Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Ворожіння на кавовій гущі: тлумачення символів, способи

  1. Основні правила
  2. Кішки мишки
  3. інші тварини
  4. заморські гості
  5. Земноводні і комахи
  6. птахи
  7. фантастичні істоти
  8. предмети
  9. природа
  10. інші фігури

  Коли настають зимові морозні дні, кожен з нас намагається заглянути в близьке і далеке майбутнє. Від Андрєєва дня (13 грудня) і аж до святого Хрещення (19 січня) триває період, який слов'яни називають Святками. Наші давні предки вірили, що передбачення долі в цей час максимально правдиві. Тому проводили безліч таємничих ритуалів. Наприклад, ворожіння на кавовій гущі. Тлумачення малюнків і символів на дні чашки не тільки відкривало завісу над майбутніми подіями, а й часто ставало веселим і захоплюючим заняттям.

  Основні правила

  Якщо ви надумали поворожити таким способом, слід запастися натуральною кавою двох сортів: дрібного і грубого помолов. Одну велику ложку першого виду і дві - другого заливаєте гарячим окропом. При цьому чашка, з якої ви будете пити ароматний напій, повинна бути білою, без візерунків.

  Коли ви побалуєте себе смачною кавою, на дні посуду залишиться гуща. Потім візьміть лівою рукою чашку і зосередьтеся, подумки задайте питання, який вас цікавить. При цьому ємність три рази перейдіть навколо її осі за годинниковою стрілкою. Вже після цього чашку різким рухом руки переверніть на блюдце, порахуйте до семи, підніміть її і дізнайтеся, що ж вийшло. Уважно огляньте ємність, не забудьте проінспектувати і тарілку. Та гуща, яка виявилася на блюдце, говорить про минулі події, що залишилася в чашці - про майбутні.

  Будьте максимально об'єктивними, розглядаючи отримані символи і малюнки Будьте максимально об'єктивними, розглядаючи отримані символи і малюнки. Краще, звичайно, якщо вам допоможуть близькі люди: вони скажуть, що бачать з боку і свіжим поглядом визначать фігури, що залишилися після ворожіння на кавовій гущі. Тлумачення малюнків краще проводити зліва направо, потім - навпаки. Потім розгляньте дно чашки і символи, які утворилися у напрямку від її країв до центру.

  Кішки мишки

  Контури цих двох домашніх тварин часто бачить на дні чашки людина, що проводить ритуал. Зазвичай подібні малюнки не обіцяють нічого хорошого, якщо ви помітили їх під час ворожіння на кавовій гущі. Тлумачення: кішка - символ хитрості, бідності і бруду. Якщо вона знаходиться ближче до верхівки чашки, це означає, що ви маєте ворогів, які панують над вами і заводять вас в глухий кут. Тому потрібно уважно проаналізувати вчинки людей зі свого оточення і припинити подібні зв'язку. Чи не вдавайтеся в великі суперечки, чи не сперечайтеся і не провокуйте скандали. Якщо кішка розташована внизу посуду, чекайте серйозну сварку з рідними людьми. Якщо тварина знаходиться поруч з деревом, буде крадіжка або тюремне ув'язнення, з людиною або особою - виявите нових опонентів на роботі.

  Мишка теж є поганим знаком Мишка теж є поганим знаком. В першу чергу звірок попереджає про збитки, які можуть вам нанести близькі люди. Уважно спостерігайте і за іншими фігурами, коли влаштовуєте ворожіння на кавовій гущі. Тлумачення: миша поруч з колом - уважно стежте за своїми прикрасами та цінними речами, яких можете лішіться- якщо вона близько трикутника - ви зможете повернути зниклу річ або відреставрувати іспортівшуюся- тварина, зручно розташувалася посередині посуду - матеріальні труднощі і фінансові втрати.

