Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Ворожіння на кавовій гущі безкоштовно і з фото

  1. Як гадати на кавовій гущі
  2. Рецепти заварювання ароматної кави для ворожіння
  3. Тлумачення ворожіння на кавовій гущі
  4. Ворожіння на кавовій гущі тлумачення букв
  5. Ворожіння на кавовій гущі тлумачення цифр
  6. Ворожіння на кавовій гущі - серце
  7. Ворожіння на каву - жінка
  8. Ворожіння на каву - чоловік
  9. Ворожіння на кавовій гущі - голова
  10. Ворожіння на кавовій гущі - дерево
  11. Ворожіння на кавовій гущі фігури і плями

  Іноді складаються такі ситуації, коли просто необхідно заглянути в майбутнє або минуле, щоб дізнатися, в чому причина тієї чи іншої проблеми або застерегти її появу. Одним з найпростіших видів ворожіння є ворожіння на кавовій гущі. Для приготування кави вам знадобитися кави крупного і дрібного помелу, на одну чашку візьміть дві столові ложки кави крупного помелу і одна столова ложка кави дрібного помелу .

  Чашка повинна бути білою без візерунків, напій повинен настоятися протягом п'яти хвилин, в цей період необхідно зосередитися на хвилюючому питанні і випити кави. Випиваючи його, ви повинні розрахувати, так, щоб гущі залишилася столова ложка. Потім візьміть чашку в ліву руку, зробіть три кругових руху за годинниковою стрілкою і швидко поставте кухоль на блюдце, перевернувши його верхньою частиною до низу. Ось і все, можна розшифровувати форми плям. Те, що показано на блюдце - це минуле, візерунки на боках чашки говорять про майбутні події.

  Техніка ворожіння на кавовій гущі сягає своїм корінням в старовину. Кавовий напій поширений по всій планеті, і велика частина людства починає свій ранок саме з чашечки підбадьорює напою - ароматної кави. Напевно, саме позитивні відчуття після випитої чашки заварного кави і стали головною причиною приписування йому магічних властивостей. Поворожити таким способом досить-таки нескладно і цікаво, адже можна дізнатися майбутнє і уникнути деяких помилок. Але не варто думати, що ці ліки від різних неприємностей і бід. Ворожіння варто розглядати як деяку звісточку, що попереджає про настання змін у вашому житті або застережливу від небезпеки. Техніка ворожіння на кавовій гущі сягає своїм корінням в старовину

  Як гадати на кавовій гущі

  Перше, що вам знадобиться - посуд, в якій варять каву. Для цього візьміть турку з подовженою ручкою. Якщо у Вас немає турки або хочете дізнатися як її вибрати почитайте цю статтю . Другий невід'ємний компонент - мелені кавові зерна (на чашку йде одна чайна ложечка). Також вам необхідні невелика чашка для кави і біле блюдце, ідеально буде, якщо ви візьмете посуд з порцеляни. Перше, що вам знадобиться - посуд, в якій варять каву

  Рецепти заварювання ароматної кави для ворожіння

  • Налийте воду в турку і поставте її на вогонь, коли вода закипить, насипте потрібну кількість кави і залиште його кипіти на невеликому вогні.
  • У холодну воду насипте каву (не перемішується), поставте на вогонь і стежте за тим, щоб він не закипів. Коли почне підніматися шапка, почекайте поки вона згорнеться всередину і приберіть з вогню, через секунд десять поставте знову на вогонь і повторіть все те ж саме. Зробивши таку процедуру три рази, збовтайте кави і розлийте в чашки.

  Тлумачення ворожінь на кавовій гущі

  Ви вирішили ризикнути і поворожити на кавовій гущі? У такому випадку рекомендується пити його не солодко. Але якщо ви любите з цукром, то можна зробити виняток і покласти одну ложечку. Пийте ароматний напій повільно, отримуйте задоволення і відчуйте смак кожного ковтка, будьте спокійні, розслабтеся. Допивати кавовий напій слід так, щоб залишилася гуща була трохи рідкуватий, тоді при перевертанні чашки, стікаючи по стінках, вона залишить візерунок. Щоб отримати доленосний малюнок лівою рукою збовтайте рідину рухами за годинниковою стрілкою. Ви вирішили ризикнути і поворожити на кавовій гущі Переверніть чашку рухом від себе, причому так, щоб одним краєм вона стосувалася кромки, а другим краєм - дна блюдця. Через хвилину варто перевернути чашку (теж лівою рукою) і можна приступати до «читання» кавового візерунка. Будьте готові до того, що чіткого контуру малюнка в чашці ви не побачите. Тому використовуйте свою фантазію, щоб побачити якісь контури предметів, чиї обриси або навіть цілий малюнок, що складається з декількох частин. Як розгадати доленосний візерунок? Відразу придивіться до розмірів малюнка - чим він більший, тим більше впливає на життя. Як швидко збудеться ворожіння, залежить від того, наскільки близько до крайки чашки знаходиться кавовий малюнок - якщо ближче до дна - прогноз збудеться протягом року, а якщо близько до крайки - протягом місяця. Чим темніше візерунок, тим більше проблем і труднощів звалиться на людину. Чим світліше візерунок, тим більше радості і щастя отримає запитувач людина. Кожен малюнок і узор має своє значення, подивитися яке ви зможете нижче в статті. Наприклад, на стінках чашки можна розглянути гіллясте дерево, це означає, що незабаром здійсняться ваші бажання і задумані плани здійсняться. На дні чашки видно обриси зародка - це знак творчого шляху. Усередині вас киплять творчі плани, ви виношуєте якусь задумку або творчий проект і сповнені рішучості на шляху до його здійснення. (Автор - lenchik-yarosh)

