Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Різдвяні ворожіння: що потрібно знати для правильних результатів

  1. Правила для тих, що ворожать на Різдво
  2. Ворожіння на луці
  3. Ворожіння на майбутнього чоловіка
  4. Ворожіння на дітей
  5. Ворожіння по кільцю
  6. Ворожіння з голкою
  7. Ворожіння на бажання
  8. Ворожіння по книзі

  В цій статті:

  На Русі Різдво завжди було найбільш очікуваним днем ​​року. Довгими зимовими вечорами, коли у людей з'являвся вільний час, зародилися різдвяні ворожіння. Чому саме в Різдво? Та тому що саме це свято, як ніякий інший асоціюється з чудом, яким стало народження в Віфлеємі особливого немовляти, якого нарекли Ісусом Христом.

  Різдвяні ворожіння ще називають святочними, так як відбуваються в період святок, які тривають два тижні, від Різдвяного святвечора 6 січня до Водохреща 19 січня. Це можуть бути ворожіння на картах, дзеркалах, рунах, полінах, воску, цибулі, книзі, кавовій гущі і багато-багато іншого.

  Ворожіння на любов, її щирість і силу

  Ворожіння, що дозволяють визначити, наскільки ...

  Ворожіння на кохану людину

  Ворожіння - старовинні обряди, які ...

  Деякі з ворожінь ми представимо нижче, покроково пояснивши як проводити ритуали і чому краще здійснювати ворожіння перед Різдвом, вдень на Різдво або в ніч на Різдво.

  Ворожіння в період святок найбільш достовірні і часто збуваються, так як в дані святі дні людині допомагають ангели і добрі духи. Якщо вірити народним повір'ям, то найбільш потужним днем ​​є Святвечір. Так як традиції російського народу беруть своє коріння з тих часів, коли діяв старий стиль, то і гадати краще за старим стилем.

  Найбільш популярні різдвяні ворожіння на долю, яку неодмінно бажали знати дівчата і жінки. Але найбільше їх цікавило питання заміжжя і особистість судженого, тому основна частина ворожінь присвячена саме цим питанням і пов'язаним з ними.

  Правила для тих, що ворожать на Різдво

  • У кімнаті, де відбувається ворожіння повинно бути тихо. Будь-який звук або шепіт є проблемою, що заважає сфокусуватися на поставленому питанні, що розриває нитку контакту із Всесвітом, яка не любить втручання.
  • Протягом ворожіння не можна схрещувати руки і ноги, так як канали зв'язку можуть «перехлестнуть», що призведе до їх звуження і труднощі проходження інформації, яка зупиниться або буде надходити в неповному обсязі.

  Ворожіння на воску

  Це найпоширеніше і популярне ворожіння. У святочний ніч зберіть недогарки від білих воскових свічок, розтопіть, вилийте в ємність з холодною водою. Виливати віск треба одним рухом, таким чином краще виходять фігурки. Це не означає, що ви повинні вилити віск одним махом, просто струмінь воску не повинна перериватися і може литися повільно.

  Застигла воскова фігура - це і є ключ до таємниці вашого майбутнього. Спочатку розгляньте віск з обох сторін, визначте, на що більше схожа вийшла фігура, а після переходите до тлумачення. Ось деякі із значень:

  • будинок - для дівчини заміжжя, в загальному сенсі - нове господарство;
  • яма - місце поховання, а значить, смерть або смертельну хворобу;
  • смужки - дороги, переїзди;
  • віск розділився на велику кількість крапель - до грошей;
  • гриб - довголіття;
  • дерева з гілками вгору - швидка радість;
  • кільце - весілля;
  • млинець - тривале дівоцтво;
  • зірки - удача;
  • дракон - завершення великої роботи;
  • дзвін - до тривоги;
  • квітка - коханець, любов, заміжжя;
  • яблуко - мудрість і здоров'я;
  • яйце - поява чогось нового;
  • хрест - хвороба.

  Ворожіння на луці

  Якщо вам не терпиться дізнатися, як зватимуть вашого судженого або суджену або ви не можете вибрати між кількох претендентів або претендентів спробуйте поворожити на луці, тим більше, що це дуже просто.

  Виберіть хороші цибулини за кількістю симпатичних вам осіб, напишіть на них імена або ініціали конкретних людей і поставте в ємність з водою. Робити це треба вночі перед різдвом, кажучи:

  «Ах, цибуля-цибулька, шепни, хто буде женишок?» Або «Ах, цибуля цибулька, шепни, хто буде мені нареченою?»

  Тепер залишилося дочекатися коли цибулини пустять паростки. Та цибулина, що перша випустить пір'їнка і стане переможницею, а з нею і та особа, чиї ініціали або ім'я на ній написані.