  Що стосується рукокрилих гризунів, то вони більш прихильні до того, хто проводить ворожіння на кавовій гущі. Тлумачення: кажан - знак дружби і довголіття. Часто її обриси обіцяють зустріч з приємним незнайомцем, який допоможе в житті, стане соратником. Також звір може попереджати про брехливих товаришів, змовах, інтригах і плітках, що виходять від них.

  інші тварини

  В першу чергу поговоримо про собаку, коня і свині. Ці тварини частіше за інших контактують з людиною, допомагають йому в тяжкій праці і навіть годують його. Собака - це друг. Якщо ви в залишках кави побачили саме її, вищі сили попереджають про події, пов'язані з вашими товаришами. Наприклад, якщо тварина посеред чашки - ви подружитеся з впливовою людиною. Він запропонує вам прибуткове цікаву справу, що незмінно приведе до успіху і процвітання. Собака внизу посуду - друзі вирішать ваші проблеми, тварина в оточенні хмар - серед близьких є зрадник, близько обрисів особи - не нехтуйте порадами, вони досить слушні й корисні. Перелякана тварина зі скуйовдженою шерстю - зустріч з товаришами дитячих і юних років.

  Якщо ви вирішили провести ворожіння на кавовій гущі, тлумачення картинки свині, яка у вас при цьому вийшла, буде негативним. Ця тварина - символ несвободи, залежності від обставин та інших людей. Якщо свиня вгорі посуду - ви годуєте і будете виконувати нахлібника, внизу - самі живете за чужий рахунок. Дорога, що пробігає поруч з твариною, означає поширення несправедливих чуток про вас. Будьте обережні, хтось намагається осквернити вашу репутацію.

  Зате кінь, побачена в кавовій масі, обіцяє удачу. Якщо вона внизу ємності, вас чекає забезпечена старість, посередині - багатство і вдалий союз. Бик, що вийшов під час ворожіння, означає щастя, заєць - нерішучість і боягузтво, козел - подорожі та пригоди, корова - знайомство з приємною особою протилежної статі, лисиця - втрату, ведмідь - небезпека, а олень - розум.

  заморські гості

  Вони теж часто виходять під час ворожіння на кавовій гущі. Тлумачення: слон - знак достатку і могутності. Ви важлива персона, шановна і володіє владою. Якщо у тварини піднятий хобот - розкіш і гроші впадуть вам на голову несподівано, але обов'язково будуть результатом ваших старань і працьовитості. Зазвичай результат, отриманий під час ритуалу, часто залежить від того, наскільки правильно і грамотно були проведені ворожіння на кавовій гущі. Тлумачення "слон" ж однозначне: незмінно означає тільки процвітання і успіх.

  Зате тлумачення лева змінюється в залежності від його місця розташування і пози Зате тлумачення лева змінюється в залежності від його місця розташування і пози. Зазвичай трактують це тварина як символ гідності, зарозумілості й гордості. Якщо він злий, з відкритою пащею і піднятим хвостом, вас чекають любовні муки і пережіванія- темне тварина - зустріч з впливовими авторитетними особами-з смугами на голові і тілі - зв'язки зі злочинним світом, колотнечі, суперечки-близько іншої тварини - небезпека, крах мрії.

  Верблюд - дуже хороший знак. Чи означає доброту, веселу і забезпечене життя. Розташоване посередині чашки тварина обіцяє прихильність фортуни, поруч з деревом - багатство, біля серця - мрійливість і наївність, в компанії хмар - пристойний стан. Якщо навколо верблюда зірки, це означає швидке і благополучне поповнення сімейства. Малюк буде розумним і успішним. Якщо ж в каві ви побачили тигра, доля просить вас задуматися про свої емоції. Навчіться їх контролювати і управляти ними.