  Тлумачення ворожіння на кавовій гущі

  Допиваючи чашечку кави, ви вже знаєте, з яким питанням зверніться до давнього напою. Варто лише перевернути чашку, і перед вами відкривається пророкування, одягнений в символи і знаки. За візерунку, розташувався на дні вашої кавової чашки, ви зможете визначити події, що відбуваються з вами в даний момент, або, спрогнозувати своє майбутнє. Обов'язково звертайте увагу на область малюнка. Якщо він знаходиться близько до чашечной верхівці, події будуть розвиватися стрімко і не змусять себе чекати. Якщо ж гуща доходить до середини чашки, очікуйте, що незабаром деякі люди або події покинуть ваше життя, звільнивши місце новому знайомству або приємним емоціям. Візерунок, трохи виходить з дна, надасть інформацію про віддалене майбутнє, а ось осад на дні чашки розкриє секрети минулого. Під час ворожіння образ майбутніх подій формується за рахунок вашої асоціації. За формою осаду і плям на стінках чашки ви зможете визначити, що вас чекає. Для цього звернемося до тлумачення кавових візерунків, серед яких найбільш поширеним є такі малюнки:

  1. літери;
  2. цифри;
  3. серце;
  4. жінка;
  5. чоловік;
  6. голова;
  7. дерево.

  Розглянемо значення кожного з них по порядку.

  Ворожіння на кавовій гущі тлумачення букв

  А - Швидка перемога у всіх починаннях.

  Б - Чи означає вашу владу над чимось.

  В - Може трапитися біда.

  Г - Сходіть до церкви і помоліться святому Георгію.

  Д - Гроші йдуть з ваших рук.

  Е - Ваша совість не заплямована.

  Ж - Хтось змовився проти вас.

  З - Саме час відволіктися і зайнятися улюбленою справою.

  І - Обмірковуйте всі свої дії наперед, інакше не зможете уникнути неприємних наслідків.

  К - Має бути важкий час, тому купите хрестик.

  Л - Любов зовсім поруч.

  М - По життю вас чекає фінансовий достаток.

  Н - Можливі тривожні події.

  Про - Зараз саме час, щоб відправитися подорожувати.

  П - Не будьте занадто довірливі: цим можуть скористатися.

  Р - Каже про вашу тягу до спиртного. З - Вас можуть втягнути в скандал.

  Т - Ваше життя незабаром наповниться новими знайомствами.

  У - Уникайте ситуацій, які викликають сварку.

  Ф - Вірте в хороше.

  Х - У ваших планах з'явиться заміжжя.

  Ц - Вашу роботу нарешті гідно оцінять.

  Ч - Смерть рідної людини.

  Ш - Конфлікти вщухнуть.

  Ь - Чи означає флірт.

  Комерсант - Готуйтеся до гостей.

  Е - Втратите деякі речі.

  Ю - Можете захворіти.

  Я - Все втрати в минулому, життя стане краще і наповниться щастям.

  Ворожіння на кавовій гущі тлумачення цифр

  0 - Щаслива зірка, що осяяла ваше народження, є оберегом і вносить в життя щастя і удачу.

  1 - Вам варто ближче розглянути своє оточення: біля вас є хтось, який відчуває до вас симпатію або навіть любов.

  2 - Остерігайтеся хвороб і інших неприємностей.

  3 - Прибуток не за горами, так що сміливо укладайте ділові договори.

  4 - Зараз не найкращий час для реалізації ваших планів.

  5 - Можливо, що за спиною вас обговорюють знайомі.

  6 - Якщо ви думаєте про весілля, почекайте: можуть відкритися деякі обставини.

  7 - Ви будете оточені сімейним щастям, турботою і любов'ю.

  8 - Можливі невеликі розбіжності з рідними людьми, але з часом конфлікти вщухнуть.

  9 - Частіше виходьте на прогулянки - за поворотом вас чекає приємне знайомство.

  10 - Скоро до вас нагряне повсюдне везіння разом зі щастям.

  Ворожіння на кавовій гущі - серце

  Символізує щиру симпатію партнера, взаємну тягу, зацікавленість з боку чоловіків і пристрасні почуття. При цьому якщо серцевий візерунок розмістився на дні чашки, вас чекає переломний момент у відносинах або нове серйозне знайомство, можлива навіть весілля. Серце ближче до країв - легкі відносини або поверхневий флірт. Розколоте серце піднесе вам особисті неприємності, розставання, нерозуміння з боку близької людини. Якщо ви розгледіли перевернуте серце, незабаром відбудеться викриття намірів вашого партнера. Цілком можливо, що події в особистому житті будуть пов'язані з конфліктами, відкриттям правди. Ви помітите те, що раніше вважали малоймовірним по відношенню до коханої людини.