  Ворожіння на майбутнього чоловіка

  Ворожінь на майбутнього чоловіка багато. Одне з найпростіших - вийдіть на вулицю і запитайте у першого перехожого чоловіка його ім'я - це і буде ім'я майбутнього чоловіка. Також зовнішність цієї людини підкаже вам наскільки красивий і багатий буде ваш наречений.

  Дізнатися про те, як буде виглядати наречений можна у власному сні. Цей сон повинен бути віщим. Щоб його накликати, візьміть перед сном чисту гребінець, повільно розчешіть нею волосся, при цьому кажучи: «Суджений-ряджений, прийди до мене вбраний».

  Після покладіть гребінець під подушку і лягайте спати.

  Ще одні спосіб побачити нареченого уві сні. З'їжте перед сном щось солоненьке і лягаючи спати, скажіть:

  «Хто мій суджений-ряджений, той пити мені дасть».

  Гадати можна за допомогою чотирьох склянок з чистою водою. У першу склянку кладеться чайна ложка меду, в другій - пів ложки солі, в третій - четверта частина чайної ложки лимонної кислоти, в останній - наливається трохи вина.

  Вміст склянок ретельно перемішується, після чого вони накриваються серветками так, щоб дівчина, якій будуть гадати на чоловіка не бачила їх вмісту. Треба не роздумуючи вибрати один стакан, а по його вмісту дізнатися про свого чоловіка.

  Треба не роздумуючи вибрати один стакан, а по його вмісту дізнатися про свого чоловіка

  Влаштуйте дівич-вечір і весело проведіть час

  Таким чином, вода з медом позначає солодке життя і хорошого чоловіка, солона вода - це сльозу і печаль, кисла - невесела життя, з вином - чоловік алкоголік або сильно випиває.

  Ворожіння на дітей

  Діти - це також дуже хвилюючий жінок питання, яке виникає відразу ж після заміжжя. Гадати на дітей можна по кільцю або голці з ниткою.

  Ворожіння по кільцю

  Візьміть миску з чистою водою, киньте в неї обручку і поставте на мороз. Вранці подивіться як замерзла вода. Якщо поверхня води рівна - найближчим часом дітей у ворожбитів жінки не буде. Якщо поверхня нерівна, розгляньте її дуже уважно, бо горбки - це хлопчики, а впадинки - дівчинки. Відповідно, скільки горбків і ямочок налічите, стільки дітей у вас буде.

  Ворожіння з голкою

  Таке ворожіння може зацікавити вас роботою з маятником

  Візьміть голку і білу нитку. Всуньте нитку в вушко. Візьміть нитку за кінець правою рукою, а кінчик голки направте в центр долоні лівої руки на невеликій відстані від неї. Слідкуйте за голкою. Якщо вона стала погойдуватися поперек долоні, значить, у вас буде дівчинка, якщо уздовж - хлопчик. Після того як голка зупиниться, вона може знову почати гойдатися, значить, вона сповіщає вас про поле наступної дитини. Дочекайтеся, коли голка перестане взагалі проводити будь-які рухи, а до цієї пори вважайте кількість ваших дітей і не забувайте запам'ятовувати їх стать.

  Ворожіння на бажання

  Ворожіння на бажання так само різні, як і інші. Ми пропонуємо вам спробувати поворожити на зернах, жменю яких треба взяти в ліву руку, стиснути долоню в кулак і вголос сказати своє бажання. Після цього порахуйте кількість зерен. Якщо у вас в руці виявилося парна кількість зерняток - бажання збудеться, непарне - не зараз.

  Гадати на бажання можна по коту, якщо такий є у вашому домі. Згадайте бажання і покличте до себе кота. Якщо він переступить поріг кімнати правою лапою - бажання збудеться, лівої - немає.

  Ворожіння по книзі

  Візьміть будь-яку книгу, краще духовного змісту, загадайте питання, загадайте сторінку і рядок зверху чи знизу, прочитайте своє пророкування, яке і стане відповіддю або напуттям.

  Ворожіння в святки - це старовинна російська традиція. Але ось гадати чи ні вирішувати кожному з нас. Багато гадання пророкують нещастя і біди, псуючи настрій не тільки гадающему, а й оточуючим. Чи варто це того, щоб зіпсувати собі свята, а ще гірше - зациклилися на прогнозі і життя, зробивши нерозумні вчинки або дії.

  Якщо ви дуже вразливі і боїтеся нещасть, бездітності, смерті, то ми не рекомендуємо вам гадати, так як ворожіння може бути неправильним, а ви самі запрограмуєте себе на даний результат. Головне, пам'ятайте, що кожен з нас сам кує своє щастя, як і нещастя! Так давайте ж забудемо про все погане і будемо думати тільки про хороше, говорити хороше і робити добре !!!

  Чому саме в Різдво?
  » Або «Ах, цибуля цибулька, шепни, хто буде мені нареченою?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только