Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Різдвяні ворожіння на судженого в домашніх умовах

  1. Як правильно гадати і коли краще це робити
  2. Ворожіння на судженого за допомогою гілок
  3. Ворожіння на судженого за допомогою кільця
  4. Ворожіння на судженого за допомогою карт
  5. Ворожіння на судженого уві сні за допомогою своєї гребінця
  6. Ворожіння на судженого на новій гребінці
  7. Ворожіння на судженого на папері
  8. Ворожіння за допомогою солі
  9. Ворожіння на дзеркалах

  Невідомість завжди вабить людину. Йому споконвіку було цікаво дізнатися, що чекає його в майбутньому, дізнатися відповіді на турбують його питання. Саме для цього були придумані різдвяні ворожіння. І для того, щоб вгамувати свою цікавість, немає необхідності їхати до бабки-відунів або до екстрасенса, особливо, якщо у вас немає впевненості в їх професіоналізмі. Всі необхідні ритуали можна спокійно провести вдома. Потрібно тільки дотримуватися деяких умов.

  Як правильно гадати і коли краще це робити

  Дуже важливо підгадати правильний час для проведення ритуалу. У російських традиціях прийнято гадати в період з Різдва і до 19 січня, однак багаторічним досвідом помічено, що особливо часто духи відгукуються на заклики перевага в ніч з 6 на 7 січня, в переддень Різдва.

  Як стверджували наші предки, саме в цей проміжок часу всі прогнози і відповіді на ваші питання виявляться найбільш близькими до реальності.

  Невідомість завжди вабить людину

  Як правильно проводити ворожіння на Різдво

  Після того, як пройде Хрещення, всі духи з потойбічного світу знову йдуть туди, звідки прийшли, і в цей час всі прогнози виявляться спотвореними.

  необхідно виробляти в тих місцях, які вважаються проміжною ланкою між світом живих і загробним. В основному, такими місцями є горища, підвали, особливо темні і загадкові місця, які вселяють неясне відчуття присутності чогось іншого. Також російські жінки йшли в лазню, оскільки там особливо висока концентрація духів.

  Щоб закликати духу і дізнатися те, що вас хвилює, необхідно дотримуватися деяких правил:

  • під час обряду знімайте талісмани і хрести, якщо ви такі носите;
  • в процесі проведення ритуалу розпустіть ваше волосся, оскільки такий вид дозволить встановити найбільш щільний зв'язок з духами, а також захистить вас від впливу негативної енергетики;
  • тримайте руки паралельно тілу, оскільки руки, що лежать навхрест, ускладнюють встановлення контакту з іншим світом;
  • приберіть все церковне начиння, ікони тощо., так як ви зв'язуєтеся з силами, протилежними божественної енергії;
  • місце, де ви плануєте проводити обряд, потрібно висвітлювати виключно свічками, ніяких інших джерел світла не повинно бути в наявності.

  Ворожіння на судженого за допомогою гілок

  Різдвяні ворожіння на судженого - це вже традиція для молодих дівчат. Одним з найбільш знаменитих ритуалів є той, який носить назву «Місток». Для його проведення вам необхідно попередньо приберегти парочку тоненьких гілочок від дерев, які необхідно очистити від кори.

  Перед сном розташуйте їх таким чином: два найдовших покладіть поруч паралельно один одному, а ті, що коротше (2-3 штуки) покладіть поперек довгим. Це мостове споруда повинна бути зведено вами поодинці.

  Гадати на судженого можна за допомогою гілок

  Перед сном покладіть отриманий міст під подушку, примовляючи: «Хто мій суджений-ряджений, той мене через міст проведе». У цю ніч дівчина побачить уві сні міст, на якому буде знаходитися людина, протягивающий їй руку. Саме він і буде чином того, кому вас згодом довірить доля.

  Ворожіння на судженого за допомогою кільця

  Різдвяні ворожіння на судженого ряджених можна також проводити з речами, які знаходяться у вас під рукою. В даному випадку використовуйте кільце. Для цього візьміть кільце, яке належить вам, бажано, щоб воно було з дорогоцінного металу, після чого візьміть келих і налийте в нього води.

  Для цього візьміть кільце, яке належить вам, бажано, щоб воно було з дорогоцінного металу, після чого візьміть келих і налийте в нього води

  Як проводити гадання по кільцю

  У нічний час, коли приміщення, в якому ви будете проводити ритуал, буде освітлено тільки свічками, киньте з келих з водою кільце і уважно подивіться в центр. Через деякий проміжок часу в келиху проступить образ чоловіка, який стане вашим супутником життя в майбутньому.

  Ворожіння на судженого за допомогою карт

  Для цього ритуалу вам знову знадобиться просте підручний засіб - колода звичайних карт. Для достовірності передбачення неодмінно беріть ту колоду, на якій ще не грали, тобто чисту, в іншому випадку передбачення може виявитися спотвореним. Відокремте від інших карт вальтів і королів, після чого ретельно перемішайте їх.

  Будуть потрібні тільки ці карти, оскільки вони символізують чоловіків. Такі різдвяні ворожіння на судженого на картах досить поширені в силу своєї простоти.

