Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Святки - найкращий час для ворожінь

  1. Правила гідний

  За новим стилем в переддень Різдва починається найкращий час для ворожінь - Святки. Святки діляться на вечора святі (з 7 січня по 13-е) і вечора страшні (з 14 січня по 19-е). Вважалося, що в цей час сили зла і добра приходять на землю битися за душі людей.

  Мабуть тому, ці два тижні так насичені магічними ритуалами і обрядами, метою яких був захист від нечистих сил на рік уперед, залучення в сім'ї благополуччя: здоров'я, заміжжя дочок, народження дитини, хороших урожаїв і так далі Мабуть тому, ці два тижні так насичені магічними ритуалами і обрядами, метою яких був захист від нечистих сил на рік уперед, залучення в сім'ї благополуччя: здоров'я, заміжжя дочок, народження дитини, хороших урожаїв і так далі.

  Кожен день Святок завжди був оточений прикметами, і тими знаменами. З особливою увагою ставилися до сновидінь . Вважається, що в ніч на Різдво, а також на Водохреща можна побачити пророчий сон, особливо якщо місяць зростаючий.

  І все ж улюбленим заняттям на Святки в усі часи були святочні ворожіння.

  Кажуть, що в період святок духи померлих предків спускаються на землю, щоб побачитися з рідними. Але за ними у відкритий портал між світами спрямовується всіляка нечисть, яку потрібно відігнати і від якої необхідно захиститися. Нинішнього період вважається часом «без хреста».

  За легендою, Бог від радості, що у нього син народився, відімкнувши все врата, випустив на свободу чортів погуляти. Можливо, тому найкращим часом для ворожінь на долю вважаються Святки, адже злі духи, походжав в цей час по Землі, можуть не тільки нашкодити людині, а й розповісти йому майбутнє. Щоб уникнути біди, гадати слід за всіма правилами.

  Правила гідний

  Церква попереджає: святочное ворожіння - заняття небезпечне. Але як уникнути спокуси заглянути в своє майбутнє ? Адже коли ворота між світами розкриті, вищі сили дають найбільш точні відповіді на питання про долю.

  Фахівці радять, перш ніж починати гадати, задуматися: чи потрібно вам це, і чим ви готові розплатитися за отриману інформацію.

  Бажаючим поворожити на долю також слід знати, що ворожіння - заняття строго індивідуальна. При колективному ворожінні відбувається змішування енергетик. Щоб побачити тільки свою долю слід залишатися наодинці з собою, щоб не змішувати своє майбутнє з майбутнім інших людей.

  Крім цього не варто гадати з простої цікавості і в присутності дітей. Слід пам'ятати, що під час ворожіння ви закликаєте самого нечистого і розпитує про свою долю.

  До ворожіння потрібно відповідним чином підготуватися: волосся розпустіть, на одязі Розв'яжіть вузли, зніміть всі прикраси, пояс і натільний хрестик. Коса, пояс і хрест захищають від безпосереднього контакту з нечистою силою, але без цього контакту, ворожіння неможливо.

  Якщо під час ворожіння падає свічка, продовжувати дійство можна.

  Незаміжнім дівчатам в святочний пору слід бути особливо обережними: під виглядом симпатичного хлопця до них може заявитися моторошний перевертень.

  За старих часів при ворожіннях, якщо дівчатам було страшно, сиділа бабуся, яка могла покерувати ними, щоб нічого поганого не сталося. Допомога знаючу людину в таких ситуаціях життєво необхідна: темні сили можуть завдати непоправної шкода недосвідченої ворожки.

  Дуже важливо досконально дотримуватися обряд ворожіння, адже він включає в себе і заходи безпеки .

  У минулі часи серйозні ворожіння (на майбутнє, на женихів, пов'язані з водою, кільцями) проводили в нежитлових приміщеннях, сараях або лазнях. Це одна з важливих запобіжних заходів на той випадок, якщо після ворожіння нечисть не захоче йти.

  Якщо для ворожіння використовується вода, то її після закінчення слід вилити геть. Вийти з дому, відійти подалі і вилити в місці, де люди не ходять.

  Застереження від досвідченого астролога:

  10 і 11 січня (28 і 29 місячні дні) 2013 року ворожіння краще виключити. У ці дні йде кармічне воздаяння за все напрацьоване нами, і краще їх не чіпати, особливо відстежуючи чистоту своїх думок і дій. А зростаючий місяць починається з 12 січня.