  Земноводні і комахи

  Якщо під час обряду на посуді ви помітили фігуру чогось страшного і отруйного, наприклад скорпіона або павука, не лякайтеся. Не завжди це обіцяє нещасне майбутнє. Правда, твердження не стосується змії, обриси якої говорять виключно про неприємності. Будьте напоготові, якщо з'явилася фігурка цієї тварини, коли ви проводите ворожіння на кавовій гущі. Тлумачення: змія - уособлення нещирості і брехні, зрадницьких відносин і підступів. Що знаходиться вгорі чашки плазун пророкує зловтіха ворогів від нанесеної вам болю, в центрі - чекайте перемогу над давнім противником. Якщо гадюка розірвана на частини, вам слід уважно поставитися до свого здоров'я, щоб уникнути затяжних недуг.

  Жаба - ознака взаємної любові, радісної звістки і успіху. Ящірка також є хорошою ознакою, яке обіцяє сюрприз і великі справи. Скорпіон - це завжди ворог, що підстерігає вас за поворотом, а також грошові втрати і невдалі зв'язку. Черепаха дає зрозуміти, що розпочата вами обережність була не зайвою. Вам вдалося уникнути проблем, тому продовжуйте в тому ж дусі. Що стосується крокодила, то він обіцяє вдале справу, чутливість і зайву сентиментальність.

  Ворожіння на кавовій гущі, тлумачення знаків - цікаве проведення часу, особливо піднімається настрій, коли з'являються обриси комах, адже вони завжди приносять щастя. Бджола обіцяє вигідне співробітництво, муха - незліченні скарби, мураха - вдалі комерційні угоди, метелик - свіжі враження і радість від спілкування, павук - несподіваний подарунок.

  птахи

  Ознакою позитивного і доброго майбутнього є півень. Він часто виходить у тих людей, які часто проводять ритуал ворожіння на кавовій гущі. Тлумачення: півень втілює сімейну ідилію, гармонію, повну згоду. Часто це нові вести. Якщо пернатий сидить на пагорбі - незабаром ви укладете шлюбний союз- коштує близько дороги - чекайте збиток від впливового людини-оточений деревами - допомога від незнайомця. Якщо дзьоб півня відкритий, це знак добрих новин. Перевернута догори дригом птах обіцяє зміна вашого становища на краще.

  Добрим символом завжди вважали і каченяти Добрим символом завжди вважали і каченяти. Також він сигналізував про беззахисність і уразливості людини, який отримав його зображення під час ворожіння на кавовій гущі. Тлумачення: качка в середині чашки - бережіть другу половинку, від ваших дій його або її серце може разбіться- поруч з людиною - у вас є надійний товаріщ- біля іншої птиці - остерігайтеся небажаного сусідства.

  Добрими знаками наші предки також вважали образи голуба і лебедя. Перший обіцяв вірність і стабільність у відносинах, другий - несподівані фінансові надходження, впевненість у завтрашньому дні. Що стосується лебедя, то також звертали увагу на забарвлення граціозною птиці. Якщо він занадто темний - уникайте нервових зривів, світлий - здобудете гарну положення в суспільстві. Два птахи, сплетені шиями, означають величезну незламну любов.

  Ворона завжди була втіленням неприємностей і безладу. Курка віщувала дурість і матеріальні збитки. Орел обіцяв несподівані вести, а сова - смерть або важку хворобу.

  фантастичні істоти

  Будь-ритуал завжди оповитий містикою: вбираючи цю таємничу і трохи казкову атмосферу, ми часто домислюємо собі нереальні образи, бачимо драконів, русалок, ельфів. Звичайно, це відбувається і під час ворожіння на кавовій гущі. Тлумачення: дракон - символ несподіваних обставин, нових зустрічей, які можуть змінити ваше життя. Також він може передвіщати тривоги і сумніви, особливо у фінансових справах. Краще відмовитися від заплутаних комерційних афер. Зверніть увагу на кожну дрібницю, щоб правильно провести обряд ворожіння на кавовій гущі (тлумачення). Дракон - істота міфічна, тому його місце розташування на посуді впливає на суть передбачення. Іноді він обіцяє розставання з коханою. В інших же випадках обіцяє реалізацію планів і звершення мрії.