  Ворожіння на Різдво за допомогою карт

  Розкладіть перед сном карти неодмінно сорочкою вгору, після чого скажіть: «Суджений-ряджений, хай присниться мені!». Потім лягайте спати. Вранці візьміть довільну карту. Якщо вам випав валет, значить, ваш чоловік буде молодий і приблизно ваш ровесник, а якщо король, то його вік буде в рази більше за вас. Після цього подивіться на випала вам масть.

  • черви - ваш наречений знаходиться набагато ближче, ніж ви думаєте, придивіться до вашого оточення;
  • піки - ваш супутник життя буде досить багатий;
  • трефи - доля з'єднає вас тоді, коли ви цього не будете чекати;
  • бубни - ви познайомитеся через знайомих або родичів.

  Ворожіння на судженого уві сні за допомогою своєї гребінця

  Різдвяні ворожіння на судженого уві сні також є невід'ємною щорічною традицією у юних дівчат. Існує ворожіння, за допомогою якого можна дізнатися не тільки як звуть майбутнього чоловіка, а й побачити його образ. Це цілком можливо, оскільки бачення прийде до вас тоді, коли ви спите. Свою гребінець безпосередньо перед сном покладіть під свою подушку. Після цього скажіть таку фразу: «Суджений-ряджений, прийди до мене, та голову причеши мені. Амінь ».

  Необхідно, щоб вашої гребінцем, крім вас, ніхто більше не користувався. Якщо образ судженого до вас цієї ночі так і не прийшов, ви можете повторити ритуал через пару-трійку днів.

  Ворожіння на судженого на новій гребінці

  Різдвяні ворожіння на судженого з гребінцем виявляються не менш дієвими і точними. З цією метою вам потрібно купити нову гребінець, яка виготовляється виключно з натуральних матеріалів. Ні в якому разі не беріть гребінь, виготовлений за допомогою пластмасових елементів. Перед сном проведіть нею по волоссю і скажіть наступну фразу: «Суджений мій, ряджений, ти прийди до мене так причепурися моїм гребенем. Амінь ».

  Амінь »

  Ворожіння по картах таро

  Потім лягайте спати, а як тільки прокинетеся, погляньте на гребінець. Якщо ви виявили на ній волосся, то повірте - у вашому найближчому майбутньому з'явиться людина, яка стане вашим супутником. Такий ритуал відноситься до досить правдивим, оскільки наші предки не раз в цьому переконувалися.

  Багато жінок згодом стверджували, що волосся, які вони виявили на гребінці, за кольором і довжині збігалися з тими, які носить їх справжній чоловік.

  Ворожіння на судженого на папері

  різдвяні ворожіння на судженого на папері теж є досить простим способом дізнатися трохи інформації про ваше майбутнє дружині. Однак в даному ворожінні вам необхідно буде проявити певну кмітливість, дуже важливо в процесі проведення ритуалу зосередитися. Вам потрібно буде включити асоціативне мислення, щоб здогадатися, що посилає вам доля.

  Вам потрібно буде включити асоціативне мислення, щоб здогадатися, що посилає вам доля

  Ворожіння по спаленої папері

  Візьміть який-небудь папір, бажано побільше (можна навіть газетну), і зімніть її до аморфного стану. Після цього візьміть плоску тарілку і покладіть на неї зім'ятий папір і підпаліть. За кілька секунд до того, як папір остаточно догорить, піднесіть тарілку до стіни. За тим тіньовим образам, які виникнуть на стіні, ви повинні розпізнати, що пророкують вам потойбічні сили.

  Ворожіння за допомогою солі

  Різдвяні ворожіння на судженого в домашніх умовах можна провернути за допомогою стандартної солі. Тут справа полягає також в інтерпретації сну. Безпосередньо перед тим, як зануритися в царство Морфея, дівчина повинна щось з'їсти або випити солоне, а ще краще, якщо вона з'їсти просто трохи чистої солі.

  Після чого, не запиваючи і ні з ким не розмовляючи, їй необхідно вимовити фразу: «Суджений-ряджений, принеси водиці мені напитися». Потім важливо постаратися швидко заснути. Та людина, яка уві сні піднесе дівчині воду, і стане її чоловіком.

  Ворожіння на дзеркалах

  Якщо ви хочете якомога чіткіше побачити образ вашого майбутнього чоловіка, то використовуйте дзеркала. Виберіть саме відокремлене місце, бажано, темне, яке забезпечить вам абсолютну тишу. Розпустіть волосся, а потім починайте ритуал.

  Розпустіть волосся, а потім починайте ритуал

  Ворожіння на Різдво за допомогою дзеркала

  Поставте дзеркала ближче один до одного, бажано навпроти. По обидва боки від кожного дзеркала поставте по одній свічці. Після всіх маніпуляцій скажіть наступну фразу: «Суджений-ряджений, покажися мені!». Потім протягом деякого часу ретельно вдивлятися в дзеркала. Образ майбутнього чоловіка може з'явитися або в ту ж мить, або через певну кількість часу. Тому, швидше за все, доведеться трохи почекати.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только