  Ворожіння на каву - жінка

  Тлумачити образ жінки можна по-різному, оскільки це залежить від фігур, що стоять поруч з нею. Якщо це сприятливі фігури на кшталт собаки або вежі, вас чекає міцна дружба і підтримка. Якщо ж сусідні візерунки мають погане значення, стережіться заздрісників. Жінка з короною може означати захист з боку близької або впливової людини. А ось якщо на візерунку дівчина розмовляє, придивіться до подруг - можливо зрада або розкриття вашого секрету стороннім. значення форми вагітної жінки варіюється від невеликих негараздів в житті до фінансового благополуччя, яке ви придбаєте без зусиль. При цьому якщо такий узор побачила дівчина в положенні, її пологи будуть легкими.

  Ворожіння на каву - чоловік

  У вашому серці вже є або незабаром з'явиться рідна людина. Це може бути майбутній чоловік або вірний друг. Він стане для вас надійним союзником і допоможе вирішити деякі труднощі. Якщо голова чоловіки нахилена, він буде прислухатися до вас і поважати. Як варіант, можливо, що його щось турбує. Зазвичай фігура чоловіка в кавовому ворожінні сприймається в прямому значенні.

  Ворожіння на кавовій гущі - голова

  • голова - якийсь чоловік увірветься у ваше життя, вносячи поліпшення;
  • профіль - вас хтось оберігає;
  • чоловіча голова - можливо розставання з коханим;
  • жіноча голова - виникне любов.

  Якщо голова нахилена вниз, вас чекає небезпека, а дивиться вгору - знайдете вірного покровителя. Багато голів означає проблеми. Пара голів, дивляться один на одного, є символом міцного кохання і близького шлюбу. Якщо між ними проходить лінія - до сварки з розставанням.

  Ворожіння на кавовій гущі - дерево

  Форма дерева - найбільш частий образ під час ворожіння. Його листя символізує досягнення бажаного, везіння, подорожі, наповнені приємними емоціями, просування в бізнесі і підтримку сім'ї. Коріння дерева - це міцні зв'язки і фінансове зростання. Чагарникова дерево здатне принести лише колотнечі і негаразди. Прогноз ворожіння залежить і від виду дерева:

  1. Дуб - перемога над неприємностями в діловій сфері і в любові.
  2. Пальма - реалізація планів, хороші сюрпризи, грошові подарунки долі.
  3. Іва - меланхолійний настрій, швидка печаль.
  4. Горіхове дерево - принесе у ваше життя спокій, добрі новини і навіть спадок.

  Ворожіння на кавовій гущі фігури і плями

  1. Незамкнений коло - скоро ви познайомитеся з цікавою людиною.
  2. Замкнуте коло - ви можете легко спілкуватися з людьми.
  3. Чи не замкнутий трикутник - ви повинні зустрітися зі своїм покровителем.
  4. Замкнуте трикутник - всі справи, які ви почали або повинні будуть початися пройдуть успішно.
  5. Квадрат - ваше життя буде насичена любов'ю.
  6. Овал - заміжжя.
  7. Зірка - ситуація вирішитися на вашу користь.
  8. Косі - вас чекає небезпека.
  9. Ламані лінії - у вас виникнуть труднощі з грошима.
  10. Точки - благополучний знак, який свідчить про благополуччя в усьому.

  Ворожіння на кавовій гущі - тварини

  1. Ведмідь - оберігати небезпеки.
  2. Кінь - означає раптове виконання бажання або звісточку від коханої людини.
  3. Половина коні - ваше бажання виповнитися на половину.
  4. Собака - у вас є дуже хороший друг.
  5. Кішка - ви зіткнетеся з бідністю і фінансовими труднощами.
  6. Слон - ви станете авторитетним людиною.
  7. Дельфін - хтось вам зробить незвичайний натяк.
  8. Мавпа - навколо вас перебувати багато шахраїв і ворогів, будьте обережні.
  9. Вовк - ви повинні стати сильніше, щоб побороти недугу або нещастя.
  10. Заєць - боягузтво.
  11. Жираф - в тривалому справі вам лише допоможе далекоглядність.
  12. Лев - ви скоро отримаєте могутність і владу.
  13. Орел - ви будете за щось боротися і переможете.
  14. Курка - незнайомій людині знадобитися ваша допомога.
  15. Корова - найближчим часом вам посміхнеться удача.
  16. Щур - зрада, втрата.
  17. Свиня - вас чекає успіх, але він буде супроводжуватися розладами.
  18. Кенгуру - вам потрібно бути обережним, тому що близькі люди хочуть вас використовувати.

  Як і будь-яке інше, кавове ворожіння лише допомагає зрозуміти самих себе і трохи розглянути майбутнє. Тлумачення візерунків гущі не варто сприймати однозначно і слідувати йому в точності. Головне - прислухатися до себе і твердо вірити в щастя.

  Як розгадати доленосний візерунок?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только