  Замість цього образ русалки повинен стати для вас червоним сигналом світлофора Замість цього образ русалки повинен стати для вас червоним сигналом світлофора. Ви повинні негайно зупинитися, задуматися, переосмислити ситуацію, якщо побачили її, здійснюючи ворожіння на кавовій гущі. Тлумачення: русалка - нестабільність і невпевненість, небезпека зваблювання, спокуси і обману. Будьте обережні в любовних і комерційних справах, вірте тільки собі і зніміть нарешті рожеві окуляри.

  Цікаво, що часто ворожить бачить тільки хвіст, без тулуба і голови. У цьому випадку символ називають рибою, і має він вже абсолютно інше значення. Головне, відрізнити його від русалки: тому дивіться уважно, коли проводите ворожіння на кавовій гущі. Тлумачення: риба - повне благополуччя. Якщо вона знаходиться вгорі чашки - чекайте важливих подій, внизу - заслужите авторитет і повагу в суспільстві. Дуже видозмінюється значення символу, якщо змінюється кількість знаків, тому правильно розшифруйте ворожіння на кавовій гущі - тлумачення. Риба, наприклад, якщо вона не одна, а знаходиться в косяку - хороший знак. Ви отримаєте один шанс з тисячі, щоб отримати величезний прибуток і поліпшити своє благополуччя.

  предмети

  Затишний будинок, забавний ключ, зловісний труну ... Їх обриси також часто можна побачити на стінах посуду під час обряду ворожіння на кавовій гущі. тлумачення:

  • Ключ - ваші мрії скоро збудуться, ви отримаєте все для того, щоб нарешті досягти мети. Символ також пророкує просування по кар'єрних сходах, творчий підйом. Можливо, ви навіть напишете геніальний твір.
  • Кільце - знак заручин або навіть одруження. Якщо воно тріснуте або розламати, остерігайтеся сварок зі своєю половинкою. Такі суперечки на цьому етапі відносин спровокують розставання.
  • Колесо - готуйтеся відкрити для себе небачені країни. Попереду у вас цікаві пригоди і заплутані маршрути. Пора залишити насиджене місце і зануритися з головою в подорожі.
  • Будинок, навпаки, передбачає, що вам потрібно стати розсудливим, взятися за голову. Це символ стабільності і сталості, затишку і комфорту. Наведіть порядок у своїх відносинах, заведіть сім'ю і тоді всі проблеми вирішаться самі по собі.
  • Молоток - вам необхідно терміново прийняти рішення.
  • Кинджал - несподівані втрати. Ви занадто довіряєте людям.
  • Ангел - чекайте розради. Попереду у вас приємні звістки, мир і спокій.
  • Труна - хвороби, душевні страждання, неприємності.
  • Двері - ви перебуваєте на правильному шляху. Не бійтеся приймати рішення і рухатися вперед.

  У нашому житті предметів дуже багато. Щоб розтлумачити те, що випало саме вам, варто погортати спеціальну книжку, де детально описана кожна річ і її значення.

  природа

  Здійснюючи ворожіння на кавовій гущі, тлумачення символів найкраще проводити в невеликій компанії, де кожен по-своєму, креативно розшифрує утворилися обриси на чашці. Та й разом з друзями цей процес проходить куди веселіше: спочатку приємна церемонія смакування кави, потім сміх, шум і гам під час аналізу картинок. При цьому часто у людей випадають різні елементи навколишнього середовища, які також мають свої значення.

  Так, конюшина - знак того, що незабаром ваша заплутана життя стабілізується Так, конюшина - знак того, що незабаром ваша заплутана життя стабілізується. Чорна смуга залишиться далеко позаду, і ви зможете насолоджуватися успіхом. Самотні люди обов'язково познайомляться з судженим. Якщо на посуді утворилися тільки листки конюшини - чекайте повне бездоганне щастя, квітка - вас наздожене популярність і популярність.

