого життя, збудувавши низку асоціацій.

  Ви повинні зафіксувати історію вашого життя, збудувавши низку асоціацій

  фото: Depositphotos

  Ось найпоширеніші символи (перераховувати всі фігури немає сенсу, оскільки кожна людина сама повинна добудовувати, редагувати їх в контексті свого життя).

  1. Фігури людей

  Якщо ви побачили голову людини без тіла, то це означає, що у вас є молодий друг, благотворно впливає на вашу долю. Якщо вона дивиться вгору, то це сильний захисник; якщо вниз - вас чекає невелика небезпека. Якщо ви побачили одну особу в колі, значить, вас хтось любить.

  Два особи, які дивляться один на одного, говорять про те, що ви любите і улюблені. Якщо дві особи в колі - чекайте швидке заміжжя. Якщо особи розділені лінією, то це означає розлучення або зраду.

  Очі віщують зміни в житті. Рот - хороші друзі або радісна звістка. Рука - розчарування.

  Якщо ви помітили фігуру дівчинки - це означає ніжну любов. Якщо побачили молодого хлопця - розлука. А стара жінка говорить про міцної та надійної любові.

  2. Фігури тварин

  Метелик говорить про те, що ви отримаєте любовний лист. Голуб символізує безневинну і чесну душу. Якщо ви побачили ворона, очікуйте нещастя в будинку. Лебідь каже про несподівані грошах. Орел віщує перемогу після впертої боротьби.

  Орел віщує перемогу після впертої боротьби

  Орел віщує перемогу
  фото: Depositphotos

  Багатство і отримання спадщини пов'язується з мухою. Павук - з несподіваним подарунком.

  Ознака щастя, удачі і великої любові приносить жаба. Рибка бачиться до гарних новин або подорожі. Ящірка заявляє про несподіванки.

  Бик говорить про прибуток або про міцне здоров'я. Верблюд віщує багатство. Заєць - боягузтво. Корова - щастя. Лев заявляє про благородство. Ведмідь каже про небезпеку, яку у вас вийде усунути.

  Якщо ви дізналися курку, значить, доведеться надавати послугу незнайомій людині. Каченя говорить про вірність. Півень зв'язується з сімейним благополуччям.

  Кішка означає, що вас чекає злидні, бідність. Собака символізує вірного друга.

  3. Фігури рослин

  Якщо ви побачили в чашці дерева, то це ваші перешкоди на шляху. Кущ - невдача в справах. Ліс - помилка на життєвому шляху, а густий ліс - несподівані сварки з близькими людьми.

  Дуб каже про перемогу над ворогом, верба - про печаль. Про рішення своїх проблем повідає вам конюшина.

  Лілія символізує дружбу. Роза - заручини або весілля. Фіалка - шлюб з багатою людиною.

  4. Фігури предметів

  Якщо ви побачили автомобіль, значить, чекайте дороги, подорожей. Велосипед говорить про важкій подорожі. Колесо - про пригоду.

  Колесо - про пригоду

  Велосипед говорить про важкій подорожі
  фото: Depositphotos

  Алмаз повідає про щасливе кохання. Кільце - про заручини або весілля. Якщо ви побачите ангела, то вас чекає гарна звістка. Зірка означає свободу.

  Маленький будинок говорить про потребу. Замок - про неприємності. Вежа - дуже хороший знак. Вікно віщує злодійство. Ворота - повернення одного, приїзд гостей. Ключ - перед вами відкриті всі двері.

  Хрест білий - щасливе сімейне життя, хрест чорний - сумна звістка.

  5. Лінії

  Пряма лінія вказує на щасливу і безтурботне життя. Багато прямих ліній - на здоров'я і довголіття. Перерване пряма лінія або зигзагоподібна віщує пригода.

  Дугоподібна або крива лінія - у вас є недоброзичливець. Багато кривих ліній - ви оточені недругами.

  Пряма лінія пересічена кривими - проблеми в особистому житті. Хрест у формі Х - шлюб.

  Чотирикутник або квадрат - самий хороший знак. Ваше життя буде щасливим, матеріальне становище - стабільним. Чекайте успіхів і прибутку.

  Овал каже про заміжжя. Трикутник - про удачу. Коло - приємне оточення, повне взаєморозуміння.

  Маленькі точки означають гроші, три точки - довголіття. Рисочки говорять про зміну роботи. Овальні горбки - про удачу в справах.

  6. Цифри

  0 - ви народилися під щасливою зіркою, 1 - вас люблять, 2 - невдача, 3 - вдала угода, 4 - сподівайтеся на удачу, 5 - плітки, 6 - одруження, 7 - сімейне щастя, 8 - сварка, 9 -знайомство, 10 - удача.

  7. Букви

  А - перемога, Б - влада, В - нещастя, Д - збиток, Е - докори сумління, Н - занепокоєння, П - обман, С - знайомство, Ю - тривоги, Я - зміна на краще.

  Для кожної людини символи і їх тлумачення звучать по-різному. Приміряйте на себе, пропускайте через свій світ побачене. Адже для однієї людини картинка буде бачитися в одному світі, для іншого - відповідно, в іншому. Ваше тлумачення ворожіння має бути суб'єктивним, стосуватися особисто вас. Головне, дивіться на вимальовуються фігури цілісно.

  Вдалого ворожіння!

  Що ще почитати по темі?

  Як гадати на кавовій гущі?
  Як передбачити появу судженого? Ворожіння на картах

  Як гадати на Коляди? Частина 3. Свічки і продукти харчування

  Що ще почитати по темі?
  Як гадати на кавовій гущі?
  Як передбачити появу судженого?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только