  Тут треба розуміти так: поганих місячних днів не буває! Але саме в ці дні для будь-якого з нас можуть спливти випробування і перевірки карми рівня, тобто ті, які не лежать на поверхні нашого розуміння (хоча нагороду в ці місячні дні буває і у вигляді нагороди за гідне життя).

  Енергетика людини в такі дні ослаблена. Ворожіння може пошкодити енергетичне поле аж до впровадження сутностей.

  Те ж саме стосується і 1го місячного дня, коли організм чистий і готовий для нових планів на місяць (у всякому разі, повинен бути чистий після усвідомлення ситуацій в 28 і 29 місячний день). 1 місячний день триватиме з 23:45 11-го січня до 8:34 ранку 12-го січня за московським часом.

  Остаточний вибір, гадати чи ні, вам допоможе зробити стаття.

  Напитися води. Перед сном приготуйте і поставте біля ліжка стакан і глечик з водою. Згадайте після цього:

  Ворожіння на ладан. Для цього ворожіння потрібно усамітнитися. Опівночі на Хрещення або на Різдво щільно закрийте штори, стіл застеліть чистою скатертиною, поставте два столових прибори, запаліть свічку. На кожну тарілку покладіть шматочок ладану.

  Сідайте за стіл навпроти одного з приладів. Під час читання змови беріть по черзі ладан з обох тарілок і тримайте до полум'я свічки. Коли змова дочитаєте, один шматочок киньте на стіл, а другий покладіть собі під подушку. Можете лягати спати: сон виявиться віщим, ви побачите те, про що загадували.

  змова:

  Ворожіння Солоне. Перед сном побалуйте себе від душі солененьким: оселедчиком або ще чим-небудь, що не запивайте, і загадувати:

  Ворожіння на судженого з гребінцем. Розчешіть перед сном і залиште волосся на гребінці, поклавши її під подушку, проговорите: Зробіть на ліжку колодязь з восьми або чотирьох сірників, поставте в нього наповнений водою наперсток, зверху покладіть вашу подушку так, щоб колодязь виявився під нею. загадуйте:

  Панчоха. Одягайте на ногу панчоху і вимовляєте змова:

  Одна юна особа ось так панчіх наділу, та й загадала. Її вночі так за ногу чорт смикнув , Що вона впала з ліжка і з переляку - ревіти! Батько ще їй наподдать, щоб не водилася з нечистим, що не грішила.

  «Оглядини нареченої». Дзеркало кладете під свою подушку і вимовляєте:

  Ворожіння з тарганом. Треба зловити таргана і посадити в сірникову коробку, загадати: Цілком можливо, що уві сні ви побачите кімнату або будинок - це житло вашого судженого. Ви можете побачити уві сні і членів його сім'ї.

  Юній дівчині приснилося, що тарган по битому шляху як пішов, що вона ледве встигала за ним. Привів він її в сусіднє село до хати до вдівця, а не до милого серцю хлопцеві. Сну тому вона не надала значення, а по осені до неї посватався той самий вдівець. Ось так то, від долі не втечеш!

  А інший приснилося, що тарган каже: «Як же я тебе до звуженому приведу, якщо ти мені коробкою лапку прищикнула?». Вранці дивиться, а в коробці тарган дохлий з лапкою прищеплення.

  Хліб. З святкового застілля залиште корочку недоїденого вами хліба, покладіть її під подушку на ніч, промовляючи змова:

  Ось такі гадання, що дійшли до нас із глибини століть. Багато без посмішки сприймати складно :).

  Чи вірні прогнози, отримані під час святочних ворожінь? Як стверджують знаючі люди, в основному ці прогнози збуваються. Проте, приятелює з нечистою силою і заглядати в майбутнє за християнськими канонами вважається великим гріхом. Після ворожіння було прийнято ходити до церкви каятися і замолювати цей гріх.

  Джерело: «Тлумач снів печорської цілительки Марії Федоровской» Смородова Ірина.

  Дорогі друзі! З Різдвом вас!

  Нехай у ваших родинах панують затишок, любов, тепло, достаток! Міцного вам здоров'я, успіхів у всіх починаннях, оптимізму, здійснення надій і мрій!


  Sna-kantata.ru !

  А інший приснилося, що тарган каже: «Як же я тебе до звуженому приведу, якщо ти мені коробкою лапку прищикнула?
  Чи вірні прогнози, отримані під час святочних ворожінь?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только