  Кущ каже про те, що у вас є мрія, ідея, мета. Але задуманому не судилося збутися, тому даремно не витрачайте сили і засоби. Якщо на кущі є колючки - ви будете довго перебувати в омані, квіти - втратите все на шляху до своєї мрії. Голі гілки - переживання, втрати, страждання. Можливо, ви усвідомлюєте, що кращі роки безповоротно минули.

  Іва - попередження про розлуку, ураженні, падінні. Чоловікам знак обіцяє неприємності і труднощі, проблеми з законом. Вербова гілка - до життєвих проблем, які очистять вашу душу. Якщо дерево знаходиться біля річки - зверніть увагу на своє здоров'я, бережіть себе.

  Дуб завжди означає переможця. Ви будете першим, незважаючи на підступи за вашою спиною. Кажуть, ви йшли по трупах. Нехай! Адже ви стали лідером, і саме це було метою. Правда, під час цього змагання довелося розгубити цінні якості характеру, забути про те, що таке людяність, гнучкість, доброта. Ви стали непроникним для всіх почуттів, навіть для любові і дружби. Дуб - це попередження: пам'ятайте, що фортеця і цілеспрямованість гарні тільки в тих ситуаціях, які не зачіпають інтереси близьких вам людей.

  інші фігури

  Люди, які ще не знайшли свою пару, завжди мріють побачити на дні чашки серце. Адже воно обіцяє початок романтичних відносин, які, можливо, переростуть в серйозні почуття. Вірте в те, що так воно і буде. Просто для початку зробіть найпростіший крок назустріч любові: проведіть ворожіння на кавовій гущі, тлумачення символів. Серце, яке утворюється на стінці посуду під час ритуалу, підкаже вам, що ви вже знайшли свою половинку. Просто не помічаєте її, сприймаєте як друга. Уважно придивіться до свого оточення і усуньте цю помилку. Якщо знак знаходиться на дні чашки - ви дуже швидко знайдете свого обранця. Чи не відступайте від мрії.

  Зірка означає звільнення від тяжких людей, подій, справ. Нарешті ви вдихнете на повні груди, скинете ярмо, відпочинете від непростої ситуації. Велика зірка - знак великого щастя, шестикутна - натяк на те, що пора піти у відпустку або хоча б взяти вихідний.

  Хрест - знак нехороших подій, коли він темний, а посол сімейної ідилії, якщо світлий. Дуга - попередження про зрадника, заздрісників, квадрат - обіцяє стабільність і плавне протягом справ. Якщо ж ви побачили цифри, розгляньте всілякі комбінації з них. Швидше за все, вони складаються в дату, яка стане переломним моментом у вашому житті.

  Лінія: ламана - до подорожей, пряма - до гарних подій Лінія: ламана - до подорожей, пряма - до гарних подій. Якщо дві криві перетинаються - вас чекає нестабільність, крах планів, втрата коханої людини. Якщо ви побачили пунктир - на вашу голову зваляться труднощі, клопоти. Можливо, ви важко захворієте.

  Коло - знак гарних відносин з співробітниками, членами сім'ї. Ви прекрасний співрозмовник, чуйний і поступливий. Чи вмієте слухати, і люди це цінують в вас. Ви знаходите спільну мову практично з усіма.

  Щоб вам не випало з цього, пам'ятайте: проводячи обряд ворожіння на кавовій гущі, тлумачення утворилися символів ми сприймаємо як пророцтво дуже близьких подій. Але іноді знаки є попередженням про далеке майбутнє. Тому якщо обряд пообіцяв вам багатство, а ви так і не зірвали великий куш, не поспішайте. Знайте, що все обов'язково збудеться, головне, вірити і дуже сильно цього хотіти.


  Увага, только СЬОГОДНІ!

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только